Új privát üzeneted érkezett!

Csajok! Nekem senki nem drukkol?? :cry:
Pedig én tegnapra voltam kiírva. (vasárnap-máj.4.)

Éjjel én is fájdogáltam, keményedtem. Eddig ilyen nem volt. De aztán abbamaradt. Mindjárt megyek én is ctg-re, meg dokimmal beszélni. (feltéve ha nem a műtőben van! remélem...!)

Szőlő, nono! olvastam, hogy ti is ctg-re mentek ma, plusz dokival beszélni! Várom a híreket! Én is jelentkezem majd utána.

Bolygó???????????????????? Remélem szülsz már! :lol: Ha nem, mit mondott a dokid?

Nicinek drukk! De jó neki (is)...

Kép
gabo001
 
 


Gabo001: Szoritok neked is! :) Várom a fejleményeket!

Edina


Kép
medina83
 
 


Szorítok a most szülőknek!!

Mi most ilyenek vagyunk 4 hetesen!!!! Még nem tudjuk, mikor jövünk haza, de szépen javulunk!! Kép

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 

 
 

Emmának gratula a kis Emmához!

A babák mind-mind annyira aranyosak! Olyan jó lenne már babázni!

Nicinek mennek a drukkok!
sirkici
 
 


Celesztina, a tegnapi nap után, a mai reggelünk kaotikus volt :) Elaludtunk, Bence hisztizett, és úgy kellett elmennem, hogy Liza nyekergett az ágyon az apja mellett. Mikor hazaértem, akkor már üvöltött, az apja pedig ugyanúgy aludt.... Szóval azt hiszem, inkább viszem őt is reggel magammal....

Nici, mennek a drukkok továbbra is, 05.05 jó dátum :)

Minden terminuson túlinak mennek a drukkok, az ő babáiknak mondom, hogy 05.05 jó dátum :)

Szőlő, sztem holnap fogsz szülni, és csajod lesz :) (legfeljebb egyik se jön be :))

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Jajj Klarka, annyira drukkolok nektek!!!!

Bambi, pórszívózom az orrát, nem is tudnám mással szívni, mert nincs itthon más... de olyan zöld cucc jön ki, hogy ez tuti nem múlik el magától, szóval ma megyünk dokihoz :(

Ilyen képünk nekünk is van ám :)

Kép


Kép

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Szóval a drukkok:

Nici! Hajrá!

Gabónak Külön drukkok!

És persze Szőlőnek, Nononak, Bolygónak is! (Meg akik már nagyon "ott" járnak.)

Annyira aranyosak, szépek a babák! Köszi Anyukák a képeket!

Klarka! Ati mosolya..., látszik rajta, hogy szépen javul. Remélem nemsokára már otthoni képeket küldesz nekünk.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Bakker, horkol a lányom :) És közben két kézzel fogja a cumiját, ki ne essen :)

Megeszem mindjárt :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a gratulációkat!

Mamik a málnalevéltea nem indítja be a szülést! Max puhítja a méhszájat de nem nyitja... A szülés alatt segíti a tágulást, könnyebbé teszi a kitolást egyebek... nekem bevált!

Én a szülőszobán is ittam mindkét alkalommal, és most utána is, egyéb női panaszokra is jó.

Andor átaludta az éjjszakát... jó lenne ha ez nem csak a sárgulásnak lehetne betudni...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.02.24 21:11-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Nici megy a drukk!
Lituka küldtem megint emilt,remélem tetszeni fog.
Gabó szorítok neked is. :D Csak beindulunk lassan. :D
Vendég
 


Nici
Nagyon drukkolunk! :)



Minden édasányát Isten éltessen így utólag is!



Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.07 20:55-kor.
Vendég
 


Szőlő - Látom, azért továbbra is humorodnál vagy, örülök :) :) :)
Nagyon idióta közhellyel tudok csak szolgálni amellett, hogy őszintén drukkolok, és sokat gondolok rád!! :)
A közhely pedig: Egyik baba sem marad bent örökké - ez nyugtasson :lol: :lol: :lol: :lol:

Bambi - A napirendre szoktatást (nem pontosan a könyvben leírt formában ugyan) mi is elkezdtük hamarabb .. :) ebben megerősített, sőt .. fejlesztettünk rajta :D
Örülök, hogy egyre jobban vagytok!!!!! :) :) Édesek a képek!!! :)


Celesztina
- Én a Suttogó I-et olvasom. A többit is tervezem majd a maga idejében :)

Gabo - Neked is mennek a drukkok!!!!! ++++++++++++++

Mamacka - Édesek vagytok! Örülök, hogy újra itt! :) ;)

Kép
szösszenet
 
 


Köszönjük a dícséreteket.

Én szívesen átvállalnám a nem szülők pocakos állapotát akár most is. Ne értsetek félre. Imádom a lányomat, nagyon jó, hogy itt van már, de imádtam terhes is lenni. Annak ellenére is, hogy az utolsó 3 hetet végig szenvedtem a fájásaimmal. Csak belegondoltam, hogy nekem ez volt nagy valószínűséggel az utolsó terhességem, és nagyon jó volt átélni. A szüléseim közül is ez volt az, ami legjobban megérintett. Ha lehetne újból átélném ezeket a perceket is. Olyan nosztalgiás hangulatban vagyok, és mikor látom a picurit mellettem aludni, szinte előjönnek az örömkönnyek a meghatódottságtól.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Mamacka, szépek vagytok :)

Pumpó, nekünk éjjel nagyon ritkán van kaksi, de nappal minden szopinál...

Én nem mérem hogy mennyit eszik, mert ha éhesen megmérem egymás után 3x, akkor 3x mást mutat a mérleg, így a mérleg mutathat 30, de akár 90 g-ot is. Stresszelni meg nem akarok. Naponta megmérem este, és kész. Tegnap este már 3470 volt.

Nálam apjuk felveszi, de 14 óra meló után, úgy hogy hajnali 3-kor ért haza, megértem hogy nem ébredt fel rá... amúgy éjjel nagyon sokszor felkel velünk szopizni :) Néha ugyan mondja, hogy hagyjuk sírni, mert azt is kell néha a gyereknek, de utána 5 perc múlva ő veszi fel, mert tudja hogy nekem idegtépő hallgatni.

Gyerek kint alszik a babakocsiban :) Képes volt 2 perc alatt beaéudni (ennyi az út a dokitól hazáig). Doki szerint nem piros a torka, nincs zörej, így csak sósvizes orrspray-t, és c-vitamint rendelt neki. Örülök hogy nem komoly a baj :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsuzsa, azért a terhességet nemigen sírom vissza, mert az utolsó hónap már nagyon kemény volt, de ahogy nézem a törpét, olyan szívesen megállítanám az időt.... olyan gyorsan nő :( És nekem is ő az utolsó kisbabám valószínűleg... Szóval egy folyamatos búcsúzás az egész...most volt utoljára 2 hetes kisbabám...és lassan már három lesz...
Tényleg telhetne olyan lassan az idő most is, mint a terhességem utolsó napjaiban :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 19:24-kor.
Vendég
 


No elkezdem számolni az időt, ami visszafelé van! Ez megnyugtat, mert így tudom ennyi van hátra és nincs több!!! Ez egész jó érzés!
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 19:24-kor.
Vendég
 


Nicinek drukkolok nagyon!++++++++++++++++++++
Remélem, már túl van rajta és babázik!

Köszi a drukkokat lányok, még mindig egyben, sajna!

Most jöttem haza NST-ről, és volt még amnioscopia is, ami eléggé kellemetlen, kissé fájt és most is fájogat egy picit a méhszájam. De más fájást sajnos nem érzek. UH is volt. És nem tudom, mi volt a lepedőmön, max fejvíz, mert átlagos mennyiségű a magzatvíz, a baba feje beilleszkedve. A súlyra először 4400 grammot mért a doki :shock: , majd mégegyszer megnézte és átjavította 3800-ra. Ez utóbbi már jobban hangzik, majdnem szívrohamot kaptam az első értéknél!

Nono: Én is gondolok rád és Szőlőre és Gabo-ra is sokat! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Nono, ezek szerint nagyon valószínű hgoy együtt babázunk. Neked indít pünkösdkor is? Akkor nekem is van remény hogy nem hagynak bent a kórházban annyi soksok napot?

Nálunk CTG tökéletes, flow szintén, "feje lent a francban" (ezt az UH-s doki mondta), ezen kívül semmi egyéb hír. Holnap-holnapután ugyanez a procedúra.

Dokimmal beszéltem, nem nagyon mondott semmit, csütörtökön ő fog majd vizsgálni ha addig nem szülök meg.

És Mazsi ma is rengeteget mozog.

Ja, az áramlásviszgálat alatt kcisit összesz.rtam magam... Ahogy viszgálta, először hallottam a zubogást, aztán semmi. Aztán megint, aztán megint semmi... Már kezdtem megijedni hogy valami baj van, aztán mondja a doki hogy "Jaj, törpike, ne most játssz a köldökzsinórra légyszi!" Azt hittem elbőgöm magam. :) Szórakozik a köldökzsinórral a gyerek, kéééész, olyan édes!!!!

Kép Kép
szõlõ
 
 


[quote="szőlő"]
írta:
szőlő "Jaj, törpike, ne most játssz a köldökzsinórra légyszi!" Azt hittem elbőgöm magam. :) Szórakozik a köldökzsinórral a gyerek, kéééész, olyan édes!!!!


:lol: :lol: :lol:

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Klarka: Ati sokkal jobban néz ki, mint a legutóbbi fotóján, nagyon erős, továbbra is drukkolok neki! Most már nem is látszik rajta, hogy min ment át

Zsuzsófi: nagyon jók a fotók, milyen kis csöpp Liza :)

Nicinek akkor még nem későn drukkolok, azért szorítok, hogy mielőbb babázhasson! Hú, ha este ment el a víz, akkor azért ez jó hosszú :roll:

Mamacka: jók a fotók, milyen édik vagytok :)

Kép Kép
celesztina
 
 


Most sikerült elérni a dokit strepto ügyben. Már 23-án levette, de nem tudott eredményt mondani. Szerdán kell visszahívni..., most kicsit kiakadtam. Szerintem már meg kellene lennie ennyi idő alatt, mi van, ha előbb szülök?

Ugye lehet sterilizálni a babadolgokat desztillált vizben? Azért gondoltam, hogy azzal csinálom, mert így talán nem lesznek vízkőpöttyösek a cumisüvegek.


Szőlő! Szerintem nem kell nálad indítani, legalábbis nekem az a megérzésem. Még a héten elindul a bébi magától.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 19:24-kor.
Vendég
 


Én is megjártam az nst-t! Dokimmal is sikerült beszélni! :D
Szívhang oké. Fájásgörbém már nagyon frankó! Jó kis hegyes-völgyes! Jópár 100-assal tarkítva. De én különösebb fájdalmat nem éreztem. Simán hazajöttem kórházból is gyalog. Kb. fél óra.
Méhszájat nem nézett.

Jó hír viszont: ha nem indul be, akkor mégsem vasárnap, hanem csak kedden kell befeküdnöm. Tehát ünnepekre nem kell, mert úgysem csinálnak semmit akkor. Na, de az még 1 hét.- Hosszú az idő, csak meglesz addigra. :roll:
Pénteken kell mennem uh-ra+ nst-re, ha addig nem szülök!

nono! ez a biztos hétfő, ez jó hír! végre egy támpont!!! nekem meg ugye a kedd. de szerintem addig megszülünk csajok!

bolygó! örülök, hogy túl vagy azon a magzatvíz kukkoláson! Talán beindítja a szülést a piszkálgatás! :lol:

Kép
gabo001
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 19:24-kor.
Vendég
 


gabo! Úgy legyen! :D
Vendég
 


nono! jó az új vonalzód!! :D :D

Kép
gabo001
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 19:25-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 19:25-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Drukkolok ám minden szülni vágyónak! Olvastam a kínokat az előző napokban is (amiket ugye én nem éltem át, mert a 35. héten megszültem), csak kevés időm van reagálni. A szülési tervről nekem csak annyi a véleményem, hogy ha az embernek normális dokija van, biztosan rugalmasan meg lehet vele beszélni a dolgot. Ha még vészhelyzet van, az ember úgyis mindent megenged.

Nono, ezek után nagyon kíváncsi vagyok a babád súlyára! És hogy vajon mennyit tévedhet az ultrahang.


Mamacka, Zsuzsófi, Szöszi! Nagyon édesek a babaképek. Nálunk az utóbbi pár napban nem készült, és nagyon kellene megint fotózni, mert olyan szépen gömbölyödik.

Ma volt itt a védőnő, el volt képedve a növekedésen. Tegnap volt Gertrúd 3300 gramm, hurkásodik a kis combja és már tokája is van. Szerinte már egyáltalán nem néz ki koraszülöttnek. Viccesen fölvetette, hogy esetleg diétáztathatnám egy kicsit, és akkor talán többet tudnék aludni. Valóban nem gondoltam, hogy idekinn ilyen gyorsan fog hízni.

Kaki: én úgy tudtam, hogy addig zöldes, amíg a kezdeti napokban-hetekben kiürül a magzatszurok (vagy mi). Nálunk kb. másfél hétig volt zöldes, azóta sárga (olyan folyós, ahogy Zsuzsó írta). Persze ez nem biztos, hogy így van.

Nuska, köszi a tanácsot, időközben be is szereztem egy hordozót. Még tanulgatom, hogyan kell megkötni. Egyelőre egyszer volt benne egy órát itt a lakásban, de nagyon tetszett neki. Ti miért szoptanítoztok egyébként ? (lehet, hogy lemaradtam valamiről) Kevés a tej?
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Szössz: köszi hogy irtál a könyvről..én megkaptam mind 3 részt..de még csak bele bele olvasgatok..majd firissében..most nincs ott az agyam :)

Gitka: köszi a mélt :) olyan szép ez is :) gratula hogy sikerült a szekrény.és az Anna név gyönyörű..nekünk is Anna vagy Hanna lett volna ha kicsilány.
Gitka és ne parázz :) amikor azt hittem vmelyik nap hogy menni kell elkapott a bőgőroham annyira megijedtem..akkor tudatosult hogy tényleg nemsokára szülünk..
drukk neked is..ha tudsz gyere gyakrabban

Csajok: válaszoljatok pls a kérdésemre hogy ki milyen dózisban kapja a homeóst..:D Gabcika neked köszi a választ

Celesztina: a suttogó mindent megoldot is nyugodtan elolvashatod..nem összefoglal hanem amit az előzőekből nem nagyon értettek meg vagy kimaradt azt beleirta egy uj könyvbe..és még pontosabban magyaráz el benne..sztem érdemes elolvasnod még ha csak az is van meg.

Gabo: dehogynem én mindenkinek DRUKKOLOK :D magamnak is :) de főleg nektek akik elöttem vannak..várom a nagy babaesőt :D

de tegnap utánajártam és pl egész héten egy szem fronthatás sem lesz..semmi..semmi..semmi...ugyh arra nem alapozhatunk..

Dani és Ati és Liza baba is nagyon szép :)

Anetto: hát látod :) ez az nst nekem pl nagy csalódás volt..folyton szétráncigálják a pocim már már ordítani tudnék a fájdalomtól..és nem értik meg hogy Máté nem mozog csak ha ő akar..nem szeretek nstre járni..pedig mi is holnap megyünk.fájást nálunk sem mérnek..kicsi fiam pedig még akkor sem hajlandó ficánkolni ha megiszom félliter narancslevet és 2 marsot és szőlőcukrot :(

Nono: na akkor max 1 hét..sztem bizti elindul a héten magától :) ez a hét babaesős lesz..érzem :D

Atizka: én ásványvízben sterilizáltam mert a vizünkben ami itt van a csapban az szörnyű bébit is csak kiforralás után fogom fürdőztetni benne..de mégis vízcseppes lett..sztem nem múlik rajt de próba szerencse..

ja szülés elött állók..vkinek laza széklet vagy hasmenés??? nekem 3 napja :(
Vendég
 


Klarka, elfelejtettem írni bocsánat hogy nagyon édes a kis Atti és ez a kép is szuper, jó látni hogy mosolyog! :)

Nono, értem, nekem azt mondták hogy ha rendben vannak az eredmények akkor nem indítanak, hiába a betöltött 41.hét (de ezt még nem az én dokim mondta, vele csak csütörtökön beszélek erről). Azért örülök hogy van neked már egy biztos nap, de reménykedjünk hátha elindul addig magától is kifelé. :wink:

Kép Kép
szõlõ
 
 


NICINEK PEDIG MEGY A DRUKK +++++++++++++++++++++
de jó lesz 5.ei babánk :)
Vendég
 


jaj annyira írnék Nicinek sms-t, de nem fogok, elvileg kora délutánra jósolták neki, az pont most van! :D Izgulok értük nagyon :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Lituka: Nekem is hol hasmenés, hol nagyon laza széklet! Ez jelent valamit???

Edina


Kép
medina83
 
 


Medina nem tudom...elvileg igen..de napok óta ez van és már az agyamra megy..olyan nagyon rossz :(

Jajj annyira érzékeny vagyok..rá gondolok hogy Nici épp most szül és azonnal elbőgöm magam..folynak a könnyeim :)
Vendég
 


lituka, medina! nekem is már 1-2 hete sokkal lazább a székletem, van hogy többször is naponta. Elvileg ez is egy jel. Tisztul a szervezet, készül a szülésre. Legalábbis én így hallottam.

Kép
gabo001
 
 


[quote="gabo001"]
írta:
gabo001bolygó! örülök, hogy túl vagy azon a magzatvíz kukkoláson! Talán beindítja a szülést a piszkálgatás! :lol:


Remélem én is, hogy beindul a kicsike tőle. Állítólag ez az amnioscopia beindíthatja. Hiszen tágítottak a méhszájon, hogy be lehessen kukkolni. De még mindig csak keményedem, semmi extra.

Nono, Gabo: Végre egy biztos pont is van számotokra, mint Szőlőnek, ez azért némileg nyugtató, de biztos kibújnak a lurkók hamarabb, nem lesz szükség indításra!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Lituka: Hát már mi is bármikor szülhetünk! Én is kezdek egyre érzékenyebb lenni! Minden apró jelre figyelek!
Atti baba ma nagyon nyugis! Alig mocorog!
Ha jól tudom, akkor téged is azzal riogattak, hogy lehet előbb jön.
Ahhoz képest!!!
Én meg már mindent elkészitettem az érkezésére, már vagy 1 hónapja és tessék. Szerdára tervezem, hogy újból kimosom az ágyneműt, mert már vagy 6 réteg por van rajta. :?

Edina


Kép
medina83
 
 


Ja, bocsi Szőlő, akkor neked sincs indítás, akárcsak nekem.

Lituka: Nekem hol hasmenés, hol normál kaki. Székrekedésem ritkán van nagyon, szerencsére. :oops:

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Sziasztok!

Atizka,

tegyél egy pici ecetet a vízbe, amiben kifőzöd a dolgokat, akkor nem lesznek pöttyösek a vízkőtől.

Virág,

azért szoptanítozunk, mert gyakorlatilag nincsenek tejmirigyeim, így viszont azt a keveset, ami tejem van, mindig megkapja Zsigi. És hála istennek, gyűlnek a tejtesók, annyira jó érzés!!!

celesztina,

a kendőzős mozdulatok is hamar visszajönnek majd :wink: Biztos vagyok benne, hogy a második lánykád is szeretni fogja. Nem miszáj méregdrága kendőben hordozni, a magyarok között is van jó minőségű. Ha kérdésed van/lesz a kendővel kapcsolatban, gyere majd a hordozós topikba (Életmód-hordozókendők), vagy írj nyugodtan pü-t.

Drukkolok, hogy indítás nélkül kibújjanak a még bent ficánkoló babák!

Üdv,
Nuska
nuska1
 
 


Lituka, Medina: Lehet, hogy beelőztök?

Gabo: Én is egy nap 2x is megyek WC-re. Kb. 1 hete.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


szép napot mindenkinek! nagy-nagy örömmel tudatok mindenkit,hogy április 23.-án megszületett kisfiam,Bendegúz,3150gr.al és 55cm.el. Gyönyörű,áldott jó baba,sokat szopizik és alszik.
balla melinda
 
 


Sziasztok!

Nono: örülök, hogy végre van egy biztos dátum, amikor tutira vége... Én ezt viseltem a legnehezebben betöltött 40 hetesen, hogy nem láttam a végét! Dokim szerintem a 42. hétig nem indíott volna, ha nem szülök meg, mert szentül meg volt győződve, hogy van egy hét elszámolás... Más kérdés, hogy aztán igaza lett, mert a gyerekorvos is, aki először vizsgálta meg Benit azt mondta, hogy pont időre érkezett! Az ultrahang méretekről meg csak annyit, hogy 37 hetesen 39 hetes méretekkel rendelkezett, ami ha igaz lett volna, akkor 41 hetesen 43 hetesnek felelt volna meg, ehhez képest teljesen átlagos méretekkel, 3200 grammal és 55 cm-rel született! (Ha csak a BPD méretét nézem, meg sem szülhettem volna simán az ultrahang szerint...) Szóval egyáltalán nem biztos az óriás-bébi!

Szőlő: neked tényleg nem tudok mit írni, csak azt hogy kitartás meg azt, hogy tudom mit élsz át és tudom mennyire nehéz! A bizonytalanságba tényleg bele lehet golyózni...

Nicinek mennek a drukkok! Jaj, olyan fura érzés fog el, amikor valaki írja, hogy indul szülni... Mennék én is bármikor újra! :roll: :) Jó, nem mondom, hogy nem jó, hogy már itt szuszog mellettem Beni (vagyis most épp csuklik), de azért a születése, az volt a csúcs...

Gabo, Bolygó: remélem ti is hamarosan babáztok!

Mamacka: nagyon aranyosak vagytok a képeken! Remélem Andor sárgasága hamar elmúlik...

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Melinda, gratulálok nektek!

Kép Kép
szõlõ
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 19:26-kor.
Vendég
 


SMS NICITŐL!

Szeretném tudatni a nagyvilággal, hogy 2008. 05. 05-én, 13.20-kor , 3150 grammal, 55 cm-rel a világra jöttem! A becses nevem Magyar Barbara! Anya és én is jól vagyunk!

KépKép
KépKép
atizka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?