Új privát üzeneted érkezett!

SZiasztok
Angie nagyon nagyn sajnálom

LÁnyok egyre betegebb vok, már lassan felkelni sem tudok, a párom meg aztán semmit de semmit nem segít inkább csak szemétkedik. Ma voltam a fiammal Budán a gyerek kórházba controllon, hát hetente kell járni vele gyógytornára megint, mert a bal lába még mindig el van maradva a jobbhoz képest, és ugyan szabad szemmel nem látható, hogy baja lenne, de aki ért hozzá az látja:( persze én két hét múlva már dolgozom ezt sem tudom, hogy fogom megoldani, hisz még ma a szakadó esőben sem vitt el minket, tömegközlekedtünk a X: kerületből. Ráadásul Bálint már régóta nem hajlandó megülni a babakocsiban. Bocs a panaszkodásért, de ma nagyon kibuktam:(

Kép

Kép
andrea001
 
 


A kép lemaradt...

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Angie: Szörnyen sajnálom. Én is elsirtam magam ahogy olvastalak.
Kitartást neked, lélekben veled vagyok.

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 

 
 

Köszönöm az infokat lányok.
Magnéziumot szedek rendesen Magne B6-ot. Hát mikor mennyit. 2-6 naponta mikor hogy. :oops:

egyébként ma megint nagyon rosszul vagyok. Már kétszer is hánytam. egyszer az óvodában sprinteltem, egyszer meg itthon.
Pedig már napok óta olyan jól voltam...

Na, mindegy ebből legalább tudom, hogy él, és fejlődik. :lol:

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 


Nagyon édi a picúrka,Mamacka!

Kép
pandi34
 
 


Most kezdek egy kicsit "jobban"lenni,egész nap olyan rossz volt,fájt a fejem,depike,hányinger,asszem nemsokára aludni fogok.Na de nem akarom ezt is a terhességre fogni.Hétfőn lesz két hete, hogy levették a vért/kombinált teszt/,és még mindig nem küldték az sms-t.Mi van mááár?

Kép
pandi34
 
 


angie

kitartást kívánok neked! csatlakozom ktouch és mamacka hozzászólásaihoz
borzalmasan nehéz döntés, amit meg fogsz hozni, vagy talán már meghoztál. Mindenképpen sok erőt kívánok hozzá!

Kép
yilonne
 
 


esemény:

kikopogott tegnap este a picúr a hasamon :)
alig volt látható
de éppen hanyatt feküdtem és gyönyörködtem a kislabdában ami a hasam helyére nőtt
és akkor látom, h valami mozog
3-4szer nekidörgölőzött a hasfalamnak :D
(igen, innen is látszik h nincs a bőrön kívül semmi a hasamon....)

pusz

Kép
yilonne
 
 


yilonne
 
 


Angie!
Annyira sajnálom!!! Nem találok szavakat! Bárhogy is döntesz, az lesz a jó. Kívánok mielőbbi testi-lelki felépülést!!! És írj ki magadból mindent nyugodtan, hidd el jobb lesz utána..

Kép

Kép
monccs
 
 


Andrea: sajnálom, hogy ilyen nehéz nektek. Nem lehet a gyógytornát munkaidőn kívül megoldani? Mondjuk akkor is, mire elmész Bálintért, és utána el a gyógytornánra.. Áh, buta kérdés volt.. Esetleg nem tudják megtanítani a tornagyakorlatokat, hogy te otthon meg tudd veled csinálni?

Kép

Kép
monccs
 
 


Mamacka!

édes a kis pocaklakód!

Honey!

Sok bizony, ott találgatták, vajon miért? 1 ujjnyi méhszájjal vett fel az ü. doki, az enyém akkor még a Bolgárkerékben uh.-ozott. Telefonon megkonzultálták, hogy lehet attól, hogy ki vagyok száradva, akkor bekötöttek infúzióba sóoldatot. Akkor az segített, de végig rajtam a ctg, mert a szülésznő szerint kicsit tachicard a baba...méhen belüli fertőzés is okozhatja, de előtte szedtem be pár levél antibogyót egy csúnya hüvelyi fertőzés miatt, meg kaptam még kitolás előtt egy adag antibiotikumot, szintén infúzióban , és mikor Kamilla megszületett , rendeződött is a szívhang, úgyhogy a méhen belüli fertőződést ki is zárták. Egyébként vajúdás alatt nem volt semmi olyan beavatkozás, ami indokolhatta volna. Egy jó kis zuhany után tettek vissza ctg-re és akkor megint 170-180 között vert folyamatosan a szíve! Csak azért nem műtöttek, mert a dokim (aki közben folyamatosan kardiológussal konzultált ) azt mondta, akkor lenne gond, ha fájások alatt meg hirtelen leesne a szívverése. Viszont , mivel azért ez mégsem normál állapot, gyorsan kellett megszületnie, így jött az extrém adag oxy..., de Kamilla 20 percen belül tényleg megszületett! és, ami a fő, rögtön szabályos is lett a szívverése, még ott, alig vágta el a férjem a köldökzsinórt a visító lánykánkon, máris vizsgálta a neonatológus és mindent rendben is talált. De azért folyamatosan figyelték a vizitek alkalmával!

Márti
borossné becz márta
 
 


Köszönjük! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Yilonne, de jó neked!! Nem csak ezért, mert csak bőr van a hasadon! :roll:

Tegnap fogorvosnál voltam ismét, szépen (de kicsit fájdalmasan) letakarította a fogaimat, és azt mondta a szülés után mindenképpen hathatósabban kell foglalkoznia a fogaimmal. :? Nekem sosem voltak jók, és persze utáltam fogorvoshoz is járni, ő az első és egyetlen, akit elviselek! Viszont a gyerek sem előtte sem utána nem volt túl happy, izgett mozgott a drága! Mondtam is a dokinak, hogy a gyerek már most ki nem állhatja őt, mi lesz itt később??!!! :lol: :lol:

Mamacka, édes a kicsi!

Andrea, sajnálom, ami veled történik! Nem tudsz még esetleg otthon maradni? Már csak azért is, hogy gyógyuljál! Nincsen más, aki segíteni tudna a gyógytornázással kapcsolatban? Nagyon egyedül tűnsz a problémáiddal!... :?

Lányok, mindenkinek szép napot kívánok, annak ellenére, hgoy olyan köd van, hogy az orromig sem láttam ma a munkába jövet! :wink:

KépKép
stike
 
 


http://nol.hu/belfold/20090918-kismamak ... tos_a_h1n1

Egy mai cikk az influenza járványról... tájékoztatásul... :roll:

KépKép
stike
 
 


Jó reggelt mindenkinek

Sajnos a fejlesztés délelőtt van csak, remélem a páromnak két hét múlva megjön az esze és fogja őt hordani, én tornáztatom őt itthon, mi már három hetet feküdtünk itt bent, mint bentlakók, és járunk rendeszeresen, ill 4 hónapja azt mondta a doki néni nem kell járni, de most mégis, ezért nem értem hogy mi van....

Én is úgy érzem megmozdult a baby, bár lehet ez már csak a betegség miatt van. Végre két hónap után jól aludtam este kb 10től ma reggel fél 8ig :shock: :shock:

Nagyon durva ez az új járvány, félek tőle, hogy Bálint elkapja, ő tavaly is mindent össze szedett:(

Kép

Kép
andrea001
 
 


Sziasztok!

Andrea! Nagyon nehéz lehet neked, szívesen segítenék, ha tudnék!!!

A lányomnak reggel óta hőemelkedése van, nekem meg tegnap délután rettentően fájt a torkom. Remélem, neki csak a foga miatt van, nekem meg a szokásos bakteriális torokfertőzés, ami könnyen kezelhető. Dokihoz nem megyünk, bár a gyerekorvossal beszéltem telefonon, mert minden váróteremben nagyon sok az influenzás, és nem akarom, hogy bármelyikünk elkapja. Ha Alexa nincs jól a hétvégén, legfeljebb kihívjuk az ügyeletet.

Remélem, mindenkit elkerülnek a vírusok!!!

Kép
Kép
detty74
 
 


Képzeljétek olyan jóízűen bereggeleiztem nagyon finom puha kenyér rajta finom házi sonka.. az utolsó falatoknál észrevettem, hogy mozog a reggeli... nyüzsiztek rajta a kukacok...

:shock: :shock: :shock: :shock:


Csodálom, hogy nem láttam viszont a cuccot... blehhhh




Szerintem ez az influenza mizéria egy hisztéria keltés. Semmivel nem komolyabbak a tünetek mint az eddigi járványoknál. Én nem fogom beoltatni magam egy olyan anyaggal amit még nem is volt módjuk rendesen kismamákon tesztelni.... és a gyerekeimnek sem szívesen adatom be.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Ettől a vírustól én is parázok, egyrészt gáz az immunrendszerem, másrészt Dani most kezdte a bölcsit. Egy hét után egy hét itthon, most megint jár, ki tudja mit szed össze..

Szülésfelkészítő: én a fiammal jártam (Sote II). Nem volt semmi újdonság, viszont sok kismamával találkozhatott az ember, és ott ismertem meg az egyik immár barátnőmet. :)

Bettiny: Üdv a csapatban! :)

Ginni: vannak terhesnaci szabásminták, amik talán támpontot tudnak adni. A Kismama újságban is, de szerintem a neten is lehet találni.

Detty: Emelgetés. Én is említettem a dokimnak, és azt mondta, hogy nem ezen fog múlni. Egyébként is emelgettem már a terhesség előtt is, úgyhogy ehhez már hozzászoktak valamennyire a méhszalagok. De persze minimalizáljam az emelgetést. Hát igyekszem, de nem parázok már annyira emiatt.

Honey: nekem a fiammal már 14. héttől keményedett, durván, kb napi 50-100-szor. Nem vicc, számolnom kellett a keményedések számát. A doki be akart fektetni, azonnal abba kellett hagynom a melót, és feküdni szigorúan. 2 hetente ellenőrizte uh-val, de a méhszáj a szülésig nem nyílt ki. Magnézium nem ér semmit rá, a dokim azt mondta, hogy fölösleges szednem. Én is érzem néha egyébként, hogy mintha keményedne most is.. Remélem azért megúszom..

Kép

Kép
monccs
 
 


Mamacka: husi-husi :), de azért ezzel vigyázz. Juuuuj, még a hideg is kiráz, szegény te..

Kép

Kép
monccs
 
 


Moncs
Végülis a hús nem volt romlott csak lakója volt... :) :(

Pont a napokban mesélte unokabátyám, hogy nekik a tescos csirkecomb volt kukacos... el is szörnyedtem rendesen... hamar utolért engem is az élmény! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Nekem a szoptatástól keményedett, de arra jó volt a Mg.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Lányok! Most kaptam sms-t, de olyan béna vagyok, hogy kell megnéznem az eredményemet? a sejtbank oldalra kell menni és van egy kódom. De hova kell beírni???
Jaj de izgulok....
Vendég
 


andi,
Dévényes tornára jártatok / jártok?
Nagyon sajnálom, hogy így alakulnak nálatok a dolgok.

mamacka,
Pfúúúúúúúúúj ! :evil:

moncs,
na akkor pacsizhatunk mi is! Nekem is ilyen brutál volt a keményedés. Én is úgy tudom, hogy a magnézium kb a szenteltvízzel egyenlő... de ha már pszichésen hat valamit az is jó....
Te kaptál rá valamit?

márti,
és amúgy a szülés elött Millának normális volt a szívverése?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


A vizsgált markerek eredménye:
PAPP-A szint:
2890.00
miu/L
0.98
MoM
Szabad ß-hCG szint:
37.80
Ng/ml
1.12
MoM
Tarkóredő vastagsága (NT):
1.50
mm
0.95
MoM

A szűrővizsgálat eredménye: negatív
Kockázat a Down-kór előfordulására: 1 : 6 500
Kozkázat a 18-as triszómia (Edwards-kór) előfordulására: kevesebb mint 1 : 50 000

Jobban örültem volna, ha tizen ezres a down eredmény, de ugye ez eléggé negatív???
Vendég
 


vivi,
ne legyél örök elégedetlen!! :wink:
Ha jól emlékszem a te életkockázatod 1:750-ez. Ehhez képest a 6500 majdnem a tízszerese!!!!!
Tesség megnyugodni és tessék nagyon örülni!!! :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Megjött a férjem eredménye az urológustól. :?
Mindenre negatív volt kivéve Chlamydiára.
Az enyém még nincs kész... de feltételezem, hogy akkor nekem is ez van.
Tud erről valaki valamit? leginkább hogy terhességnél ez okozhat e bajt?
Úgy tudom antibiotikummal teljesen kikezelhető, és magzatot nem károsít, csak növelheti a koraszülést. De én úgy tudom nem lehet szedni antibogyót terhesség alatt... :?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Vivi! Én ma voltam vérvételen, és teljen elégedett lennék a te eredményeddel! Szerintem teljesen jó! :)

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Ma én is megkaptam végre!Down kockázata 1:900,a másikra/hosszú/1:30000.NEGATÍV.Gratulálok neked is Vivi!Én egyébként nem értem ezeket a számokat,az a lényeg hogy negatív!

Kép
pandi34
 
 


Lányok örülök az eredményeteknek.
Hát meg kell mondjam fogalmam sincs melyik tornára járunk, a Budai Gyerekkórház rehab osztályára a Medveczky doktornőhöz. SOkan vannak ott konduktorok akik régen a Pető Intézetben voltak, de eljöttek ide. Nagyon kedves rendes mindenki, csak az én fiam utálja az egészet:(

Kép

Kép
andrea001
 
 


Kedves kismamák szeretnék egy kedvező lehetőséget a figyelmetekbe ajánlani, a bolti árak feléért készítek kismamaruhákat 34-52-es méretig, akár méretre is.

Nadrágok, felsők, melegítőnadrágok, melegítő felsők, (34-42 méretig): 3700 Ft-4200 Ft
Most ha 2 nadrágot rendelsz nálam, egy bolti nadrág áráért két nadrágot vásárolhatsz: 2 nadrág most 7000-7500 Ft!

Igény szerint anyagtól és mérettől függően hasonló árakon más méreteket is elkészítek, akár egyedi méreteket is!

Vidéki megrendeléseket is vállalok! Hozott anyagból is dolgozom!
További információkért forduljon hozzám bizalommal:
e-mail: sziszilva@freemail.hu
sziszilva
 
 


andi,
mi Dévényes tornára jártunk 10 hónapig, mert Flóra kicsit oxigénhiányos lett szülés közben (3 hónapig még kitámasztani sem tudott ) + olyan kacska volt a jobblába, hogy a másikhoz képest szint 90 fokkal ki volt fordulva.
Ő is gyűlölte, már sírt ha meglátta az ajtót.
Tudom nem vígasztal, de én nem láttam gyereket, aki ne üvöltötte volna végig az egészet.
De nagyon hatásos volt, mert nem hogy behozta, de bőven le is hagyta mozgásfejlődésben sok kortársát.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Húúú csajok, lefotóztam a hasam. Brutál nagyott nőtt 2 hét alatt!!! :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok lányok.

Angie!

Nem találok szavakat, el vagyok képedve.

Csajok, ilyenkor mit lehet csinálni? Lehet dönteni még a megtartásról és a nem megtartásáról is? Vagyis ilyenkor még elvehetik ha akarod? Ez nagyon brutál. Egy kolléganőm volt úgy hogy 20 hetesen derült ki az uh-n hogy betegek az ikrei és altatásban megműtötték, teljesen ki volt akadva a férjével utána sokáig, azóta viszont van egy kislányuk és iszonyat boldogok, szóval az élet nagyon durva tud lenni, nem is tudom mit mondjak... :cry:


Nektek is szokott fájni a hasatok? Ha házi munkát végzek, felmosok, porszívózok hajoldozok tök elkezd utána fájni a hasam aztán másnapra elmúlik.Asszem lassítanom kell a tempón....
A lábam nekem is borzalmasan szokott görcsölni, ja és amit utálok, hogy ég a nyelőcsövem, főleg éjjel, vagy ha savasat eszem iszom, pl: tea, gyümölcsök, paradicsomlé, na ezek szinte marják a torkomat... :?

Megmondom őszintén nektek csajok hogy én nem mentem kombinált tesztre az orvosom javaslatára aki elég profi mert meggyőzött arról hogy véleménye szerint a 12.heti uh, az afp és a 18 heti genetikai uh bőven elég képet ad egy gyakorlott orvosnak arról hogy beteg- e a babád, így hát én úgy döntöttem kihagyom ha minden okénak tűnik, elmegyek majd a 18 heti genetikai uh-ra, meg 20 hetesen még valahová egy 4D uh-ra, szerintem ezek után már biztosan fogják látni hogy minden rendben van.
A babám nyaki redője 0.9, és van orrcsont, így hát én bízom benne hogy rendben fejlődik odabent.
Tudom hogy jó a kombinált teszt, de engem a dokim meggyőzött róla hogy ő sem csináltatta meg a saját kicsi gyerekeinél mert lát mindent egy jó uh, és a gyakorlott orvosi szemek, úgyhogy én bízom benne. Persze rám bízta a döntést ha akarom megcsinálhatom.
Persze mindenki maga dönti el, mi nyugtatja meg.
Ha gondot látott volna, habozás nélkül elmentem volna.
csézjang
 
 


Vivi!

Tök jó az eredményed!!! Nekem 1:3800-hoz, mégis azt mondta a dokim, hogy az én korommal nagyon jó (az ront sokat). Azért közös megegyezéssel még elmegyek a négyesre is (hupsz, fel kell hívnom őket), mert még nem sikerült senkinek meggyőznie az amnioról.

Csézjang!
Nekem oldalt, a méhszalagok szoktak húzódni, főleg ha megerőltetem magam (Alexa miatt előfordul: ma egyszerre tudtam csak felcipelni a gyereket és a két dögnehéz bevásárló szatyrot). Nagyon fáj, de szerencsére csak 2-3 percig, aztán elmúlik.

Honey!
Penicillin származékot lehet szedni terhesség alatt is, és biztos van ilyen a Chlamydiára is (tudom, hogy az Aktil Duo szedhető, meg az Augmentin is, de nem tudom, hogy a Chlamydiára jó-e valamelyik). Egyébként én is úgy tudom, hogy a legrosszabb esetben is "csak" koraszülést okoz, de direkben kárt nem okoz a babának.

Kép
Kép
detty74
 
 


csezjang,
ha "élettel összeegyeztethetetlen fejlődési rendellenessége" van a babának akkor a 24. hétig végeznek terhességmegszakítást.
A szörnyű az, hogy ha az anya egészsége nincs veszélyben, akkor meg kell szülni a magzatot, nem műtéti úton oldják meg. :(

Szerintem nincs azzal baj, hoyg nem voltál kombinálton! Ilyen tarkóredő méret mellet meg is értem a dokidat...

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!!

Szép napot mindenkinek! Végre süt a napocska a tegnapi pocsék esős idő után! :) Legalábbis nálunk az volt.

A jó eredményekhez gratulálok mindenkinek!

Jbarbi!
Akkor gratula a sikerhez! Ha nem indiszkrét a kérdés, Nálatok mi volt a probléma? Végülis az inszem nekünk is az elsőre összejött, csak az odáig vezető út és a sok vizsgálat tartott sokáig. De a lényeg a lényeg! :D

Holnap lagzi, juhééé! Végre kicsit kimozdulok itthonról, és társaságban lehetek! :) Drukkoljatok, hogy meleg idő legyen!

És ma már 15 hetesek lettünk! :D :D :D
Már alig várom a következő UH-t, hogy láthassam a babókámat! De az még bő 3 hét... :cry:

Na mindenkinek minden jót! :)

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Egy kérdés: tegnap voltam védőnőnél (nem tudom, minek, mert nem csinált semmit, csak megmérte a vérnyomásomat (ezt nekem itthon amúgy is kell a szívem miatt, és a vérnyomásmérőm is jobb, mint az övék) és a súlyomat. 3,5 kg-t híztam a teherbeesés óta. Ugye ez még nem sok? Alexával keveset, csak 10 kg-t híztam, és most sem akarok többet, de ez most meglepett. Pedig nem eszem semmi feleslegeset, igaz, Alexa miatt néha későre tolódik a vacsi.

Dizzy!
Jó szórakozást holnapra, állítólag szép idő lesz!
Megkaptad a privimet?

Kép
Kép
detty74
 
 


Sziasztok!

Akinek megjött már az eredménye,nagyon örülök,hogy minden rendben van a babával. :D
Én sem csináltattam semmilyen tesztet,nekem mondta a dokim,hogy az integrált tesztet nagyon tudja ajánlani,de nem csináltattam.A fiamnál sem voltunk semmilyen teszteken,csak 4d-n.De mivel teljesen más(negatív értelemben is) ez a terhességem mint a kisfiammal,így a 18.hetire elmegyek egy alaposabb kivizsgálásra,ezt már említettem.

Sajnos a kisfiam megint betaknyosodott.Egész évben nem volt beteg,de ebben a hónapban ez már a második alkalom,hogy taknyos.
Szerencsére a kedve nagyon jó,és nem lázasodott be,csak az orra folyik.

Mit gondoltok a hajfestésről terhesség alatt?
Pár éve festem a hajam,a fiamnál nem festettem mert épp növesztettem le,de most rövid melírozott és már ráférne egy kis festés.Ti festitek????
Ja és még azt szeretném megkérdezni,hogy ti érzitek a babát,hogy mozog?

Na megyek mert apa meghozta az ebédem.

Szép hétvégét

Sziasztok

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Gratula sok szép eredményhez!!

Pfúj, ne vegyetek tescóban húst!!
Még a pacalt is hipóban mossák, na de hagyjuk a rémsztorikat.

Jobbulást a betegeknek, nekem elmúlt a fogfájásom, és ismét jobban kibújt a bölcsességfogam, még majd fog még kínozni :)

Holnap kimegyünk egyet az erdőre, szeretem az őszt, örülök neki, hogy hűvösebb van, bár hétvégére meleget jósoltak....

Hol is mondtátok, hogy talán ingyenes a kombinált? A Rókusban?

Kép

Kép
ktouch
 
 


Szilvi!
Jobbulást a kisfiadnak!

Ktouch!
A MDK-ban is ingyenes, de attól is függ, ki az orvosod és hol fogsz szülni. Hívd fel őket és kérdezz rá.

Kép
Kép
detty74
 
 


detty74 írta:Szilvi!
Jobbulást a kisfiadnak!

Ktouch!
A MDK-ban is ingyenes, de attól is függ, ki az orvosod és hol fogsz szülni. Hívd fel őket és kérdezz rá.


Hú, nincs orvosom, max az SZTK-s, és nem tudom, hol fogok szülni, de azért köszi, rákérdezek :)

Kép

Kép
ktouch
 
 


Sziasztok és gratula a szép eredményekhez! :)

Én volatm tegnap fogorvosnál kontrollon, azt mondta jobb lenne a régi töméseimet (3 db) kicserélni még mielött születik a pici...Hmmm, egy kicsit félek, de hát fogorvost ki szeret?? na mindegy, tényleg jobb most csínáltatni, ha muszáj. Különben szerencsére rendben vannak a fogaim.

Én is töprengek, hogy fessem a hajam vagy ne...Talán otthoni festés lesz belöle, vannak ilyen szinezök amik nem olyan durvák. Igazából nem szeretnék már festeni, csak nem túl szép amikor lenö :roll:

Én még nem érzem, hogy mozogna a pici, de igazából nem is vártam hogy ilyen korán érezzem - pedig jó lenne persze. Talán pár hét múlva. Ja és jövö héten megint UH, tökjó lesz látni a picit megint.

csezjáng: én sem csínáltatom semmilyen felesleges tesztet, ha minden úgy tünik rendben van. Szóval még csak az afp és a genetikai uh 18. héten...Remélem ott is minden rendben lesz.

Ja és jövö hétre tervezem a kismamanadrág-vásárlást végre - próbálom minél tovább kihúzni a régi nacijaimmal, eddig sikerült is. :wink:

Szép hétvégét mindenkinek!! :D

Kép
anicca
 
 


Detty!
Köszi szépen! :)
Igen, megkaptam, épp előbb válaszoltam rá. :)
Én eddig kb. 3 kg-ot híztam. A védőnő erre azt mondta, hogy picit sok, bár nálam nem, mert terhesség előtt 49 kg voltam, és nekem kell is ennyi.

A Tescoban tényleg ne vegyetek húst! Főleg ne befűszerezettet, mert azt állítólag a már romlófélben lévőből tunningolják fel. :x

Ktouch!
Kellemes időtöltést holnap az erdőben! :) Jót fog tenni a levegő a picinek is!

Szilvi!
A hajfestésről megoszlanak a vélemények. Van, aki azt mondja, hogy terhesség alatt kerülendő, más meg azt mondja, hogy nyugodtan lehet, semmi baj nem lesz tőle. Szerintem jobb utánakérdezni valami hozzáértőtől, és mérlegelni. Én nem festem a hajamat, csak daueroltatni szoktam, de valószínűleg a decemberben esedékest ki fogom hagyni.

Üdv mindenkinek!

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


sziasztok!

rajtam ma van először terhesnaci és nagggyon jóóó! :-)
annyira kényelmes!!! szülés után is csak ezt hordom! :-))))

szerintem a hajfestés nem gáz, legalábbis valahol azt olvastam, hogy semmi gond vele, csak nem szabad töményen belélegezni.

viggi79
Kép
viggi79
 
 


Vannak természetes, ammónium nélküli hajfestékek is, én nem használok, csak tudok róla....:)

Kép

Kép
ktouch
 
 


szilvi,
én festem most is és Flóránál is festettem. De én magamnak, itthon. Én megkérdeztem fodrászt, orvost és az volt az egybehangzó vélemény, hogy nem káros a babára.
A fodrászoknak is azért gáz inkább mert intenzíven belélegzik az amóniás gőzt, és az az ami nagyon rosszat tesz!

Én már érzem a mocorgást, de én ma töltöttem be a 17. hetet. Kb a 13. hét óta érzem, és kb 1 hete nagyon intenzíven. Tegnap este már apa is érezte kívülröl.
Flóránál csak a 22. héten kezdtem érezni!! Akkor elöl volt a lepényem, most hátul van. Az nagyon sokat számít ám!

detty,
a 3,5 nem olyan vészes szerintem. Bár a dokik jobban szeretik, ha az első félidőben nincs hízás. ( hisz a 20. hétre a baba az összes cuccal együtt max + 1-1,5 kgt nyom )
Én is 2,5 híztam. nekem nagyon betett a nyári palacsinta, lángos és társai. Mióta vége a nyárnak, azóta egy grammot sem híztam.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


viggi,
én is előbányásztam a terhesnacikat, meg az összes többi kismama cuccot. Tök örültem most neki! A mostani ruháimat már úgyis untam! :D :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


jaj lányok nem tudom mi jön még, most megyünk a gyerekdokihoz, BÁlintot megkapta a szomszéd kutya és valószínű még sose kapott oltást

Kép

Kép
andrea001
 
 


Most kapcsolok, hogy tegnap kismama farmer és pulcsi volt rajtam reggel, és persze azzal együtt mértek!

Andrea! Remélem, semmi baja a kisfiadnak!!! Írj, ha hazaértetek!

Kép
Kép
detty74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: