Új privát üzeneted érkezett!

Nika!

Majd azt is megszokja, hogy máshol pisiljen Gege.

Ma Beni a replőtéren találta ki hogy wc-be akar kakilni... :shock:
Persze ezt kb 3 perccel azelőtt, hogy lejárt a parkolóóránk, és ott max egy órát lehet parkolni. Mi ezt ki is használtuk.
De nem kakilt be a pelusba. Csak délután itthon.

Asiye!

Nagyon jó a kép a három gyerekkel. :D Olyan szépek! Igazán büszke lehetsz rájuk.
És szerintem nagyon hasonlítanak egymásra.
Vendég
 


Azt elfelejtettem írni, hogy ma megint megmérték Atit, és már 1530 g. Egy nap alatt 60 grammot hízott. :D
Vendég
 


Azt hiszem most megyek aludni.
Ma talán nem fogok álmatlanul forgolódni, olyan fáradt vagyok.

Bár álmok tegnap éjszaka is voltak... :wink:
Vendég
 

 
 

Asiye, gyönyörű családod van! :)
Cat, köszi az infót! Végül kellett már döntenie, hogy hazamegy?

Törpiri, nekünk is van Lidl-ös macink, kék, kettő :wink: 8)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


asiye: gyönyörű gyerkőceid vannak büszke lehetesz rájuk :):):)

cat tudom :):):) legközelebb viszem fel a bilijét is :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt.
Még egyben.
De bízom benn már nem sokáig.
Éjjel voltak görcsök elég szépen.
Hamarosan jön a dokim. (azt mondta)
és majd meglátjuk.

Asiye!
Nagyon szépek a gyerekek.
Nagyon nagy már Yasemin.

Cat
Homeos bogyókat én nem tudtam szerezni :cry:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici!

Ezekben a gyógyszertárakban vannak homeos bogyók a környékeden:

Baross u 44. vagy Szentkirályi u 22.

Heves megyében:

http://homeopatia.info.hu/index.php?lan ... &county=10

Bocs, de mennem kell Marcihoz.
Vendég
 


Köszi Cat!
Nagyon kedves vagy.

Meg is nézem majd kinn a patikában.
A dokim megvizsgált.
Annyit mondott 1-2 nap. De délben lesz a bemutatás, ami eldötni majd. Császár vagy sima. Szóval ugyanott vagyunk mint eddig.
Az orrom már kétszer is vérzett.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


jajj picikém tényleg lerágjuk a körmünket mire Dalmika világra jön :D:D:D:D:D:D a lényeg hogy minden ok és jó helyen vagy 1-2 nap meg már nem nagy idő az elmúlt nyolc és fél hónaphoz képest :):):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Gondolod én hogy lerágom, és még az apja, aki tényleg rágja a körmét.
Már mondta ma, hogy mondjam már nekik, holnapra már szeretné a kislányát.
Azt hiszem most veszek homeós cuccokat, hátha indulna.
Nekem már mindegy hogy, csak történjen valami.
Mert kezdek megkattani. :shock: :roll:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici!

Ha még holnapig bírja bent Dalma, akkor már hivatalosan sem lesz koraszülött.
Vendég
 


Cat!
A holnap még ok lenne nekem.
De tovább már nem tudok várni :lol:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Ízelítő a közigazgatásban dolgozók fotóstudományából. :)
Magyarul: útlevélképek gyerekeimről:

Marciról most, Beniről 3 éve és Beniről 1 éve:

Kép Kép Kép
Vendég
 


Jujj de szépek.
Marci mennyit változott, Te jó ég.
Gyönyörűek.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici!

Emlékszem a végén már én is így éreztem.
Ez teljesen természetes.
Vendég
 


Azt hiszem megyek lépcsőzni egyett. :roll:
És megnézem Gabit, hátha lenn van már. :D

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Majd írd meg, hogy mikorra várhatjuk a kis Mírát!
Lehet, hogy mind a két lány holnap fog megszületni?

Azt hiszem Marcinak ideje lenne felébredni. Múltkor mégis inkább visszaaludt. :wink:
Vendég
 


Egy történet mindenkinek:

"Alex olyan srác volt, aki pozitivitásával eleinte az agyamra ment. Mindig jókedvű volt, és mindig tudott valami pozitívat mondani. Ha valaki megkérdezte tőle: "hogy vagy?", ő azt felelte: "ha ennél is jobban lennék, ketten lennék". Született optimista volt. Ha valamelyik ismerősének rossz napja adódott, Alex azt javasolta, nézze a helyzete pozitív oldalát. Annyira kíváncsivá tett a szokatlan hozzáállása, hogy egy nap így szóltam:
- Nem értelek! Mitől gondolkozol ennyire pozitívan?
- Ha reggel felkelek, azt mondom magamnak: két lehetőséged van. Választhatsz, hogy most jó- vagy rosszkedvű akarsz-e lenni. Valahányszor történik valami, magam választhatok, hogy elszenvedője legyek a helyzetnek, vagy tanuljak belőle. Valahányszor panaszkodni kezd egy ismerősöm, végighallgathatom a panaszkodását, vagy felhívhatom a figyelmét az élet szépségeire. Én a pozitív oldalt választottam.
- Értelek, de ez akkor sem ilyen egyszerű!
- De igen, ilyen egyszerű. Az élet a választási lehetőségek sorozata. Te döntöd el, hogy az adott helyzetre vagy emberre hogyan reagálsz. Választhatsz, hogy a történtek hogyan befolyásolják a hangulatodat. A mottóm: te döntöd el, hogy hogyan éled az életedet.
Egy idő múlva munkahelyet változtattam, s így sokáig nem találkoztunk. Évekkel később valaki azt mesélte Alexről, hogy súlyos balesete történt. Csaknem 20 méter magasról zuhant le. 18 órás műtét és sok hetes intenzívosztályi ápolás után engedték haza, a gerincében csavarokkal és fémrudakkal. Fölkerestem.
- Hogy vagy, Alex?
- Ha ennél is jobban lennék, ketten lennék! Megmutassam a gyógyult sebeimet?
- Erről a lehetőségről inkább lemondanék. De az nagyon érdekel, hogy mi játszódott le benned a baleset pillanatában!
- Nos, az első, ami átsuhant az agyamon, hogy vajon jól van-e a hamarosan megszületendő kislányom. A földön fekve pedig arra gondoltam: két lehetőségem van. Választhatok, hogy élni akarok vagy meghalni.
- Féltél? Elvesztetted az emlékezetedet?
- A mentősökre emlékszem, akik remek munkát végeztek. De amikor begurítottak a baleseti sebészetre, láttam az orvosok és a nővérek arcán, hogy ők már leírtak. Tudtam, hogy át kell vennem az irányítást.
- Mit csináltál?
- Amikor rutinszerűen megkérdezték tőlem, hogy allergiás vagyok-e valamire, igennel feleltem. Az orvosok és nővérek elhallgattak, és várták, hogy kinyögjem, mire vagyok allergiás. Mély levegőt véve felkiáltottam: "a gravitációra!" Az egész csapat felnevetett. Elmagyaráztam nekik, hogy mindig választunk, és én az életet választottam. Emiatt aztán úgy operáltak meg, mintha élő lennék és nem hullajelölt. Mindent megtettek, hogy újra talpra állhassak.
Alex felépült."
Vendég
 


Törpiri!
Sajnálom apa kutyuját:-((((((

Picikém!
Te nem bírsz magaddal :-))))))))))))))))))))))))

Cat!
Örülök, hogy Marcival minden volt a dokinál!!!
Jók lettek az útlevélképek a gyerkőcökről:-)))))

Asiye!
Vigyázz már jobban magadra!!!!!!
Gyönyörűek a gyerekek!!!! És ahogy Jázmin nevet.... hát meg kell zabálni :-)))))))))))))

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Cat, ez szép volt :roll:

Pici, Te bírod a feszültséget.... :twisted:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sissi most írta, hogy Atit ma késő délután viszik át a Péterfybe.

Mi pedig tegnap délben voltunk ott...
Vendég
 


Sziasztok..


Lili most bukta ki az összes tejet amit megevett..és jóizűen nevetgél :?
A fiamat most ébresztettem...elkezdte szedni az allergiagyógyszerét és atól úgy bealszik szegény.. :roll:

Itt volt a biztositós.össz 56.000 ft-ot fognak utalni...juéjjjjjj :lol: :lol:

Asiye annyira jó a kép...nagyon egyformák a gyerekek.
Az meg jó lenne ha néha összefutnánk :lol:

Keresek még olyan macit mert itt már nincs és Lili nagyon szereti,ha meg kimosom akkor nincs neki másik..és akkor meg nem gondoltam rá :?

A kenguru:
Kép

Picikém húzzál bele... :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


2 kilótól jöhet haza???

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Törpiri!

Marciból is visszajött a "reggeli". De nem zavarja. :)

Amikor Marci tegnap este háromnegyed nyolckor elaludt, Apa azon izgult, hogy reggel majd korán kel és nem tudom kipihenni magam.
Erre a kisfiam csak délelőtt 10-kor kelt fel.
Közben evett egyszer éjjeli egykor és hajnali fél hatkor. Mindkét estben 6-7 percig.

Bezzeg Beni felkelt reggel hétkor, nehogy véletlenül tudjak pihenni többet.
Vendég
 


Én úgy tudom, hogy ha eléri a két kilót, akkor rendződik a hőháztartása, és lehet inkubátor nélkül. De ez még kevés ahhoz, hogy hazaengedjék. Kell tudnia egyedül enni is.
Vendég
 


Na megyünk csavarogni,majd jövök...

Irjatok jó sokat..és Pici gyerünk!! :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Szerintetek már a foga látszik Marcinak?

Bár nem sikerült túl jól a kép. Valami miattt nem tetszik neki, ha a szájában akarok fényképezni... :roll: :)

Kép Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.06.25 11:09-kor.
Vendég
 


cat nem tudom szerintem még korai hogy kibújjon de a fogtól már fájhat neki érzékeny lehet mondjuk Gergőnek kb 6 hónaposan jöttek az első fogai szó szerint jöttek mert neki 4-esével nőttek a fogai de hála istennek már kint van mindegyik :)

na és egy friss kép rólam vagyis az arcomról :)
ilyen volt ilyen lett egy hónapja kezelgetem :) szerintem elég szép lett már :)
Kép Kép

és pár friss kép bugyis gerghő meg alvós :)
Kép Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Cat!
Nekem nagyon fognak tűnik, bár még nem értek hozzá.

Nika!
Sokkal szebb lett az arcod!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nika!

Sokkal szebb az arcod!
És nagyon sokat fogytál!

Gegének jól aáll a kisgatya.

Beni 5 hónapos volt amikor az első fog kijött, és előtte max 2 hétig volt kicsit nyűgösebb.
Marci pedig harap is... :evil:
Vendég
 


hát a fogyásról ne is beszéljünk :):): nem mértem már két hete magam szerintem kilóban nem látszik :):) de az arcom az tényleg vékonyabb lett vagy csak jól lett elkapva :):):):) :wink: :wink:

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!

Cat!
Szerintem a foga lehet, bár nekün Alpernél elég sok idő kellett míg ilyenből fogacska lett :roll: de Hamzinál meg tök hamar. változó! :)
Yasemin is most szenved vele, és szerintem csak 1-2 hét
a hugom kislányának már van, bár ő 6 és fél hónapos már!

Pici!
Egy-két nap! :wink: :wink: :wink: az semmi, élvezd ki, és minden jót és szépet kívánok, hogy a szülés gyönyörű élmény legyen mikor egy nap vissza gondolsz majd rá!(egy darabig úgyis fájdalmas emlk lesz! :D )

Nika! Valóvban sokkal szebb az arcod és sokkal véknyabb is,. Gratulálok! :)
Gege nagyon édes :roll: :roll:
kész férfi :)

Zsu!
Nagyon jók a viccek! Mindig jókat nevetek rajtuk!
köszi! :D :D :D :D

Törpiri!
Nekem is hasonló kengurum van, még hamzáról maradt :)
és olyan macikát én a c@a-ban vettem, és szerintem mostanában is láttam! :)

Gabi!!!

Nagyon várom hogy mit mondanak! Mikor is lesz meg Míra baba!
Jaj de jó! Beindult a babaeső! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Sissinek sok puszi, és kitartás!!
Hajrá Ati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tessék hízni szépen kicsi fiú!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Cat!
Annyira jók az útlevél képek! :roll: :roll:
én is összerakom majd már! Alernek 2 van, hamzának jövőhéten lesz meg a 3. , yaseminnek meg az első. már úgy várom! :)
Marci annyit változott, szutóbbi pár hétben :roll:


Nemlajos! Döme fotók??????

Arwen! Ha szünet van gyere sűrűbben kicsit! :)

Nócikával mi a helyzet??
jobbulást kívánok neki is!!!



Jaj lányok, ma gyümi napot tartok, plussz iszm a salaktalanító teát is.............hát az egész napot a vécén töltöm :oops:
ráadásul a közibe sem merek elindulni, mert lemértem, hogy max. 30 percig bírom pisilés nélkül :?

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Nemlajos.
Mire gondolsz? Hogy bírom a feszültséget?
nem bírom, már sírtam egy csomót. :cry:

Nika!
Sokkal szebb az arcod, és tényleg fogytál sokat.
Ügyes vagy.
És Gege milyen aranyos a képeken.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Ja! És köszi a dícséreteket! :roll: :D nagyon jól esik! És sokszor attól félek, hogy kicsit büszkébb vagyuk rájuk, mint kéne :oops: :oops: :oops:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Volt a bemutatásom.
De semmi jó.
Nem lesz programozott császár.
A dokim is felhúzott. :cry: :cry: :cry:
Várakozás van, és antibiotikum.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
kb így érzem magam.

Én kicsit csalódott vagyok.
Ami durva, Júliát meg sem kérdezték. :evil:

Gabival is találkoztam.
Júli. 15 én születik a pici Mira, akkor amikor Gabi, és a kislánya, valamint Gabi anyukája.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici! Na mi a helyzet?
Mit mondanak? Semmit? Akkkor a héten még meglesz a kicsi? Ugy értette az 12 napot? Mert hajlamosak rátenni még egy-két napot! :?

Kép Kép Kép
asiye
 
 


ohhhhhhhhhhhh! Látom egyszerre írtunk...
na erre gondoltam :cry: :cry: :cry: :cry: ajnálom, és kitartás!!!!!!!

Gabi! ha Míra vár addig!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Hétfőn is azt mondta, max 1-2 nap.
ma reggel is, hogy 1-2 nap.
Szóval nem tudom.
majd jön föl, és elmondja mit akar velem. :shock:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


bocsi, az előzőben a 12nap 1-2 nap akart lenni :oops: :D
kitartás drága, túl sokáig már nem húzhatják.
és mond meg neki hogy téged ez igenis lelkileg kikészít, hogy mindig 1-2 napot mond, mert ugy érzed nem tudsz felkészülni, bármikor mondhtaják, hogy na jó, letetlt az 1-2 nap. szóval ne szórakozzanak veled, akkor mondják meg hogy még két hét és akkor nem izgulsz-idegeskedsz feleslegesen!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Sziasztok!

Mától 5 napig szingli vagyok :cry: no, de ami mégis pozitívum, legalább nem kell főzni, mehet a dőzsölés, csak előkapom a mélyhűtőből, amit Anyáék előkészítettek nekem, be a sütőbe, oszt jóvvan :D
Valamint végre nekilátok egy alaposabb takarításnak (persze csak lassan-lassan), rá is férne már a lakásra...

Asiye! Jujj, de jó, h jöttél :D és milyen csudiszép fotókat hoztál :D annyira édesek a gyerkőzök! Én mondom, bátran lehetsz büszke rájuk :wink:
Köszönöm a Pindur-dícséretet, és azt is, h elmondtad Leylának..már én is meg akartam keresni, de nem tudom az elérhetőségét sajnos :(

Arwen! De örülök neked is :D Véégre, itt a jól megérdemelt pihenés...kívánom, h legyen meg az eredménye :wink:
Lehet, most, hogy letisztáztad magadnak a baba vs. párkapcsolat-dolgot, elgördült minden akadály...olykor csak lelki akadálya lehet a dolgoknak...hajrá nektek!!!

Cat! Hát én ugye a fogas témához nem értek...de annyira kis aranyos szája van Marcinak (most remélem nem gondolsz rólam furcsákat :oops: ) És a fotók is annyira édesek!
Örülök a jó UH eredménynek!

Zsu! Marha jók a viccek :lol: :lol: Áruld már el, honnan szeded őket...vagy titok? :wink:

Nika! Wow, látványosan jobb az arcod, és "karcsúbb" is :wink: Csak így tovább! Fiad meg igazi szívtipró...de már nem szajkózom, mert még félreértesz :wink:

Törpiri! Sajnálom szegény kutyust...de most már jó neki a kutya Mennyországban...

ééés Pici drága! Elhiszem, h már teljesen kész vagy :cry: De most már tényleg nem lehet sok hátra...már nem húzhatják az időt! Kitartást neked, fohászkodom értetek!

Gabinak gratula a jó kis dátumhoz :wink:
Sissiéknek a hízáshoz!
Nócikának pedig továbbra is mennek a drukkok, h minden rendben legyen!

afra.h
 
 


Mostanában új mániám van: régi magyar számokat hallgatok szinte állandóan...ilyen szüleim-korabelieket (Illés, Koncz Zsuzsa)...most ez vagy terhestünet, vagy súlyos magyar-hiány :shock:

Igaz, most gimnáziumi kedvencem, az EDDA van porondon... :D

afra.h
 
 


AFRA! Asyie!
nagyon köszi.
Nos volt a dokim.
Már kicsit jobban vagyok.
Nem akarja vagdosni a szép hasamat.
Nincs rá szükség. Nincs veszélyben Dalma.
Neki lenne egyszerű a császár, mert akkor időpontra van.
Így lehet éjjel kell jönnie.
Ha nem indul be, akkor szombat reggel indítja.
és apa is indulhat akkor.
Sejtbank rendezve.
sírás stop. :oops:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Jujj, de jó! Akkor már tényleg nincs sok hátra! Végre-végre! :D

afra.h
 
 


Pici ne bánd,hogy nem lesz császár(remélem)azért az mégis csak egy hasi műtét..nem nagyon szeretik az orvosok...és neked se hiszem,hogy sokkal jobb lenne.

Ne legyél elkeseredve már csak pár nap,de tudom én is teljesen ki voltam a végén,de én tovább hordtam,neked meg még lenne pár hét.Vígasztaljon ez :wink:

Szombat meg már minnyá itt van :lol: :lol:

Cat 3-4 napja Lili is nyálzik...rettenetesen..azt mondja a védőnő beindultak a fog csirák és viszket neki,de fogat még ne várjak!!

Afra óvatosan takarits!!!!!

Hú akkor Gabi is nemsokára babázik :lol: :lol:

Nika szebb lett az arcod és soványabb...csak igy tovább...Gege igazi királyfi :lol:

Afra telejes joggal lehetsz büszke a gyerekeidre,tényleg csodálatosak :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Törpiri! Hidd el, büszke is lennék, ha az enyémek lennének! :wink: (tudom, h véletlen írtad el, de ezt a labdát muszáj volt lepattintanom :lol: )

Óvatos leszek a takcsizással...minden nap egy helyiség csak úgy lájtosan ráérősen

afra.h
 
 


köszi csajook van remény :):):)

picikém akkor szombatoin vagy igy vagy úgy Dalmi megszületik??? jól értelmezem ?? az már tényleg csak két nap :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Jaj..jól van bocsánat :oops: :oops: :lol:
Nemsokára neked is ilyen gyönyörű picurkád lesz.. :lol:

Nika én is igy értelmeztem :wink:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Afra!
A vicceket a barátaimtól kapom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pici!
De jó, hamarosan anyuci leszel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pici!

Nyugi!

Tudom milyen nehéz a vége.
És Te is emlékszel, hogy milyen cirkuszt csináltam én is és Törpiri is. Ez már csak így megy.

De el kell ismerjem nagyon lelkiismeretes orvosod van.
Igazat mond, neki lenne könnyebb egy programozott császár.
Neked pedig sokkal nehezebb.
Ha semmi oka rá orvosilag, akkor az a legjobb az anyának és a babának is, hogy megvárják amíg magától beindul a folyamat.
Ott pedig folyamatosan ellenőriznek, így biztosan rendben lesz minden.

És inkább arra gondolj, hogy minden esélyed megvan a természetes szülésre.
Sokkan a fél életüket odaadnák ezért az élményért.
Én nem cserélném el egyiket sem egy császárra, hiába gondoltam azt most a szülőágyon. :oops: :wink:
Persze ez csak arra az esetre értendő, amikor nincs semmi orvosi javaslat rá. Hiszen ha csak egy percig is kérdéses lenne a baba egészsége, akkor vághatnak amennyiszer akarnak.

Javaslom, hogy hívd fel Sissit! Ő most esett át egy császáron, úgy hogy előtte természetesen szült. Szerintem lenne véleménye.
(Tudom, hogy van is, én beszéltem vele...)

Egyébként nekem azt mondta a doki, hogy azért nem indította meg a szülést, mert akkor bármi komplikáció sokkal könnyebben történhetett volna, mint amikor magától indul.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?