Új privát üzeneted érkezett!

Gratulálok Mamakának és Bambikának!

Kép
emi29
 
 


Kép Kép

na mamik itt a friss tábli :) azért érkeznek itt a májusi babák..
ugyh nagy baj nincs..csak ugy láccik a mi időnk még nem jött el..

én ma sem vagyok másképp..semmi extra..
azon kivül hogy Máté tuti a hangomtól már kivan..félórája üvöltözöm a részeg bátyámmal aki most tévedt haza mert nem bir magával...marha vicces próbál lenni de jobban örülnék ha már lefeküdne és nem itt izélne hogy Máté gyere ki...a hangom hallatán tuti benn marad még 2 hétig..:D

elöbb itt volt egy ismerősünk és azt mondta hogy örüljek neki hogy még nem szülök mert másoknak ilyenkor eltorzul az arcuk én meg szebb vagyok mint valaha...olyan jól esett.. :oops: :oops:

jajjj tesómat megpróbálom lefektetni mert összevissza beszél :) olyan mint egy dedós..tegnap előivászatot rendeztek a babának..hát meg lett az eredménye :D :D
Zolim este 10ig bírta aztán elfeküdt..olyan édes volt :)
Vendég
 


ugy látszik az 05.05. dátum mindenkinek elöbb hozta meg a babáját..Mamacka Ercsi Babyteve..már mind babáznak..:D
Nono...jajj drága..TE is 05.05. ugyh. csak te vagy kivétel :)
gondolom ezzel jobb kedved nem hoztam meg..de semmi csüggedés csajok végülis szép idő van..május..kis bikáink pedig jól elvannak odabenn...
vigasztalásom gondolom nem sokat dob..de hátha :D
Vendég
 

 
 

Halihó!
Gyorsan életjelet adok csak magamról! Jól vagyunk! Nagyon is... :roll: :lol: Éjjel besz....tam, mert én is hallottam egy bizonyos pukkanást! Egyből kipattant a szemem, hogy ez a magzatburok lesz. De nem az volt ezek szerint. Biztos szegény beleim próbálnak egy kis helyet találni még! :lol:

Mamackának és Bambikának nagy - nagy gratuláció!!!

Lilla baba, és Alíz baba pedig tüneményes!!!! Én is akarok már babázni!!!!

bolygó! mizújs? megy ám a drukk!! Ja, és Pumpóka is írta, hogy ilyenkor nem amniócentézis van, hanem csak megkukkolják a vizet egy műszerrel a méhnyakon keresztül. Ez a műszer megvilágítja a vizet, és így látják a színét, zavaros - e stb. Azt nem tudom mennyire fáj. Gondolom kicsit tágítani kell a méhnyakon.

Kép
gabo001
 
 


lituka! örülök a jó kedvednek! Köszi a táblit! Most már tényleg nono, szőlő, bolygó és én jöjjünk!!!!!!!!!!!!!
Abban tök igazad van, hogy legalább az idő gyönyörű, és a kedvem is jó. Kertiparty is lesz nagybátyáméknál délután. Lehet, hogy Zsófi akar még nekünk egy szép hétvégét kettesben apával! :D De mi meg már ŐT várjuk nagyon!!

Csajok! Használjuk ki legalább a jó időt. Így gyorsabban telnek a napok! Jövő hét közepétől meg tök jó időt mutatnak! 20-21 fok, és tiszta napsütés! Előnyár lesz állítólag! (szerintem mi meg kórházban leszünk :lol: )

Kép
gabo001
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.07 21:01-kor.
Vendég
 


pumpóka! igazad van, logikus! Bizti nem tágítanak direkt, ha amúgy nincs nyitva a méhszáj. :) De bolygó eltűnt... csak nem?

Kép
gabo001
 
 


Nagy nagy gratula Mamackának és Bambinak!!

Mi túl vagyunk az első sétán! :D Jajj, olyan jó volt! Lillus végigaludta az egészet, még mindig alszik az erkélyajtóban. Már 2 órája csendben van. Sztem délután lemegyünk megint, olyan jó idő van végre! (Aztán egész éjjel meg éberen fog viribülni... :roll: ) Ja? tegnap már 2950gramm volt Tücsökkoma, 2 nap alatt 100g-t hízott...

Lituka, csak 2880gramm volt Csipetke, Apa izgalmában rosszul írta... :roll:

ercsi_3
 
 


Sziasztok Mamikáim!

Mi is bejelentkezünk, mert már jó régen nem írtam!

Mamacka, Bambika Hatalmas gratula Nektek!!!!

Szösz, Pumpi, Ercsi anyukák, és még akiket kihagytam :oops: , nagyon édesek a babák!!!

Szőlő, Nono és a többiek, akik szülni készülnek!
Továbbra is kitartás, minden reggel olyan csurival nézem a fórumot, hátha van baba újra!!

Rólunk
Ma vagyunk 1 hónaposak. Hihetetlen!!!
Ahogy Bambi is írta, iszonyat gyorsan elment az idő! Az elején alig várta, h itt járjunk, mert bíztam benne, h itt már nem lesz olyan nehéz, mint az első két hétben. És hát tényleg, sokkal jobban élvezem, mert már kiismertük annyira Maszatot, h minden perc boldogság vele, ha sír ha nevet!! És holnap anyák napja.. :D

A végére pedig teszek pár képet rólunk:

Kép

Kép

Kép
Az első családi képünk :D
Kép
Nagyi ölében!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.02.24 21:10-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Sziasztok! Nagyon naprakész leszek! Ma hajnalban megszületett kicsi fiunk!

Minden újdons(z)ült maminak gratulálunk így utólag is!
És mi is köszönjük a gratulákat! :)



A szülésem olyan volt mint egy álom! Szinte el sem hittem.
Andor vízben született, gyönyörűszép élmény volt az egész vajúdás. Minden álmom teljesült...

Andor teljesen máshogy néz ki mint Áron. Egy cseppet sem hasonlítanak mintha nem is testvérek lennének!
Áronom tök kopasz volt, Andornak nagy haja van... hát nálunk bejött a népi jóslás a gyomorégéssel kapcsolatban.

Részletesen majd később addig is pár kép!
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka! Úgy meghatódtam a képeiden! Gyönyörű Andor! Annyira édesek ahogy Áron odabújik hozzá!!! De jó, hogy ilyen szép szülésed volt! Mégegyszer gratulálok! :D

Úgy szeretnék már én is babázni....

Ercsi, Szössz, Pumpóka, Kisscica! A ti gyerkőceitek is tündériek! Csupa gyönyörűség születik ebben a topikban! :D

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Mamackának és Bambinak hatalmas gratula!!

Gaboo: Nekem is vannak ilyen pukkanások és én is mindig megijedek! De eddig nem tapasztaltam ilyet! Bár babó már nagyon nagy lehet és kell hely!

Kisscica: Nagyon tündéri a kis Maszat! :)

Mamacka: Nagyon szép a kis Andor! Gratulálok! És örülök, hogy minden álmod sikerült! Mindenkinek ilyen szülést kivánok!

Edina


Kép
medina83
 
 


Szőlő: Nagyon eltüntél reggel óta! Vagy csak a nap vonzott ki???
Vagy valaki mást?? :)

Edina


Kép
medina83
 
 


Medina, vagyok vagyok...

Gyönyörűek a babák, de bevallom picikét érzékenyen érint most ez a sok babakép. :) Meg nem akarok állandóan rinyálni, annyira távol áll ez tőlem egyébként.

Kép Kép
szõlõ
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 19:18-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Nagy-nagy gratula az összes anyukának és jó egészséget kívánok mindenkinek!!! Nagyon szépek a babócák is!

Rólunk annyit, hogy még mindig egyben vagyunk... Már idő lenne, de manókám még erősen gondolkodik, hogy kint jobb lesz-e neki. :shock:
Az utóbbi időben elég sokat sétálgatok és alig pihenek. Így egy hét alatt állítólag manó visszahúzódott... Szóval még várunk, bár én már szívesen túllennék az egészen. Jobb lenne már babázni...

Na megyek is mert tegnap óta elég nyűgös vagyok. Lehet, hogy pár napon belül végre osztódok. Majd jelentkezem.

Mariann
Kép

Kép
fmarian
 
 


SZőlő: Már azt hittem! :) Nem zavar a nyavajgás, amúgy se vagy olyan. Igy a vége fele már mindenkinek rosssz.

Csak hogy én is nyavajogjak egy kicsit: :D
Már 3 napja nagyon fáj a farcsontom. Úgy megyek mint egy 80 éves öreg nyanyóka! :lol:
A lábaim egy fél órás állás után elefántlábakká válnak!
Néha keményedek is és állandóan zabélnék! :)

Nono: Szoritok, hogy az éjszaka elinduljon a kis ember az útjára és megajándékozzon téged anyák napjára.
Szőlő: Ez rád is vonatkozik! :)

Na egyenlőre ennyi!

Edina


Kép
medina83
 
 


Köszi csajok a bíztatást, akkor nyavajgok :lol:

Mai legnagyobb nyomorom hogy elsétáltam a kedvenc hobbyboltomba és zárva volt... :lol: Utálom ezeket a 4 napos ünnepeket, mindig megszívom a kisebb boltokkal, hogy ők is bezárnak 4 napra... Ilyen kaliberű gondjaim vannak ma... :lol:

Látom Mamackáéknál bejött a gyomorégés=hajas baba babona, ahogy az elmúlt 3 napban állunk, nekünk szerintem hosszú hajjal fog születni a gyerekünk :lol:

Egyébként ebben a málnalevél teában lehet valami, mert napok óta nem voltak fájásaim, tegnapelőtt meg tegnap viszont megint ittam (mindig elfelejtem) és éjszaka szépen fájogattam. Mondjuk nálam úgysem ér semmit.

Holnap mgint CTG, hétfőtől meg naponta.... az azért komoly lesz, lassan előre köszön nekem mindenki a kórházban...

Kép Kép
szõlõ
 
 


Azt nem is tudtam hogy vízben szülni is lehet. Azt hittem itthon, mármint Mo-n csak vajúdni lehet vízben/kádban, ezek szerint effektíve szülni is? Vagy hogy van ez, ennyire nem vagyok képben....

Kép Kép
szõlõ
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 19:19-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 19:19-kor.
Vendég
 


Gratulálok Mamackának és Bambikának!

A gyomorégés mendemondát én is megerősíthetem. Nekem is nagyon égett a gyomrom és nagy hajjal született Kristóf. Majd teszek fel képet, csak idő kérdése :lol:

Nálunk is rá volt egyszer tekeredve a köldökzsinór a nyakára a picinek. Kritóf doktornénije azt mondtha, hogy ez azt jelenti, hogy szerencsés emberke lesz. Remélem beigazolódik.

Szemváladékozás:szintén nálunk is van. A kórházban a doki azt mondta, hogy a hüvelyi szülésnél előfordul, ha valamilyen candida baktérium van a hüvelyben. A doktornő írt fel szemcseppet, azzal csepegtetjük. Most úgy néz ki,hogy elmúlt, de a másikon meg ma jött ki.

A szülniakaróknak kitartást!!

Kép
blani28
 
 


Sziasztok!

Vagyunk mi is, de általában csak olvasni van időm, írni már nincs, mert eléggé leköt Beni...

Mamackának és Bambikának nagy-nagy gratula!
Mamacka, örülök, hogy ilyen jól ment minden és valóra váltak az álmaid! Nekem nagyon sokszor eszembe jut a szülés, és annyira jó rá visszagondolni... :wink:

Nono, Szőlő: a teákról annyit, hogy amikor és betöltöttem a 40. hetet, a szülésznőm azt javasolta, hogy hagyjam abba a málnalevél teát és igyam a vasfű teát! Pár napon belül szültem... :shock: :wink:

Kiscica: nagyon cuki Maszat, olyan igazi kisfiú!

Szösszenet: nagyon klassz képeket csináltatok Alízról; A Forma 1-es valami csúcs... :D

Ja, a gyomorégés=nagy haj nálunk is bejött! Ma már egy hajkefét is beszereztünk Beni sérójához...

Hoztam még pár képet is:
Kép
Háton alszom...
Kép
Hason alszom...
Kép
Nyitott szájjal alszom hátamon a cumival...
Kép
Anya hasán is elalszom...

Na jó, azért a képek kicsit csalókák; nem mindig alszik, szokott üvölteni is... :D :D :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Jajjj de szép babák..mutattam őket anyukámnak is :D

Lányok! komolyan én nem birok a málnalevélből fél littyónál többet inni..nekem ugy megüli a gyomrom...fájást viszont nem csinál..csak rókázhatnékom van tőle mindig... :(

vicces most arról szól a topik mi maradék mikor szülünk meg :) mert már mindenki tud mindent mindenki kész van a kórházi csomaggal stb stb..már csak a nagy várakozás megy :)

én irigylem azokat akiket holnap ajándákoz meg a baba magával..anyák napján..sztem ez tök jó dolog.. :)

Nici: neked van apának ma a szülinapja?? hát nagy drukk...hátha..nekünk 6.án lesz apának..:)
ja és Boldog Szülinapot az párodnak..

Celesztina is nagyon eltünt :) Marian bejelentkezett..köszi neki :) már rajta is gondolkodtam mi lehet vele...

Ercsi: Lillusod súlyát javítom :)

nekem a székletem továbbra is laza..a nyákom sehun..fájások sehol..görcsök sehol :) annyi hogy feszít a pockom..de azt Vackorom csinálja :)

és örülök hogy a már megszült mamik is irnak azért és még nincsenek teljesen ki tőlünk hogy már mindegyikünk itt türelmetlenkedik :) de ennyi gyönyörű baba láttán :)
Vendég
 


Gabo: Köszi a drukkokat, de sajnos még nem, csak délelőtt sokat lustultam az ágyban, aztán délután férjemmel tescóztunk-pennyztünk, és készítettem megint süti-félét, mert férjecském megkívánta + takarítottam is. De jó hír, hogy először éreztem némi fájdalom-félét délelőtt (2-3x), és egész délelőtt keményedtem elég durván. De sajnos semmi más, csak a szeméremcsontom fáj nagyon durván, már nem is fáj, hanem ég!
Nono: Nekem is pihire múlik sajnos a keményedés, sőt a reggeli-délelőtti fájdogálás is attól múlt el. Pedig nekem már csak 1 napom van. Ez durva.
Szőlő: Kitartást, gondolom, iszonyú türelmetlen vagy, legalábbis én az lennék, de már vagyok is.

Mamackának és Bambikának nagy-nagy gratuláció Andor és Gergő babákhoz! Sok boldogságot, egészséget és tejcsit nekik!!!

Gyönyörű babaképeket láttam ismét! Köszi Szöszi, Pumpóka, Ercsi, Zorróné, Kiscica, Mamacka! Nagyon meghatódtam... :oops: :roll:

Pumpóka: Köszi az infót az amnioscopiáról, elfelejtettem, mi is az, pedig olvastam már róla és az amniocentézisről is, de a védőnő vezetett kissé félre, én meg gondolkozás nélkül bedőltem neki. Így már nem olyan ijesztő, de nálunk mindenképpen nézik (akár nyitva a méhszáj, akár nem, legalábbis a doki mondta, hogy ez 100%, hogy lesz).
Remélem, nekem nyitva lesz hétfőn, mert nem akarom, hogy kézzel tágítgassák! De a legjobb az lenne, ha addig megszülnék!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Mamacka: De jó, hogy minden úgy alakult, ahogy szeretted volna és minden álmod teljesült!

Annyira idegesít ez a vonalzó. Ha nem szülök meg holnap, én is leveszem, mint Szőlő! Már most is irritál!

Málnalevéltea: Én kb. 2 napja iszom és azóta jobban keményedek, sőt ma már fájdogáltam is egy picikét (sajnos csak picikét), lehet, hogy a teától? Nem tudom, hogy attól-e, vagy a tea nélkül is produkáltam volna ezeket. Én ma már 1 litert lezavartam belőle.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 19:19-kor.
Vendég
 


Vasfű tea? De fura, megnéztem egy csomó oldalon, mindenhol csak felső légúti panaszokra írják meg hogy étvágyat csinál. Ja meg uborkasavanyításra :lol:

De fura hogy most ennyien vagyunk így egyszerre, akik betöltik mindjárt (vagy már betöltötték) a 40. hetet.

Nono, nem várok én senkire csak úgy látszik Mazsi hatásos belépőt szeretne. :D Váratja itt a jónépet, majd mikor már mindenki tiszta ideg lesz (élen apukával meg anyukával) akkor hajlandó lesz megmutatni magát.

Csajok csak egy kérdés: van olyan még rajtunk kívül, aki nem vett légzésfigyelőt?

Kép Kép
szõlõ
 
 


Az április olyan szempontból volt "kedvezőbb" hogy összevissza jöttek-mentek a frontok, ilyen 10 fokos inagzdozások voltak 2 naponta, szerintem ez nagyon haza tudja vágni a kismamákat, meg is szült gyorsan mindenki. :) (OK, a gyors az egy enyhe túlzás, de akkor ikább voltak meglepi-babák)

Nekünk már 2 hete egy nyamvadt front se volt. :roll:

Jaaaaj na hát most nézem szerdán lesz az El Classico (Real Madrid-Barcelona meccs, mi nagy Madrid drukkerek vagyunk ha még emlékeztek a focis pocakfotóra :lol:). Jani azt tervezte hogy azt már Mazsival együtt nézi... Hááát.... Vagy pont nem, mert még egyedül lesz itthon, vagy pont akkor nézi majd mikor én pakolom össze a kórházi motyóm és másnap reggel visz be a kórházba... Vagy ha valami csoda folytán holnap megszülnék, akkor már lehet hogy itthon lennénk... (jelzem, ma éjszakás a szülésznőm.... :roll: )

Kép Kép
szõlõ
 
 


[quote="szőlő"]V írta:szőlőasfű tea? De fura, megnéztem egy csomó oldalon, mindenhol csak felső légúti panaszokra írják meg hogy étvágyat csinál. Ja meg uborkasavanyításra :lol:

:lol: :lol:

Szőlő: Nekünk sincs légzésfigyelőnk, lebeszéltek róla (védőnő-barátnőm), hogy csak akkor kellene, ha beteg a gyerek, vagy asztmás vagy cigizünk stb. És drága is, sajnos.

És most elfelejtettem, amit még akartam írni, mert az előző üzim elszállt.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


CSajok! Akik nagyon szeretnétek már szülni! Nem tudom, ki mennyire hisz a homeos cuccokban...ezt találtam most a neten.. én bizti be fogom raktározni az összetevőket (hátha nem lesz rá szükség..)

Szülésindító "koktél"

És akkor jöjjön az a keverék, amely segíthet abban az esetben, ha az édesanya túlhordja a babáját és szeretné elkerülni a kórházi szülésindítást.

* 1 adag Caulophyllum thalictroides D4,
* 10 csepp Cimicifuga D2,
* 1 adag Pulsatilla D30.


Ezeket kell 2 deciliter vízbe tenni, feloldani, és kis kortyonként 1 óra alatt meginni.
A koktél összetevőiről a gyógyszerész a következőket mondta:

- a Caulophyllum-ot természetes oxitocinnak is nevezik, homeopata orvosok már a 9. hónaptól javasolják, mert fellazítja a méh izomzatát. Szülés alatt segíti a méhszáj tágulását,

- a Cimicifuga fájásgyengeségre jó, tehát segíthet beindítani a szülést,

- a Pulsatilla szintén a méhre hat, a rendszertelen fájásgyengeséget rendszeressé teszi.

Az első kettőt amúgy is szedem már!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Szőlő: Akkor mégjobban drukkolok, hogy éjszaka megszülessen Mazsi.
Egyébként én is az előbb a frontokról akartam írni (az az üzim szállt el).
És valahol olvastam, hogy újhold után (ami pont 5-én lesz) kevesebb baba születik, telehold után több (ebben még éppen benne vagyunk). Ha ez igaz lenne, már babáznánk! :roll:

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Nono, Szőlő: a vasfű teáról én sem hallottam azelőtt! A dokim meg a szülésznőm nagyon ellene vannak a mesterséges indításnak, viszont betöltött 40 hetesen nekünk esélyünk sem volt még szülni: zárt méhszáj, Beni feje nem volt beilleszkedve, egyetlen fájás, sem keményedés, szóval tényleg semmi. Ezért javasolták ezt a teát, és azt mondták 2-3 napon belül nagy valószínűséggel ennek hatására elindul magától...
Hogy aztán ennek hatására indult-e vagy sem, ezt szerintem soem fogjuk megtudni... :roll:

Kevinszpészi és Marcija most volt a TV2 Magellán c. műsorában...

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Zorroné - Beni cukorfalat!!!

Szőlő - Drukkolok az éjszakára :)

Köszönjük az Alíz-dícséreteket :)

Kép
szösszenet
 
 


Köszönjük a gratulákat!

Szőlő
Az Istvánban lehet vízben szülni illetve benn felejtődni :) ... nekem nagyon sokat segített.

egy kis ráadás... itt szuszog mellettem ma még csak most szopizott harmadszorra.

Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Beni több mint 5 órája nem kért cicit! :shock: :shock: :shock: És már 4 órája alszik... :shock: :shock: :shock: Ilyen még nem volt! Csak tudnám mit fog csinálni éjszaka! :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Mamacka: Köszi a képeket! De édes kis csöppség! A 2. képen látszik, hogy megnyugodott anyuciján, ami nem csoda: meghitt hangulat gyertyákkal, medencében...
Énis úgy babáznék már! De az enyém még úgy látszik, túl jól érzi magát pocakban. És szétrúgta a bordámat jobboldalt. :? :roll:

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Most jutott eszembe, priviben elküldené nekem valaki a telcsiszámát, hogy értesítsem, ha netalántán végre megszületnénk? Persze inkább olyan vki adja meg, aki nem mostanában esedékes. Köszönöm.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Mamacka, nagyon jó hangulat lehetett a szülésednél... Elhiszem hogy pontosan ilyennek képzelted el. :)

Esküszöm hogy ez a málnalevél jó cucc :lol: :lol: kár hogy nem hat, egy félujjnyit sikerült már kinyitnia :lol: Na majd holnap talán megnézi a szülésznő, reggel megyek ctg-re.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szerintetek ha írok uri Gellernek mailt hogy indítsa be a szülést akkor "megmentalizál" a műsor végén esetleg? :lol: :lol:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Nono: ez a külön-alvás, amit írtál nagyon jó ötlet, bár már nem vetem be, talán majd csak a szülés után. Nálunk szerencsére párom is jól túűri az esetleges rugdosásokat, még sosem panaszkodott legalábbis, hogy álmos maradt volna.

Ma vettem és már ittam is málnalevél teát, hát, most sokkal jobban vagyok, mint előző napokban (no nem mintha akkor rosszul lettem volna, de ma annyira nem érzem annak magam, hogy el is felejtettem, hogy várandós vagyok, majdnem hasra feküdtem...) Amúűgy nekem ízlik a tea, jól is esett.

Ercsi. klassz lehetett az első séta :)

Kiscica: gratula a hónapfordulóhoz! :) Nagyon szépek vgytok a fotókon, persze Maszat nagyon éééédes

Mamacka: Andor nagyon aranyos és szép kisbaba! Áronnal is nagyon édik a fotón! És milyen érdekes, hogy a hó ugyanazon napján születtek! Mármint 3-án. Múltkor pont arról beszélgettünk férjemmel, hogy ilyenre milyen kicsi az esély...
Zorroné: Beni nagyon szép baba jók a fotók!

Lituka: köszönöm a hiányolást, most családi hétvégéztünk amennyire tudtunk, meg szundiztam du :)

Bolygó: elhiszem, hogy irritál a vonalzód, de kivi lennék vajon mit ír ki a kiírt napon túli nap? Remélem, nem azt, hogy "most már meg kellene születnem" avgy mit, amit egyszr vkinél láttam, az aztán idegesítő, az tuti!
Amúgy ez érdekes dolog, én direkt utánanéztem és nálunk a családban pont az újhold a befutó születés-szempontból. Persze amit írtál ateleholdról azt én is olvastam, csak érdekességként írtam, hogy nálunk pont "fordítva" van.


Szőlő: mi sme vettünk -Launak sem és most sem.

Gabcika: ezer köszönet a homeos cucc infoért, ezt kerestem é csak nem találtam,, pedig emlékeztem, hogy régebben olvastam vhol!!! Szóval nagyon köszi, elmentem, hátha kell majd...

Kép Kép
celesztina
 
 


Mamacka és Bambika! Gratulálok nektek, és sok tejcsit kívánok.

Zorróné! Ne aggódj, a hasuk úgy is felébreszti őket. Nálunk is ez a helyzet. Ha tele a pocak, és az csurdultig-ot jelent, akkor 4 órákat is alszik. De mi éjszaka is alszunk ugyanúgy. Általában elalszik 10-11 között, és 3-4 körül ébredünk. Egy gyors szopi (röpke 1 óra) és újból alszunk 7-ig.
Mi is alszunk már 6 óra óta. Lassan ébresztenem kell, mert lekéssük a fürcsit.

Babásodásra váró kismamik! Anyák napjára újabb babócát szeretnénk. :D :D :D

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Sziasztok!


Megszületett tegnap D. Márton Bendegúz 3200 gramm és 54 cm, minden ok, nagyon menő gyerek :)
Lolka babája

Egyenlőre ennyi, gratuláltam a menő kissráchoz.

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 19:20-kor.
Vendég
 


Lolkának gratula!

Szőlő,
nekünk sincs légzésfigyelőnk! 8)
sirkici
 
 


Jó reggelt!

Gratulálok Mrcihoz!!!! :) "Menő gyerek" :lol: :lol: ez jó

Én mindjárt indulok CTG-re, megkérem szülésznőt nézze meg a méhszájamat is (remélem nincs teltház a szülészeten mert akkor ivzsont 8-ig kell várnom...), ha ez az éjszaka se nyitott rajta semmit én olyan messzire fogom kivágni a málnalevélteát hogy csak úgy repül! Egész éjszaka nem aludtam olyan fájásaim voltak, negyedórásak, ami pont ló.t se ért csak hogy ne tudjak aludni. Gusztustalan cucc... :?

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szőlő!
Ha tudtam volna,hogy nekem nem fog segíteni szülésnél semmit a málnalevél tea,akkor én is kidobtam volna.Utólag bánom,hogy 4 héten
át ittam azt a förtelmet.

Kép
ágnes27
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 19:20-kor.
Vendég
 


No megjöttem. Málnatea megy a kukába, de lehet hogy inkább felgyújtom... :twisted:

CTG tökéletes, kicsit megint noszogatni kellett, de nem csodálom, egész éjjel fent volt, szerintem a málnalevél magzatélénkítő hatásáról is ismert.... :lol:

Viszont ami nem túl jó hír csessze meg... Ugye csütörtökön kell befeküdnöm ha addig nem történik semmi. De. Ha minden eredményem jó, CTG, flow, stbstb, és a méhszájam sem kezd el nyílni, akkor nem indítják be még pénteken sem. Ámde utána hétvége, plusz ami a legjobb: hétfő meg pünkösd.... Szülésznő szerint így csak kedden lenne beindítás, addig viszont ott kéne sz.pnom a kórházban. Egész hétvégén.... Jeeee.... Azért holnap még beszélek a dokival, megkérdezem tőle hogy tuti-e hogy hétvégén és ünnepnapon nem lehet szülést indítani (amúgy miért nem?), ha tényleg nem akkor meg megpróbálom kikönyörögni a csütörtök vagy pénteket. Én nem akarok ott aszalódni bakker 5 napot.....

Minden anyukának boldog anyák napját kívánok!!! :)

Kép

Kép Kép
szõlõ
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?