Új privát üzeneted érkezett!

Anuk, hol voltál Hematológián? Nálatok is van a családban vérzékenység?

Momi! Abból kistesó lesz :):) Nekem 6 hetesen volt szívhang anno... Úgyhogy két hét múlva már bőven düböröghet a szivecskéje :)

Na igen, ez általában igy szokott lenni, hogy "neeeem, ez nem lehet a fogamzásgátlótól... ez egy jó minőségú bogyó, ez nem okoz ilyet..." menjek ide meg oda, és persze a másik doki a hülye mindig :lol:

Kép
encsike87
 
 


Encsike

Itt Veszprémben :D Van protekcióm, így jutottam csak be egy hónap várakozási idővel mindenhova.

Apukám valószínűsíthetően az, de normális kivizsgálást nem csináltak a családban. Most viszont a nőgyógyászom nem akar kockáztatni semmit.

Ja anyós megint alakított. Egy baromi nagy adag somlói galuska virított a hűtőben, mikor hazaértem. Rod szerint csak engesztelni akar, szerintem ez meg állatkínzás már. Többször el lett neki mondva, hogy diétázom, nem ehetek semmilyen édességet. Na mindegy.
Ma volt suli, most értem haza, amolyan sóóótájm röpdolgozat :D úgyhogy kipurc, menek is.

Szép estét, és jó babázást akinek van, akinek nincs, annak pedig jó hancúrt apuval :)
Vendég
 


Momi!

Remélem, sikerült pároddal összeveszni, hogy kire hasonlít a pontocska! :lol: Én határozottan úgy érzem, hogy kisfiú lesz!
Vendég
 

 
 

ósió írta:Momi!

Remélem, sikerült pároddal összeveszni, hogy kire hasonlít a pontocska! :lol: Én határozottan úgy érzem, hogy kisfiú lesz!


Hú lányok, teljesen kipurcant a régi gépünk, csak így tudok írni, de nem tudom meddig. Annyira rossz, hogy nem fér rá vírusírtó, így valszeg bekapott valamit, ezért szarakszik a net.

Anuk!

Kitartást a dokikhoz, és anyóshoz is. (megjegyzem azok utén amiket leírtál itt az utóbbi időben, én tuti kivágtam volna a szemétbe azt a somlóit...

Encsike!

Akkor most mi lesz? Csak az óvszert tudja választani a párod, azt meg nem akarja... Vigyázz, azért szerintem üljetek le beszélni, nehogy baj legyen.


Én fogigátlót sosem szedtem, szerencsém volt, eddig minden pasim tolerálta az óvszert. Nem nagyon akartam mérgezni magam, ezek szerint jól tettem. (na jó, tulképp a hízástól féltem, mert én már ilyen kis hiú vagyok)

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati írta:
ósió írta:Momi!

Remélem, sikerült pároddal összeveszni, hogy kire hasonlít a pontocska! :lol: Én határozottan úgy érzem, hogy kisfiú lesz!


Hú lányok, teljesen kipurcant a régi gépünk, csak így tudok írni, de nem tudom meddig. Annyira rossz, hogy nem fér rá vírusírtó, így valszeg bekapott valamit, ezért szarakszik a net.

Anuk!

Kitartást a dokikhoz, és anyóshoz is. (megjegyzem azok utén amiket leírtál itt az utóbbi időben, én tuti kivágtam volna a szemétbe azt a somlóit...

Encsike!

Akkor most mi lesz? Csak az óvszert tudja választani a párod, azt meg nem akarja... Vigyázz, azért szerintem üljetek le beszélni, nehogy baj legyen.


Én fogigátlót sosem szedtem, szerencsém volt, eddig minden pasim tolerálta az óvszert. Nem nagyon akartam mérgezni magam, ezek szerint jól tettem. (na jó, tulképp a hízástól féltem, mert én már ilyen kis hiú vagyok)


Momi!

Még akartam írni, hogy gratula mégegyszer, és szerintem tiszta Ricsi!! Ő is pont így nézhetett ki ennyiidősen! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Momi!

Még a nyálkahártyához akartam írni, hogy fura ez a csík dolog, mert nekem azért nem mondta teljesen biztosra, hogy meg fog jönni. Azt mondta, hogy valszeg megjön, de azt a két negatív tesztre alapozta. A nyálkahártyára azt mondta, hogy vastag, ami azt jelenti, hogy vagy megjön pár napon belül, vagy egy nagyon korai terheség. Szóval én már semmit nem értek, de mindegy is, ha sikerül, akkor abban biztos leszek, szerintem akkor nem lesznek kételyeim.

Lányok!

Mikor lesz már vége ennek a bolond áprilisi időjárásnak? Persze jobb, mint a hideg, meg az őszi esős idp, mert ennek legalább van hangulata. Nade! Nekem a fejem is úgy nyom, mintha minden pillanatban elkezdhetné a hasogatást, de ez már így van két napja. No meg az összes cipőm beázik és ettől megőrülök. Ráadásul így a munkások sem jönnek falat rakni, viszont a ragasztóanyag már itt van a kertben. Igaz le van fóliázva, de én akkor sem vagyok nyugodt, remélem nem lesz használhatatlan az eső miatt. :roll: Egy helyen a kutya ki is kaparta, de apósom szerint nem gáz, csak egy pici lett vizes. Úgyhogy husss rossz idő, most már csak napot szeretnék.

Kép
Kép
tabati
 
 


Jaj, Tabati!
A hiúság! Igen, az engem is elkapott, de nagyon, mostanában. Minden este nézegetem magamat a tükörben, hogy milyen szép színe van a bőrömnek! Végre nem vagyok hipóreklám. Egy fehér ing is teljesen máshogy mutat rajtam. Most igazából a színfentartásért megyek szoláriumba, hetente egy vagy két alakalommal 6 percre.
Szóval, hiába, utolért a hiúság. :-) Ráadásul mostanában a kezem is, mintha lyukas lenne, úgy megy ki a pénz belőle, pedig én próbálok tenni ellen, de ha egyszer nem bírok ellenállni egy jó szabású szoknyának, vagy egy szép fehérneműnek, vagy egy harisnyának. Például tegnap is olyan szép combfixet vettem, nem bírtam ott hagyni. Fekete színű, de bordó rombuszok vannak benne mintának. Olyan kis szekszi! :D
De hogy mikor fogom hordani, az titok, mivel ma is elég hideg van. Szóval, legjobb esetben is harisnyát kell felvenni. Mire meg hordhatnám a combfixet, egyik pillanatról a másikra majd berobban a nyár, és lesz vagy kétezer fok.
Érdekes, ez a szeszélyes idő most nem visel meg engem, pedig ha nekem fáj a fejem, akkor úgy érzem, szétmegy az egész agyam. Annyira tud fájni, hogy azt képtelenség kibírni gyógyszer nélkül.

Encsike!

Szerintem is beszélni kellene a pároddal, legalábbis megmondani neki azt, hogy te semmit nem fogsz tenni a teherbeesés ellen, hogy legalább ezzel tisztában leszen, és ne érje hideg zuhanyként majd a tény, ha bekövetkezik a "katasztrófa". csald el valahova nyaralni vagy kikapcsolni, egy jó kis romantikus hely csodákra képes.
Vendég
 


Tabati, a fejem nekem is már 2 napja fáj. Sőt igazából inkább majd' lerohad.
Ósió: az új combfixet szerintem estére is felveheted... :wink:

Kép
németh
 
 


Németh, hát, az már igaz! Csak hogy mostanában a hólyaggyulladásom miatt nemigen volt kedvem hancúrozni...
Meg képzeljétek, nálunk mintha a párom lenne "romantikusabb" alkat. idézőjelbe írtam, mert itt nem a szó legszorosabb értelmében vett romatnikáról van szó. Csak a párom inkább olyan, hogy el tudná képzelni az előjátékot, a szexi fehérneműt, stb. én meg olyan vagyok, hogy durr, bele a közepébe! :D De tényleg, ha úgyis tudjuk, mi lesz a vége, akkor minek kacérkodni? :oops:
De tényleg, amúgy valóban nagyon csinos a combfix, csak most már az időt várom, hogy viselhessem.
Vendég
 


Ósió: :lol:

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Januárban maradtunk, hogy addig szedem és ha akkor úgy állunk anyagilag akkor jöhet a baba.


Combfix: Nekem rengeteg van, meg harisnyáim is vannak... Combfixem vagy 20 féle tuti van, harisnyám talán mégtöbb... De én csak párom kedvéért szoktam ezeket felvenni, na meg amikor rámjön... Mondjuk diszkóba úgy voltam, hogy rövidnadrág, harisnya, csizma... A combfix csak ilyen térdig érő naci alá jó, mert az én szoknyáimból kilóg a csipke, vagyis inkább fel sem ér addig :D:D:D De estére jó szolgálatot tesz :wink: :wink:

Kép
encsike87
 
 


Hát, igen, azért arra nem árt ügyelni, hogy a szoknya alól ne látszódjon ki a combfix. Nekem mondjuk a szoknyáim hosszabbak annál, hogy kilátszódjon, szóval, nyugodt szívvel hordhatom. Úgy hogy most minden alkalmat megargadok arra, hogy szoknyát vegyek fel, szép kis harisnyával.
Na, akkor drukkolok, hogy minden úgy alakuljon, ahogyan eltervezitek, és januárban álljon úgy a dolgotok, hogy jöhessen a baba. Végülis, nem is oylan soká újra január lesz. Én tisztán emlékszem a tavalyi aprilisra is. Január meg nemrég volt itt.... de azért inkább most a jó idő jöjjön!
Vendég
 


Encsike jó, hogy meg tudtátok beszélni, drukk, hogy minden rendben legyen!

Kép
németh
 
 


Encsike! Ez nagyon jó hír, h meg lehet vele beszélni a dolgokat! Ez a pár hónap meg pillanatok alatt elrepül és utána hajrá babuci!!!

Németh! 2000 ft-ot kért a néni. zért mertem elmenni, m nem egy vészes összeg.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci: köszi, az tényleg nem volt sok pénz érte.

Kép
németh
 
 


Encsike!

Na, szerencse, hogy hajlott azért a kompromisszumra a párod!


Combfix!

Nekem is van, de én inkább azzal kínlódok, hogy mindegyik harisnyám egy ténci után kilyukad, pedig nem olcsó mulatság. Már mindent kipróbáltam, befújtam a lábfej részét lakkal, de akkor is kilyukadt... :( Úgyhogy kénytelen leszek olcsó harisnyákban táncolni, azokat nem sajnálom utána eldobni. :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Hú, irigykedve olvastam a combfixes dolgokat... :oops: Hát én ilyeneket sose fogok tudni felvenni, jól is nézne ki a narancsbőrös csülkeimen...lehet körbe sem érne :lol:

Már feladtam hogy valaha is sikerül lefogynom :( Viszont a napokban fogytam 3 kilót :shock: nem esik jól enni :shock: Meg tök depinek érzem magam, mi vaan???? :roll: Most bizti hülyének néztek, de a terhességgel kapcsolatban is totál negatív érzéseim vannak, hogy tuti nem is fejlődik már odabent senki meg ilyenek :( Nem is érzem magam terhesnek :shock:
Katasztrófa a lelkivilágom :lol:


Ez a jósnős dolog nagyon jó!!! :D Hiszek az ilyenekben :oops:


Elég negatív lett ez a hozzászólás :oops: Bocsi :oops: Abba is hagyom, katasztrófa milyen paramami lettem :oops: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szerintem mi sem bizonyítja jobban, hogy babát vársz, mint ez a nagy hangulatváltozás! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati!

Igen, nagyon kell vigyázni ezekre a szép harisnyákra. Mert 1500-2000 forintba, vagy ennél is többe kerülnek, és nem ér annyit, hogy egy alkalom után kidobd. Én is, ha ilyet veszek fel, nagyon vigyázok, de pl. érdemesebb olyan szoknyával felvenni, ami kicsit hosszabb, hogy pl. a szék még csak véletlenül se tudja kiszakítani.
Nem lehet, hogy a cipőd a rossz, ami mindig kiszakítja a harisnyádat?

Momi!

Szerintem csak pillanatnyi hangulatingadozásról van szó! Mondjuk terhes még nem voltam, ezért nem tudom...bár, én is, egyik nap szárnyalok, a másikon meg padlón vagyok... :D De tuti, hogy nem vagyok terhes.
A kilók miatt meg ne aggódj! Hiszen terhesség után újra tudsz fogyózni, ahogyan idén is elkezdted, s máris fogytál pár kilót.
Vendég
 


Ósió!

Táncon szakad ki a harisnyám. A latin cipő tulképp szandál, amit ha mondjuk spiccben húzol a földön, akkor már nem bírja a harisnya. :roll: Persze általában harisnya nélkül szokták használni, de akkor meg megint ott tartok, hogy hipóreklám, úgyhogy nincs jó megoldás...

Kép
Kép
tabati
 
 


Ja, értem. Szóval, akkor ezért szakad ki a harisnya. Akkor tényleg érdemes valami olcsó harisnyát venni a táncra. Tényleg, egy kis szolágriumon nem gondolkodtál? Tényleg csak egy-két vagy három alkalmon. Szerintem téged is megfogna.
Vendég
 


Hidd el próbáltam már, és nagyon hosszú idő kéne szerintem, hogy megfogjon. Legalábbis amikor próbáltam, mindig csak vártam, hogy mikor látszódik már, de alig volt különbség. Direkt bugyiban mentem be, hogy lássam a különbséget, de nagyon minimális volt. Lehet, nekem mindig kéne mennem, télen nyáron, hogy látszódjék valami. Annyit meg nem szeretnék. Félek is a bőrráktól, meg anyagilag sem bírnám. Úgyhogy még szerintem ezekkel a barnító krémekkel fogok kísérletezni, majd meglátom.

Kép
Kép
tabati
 
 


Momi: szerintem teljesen normális a hangulatváltozás. Egyébként mostanában én is 1-2 órán belül képes vagyok a hisztérikus röhögéstől elkezdve a sírásig mindent produkálni. Lehet, hogy ez az idő is bejátszik,nem tudom. Majd meglátod, kisüt a nap és te is kivirulsz.
Tabati: a barnító krémekkel vigyázz mert könnyen lehet, hogy ha nem egyformán kened be magad akkor nem lesz szép egyenletes a színed.
Egyébként én is nagyon fehér vagyok, de én nem is mehetek szoliba mert van egy betegségem, ami még jobban látszódna ha barnulnék. Fehér foltok vannak a kezemen meg egy kicsit az arcomon. Ott elpusztultak a pigmentjeim valami miatt. Szóval maradok ahogy vagyok. :evil:

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Szoli: Én ma megyek azt hiszem, mert már ezer éve nem voltam ( ez egy hetet jelent :D:D )...

Hangulatváltozás: Mominál teljesen normális :) Nálunk meg az idő csinálja szerintem...

Nemsokára nekiállhatunk a szobánk átfestésének meg a többinek... Burgundi vörös meg lime festéket vettünk, hát otthon kapásból frászt kaptak :) Pedig nagyon szép együtt a két szín.. meg a világos parketta :) Tök jó lesz! Főleg ha végre nem dobozokból kell öltözködnünk, hanem szekrényből :)

Kép
encsike87
 
 


Kinga!

Tudom, már próbáltam, igaz csak barnító testápolót, de az sem lett egyenletes. De én vizes bőrön szoktam testápolózni fürdés után, és azt mondták, azért nem lett egyenletes. :roll: Azért sok reményt ehhez sem fűzök, de azért még lehet megpróbálom száraz bőrre kenni. Bár szerintem ha nem radírozom rendesen a bőröm (amit nem szoktam) akkor megintcsak nem sokat ér az egész, mert foltosan kopik le... :roll:

Encsike!

Ez a színösszeállítás nagyon jól nézhet ki, teljesen el tudom képzelni!! :D Jó, hogy be mertek vállalni ilyen merész színeket. Én nem is gondoltam volna magamról, hogy ezek is tetszenek, de láttam egy Otthon magazinban egy kék és almazöld színösszeállítást, az egész lakás ilyenre volt festve, meg narancs volt még néhol. Nagyon tetszett, annak ellenére, hogy az én lakásomat biztos nem merem majd ilyen erős színekre festeni.

Képzeljétek, nyáron megyünk párommal Erdélybe, még esküvő előtt. Nekem munka (laza), és párom is jöhet. Egy hét lesz mér alig várom, még sosem jártam arra. Tervben van még egy augusztusi belföldi nyaralás ketteskén, amolyan nászútféleség. Egy rokonunk kiköltözött Pálfára (még pontosan nem tudom merre van, az tuti, hogy közel van a Balcsi :D ) egy hatalmas házba. Felajánlotta, hogy bármikor mehetünk, külön emeletet kapunk senki nem fog minket zavarni, amúgy is csak egyedül lakik az alsó szinten. Úgyhogy alakul a nyarunk! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Ez a bordó meg ilyen színösszeállítás valóban csodálatos, de nagyon kell vigyázni! A szüleim két évvel ezelőzz festették át a ház alsó részét, ennek keretében a konyha bordó színt kapott. Gyönyörű lett, most is az, csak éppen sajnos a festék itt-ott lepattant, ahol mondjuk egy széket a falnak döntöttünk, stb. És ott ilyen apró fehér foltok vannak, még a korábbi festék látszik ugye... és így már nem annyira mutatós az egész.
Képzeljétek, én meg ebből a szempontból nagyon egyszerű vagyok. Nekem a hófehér szín tetszik, esetleg valami vajszín, sőt, lehetőleg mész legyen vagy valamilyen természetesebb festék, ami engedi a falakat, levegőzni, szellőzni. Na, már alig várom, hogy saját házunk legyen. :)

Tabati!

Kellemes kikapcsolódást kívánok már most a nyárra!
Mi is szeretnénk menni nászútra, de most kicsit bizonyos tervek miatt át kell szervezni a nyarat. Valószínűleg mi is csak augusztusban jutunk el nyaralni valahova. Erdély állítólag gyönyörű, bár én még sose jártam arra.

Képzeljétek, az éjszaka megint előjött ez a pisilési inger. Borzasztóan el vagyok keseredve. Pedig pont tegnap mondtam a páromnak, hogy már semmit nem érzek, és kb. két hete tegnap volt az első nap, hogy semmit nem éreztem, erre tessék, éjjel arra kelek, hogy pisilnem kell, persze, alig jött valami. De ahogyan magától jött, úgy el is múlott. Igaz, másfél-két óra múlva, így is tönkre ment az éjszakám. Ne haragudjatok, hogy folyton itt panaszkodok, de már nagyon el vagyok keseredve, hogy mitől van ez, vagy hogy ez így szűnik meg? Hogy hol előjön, hol elmúlik? Úgy félek, hogy ha elfogy a gyógyszerem, megint előjön majd váratlanul valamikor olyan nagyon erősen... s komolyan mondom, még sírni sincs erőm, annyira felemészti az erőmet ez az egész, hogy képtelen vagyok megkönnyebbülni.
HOgy mitől lehet ez az egész, azt se tudom. Semmi olyan terméket nem használok, ugyanúgy élek, mint régebben, és a gyógyszer abbahagyása miatt se nagyon lehet, hiszen októberben hagytam abba, és februárban jött elő. Párom azt mondja, és ebben lehet valami, hogy februárban, mikor voltunk Keszthelyen a kínzómúzeumban, akkor fázhattam meg. Ez lehetséges, mert rohadtul hideg volt, emlékszem, ömlött a szemünkből a könny, olyan csontig hatoló hideg szél fújt. És mivel akkor nem kezeltek rendesen, azóta megvan. Csakhogy most már 10 napja szedem a gyógyszert, s ennek már kellene, hogy hatása legyen. Igaz, oylan erősen nem jött vissza, de mégis érzem bizonyos időkben. Azt mondta az orvos, hogy ettől a gyógyszertől el kellene múlnia. Azt mondta, nemigen lehet megmondani, mitől van az egész, mert rengeteg oka lehet, de ezt én is tudom!!
Jaaaaj, bocsánat a rinyálásért.
Vendég
 


Sziasztok!
Én is szeretem az erős szineket!Nálunk is vanak-előtte sima fűrészporos tapétával le kell tapétázni és arra megy a festék!Így nem pattog le!

Ósió:sajna ennek a fránya pisilésnek!Most mondok egy elég érdekes tippet:petregyelyem zöldjét kell betenni a bugyiba 2gézlap közé!Ez párolog és jó hatással van!Vagy a cickafark ülő fürdő!

Tabati:jó kis nyaralás lesz!Én sem voltam még de a párom igen és a fényképeken nagyon szép Erdély!

KépKép
vicuska
 
 


Vicuska!

Köszönöm szépen a tippeket!
Éppen az éjszaka készítettem el a cickafark-ülőfürdőt, de aztán sikerült elaludnom, így most reggel ültem bele. Ma még legalább kétszer szeretnék beleülni, és legalább egy héten át folytatni ezt a kúrát, csak éppen vasárnap kellene megjönnie a menstruációmnak, ezért minden alkalommal új fürdőt kell majd készítenem.
De ki fogom próbálni ezt a petrezselyemzöldjét is, de ezt max. csak egy hét múlva fogom tudni megtenni.
Köszönöm még egyszer a tippet! De az lenne a legjobb, ha arra már nem is kellene sort keríteni!
Vendég
 


Sziasztok!

Igen, vagy úgy kell, hogy tapétát kell festni, vagy óvatosan kell közlekedni! :) Igazából nálunk nincsen semmi úgy a fal mellett, hogy nekiütődne vagy ilyen, mert csak a szekrény van ott... De azért egy kis festéket elteszünk tartaléknak :)

Ósió: Én ezt másfél évig játszottam, megállás nélkül! kb 12 fajta gyógyszert kaptam, és semmi sem használt! Azt mondták egyszer, hogy ha ez már igy van, akkor akár hónapokig tartó gyógyszerezés lehet a megoldás, vagy az ha szülök... Abbahagytam a fog gátlót és utána jobb lett, de 1 hónapra rá terhes is lettem, szóval nem volt ideje kipróbálni, hogy milyen anélkül... De terhesség alatt is előjött még párszor... aztán miután megcsinálták a műtétet nem volt, csak egyszer amikor szétfagytam, de akkor sokat ittam, meg kamillateáztam és elmúlt 1 nap alatt...


Este bekrémeztem magam, és az egyik mellemben éreztem egy ilyen dudurt vagy mit... Szokott néha úgy szurkálni vagy mit csinálni, de nem foglalkoztam vele, aztán este jól betojtam! De mondjuk lehet, hogy azért van ott valami, mert meg kell jöjjön... majd megnézem 1 hét múlva is, és ha ott van akor elmegyek dokihoz...

Kép
encsike87
 
 


Csinált nekem a vőlegényem blogot :) Ha gondoljátok nézzétek meg, vannak rajta képek meg utazási történetek, eljegyzésünk stb :) www.encsigyuri.dy.hu


Egyébként Erdély nagyon szép lehet, mi terveztük, hogy elmegyünk nyáron, de most elmarad... Csak görögbe megyünk 1 hétre! De már annyira várom!

Ma este is megyünk diszkóba :) Voltunk múlt héten is! Végre táncoltunk is :lol:

Kép
encsike87
 
 


Ósió!

Sajnálom ezt a betegségedet, teljesen át tudom érezni a problémádat. :( Ennek ellenére csak azt tudom mondani, hogy türelmesnek kell lenned, aztán ha elfogy a gyógyszer és még mindig fennállnak a problémák, akkor majd a doki kitalál valami mást. Jók ezek a kúrák is, mást úgyse tudsz tenni...

Encsike!

Milyen az a csomó? Nagyon érzed, tuti, hogy valami ott van, vagy csak egy amúgy is ottlévő mirigyet érzel most jobban? Mert az lehet a mensitől. De ha mégsem az, akkor se aggódj, mert egyszer nekem is volt, hogy begyullad valami a mellemben, mert rosszul vettem le egy pólót és meghúzódott. Jól megijesztett a doki, mert azt mondta, hogy jegeljem, és ha nem múlik el, akkor le kell szívni belőle a gennyt. Hát gondolhatjátok, hogy állandóan ott volt a jég a mellemen, és szerencsére meg is gyógyult ettől, nem kellett semmi beavatkozás. Viszont ha nem múlik, akkor mindenképpen mutasd meg dokinak. Inkább mondja azt, hogy semmi, mintsem baj legyen a dologból. Lehet, hogy te is kicsit meghúztad, csak nem vetted észre.

Kép
Kép
tabati
 
 


Még azt akartam kérdezni, hogy szerintetek mindenképp kell az a bizonyos tapéta, és rá a festés, vagy ha nem használunk ilyen erős színeket, akkor lehet simán csak a falra festeni?

Kép
Kép
tabati
 
 


Hú, tabati, én azért annyira nem vagyok otthon a témában, ami a festést illeti. Lehet, hogy ha az egész házról van szó, érdemes szakemberre bízni. De a fűrészporos tapéta nagyon jó megoldás szerintem, anyuéknál is van ilyen, sárgára festve, és csodásan mutat. S való igaz, az nem tud lepattogni.

Encsike!
Nekem is ezt mondta a nődoki, hogy a szülés a megoldás...de ha egyszer régebben soha nem volt ilyen bajom? Most mindenféleképpen kúrálom magamat, este megint veszek ülőfürdőt, de akkor hosszabbat, mint reggel. Tudom, hogy türelmesnek kell lennem, de mikor ez a baj előjön, még öt perc is annyira sok, hogy komolyan mondom, üvölteni tudnék. Mindenesetre most nem érzem, szerencsére, gyorsan ki is takarítom a lakást, délután leszaladok a mamimhoz, remélem, most már minden ok lesz.
Vendég
 


Tabati, nem is csomó, hanem egy részen olyan keményebb, de mintha lenne egy picike dudor is ott.... majd este jobban átvizsgálom :) Bár most megjött, és azt írják az okosok, hogy ilyenkor nem kéne vizsgálni, mert mesni alatt meg előtt lehet mindenféle, inkább utána kéne amikor elmúlt... Hát én megnézem ma is, meg 5 nap múlva is :)

Festés: Nálunk az étkező részben nincsen fűrészporos tapéta a majdnem narancssárga festék alatt... 2 éve van úgy lassan, de még sehol sem pattogott le... Pedig ott aztán megyünk össze vissza, főleg én a sötétben :lol: :lol: Meg a székek is néha nekiütődnek a falnak, de még fent van a festék (kop-kop). Csak a bejárati ajtónál babráltak valamit, és ott jött le, de ott még a falból is kijött :shock: :) Mi most nem fogunk a szobában sem tapétázni, mert én nem szeretem igazából amikor nem teljesen sima a fal... Nekem anyuéknál fűrészporos tapétám volt, festve. És folyton piszkáltam ki a darabkákat az ágyamnál a tapétából :D:D:D

Ósió: Nem tudom, hogy ez mitől jöhetett elő. Nálam akkor volt először ilyen, amikor elmentünk a Balcsira egy rendezvényre, és amig a fiúk összepakolták a hangfalakat stb, addig én egyszer elmentem pisilni és utána nem bírtam elszakadni a wc-től... Hűvös volt, meg esett, de nem fürdőruhában voltam, hogy megfáztam volna...Szóval egyszercsak elkezdett csípni, meg fájt meg égetett és állandóan pisilnem kellett. Gondoltam elmúlik kicsit később... Hát meg még mit nem.. egyre jobban fájt, már annyira, hogy telefonáltam haza, hogy valaki jöjjön el értem, mert itt fogok meghalni... Úgyhogy apu kollegája jött értem és apa meg indult pestről, a kolegája a Balcsinál lakik. Minden falu elején és végén meg kellett állnia hogy pisiljek... És az autópályán is mindig megálltunk meg nem bírtam. Másnap doki, adott Monuralt. 1 hónapra elmúlt... és aztán ezt játszottam 1 éven keresztül, utána ott tartottam már, hogy el sem múlt soha rendesen... aztán volt egy kis idő amikor megszűnt, és aztán megint nagyon durván előjött... Akkor megint dokihoz mentem. Utána inkább abbahagytam a fog.gátlót és a többit az előbb írtam le...
De én ezt nem hiszem el, hogy erre nincs megoldás!!! Annyi nő szenved ezzel, ne szórakozzanak már! Így kéne leélni az életünket, mert próbálkoznak azzal, hogy mi jó rá? Hát fájna egyszer ezeknek az orvosknak úgy ahogy ez valóban tud... Csak azért meg nem lehet szülni, hogy elmúljon... Egy idő után megtanul az ember valamennyire együtt élni ezzel, de hát az nem megoldás. :roll:

Kép
encsike87
 
 


Nyah megint van írnivalóm. Szokás szerint jó is, meg rossz is. :?


Május 10-én szombaton megyünk Roddal Bécsbe az egyiptomi kiállításra. Mivel Egyiptomániás vagyok, ez nagy élmény nekem, főként, hogy a NG-n láttam egy egy órás bemutatót a kiállítás szervezéséről, felépítéséről. Még most is beleborzongok, ahogy eszembe jut amikor kiszálltunk este hatkor a gépből és a forró sivatagi szellő végigsimította a bőröm. :) 36 fok volt akkor.

Aztán sikerült augusztus közepére szabit szereznünk, és Keszthelyre megyünk nyaralni. Kaja, szállás, belépők minden lerendezve. :D Egy nagy pihi a szeptemberi babaprojekt élesítése előtt.

Rossz
Sajnos megint anyós téma. :( Három hete fogyózom meg tornázom, meg minden. Fogyás egy nagy nagy NULLA.
Nos ezalatt a három hét alatt majd minden másnap "drága" anyósom valamilyen édességet hagyott itthon, vagy hozott, vagy csinált.
Vasárnap kókusztekercs, kedd somlói galuska, péntek lekváros palacsinta. S ez így megy három hete. :cry: Biztos vagyok benne, hogy ellenem dolgozik. Hisz nem egyszer el lett neki mondva, hogy nem ehetem meg.

Aztán ha tényleg nem megy le egy rohadt kiló sem, akkor majd ráfogja, hogy mert mindig édességet zabáltam, pedig nem is igaz. Nehéz ellenállni, ahogy látom akárhányszor kinyitom a hűtőt, ahogy Rod eszi hiába megyek el onnan. :cry: :cry: :cry: Most viszont megyek és kibőgöm magam.
Vendég
 


Encsike!

Igen, dettó nekem is ez szokott lenni, habár amikor előjön, nem annyira vészesen, mégis úgy érzem, mintha egy litert tudnék pisilni.És ez nem oylan érzés, amire nem lehet odafigyelni, mert mikor előjön, akkor semmi másra nem lehet figyelni, csak erre. Képtelenség bármivel is foglalkozni. Nem tudom, ez férfiaknál elő szokott-e jönni? Náluk talán ritkábban, mert hosszab a hólyagvezetékük.
Hát, igen, a szülés se lehet megoldás, most őszintén...
Most tegnap meg ma reggel ülőfürdőt vettem, és tegnap este is, akkor vagy negyed órán át. Nem éreztem azóta, de remélem, így is marad. Ha majd pár napig nem jön elő, akkor mondhatom, hogy lassan talán meggyóhyulok.

Anuk!
Megértem, ha ilyen finomakat főz anyósod, hogy nehéz ellenállni, de valahogy próbálj meg. Először biztosan nehéz lesz, de ha egyszer-kétszer ellenállsz egypár finomságnak, akkor utána már könnyebb lesz, főleg, ha meglesz az eredménye, mondjuk lemegy 1-2 kiló. Szerintem addig nehéz csak, amíg ezt nem sikerül elérni, mert akkor hiba nem eszik az ember, ha még nem adott le legalább 1 kilót, de ha ez megvan, akkor mérhető az eredmény.
Egyébként én is pár kilóval több voltam, amikor próbáltam a menyaruhát, most lefogytam kb. 4 kilót azóta, de nem baj, mert fűzős megoldású lesz, így állítható
Vendég
 


Ósió!

Erre nem lehet nem odafigyelni sajnos... Nagyon zavaró, és semmit sem tud az ember normálisan... Nekem sokszor volt olyan, hogy haza kellett jöjjök a munkahelyemről, mert hát azért ott mégsem ülhetek egész nap a WC-n... Férfiaknál nem nagyon jön elő állítólag, mert ők nehezebben szednek össze ilyen fertőzéseket. Ezt is a nők kapták :):) Nekem sokszor az is segített ha csak sima kamillás melegvizbe, vagy tömény kamillateába ültem bele... De hát azért kicsit drága mulatság minden este egy kádnyi tömény kamillateába beleülni... Ha iszol néha az lehet, hogy jót tesz, de én már nem tudom mi a jó rá.... Most megint elkezdtem a fog.gátlót, nem tudom hogy előjön e megint... remélem nem, mert januárig valahogy ki kell húznom vele!

Láttatok már USB-s terhességi tesztet??? :):) Amerikában már kitaláltak ilyet is :) Megmutatja az LH szintet, a Hcg szintet meg hogy terhes e az illető :) Többször használatos és csak 2880 ft... Majd januárra szerzünk valahonnan :)

Anuk!

Amikor én megpróbáltam fogyózni akkor nemhogy az édességnek, de semminek sem tudtam ellenállni, úgyhogy én képtelen vagyok fogyózni...De azért anyósod is észrevehetné kicsit magát. Vagy legalább ne vigye oda nektek...

Nekem 2 éve kb beálltam a súlyom az 53-55-57 kg-ra, 53 nyáron, 55 a köztes időben és 57 télen :) Magától alakul mindig :) De pl párom akármennyit ehet, akár egész éjjel sütizhet, egy dekát sem hízik... :roll: :) De majd most valahogy rásegítek a nyári súlyomra, mert már jó lenne :):)

Kép
encsike87
 
 


Sziasztok!
Bocsika az eltűnésért,de rossz volt a gépünk és nem tudtam jönni.

encsike!
Milyen volt a buli??Lehet már nekem is kéne egyet bulizni,hogy egy kicsit leeresszek :lol: :lol: Bele néztem a blogba,szuper jól sikerült.

ósió!
Jobbulást neked :( :( Nem lehet egyszerű.

anuk!
Tényleg rossz lehet,hogy így előtted a finomabbnál finomabb falatkák mellett fogyózni.Ha ezt anyós direkt csinálja az elég csúnya tőle :( :(

tabati!
Biztos szupi lesz a nyaralás :lol: :lol: Már mi is megterveztük júliusban 1 hétig Horvátország.Már alig várom :lol: :lol: Augusztusban a Balcsira megyünk valahová az még nincs lefixálva.

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Encsike!

Én zsurló- és cickafarkteát készítek vegyesen, és abba ülök bele. valóban nem olcsó, de szereincsére cickafarkom még tavalyról van itthon, zsurlót meg vettem. Már két-három napja nem jött elő, remélem, eltakarodik, ami a szervezetemben van. Ma reggel megjött, de akkor is veszek ülőfürdőt tusolás után.

Ibici!
Párom már járt Horvátországban, és azt mondja, csodálatos. Én is láttam képeket, és valóban az.
Mi is szeretnénk valahova elmenni a nyáron, valami tengerpartra, mert három éve voltunk utoljára. Mi valamilyen görög szigetben gondolkodunk, de úgy tűnik, hogy max. augusztusban tudunk elmenni. :)
Vendég
 


Mi ez a pangás lányok???

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok!
Lehet hozzátok csatlakozni?
sudribudri
 
 


Annyit írnék magamról,hogy van egy 2 éves kisfiam,múlt hónapban hagytam abba a gyógyszert és nyár környékén szeretnék teherbe esni. :D
sudribudri
 
 


Miért nem illeszti be a vonalzómat? :?
sudribudri
 
 


Na,mégiscsak sikerült :D
sudribudri
 
 


Sziasztok!

Anuk! Nem semmi az anyósod! Én nagyon ki lennék akadva ha ilyenkor elém pakolná az összes süteményt. Nagyon tapintatlan az öreglány!

Sudribudri! Üdv közöttünk!

Ósió! A medveszőőlőlevél teát nem próbáltad? Állítólag nagyon jó.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Szia Sudribudri!
Üdv közöttünk!

Én most az lh tesztjeimmel vagyok elfoglalva. Kicsit kezdek egysíkú lenni. :oops:

Kép
németh
 
 


Szia pruci,szia németh!

Pruci: cuki a kicsilány :wink:
németh: mióta próbálkoztok,vagy miért írod,h kezdesz egy síkú lenni?
sudribudri
 
 


egysíkú
sudribudri
 
 


Sziasztok!

sudrubudri!
Üdv.köztünk,gyere sűrűn és mielőbbi pocakosodást kívánok neked!!

ósió!
Mi minden évben eltöltünk Horvátban 1 hetet.Nekem nagyon bejött az indigókék tenger,gyönyörű.Ha teheted ne hagydki tényleg csodálatos.Vissza gondolva amilyen rosszul voltam a Vikivel a 6.héttől nem bánnám,ha addig nem lennék babás.Viszont a nyaraláskor pont meg lenne a mencsim.Ugy,hogy nem is tudom mi lenne a jó.Kezdek én is becsavarodni :roll: :roll: :shock: :shock: :D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Sziasztok!

a.ibici: tényleg egyik sem jó,se a hányá,se a menzi nyaraláskor :?
mindig máshol nyaraltok,vagy ugyanoda mentek vissza?

mi még 2 ciklust várunk,mert szedtemgyógyszert és addig szeretnék tisztulni.
sudribudri
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: