Új privát üzeneted érkezett!

Kép

KépKép
KépKép
mni
 
 


Mezsó!

Hát nagyon egy cipőben járunk. Nimróddal is pont ugyanaz a helyzet. Mi is jártunk Szegeden hólyagfeltöltésen. A Bán doktornál. A reflux nálunk nem igazolódott de a súlyos húgyúti fertőzés miatt 4 hónapig szedtük az antibiotikumot. Veseüregi tágulat van Nimródnak is. Mi is lázasok vagyunk most, tegnap 39 volt neki :( :(
És Nimó is óriásbaba, de tőletek még így is elmarad súlyban. 85 cm és 11,65 kg.
Mi is magasak vagyunk, meg én sajnos jó nagy darab is. :(
A Széchenyi sétányhoz nagyon közel lakunk, a vacsi közben, a falusi fagyizó mellett. A Forradalom úti bölcsibe jár a nagyfiam.
Szóval sok a közös pont. Örülök hogy írtál.
Ja Szegedre járok a JGYPK Rekreációszervező, egészségfejlesztő, életmódtanácsadó szakra.

Mézgombi!
Tali egyenlőre részemről nem lesz, betegség, utazás, ünnepek, suli tanulás miatt.

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Juditk
Nekem 2 éve volt az első tanulásmentes karácsonyom 4 év után. Mekkora örömmel készültem!

Mezsó
Szia! Szép a "kicsi" lányod! Gyógyuljon meg hamar. Amennyiben műtétre kerülne a sor azt milyen idős korában csinálják meg?

Cicuka
Nálatok is beindul a hol a gyerek, merre pakol.

Mézgombi
:D :D Réka is tátott szájjal figyelte a produkciót!

Mni
Milyen a kekszgombóc? Olyan mint a kókuszgolyó?

Ma lemondtuk mi is a tanácsadást, majd a jövőhéten megyünk. Ádámnak ma fodrászhoz kell menni én pedig még sütit csinálok, hogy holnap csak főzőcskézzek. Ma még olyat csinálok, hogy két piskóta közé egy banán aztán rászúrom fogpiszkálóra és belemártom csokiba. Ezen kívül még kókuszkockát csinálok.
Tegnap délután őzgerincet és cornflakes-es sütit csináltam. Amilyen jó volt Réka délelőtt, délután annyira sírós lett.

Linocs merre jársz?
Potykával mi újság?
Judit18 - és ti? Az a betörés durva! Hogy álltok utána?

Kép
Kép
tündérmanó27
 
 

 
 

Tündérmanó, kókuszgolyónak is hívható, ez az én receptem:

50 dkg háztartási keksz
30 dkg porcukor
20 dkg vaj
4 evőkanál kakaó ( én keserű kakaót szoktam)
kb. 2dl tej

Ezeket kell összekeverni, majd kis gombócokat készíteni és azokat kókuszreszelékben meghempergetni.

KépKép
KépKép
mni
 
 


Judit: nevetni fogsz,még egy közös pont van!!!A párom is a Juhász Gyulára járt ugyanarra a szakra mint te,csak akkor mikor ő járt oda még simán egészségtan szaknak hívták! :D :D :D Amúgy mi is túl vagyunk már a hólyagfeltöltésen...de nekünk beigazolódott amitől féltünk... :cry: Mi április óta minden nap szedünk antibiotikumot. :cry: Mi a baja Nimónak?Miért lázas szegény?Jobbulást neki!!

tündérmanó: köszi szépen,remélem mostmár lassan azért javulni fog a helyzet!!Az a baj,hogy előbb mértem neki lázat,és már megint 37.5-nél vagyunk,de még nem adtam neki semmit,hogy ha 38 felett lesz akkor adhassak...1éves koráig mindenképp szeretne várni a műtéttel az orvosunk,a többi majd utána kiderül.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Szép Jó Napot Mindenkinek!

Köszi Tündérmanó a hiányolást! Jöttem volna én elébb is, csak a lányka ma annyira megmakacsolta magát az elalvással, hogy kb. másfél órán keresztül játszottuk, hogy altatás, szem kipattan: anya én mégsem akarok aludni, játék, szemdörzsölés, rívás, altatás, szem kipattan....
Ezt játszotta vasárnap is, konkrétan aznap kb. háromnegyed órát aludt... jaj, mi van az én jóalvó lánykámmal??????????
Tegnap pedig a Kútvölgyi kórházban jártunk, van egy topik itt babaneten a Kútvölgyiben szülőké, akik múlt évben is vittek be ajándékot a szülészetre, és tablót a babókról, szülőkről, és immáron ez évben szinte már hagyományként újból vittek be, és most már mi is csatlakoztunk a lánnyal. Nagyon jó volt!!! Vittünk mindenféle finomságot, meg babaruhákat, no meg a tablót. És egy csomó szülésznő, orvos ott örömködött velünk, meg meghatódott, és jó volt látni a sok-sok babát, akik ott születtek :)
És, hogy arra is válaszoljak, hogy mi van Potykával ;) tegnap voltunk náluk, és jól vannak, nagyban folyik a karácsonyi készülődés náluk. Dani fiú pedig bőven nagyobb, mint Fruzska, mind súlyban, mind pedig hosszban (mondjuk súlyban nem nehéz a lányt túlszárnyalni, mert már rég nem az a husibébi: 8750 gr, de azért hosszban nem kicsi: 75 cm)
Ja, és hogy teljesen zsúfolt legyen a tegnapi napunk: este a volt munkahelyem karácsonyi vacsiján voltunk hármasban. A kisasszony ott viszont tünemény volt! Igaz, a kezébe adtam a nyakláncomat, és azzal elvolt órákig :)

Tündérmanó: te aztán jó sokat sütsz, és milyen finomakat!!! Én épp azon gondolkodtam ez alatt a maratoni altatás alatt, hogy nem is tudom, hogy fogom megoldani a karácsonyi készülődés ezen részét...

Mezsó: üdv itt! Hm látom, a lánykátok nem egy apróság... és azt is látom, hogy szegényke beteg :( gyógyulgassatok!

Mni: köszönjük Lilla-lány jókívánságait!
linocs
 
 


Ami tegnap lemaradt...

E heti Hófordulósaink.
Sok-sok Boldog Hófordulót Nekik!

fanetta László Nimród 2008.02.23 10 hós
b.márti77 Bence 2008.03.23 9 hós
biribon Luca Sára 2008.03.23 9 hós
mimi80 Máté Benjamin 2008.03.23 9 hós
monácska Nóra 2008.03.23 9 hós
panny Olivér Levente 2008.03.24 9 hós
bosek Blanka 2008.02.25 10 hós
kiszazsu Vilmos 2008.03.25 9 hós
Petramama Boróka Kincső 2008.03.25 9 hós
Potyka Dániel 2008.07.25 5 hós
bnesz.eva Bianka 2008.03.26 9 hós
driakk Sári 2008.03.26 9 hós
erika1 Martin /Kira 2008.02.27 10 hós
Mni Lilla 2008.02.28 10 hós
ajsa Sarolta 2008.03.28 9 hós
rima Leon 2008.03.28 9 hós
linocs
 
 


Mni!
Szuper a laptető!!! :D Nagyon édes Lilla manó az óriás kockák között. :lol:

Mezsó!
A két szak azért különbözik egy kicsit, meg a rendszer is megváltozott. Két ismerősöm is egészségtantanári szakon végzett. Harmath Krisztina, Dandé Henriette. Ismeri őket a párod?
Most háromféle specializáció közül lehetett választani. Én már bánom, hogy nem a szervezetfejlesztő projektmenedzser specializációt választottam, azzal sokkal többre mentem volna. Párodnak sikerült ezzel a végzettséggel elhelyezkedni valahol?
Nimót elvittem az orvoshoz és halvány gőze nincs, miért lázas. Semmi egyéb tünete nincs. Most még Demalgont is írt fel, mert a kúp nem viszi le a lázát.

Nagy hír: Leventén ma nem volt pelenka és szépen szólt mindig, pisi is kaki is sikerült a bilibe :lol: :lol: :lol: :lol:

Nimó (hátrafelé betolat mindenhová)
Kép
Kép

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Kép

(sütötte Niki, fotózta Feri, Lilla pedig még sajnos nem ehet belőle) 8)

feri (mni)
 
 


Linocs
Ez a Kútvölgyis megoldás szerintem nagyon jó! Tök jó lenne, ha itt is lenne ilyen.
A sütésemben a gyúrásnál a párom nagy segítség ugyanis eredeti szakmáját nézve pék. Egyébként nehezebb lenne, mert a csuklómat nem terhelhetem. A legnagyobb segítség viszont Ádámom, aki ilyenkor lefoglalja a huncut manónkat. :D
Egyébként a karácsonyi készülődés mostani állásával elégedett vagyok, rosszabbra számítottam, mert ezzel az altatással mi is bajban vagyunk. Amit leírtál az nálunk is igaz. Kipattan a szeme állandóan, de olyan helyzetben, hogy az már alvás volt. Utána sírás-rívás mert olyan álmos.

Mni
Ezt szoktam én is csinálni, csak még teszek a közepébe egy meggyet is és úgy csinálok belőle golyót.

Mezsó
Bízzunk benne, hogy nem lesz szükség a műtétre.

Juditk
Levi biztos a karácsonyi meglepinek tartogatta a bilizést.
:wink:

Kép
Kép
tündérmanó27
 
 


Meghitt, boldog ünnepet kívánunk mindenkinek!!!

KépKép
kmanna
 
 


Kedves Topiklakók!

Ezzel a kis karácsonyi verssel kívánunk mindnyájatoknak

BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT!

Boróka, Petra, Dorka, Judit és Endre

Disda Jenő:
Itt van a szép karácsony

Itt van a szép, víg karácsony,
Élünk dión, friss kalácson:
mennyi fínom csemege!
Kicsi szíved remeg-e?

Karácsonyfa minden ága
csillog-villog: csupa drága,
szép mennyei üzenet:
Kis Jézuska született.

Jó gyermekek mind örülnek,
kályha mellett körben ülnek,
aranymese, áhitat
minden szívet átitat.

Pásztorjátszók be-bejönnek
és kántálva ráköszönnek
a családra. Fura nép,
de énekük csudaszép.

Tiszta öröm tüze átég
a szemeken, a harangjáték
szól, éjféli üzenet:
Kis Jézuska született


Kép

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Judit: nem ismeri a párom akiket írtál! Hát sajnos nem tudott ezzel a végzettséggel elhelyezkedni. :( Jelenleg sofőrként dolgozik,és újságokat terjeszt a diploma meg a zsebben... :? Szegény Nimród... :( Elég gáz,ha a dokinak sincsen már tippje,hogy miért lázas szegény. :( Foga esetleg nem lehet??Amúgy édes a képeken nagyon! :) Levente pedig nagyon ügyes! :D

Mi ma elmentünk már az ügyeletre Blankával,mert a dokink rendelését lecsúsztuk,ugyanis délután felfedeztünk a pelenkájába a pisitől teljesen külön álló foltot,olyan kinézete van neki,mint a felnőtteknél a folyás,és sárgás-zöldes,van mikor sárgás-fehéres a színe.És hát elvittük megmutatni,mert nem volt mindegy hogy hüvelyi folyás-e és milyen eredetű,mert Blankát könnyen felülfertőzheti.És kiderült hogy tényleg hüvelyi folyás,a doki azt mondta valószínűleg a széklet által szennyeződött be a hüvely,és ezért gyulladt be picit.Kamillás ülőfürdőt javasolt,és ha nem múlik akkor Betadine kenőccsel való kenegetést.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Már jó régen írtam, gondoltam itt az ideje, hogy újra megtegyem.

Ritkán tudom csak olvasni a hozzászólásokat, most is csak gyorsan átfutottam őket. A betegeknek jobbulást kívánok!

Niki, Zalán ugyanazt csinálja, mint Lilla. Lefekvés után fél órával felébred, és éjfél körül tudjuk csak újra ágyba dugni, addig folyamatosan pörög Ő is. Elég sokat vagyunk levegőn, szerintem nem a séta hiánya okozza, hanem az "új tudományok felfedezése" miatt ébrednek meg. Zalán ugyan még nem mászik, de kúszik, feltérdel, a kiságyban feláll, és hasalásból felül kapaszkodás nélkül. Valahogy nem mer mászni, nagyon óvatosnak tűnik ezzel a kúszással. De már ez is haladás, olyan sokára kezdte el.

Boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!

Zalán, Ildi, Endre

Kép
kikó70
 
 


"Karácsony készül, emberek!
Szépek és tiszták legyetek!
Súroljátok föl lelketek,
csillogtassátok kedvetek,
legyetek újra gyermekek
hogy emberek lehessetek!"

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Sziasztok, csak gyorsan, mert már hallom a kisdedet:

Tóth Bálint: Egy kisfiú születése
A lucfenyőn rigó fütyült,
a hegyen pásztorcsillag ült,
s három nagy fülű csöpp szamár
hátán jött a három király.
A villamos szépen megállt,
a rendőr hármat szalutált,
néztük a furcsa menetet,
a kalauz is nevetett.
A buszról kucsmás, nagy subás,
fehér szakállú vén juhász
zökkent le, nyakában kos,
övében fényes rézfokos,
bojtárja báránykát hozott,
és senki nem csodálkozott:

- Induljunk - mondták -, emberek,
látni a boldog Kisdedet.
A küszöbön egy angyal ült.
- Még nem lehet! - szólt, s elrepült.
Fénylett helyette, míg visszaszállt,
kaput, ajtót szélesre tárt,
s mentünk, hogy végre lássuk Őt,
ki mindőnk örömére jött.
Testén fehérlő pólya volt,
jászol helyett csöpp ágya volt,
lehelte boci meg szamár,
- álltunk, mint ki csodára vár -
s hogy felmutatta Mária,
sírt, akár más emberfia.


Kívánok szép, békés, áldott ünnepet.


(itt mindig olvashatok rólunk: sofka.freeblog.hu)

potyka
 
 


Ahogy hópihe száll kitartott kezedre,
Úgy szálljon füledbe angyalok éneke!
Melengesse szívedet sok-sok szeretet,
Így kívánok Boldog Ünnepeket!"


o
vv
vvvv
vvvvvvv
vvvvvvvv
vvvvvvvvvv

I I

Erzsike, Réka, Ádám, Viktor

Kép
Kép
tündérmanó27
 
 


Meghitt,Áldott,Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánunk Mindenkinek!!Blanka,Peti/ő a férjem/és Timi/így hívnak ezt még nem mondtam :lol: /![/i][/img]

Kép

Kép
mezsó
 
 


Na nem feketével akartam ám írni...beállítottam a színt pirosra,de így hozta ki... :evil: Bocsi! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


"A legjobb karácsonyi dekoráció a fülig érő mosoly. "

Ismeretlen


Kívánom Mindenkinek, hogy békés, és boldog legyen az Ünnep a fentieket szem előtt tartva ;)

Fruzska + A Kedves + Linocs
linocs
 
 


Szeretetteljes karácsonyt kívánunk!

Szilvi, Áron, Csenge, Zsombor, Peti

Kép

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Békés, boldog, szeretetteljes karácsonyt kívánok mindenkinek!

Én iszonyúan bahavazódva, ahogy mindenki...
Apa vasárnap reggel 10-ig dolgozott. Ez alatt a pár nap alatt kellett a legtöbb ajándékot beszerezni, mézeskalácsot sütni, ajándékot csomagolni - nekem sok idő, mert elég nagy hangsúlyt fektetek a csomagolásra, fát venni. Ma hajnali ötkor feküdtem csak le (mézeskalácsozás, csomagolás, fejés után). Luca éjfélkor feküdt... :evil: Karácsonyfánk egy kis kóró, ami mára maradt. :roll: :? Az előbb fejeztem be a csomagolást, még most fejek, apa most díszíti morogva a fát, ezután fürdik az egész család és megyünk majd a szülőkhöz. Szóval nem egyszerűek ezek a napok. :D :wink:

Majd vmikor jövök. :roll:

biribon
 
 


Ilyenek lettek a csomagok:

Kép

biribon
 
 


Sziasztok!


Meghitt szeretetben gazdag karácsonyt kívánunk nektek!



Nálunk már volt az angyalka.hamarosan jövök képekkel!

Rakjatok fel ti is hogy osztozhassunk az örömökben is :lol: :lol:

szép estét

puszi pepike

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


Minden Kicsinek és Nagynak nagyon boldog, áldott, békés karácsonyi ünnepeket kívánok!!![/b]

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Áldott, békés karácsonyt kívánok mindannyiótoknak!!
((bocsi, visszaolvasni sincs időm, szüleimnél vagyunk,holnapután anyósékhoz megyünk....))

Kép

Kép
kolyok28
 
 


Áldott, békés karácsonyt kívánok mindannyiótoknak!!
((véletlen kétszer ment... de ezt persze nem lehet elégszer kívánni ;) ))

Kép

Kép
kolyok28
 
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kivánok mindenkinek!!!!!!!!!!!!!

mimi80

Kép
mimi80
 
 


Kép

biribon
 
 


Szeretetben, békességben,egészségben és boldogságban gazdag kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet kívánunk mindenkinek!

Kép

Kép
cicuka78
 
 


Sziasztok!

Jó rég nem írtam, mert sajnos a karácsonyt megelőző időszak nagyon zsúfolt, ügyintézős és sajnos izgulós lett, de most már minden rendben, a tegnapi este meg egyenesen szuper volt! Még hétfőn sem volt biztos, hogy anyukám nem tölti-e kórházban az ünnepeket, de szerencsére jobban lett, és hazaengedték, úgyhogy teljes létszámban (10en) töltöttük együtt a Szentestét. Előző nap kijött az én legkedvesebb barátnőm hozzánk, és segített nekem takarítani, készülődni. Baromi hálás voltam érte, mert különben egy koszban úszó lakásban töltöttük volna az ünnepeket. 23-a estétől pedig sütöttem, főztem (alaszkai lazacleves, aszaltszilvás-füstöltsajtos-baconos pulyka, rántott hal, narancsos-csokis muffin -- még jó, hogy legalább a sütik egy részét és a köreteket az anyósom megcsinálta), készülődtem. Baromian kidöglöttem, de annyira megérte! Marci is rettentően élvezte, hogy ennyien együtt voltunk, de ahogy egy 3 éves tud örülni a fának, ajándékoknak, nagymamáknak-nagypapáknak...
Marci kapott tologatós-zenélős izét, játszóasztalt (egyik felén mindenféle mozgatható cuccok vannak és egy kis zongora, a másikon tornyokat lehet építeni), rugdalózót, macit, takarót, Flóra meg egy trambulint, pónividámparkot és kismillió pónit, dvd-t, babázáshoz kellékeket (tányér, pelenka, hintőporos doboz stb.), faliórát, tündérszárnyat és varázspálcát (ez utóbbi kettőt a feledékeny angyalkák csak ma reggel adták oda . :oops:
Képek sajnos majd csak holnap után lesznek, mert apósom fotózott, és nem töltöttük fel azonnal a számítógépre.

Ma megyünk anyuékhoz, ott folytatjuk tovább az ünneplést, holnap apósomékhoz megyünk, 27-én meg apukám részéről a nagyobb család (unokatesók) jön mihozzánk.

Meséljetek ti is, kinél hogy telnek az ünnepek!

Kép
KépKép
nebula
 
 


"Küszöbön áll a nap, az az egyetlen egy nap az évben, mely hivatalosan is a szereteté.
Háromszázhatvanöt nap közül háromszázhatvannégy a gondjaidé, a céljaidé, munkádé, és a szereteté csupán egyetlen egy, s annak is az estéje egyedül.
Pedig hidd el, fordítva kellene legyen.
Háromszázhatvannégy nap a szereteté, s egyetlen csak a többi dolgoké, s még annak is elég az estéje." (Wass Albert)


Mindannyiótoknak csodaszép, áldott karácsonyt szeretnék kívánni a jelenlegi kedvenc idézetemmel. :wink:
Vendég
 


Szeretetben gazdag karácsonyt kívánunk Nektek!

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Bocs de nagyon zsúfoltak a napok...de


ÁLDOTT KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!

Panni


Kép

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Biribon, nagyon szépen csomagoltál, ügyes vagy! Jól sikerültek a mézesek?
Panny, aranyos lett a családi fotó! :)
Bea, de jó is lenne, ha fordítva lenne! :)
Nebula, nagyon jó volt a menüd! Megkóstolnám! :) Nálunk is sűrűn telnek a napok, szinte minden napra van programunk. Lilla is sok játékot kapott, a szobájára kirakhatjuk a "megtelt" táblát. :)

Kép

KépKép
KépKép
mni
 
 


Áldott, békés karácsonyt kívánok mindenkinek!

Niki

Kép
Kép
Kép
mosoly
 
 


Kép

biribon
 
 


Látom, mindenhol programokban gazdag a karácsony!
Nekem sincs most időm többre, csak egy képre, amin Panyó irtóra örül VADIÚJ SZÁNKÓJÁNAK!!
(amíg húztuk benne, végig így vigyorgott, majd' megzabáltam, nagyon tetszik neki!! :D )

Kép

Holnap jövök majd hosszabban, tegyetek fel képeket lécci!!! :D

KépKép
kmanna
 
 


Kép Karácsony önfeledt hangulatban

Remélem nem kicsinyítettem le nagyon... :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Kép Talán ezen már jobban látszik aminek kellene...

Kép

Kép
mezsó
 
 


na erőmből csak erre a képre futotta most,majd jövök máskor meséléssel...Azért ezt a képet választottam,mert szerintem nagyon édesen vigyorog rajta Blanka. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Hát, nagyon nehezen jövök, Luca valószínűleg a fogával kínlódik. Egész nap nyűgösebb. Éjjel 3,5 órát aludtunk, Luca 4x kelt fel 1-1 órára az éjjel, úgy hogy minden alkalommal 1/2-3/4 órát sírt, pár percre kézben aludt el, de letenni nem tudtunk, mert jött egy újabb nagy sírás. :( A ma este is hasonlókra számíthatunk. Az első 1 órás kelés, 3/4 órás sírással már 11 és éjfél közt megvolt. :(

Most nem tudom, hogy melyik foga jöhet és csak tippelünk arra, hogy a foga bánthatja, bár nem látjuk. Minden esetre újra nyálzik, dörzsöli az ínyét, taknyosodik (az is lehet a fogzás tünete) nehéz etetni, közben is nyűgösködik. :(

Jövök néhány képpel, ha már Kmanna kérte. :wink:

Kép Luca és a díszek
Kép Luca és anyukája :) 1.
Kép Luca és anyukája 2.
Kép Luca a fogán elmélkedik Szentestén :)
Kép Ha dörgölöm, talán jobb lesz...
Kép Anya, asszem itt fáj!
Kép Csak úgy, mert olyan kis édes vagyok... :D
Kép 2 fogú, fekete szemű kisboszorka
Kép Fogacskák :) (Picit elhúzta a száját, azért vannak féloldalasan a fogai.)

biribon
 
 


Biribon: szorítok a fog miatt, remélem, hamar kibújik. Nekünk is pocsék éjszakánk volt: a fiatalúr 2 órán át dumált, üldögélt, felállni próbált, sírt... Ő is taknyos, és asszem a pocakja is fájhatott, mert nagy pukik után könnyebbült meg. Nem tudjátok, a salátától lehetett? Anyósomtól azt kapott uzsira (saláta megfőzve mindenféle más zöldségekkel). Ja, fognak persze nyoma sincs nálunk...
Nagyon édes Luca a képeken, és tetszettek a csomagjaid is.

Mezsó: nálatok is nagy volt az öröm, úgy látom!

Na, én is jövök pár képpel.

Flóra meglátja a fát
Kép
Mi, hogy támaszkodjak rá,és úgy álljak fel? Hülyeséééég!
Kép
Figyelj, anya, ezek valami zajongó, mozgó izét akarnak rám tukmálni.
Kép
És csak ugrál, és csak ugrál...
Kép
Mama, kérsz egy nyálas puszit?
Kép
Kicsit homályban a fánk
Kép

Kép
KépKép
nebula
 
 


biribon: sajnálom Luca babát,hogy ennyire szenved a fogával! :cry: Valami hatásos dolgot nem sikerült még kitapasztalni,hogy segítsetek rajta??Drukkolok én is hogy mihamarabb kibújjon az a fránya fogacska! :wink: Jók a képek! :wink:

nebula: édesek a gyermekeid a képeken!Nálatok is volt öröm! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Most nagyon nincs időm képeket töltögetni,de kerestem tegnapról egy vidám mosolyt még nektek! :wink: Kép

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt nézni a képeket.
Ilyenkor kicsit elfelejtheti az ember a gondjait!

Én elkavartam az adat kábelt és nem tudom feltölteni a képeket de ha előkerül jövök én is velük.


További szép napot

puszi Pepike

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


hahó
utólag is remélem hogy mindenkinek nagyon boldogan telt a karácsonya!!
bocs, én is csak a képeket néztem, édesek!

nálunk is sűrű volt nagyon az utolsó pár nap, takarítás, főzés, díszítés...én 8 emberre főzök, mivel papám és bátyámék is nálunk karácsonyoznak (lévén hitgyülisek és nálunk nincs fa, de azért az ajándékozás az ok)
naszóval jól sikerült minden másnap, paráztunk, hogy Eszter lerántja a fát de kb rá sem hederít, még az sem világos, hogy tetszik-e neki...) pedig már csak áll gyakorlatilag és most már rendszeresen megáll egyedül (mondjuk néha kicsit betámaszt a lábszárával gondolván a zsűri nem veszi észre :) )

aztán léceltünk anyósomhoz ahol is kitört a betegség mindannyiunkon, éjszaka horror nálunk is ....azóta is csupa takony Eszter meg én is ... már ma haza is jöttünk úgysem tudtunk vendégeskedni senkinél ahol gyerek volt - tehát mindenhol...
anyósomnak a háta állt be így helyette is mi sürgölődhettünk és még Eszterre sem tudott vigyázni nagyon mert nem tudta volna felvenni ha bármi van...
szóval ...amúgy minden ok!

ajándékok tanuló kutyus...2 db!!! ha akar valaki egyet mondjuk a Corás áron az szóljon! (6000ért bárkié...) kb tucat fürdőjáték (mindenkinek el sikerült sütnöm, hogy az kevés van...) mi is kaptunk egy kisautó/avagy járássegítőt, de még nem érzett rá a tutira Eszter...ésatöbbiésatöbbi....

majd képek később most megyek összeomlok a fáradtságtól...

na jó azért bevallom, hogy a gyors infonak köszönhetően hazaérkezésünk után még belátogattam a westendbe a next leárazás bűvkörébe és rökpe 1 órás válogatás és 45 perces sorbanállás után (csak a pénztárnál) hozzájutottam Eszter jövőévi szerkóinak nagy részéhez....
aki jót akar az kerülje! vagy menjen de még gyorsan mert lefosztják a hozzám hasonló hiénák! :)

jóccakát!

KépKép
judit18
 
 


Sziasztok!

Mi is egy kicsit újra itthon, hogy holnap újult erővel csapjunk bele a következő utazásba. :lol:

Szóval: a hét eleje nálunk is takarítás, sütés-főzés, rohangálással telt. A Szentestét 5-ösben ünnepeltük. A mi Borókánknak nagyon tetszik a fa és az izgalomtól állandóan röfögő hang kíséretében száguldozik, na jó mászik, de ezerrel a fa felé és próbálja az alsó díszeket csócsálni több-kevesebb sikerrel. :lol: Az ajándékdömping nálunk is megvolt, mert senki sem tudja megállni ajándék nélkül. Szerencsére mi idén nem dupláztunk semmiből sem, de ez lehet, hogy csak amiatt van, hogy az ajándékok nagy részét en szereztem be. :lol: Boróka megkapta végre a hőn áhított autósülést is (Concord ultimax), amiben imád aludni. Oda-vissza végig aludta a soproni utat. Merthogy 25-én útra keltünk a szüleimhez, húgomékhoz és onnan ma jöttünk haza, hogy egy éjjelt itthon töltsünk, na meg mossak ás átpakoljak gyorsan. Holnap indulunk barátainkkal a Balatonra és csak elsején jövünk újra haza.

Betegség (szerencsére csak az enyhébbik formája = nátha) az minket is utolért. Már hét elején elkezdte Boróka, aztán 24-ére én is kidőltem. Fél 10-kor már aludtam. :oops: :lol: Na, ha hagytak volna, mert Boróka is tagja a minek éjszaka aludni csapatnak. :evil: Ez a nemalvás, vagyis nálunk inkább gyakori ébredés most már odáig fajult, hogy konkrétan óránként felsír. És persze voltak fogadalmaink, hogy majd az ünnepek alatt leszoktatjuk erről, csak a kisasszony ezt megneszelhette, mert jól benáthásodott és így a kőszívű szülinek mégsincs mersze hagyni nem szopizni, esteleg sírni a gyermeket. Így nem tudom mi lesz velünk, mert már erőnk határán vagyunk. MOst még ok, hogy reggel lehet lazítani és nem kell korán kelni, de mi lesz másfél hét múlva? Szóval tök tanácstalan vagyok...

Na, meg most, hogy megtudtam ezt a Next-es leárazást lehet, hogy honap mégis korán kelek és bemegyek a Westend-be? Vagy Judit18 annyira leraboltad, hogy menjek a Váci utcába? Hmmmm.... Na majd meglátom milyen éjszakám lesz.

Fotók, majd az új évben. Arra most nincs erőm, mert az nem olyan egyszerű. De nem felejtem. Ígérem.

Pusszantás mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


petramama: újabban nálunk is romlott a kisasszony éjszakai alvókája! :roll: nem tudom mi lelte,de nagyon nehezen alszik el,és még ez egy dolog,de közben balhézik is... :? Fájni tutira nem fáj semmije,egész egyszerűen nem óhajt aludni,pedig eddig 9-10körül már aludt,egész reggel 7-ig.Most hogy valami nem oké 11-fél12 körül alszik el de szinte minden nap,és reggel kb.8-ig.De valahogy jobb volt az előző felállás mert mégiscsak jobb volna a korai elalvás,korai ébredés...Az valahogy jobban bejött... :lol: Úgyhogy megértem a szenvedéseiteket! :roll:

judit18: tanuló kutyust mi is kaptunk! :wink:

Holnap elutazunk a rokonsággal 5napra Szilveszterezni,úgyhogy a mai napunk sűrű lesz...Pakolás...és én ezt szívemből gyűlölöm. :? Blanka ruháinak egy része még csak most mosódik,remélem megszárad!! :roll: Majd elviszem magunkkal az internet kütyümet,bár laptopom nincs,de akikkel megyünk,nekik többüknek is van,és megpróbálok egyszer-kétszer azért jönni... :wink: Meg még ma is benézni. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Mi a nagyszülőkkel együtt karácsonyoztunk, mindkét nagyszülőpár itt volt nálunk. Egész jól sikerült, bár valószínűleg a párom apukája kivolt már az én apukám sok, dögunalmas gyerekkori sztorijától. :)

Erik rengeteg ajándékot kapott. Mi csak 25-én reggel adtuk oda amit tőlünk kapott, majd 2-án az öcséméknél még feltankolt egy pár cuccot. Én 3 év alatt sem kaptam ennyit, amikor pici voltam. :roll:

Lauránk közben 24-én felállt! :), illetve megtanult pápázni, amit szintén aznap mutatott be először. Egy Tolo golyópályát vettünk neki, és rém büszkék vagyunk a hölgyre, mert egyetlen egyszer megmutatta neki Krisz, hogy meg kell fogni a golyót, fent betenni a lyukba, és legurul, erre 3 másodperc múlva utána csinálta! :) Most meg vagyunk győződve róla természetesen, hogy a világ legokosabb gyereke a miénk :) :wink: .
Azóta is sokat játszik vele, szóval nagyon bejött a választásunk.

Judit 18, tegnap reggel 10.05-kor ott voltam a Nextben :oops: , másfél óra válogatás, 1 óra sorbanállás :roll: . Szuper dolgok voltak, fél vagyont ott lehetett volna hagyni. Laurának alig vettem valamit, mert annyi mindent örökölt. Te mikor voltál ott? Legközelebb beszéljük meg, hogy együtt megyünk, amíg az egyikünk sorban áll, addig a másik válogat :wink: .

A HM-ben nincs még leárazás?

Kép

Kép
mzx
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: