Új privát üzeneted érkezett!

Annus, jól meggyötör titeket ez a fogzás. Már előre félek. Szegény Iza :(

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Annus,
nekünk se azért van mert szükség van rá :wink: :lol:

Blanka is szépséges :) mindíg olyan kis vidám feje van :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Annus,
ilyenkor Iza sír nagyon? vagy honnan tudod?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

 
 

Anikó: akkor beszélgessünk könyvekről (is). :wink: Ajánljatok valami jó könyvet! Amikor jó múltkorjában egy vagon pízt kellett a könyvtárnak fizetnem, mert késtem a könyvekkel (folyton elfelejtettem visszavinni), akkor elhatároztam, többet nem kölcsönzök, mert olcsóbban jövök ki, ha megveszem a könyvesboltban. :roll: De ott álltam az Alexandrában, hogy most akkor melyiket vegyem meg? Elsőre jót sikerült (vaalmi festős volt, de a címére már nem emlékszem), de másodjára beleválasztottam (darabolós gyilkolászós). Azóta rettegek bemenni a könyvesboltba. :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Blanki kis tündérke! :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Eszter!
Hát először is nyűszög,semmi ne jó...olyan erölködős hangot ad ki,keze a szájában.Hol azt rágja,hol a cumit,hol bármi mást amit elér és a szájába töm..minden tiszta nyál...Most h még a hasára is átfordul csak rosszabb...szerintem az alvás is többé kevésbé ezért is esik nehezére...

Blank inagyon cuki!!!Látom ő is ügyesen fog már!!

Tinu :lol: :lol:

Eszetr!
Akkor megvan a másik ajándék apa szülinapjára? :oops: :lol: :lol:

annus11
 
 


Tinu!
Doris Lessing: Az ötödik gyerek. Egyfolytában ezen a könyvön gondolkodom. Olyan szívesen beszélgetnék róla valakivel. Ugyanőtőle A fű dalol (ez kapta tavaly az irodalmi Nobel-t). Nekem nagyon tetszett. De Az ötödik gyerek marha rejtélyes számomra...

Ian Benks: A darázsgyár. Kegyetlen jó, de ATTENTION érzékeny lelkű kismamáknak nem ajánlott!!! :-(

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngy: köszi! (Közben eszembe jutott, hogy nem is festős, hanem szőnyegszövős volt a könyv. Vagyis ööööööööö, mindkettő volt benne. Na mindegy.)

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu,
még nekem sincs. :lol: Még... :wink: :wink:
könyvajánló:
Szerelmes-abszurdos: Boris Vian - Tajtékos napok
Pszichós: Csernus - Ki nevel a végén?
Dokumentarista: Moldova - Ha az Isten visszanézne (csak annak, aki bírja Moldova stílusát!!!!)
Könnyesre röhögős: Vavyan Fable - Szennyből az angyal
Elgondolkodós: Paulo Coelho - Veronika meg akar halni vagy Tizenegy perc (vagy bármelyik regénye)

Anikó,
a felhúzhatós játékot mire rögzítitek a kiságy fölé? Csibe ma beleakaszkodott a forgójátékba, és olyan erősen húzta, hogy a rögzítő rúd eltört... :shock: :shock: (jó, műanyag volt, de akkor is)

Kamilla egy-két napja fura szokást vett fel: nem normális hangon gagyog, hanem magas, vékony hangon nyávog... Más babája is csinál ilyet?

Kép

Kép
zsüci
 
 


Annus,
mármint Miki szülinapjára? :)

szegény Izus :( fogzáskönnyítő kenőccsel próbáltad?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Blanki nevében köszönjük a dícséreteket! Ügyesen fogja a húzót, ha a kezébe adom! Magától még nem fog. :lol:
Zsüci, nekünk home made tornáztatónk van, Apa csinálta- ki van feszítve a járóka felett egy zsinór, arra kötöztem fel a dolgokat. (Kicsit morbid, mert így akasztott állatok lógnak róla, de ezt Blanki nem tudja. Pszt! :wink: ) Szal felhúzni én is úgy tudom, ha megfogom a szerkentyűt is közben. Elég erősen kell húzni ui.

Tinu, milyen könyvre vágysz most? Komoly vagy light? Milyen téma?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Az ideg, mindig csak az ideg :evil: Nem egészen egy órája állapítottuk meg a szomszédasszonyommal, hogy egy vállról indíthatóssal szívesen lerendeznénk az építkezős szembeszomszédot. Még panaszkodtam is, hogy Marci nem tud normálisan aludni, mindig felébred az ütvefúróra :? Most végre elaludt, erre nekiáll a férje füvet nyírni :evil: De mééééért délben? Ja, mert az ő gyerekük kettőtől alszik...
Ide nekem egy barlangot vmi erdő mélyén, kivonulok a civilizációból a kiscsaláddal...
A férjemmel azon szoktunk röhögni (kínunkban), hogy ha valakinek nincs egy ordenáré baszom nagy körfűrésze vagy flexe, azt biztos buzinak nézik Miklóson.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Köszi, aranyosak vagytok! :oops: Esetleg holnap teszek még 1-2-t.

Annus, várjuk a költeményeket!

Tinu, Zsüci, Coelho-tól a 11 percet én is imádom!
Tinu, olvasd el a Manderley ház asszonyát, na az neked való lenne!

Blanka gyönyörűűűűűű!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Gyöngyi: hát ez biza így van vidéken... Bár nálunk ma fúrtak (panel), ez is mindennapi. Csongi nem ébredt fel rá.

Anikó: ne light legyen! Szeretnék valami jó kis szépirodalmat, elgondolkodtatót, ami emberi kapcsolatokról szól, vagy a világ és az élet értelméről. De komolyan.

Na és csak azért is megkerestem, hogy mi a francot olvastam én (nem vérciki, hogy nem is emlékszem rá??? - kismamaagy :evil: ). Szóval Tracy Chevalier A hölgy és az egyszarvú - ez jó volt, amolyan egyszer el lehet olvasni kategória.
A másik, amit nyomatékosan mondok, hogy SENKI ne olvassa el, legszívesebben be is tiltatnám ezt a könyvet:
Bret Easton Ellis Amerikai psycho.

Kép
Kép
tinu
 
 


Zsüci!
Micsoda könyvajánló!!!Iza is nyávog,csipog...minden amit el tudsz képzelni...kissé idegtépő,de nagyon cuki!!!

Eszti!
Aha,Miki szülinapjára!Gondolom értékelné...pasiból van vagy mi a fene :wink: :oops: Csak amilyen vicces fajták vagyunk,tuti szétröhögnénk az egészet! :lol:

Persze,van itthon 2 féle gél,nurofen ha nagyon nagy fájdalma lenne...van rágóka is.Szóval van minden,de csak időszakosan segít,percekre....Ja meg van homeós is!

Anikó!
:lol: :lol: akasztott állatok...oké,hallgatunk róla! :wink:

Amúgy Izával kapcsolatban a következőket figyeltem meg.
-össze vissza eszik,időben és adagban is:néha elég neki 4 óránként,van h tovább is bírja,ha előbb kap akkor nem eszik annyit és 1 óra múlva reklmaál...de ha sokáig várok akkor annyira sír h nem szopizik csak üvegből tudom neki odaadni

-össze vissza szopi hatása,össze vissza tej....néha minden kajához pótlok,néha csak az estihez,de van h 20mlt kell adnom üvegből,máskor meg 150et...

-többet van fenn:edig 1-1,5 óra múlva bealudt a kaja után,most legalább 2 óra kell mire annyira fári lesz h elaludjon

-ügyesen fordul hasra,mindent megfog,szájába vesz,figyel mindent és mindenkit

-néha olyan mintha nem lakna jól...hiába eszik eleget a tejből...szóval lehet h 6 hónapos kora előtt el kell kezdenem pótolni vmivel...jövőhéten doki,majd megmondja hogy mi legyen...bár a múltkor azt mondta h tápit már nem ad,gyümivel kezdjek(a tejem is sokkal vizesebbnek tűnik nekem,kevésbé zsíros mint eddig... :( )

-mindehhez hozzájön a meleg,a hirtelen időjárás változás amit egyáltalán nem visel jól

-illetve a fogzás,amit szintén nem visel jól


na ennyit a meglátásaimról...bocs az offért 8)

annus11
 
 


Szofi: azt még olvastam boldogult serdülőkoromban. :wink: Másik ciki, hogy (mivel felirogatom, miket olvasok) én már olvastam a Tizenegy percet, de lövésem sincs, hogy mi is volt az. :oops: (Valaki megírná pár mondatban? Akkor biztos beugrana...)
Á, most hogy megint eszembe jutott AZ a horror könyv, legszívesebben bőgnék, hogy mekkora marha voltam, hogy képes voltam végigolvasni.

Kép
Kép
tinu
 
 


Gyöngyi!
Mit szóljak én!!!Az utca másik oldalán(ami nem vmi széles utca hozzáteszem..)január óta felújítanak....2 napja a tető ácsolást hallgatom,tegnap már a szigetelés csinálták...kezdek begolyózni...már zsong a fejem...hétköznap 6 kor kezdenek,hétvégén 7kor....már csak az az egy dolog tart "életben" h hamarosan kész,és egy gyönyörű házat nézhetek ha kilesek az ablakon!Ami gondolom sárga lesz,mert h minden ház sárga mostanság... :lol:

annus11
 
 


ANnus: jesszusmaris, rá ne parázz már te is!!! VAN elég tejed, és hidd el, ELÉG jó Izusnak. Szvsz nem hiszem, hogy éhezne. Másrészt meg ha mégis, akkor szerintem lükeség (annak ellenére, hogy én nem vagyok gyerekorvos) elkezdeni a hozzátápit 6 hós kor előtt, simán adhatsz még neki tápszert. A tápszerben legalább van tápanyag, míg attól, hogy elkezdesz gyümit, főzit adni neki, az nem elég energiabevitelnek. De kérdezd meg Petrát!!! :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu:

Peter Marshall: Nincs helyed a temetőben (Kisfiú keresi önmagát, élet értelme stb.)
Szabó Magda: Katalin utca (Világháborús történet, és amit az okozott, gyönyörű kapcsolatokkal, esendő emberekkel. Kedvenc regényem. "...minden embernek csak egyvalaki jut az életben, akinek a nevét elkiálthatja a halál pillanatában.")
Ez nem igazán az a téma, de lebilincselő:
Annemarie Selinko: Desiree (marseille-i kereskedő lányának naplója, aki volt Napoleon menyasszonya, de végül királyné lett Svédországban. Kalandos, romantikus és végigköveti Napoleon porondra kerülését és bukását.)

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Tinu!
Jaj nem parázom,ezek csak az észrevételeim....amúgy semmi képp sem akarok a tej helyett mást adni,max kiegészítés képpen,de mondom majd a gyerekorvos megmondja hogy mi legyen.Az h nem elég zsíros a tejem azt sajna látom...mivel fejek minden nap :( Lehet h az éjszakát is ezért veszi nehezebben,mert nem lakik jól.Tehát nem kiváltani akarom a kajákat most mindegy h gyümiről vagy tápszerről van szó,hanem szopi után kéne adni neki vmit.Na meg nem akarom h még tovább csökkenjen a tejem,ördögi kör.Szóval várok 1 hetet,megkérdem a dokit.Már 1,5 hónapja küzdök a tejjel...és nem akar normalizálódni :( Talán ha apa is itthon lesz végre,akkor többet tudok pihenni és akkor hátha jobban lesz tej....

annus11
 
 


Tinu,
amikor megnéztem, én is vertem a fejem a falba :) a hideg is kiráz a mai napig...
én pl a harry potter könyveket nagyon szeretem, de az nem elgondolkodtató és mély gondolatok sincsenek benne:) meg a fátyol mögött is bejött nagyon. engem érdekel az a világ...
én inkább mindig krimiket olvastam, olvasok. Agatha Cristie az abszolút kedvenc, de amióta helyszinelők megjelent könyvben is, azt is olvasom :)
egyébként ami engem nagyon megérintett, az a nagypapám "könyve" vagyis életrajz inkább. kaptunk egy részt belőle(ami eddig meg van elektronikusan), a háború időszakáról, az életéről, stb. Nagyon érdekes, és megható is. És mivel Ő lelkész, elég mély gondolatok vannak benne. na nem hittérítésre gondolok...

Annus,
hát mi se vagyunk valami hú de komolyak, azért mi is röhögtünk :) nézzél valami vicceset :D
amikor bementünk "A" boltba, komolyan sok mindenről nem tudtam mire való, a gumikacsánál végképp megakadtam :D :lol: :lol:
ja, és én is szülinapomra kaptam az egyiket :)

ma rájöttem hogy Álmos biztos azért aludt fél7-ig, mert nagyon kifárasztottuk este a cirka 3 és fél órás fentléttel :) azt hiszem ez rekordnak számít nálunk :) ma is bepróbálkozok ezzel :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Anikó: Köszi neked is, jegyzetelek bőszen! A Desirée-t is olvastam még nagyon-nagyon régen, már arra se igen emlékszem. :lol: :lol: :lol: Tulképp tök felesleges olvasni, ha az ember kezdheti elölről állandóan. :P :roll:

Annus: na ezt a tejdolgot majd kidumáljuk hétfőn, oksi? Ezer kérdésem lenne hozzá, de majd inkább élőben

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, én se emléxem a könyvekre. Újra és újra elolvasom azokat, amiket szeretek.

Annus, a tejcsit ő alakítja magának, olyan, amilyennek lennie kell. A meleg miatt lehet, h nem olyan zsíros. Nem lehet, h a pótlás zavarja meg a dolgokat? Úgy értem, nem tudsz beállni kereslet-kínálatra. Nekem növekedési ugrásnál volt 1-2 nap, míg utólérte a tejem az igényt. Eközben soxor szopizott, volt már, h én is indultam volna tápszerért, mert nyügibb volt (tulképpen férjemmel megvetettem, mumusnak ott van a spájzban :lol: ), de aztán megint beállt a dolog. (Mondjuk nekem napközben sűrűn eszik, van, h 1,5-2 óránként- kényelmesen, nem eszi tele magát. De ezért vagyok itt. :lol: :lol: )

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Utolér, és majd Tinu okosabb lesz nálam a talin. :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Tinu!
Mármint kedden :lol: :lol: :lol:

Eszter!
Egyiket?! :lol: :lol: :lol:

Amúgy minden ötletet szívesen várok a tej problémámra...a szaporításra már mindent kipróbáltam....sóval vmi újat mondjatok!!!

annus11
 
 


Annus,
igen, az egyiket :wink: :lol: :lol: :lol: 8)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Anikó!
Hát ez az,hogy muszáj vagyok adni neki pótlást mert nem elég neki ami a ciciben van,fejni is fejek többször is,nem csak reggel már...
Ok h növekedési ugrás,én is 3 meg 6 hetes korában 1-2 nap alatt visszaálltam,de most 1,5 hónapja ez megy...már rég vissza kellett volna állnia,nem?Biztos h a meleg is közrejátszik,bár most nincs is az a kánikula,remélem már nem is lesz idén 38 fok :evil:
Például ma így evett:fél7 körül cicizett egyikből,meg másikból picit.Aztán fejtem.8kor megint cicizett picit,aztán séta,9 körül bealudt.11 kor megint szopizott,de nem sokat,én úgy éreztem h bár kiszívta a 2 cicit,de nem volt túl nagy adag.Pótlást viszont nem kért....13 előtt megint cicizett,kapott pótlást is 40et ezután elaludt,14kor megint cici....szóval tök össze vissza!!!! :roll:

Ötlet vkinek???

annus11
 
 


ANikó: mi az, hogy utolérek? :oops: Azt nem hiszem, hogy okosabb leszek, csak olyan lassú ez a topikolás ilyen témára. Kérdés-válasz-kérdés-válasz, aztán közben ötször félreértjük egymást, mire kiderül valami, addigra eltelik egy nap. :)

Annus: ja, ja, kedden. :lol:

Esztó: HP-t én is imádom, alapvetően minden könyvet elolvasok, ami a kezembe akad (olvastam már azért Vavyan Fable-t is, röhögtem is rajta, de magamtól nem venném meg). Megvan nekünk is itthon az összes HP. Mindet olvastam már párszor.
Ja, és kérdezted még, hogy látom-e Csongóci lábán a változást. Nem, de én általában nem szoktam az ilyesmiket látni. :oops:

Kép
Kép
tinu
 
 


Annus: mit jelent, hogy kér pótlást?

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, csak javítottam a helyesírási hibámat, bocsi. :oops:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


AnikÓ: :lol: , ha én minden helyesírási hibámat javítanám, amit észrveszek, akkor tele lenne az oldal velem. Nem mintha így nem... :P Megyek is vasalni, meg bepakolom a mosógépet. Valamint küzdök egyet a lelkiismeretemmel.

Kép
Kép
tinu
 
 


Hahó

Gyöngyi, írtam a blogba.

Felhúzhatós plüssök, én kimostam. Van ikeás is és van brendonos 5000 FT-os, ez Gyv kedvence, már 3 db van belőle. Mindenhova . viszi, azzal alszik, így amikor már nem bírtam nézni, hogy a zöld színe eltünt a kosz alatt, bevágtam 40 fokon. Kitettem a napra száradni, semmi baja nem lett.
Iringó rongymaciját is kimosom.

Szofi, ezt az Anne izét nem tudnád nekem is megszerezni, ha érte, hogy mire gondolok...????

Még Szofi, ha lehet, akkor Izus hordozóját hátul középre kössétek és akkor Annus is kényelmesebbben el fog férni szélen.

Könyvet kb egy éve olvastam utoljára, örülök, ha benneteket bírlak követni! :-) Venni veszek, ugye a webboltunk révén olcsóbban jutok hozzá, gyűjtögetem nyugdíjas koromra! :-) Az utolsó könyvem a Tiszántúli Emanuelle volt, szabolcsi és borsodi kisfalvak szexuális szokásairól szólt, hol halálra röhögtem magam, hol meg a fejemet fogtam, hogy na ne, ez komoly?
Elhoztam Vállajról az összes régi pöttyöskönyvemet, hogy nosztalgiázzak, de nem tudom, hogy mikor jut majd rá időm.
Vendég
 


Tinu!

Kér pótlást,értem ezalatt hogy még éhes és adnom kell neki lefejt tejet!Ami vagy van az előző napi/aznapi fejésből,vagy veszek ki a fagyóból! :lol: Ő még csak anyatejet kap,csak nem mindig a ciciből :wink: Vagyis onnan,na érted ugye :wink: :lol:

annus11
 
 


Blankának milyen okos tekintete van!
Vendég
 


ANnus: ne nézz már agyroggyantnak, persze hogy tudom, hogy anyatejet kap! :lol: Úgy értem, hogy honnan tudod, hogy még éhes és kell neki a pótlás? :P Mit csinál, amiből tudod, hogy éhes még? Sír?

Kép
Kép
tinu
 
 


a nővéremtől a Felcsináltak című könyvet kaptam karácsonyra :) szétröhögtem az agyam rajta :)

http://www.flashdesign.hu/index.php?op= ... 7&alkat=15

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Tinu!
Igen,sír :lol: :lol: ordít pontosabban és szívná még de nem jön a cucc 8) Ilyenkor kirohan,melegít,gyerek közben vörösre ordítja a fejét,anya berohan,cumisüveg a szájába,nagy csend,vagyis hangos kortyolás :lol: :lol:

Böbi!
Pöttyös könyv nagyon jó!!!Nekem is van pár otthon!!!
Ja én direkt középre gondoltam ülni h mindkét gyerkőcöt elérjem ha valami gondjuk van!Én elférek,ezzel nincs gond!

annus11
 
 


Esztó!
Na, megvan a sógornőm Karácsonyi ajija! :lol:
(majd csinálok videót a fejéről, amikor kibontja :lol: )

Böbi!
Kivi lettem arra a könyvre? :roll: :oops: :lol: Lehet nálatok rendelni????

Adraci!
Blogban leírtakról már megint u.úgy vélekedünk...már nem lepődöm meg.... :lol:

Kép
mozza
 
 


Mozza
hajrááááááá :) kiváncsi lennék én is a fejére :))))))))

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Tinu, lelkiismeretküzdelem???

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó: ezt is majd élőben :lol: :lol: :lol: (gyerekneveléssel kapcsolatos).

Annus: úgy ordít még, hogy ráraktad mindkét cicire és utána? (Bocs, ha hülyeséget kérdezek. :oops: )

Kép
Kép
tinu
 
 


Esztó!
Hi-hi-hi :twisted:
Majd azt mondom viccnek szántam...'én ilyen vagyok, nem tehetek róla, így kell elfogadnia...' :twisted: :twisted: :twisted: :lol:

Kép
mozza
 
 


Tinu!
Igen,mindkét cici kiszívása után ordít!!!De pl most 1kor is kevesebbet evett,gondoltam rohanok a pótlásért,de ne kellett neki,kilökte a nyelvével,mondjuk nem is sírt h éhes lenne...
Szóval pótlást akkor kap ha mindkét cici után éhes még.Van h előbb kapja a pótlást,arról már meséltem,hogy ha fáradt vagy nagyon nyűgi afoga miatt akkor nem tudja szívni annyira esténként,és akkor picit beetetem,aztán már a cicit is szívja rendesen!

Mozza :lol: :lol: :lol: :lol: Jó ötlet!!!

annus11
 
 


A Felcsináltak nagyon jó, én is olvastam! :lol: KÖlcsönadtam utána és nem kaptam vissza! :twisted: Már mindent felírok, hogy kinek milyen könyvet, dvd-t adok kölcsön, mert az emberek kb 1/3-a "elfelejti" visszaadni.

Mozza, nálunk nincs sajna, de pont most készülünk nagykert váltani, mert a Lírával nem vagyunk elégedettek. Kölcsönkaptam attól a lánytól, akitől a tejet is kapom, ha gondolod elkérem tőle ismét, hogy el tudd olvasni.
Vendég
 


Mozza, ha nem utálsz számítógépen olvasni, akkor itt is megvan:

http://mek.niif.hu/05300/05300/05300.pdf

Szeretem a mek oldalát, munkaidőben elolvastam egy-két könyvet anno. :oops: :lol:
Vendég
 


Na most már kész,verik le a vakolatot...és 5 emelet magasból hullik a földre,úgy hogy közben a pallókon koppan egyet egyet..de jó lenne feljelenteni őket...sisak egyiken sincs,a tetőn dolgozók is biztosítás nélkül,sisak nélkül....de akkor sose lenne kész :roll: :evil:


Apa holnap jön haza!És itthon is lesz,mármint munka után!Apró örömök az életben :lol: :lol:

annus11
 
 


Niki!
Látom még mindig nem jó a blogba a belépésed!Mi nem sikerül????Hátha tudunk segíteni.Amúgy nyugodtan használhatod Ancsika helyett.A meghívót aműgy megkaptad?Küldjek megint?

annus11
 
 


Gyöngyi, úgy látom nem voltál megelégedve az itt termelt írásmennyiséggel, ezért bedobtál egy bónusz-témát a blogon! :lol:

Mozza, az ajándék ötleted telitalálat! :D És én sem lepődtem meg; majd ha elutazunk valahova, megbízlak, hogy tedd hozzá az irományodhoz, hogy biztos én is így gondolnám! 8)

A tegnap esti meccs első félidejében rájöttem, hogy úgyis győzni fognak; ha meg nem, akkor meg is érdemlik. Ígyhát ezzel a lendülettel elaludtam. És milyen igazam lett! :wink:

Éngyerekemet imádom! Tegnap óta hangosan kiabálja, hogy áóóóó! Annyira édes! Délelőtt mentünk a férjem cégének az irodájába, Marci a kocsiban mellettem végig áóóóóó-zott, dőltem a röhögéstől. A melletünk lévő autósok meg gondolom nem értették... :P A zzzzirodában pedig megkaptuk a nagy dícséreteket, pedig mire odaértünk Marc elaludt :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Tinu, Te már minden könyvet olvastál, amit én, nem tudok ajánlani emiatt! 8) :lol:
A 11 perc egy brazil csajról szól, aki Genfben lesz prosti, ott összeismerkedik egy festővel stbstb.
Az Amerikai Psy-t a férjem nézette meg velem, de fogalmam sincs mi volt benne, csak azt tudom, hogy nagyon szar volt, és törölte a memóriám, kell a hely a jó könyveknek - filmeknek.

Húúú, Böbi, talán tudok intézkedni valamit a talira Anne ügyben. Ha érted, mire célzok??? :D

Ja, és a világ legeslegjobb pöttyöskönyve: Fehér Klára: Bezzeg az én időmben... Kb. 500szor olvastam!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Trixi!
Ne izgulj, a tegnapi nap egy ilyen volt, nekem 3 felé kellett volna egész nap szakadnom, estére én is már csak üvöltöttem......:(:(
Utólag én is bánom mindig, de a türelmem nagyon véges.....Ez nagy hibám sajna:(
Remélem a mai nap jobb lesz és sikerül a szoptaníttal etetni!

Hú, a blogot elolvastam, jól kiveséztétek a dolgokat:D

Gyöngyi!
Az ötödik gyerek-et én terhesen olvastam, nekem nagyon bejött.

Tinu!
Én olvastam mindent Chevalier-től, kivéve azt, ami Te. Nekem tetszenek a regényei

Én most a Katedrális-t szeretném elkezdeni, eddig mindenkitől csak jót hallottam róla.

Böbi!
Jaj, a pöttyös és csíkos könyveket én is imádom, gyűjtöm is őket, antikváriumban ha látok, mindig megveszem
Beleolvastam ebbe, amit belinkeltél, asszem ma estére megvan a program, rém vicces, legalábbis az eleje
:wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: