Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon jok az eddigi kepek!! Blanki fejpantja honnan??

Almos meg fent van :lol: nagyon jol all neki a nyaklanc! rendelek a heten en is mostmar tenyleg, csak meg mindig nemtudom milyet :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Blanki és a fejpánt :lol: Hát ezen hanyatt vágtam magam. ÉÉÉdes!

Szofi, olyan nagyon szépek vagytok a negyedik fotón!!!!

Léna a divatdiktátor, megint nagyon csini volt :-)

Várom a többit is :) Biztos nagyon szuper volt. Talán ez volt az eddigi legnagyobb tali, nem?

Trixi, gratulálok a szerephez (mondtam én, hogy jó vágású ez a Petya baba), majd ne felejtsetek el nekünk integetni a vörös szőnyegről :D

Jobbulást a gyengélkedőknek, holnapi szurikhoz meg erőt, egészséget! :)

Na, lesem tovább a fotográfiákat...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok!

Frankó Hannának boldog 4. hófordulót! :)

Talis képek nagyon szupik! Hogy rácsúcsott Blanka szemére a hajpánt.
Én is akarok ilyet venni Hanncsikámnak. :D :lol:

Holnap megyek fodrászhoz. Vágás lesz és festés. Vörös leszek,már úgy várom! Már pár éve barna vagyok,de meguntam.
Hiányzik a vörös.
Remélem,jól sikerül. :o
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára susycat 2009.09.01 19:40-kor.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 

 
 

Gyongyi, hozz kepet Marcirol! :D

Netti
Kép
maumau
 
 


na töltöm töltöm!!!!De még van hátra Tinu,Zsüci,Mozza,Trixi,mi és a közös fotók....de haladok!!!

annus11
 
 


Közben én is töltöttem.

Bakker, Tücinek 38,5 a láza. A tököm kivan komolyan, felrobbanok! :twisted: Tegnap volt először bölcsiben! AZ jó, hogy Tüci imádja, de ilyen áron? Ha Csongi is elkapja, akkor kiveszem abból a redvás bölcsiből. :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, en nem vinnem bolcsibe, foleg h ne vigyen haza semmit amig Csongi is kicsi :roll: de a ti dolgotok !! jobbulast neki :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus, jóóók a fotók, babók nagyon helyesek, jó nézegetni őket :-)

Netti, holnap fotózok és hozok frisset, ropogósat Marciról :-) Párod még szabin, vagy már újra a mókuskerékben?

Tééényleg, Frankó Hannának boldog negyedik hónapot!

Megyek, a Zuram hiányol. Jó éjszakát mindenkienk!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyongyi,varom a kepet holnap!! :D

Mar dolgozik ezerrel, rengeteg munkajuk van! mint mindig.. de jobb mintha nem lenne persze,csak faradt :roll:

Nezem en is a kepeket folyamatosan! tok jo h kulon teszed fel Annus, igy legalabb mindenkit be tudok azonositani! de varom a kozoseket is :)

Netti
Kép
maumau
 
 


örülök hogy jó volt a tali

Lilkó alszik, beledokkoltam 240 ml, 2 cickóból,ma kihagyott egy kaját és nem volt kedvem fejni, leszivattam vele...kiváncsi vagyok ennyivel meddig alszik :?

trixi: dejó a szerep, na még jó hogy poénból bemásoltam... :D

netti nagyon jó a cucc, bárcsak megengedhetném, mondjuk én a hordozókendőt jobban preferálom anatómaia okokból,..abból nincs Gucci, vagy LV ???? :roll: :oops: :?:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki :lol: sztem nincs!! pedig az is tuti lehet,csak nekem a kendo annyira nem jon be.. nemtudom belole csak ugy kikapni a gyereket meg ilyenek, meg Boronak se kedvenc. meg engem nem gyozott meg h jobban tartja.. sooot! :roll: de ez csak en velemeny :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Tinu!
:( Jaj szegény Tünci....akkor remélem h tényleg nem kapta el senki!Így tényleg nem éri amúgy meg..a múltkor is beteg volt szegényke....Nem is értem hogy engedhetik meg egy fizetős bölcsiben h vki betegen menjen be....Az fogadjon otthon bébiszittert....

annus11
 
 


Niki!

Hol találtad amúgy?
Ha van még ilyen, jöhet!

:D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Niki! :lol: Pedig én se poénból mondtam,tényleg érdekelne!Igaz a gyerkőc k fél másodpercre szerepelne benne,senki rá se ismerne 8) de engem maga a forgatás vonz!És mivel én magam nem színészkednék,nem marad más csak a gyerkőc :wink:

annus11
 
 


Woahhh, mennyi kép, hát ez csúcs lehetett!!!!

Tücinek jobbulást, ez tényleg baromi dühítő :evil:. Nem akarsz neki vm immunerősítőakármit?

Netti, brrrr, amennyiben a második a Britniszpírz, hát az valami rémes. De ha nem akkor is. Ezzel az erővel egy spárgával a hasára köthette volna, ezért az "eleganciáért" kár G-t venni :). Te majd sokkal büszkébben viseled, az tuti :).

Trixi, gratulálok, majd mesélj ám!

Niki, ugye nem úgy értetted, hogy megbántani akartunk, mert Te sírsz Rikivel??? Egyáltalán nem, csak megállapítottuk Panndival, hogy minket egyszerűen más fából faragtak. De nem jobb fa, az sem :).
kalloni
 
 


Igenigen, Niki, nem ellened szólt, csak leírtam, hogy én nem sírok majdnem, de nincs azzal semmi gond, ha Te másképp reagálsz, kalloni jól írta :)

Netti, ez a Gucci cucc nagyon komoly :lol:

Tinu, jobbulást a lánykádnak!

Milyen forgatás? Erről lemaradtam :roll:

Zsófit a napokban nem engedtem inni a poharamból, mert beteg voltam, mindig mondtam neki, hogy nem ihat belőle, mert beteg vagyok. Egyik nap mutat a poharamra: "Nem iszom, beteg víz, beteg pohár." :lol:
Vendég
 


kalloni, azert irtam h bocs h csak ilyen kepet talaltam :lol: :lol: :lol: neki gyereket szulni is kar volt :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Zsofi :lol: :lol: :lol: :lol:
jajj panndi, ugye mar irjatok az aranykopeseit?? :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


mindjárt végzek!!!majd rólam is dobjatok képet :oops: már ha van :oops: nem vagyok vmi nagy szám,csak magamat még nem tudom fotózni 8)

annus11
 
 


Még nem... :oops: Szeretnék valami szép, egyedi füzetet hozzá, de csütörtökön buywayezünk, majd szerzek valamit :)
Vendég
 


panndi, kesobb milyen jo moka lesz bele olvasni, de sztem Zsofinak is :D

kepek szupik!! varom a kozos kepeket :D

ferjek nem ereztek magukat rosszul? :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Néztem fent a képeket, nagyon jók lettek!! Nagyon sajnálom, hogy nem tudtam elmenni, remélem legközelebb összejön majd :)
Hol lesz?

Panndi,
Zsófi tényleg csúcs!!! Jók az új képek róluk a vonalzódon!

A 2 hós oltásnál én is sírtam, mikor megkapta Bogi, a 3 hóson már nem... Amúgy én is bőgős vagyok, sógórnőm esküvőjén is elpityeregtem magam májusban :lol:

Trixi,
gratula a szerephez! Majd mesélj mi volt! Ha nem indiszkrét a kérdés, mennyit fizetnek egy ilyen felvételélt? Kivi vagyok :)

Gyerekem alszik, esti szopi előtt 10 percig üvöltött masszívan, úgy, hogy előtte jó kedve volt. D.u. 4-kor evett utoljára fél6 helyett ráadásul, este meg alig tudtam cicire rakni... Mondjuk a mai nap elég káosz volt.... Reméelm csak front!

Barbi,
köszi a receptet, majd várom!

emese1979
 
 


Lányok nem úgy vettem én!!!!!Könnyen sértődöm amúgy,de ezt most becsszó nem úgy vettem. :wink: Nem,én tényleg túl érzékeny vagyok. Ez tényleg nem túl jó tulajdonság.Mivel lelkemre veszek mindent.De azt megérzem, ha valaki nem rossz indulatból mond valamit. :wink:
Na tényleg megyek aludni. :D
Ja,Zsófi halálos!!!!! :lol: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Anikó,
nagyon jó volt a tali, köszönjük még egyszer a vendéglátást!! :lol:
Tettem pár taliképet a blogba, amik igazán jól sikerültek.
Most megyek és elájulok.

Jó éjt...

Kép

Kép
zsüci
 
 


Oké,kész vagyok!Közben néztem amit Zsüci meg Tinu tett fel!!!Nagyon szupik azok is!

annus11
 
 


A képekhez még: látom, Léna is rácsapott Csanira :)

Esztó,
Álmi mennyit aludt? :lol:

Csaninak jó a kockés gyatyesza :) :)

emese1979
 
 


Emese!
Hát Boginak komoly vetélytársa akad azt hiszem.Léna lenyúlta Csanit!!!!De Iza is kezd belejönni a pasizásba!Petyával és Csongival elég jól elvolt! :wink:
Lilit nem tudtam nyomon követni,akkor már sokan voltunk 8)

annus11
 
 


Nagyon jók a talis képek, talán egyszer már mi is eljutunk... Vagy Ti hozzánk :)
Vendég
 


Na szép, Iza akkor lassan az összes pasit elcsábítja :) kész háreme lesz a végére! :lol: :lol:

emese1979
 
 


Na megyek aludni, holnap át kell húznom a kanapén a huzatot, nem szeretem :roll:

Meg ki kell mosnom Zsófi ruháját, amit az esküvőn fog hordani :)
Vasárnap megvettem neki, itthon felpróbálta, és sírt, amikor le kellett venni :lol:
Vendég
 


panndi, nekunk tuti kozel vagytok! :lol:

kepek nagyon jok! olyat nem csinaltatok amin osszes anyuka rajta van? :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, hát hajrá! Hozzunk össze valamit! :)
Vendég
 


Közös anyukás képet én is hiányoltam :)
Vendég
 


Jééééé, most nézem, holnap lesz a 3. polgári házassági évfordulónk :) Bár ezt nem ünnepeljük, deeee holnapután lesz, hogy 9 éve együtt vagyunk :lol:
Vendég
 


Panndi, imádom ezt a lányt! Nem azért, de anyám szerint én is ilyen voltam. A családi legendárium tele van a dumáimmal! :oops: Tényleg írjátok!!!

Tinu, nagyon sajnálom, hogy Tünci beteg. Csongi nem fogja elkapni. A tejcsi védi, meg Tünci ne nyalogassa... Minden jó lesz! De megértem, hogy ki vagy akadva... Szép kilátások, ami a bölcsit illeti.

Emese, hát bizony, bizony, ami történt megtörtént! bogi hiányában Csani tépte le magáról a ruhát, és lénával intenzíven ismerkedtek! :D

Anikó, ezt az elképesztően jó receptet feltennéd a blogba?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


"Csani tépte le magáról a ruhát" :lol: :lol:
Vendég
 


Na tényleg megyek aludni, mert képes lennék hajnalig itt ragadni :roll:

Ja, meg Zsófi úgy énekli a Boci boci tarkát, hogy:
"Boci, boci, taaaka, se füle se faaaka, KAP TEJET!" :lol:
Vendég
 


Panndi, hozzunk ossze vmit! :D a heten befejezik a kocsibeallot (azt hiszem) utana nekem joo !
EES mindig van indok az unneplesre! en mindig talalok vmit :roll: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Ja meg még egy: ma porszívóztam, aztán Zsófi egyszer csak kikapcsolta a porszívót, mert csörgött a telefonom, ő hallotta, én nem, ezért kikapcsolta, és szólt, hogy anyáé :)
Vendég
 


Zsofi ,Csani :lol: :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Okés, jövőhéten hétfőn oltás, a többi nap elvileg szabad :) Szóval lehet jönni hozzánk :)
Vendég
 


Na tényleg :arrow:
Vendég
 


Sziasztok!

De jó lehetett a tali! Nagyon látszik a képeken is! :wink: És, gondolom, éhen sem haltatok! :)

Kitty, de sajnálom!!! De tényleg jó, hogy nem lett bajotok!

Esztó, róka... :shock:

Niki, sajnálom, hogy fájt Lilidnek, meg hogy nem találtak rá a szemfolyás okára, remélem hamarosan kiderl!

Anita, jó, hogy megvagytok!!! Kivárjuk, hogy jobban ráérj, és drukkolunk, hogy sikerüljön mindent elrendezni! :wink:

Zsófi irtó vicces!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Én úgy vagyok eekkel a fáj-neki dolgokkal, hogy van, amikor azzal szeretem a gyerekem, ha nem félek neki fájdalmat okozni. Ne értsetek félre, de pl. nem szeretik az orrszívást sem, mégis muszáj, hogy kisebb kellemetlenséget okozzak nekik, ha nem akarnak finom kis középfülgyulladást... Szóval próbálok inkább nagyon mosolygós lenni az oltásokon velük, és tudom, így könnyebb nekik is. Ráadásul azért ez nem fáj annyira! Bennünket is szúrkáltak terhesség alatt - nagyon fájt? :lol: No, nem azt jelenti, hogy aki megszomorodik attól, hogy a babának éppen nem jó, az ne tené jól! :wink: Belül én is nagyon szomorkodom! :)

Petyának grat a szerephez! :)

Kalloni, Aerfen, irtó vicces, ahogy írtok! :)

Emese, a 3 Ft-on nagyot nevettem!

Pumuklii, nagyon tökjó lesz nektek!!!

Következő talira légyszi szurkoljátok ki, hogy ne legyünk betegek... :roll:
De hozzánk is jöhettek vmikor, ha nincs ellenetekre! Persze csak akkor, ha az ittnei bagázsból senki sem lesz beteg!

Tinu! Jobbulást a nagylánynak! Ha ott lettünk volna, most tuti azt hinném, mi fertőztük meg Tündét...

Netti, annyira aranyos, hogy ilyen izgatott vagy! Na, majd csak eltelik az a másfél hét! :wink:

Megyek, mert fürdés-etetés Danónak. Aztán még gyoran rendbe kell kapni a lakást, reggel megint jön a tejesember...

Jó éjszakát!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ja, Zsüci, nem felejtettem el! És remélem, összejön vmikor, csak ez a betegség... Igyekszünk meggyógyulni! :wink:

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Lányok, tényleg szupik a képek!!!

Annus, Tinu, lenne egy nagy kérésem! Az alábbiakat elküldenétek nekem e-mailen, nagyobb (előhívásra alkalmas) méretben a szzsofiaszeged@yahoo.com-ra?

IMG_7892; IMG_7945; IMG_8012; IMG_8016; IMG_7994

kép080; 084; 159; 164; 201; 218; 220

Előre is nagyon hálás vagyok!

Jó éjt mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Tinu, asszem én letaknyosodtam. Mondjuk nyalogattam Tüncit, és nem véd a tejcsi! :lol: :lol: :lol: Má iszom a cvitamint, no para.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 



De ez nem néz ki hülyeségnek teljesen. Tulajdonképpen olyan, amit én is kitalálhattam volna, hogy kajával tudjam lekötni a kicsi Samut (mostmár lehet minden gond nélkül... :) ), amíg sürgölődök a Nagyik között... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jó reggelt!

Megyek mosni, meg takarítani is kéne :roll:
Vendég
 


Jó reggelt!!!!
Hát ritka szörnyű éjszakánk volt. Én nem tom mi volt manóval,de 20 percenként keltünk jóformán hozzá.A férjemmel felváltva.Így zombi vagyok.Pedig muszáj takarítani a fürdőt. :cry: Kikapcsolják nemsokára a melegvizet pár órára, és addig meg kéne csinálnom. Szal Cicó aludt egész éjjel, csak nyögdécselt,meg sokszor felsírt,de ezt jó hangosan,amire nyilván felébredtünk,és mentünk át. És ezalatt ő végig aludt. :shock: :shock: Ilyen se volt még.
Ja,az oltásos dologhoz, amúgy én is úgy csinálom,mint Dóri, amikor kapja meg előtte teli szájjal vigyorgok,csak akkor kezdenék el szívem szerint én is sírni,mikor utána magamhoz ölelem,ő meg úgy belebújik a karomba.Olyan kis védtelen.
A talis képek nagyon jók!!!Léna és Csani nagyon szép pár!!!!!! :wink: Nem tán elkelt ez a Csani gyerek???
Na húzok, szép napot mindenkinek!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: