Új privát üzeneted érkezett!

Be sem engedtek???
Már bocsánat, de én az ilyenektől falnak megyek... Ha szeretnél, bemész és kész, jogod van a babád mellett lenni!
Vendég
 


Pumukli,
drukk, hogy összejöjjön Etyek + az építkezés! Tök jó lesz, a skacoknak a külön szoba!
Amúgy nekem is durván hullik a hajam, néha már nagyon elkeserítő... remélem, marad valami :wink:

Kitty,
tényleg nagy szerencse, hogy Nektek semmi bajotok nem lett! Ez a legfontosabb, a biztosító meg reméljük, mielőbb csenget!

Bogi is belehúzott az alvásba, reggel 7.30 körül evett, 9kor beauldt, 10körülfél órát fent volt,aztán ahogy hallom, most ébredezik... hát igen, aki éjjel nagylegény... de legalább aludtam én is kicsit.
Eszünk aztán leugrunk boltba.

Gyöngyi,
jó az avataros képed! Milyen szép göndör hajad van!!! Szép vékony vagy Te is!
Bogi is 2 ciciből nyomja, kivéve a reggelit, azt ált. 1ből, másikat fejem, és be a fagyóba.

emese1979
 
 


könyvelőnk szerint én vagyok a hibás amiért pár nappal szülés után nem vittem be személyesen az OEPhez...elszámoltam 10ig, majd halálnyugidtan...kösz

Kép
Kép
mniki84
 
 

 
 

na vegeztem mindennel :) nagy jatekon tul, remelem nagy alvas koveti!

Panndi, jok a vonalzoiid :wink: Zsofi mit kert szulinapjara? :D

en biztos nem engedtem volna h elvigyek es h en ne menjek be.. nem olyan komoly operacio ez h a szulonek kint keljen tartozkodni :roll: tok nem birom mikor okoskodnak..

Netti
Kép
maumau
 
 


panndi: nem tudom szerettem e volna látni... :roll: lehet sokkot kaptam volna

Kép
Kép
mniki84
 
 


Kitty, lenyeg h neked semmi bajod nem lehet!

Niki :) a konyvelod biztos nem szult meg..

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti: nem kérdeztük, mit kér, ezt kap:

http://www.jatek-makett.hu/aruhaz.meseh ... f8o4i0tob6

Aquapark lázban ég :lol:
Vendég
 



Nem tudom belinkelni...

Hello Kitty Aquaparkot kap, na :)
Meg könyvet, azt mindig kap :)
Vendég
 


nekem kisvakondos puzzlet hoz be
pumuklii
 
 


Panndi, ez nagyon tutiiiii :lol: mar alig varom h en is ilyeneket vehessek, sztem en is ugy fogom elvezni mint Boro legalabb :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Na megtaláltam, nem semmi ára van. Tuti tetszeni fog neki.
pumuklii
 
 


Pumukli,
tán ilyen házatok lesz? :lol:
Kép
Kép

emese1979
 
 


Emese, Kössssziii, szerintem is tök jó az az avatar kép...
Kár is, hogy nem én vagyok rajta, hanem Ancsi :lol:

De tényleg...azt a göndör hajat én is elfogadnám...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Hehe, Majának tuti bejönne.
pumuklii
 
 


Hú, Gyöngyi, ne haragudj :oops: :oops: Tiszta hülye vagyok!!! Agyamra ment a csokihiány :D

Szóval Ancsi tök jó göndör hajad van :lol:

emese1979
 
 


Szkitty, te jó ég, de jó, hogy senkinek nem esett baja! Nem gond a találkozó, így alakult, legközelebb majd megyünk, remélem :). Most csak nyugodtan tegyél-vegyél, első nap az iskolában, lazíts, ha tudsz egy kicsit! De végül mi lett a nővel? Elismerte, hogy egy vadállat? Ami azt illeti én a jogsik kétharmadát simán elkoboznám... De minimum sokkal szigorúbb feltételek után adnám meg. Aminek természetesen én megfelelek :).

Gyöngyi, cseréljünk hajat!! Identitászavaros hajszálaim vannak, asssse tudják, merre menjenek. Kell?

Emese, ez mi :D? Nem felejtettem ám el a fotót, csak keresem még a fényképezőbe való negyedik aksit... Múltkor J lesöpörte az asztalról őket, három már megvan, a negyedik elenyészett :?.

Pumuklii, de jó!! Tapasztalatból tudom, hogy szuper dolog közel lakni a testvérekhez :)!

K.Ancsi, mutaaaasd azt a MT-t! Majd belejön Zs is, S is lassan szokott hozzá, de most már vérprofi :).

Niki, sajnálom a Stellás gondokat. Akkor végülis nem vettetek járókát, ugye?
kalloni
 
 


Ja, és Ancsi, sztem teljesen jó a két melles szoptatás, annál gyakrabban ingerled a lányokat (hogy Nikit idézzem :)), az pedig rosszat nem tesz :).
kalloni
 
 


Hát, nem olcsó, de annyira beleszerettem :oops:
Vendég
 


Emese, csokihiány :lol: Eszem a egy túrórudit a nevedben, jó? :D
Jaj, kedves Kalloni, ne akard a hajamat, mert nemsokára nem is lesz mit akarni. Bácsihajam lesz mint anno Marcinak volt. Botrány, hogy hogy hullik. Mindenhonnan az én hajszálaimat szedegetem, broááááf. Kutyafüle, nem kérhetném kölcsön azt a furmicsodát, amivel Stellat szőrteleníted? Megtrimmelném magamat is egy kicsit :lol:
Rikit remélem nem viseli meg a 3 szuri, szorítok!

Jaj, talisoknak gyönyörű idejük van, hála a jó égnek!!! Remélem a kaják-sütik is jól sikerültek és mennek az óóóó-k meg az áááá-k a sok-sok szép, mosolygós, ügyes gyerek láttán.

Kitty...vááá...sajnálom az autót meg a rossz élményt. Nem is, inkább a rossz élményt sajnálom és csak aztán az autót. Gondolom az ijedtséget jó gyorsan felváltotta a düh. Pihenj egyet, remélem sikerült leereszteni azóta.

Niki, lélekben ott voltam, drukkoltam az átmosásnál. Túl vagytok rajta, ez a lényeg. Én se bírnám bömbölés nélkül...

Pumuklii, Majaképek is szépségesek, pontosabban Maja szépséges :-) Engem érdekelne a házterv, imádok minden ilyesmit :-) Etyek jó hely, jó választás. Friss levegő, jó borok :-)

Ancsi, tök változó mikor hány mellből szoptatok. Az biztos, hogy hajnalban és reggel elég egy mell (hehe ez még rímelt is), utána mindig felkínálom a másik kannát is...rendszerint el is fogadja kis piranjám :D

Na megyek, performanszot kell nyomnom Marcinak mert unatkozik. Jók legyetek!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi
Remélem igy meg lehet nyitni
1251806905.0244.pdf
pumuklii
 
 


Hűűűűű Pumuklii, ez durva jó lesz!!! Minden van amire az ember lánya vágyik. Háztartási helyiség, kamra, hálóból nyíló gardrób (ahol majd a barátnőid a házavatón sikíthatnak a'la Heinekken :lol: ) Látszik, hogy régóta tervezgetitek, minden ki van találva! És nagyon jó ötlet, hogy a gyerekszobák nem közvetlenül a szülői háló mellett vannak. Anno a lakáskeresésnél nálam ez szempont volt :wink: Mekkora lesz az alapterület? És a kert?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi :lol: Kár, hogy már nem tanárkodsz, a gyerekek csípnék a szövegedet :)

Emese, semmi gond. Én is most hamiztam be egy Kapucinert. Határozottan jobb így!!! :lol:

Pumukli, tesóhoz közel lakni nagyon szupi lesz!!!

Kalloni, végül a narancssárga pántos, fekete virágos testű MT lett, majd lefotózom vmikor. Ha Zs nem bírja megszeretni, átküldöm S-hoz továbbképzésre 8)

Szopihsz-ket nagyon köszi! Asszem elkezdem gyűjteni a 'cici' babanetes szinonímáit. Eddig: lányok, kanna :lol: Még ötletek? :lol:

Ancsi

KépKép
k.ancsi
 
 


Ja, és köszönöm a haj-bókokat... Azért annyira nem mókás ám, csak frissen mosva szép. Egyébként banya-haj... :evil:

Ancsi

KépKép
k.ancsi
 
 


Nettóra kb 140 nm lesz a ház. Eredetielg lett volna pince is 2 kocsinak, meg 1 tároló, de ez nagyon megdobta volna a költségeket, így majd külön építünk mellé kocsibeállót. A telek nem valami nagy, 701 nm.
Már több mint 1 éve tervezgetjük, a gyerekblokk direkt külön van, meg direkt vastag fal választja el őket, hogy lehessen a nappaliban bulizni :-)
pumuklii
 
 


ancsi: én "csöcsik"nek hívom őket...elég viccesen nézek ki, le akarta fotózni, de apa szerint hülye vagyok, a bal oldali totál lapi, cicim sincs (mint alapesetben) a jobb meg kb 90C-s :D így menjek utcára?????? :roll: :lol: 8)

Kép
Kép
mniki84
 
 


Sziasztok,
Bocsi, de hátha érdekel titeket
Lenne eladó járókám. Nekem 10 hónaposan elindult a gyerkőc, így már nem tud benne megmaradni, de nem is sokat használtuk amúgy sem. Mi is úgy örököltük, hogy az előző "lakója" hamar elindult, úgyhogy 1 kis hibát kivéve tökéletes állapotban van. Az egyik kapaszkodója hiányzik, de ennyi az összes.
5000,- ért Budapesten átvehető
Összecsukható, hálós, nem túl nagy helyet foglal, és nagy segítség! A felállást is nagyon gyorsan elsajátította benne, ha valakinek ez lenne az aggálya.

Meg lenne egy játszó szőnyegünk is, aminek az alján mindenféle zörgő, zenélő dolgok vannak. Halványrózsaszín az alapszíne, és puha anyagból van. Van hozzá keresztpánt, amin csörgők is vannak. Ez is 5000,- Ft lenne.

Illetve van egy Fischer price hinta, ami 18 kg-ig jó. Hinta, pihenőszék, és majdan nagyobb korában kis hintaszéknek is jó. A hinta része zenél is. 25ezer volt az eredeti ára. Mi hely hiányában nem igazán használtuk ki a hinta részét, így aztán inkább megválnék tőle 15ezerért.
Sötétkék alapon halvány kockás az alapszíne.
Ilyesmi, mint ami a képen van
Kép

Ha bármi érdekel valakit, kérem írjatok
htunde@mailbox.hu

Kép
Kép
csibe21
 
 


Niki! Én alapból kimenekültem könnycsatorna átmosásnál, nem akartam nézni ahogy lefogják a gyerekem, hogy a többiről ne is beszéljek... Szóval szerintem is jobb, hogy kiküldtek.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!
Túl az oltásokon.Hát most sírt a manókám,nem tetszett neki. Utána itthon megszopiztattam és el is aludt.Csak rossz volt ez neki,egyem is meg.Ilyenkor én is sírnék szívem szerint.
Niki,de jó, hogy túl vagytok rajta!
Kalloni,nem is akartam járókát.Ha azt betenném a szobába,mi el is költözhetnénk itthonról. :lol:
Reny!Megjött???Izgulok...

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Én kezdem magam gonosznak érezni, de sosem éreztem semmilyen oltásnál, vérvételnél, vizsgálatnál, hogy majdnem sírok :oops: Sajnáltam, hogy rossz neki, persze, de hát az oltás pl az élet része, kell és kész.
Vendég
 


pumukli, nagyon tetszik az haz!!
a gyerekek tutin el vannak szeparalva, ez kesobb is tok hasznos lesz. :wink:

panndi :lol: :lol:

Boro ma fel orat alukalt ossz, de semmi hiszti nem volt, jatszottunk :shock: :lol:
most elaludt,de lehet csak par percre ujfent. azert jo lenne egy oracskat aludnia h este 7ig legalabb kibirja uvoltes nelkul.
meg remelem ma a foga se bantja este..

Netti
Kép
maumau
 
 


Panndi, én se... soha :). Pontosan azért, amit írtál is, hogy ezt nem lehet elkerülni, oltás az van és kész. Lesz még más is ilyen. De azért nem érzem magam reménytelenül undoknak :).
A másik, amit még szoktak mondani, hogy "én is újra háromévesnek érzem magam, mikor a gyerekkel játszom" - na, ez sincs :). Csak szimplán jól érzem magam, de az a harminc azért harminc marad.

Netti, alszik még :)? Ja, meg azt akartam még kérdezni, hogy azt hogy értetted, (ha jól emlékszem), hogy a G-ban lehet lógósan is hordani? Ez nem tök tiszta :).
kalloni
 
 


ennyire jó a tali, hogy még mindnki ott van? irigy-irigy...

lili ma beütötte a buksiját, vagyis koppant egyet a homlok meglepődött sírt de aztán kapott gyógyi puszit...hason nézelődött, aztán giondolom elfáradt a nyaka,bummbele a talajba (perzse 3 réteg takaró volt alatta de úgy látszik ez se elég puha) mondtamneki hogy óóó mik lesznek még itt, nem kell sírni.. :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


Halihó!

Tali megvolt, szupi volt. :lol: Képek majd lesznek a blogon. Bár én nem csináltam túl sokat asszem. Kicsit mérgezett egérként funkcionáltam, de majd legközelebbi talin beszélgetünk nyugisan. Vagy olyan nincs? :wink:

Lányok, remélem nem volt irtózatos a forgalom hazafele! Első iskolanap, nem irigyellek titeket!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Sziasztok!
Bocsi,kicsit el vok havazva!Még ma is pakoltam,takarítottam..
Holnap szuri.
Képeket még én sem láttam,anyuék vannak.
Igyekszem majd jönni,legkésőbb holnap este ígérem.Vissza is olvasok!
Ma Hanna 4 hónapos,hihetetlen!
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Én is már itthon. Sajna a dumcsizás és gyerekezés megakadályozott a még több kép készítésében, de ami van, majd rakom a blogba. :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Ja és szerintem nem kiabálom el, hogy Tüci náthás. :cry: Nagyon sajnálom, remélem, senkire nem ragasztottuk át. :oops: :?

Kép
Kép
tinu
 
 


Anikó!

Mégegyszer köszönjük a vendéglátást, igazán jól éreztük magunkat!

Képzeljétek!
A tegnap beírt e-mail címre írtam este filmforgatás ügyben,annak ellenére, hogy Annusnak szólt az üzenet, és Petya lett a kiválasztott!!!! Szóval holnap megyünk filmforgatásra! :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Na én is itthon,pici dugó volt,de túléltük!Csani aludt,egyem is meg,Iza meg nevetgélt...Hazáig kibírta,itthon se sírt már,hála annak az égnek.
Sajna volt egy bömbölős időszaka a talin,nagyon fájt a foga...még a norufen után(amit azért adta h ne bömböljön végig...szóval még utána vagy 1 óra volt mire bealudt és csend lett)

Tali nagyon szupi volt!!!!!Anikó,hát nem csodálom h elfáradtál!!!De ez a házigazda sorsa,rohangál fel le :wink: Nekem csomó képem van,nyugi :oops: 8) De ugye ott volt apa aki segített,és Iza is aludt azért 2szer is :wink:

Minden baba szupi,hát úgy ahogy tudtunk azért dumálni is,volt h minden gyerkőc nyugiban volt :wink:

Kajcsi is finom volt!!!!!ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ Nem tom mit akartam még...ezt az oldalt elolvastam!

Könnycsatorna átmorár :shock: :(

Oltáshoz grtaula,mi is megyünk a héten :roll:

Holnapi ill pénteki babauszisoknak megy a drukk!!!És számoljatok be hogy milyen volt!!!!!

És Szofi drága,ezer millió puszi a fuvarért!!!!!Egyre több mindenkinek jövök vmivel...na majd kitalálok vmit a gyerkőcöknek :wink:

Na vacsizok,aztán feltöltöm a képeket!!!

Hol lesz a következő tali??? 8) :lol:

annus11
 
 


Trixi!!!
De jó!!!Én nem is reagáltam rá,gondoltam már megvan a kiválasztott!!!!De tökjó akkor!!!Gratula!!!!

Tinu!
Nem lehet h Tünvi csak allergiás vmire?Vagy a füst kikezdte a kis nózit?Én nem úgy néztem h nagy beteg lenne,szóval nyugi!!!!

annus11
 
 


Marci is nagyon allergiás!!! :( Nem egyszerű. Taknya-nyála egybefolyik, és szegény még fújni sem tudja. Az oviban meg sz...nak rá, így egész nap szenved! Vmelyik nap, még a szeme is bedagadt. Annyira tudom ilyenkor sajnálni,és semmi sem használ neki!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Hát sajna nem hiszem. De majd meglátjuk, lehet, csak valami enyhe nátha lesz. Ha nem lázas, TÜci minden betegséget jól visel, nem is látszik rajta. Annyira rossz, hogy csak ott jött ki, mert ha reggel kezd folyni az orra, persze, hogy nem mentünk volna. MOst meg itt izgulok, nehogy valaki elkapja. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


kalloni, nem aludt sokaig.. de nem nyugos meg semmi,szoval szavam se lehet, mostmar apazik :D
szoval G-ben azert lehet hordani logosan, mert lejebb eresztheto :roll:
keresek rola kepet mindjart es mutatom! csak h ertheto legyen :lol:

Talisok!! kepeket :D

Netti
Kép
maumau
 
 


bocs,de csak ilyen kepeket talaltam
Kép normal
Kép logosan
Kép szett

Netti
Kép
maumau
 
 


Na, csak röviden írok, mert minden van, én meg egész nap a talin meresztettem...

Anikó, mindenek előtt köszi a vendéglátást, nagyon-nagyon jól éreztük magunkat!

Annus, nagyon szivesen máskor is!!!

Ancsi, szerintem jó, ha káét mellből szoptatsz, az szaporít!

Niki, jesszus, de rémes, de jó, hogy nincs elzáródás! Én kivagyok, ha Csanit oltják. Nem tehetek róla. Tudom, hogy az élet része, de nagyon rossz, hogy ő ezt még nem érti, csak azt, hogy fáj. Jobb lesz talán, ha majd ezeket el tudom neki magyarázni... :roll:

Esztó, sajnálom a medencét, hát ez több, mint durva!

Kitty, totál fel vagyok háborodva! Nagyon sajnálom, ami történt, a sok macera, utánajárás, minden. Ugye én is nemrég karamboloztam, de legalább én voltam a hibás...

Asszem a többit elfelejtettem...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Netti!
Ennek a kengurúnak tök vékny a pántja,nem?Nem lesz picit kényelmetlen?Vagy csak én gondolom rosszul? :oops:

Képeket elkezdtem tölteni a blogba!!!

annus11
 
 


van kiparnazott resze ahol jobban er! de ha fajna se erdekel :D
a baby bjornbe is erzem ugyanugy... szoval no problem! de majd beszamolok rola h mennyire kenyelmes! masfel het meg kb mire megjon :roll: Alig varom..

Netti
Kép
maumau
 
 


Ja Iza ciciből evett este!!!És elég is volt neki!Szóval ma csak a talin pótoltam neki!A kocsiban is kb 2 kortyot ivott csak....

annus11
 
 


Netti :lol: Hát kíváncsi vagyok!!!

Na első képek már fenn!!!Töltö folyamatosan!!!

Tinu!
Akkor lehet h ott fázott meg,hiszen sokat rohangált,leizzadt,odakinn meleg,odabenn hűvösebb!Tehát nem vírusos,akkor meg nem kapta el senki!!! :wink:

annus11
 
 


Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!!!!Nagyon szép Anikó és Blanki.Kérünk szépen még képeket!!!
Tudom bennem van a hiba.Ti is tapasztalhattátok már, hogy túl érzékeny vagyok. Majdcsak megszokom.De olyan rossz, hogy tudom, hogy fáj neki. :(
Na megyek, fekszem mert én is elfáradtam...Jó éjszakát!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: