Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!
Csak gyors bekukk.....rámakasztott férjem pár táblis melót....eg. nap elpöszmöghetek vele.... :?

Babatali: Én még sosem láttam ennyi babát 1 helyen....nagyon izgi volt látni mennyi karakter van már most köztük!!!! :D

Anikó!
Nagyon köszönjük a vendéglátást! Sajnálom, hogy nem tudtunk többet beszélgetni....talán ennyi baba-mama-papa már kicsit sok is volt együtt....sajnálom, hogy páratokkal csak pár szót tudtam váltani. :(
Hú, jó nagy kupit hagytunk tegnap :oops: .... :oops: .....szegény....gondoltam rád hazafelé.....
Blankinak is csodásan áll az új hajpántja! :wink: :D
(majd te is gyárthatod 2 év múlva a kül. copfokat, fonatokat! :roll: )

Tinu!
Nagyon édes gyerkőceid vannak! Tünci hihetetlen bájos-huncut kiscsaj....és okoooos! :D Bejött nagyon a szövege....amikor megérkeztünk, akkor segített Lilit bevinni....megzabálom a drágát! :D

Annus!
Sajnálom nagyon szegény Izust, látszik rajta, hogy megviseli a fogzás nagyon....
Ti hogy bírjátok férjeddel? Azért nem lehet egyszerű.....

Böbi!
Lili pusszantja a barátnéját! :wink: :lol:

Visszaolvasás vsz. most nem fog menni....nekiesem a melónak....hamar le akarom tudni, frusztrál.... :?

Ja, ANNUS!!!
Óriási kérés:
El tudnád küldeni nekem azokat a képeket, amin Lilivel rajta vagyunk????? Ha lehet nagy felbontásban? (bármekkora file-t tudok fogadni)

Kép
mozza
 
 


Jó reggelt,

most csak gyorsan, mert mennem kell a suliba.

Anikó,
nagyon köszönjük a vendéglátást, minden szupi volt :)
remélem ki tudtál pihenni minket :)


feltettem a blogra a képeket. persze megint jó bénán, sorry :)

én teljesen rákattantam Tüncire (képkészítés ügyileg :) ), olyan szép :) és bűbájos :)
na meg Csaniról is csináltam párat :) De rájöttem ezt a fotozást még tanulnom kell, bármennyire is szerettem volna művészi képeket csinálni :)

Emese,
Álmos alig aludt képzeld :) ( ha jól emlékszem te kérdezted :) )

megyek, készülődök...

Jah, és Böbikém, nagyon köszönjük a fuvart :)

puszi

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


szép jó reggelt,én is zombi...sokszor keltem Izushoz,forgolódott össze vissza...ma már evett kétszer!Apa meg olyan fél3 körülért haza hajnalban a melóból,szerencsére hamar megcsinálták!Vagyis nem ő,hanem a munkások 8)


Képeket küldöm majd Mozza és Szofi!

Fényképezni már nekem is meg kéne tanulnom...csak lenne időm gyakorolni a beállításokat az új gépen...de egyenlőre nem jutottam még el eddig :(

Mozza!
Hát igen,ennyi ember már nem nagyon tud beszélgetni,max 1-2 szót váltunk,néha picit többet azért :lol: De ha csak 5-6 baba van,akkor is így van ám :wink:

Én akartam közös baba-mama képet,de azt mondták elég csak a babókról :lol: Pedig most volt aki fényképezzen! :wink:


Anikó!
Magadhoz tértél már?! 8)


Hát fogzást nehezen viseljük,mert ahogy láttátok(hallottátok)eléggé ordít....de ez a 2.ilyen etap,az első 5 napig tartott,aztán nem ordított többet ,néha nyöszörgött ,de ennyi.Aztán most megint ordít 2 napja.....

Holnap oltás!!!

annus11
 
 

 
 

Jó reggelt!

Kutyafüle,
csatlakozom hozzátok, nekünk is rossz éjszakánk volt.

Nem tudom mi van Bogival mostanában, de nagyon rosszul alszik, hajnal 3 körül mindig feszeng, mocorog...sokszor meg is ébred rá. Most fél4-től kb. fél6-ig nyomatta... megetetni nem akartam, mert tegnap is amiatt szívtunk, hogy felborult a kis napirendje...

Esztó,
akkor Álmira jótékony hatással volt a sok csajszi :)
Amúgy szerintem jó képeket csináltál!

Anikó,
látom Blankit nem nagyon zavarta, hogy szemébe csúszott a hajpánt :)

emese1979
 
 


JAj, Szofi, annyira rosszul érzem magam, hogy te is taknyosodsz! :oops: :? :cry: Nekem ez volt a legelképesztőbb rémálmom, hogy Tüci bölcsibe megy, majd kedden mindenkit megfertőzünk valami döggel. Persze elhessegettem magamtól, hogy azért nehogy már ennyire parás legyek, nem tehetem magunkat karanténba csak azért, mert Tüci bölcsibe jár. De úgy látszik, az ember bevonzza a félelmeit. Csak azt remélem, hogy egyetlen pici manó sem lesz beteg! Mozza, a szívinfarktust kaptam, hogy írtad, Tüci segített behozni Lilt! :roll: Na meg Izának tömködte a szájába a cumit. (Még szerencse, hogy legalább kulturáltan nyúlt a cumihoz, jó helyen.) Hát ha Csongó megússza, akkor talán más is. Figyeljétek a gyerekeket, mert ma ki kell jönnie, ha volt valami. Én jól vagyok amúgy, nem érzek magamon jeleket. Mondjuk Csongi nem kapta el a múltkor sem a torokgyuszit TÜcitől... Ma megyünk az orvoshoz, mert egész éjjel lázas volt Tüci. Volt hűtőfürdő is éjjel 2-kor. És nem aludt a láztól, meg az orrdugulástól, pedig amúgy ilyen még nem volt, hogy ezektől ne aludt volna. Aztán fél 5-kor sikerült végre elaludnunk, akkor kezdett lemenni a láza. Csongi tök jó fej volt, tudta, hogy ilyenkor hogy kell viselkedni, mert csak kétszer kelt éjjel, az action előtt és a végén. AZtán meg 8-kor. Ilyen is tök ritkán szokott lenni. Olyan egy gentleman, komolyan!

Kép
Kép
tinu
 
 


Panndi!
Ti Dunakeszin laktok,ugye?Vonattal tudok menni?Vagy messze vagytok a vasútállomástól?Ahogy néztem,kb 20 perc vonattal,a nyugatiba is ki tudok menni,szóval tök hamar ott lennék! :wink:

annus11
 
 


Tinu,
Szegény Tüci :( :( jobbulást Neki, tegnap el is felejtettem! Nem hangzik túl jól, reméljük semmi komoly... Na így adja az ember bölcsibe a gyerekét...

Annus,
Izusnál az első fognál látszik valami?

emese1979
 
 


Ja, Szofi drága, én eredeti nagyságban töltöttem fel a blogra a képeket! Ott megnyitod, akkor le tudod tölteni, szerintem a blog nem kicsinyíti a képeket.

Kép
Kép
tinu
 
 


Ja igen,amúgy én is eredetibe tettem fel!Szóval ha rányomtok feljön nagyba,és onnan le lehet szedni!De nézzétek meg,ha nem jó akkor küldöm!

Tinu!
Jaj....hűtőfürdő???Ilyen magas láza lett?Szegénkém...kíváncsi vagyok mit kapott el,én tuti nem vinném a bölcsibe...tényleg,akkor inkább a bébisitter!Amennyit bölcsire költesz,annyiért biztos elvállalná más is!

Eszti!
Megszerkeztettelek! :wink:

annus11
 
 


Annus,
köszi :wink: :lol: :lol:
nem tudom mit cseszek el mindig :)

Tinu,
jobbulást Tüncinek :(

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Jó reggelt!

Nálunk is fos volt éjjel... Csani kétszer is kelt, ilyet nem csinált 1 hós kora óta! :shock: Az apja persze fel se rezzent!!! :evil:
De Tinu ne izgulj, semmi betegség nem látszik rajta, nagyon jó kedvű! Én is jobban vagyok reggelre, benyomok még egy Cvitamint.
Szerintem ezen ne idegeskedj! Jól mondod, nem lehet karantént felállítani, és Tünci estére lett beteg, honnan tudhattad volna! Meg tényleg nem lesz itt senkinek semmi baja!
Ami a képeket illeti, azokat, amiket írtam, iszonyú piciben mentette le. Nem értem akkor...

Annus, köszi a képeket előre is!

Ma megyünk először Zsüciékkel babaúszni, már nagyon izgulok!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi!
Akkor inkább elküldöm!!!

Szerintem már megint vmi front van,vagy jön v megy....Hétvégén nagy lehülés lesz pl...előszedem a vastag cuccokat.....

annus11
 
 


Kép Kép Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, Bocsibocsibocsi, ANNUS? TINU, én voltam a béna!!! Már sikerült, ne küldjétek!!! Bocsibocsibocsi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


akkor egységesen zombinap van... :shock:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Na, itt vagyok.

Lányok, szívesen!

Tinu, sajnálom Tücit, jó pocsék éjszakátok lehetett! Gyors gyógyulást!

Blanki köszöni a dícséreteket és mégegyszer a fejpántot Mozzának!

Kép

Töltöm mindjárt a képeket a blogra.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a talis képek! Ennyit babát egy helyen már rég láttam. :lol:
Kár,hogy mi nem vagyunk pestiek. :(

Én nem félek az oltásoktól,mert Hanna jól viseli,nem szenved sokat.
Pici sírás,aztán ennyi.

De attól már rendesen parázok,hogy mi lesz fél évesen,amikor felcsípik a nyelvfékét. :cry: Azt mondták,ömleni fog a vér a szájából.
De azért kap Lidocain-t,hogy ne érezze. Még szerencse.
Meg hogy elfelejti.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Jó reggelt!

Anikó, még egyszer nagyon szépen köszi mindent!

Tinu, jobbulást Tücinek!!! A hasa nem megy? Gyöngynek tegnap négyszer ment a hasa, de lehet, hogy csak a reggel megevett szőlő miatt.

Esztó, nagyon szivesen, máskor is!!! :lol:
Mozza, Iringó is puszilja Lilit! :lol:

Én aztán főleg nem tudtam beszélgetni, még egyszer köszi Barbi a tisztábatevést! :-)

Trixi, irány az Oscar! :-)

Zsuzsi, nyelvfelvágás???? Jajj, nem irigyellek!

Panndi, én is imádom Zsófi aranyköpéseit!

Megyünk játszóra, még majd jövök.
Vendég
 


Anikó! Annnnnnnnnnnnnnnnnnnyira sajnálom, hogy tegnap nem tudtunk menni!! :( 13h-ig vártam a szerelő visszahívását, hogy ugorjak, amint lehet, de nem jelentkezett. Aztán elindultam Hozzátok, szőlővel és pogácsával felszerelkezve. Na, persze, akkor hívott a szerelő, hogy először a károkozó fél biztosítójával vegyem fel a kapcsolatot. Na, ezt nem akartam! Szemét egy banda!! A biztosító tegnap reggel 9h óta még vissza sem írt, hogy vette a kárbejelentésemet! :evil: Szuper! Kb. fél órája sikerült elérnem v.kit, és közölte a hölgy, hogy 5 munkanapjuk :shock: van arra, hogy jelentkezzenek. Totál kiakasztott! ..és addig én mi a túrót csináljak?!? malmozzak itthon?!?.. Felhívtam a saját biztosítónkat, ők mondták, hogy lehet sürgősségi kárfelvételt kérni, és mivel úgyis szerződő partner csinálja, vigyem oda személyesen az autót. Na, így most megyünk Bogyóval a Bojtár utcába... Jó kis program... de legalább látszik egy halvány reménysugár...

Kép
szkitty
 
 


Tinu! Olvastam a "betegség"- dolgot. Szerintem nem a Te hibád! Bármilyen nyavaját el tudsz kapni már attól is, ha kimész az utcára. Vagy egy boltba bemész. Elég, ha v.ki tüsszent melletted, nem is kell, hogy észrevedd... A tömegközlekedést, a játszótéri homokozót, meg az orvosi rendelőt meg nem kell részleteznem... Ráadásul, van egy csomó nyavaja, amit egyes emberek csak hordoznak, ők nem betegednek meg, csak továbbadják.
Ne legyen lelkiismeret-furdalásod emiatt!! Nálunk a 3 nagy bölcsis volt, heti 5 nap, rendes, állami bölcsiben. Eleinte volt 1-2 kisebb betegség, pár napos, aztán megedzőttek. Kevesebb gondom volt már velük az oviban.:) Ja, és nem lettek sérültek semilyen téren, azért mert "benyomtam őket a bölcsibe"... :wink:

Kép
szkitty
 
 


Kitty, én is nagyon sajnálom, h nem tudtatok jönni! Remélem, a biztosító nem sz@rakodik sokat. Annus csomagot hagyott nálam Neked!

Jaj, Annus, már akartam írni, h nagyon köszi a popsitörlő dobozt!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Panndi
melyik napra gondoltál. Dunakeszi nekünk közel van. (Mi csüt megyünk vissza ortopédiára, pénteken meg valszínű temetésre).

Voltunk ma szurin, egy mukkja se volt. Meg is mérték 7250 g, durva :-)

Na megyek képeket nézni
pumuklii
 
 


Kitty, tudom, hogy kiábrándító, ami folyik!!! De nemsoká túl lesztek rajta!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Nekem ma kiderül, hogy lesz a jövőhét, szerintem szerda lenne a nyerő.

Annus: hát, az állomástól még egy 20 perc séta kb, de talán lesz olyan, aki kocsival van, és ki tud menni értetek, kölcsönadom Fruzsi autósülését :)
Vendég
 


Böbi, Te tök vékony vagy :) Gyöngyvirágon Scampos póló van? :)
Vendég
 


Annus, Újpest, Városkaputól busz is jön hozzánk, az itt áll meg kb öt percre :) 24 perc a menetidő.
Vendég
 


Jajj,megvan szegény Cicókám éjjeli rossz kedélyének az oka. Hőemelkedése lett a szuriktól. Adtam neki fél kúpot remélem ez rendesen felszívódott és hat is.Mert az elsőt bizony kikakilta, hiába próbáltam befelé tolni. Itt fekszik az ágyunkon,el sem mozdulok mellőle.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Böbi!

Nem a nyelvét vágják fel,csak alatta azt a kis lenövést. Pár millis rész.
Még szerencse,mert akkor tényleg mondhatnánk majd rá,hogy "de felvágták a nyelved!" :lol:

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Susy: Csonginak is felvágták a nyelvét még a kórházban. Egyáltalán nem ömlött belőle a vér! Gyakorlatilag még csak nem is sírt utána! Egy icipici nyissz volt csak, fel sem tűnt neki.

Esztó, Zsüci: nem akarjátok feltenni eredeti nagyságban a képeket a blogba? :oops:

Kép
Kép
tinu
 
 


Panndi!
Köszi,az még belefér!!!!Hát újpest városközpontba mire kimennék,meg ugye mivel....meg a buszra feltenni...szóval inkább vonat,főleg ingyé van :wink: a nyugatiba megmegy kombinó!Amúgy milyen vonatok járnak felétek?Az "alacsony padlós"?Na a 20 perc az nekem lehet h csak 10-15 :lol: Írtó gyorsan tudok menni! 8) Nekünk szerda jó!Ja,amúgy a hordozóban vinném!
Emese vagy vki!Nem akar társulni hozzám?Egy kis vonatozás?Na na?Senkit nem csábít a kihívás :lol: :lol:

Na megy a 3.mosásom,már felmostam,voltam boltban is.Csak a halaknak nem hoztam szúnyoglárvát...na majd lemegyek még du.

Kitty!
Igen,ott hagytam Anikónál a micsodát :lol:

annus11
 
 


Ja,megjött a laborom.Minden értékem ok!!!!
Legalább velem is minden ok!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle, Rikinek jobbulást, szegényke :( A rotánál ilyenkor van van vmi speckó eljárás is, ugye? A kakis pelenkára vigyázni kell, vagy mi... Sugárzó hulladékként kell kezelni... 8)

Anikó, Blanki olyan nagyon szép ezen a fotón (hajpántos). Hercegnősencsajos.

Tüciről is milyen marha jó képeket lehet csinálni!!! Jobbulást neki is. Attól a hűtőfürdős dologtól én úgy félek...Pedig biztos egyikőnk se ússza meg. Vááá egy nap bölcsi után megvan a baj... :evil:
Csongi igazi kis sajtkukac, még a képek alapján is látszik :D Meg se áll keze-lába.

Annus, Izának nagyon kúúúl volt a tegnapi szerkója, jókat mosolyogtam rajta, édes volt :-) Ma is nagyon nyűglődik a fogtündér?

Esztó, te is amilyen szerelmesen tudsz Álmira nézni...ismerős :D

Kamillának az az alvós (lila cumis) képe olyan szép. Maga a megtestesült nyugalom. :)

Lili-Iringó barátosnők is nagyon szépek voltak. Lili hogy viselte az első csajbuliját? Panaszra nem lehetett oka, még CsaniChippendale is volt :lol:

Én ma már nagyot pörögtem, rakott krumplit csináltam, porszívóztam, mostam, teregettem, fürdőt takarítottam. Még a felmosás van hátra, aztán elégedetten hátradőlök és nem csinálok SEMMIT!!! 8)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Annus: a bébiszittyó nálunk szóba sem jön. Most eleve nincs feltétlen szükség a bölcsire, mert befejeztem az órárajárós részt a doktorimban, szóval itthon vagyok. Azért vittük csak, mert Tüci szereti. Hétfőn elment és utána egy napig csak a bölcsiről beszélt. A társaság miatt kell neki. De ilyen áron??? :roll: Addig "jó", míg csak ő beteg, de két gyereket biztos nem leányálom ápolni. De kopp-kopp, egyelőr Csongi jól van, nincs semmi baja. AMúgy a hűtőfürdő azért kellett, mert a Nurofen nem vitte le a lázát, és 38,5-38-7 volt a hője. Újabb adag Nurofent már nem adhattam, mert nem telt még le a 6 óra. De Tüci élvezte a hűtőfürdőt amúgy, ki se akart jönni. Nekiállt játszani a kádban, úgy kellett lepisszegni, hogy késő van, ne ébressze fel a Csongort. :P 38,1-re ment le utána. Aztán egy óra múlva már adhattam megint Nurofent, adtam is, mert megint felment neki, nagyon forró volt, meg didergett is. Szerencsére ezután nem sokkal azért már csillapodott a láz és sikerült elaludnunk is.

Kép
Kép
tinu
 
 


Annus: akkor Iza ugye nem beteg? Tüci őt fogdosta össze a legjobban. :oops:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!
eddig nem látok rajta semmit!mennyi a lappangási idő? 8)
Amúgy mikor mentek dokihoz?remélem h téyleg csak egy kis nátha!

annus11
 
 


Én is kitakarítottam a lakást, és ötöt mostam ma, sütöttem krumplit, alig várom, hogy a lányok aludjanak :lol:

Na estére kiderítem, jó-e nekünk a szerda :)
Vendég
 


Annus: voltunk dokinál. Állítólag nem vészes. Szívjam az orrát, orrcsepp és lázcsillapító. Ennyi. Felírt egy szemcseppet is, de azt nem váltom ki, mert nem váladékos Tüci szeme, csak mindig olyan pirosas, ha lázas.

Kép
Kép
tinu
 
 


hu panndi, irtad reggel a mosast meg ezeket, felbuzdultam!
leszedtem osszes fuggonyt kimostam! mar vissza is tettem, lehuztam a kanape huzatat, kimosni, meg a puffoket...... leanyalom volt.......... na de azok szaradnak! mindent kimostam,felmostam, porszivoztam,mosogattam,atsikaltam a foldon csuszva a furdoszobat :lol: ezt Boro mind vegig nezte, rohogott rajtam, aztan most bealudt....... halistennek! ha felkelt behozzuk a megszaradt dolgokat es a jarokajaba vissza teszem a kimosott dolgokat majd johet velem zuhizni, ja meg elotte megetetem :lol:
(holnap a gyerek szobaba pakolunk ossze :roll: es vegeztem a hetre mindennel, avagy.. szoliba akarok menni ooooo es most jut eszembe, ma meg a hutot is atrendezem.. ossze vissza van mar minden benne.. :roll: )

panndi, tedd mar fel blogra h merre laktok! mert a vonat tolunk is 20p seta, busz meg max 5 :lol: vagy johet pü is, mindegy :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Én is kanapéhuzatot mostam :D

PÜ ment, választ várok :)
Vendég
 


Tapasztalt anyukák,segítsetek légyszi!!Egy fél lázcsillapító kúp nem húzta le másfél óra alatt neki, még mindig 37,8 popóban. Adjak neki még egy felet???

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki, sztem nem kell! az meg normalis

Panndi, pü ment :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


De en nem vagyok tapasztalt :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Panndi, legalabb 200-300 meterre laktok :lol:

na majd jovok, Boro NEM akar aludni ,20p volt, es budos is lett :roll:

ES akarok egy sotet kanape huzatot is :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus, meg akartam irni, ide nem jon olyan alacsony vonat! csak a brutal magas, amire felszallni se egyszeru.. szoval sztem a kenguru a nyero max :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Panndi, Netti, én meg azt hittem szuperkirálylány vagyok a mai teljesítményemmel :shock: De ti viszitek a pálmát :)
Nem bírom ki, meg kell mutatnom, milyen rucikat szereztem Marcinak őszre. Már alig várom, hogy lehűljön az idő (de persze azért annyira nem sürgős :-) )

Kép

Meg még egy egy friss:
Kép Marci a rengetegben :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Nagyon szépek a rucik Gyöngyi!!! És Marci még mindig nagyon helyes fiú!!!!
Kár hogy nem lányom lett, lehetne őket boronálni. :lol: :lol:
Én holnap szeretnék menni turiba,új őszi árukészlet jön.Vigyázat pénztárca, de csak módjával!!!
Na Riki elaludt, vizet nem, de cicit elfogad, úgyhogy most itatom 2 óránként azzal. Menni akartam Tacskóba meg a kollégám feleségéhez a kórházba,de lehet nem lesz belőle semmi. Majd eldől.Meg ma kapott volna először almalevet,de most azt is mellőzöm. Fő, hogy jól legyen.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Gyongyi, te is nagyon ugyes voltal :lol:
Marci nagyon szeep, es micsoda seroja van !! :D
a rucik,nagyon tuttik a pottyos a kedvencem :D hozza mega kertesz! :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Niki, abból fél fokot levonva teljesen normális hőmérséklet oltás után, én nem adnék semmit.

(Bár én Zsófinál is csak akkor adtam kúpot, amikor 38,5 felett volt a láza. Egyszer 39 fokos volt a háromnapso láznál, akkor adtam, meg mikor jött a 17. foga, akkor volt 38,6, akkor is adtam.)
Vendég
 


Marci nagyon szép :)
Vendég
 


Netti!
Nem mondod hogy ott laktok 300m re Pannditól! :shock: És még nem taliztatok?

Hmmm,na akkor majd elválik...előtte mindenképp kenguruznom kell,mert hosszabb ideig nem volt még benne,csak max fél óra kb.De délután úgyis abban megyek le,mert én meg a babakocsi huzatát fogom mosni!
Ma tényleg mindenkinél nagy mosás van!A takarítás nekem holnap jön,mert ma apa itthon van,ma is éjszakára megy,de aztán holnap nappalos is,szóval mehet a porszívó! :wink:

Gyöngyi!
Szupik a ruhák!!!Marci is nagyon édes a rengetegben!!!


Nálunk is ma jön új áru a turiba...de max pénteken elszaladok,Izával nem nyomulok a tömegbe.... :roll: Sajna....

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: