Új privát üzeneted érkezett!

Ja, apósom azt mondja Csonginak, hogy "hercegúrfi". De legalább következetes, mert Tücit "hercegnőnek" hívja. :lol:

Szofi: én palacsintát uzsiztam és a vacsi meg a cukkinis csirke maradéka volt. Most délelőtt meg szőlő, alma, ebédre csinálok baconbe csomizott csirkemájat paradicsomsalival, a többit még ki kell gondolni.

Vanni: szerintem csak jót tehetett nekem a testmozgás. :wink: Tök jó lenne, ha jönnétek! Ennyi pasi! :lol:

Tényleg, lehet a férjek előtt szoptatni? Nem jönnek zavarba?

Kép
Kép
tinu
 
 


Gyöngyi! Írtam megjegyzést a blogba!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Gyöngyi: nálam is az Anne és a Váratlan utazás sorozat a hiperüberkedvenc (a la Szofi)!

Emese: szeptember közepén kell visszamenni kontrollra. Kicsit ciki, de a meleg napokon (vagyis nagyjából egész nyáron) én csak éjjelre adtam rá a sínt Csongóra. :oops: Remélem, azért nem lesz gáz, mikor megnézi. Tegnap a tornáztatást is elfelejtettem, mert éppen a nagylábujj-dunsztolással voltam elfoglalva.

Kép
Kép
tinu
 
 

 
 

Gyöngyi,
a blogos bejegyzéseden jót röhögtem, mármint a piros tollal a kezedben mondaton :)
sajnos a többihez érdemben nem tudok hozzászólni, lévén nekem császár volt.

huu a Váratlan utazást én is imádtam :)

Tinu,
és látsz változást Csongi lábán?

na tényleg megyek.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Jó reggelt!

Hanna nagyon szép és tényleg jól sikerültek a képek!

Gyöngyi, sajnálom a térdedet, pocsék lehet. :(

Új Tarantino filmet akarom!!!

Tinu, pukira a Gripe Water is jó, nem próbálod ki? Nekem még van, nagyon keveset használtunk belőle, jövő héten odaadhatom. Azért mégiscsak jobb így, h többet tudsz aludni. Én tutira nem bírnám ezt a tempót. :)

Ildi, plüss pandát raktatok a vízbe? Vagy nem jól láttam? Utána kiszárad rendesen? Lara és Edua szép csajszik!

Becézés: szerelmem már nekem is volt. :oops: A "mocsi" azért fura.
És mi ez a "panaszkodj"? Még nem hallottam.

Anne Shirley- imádom! Tavaly olvastam el őket.
http://www.gutenberg.org/browse/authors/m#a36 itt ingyen!
DVD-n is van vmi, de még nem néztem meg, elkavartam vhova. :roll:

Nekem van borostyán láncom, az is jó (Szentpétervárról egyenest)? Gondolom, nincs bennük semmi extra, nem?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Gyöngyi, én is írtam blogra! Nem vagy egyedül! :wink:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Sorozatban a Büszkeség és balítélet sem kutya, Colin Firth alias Mark Darcy-val. :lol: Ezt is többször adták, jó romantikus. :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Mozza, Ad1 anyagot hol veszed?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Hali!

Na, férjem elutazott....kivételesen én keltem hamarabb, nem Lili, pakolnom kellett....Lili meg hagyott! :D

Esztó!
Azt a filmet láttam...so-so....nem voltam eléjulva tőle! De a tarantinos-bpittes állat!!!! Nézzétek meg! :roll:

Anikó!
Panaszkodj duma....úúúúúúúúú, nem tudod miből maradsz ki..... :x ...rettenet! :x
Mindenképp írj majd, hogy ha megyünk a talira mit vigyünk. Lehet hogy beugrok az Emilbe és viszek sütit. (ha nem lesz időm csinálni valami házit :roll: )

Gyöngyi (és sorstársnők)!
Blogba írtam pár gyakorlati-praktikus tanácsot, ami nekem 100%-san bejött! :wink: :lol:

Kutyafüle!
A lakás nagyon tetszik, szép belülről, nincs kép a teraszról???????

Ildi!
Lányaid nagyon szépek, Édua gyönyörű nagylány, Lara meg sokkal idősebbnek tűnik a fotón, igazi okos-nagylány arca van már most! :)

Annus!
Megnéztem a blogos képeket, te is meg férjurad is jól belefogytatok a távollétbe. :roll: Te azért lassíts majd, mert az arcod így most nagyon szép....nekem pl. ha túl sokat fogyok beesett lesz.... :?

Na, KV, majd pakolás....

Kép
mozza
 
 


Bármelyik gyógyszertárban lehet kapni (olyan az állaga, mintha egy arcradírt belekevertél volna vazelinbe.....)

Kép
mozza
 
 


Anikó: hát persze, hogy a Büszkeség és balítélet! :lol: Na ezeket mindig megnézem, akárhányszor adják a tévében. Nem lehet megunni. :)
Talira én is akarok sütni. Vagy csinálok egészséges muffint (sárgarépásat teljes kiőrlésű lisztből), vagy valami gyümölcsöset. Még nem tudom, meglátjuk. Hétfőn Tücimentes nap lesz, úgyhogy szerintem akkor fogom megsütni. :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Vannikám, nenene, nem szabad húzkodni! A kisfiúknál az a normális, hogy most még nem lehet hátrahúzni a témát. SENKINÁL: Csak az én gyerekemnél. De az 50 éves doktornő is most lát ilyet először.
És nem szabad erőltetni, mert akkor esetleg megsérül, heges lesz, és pont amiatt lesz probléma - legalábbis a dokinő ezt mondta (mielőtt Csaniét meglátta 8) )
Jaj, nagyon szupi képeket csináltál a talin, már le is töltöttem őket!

Reny, mindenki elég frontos napokat él át... Kitartás. Viszont akkor Hipp teát érdemes beszerezni!

Gyöngyi, nekem az Anne, khm... hogy is mondjamizé meg van dvd-n, ha érted mire célzok... És a Váratlan utazás összes része, meg a Büszkeség és balítélet is...

Én mondhatom, hogy szerelmem természetesen!!! De ő nem! :x :wink:

Tinu, a nyálam is kifolyt erre a kaja leírásra! Én roston borsos pulykamellet fogok kisütni, és én is paparika-paradicsom salit gondoltam mellé. Uzsira csinálok egy kis fahéjas reszelt almát. Magamnak, nem a gyereknek!

Megjött a retek visszapillantó VÉGRE! De hogy! Csani végre normálisan alszik, erre háromnegyed 8-kor csönget a futár. Szó szerint az ágyból ugrottunk ki. Ráadásul nem volt itthon elég pénz, mert azt mondták, előtte küldenek e-mailt... Na mind1, megoldottuk.

És végül: Special Offer!!! Próbáljátok ki a HOLSTEIN APPLE-t! Ez almás alkoholmentes sör, és isteni finom! Tescoban lehet kapni!!

Megyek a blogba!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na tettem egy jó nagy kört,aztán 9 után picivel bealudt...most is alszik...még egy picit kibírhatná....

Csak ezt az oldalt olvastam egyenlőre!

Kutyafüle!
És mért kell felújítani?Ez új,nem?Remélem összejön a biznisz!!!

Tinu!
Enyim férjem bizti nem fogja nézni ki hogy szoptat,majd kimegy a kertbe,szóval rikkantsatok nyugodtan h szopi time!Ő szerintem zavarba jönne,még ha ti nem is :oops: :lol: :lol: De majd mindjárt felhívom h tud e jönni,remélem csak késő este kezdődik a vágányzár...

Mozza!
Fogyni???Ne hülyéskedj,szerintem én híztam!!!Nagyon dagi vagyok :roll: Nem is mertem ráállni a mérlegre mióta hazajöttem Karcagról...na de ilye kaják voltak h kakas pörkölt,sült csirke.jaj nem is sorolom :lol: MAx azóta mehetett le pici,néha időm sincs enni...meg magamnak mit főzzek???1 adagot nehéz...

Izust Karcagon Ladynek hívták :lol: :lol:

annus11
 
 


Szofi: hát igen, más szájából nálam is furán venné ki magát a "szerelmem" asszem. :)
Vanni: ahogy feltöltötted a képeket, az nem az eredeti nagyság, ugyi? Szeretném én is letölteni, vagy megszerezni a képeket, csak az eredeti kéne, mert nekem mániám a képelőhívatás. :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Mozza, Te Lili rongyinyusziját kimosod? Milyen gyakran? Most jött meg a mienk, és nincs ráírva semmi, és félek berakni a gépbe...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi, mennék hozzád ebédre! :D Felsorolt dvd-k hmmmm.
A mangós holstein is finom!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Én simán beraktam 40 fokra, aztán be a kiságyba, hogy átvegye Lili illatát. Csak akkor mosom, ha lebukja, vagy úszik a füle a nyálban, vagy vittük magunkkal és kocsiban vagy más 'idegen' helyen volt.

Kép
mozza
 
 


Nos!

Tinu!Viszem majd a képeket a talira,úgy jó???Szóval hozz vmit,vagy max kiírom nem nagy gond!!!!

Szofi!
Ted be nyugodtan a mosógépbe,énis mosom,tök hamar megszárad...néha muszáj,amikor már bűzlik a tejtől...vagyis ezt nem kell megvárni!!!ja annyi h van ott egy kis kocka felül és azt be kell x-elni és jó lesz!!!

Hanna nagyo szép!!!Tök jók a képek!!!

Netti!
Bugyi tök olcsó...hmmm,lehet beruházok!A nagyvárad tér meg 5 perc séta,na jó 10 :lol: de simán belefér!!!!
Iza is csinál ilyet a tornáztatóval!!Pont tegnap láttam ahogy a szélére felkönyököl vagy mi,és húzza magát fel...meg azt mrá írtam h a zenélős tevéjén is felhúzza magát....

Huuu1 órája alszik a kiscsaj!Igen igen igen!!!!!

Na megyek a blogba :arrow:

annus11
 
 


Annus!
Irtam emailt!

Szofi!
Meg kivéve Bence kukacát ;)
Vendég
 


Jó reggelt!

Képzeljétek, tegnap Csibével játszottunk a nagyágyon, és közben hívott a főnöknőm. Kihangosítottam, Csibével meg játszottunk tovább. Beszélgetés közben mindketten többször mondtuk, hogy "oké", erre egyszer csak egyszem lánykám megszólalt, hogy "oké"... :shock: :shock: Óriási volt!!!! :lol: :lol: :lol:
Ma reggel a kisasszony nagyon bezabált 1/2 7-kor, aztán 1/2 9-kor újra. Persze túlette magát, és most hullámokban jön vissza a kaja... :roll: :roll:

Becézgetés: nem tudom, engem nem nagyon szokott zavarni... Sőt, én is előszeretettel találok ki mindenféle hülyeséget, mivel a Kamilla név amúgy nehezen becézhető. Legutóbb hirtelen felindulásból "maceszgombóc"-nak szólítottam, a férjem meg majdnem agyvérzést kapott... :lol: :lol: :lol:

A bradpittes-tarantinos-néciszsidós filmet én is meg akarom nézni!!!! De mikor és hogy...? :roll: :roll:

Könyvek: rajtam kívül nincs senki, aki a kicsit ponyvásabb-nem romantikus irodalmat kedveli (Stephen King, Vavyan Fable, Kurt Vonnegut, Boris Vian, Wass Albert - persze ő nem ponyva)?

Nah, bekukkantok a blogba, úgy látom vannak újdonságok!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Trixi!
Minimanóban lehet kölcsönözni Medela mellszivót, az nagyon jól leszivja a kevés mennyiéseget is! Szoptanihpz meg kitartást kivánok! Esetleg még fecskendőből megpróbálhatod megeteteni, vagy pohárból.
Vendég
 


Szofi!
Fenn a novellád!!!!Megcsináltam :oops: :wink:

annus11
 
 


Zsüci, azért Kurt Vonnegut sem kimondottam ponyva :-) Én nagyon kedvelem a stílusát.
Még hogy a kismamik beszűkülnek! A blogban szex, a fórumon szépirodalom Már csak a norvég bőripar aktuális helyzetét kellene kiveséznünk :lol:

Megyek Szofit olvasni... :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Zsüci!
De én!!!Vavyan Fablet imádjuk!!!Én és a férjem is!!!Én tőle hallottam először,szinte mind megvan!!!El kéen hozni Karcagról....Itt csak a legújabbak vannak...1-2t ami kicsit viseltesebb és újra kiadták meg kéne vennem...

annus11
 
 


Petra, höhö... 8) 8) 8)

Annus, köszi! Akkor lányok, raktunk a blogba 2 rövidet, meg a díjnyertest, az hosszabb. Ha tetszik, és kértek még, akkor van...

Rongyinyuszi indul a mosásba.

Zsüci, oké :lol:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Gyöngyi :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Szofi :lol: :lol:

Jaj tök jó ez a blog!!!Annyit írtunk már bele :shock: Nem is gondoltam volna...még a bemutatkozó lemaradt...azt is fel akartuk tenni,emlékszetek?Na majd ha lesz időm beírom az enyémet!(időnként szoktam moderálni ha nem baj,cimkézek meg ilyenek,kitörlöm ami piszkoazt stb)

Iza még mindig alszik.... :shock:

annus11
 
 


Petra! A privi egyszerűen nem megy át.
Írom kisbetűvel:

Bogyó fején van egy haematoma(?) - pontosabban nagy valószínűséggel az. A fejlődésneurológián azt mondták, hogy semmi gáz, majd felszívódik, de ha nagyon idegesít, mutassam meg a Heim Pál-ban Tasnádi doktorúrnak. Tudsz abban segíteni, hogy hol lehet Őt elérni? Tudod, így a 4.gyereknél paramami lettem én is... Köszi! :)

Kép
szkitty
 
 


Őőő zsucii, kurt nagy kedvenc nalunk. Megvan sztem mind. Paromnak is kedvenc :D

Annus! kipiheni legalabb magat Izus :) ma megprobalom levideozni amit a tornaztatoval muvel :shock: engem meglepett rendesen :lol:

na megyeeeeeek, megyunk ma (is) vasarolni meg kirandulni. :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Csajok! Az lehet, hogy az IKEA-s felhúzhatós nyakú zenélős libát nem lehet mosni???????
Akkor ez jó vásár volt! Ráadásul naaagyon szereti / szeretné Bogyó, de így azért elég gáz....
Esetleg v.ki próbálta már?

Kép
szkitty
 
 


Hu, Annus! Iza már 4 hónapos?!?... Repül az idő!!! :)

Kép
szkitty
 
 


Szofi,
:lol: :lol: Szegény pasik, ha tudnák... :lol: :lol:
A blogban is jeleztem, de itt is muszáj: le a kalappal, Szofi, nagyon jók a novellák! :wink:

Annus,
nekem is megvan majdnem az összes, párat (Szennyből az angyal, Pepita macska. Mesemaraton, Nászmenet) én is rongyosra olvastam... Zseniális nőci! A legújabb könyvét (Mennyből a csontváz) még terhesen vettem meg, se sajna már nem volt időm kiolvasni... most meg már alig-alig tudok időt szakítani olvasásra. Legalább 5 könyv áll a polcon (köztük két Jack Kerouac, másik nagy szerelmem), olvasásra várva...

Kép

Kép
zsüci
 
 


Coelho, Moravia és Marquez? Én imádom őket!!!!
Szórakoztatóan mély. :roll:

Kép
mozza
 
 


Csak irigykedem!!!... Régebben rengeteget olvastam. (10-15éve.) Aztán már csak a szakkönyvekre jutott időm. Mostanában meg inkább alszom... :)
A "nagy nyaralásban" sikerült 2 vékonyka regényt kiolvasnom. Már ez is nagy szó!

Kép
szkitty
 
 


Szofi: a rövidebbek nagyon szecessziósak, a hosszabb meg tiszta pszichós. :)

Zsüci: én nem olvasok ilyeneket, ha ponyvát olvasok, az általában fantasy. De engem is nagyon-nagyon zavar, hogy nincs időm olvasni. Általában a vécén szoktam. :lol: Persze, ha nem neteznék ennyit, akkor akár olvashatnék is. Bár nem, mert ha Tüci ébren van, akkor nem hagy semmi értelmeset csinálni. Ha meg alszik, akkor mást kell. Ha neadjisten elmegyek valahova egyedül, akkor még a BKV-n szoktam olvasni.

Kép
Kép
tinu
 
 


Kitty: nekem csak egyet sikerült elolvasnom, Kafkába beletört a bicskám. Most gondolkozom rajta, hogy visszaviszem a könyvtárba, pedig nem szoktam olvasatlanul könyvet visszavinni. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Zsüci!
Van új Fable??Lemaradtam róla...na majd megveszem az uramnak!!!

annus11
 
 


Kitty!
Heim Pált hivjad és ott mondd, hogy ét kéred. Nem tudom, pontosan mikor rendel, sajnos :(

Annus!
Mikor mehetünk a törlőért? Cimed el tudod küldeni? Tnx!
Vendég
 


megjöttem az edzésből :) meg is mértem magam, kiváncsi voltam a nyaralás alatt hány kilót híztam, deeeee nem híztam, hanem fogytam :) közeleg a cél :)
persze a köredzés közben megint meg akartam halni :) Álmos meg csak röhögött...

A Tarantinosbradpittes filmet "megszerzem" és akinek kell szóljon, felirom dvd-re és postázom :)

Mozza,
én se voltam elájulva tőle, csak most érzékenyebben érintenek ezek :) hova utazott a férjed?

húúúúúú ezek a blogbeli tanácsok :) :lol: :lol: király.
osztom Mozza tanácsait, nekünk is bejöttek, bár nem emiatt szereztük be :wink: :lol:

NEtti,
jó vásárlást :) mit vesztek?

Szofi,
nagyon jók a novellák. én a bevásárló listánál meg szoktam állni az ihlettel :)

Kitty,
felhúzható nyaku izénk nekünk is van (azért írom, hogy izé, mert még nem tudtam eldönteni milyen állat is az :) ) de én még nem mostam azt ki. ne is tegyem? pedig asszem rajta volt, hogy mosható. :roll:

Zsüci,
apum nagyon szereti Stephen Kinget, sztem az összes könyve megvan. én az AZ-t láttam filmen, na azóta utálom a bohócokat :lol:
meg most töltöttünk le neki king filmet, hát az valami borzalom volt. éjszakai járat talán.

még akartam vmit, de nem tudom már...

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Petrus!
Köszi! :) Közben küldtem privit. Most átment. Állítólag...

Kép
szkitty
 
 


nekünk is van felhúzhatós, nem lehet mosni, csak letörölni.. mondjuk én a kórházban is azzal aludtam :lol: van azon minden... nem is adom a szájukba :lol:
Vendég
 


Petra!
Címem térképpel a blogban!!!Akér mikor,itthon vagyok!!!!Előtte híj h ne épp sétán legyünk,ennyi!

annus11
 
 


Ha most kiderül, hogy mindenkinek van olyanja rajtam kívül, amiről Mozza írt... :lol:

Annus: viszek akkor pendrive-ot a talira. Remélem, nem felejtem el.

Kép
Kép
tinu
 
 


Coelho-t még nem olvastam, szándékozom, mert ajánlották (most nyomják is ezerrel). Viszont Marquez nagyon bejön, a Szerelem a kolera idején zseniális, meg az Előre bejelentett gyilkosság is bazi jó stílusú. Moravia kis kedvenc, kisregényeket meg az Egy asszonyt olvastam tőle. De ne felejtkezzünk meg Szabó Magdáról, én imádom.
Na, órákig tudnék könyvekről pofázni. :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


És és Oscar Wilde drámák, meg Lorca....
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Tinu, nekem nincs! Még. :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Tinu!
Nekem nincs,ne aggódj!!Semmi ilyenem nincs,de ugye nekünk nem is kell 8) :lol: :lol:

Ja amúgy én is írtam verseket...még tizen évesen,de vhol otthon lehet Szolnokon,de hogy hol az a füzet...passz!Ha legközelebb otthon leszek és nem felejtem el akkor megkeresem...talán közzé is teszem,de ha jól emlékszem szerelmes versek...nem bizti,elsőre tuti halálra röhögöm majd magam,szóval nem olyan díjnyertesek mint Szofi novellái!!!De poénnek az ért jó! :lol: :lol:

annus11
 
 


Kiscsillagom:

Kép

Kép

Kép

Kép

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Na Izusnak megint fáj a foga...vagyis a fogzás.... :roll:

annus11
 
 


Anikó! Szuperszép és szuperügyes a kiscsaj! Úgy fogja azt a macilógót, mintha tanítottad volna rá :-)) Ő is Csollány-stílusban nyomja, mint Boróka? :lol: A "mit akarsz már tőlem anyám" nézés is király 8)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: