Új privát üzeneted érkezett!

Szerintem -és ha jól emlékszem- már holnap. Este majd írok neki 1 smst, a nevetekben is!!! Hogy a francba lehetséges ez, mondjátok meg! Egy fiatal, egészséges lány! Nem, komolyan mondom NEM ÉRTEM!!! És még ilyenkor beszéljenek nekem vallásosságról... áh...

Kép
Kép
sleepin
 
 


DE HÜLYE VAGYOK :evil:
SLEEPIN, HA BESZÉLSZ VELE, AKKOR MONDD MEG NEKI, HOG YMINDANNYIAN VELE ÉRZÜNK!!!
Vendég
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Istenem, ez szörnyű.............Pedig én azt hittem, minden rendben van...........

(Blongyi, down mellett 5 másik betegséget is néznek!Nyugi)
Vendég
 

 
 

Blongyi, 1% volt az esélye a Down-ra. Ezért vállalta a szúrást és ilyenkor több kromoszóma-rendellenességet is néznek, szóval kiderült volna Nálatok! Nem fogom hívni, nem akarom zavarni... Csak írok neki. Kár hogy olyan messze van... :(

Kép
Kép
sleepin
 
 


Nem tudom felfogni! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Borzalmas lehet neki.Nem tudom mit tennék ha nekem mondanák ezt. :cry: :cry: Erős légy Baba!
Vendég
 


:(

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Döbbenet, keresem a szavakat, de nincsenek...Sleepin írd meg Neki, hogy mindannyian vele vagyunk...nagyon nagyon sajnálom...neki nem volt vonalzója...pontosan hány hetes? eszméletlen, hogy csak most derült ki...szerencsétlen...
sok-sok erőt Babának :?

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


baba nem volt a táblában, de elég későn volt neki a vizsgálat, hiszen, nem is engedték, mert késői, talán 22-24 hetes lehetett ...
Vendég
 


Erre tényleg nem lehet mit mondani...
Pedig kavarog most bennünk egy csomó gondolat... Szerintem mindenkiben ugyan azok a kérdések, ugyan azok a félelmek, ugyan azok az érzések...

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Átadok minden üzenetet!

Azt hiszem kb. 1-1,5 héttel fiatalabb kismama, mint én. Azért derül ki későn, mert az Afp-je későn ért a védőnőhöz, így nem a 18., hanem 19. héten volt genetikai UH-n. Azóta húzódik ez az egész. UH-n minden rendben volt. Én azt hiszem hetekig nem fogok magamhoz térni... Nem fogom fel ép ésszel... Nem megy.

Kép
Kép
sleepin
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
VELED VAGYUNK BABA!!

mazsolasyl
 
 


Nagyon sajnálom Baba... :(
:cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Jól mondod Konkri...nem bírok elszakadni tőlük, cikáznak a gondolatok a fejemben.
Vendég
 


Sajnálom baba, remélem mielőbb helyrejön lelkileg, nagyon nehéz lehet most neki, én is vele érzek... :cry:

Vörösbegy, most már tudom, mit jelent, hogy fáj az aljad, énis ezt érzem sajnos, de nem panaszkodom, ez eltörpül baba fájdalma mellett.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Lehet,hogy Baba kicsije meggondolta magát? :roll: Kép :(
Vendég
 


Továbbra is csak a sok gondolat... a furcsa rossz kedv... és fáj a hasam is... nem merek haza indulni se... és megint csak a sok gondolat... leírni, számba venni sem tudom... de itt úgy is mindenki tudja, hogy mi ez a sok gondolat... ezért jó itt... tudom, hogy más nem érezheti át ugyan azt csak te... valamiben egyek vagyunk itt... név és arc nélkül... ami közös bennünk, az a legfontosabb dolog az életünkben... és ezen keresztül mégis ismerjük egymást... név és arc nélkül... te is azt érzed amit én... testileg és lelkileg... ezt otthon nem értik, nem is érthetik... de ti igen... mert egyszerre érezzük ugyanazt... testileg és lelkileg... ha fáj, ha nem, ha elszomorít, ha boldoggá tesz... reggel még azt mondtam, hogy azt felfogtam, hogy gyerekem lesz, de azt nem, hogy én anya leszek... én nem leszek anya, én már az vagyok... én már jó pár hónapja anya vagyok... így élek, így gondolkodom... ahogy te is.

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Tudom, hogy Baba fájdalma mellett nem lehet örömködni, így csak apróbetűvel írom le, mi volt a dokimnál...

Baba veled vagyunk!!!!!!!!!!!!!

Voltam ma a kedvenc endokrinológusomnál, ő kezelt a pcos-mal és most ő kezel a diabom miatt.
Nos, véleménye szerint ennél egészségesebb nem lehetek. tökéletes cukor, tökéletes vérkép, tökéletes pisikép.
Igaz, féltem, mert keton van a pisiben, de azt mondta, hogy normális, kevesebbet eszem és reggelre éhezem. De nem gond (na ja, alig várom, hogy egyek reggelente.)

a plusz 3 kiló szerinte tökéletes, pedig féltem, hogy leszid....

aztán a magas nyomira azt mondta, nem is magas, ne engedjem, hogy a dokik minden betegségre rábeszéljenek, amíg nem 140, nincs gond, de szedjen a gyógyit biztos ami biztos alapon....

ja és toxémia gyanúm sincs, mint amit a a nődokim gondolt....szóval tök boldog vagyok.

már nem kell hetente vérvételre mennem, csak havonta, és ez tök jó, mert már vénám sem volt nagyon...
Vendég
 


Írtam Babának smst, beleírtam, hogy gondoltok rá, hogy Vele vagyunk és fogjuk a kezét. Sajnos nem kapta meg, gondolom kikapcsolta a telefonját (megértem). Remélem legalább 1 "jó érzésű" könnycseppet csalunk a szemébe a sok fájdalmas mellé. Mondta, hogy egy ideig szüleinél marad, ahol nincs gép, így nem tudja mikor fog jelentkezni. Csajok én míg élek nem fogom elfeledni ezt a szokogást... Belémivódott...

Konkri amit írtál nagyon szép és érdekes, elmeséltem páromnak ami történt és láttam rajta a döbbenetet és az együttérzést, de valóban nem tudják átérezni. És pityeregtem Ő meg nem értette... De én úgy érzem, még mi sem érezzük... (szóismétélés de lesz*rom)

Lafi, örülök, hogy Tűű doki rendben talált mindent és megdícsért!!!! És gratu a havi 1 vérvételhez!!!

Blongyi, nagyon szép a kép, amit betettél. Mármint így, hogy tudom mire érted...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Fúúúú Lafi! Ezek szerintem nagyon jó hírek :roll: A vérnyomással kapcsolatban nekem is az a gyanúm ,mint a dokidnak.
Régen elmentem a házidokimhoz, mert szaporán vert a szívem éjjelente. Persze a dokinál 140 felett volt a vérnyomásom, elküldött EKG-ra, meg szemészhez. Az EKG-n is szinte uannyi volt a vérnyomásom. A szemész hosszan vizsgált,és mondta,hogy valami látszik már a szemfenéken vigyázzak. De semmi más. Mire mentem vissza a házidokihoz, már úgy fogadott,hogy a szemész nem talált semmit. Ennek ellenére felírt vérnyomás csökkentőt és pulzus csökkentőt. Én meg be voltam rezelve, hogy 35 évesen kell gyógyszert szednem. Vettem itthonra mérőt és mértem amíg szedtem 3 napig. Minden rendben, nyilván. Aztán letettem a gyógyszert és úgy is mértem, úgy is jó volt. Ekkor azt mondtam, hogy nem szedek többet. Meg is mondtam a dokinak, hogy mit tapasztaltam, azt mondta, hogy jó, de legalább a pulzus csökkentőt szedjem. :roll:
Valahogy kell betegek "gyártani" ,hogy az orvosoknak legyen dolguk!!
Vendég
 


Sziasztok!

Mostanában nagyon havazódok a melóhelyen és mindenhol, de gondoltam most már ha ha fene fenét eszik is bekukkantok és erre mit látok?? :( Szegény baba...erre egyszerűen nincsenek szavak..fel nem fogható :( :( :( Rettenetesen sajnálom!

bingii
 
 


Lányok! Aki tud, imádkozzon este, hogy Baba kapjon tőlünk lelki erőt a mostani helyzet feldolgozásához! Köszönöm!!
A legszörnyűbb, hogy Baba érezte, hogy baj van, a kisbabája kommunikált vele. Nagyon okosak a gyerekek, sokkal fejlettebb lelki szinten vannak mint mi csak mi nem hiszünk nekik mert azt gondoljuk jobban tudjuk.
Én pl azért nem szurattam mert valahogy érzem, hogy minden rendben. Remélem nem tévedek!

Kép
Kép
normajeane
 
 


Lafi! Gratula! Próbáld tartani magad, hajrá, hajrá! Már súlyilag értem.
A Bulcsú szép név, de nem a mostani babámé. Botos is megmondta, hogy mi legyen a neve, ebben bizom most is. Érzem, hogy ő nem Bulcsú és kész.

Kép
Kép
normajeane
 
 


Norma!

Én meg tök félek, hogy mi van, ha... miért nem jártam jobban utána a dolgoknak?...

Ami még felmerült bennem kérdés: mi történt volna Babával, ha nem csináltatja meg a biopsziát vagy nem vállalták volna már? Mi lett volna akkor a kisbabával??? És azt írta, hogy az övé is kis virgonc...
És még azt se találtam meg visszakeresve, hogy kisfiú vagy kislány.
És a kisbaba apukájáról se tudunk semmit.

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Konkri, kislány....
Én csak azt nem értem,ezek a tünetek látszanak uhun, miért nem vették észre???Én azzal nyugtatom magam, hogy Hajdu drnő profi, észrevette volna.......
Vendég
 


Köszi Lafi! Amúgy ügyes vagy az eredményeiddel! én kb. 6-8 kilót híztam, de szeritem, és a család, barátok szerint nem látszik.
Hát jó, azt hiszem nincs más hátra, mint én is bízom a dokimban... Azt viszont már én is tudom, hogy Marcell babának meg lesz mind az 5 újja mindenhol, mert a pici perceit még én is láttam... :)

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


sziasztok...
látszott UH-n ott vettek észre először valamit a baba szívén...ha jól emlékszem... :cry:
Imádkozzunk Babáért...és próbáljuk nem is elképzelni milyen érzés lehet egy eddig hordott, rúgkapáló drága kis életet megszülni a biztos halálba... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

nem tudom mi lehet ez a fejlődési rendellenesség, mert rengeteg van sajnos, de valószinű, hogy még szülés előtt elhalt volna, vagy szülés után biztosan...vannak olyan szívfejlődési zavarok, ahol míg nincs a babának saját keringése, addig képes élni, de utána nem :cry:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Lányok, ne féljetek! Nem szabad!!! Azt megérzi a baba!!!

Baba azt mondta egy annyira ritka gentetikai rendellenesség áll fent nála, hogy még neve sincs. Azt hiszem a 15-ös kromoszómáról volt szó. Lehet ezért nem vették észre, lehet másért, de tényleg rettentő ritka, úgyhogy ne féljetek lányok, tényleg! Ez inkább csak felnyitotta a szemünket, hogy lehet nem a derékfájdalmunk a legnagyobb fájdalom a világon!

Konkri, megmondták neki, hogy meghalt volna a babája mindenképp. Vagy méhen belül, vagy ha megszületett. Élettel összeegyeztethetetlen rendellenesség. Baba férje kicsit idősebb nála, de a 3x-et még mindig nem nevezném annak... De hogy családon belül... ezt már nem tudom... De szerintem felesleges a magyarázatot keresni. Azzal nem lehet visszacsinálni ezt a tragédiát!!

Az UH-n én is csodálkozom... Vagy nincs jele ennek a betegségnek, vagy nem tudom... Debrecenben is genetikai UH-sok nézték, és mégsem vettek észre semmit... Én hülye barom meg ezzel nyugtattam...

Kép
Kép
sleepin
 
 


de írt egy olyat, hogy nézte valaki UH-on jó sokáig, majd lehívott egy profot az is nézte és akkor mondták, hogy valamit láttak a szívén :cry: akkor jött szóba a magzatvízmintavétel...

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Viki:
Baba férje kicsit idősebb nála, de a 3x-et még mindig nem nevezném annak... De hogy családon belül... ezt már nem tudom... De szerintem felesleges a magyarázatot keresni. Azzal nem lehet visszacsinálni ezt a tragédiát!!

Ezt a részt nem értem teljesen... vagy holye vagyok?

Leginkább a családon belül-részt... vagy kimaradtam valamiből?

A miértek nem segítenek... de azt tudom, hogy ad pici megnyugvást, ha az ember tudja, hogy mi okozta a bajt. Addig nehéz bármit elengedni, ha közben nem tudjuk, az igazi okot... Így nagyjából számunkra is érthető, hogy mi is történhetett, s talán nem félünk mi sem, mert azt nem szabad!

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Ne keressünk magyarázatot, sztem, az senkinek sem jó, nekünk sem és neki sem. Neki most az kell, hogy érezze még akkor is ha nem olvas minket, érezze lelkileg hogy vele vagyunk, de ne keressünk magyarázatot és adjunk hálát az Istennek, hogy egyikünklnek a dereka, másikunknak a gátja, harmadikunknak a vérnyomija, cukra stb. a rossz, egyébiránt mi és a babáink is egészségesek!És nem tudjuk és nem is fogjuk megtudni, mekkora fájdalom ez!!!!!!!!
Vendég
 


Úgy érettem, ahogy Lafi írta. Teljesen!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!
Én is kicsit kivagyok, mert én meg a magam 5%-ával nyugtattam :roll:
De ettől függetlenül fenntartom,hogy a biztos a mintavétel!
Arra is emléxem,hogy ő felhívta a Hajdú doktornőt, ő meg nem vállalta, azt mondta, hogy ő is csak azt látná amit a Debreceniek, és a mintavételt javasolta.
Tegnap elmeséltem a páromnak, ő is elszomorodott, de férfiből van ugye, és kis gondolkodás után azt mondta, hogy jobb, hogy most derült ki, nem akkor amikor megszületik.
Vendég
 


Sziasztok!
Eddíg el voltam havazva..erre visszajövök és...szegény Baba. :(
Ezt fel sem bírom fogni....
Ráadásul most én is megijedtem. Mindkét UH-m rendben volt meg az AFP is... De ki tudja..ezek után...
Holnap megyünk 4D-re. Eddíg vártam, most kicsit félek tőle. Azon ugye észrevennék ha baj van???

Kép
móni86
 
 


Sleepin ha valamit megtudsz rögtön írj.
Olyan pozitívan ébredtem ma, hogy minden rendben, babaruhákat akartam nézegetni. De most nem tudom....félek tőle. Én nem bírnám ki, ha most azt mondanák baja van a mi Kiscsirkénknek.
Remélem Baba nagyon erős lesz!!! Gondolok rá!!!

Kép
móni86
 
 


Most komolyan, sajnálom ezt a borzalmat, ami Babával történt, de kérlek titeket, hogy ne kezdejetek el azon parázni, mi van ha és nekem minden rendben volt, és akkor most mi lesz és te jó ég........

ezzel nemcsak magatokat paráztatjátok, hanem mást is, aki esetéeg nem parázik, mert tudja, hogy jó minden, tömepszichózis!!!!Aztán az is be lesz szara aki nem volt.

Mivel Babának alacsony afp és magas bhcg-je volt, az uhu szívelégetelenséget mutatott ki, már ott volt a baj.

akinek minden rendben volt, ne parázzon, jó????

vagy álljak neki én is ??? alacsony afp, magas bhcg mint Babának max nem annyira magas és nem annyira alacsony afp....
nem.
nálunk minden oké, nem lehet így még 3 hónapot leélni, mi van ha alapon...
és mi van ha kilépsz és elüt egy autó???így sem lehet élni.

ne haaragudjatok, hogy nyers voltam de asszem lassan agyban helyre kéne rázódnotok....
Vendég
 


Én is írni akartam már, hogy lépjünk tovább 1gyel, mert így csak nekünk és a Picúrjainknak lesz rossz! Nem győzöm hangsúlyozni, hogy RITKA rendellenesség... Próbáljuk továbbélni a mindennapjainkat és arra gondolni, hogy ha baj van az kiderül, mint Babánál is. Későn, de kiderült! Afp + UH + bHcg... Mellesleg nekem rohadt magas volt a b-hcg-m, úgyhogy én is parázhatnék, de nem teszem.

Móni! Igenis várd a 4d-t mert csodálatos élmény lesz!!! És nézegess és vásárolj babaruhát, MERT NINCSEN SENKINÉL BAJ! Okés??? Álljatok pozitívan magatokhoz és a babátokhoz, rendben???

Kép
Kép
sleepin
 
 


Viki, köszönöm, hogy ezt leírtad, mert féltem, hogy a nyers, olykor durva fogalmazásommal megsértettem valakit.........pedig nem állt szándékomban......de féltem, hogy én leszek egyedül ezzel a véleménnyel....
Vendég
 


Lafead...teljesen egyetértek. :(
Ne kövezzetek meg érte, tudom, én még nem vagyok kismama... De egy para-kismaminál nincs rosszabb. És gondoljatok a babátok nyugalmára.

Baba rettenetes dolgon megy keresztül, de erős lesz, ebben kell hinni, és a lelke sebét be fogja gyógyítani az idő..és egy következő babavárás... :cry:

SZorítsunk érte, hogy ez minél hamarabb bekövetkezzen...

De Ti, akik egészségesen várjátok az utolsó hónapokat..és az igazi csodát.. Kérlek, ne engedjétek, hogy az idegesség, a kétely elvegye az ítélőképességeteket.

És ezt most örülök, hogykívülről írom.
Folyamatosan olvaslak benneteket, szavak nélkül örülök minden egyes hírnek..Jókat kuncogok amin lehet...
és izgulok veletek együtt...

De innentől kezdve fogjátok meg egymás kezét, és még véletlenül se engedjétek, hogy jöjjenek a kérdések. Hogy mi van ha? Ha az eredmények jók... Akkor nem lehet baj!!!!!!!!

Puszi, és ölelés minden leendő dec. végi és januári kismaminak!!

Pöttye (a belepofázós :roll: )
Vendég
 


NA, SKACOK! AKKOR EHHEZ TARTSUK MAGUNKAT :D ÉN MOST AKKOR ÖRÜLÖK ANNAK, HOGY JÓK A VÉRNYOMI MÉRÉSEIM. MOSTANÁBAN MEGINT KEZDENEK ELŐJÖNNI A REGGELI ROSSZULÉTEIM :shock: CSAK VALAHOGY MÉGIS MÁSHOGYAN. SAVANYÚ A SZÁM ÍZE, ÉS EZEN NEM VÁLTOZTAT AZ ÉDESSÉG SEM (JAJ, LAFI TUDOM, MEG IGAZAD VAN MEG MINDEN!) EZÉRT MA A DIÓBÉLLEL PRÓBÁLKOZTAM....
ÉÉÉÉÉS VÁROM A HÉTFŐT A 4D UHU MIATT.
MA A KEDVESEM AZZAL ÉBREDT,HOGY AZT ÁLMODTA, HOGY OTT FEKSZÜNK MINDA4-EN AZ ÁGYBAN, ÉS KAKIS PELUS SZAG VOLT :shock:
HOLNAP ÁLLATKERTBE VISSZÜK A KÉZZELFOGHATÓ GYEREKÜNKET, ELVISSZÜK A NAGYON HÜLYE KUTYÁNKAT KUTYASULIBA-OVIBA, VASÁRNAP MEG GYERKŐCZSÚR LESZ A LURDYBAN...
Vendég
 


Pöttye, köszönöm!!!!!!!!!

Blongyikám, én ma nem mertem mérni............felbasztak...........
Vendég
 


Boo jól csinálta... de most jól eltűnt, pedig vicces "kiscsaj" volt.

Én nem hiszek az idő előtti vásárlós babonában se, sőt, pont ellenkezőleg, inkább felkészülök minél előbb, amíg tudok mozogni, hogy aztán november, december csak a család, esküvő, karácsony és a nyugodt babavárós tél legyen.
Móni, nyugiba menj vásárolni! Én sokkal jobban élvezem, mintha magamnak vásárolnék :) És így legalább előfordul hogy akciósan tudok rugit venni harmad annyiért... Ez sem mindegy! + én a nagy karácsonyi tülekedést nagyon ki akarom hagyni. Mi ajándékokat se veszünk idén, megbeszéltük az urammal, hogy mindenki kap egy kilós merci csokit azt csá...

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


kézzelfogható gyerek... ez nagyon jópofa!!!! :lol: Jó sűrű program, amúgy...

Az a fura szájíz, az cukorra utalhat, nem Lafi??

KILÓS MERCI CSOKI!!!???!!! Bárcsak azt kapnék... :oops:

Én tegnap közöltem párommal, hogy Ő közölje az Ő családjával, hogy nem kérünk ajándékot, tudom csúnya dolog de az anyagi támogatás jobban jön... Ráadásul nekem most lesz a szülinapom, tuti sok "érdekesebbnél érdekesebb" dolgot fogok kapni...

Ma valószínűleg vacsizni megyünk, már rég mozdultunk ki, várom!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Konkri

Egyet értek Veled!Szerintem jobb is,ha kihagyjuk a nagy karácsonyi tolongást!Én már most gondolkodom kinek mit ajándékozzak :lol:Így is elég gyorsan elfáradok,később még rosszabb lesz.....

mazsolasyl
 
 


Lafi! Igazad van...csak én ilyen parázós voltam és most előjött. De nem hagyom ám magam! Nem idegeskedem! :) Szurkolok Babának!

Nem is mondtam. Vettünk hordozót! Pierre Cardin, lábvédős, piros-kék. Cukiiiiii!!!!! :lol:

Hű én már alig várom a telet meg a karácsonyt. Én ilyenkor mindíg bezsongok, jobban mint nyáron. Odavagyok a hóért, a ködös reggelekért, a karácsonyi tolongásért, a díszekért (a csicsáért nem, csak ami olyan széééép). Szóval már legyen november!!!!!!

Kép
móni86
 
 


Nálunk a párom meg van győződve róla,hogy Karira meglesz a babánk, mivel a Vini is koraszülött lett, tehát Milusnak is annak kell lennie. Ebben a hitében persze megerősíti a Dédi is :?
Az ajándékozással furán vagyok...Anyum meg fogja kérdezni, hogy mire van szükségünk és biztos, hogy azt veszi meg. Anyós-pajtás évek óta nem törődik a Karácsonnyal, tavaly is a Kedves kapott tőle 1 pár zoknit, ha jól emlékszem. Előadta, az ünnep előtt,hogy az unokáknak mennyire nagy ajándékot vett (nekem ecsetelte, hogy a másik unokának már megbánta, hogy olyan nagy ajándkot vett; no comment), aztán a kínai piacon kapható max ezer forintos idegesítő-zenélős repcsit kapott a gyerek, amire "véletlenül " ráléptem :wink:
Fúúú pedig én szeretem a Karácsonyt, de a Zoli családja igyekszik mindent megtenni, hogy ne legyen szép az ünnep. Éveken keresztül nálunk gyűlt össze a családja, mi sütöttünk-főztünk napokig, csak, hogy a kissógor le tudja fikázni. Aztán meguntam, nekem is ünnep az ünnep, én is szeretem ha vendégül látnak..stb.
Anyósom kihúzza magát, mondván neki nincsen akkora asztala, hogy a fiait és azok családját vendégül lássa, ehhez is no comment!

Na, de huss, nem is gondolok rá.... :lol:

Most megyünk a Vincusért, veszünk a kis ovistársának, egy kislánynak valami szép ajándékot a babazsúrra.. :D

Ha nem találkoznánk, akkor puszka Mindenkinek!
Vendég
 


Hát a karácsonyt én is imádom! Legfőképp a fehéret, dehát az évek óta nem adatik meg nekünk (pesiteknek). A szenteste a legszebb. Amikor összeül a család, szép terített asztal, finomságok, nyugalom és béke (véletlenül azt írtam béka :lol: ) Szóval ezt nagyon szeretem. Persze az ajándékokat is. :roll: :lol:

Csak aztán másnaptól nekünk rohanás az egész... Menni kell nagyszüleimhez, Anyósékhoz stb... És még örülhetek, hogy mindez 20-30 percnyi úttal elérhető. De azért ott is szeretek lenni... Csak fárasztó...

Kíváncsi leszek ki(k) fog(nak) babázni karácsonykor. Azért ne sokan, bár szép lenne, de korai lenne a topik nagy részének!
Én abban reménykedek, hogy a topikból lesz valakinek az év első babája! :D Tök jó lenne!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!

Tudom, hogy ti már túl szeretnétek lépni a Baba-témán, de én sajna csak most olvastam,ritkán jutok mostanában net-közelbe!
:cry: Én is őszintén sajnálom, ami velük történt,és remélem, hogy ha túljutnak ezen a traumán, akkor tovább fognak próbálkozni a férjével!
Szegénykém, annyira átérzem a bánatát! :cry:, gondolok rá!
Sleepin: azért írj, ha megtudsz róluk valamit léci!

Még egyszer bocs, hogy én még előhozakodtam vele...


Más:
Nekem nagy esélyem van a karácsonyi babázásra, ha esetleg korábban jönne egy héttel, ugyanis dec. 31-re vagyok eredetileg kiírva. Párom nagyon szeretnék, mert ő is dec. 25-én ünnepli a szülinapját! Én nem annyira rajongok a gondolatért, de ha jönni akar, akkor úgysincs megállás!

KépKép
Kép
sagi1
 
 


én két ünnep között tartanám ideálisnak, persze ezügyben nem mi döntünk :lol:
érdekes, hogy soha nem szerettem a telet...utálok fázni, de Donát dec. 17-én született és pont szentestére mentünk haza...térdig érő gyönyörű hótakaró volt és hatalmas pelyhekben hullott a hó...olyan szép volt...
Dóri január 5-én és a második szoptatásnál láttam, hogy tiszta piros csillámpor volt a fekete haja...mert még buliztunk, minden vágyam volt hogy 2000.jan. 1-én szülessen...és még nem mostam hajat :lol: és mikor hazavittük tiszta sár és lucsok volt minden az utcán, csúnya volt...
szóval jó lenne ha Barni most a kettő dátum között érkezne...mert azt érzem, hogy a kiírt jan. 11-ig nem fogjuk kihúzni...

Sagi! szerintem nyugodtan lehet Babáról beszélnünk, nem is lehet ezt átlépni, csak nem kell magunkra vetíteni...nem kell parázni, attól még lehet sajnálni és erőt adni és érdeklődni...rá gondolni... :cry:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Blongyi, nekünk nem ugyanaz az anyósunk és az édesanyánk véletlenül????????Mintha az én családomról olvastam volna....

Sleepin, akár utalhat arra is.........azért javasoltam volna neked inkább a terhelésest a zsemle helyett.....

Nos, én arra számolok, hogy dec15 után bármi lehet, jan 4 nem hiszem, hogy összejön..........szóval előfodulhat, hogy idei baba lesz......
Vendég
 


Sziasztok!

ÓÓÓ,látom témánál vagyunk. :D :D :D
Kb 1 hóval ezelőtt már egy másik topikban téma volt a karácsony,akkor nagyon ráhangolódtam.:) Imádom. :D
Mondjuk nagy ünnep nálunk,Dorka 26-án született. :D Szilveszter napján mentünk haza vele,szép időszak volt.Arra emlékszem,hogy "nagyon" meleg volt,hó nélkül...

A vásárlást én se hagyom decemberre,akkor csak a nyugalom számít! Nem szeretnék ismét kh-ba kerülni,tehát visszaveszek...Január 20ra vagyok kiírva,de 14re tervezzük a szülést. :lol: :lol: :lol: :lol: Párom szülinapja. :lol: :lol: Remélem Hédi is egyetért. :wink:

Voltam cukorterhelésen,rosszabbra számítottam,nem emlékeztem vissza anno 3 éve milyen volt. :) Dokihoz mégsem mentem el,nincs görcsöm-ez-az,megvárom a kontrollt.

Sagi
Akkor lehet Te leszel az első babás???!!! :wink: Bár még páran megelőzhetnek. :D

Blongyi
Próbáld meg a natúr mandulát,én azt ropogtatok néha.

Vörösbegy
Annyit a CH mentes napokról. :lol: :lol: Ma jó adagot itattak meg velem. :lol: Újabb bak születik nálatok is.:) Szerintem szuper jegy.:)

Móni
Vásárolgass csak,amit meglátsz és szükséges ne hagyd ott. Én ma vettem egy sapit Hédinek. Szopispárnát is keresgéltem,de 14e Ft-ért kihagyom!!! :evil: :evil: Zalaegerszegen lehetetlen árak és választék van. :shock: Asszem kimegyünk Oberwart-ba...Ti nem szoktatok kijárni?Tőletek pár 10 km...

Én is én is Merci csokit kérek!!!Szerintem kapok is. :lol: Amúgy előre szóltam anyumnak,bátyáméknak,hogy mire lenne szükségünk.Pl egy köntös,pizsi...ilyenek.Pont ráérnek karira.

Baba sokat gondolok Rád,Rátok!Vajon mi lehet Veled???!! :roll: :cry: Sok sok energiát küldök!

Boo...egyből ő jutott tegnap eszembe...Remélem hamarosan újra hallunk felőle,talán jó híreket is. :wink: :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?