Új privát üzeneted érkezett!

Ha fél 8 előtt eszik mielőtt elalszik, akkor kell még etetni hajnalban? Anélkül nem alszik vissza?
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Gábor is újabban kétszer eszik éjjel, viszont akkor van sok tej, így valószínű ezért.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Zsanka! igen 1-2 között fel kel, és ma is próbáltam teát, de nem jött be éhes volt(bár csak 60at evett). utána 3kor is kelt akkor 100at,meg 6kor is 100at.

KépKép
dike
 
 

 
 

Én is lemértem egyszer, de Gábor 160-akat eszik éjjel, tehát tuti éhes. Csak remélni tudom, hogy ha nappal már több mindent eszik, jobban jóllakik :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Zsanka! na a mai nap úgy nézett ki h 6kor evett tápszert, aztán 9kor 50g barackot, 10kor tápszert.aludt, aztán 2kor 240 főzeléket-hát ez beszarás, de még evett volna, de nem adtam többet. azóta pedig szenvedünk....nem akar aludni, semmi se jó neki, most 5kor evett 110 tápszert,gondoltam azért sír már ennyire mert éhes...de annyira ezek szerint még se. nem így terveztem a napot, de így jött össze.majd 8kor adok neki legközelebb.
Ármin kibaszottul megtanult hisztizni, üvölteni de nagyon,soha nem sírt ő így eddig. eszméletlen.....erre most bekapcsoltam a porszívót, és elhallgatott, arra mindig elhallgat, és betettem a kiságyba és nézi a körforgót,tehát tudom h hatalmas hisztis sírás, de viszont ömlik a könnye. na már kezdi...eddig volt el.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Kinek mennyit alszik a babája napközben? Julcsi mostanában szinte semmit nem alszik nappal. Mondjuk éjjel mint a kisangyal, este 8-reggel 8-ig alszik, akkor is én keltem, mert visszük Marcit az oviba, de azért napközben is alhatna kicsit...

Mozgás: Julcsi nem forog, csak oldalra fordul, viszont ha hasra teszem, behúzza maga alá a térdeit és felnyomja a popóját. Ha már lenne karizma, meglenne a négykézláb:)

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Kisbarack! Ármin ugyan ezeket csinálja, na meg álldogálna egész nap:)
délelőtt fél-max 1 de az ritka órát alszik, délután 1-2 de van h csak fél attól függ hol altatom el...tologatom e stb...

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

huu ne tudjátok meg Ármin mennyit sír, ordít, visít...és nem tudom mi a baja! ma vittem vissza megint dokihoz, de már nem beteg, ici pici hörgés van csak. éjjel felkelt 2kor evett, aztán 4kor kelt, na mondom most csak teát kapsz, de nem aludt vissza hason. hátrafordítottam 1 órán át dumált a korom sötétben, aztán 5kor már nyekergett, kapott enni, aztán 6kor végleg felkelt. ezt most mind anyuéknél, ahol ugye a legjobban alszik.huuu de nem is ez a lényeg, hanem h napközben is rengeteget hisztizik,sír basszus. a dokinő azt mondta adjak neki Germicid C-t nyugtalanságra írt is fel receptet.

ja és képzeljétek tegnap előtt este felfedeztem a kukiján a bőr alatt ahogy vissza lehet húzni egy fehér nagy pöttyöt, ami inkább úgy néz ki mint egy pattanás..nem kicsi pötty....de reggel a dokinőnek nem mutattam meg, meg el is felejtettem mert ő amugy is azt mondta h nem szabad a kukijához nyúlni 1 éves korig. szerintetek kinek mutassam meg?

KépKép
dike
 
 


Dike, kukiproblémával mi mindig gyereksebészetre vittük Marcit, ott értenek hozzá a legjobban. Sem a gyerekorvos, sem a bőrgyógyász nem tudott mit kezdeni a begyulladt, gennyes kukacával, csak próbálkoztak mindenfélével. Aztán a sebészeten pikkpakk megoldódott a gondunk. Nem tudom mi lehet az a pötty Árminnál :roll: ... Ha hozzáérsz sír?

Hát akkor Ármin sem viszi túlzásba a napközbeni alvást. Olyan jó lenne ha Julcsi aludna legalább 2 órát folyamatosan, így szinte semmit nem tudok csinálni itthon.

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


nem,nem sír ha hozzá nyúlok. hát igen,ráadásul most még kaja után sincs el egyedül....én sem tudok semmit csinálni!!!!!!!!!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!
Látom mindenkinek nagy változásokon megy most keresztül a babája. Nálunk sincs ez másképp!!!
Éjszakánként rettentő nyugtalan, sokat felsír, most már mi is 2x eszünk éjjel....
Nappal pedig kevesebbet alszik (2x 1 órácska), sokat sír, és mintha kezdene hisztis lenni, nehezebben van el egyedül, mint régebben.
Ha hasra teszem, egy darabig elvan, de tök hamar elkezd hangosan sírni, és nem is hagyja abba, míg fel nem veszem. De megfordulni, na azt már nem akar.
Mivel elég nagy baba (a súlya már 8 kg körül van), a gyerekorvos azt mondja, h azért nem forog, mert nagy a súly és lusti:)...hát lehet, mert amikor könnyebb volt, akkor már forgolódott, de két hónapja nem nagyon akar. Csak fekszik hason, meg háton, ha megunja sír.
Azt csinálja, h háton fekszik, és hangosan sír, erre én megfogom a kezeit, felhúzom ülésbe, és akkor meg hangosan kacag:)...rafkóóós...na mi ez, ha nem hiszti????? :D
Ja, és ő is egész nap állna :)

Amúgy mi 2 napja adjuk neki esténként a Viburcol kúpot (ez homeopátiás cucc), és mintha egy fokkal jobban aludna, nem sír fel annyiszor. Napközben meg megy neki a chamomilla homeos bogyó, és sztem ezek egy picit nyugtatják.

Nálunk az evés úgy néz ki, h hajnalban eszik tápit, aztán 9-kor gyümi, 10-kor tápi (utána 1 óra alvás), ebédre főzi (ebből elég sokat meg tud enni, egy egész üveggel lecsúszik), aztán uzsira tejpép, majd vacsira tápszer és utána éjjel 11-12 körül megint tápi.

Amúgy a popóját ő is kitolja, ha hason van (de úgy, h közben a fejét belefúrja a szőnyegbe :D ), és a kezeivel is kitolja magát. Már csak az kell, h ezeket egyszerre csinálja és ott a kúszás :D
Bár először forgolódnia kellene mindkét irányba, és eddig hasról hátra egyetlenegyszer sem fordult...

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Amúgy husit mikortól lehet adni a babának???
Annyi ellentmondásos cikket olvasok a neten.... a védőnő 6 hónapot mondott, de lehet kapni olyan üveges főzit is,amiben van csirke, sőőőt borjúhús, és azt már 5 hónapos kortól ajánlják....csak nem írnák rá, ha nem lehetne adni nem? Vagy?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Sziasztok!

Főzelék után nem adtok a piciknek egy kis teát vagy vizet? Csak hogy ne legyenek szomjasak. Én egy pár kanál vizet mindig adok Lilinek gyümölcs után is.

Hát sajnállak titeket, hogy este is esznek a babucik. Lili szerencsére átalussza az éjszakát. Igaz már két napja elég nyűgösen alszik el. Fáj a kis foga, és csak sírdogál, akkor énekelek neki. Vettünk dentinox gél, tegnap reggel is meg ma is bekentem vele. De a helyzet nálunk is ugyan az mint nálatok. Nincs el fekve. Állandóan az ölemben ülne. Már ott sem akar feküdni, hanem húzza fel magát, hogy üljön, így tud nézelődni. Mondjuk tegnap délután elvolt fekve, de délelőtt, állandóan csak sírt, folyt a könnye. De úgy látom ez mindenkinél így van.

Az alvással szerencsére nincs gondunk lekopogom. Miután felkelt reggel két-két és fél óra múlva alszik egy fél órát, utána két óra múlva eszünk, és megy ki a levegőre, ott két és fél órát alszik. Miután behoztam, onnantól két- két és fél óra múlva megint alszik egy fél órát, és ezután már csak az esti alvása jön.

Donoka, én ha jól emlékszem arra amit a doki mondott, talán olyan -6 hónapos kortól lehet adni neki egy kis csirkemájat, meg pipihusit :D
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Zsanka, én minden kajcsi után (főzi és gyümi) megkínálom forralt vízzel.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Donoka husit 6 hós kortól lehet adni, legalábbis én mindig így adtam és most is így fogom adni.

Zsani a teraszon alszik ilyen nagyot Lili? Vagy sétálsz vele? Kiteszed és elalszik magától?

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


hát ha kell menni valahova (bolt, posta) akkor sétálunk egyet, de egyébként csak kiteszem a teraszra, és ha nagyon nyűgös adok neki cumit és tologatom egy kicsit, de már evés közben el szokott aludni magától. Az ajtót kinyitom, jól kiszellőztetek, és ha elvégeztem a dolgom kiülök mellé, nehogy a cicám bemásszon mellé.
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Nagyjából visszaolvastam, úgyhogy most, ami így hirtelen eszembe jut leírom.

Kisbarack, mi kezdettől fogva szenvedünk a nappali alvással. Éjszaka jó alvó, de nappal... Most kezd egy kicsit javulni a helyzet, mert naponta szerencsés esetben kb 2szer alszik fél-egy órát. Egyszer délelőtt, az általában megy magától, mert játék közben elpilled és ott ahol van bealszik. Én meg örülök, hagyom ott ahol éppen van, betakargatom és ennyi. Aztán délután mostanában rászoktunk arra, hogy tudatosan altatunk, akár álmos akár nem. Ezt is szertartásosan vezetjük be, mint az esti alvást, lecsendesülünk, suttogva beszélek hozzá, besötétitünk, aztán a franciaűgyra teszem, mellé fekszem és próbálom elaltatni. Volt, hogy 40 percig ordított és feladtam, volt, hogy szinte rögtön játszócumival elaludt, de az esetek túlnyomó részében cicin alszik el :oops: sajnos tudom, hogy ez nem a leghelyesebb út, de akkor is jobb, mint a semmi. Néha még séta közben is alszik, a friss levegő tényleg altat, csak akkor én nem tudok haladni a dolgaimmal.

Hozzáetetés: biztos az én védőnőm és dokim gondolkodik másképp, de ők a késői hozzáetetés hívei, így csak gyümit adok egyszer egy nap desszertként, aztán lehet 2-3 hét múlva bővítjük a repertoárt.

Valahol volt kérdés, hogy mózest használunk-e. Nos mi nyár vége óta már a sportos verziót használjuk, a mózes már akkor szűkös volt...

Ennyi jutott eszembe.
20140503222551
 
 


donoka! nálunk dettó minden úgy van ahogy nálatok!!!!!!!:))

Meg mindenkiéből egy kicsi illek ránk!:)

KépKép
dike
 
 


képzeljétek vasárnap elfogyott a tápszer és csak1-es volt itthon a start helyett, és éjszaka óránként kelt, végig nyögött, reggel nem is kakilt,most délelőtt adtam neki gyümit és az végre kihajtotta belőle méregzöld volt...pedig már soha nem olyan!azt hiszem mi nem mostanában váltunk tápszert.

KépKép
dike
 
 


Szia Dike!

Érdekes. MI a Beba HA Pro 1-et adjuk Lilinek, és nincs semmi baja tőle. Kakil rendesen. Igaz méregzöld a kakija, de ha kap gyümölcsöt is, akkor világosabb. Persze babája válogatja, kinek mit bír a pocija.
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Nálunk is elkezdődött a nyűglődés, két napja nehezen van el Julcsi napközben. Egyedül a kinti séta nyugtatja meg, amúgy szinte mindig vagy cicin lenne vagy kézben, nem lehet letenni,mert két perc után sír. Éjjel is nyűgösebben alszik, bár nem sír fel soha, de forgolódik, néha beszélget kicsit aztán visszaalszik,ezt többször is megcsinálja, én meg persze mindig felébredek rá, de nem panaszkodom, ez legyen a legnagyobb problémánk :).
Enni is többet eszik két napja, tegnap már adtam neki tejperizspépet (a gyümölcsöt nem fogadja el, a nagylányom is a pépet ette meg először), 60 milit megevett belőle.
Szóval így állunk.

Nálatok is tart a nyűgösködés??

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Kisbarack, nálunk is ez van, bár napközben nagy baj nincs, de éjszaka többször is keservesen felsír.... És vissza is alszik. Szerintem fogzik, mert semmi mástól nem lehet ez, főleg, mondom, ha magától egy perc után alszik tovább....
Nálunk Dodó sok mindent eszik, őszi, körte, banán, alma, répa, tejpép. Lassan kezdjük a krumplit és egyben a főzeléket is.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


hát nálunk teljesen változó van, h egy angyal, van h sehogy se jó:)most talán jobb a helyzet:) mi is nagyon sok mindent eszünk,minden ami rá van írva a kecskemétire h 4 hó!:) ma alma-málna volt gyüminek eszméletlen h tátotta előre a száját imádta!

nekem megeszik már egy egész főzeléket(vagy bármit) meg 160 tejpépet :shock:

KépKép
dike
 
 


Lányok Ti kimentek ma sétálni a babákkal? Mi úgy mennénk, gyönyörű az idő, de félek a szmog miatt...

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Zsóka, mi voltunk, bocs csak így utólag válaszolok, hogy ne maradjon megválaszolatlanul. Igaz mi elég zöld részen lakunk, de így sem mertem azért sokáig maradni...
20140503222551
 
 


Köszi Tinus! Végül nem vittem ki tegnap Julcsit, de ma már kimerészkedtünk, nem bírtuk a bezártságot. Mi is zöld részen lakunk, de azért nem voltunk kint hosszú időre.


Szép hétvégét Mindenkinek!!!!

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Képzeljétek Ármin már 2 napja percre pontosan ugyan úgy kelt. fél 1 aztán negyed 7 és a legszebb hogy még 9ig visszaaludt,pedig olyan náthás szegénykém!

Voltunk ma védőbe 7400g és 67,5 centi.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Gábor megtanult forogni mindkét irányba :) Ő is náthás picit, de már jobb a helyzet :) Amúgy nagyon nagy, majdnem nyolc kiló, és nehéz és hosszú :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi! de ügyes Gábor, Ármint is már csak egy hajszál válassza el a hátról hasra fordulástól,visszafele már régóta nem gond, viszont kapaszkodva áll bárhol:) :shock:

KépKép
dike
 
 


Ügyes nagyon! Nagyok lettek ezek a babák...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Dike komolyan áll Ármin??? Őőőőrület. Múltkor még azt írtad, hogy alig forog, most meg már áll is. Nagyon ügyes!

Panndi Gábor is nagyot nőtt. Forogni egyik napról a másikra kezdett? Julcsi még mondig nem akar forgolódni.

Két napja nagyon nyűgös, napközben nehezen van el és éjjel is ébred többször, pedig eddig átaludta az éjszakákat. Gondolom a foga lehet a bűnös....

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


kisbarack! tuti,h foga sajnálom!:(

KépKép
dike
 
 


Dike Ármin hisztizik még vagy már jobb a helyzet?

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Nálunk Dodó kutyázik ezerrel :) Egy hete rájött, azóta állandóan gyakorolja, felhúzza magát, majd megy a lötyögés előre hátra :) És szétcsúszik :) De egyre ügyibb. Már mindenfelé forog, mindkét irányba hasról hátra, fordítva, közben a saját tengelye körül forog... Szóval lesz itt nemulass :):):)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Gábor ma kúszni kezdett! :lol: :wink: Ő is forog mindkét irányba, olyan fura, hogy ilyen nagy lett!

kisbarack, egy hete egyre jobban az oldalára fordul, de tegnapra érett be a dolog. Ma meg pont konduktornál voltunk, beszélgettünk, egyszer csak Gábor minden beavatkozás nélkül elkezdett kúszni :) Meg a pihenőszékében mindig felül. Nagyon beindult :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


nagyon ügyesek itt a gyerekek!4:)

Kisbarack! már jobb a helyzet!:) csak ez a buzi nátha ami miatt semmi nem alszik napközben....

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!
Megtaláltam a jelszavam :)
Írtam volna eddig is, és olvastalak is titeket, csak a gép újratelepítése után egyik jelszavammal sem tudtam belépni, de olvastalak titeket időnként.
Erre most ugrott be a nagy ötlet: tán nem is a megszokott jelszavaim közül való, hanem a mailjeim között találom.
És lám!!!!:)
Judit

Judit

Kép

Kép

Kép
migej
Pécs
 
 


Szia Judit! De jóóó hogy megvagy :wink:
Hogy vagytok? Kornél??? Jó kisfiú? :wink:

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Jól vagyunk, köszi, minden oké.
Korni szép nagyfiú lett, 6500-7000 között van, nagy lelkesen szopizik, pár napja kezdtük az almapürét, de meg akar fulladni tőle, szóval az evészet még várat magára.
Jó ideje forog, mindkét irányba, gurulva odamegy mindenhez, amit szeretne megkaparintani, és kúszik, de szerintem valami változás jön most, napok óta izgatott.
Jól alszik, 3-4 hete megtanult elaludni az ágyában a barijával, szóval tényleg minden oké, jól fejlődik, nagyon cuki is. :D
Itt is láttam zajlott az élet, nőttek a babák, de úgy olvastam, hogy mindenkivel rendben mennek a dolgok, jó volt ezt látni. :)
Most majd már tudok jönni többször, megjegyeztettem a jelszót a géppel. Kép

Judit

Kép

Kép

Kép
migej
Pécs
 
 


Judit tünemény édes a kisfiad!!!!! :)

Lányok ki hogy van?? Babák?? Fogakkal/fogzással hogy álltok??

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Tegnapelőtt nagy csavargást tartottunk barátnőmmel:) Elmentünk a Westendbe,Premierbe,Tescoba és kivásároltuk magunkat:)Árminnak vettem csinos rucikat, magamnak felsőket,és vééégre melltartókat is tudtam próbálgatni.(Bár az összeaszalódott undormány mellemen semmi nem áll jólSad((() ha lenne rá pénzem gondolkodás nélkül megcsináltatnám, természetesen a következő baba utánSmile

Képzeljétek soha nem volt 28 napos a ciklusom, és a peteérésem is pont a 14. napon volt, juppi:)attól tartok amúgy én is h ha várok 3 évet, addigra megint bibi lesz, most meg lehet hamar teherbe esnékSad

Ármin éjjel 2 kor fél órát dumált magának a korom sötétbe, annyit nevettem:)
elkezdtem, azaz ma adtam neki alma-csirke pürét bébiételben nem győztem adni, annyira nyelte. egy héten hányszor ehet húst?vettem babakekszet is hippeset.

Judit! nagyon szép a kisfiad, és nagyon ügyes!

Kisbarack! fogunk még nincs csak nyálzás, rágás ezerrel.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Judit, nagyon szép a kisfiad!! Gyönyörűséges:)

Olvasom, hogy milyen mutatványokat tudnak már a babák, mi is fejlődgetünk, próbálkozunk, forgások vannak, hasról hátra és visszafelé is néha.
Múlt héten elvittem Donit egy konduktorhoz. Már régóta figyelem, hogy mintha a jobb oldala picit kötöttebb lenne. Mindenért ballal nyúlt, jobbra fordítja a fejecskéjét alvás közben, és ha hason van, a jobb kezét nehezebben használta.
A védőnőm azt tanácsolta, hogy ha elkezd kúszni, és látom, hogy húzza a jobb kezét, akkor elég elvinnem Dévény tornára. Kösz.
Na, én ezt nem vártam meg. Nem Dévényre vittem, hanem egy korai fejlesztőházba, ahol átnézte egy szakgyógytornász, és kiderült, h tényleg picit feszesebb a jobb oldala. Valszeg pocakban azon az oldalán feküdt és elnyomhatta.
Mondta a csaj, h azért nem is fordul hasáról a hátára, mert fáj a nyakincája...vagyis nem engedi a nyakizma.
Eddig 1x voltunk múlt héten, akkor csak átnézte az egész testét, és a problémás helyeken megmasszírozta, nyújtotta.
Hát csajok!!!! Szegénykém, úgy sírt, annyira sajnáltam, fájt neki rohadtul. Bár mondogattam magamban, hogy az ő érdekében van, az ő érdekében van :)
Szóval járnunk kell min. 4 alkalom egyéni torna, aztán meglátjuk. Holnap megyünk az elsőre.
A lényeg, hogy ez az 1 alkalom is meglátszik, mert azóta forog a hasáról a hátára, jobban forgatja a fejét minden irányba.
A keze még mindig nagyon kötött, de majd javul az is lassan.

Szóval velünk ez van, amúgy a kúszást próbálgatja ő is, főleg ha csak egy pelusban van, akkor nagyon beindul, szép lassan eléri a játékait, bár még nagyon kezdetleges, nem lehet kúszásnak nevezni :)

Iszonyatos tempóban nő, ma mértük: 8400 gramm, és már 74-es cuccokat kell neki vennem. Van, ami még nagy rá, de a 68-asok már elég passzentosak :D

Már csak reggel és este kap tápszert, meg éjjel is 1x, nappal már csak főzi, gyümi, néha tejpép van.
Mi már eszünk kb 2 hete csirkehúst, imádja. Igazából mindent imád, jó evő.
Sütőtők a kedvence!

Fogunk még nekünk sincs, rágás, nyálzás nálunk is ezerrel :)
Éjjel szerencsére jól alszik (minden este kap 1 Viburcol kúpot), 1x ébred, megeszik 200 mili tápit, és alszik is tovább 4-ig, akkor felsír, cumi be és alszik tovább 6-ig. Szóval nem panaszkodom, régen sokkal rosszabb volt.

Ma fotózáson voltunk!!! Karira a nagyszülőknek fotókönyvet adunk ajándékba.
Doni jól viselkedett, bírta a kiképzést, bár féltem, mert tegnap egész nap sírt. Vagy aludt vagy sírt. Ilyennek még nem is láttam. Tuti valami front volt, mert egy babás barátnőm is hívott, h az ő kislánya is ordít egész nap:)
Szóval szerencsére minden rendben ment, pedig többször is átöltöztettük, de ügyes volt:)
Képek 2 hét múlva, majd csatolok:)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Donoka Julcsi is sírt tegnap, sehogy nem volt jó neki. Ilyet még ő sem csinált soha. Mi lehetett?? Remélem ma már jobb lesz....

Képekre nagyon kíváncsi vagyok!!!

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Donoka! de örülök h ilyen sokat írtál magatokról! szerintem jól tetted h elvitted, hamar orvosolják a problémát és minden rendben lesz! mi is inkább meztelenül húzzuk fel jól a popsinkat és tolja magát előre:) hátról hasra még nem sikerült de csak egy hajszál választja el. én tegnap adtam husit először, végre valaki aki már ad:) na szóval hányszor adsz egy héten husit? nekem elsőre egész üveggel megvett Ármin alma-csirkét. te is bébiételezel? hát igen nekem is úgy jönne ki jól h este éjjel és reggel kap tápszer de úgy akkor csalk kb 500milire jön ki nekem? nem tól korai ennyire lecsökkenteni a tápszert szted? 9 kor gyümi tejpéppel dél főzelék dután tápszer így oldom meg h eggyel több tápszert kapjon.
várom a képeket!

KépKép
dike
 
 


Gábor így kúszik:

http://www.youtube.com/watch?v=7mFn6tt_yMg

Ha nem épp kaja után kúszik, akkor azért gyorsabb ennél, itt tele van a hasa :)
De nagyon élvezi, mindent meg tud szerzeni magának, új világ kezdődött nálunk :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Egyem meg!!!!! éééééééééééééééééééééédes!!!!!! Nagyon ügyes! Ezt a lábfelhúzást popsikinyomást Juli is csinálja és rettentően idegesíti, hogy nem jut még előrébb, még nem jött rá, hogy kézzel is kéne kicsit segíteni :D .

Mi még csak tegnap kezdtük el igazándiból a gyümölcsöt, negyed almát kapott Juli. Már ízlik neki, eddig csak köpködött,meg kirázta a hide amikor bekapta, de tegnap mát nyelte örömmel. Még evett volna, de nem mertem többet adni. Nekünk a husi csak 6 hósan fog beérni, addigra jutunk odáig. Az alma után mit adtatok?Menniy idővel? Én a levet elhagytam, mert azt végképp nem kérte Juli, egyből az almapéppel kezdtük.

Lányok, napközben mennyi időt bírnak ki a babák egyedül a szőnyegen/járókában?

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Nálunk sokáig elvan, egy órát, aztán kezd nyűg lenni, de ha helyet változtatok (föld...), akkor újabb fél órát elvan. Aztán álmos lesz :) Én nem panaszkodok.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


kisbarack! max15 perc:))) mindenhol....régebben többet elvolt.most állandóan állna csak.:(ügyes vagy a Ht-val. barack,szilva, sütőtök krumpli répa....mindegy a sorrend! 3 napig kap valamit aztán váltsál...sztem.

most telefonáltak a melóhelyemről, h meddig akarok otthon maradni a gyerekkel,mert h aki a helyemen van az átmegy főállásba és az én helyemet meghirdetik, de h akarják tudni meddig.Mondtam h 2013 júniustól visszamegyek, ha nem csúszik be még egy baba:)
Ármin tegnap megfordul 5ször hasról hátra,szóval már megy oda vissza juppppppppi:)

szerintetek én mi a picsáért nem fogyok????????elegem van baszki..ugyan úgy 68 vagyok,mint mikor hazajöttem..félév alatt semmi???????????????????????????mikor leszek 55?:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

KépKép
dike
 
 


Van olyan , akinek a gyereke kiborul a krumplitól??? Hiába keverem répával, sütőtökkel, almáéval... Hiszti van, nem kell.... Bezzeg a tejpép, vagy háztartási kekszes gyümi.....

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


nyuszika! nálunk a krumpli a favorit..répa sütőtök nem:(

KépKép
dike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: