Új privát üzeneted érkezett!

nálunk is a hálóban fog aludni a pici, aztán majd ha eljön az ideje, átteszük öt a gyerek szobába.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Na, most is a "gyomromban rugdos" a Kicsi :lol: :shock: Ilyenkor mikor fejreáll, olyan erőssen rugdos felfelé, tiszta furcsa! :shock:

Mara.....akkor Ti is úgy lesztek mint mi, hogy te alszol a kicsi szobájában????Ez megnyugtató hogy más is válassza ezt a megoldást! :)
Ha kettő gyermek lesz, azt én se tudom hogy oldjuk majd meg, de az még odébb van! :wink:
Hát, azt én se tudom , hogy mit csinálok ha elértem a +10 kg-ot :shock: .Többé nem eszek? Olyan szenyák ezek a dokik. Ha valaki nem beteg, nem cukros.....de nem 10 kg-ot hízik hanem 15 -öt, az miért olyan bűn???? :evil: :(

A KIKA most 7400ft körül árulja a kókusz és habszivacs matracot!
A sima kókusz nem tudom mennyi :? , olyan 10 ezer körül lehet!

Brendonban mennyi?????Ott több féle van , én nem is tudom mi a külömbség köztük? :shock:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Timi...szép kisruhákat vettél! :D Majd én is szeretnék ilyen hosszú ujjak rugit, ami elöl patantos vagy cibis...de olyan még nem vettem. Az a csíkos a legaribb! :D

Megyek tusolni, a párocskám dolgozik még a koncerten, csak éjjel jön! :cry:

Jó éjszakát, pocaksimi! :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 

 
 

S, most hogy visszaolvastam magam, televan hibával, elírással :oops: ...már tényleg fáradt vagyok! :roll: :oops: Bocsi Timi! :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Marek!Hogy hogy engedélyezett?Képzeld nekünk egy kolleganönk tesója alapból 50-60kg terhesen 40kg szedett fel, én megkérdeztem,hogy megette a férjét és pár hónap múlva semmi nem volt rajta :shock: Nem én kérdeztem a matracot :oops: Ja amúgy én se tudtam milyen a kókuszmatrac de most már arra esküszöm :wink: Hú muszály határozotnak lenni mert különben megbolondulnánk.Nálunk szigoruan külön szoba külön ágy :!: :!: :!: Tudom tök jó hozzájuk bújni.....stb de én nem birok Zsófival egy ágyab aludni.Nekünk van olyan ismerösöünk 4-en alszanak egy ágyaban hát én nem tudnék.Én a védőnökkel nem vagyok kibékülve Zsófinál elöször egy tök ari csajt kaptam de elment szülni :cry: és kaptam egy dögöt :evil: A mostani elég normális felfogta,hogy második gyereknél nem kell okoskodni de azért tájékoztasam a dolgokról de ennyi :lol:

Babe!Te mikor mész Uh-ra?Te mit szeretnél fiút vagy lányt?

Timi!Csini vagy :wink: Ti sem tudjátok még a nemét?

Kata!Brendonba én 70X140-eset 10ért láttam van valami kókuszbrendon nem tudom mi a különbség de az már 17ezer :? Van már szendvics kókusz azt hiszem ez a neve ami félig hab félig kókusz de árba úgyan ott van mint a teljes kókusz.

Végre lehült az idő Kép

Holnap megyünk strandra Kép Én nem fürdök de majd fényképezem a kis családom amint pacsálnak :D

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


sziasztok. nem god, el tudtam olvasni.
köszi. sajnos nem. 20.heti kötelezö UH-n a lába közé vette a köldökzsinórt és nem is engedte el. remélem, hogy szerdán 4D-n megmutatja magát.
én +11kg nál tartok

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Hol alszik a baba? Nálunk, mivel kétszobás a lakás és az egyik a hálónk, a másik a tévé, számítógép, nappali szoba, így jön mellénk a kiságy a hálóba+mellé a pelenkázó és majd veszünk egy kis paraván félét (ami pl. a Jóban rosszban sorozatban van Laurának Vilike ágyánál :lol: aki nézi, tudja :wink: ), amit el lehet húzni és mégis elszeparált lesz egy picit. 2 év múlva fogunk tervezni költözést, mert jó lenne majd még egy gyerek, de persze ez egyelőre még messze van, most ezt kell megoldani, szerintem elleszünk. Ha a baba nehezen alszik majd vagy sokat kell kelni hozzá, akkor párom átjön ide a nappaliba és itt is van egy kanapé amit ki lehet nyitni, max. pár hétig itt alszik, ha ott nem bírja.

Matrac - nekünk a kókuszmatrac bevált a saját ágyunkban is, nagyon jó, nagyon kemény, kényelmes! Marha drága volt, de ezt többé nem kell cserélni, nem rugós, nem mehet tönkre, masszív, szóval a baba is kókuszmatracot kap. Azok között is van sokfél, pl. amiről külön a húzatot le lehet szedni, van, amit pl. lehet mosni úgy egészben, van vékonyabb, vastagabb és magában a matracban van különböző anyag, ezeknek az arányától függ az ár is. Szerintem elég a sima mezei kókuszmatrac, a Brendonban amit nekünk ajánlgattak, az 16 e ft. volt (120X60), azért az kissé drága, de az volt az, amit simán a kádba is bele lehet tenni, úgy tisztítani, és nem megy tönkre.

Kilók - most komolyan, ha éhes vagyok és ennem kell, mit tegyek? Ne egyek??? :? Tegnap anyuéknál voltunk és mindenki azt mondta, hogy csinos vagyok nagyon és kellett ez a plusz kiló (na jó, azért enyhe túlzással), a magasságomhoz mérten kb. most vagyok annál a súlynál, amit ált. a könyvekben írnak, 170 cm magasság és 65 kg. Még nem is vagyok 65, 63-64 között mozgok, de úgy viszont sok ez, hogy kb. 55-56-ról kezdtem! De nem zabálok egész nap, viszont ha nem jó a közérzetem, mert éhes vagyok és pang a gyomrom, akkor eszek és kész! Nekem a nőgyógyi se mondta, hogy ennyi vagy annyi kiló lehetek, majd meglátjuk, hogy a köv. vizsgálatnál szól-e valamit, a védőnőt pedig letojom! :roll:

Timi - nagyon édesek a babarucik, hol vetted őket? Piercingedet kiszedtem már? Nekem már kezd kifordulni a köldököm, még jó, hogy kiszedtem, neked viszont még kisebb a pocid, mint az enyém.

LKata - a Brendonban amikor mi voltunk, a kókuszmatracok közül csak a nagyon drágák voltak a boltban, a középkategóriásak nem, ami pl. a honlapjukon megtalálható, nézd meg ott, ott fent van az összes fajta és a leírásuk, jellemzőjük, áruk és minden!
Szerintem a kókusz-szivacs keverék felesleges, akkor vagy kókusz vagy szivacs :D

Babe - köszi az infót a hüvelytablettával kapcsolatban, de megmondom őszintén, kivágtam a kukába a maradék egy szétmálottat, mert felhúztam magam, hogy ennyire nem tudom bedugni, és meg is ijedtem, hogy így összeszűkültem :shock:
Hogy fog így kijönni a gyerek, ha már egy tablettát se tudok bedugni??? :roll: Amúgy most úgy néz ki, nincs az az igazán sárga folyás, mintha elmúlt volna, de most van sok színtelen vizes, néha meg is ijedek, hogy ez normális-e, de biztos az.

Andi - mi volt a dokinál? UH???

Melltartó - hát tegnap pont egy régibe préseltem bele magam, a 70A-ba, de nem tudom, hogy gondoltam, mert amit nemrég vettem, a 75C, már az is szorít, aztán le is kellett vennem anyuéknál, mert kibuggyant mindenem belőle. Én vettem a NewYorkerben szépeket, egyszerűen csak nagyobb méretben, mint ami kellett, de mostanra már egyik sem kényelmes. A mh-emre néha jön egy nő sok fehérneművel és 300 ft a melltartó, nem szivacsos, csak sima pamut, kissé mamás, de most veszek vagy 5 db-ot, és úgy, hogy már elég legyen a terhesség végéig, aztán majd utána veszek szoptatós melltartót is, azt mindenki javasolta, hogy nagyon jó és kényelmes is, de egyelőre elvagyok ezekkel a nagyobb méretekkel, tipikus terhesmelltartót nem veszek, mert azt nagyon drágának találom, és az is mamis végülis.

Amúgy megvagyunk, tegnap nem rúgdosott sokat Bogi baba, aztán este és éjjel bepótolta. Most is meleg lesz, de legalább még van egy kis levegő, ha párom végre méltóztatik felkelni, csinálok egy kis kereszthúzatot, amúgy ma elmegyünk az RS-be, anyukám azt mondta, hogy ott vannak jó bababútorok, nézni kell pelenkázó-komód szerű valamit az ágy mellé.

Tényleg, nálunk az ágy mérete, vagyis a matracé, ami belemegy 120X60, de láttam, hogy vannak nagyobb ágyak is, nem gáz, hogy mi ekkorát vettünk??? :shock: Nektek mekkora van??? Nem növi ki hamar a bébi? Bár ez 3 magasságig állítható, de mégis.

Na megyek tovább, jó sok lettem, szép napot, írjatok,

Ildi

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Csajoooook!!!

Most nézem, hogy a Brendonban leárazták a Scholl papucsokat, nézzétek meg, nagyon jó árban vannak, tudom, hogy valaki még akart venni rajtam kívül, most tényleg megéri, itt a link, én ma megyek és veszek is, mert a sima nyári cipőmben szétmegy a talpam és már a hátam is fáj.

http://www.brendon.hu/ProductSearch/bro ... cs&empty=1

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Ildi
Amikor előzőleg belinkelted a papucsokat, akkor is ennyibe kerültek! Ezen akadtam ki...az enyém sokkal több volt... :roll: Viszont tényleg megéri venni. Nem mindegy, hogy milyen cipőben csináljuk végig a nyarat. Meg ha majd elkezdünk vizesedni (esetleg :roll: ), akkor semmi más cipőt nem tudunk felvenni...

marek
 
 


nusildi: baba és gyermek ruházati bolt-ban. most pont kifogtam az akciós nyári árleszállitást, nem sok, de ez is valami.én szeretnék mindenböl újat venni neki. a barátnöm mondta, hogy ö ugyan ennyi pénzért amit én elköltöttem 4xennyi ruhát vett a picinek csak ö használtan. ti hogy vagytok ezzel? újat vagy használtat?

még nem vettem ki, mert még minig változatlan a pocim meg a köldököm, de én is kifogom.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Marek - ezt észre sem vettem, úgy láttam, hogy most van akciósan a Brendonba, de így is jó, csak jó áron legyen :lol: Amúgy egyetértek, nekem anyukám mondta tegnap, hogy lehet, hogy a hátam is attól fájdul meg du-ra, hogy nem igazán kényelmes a cipőm, sőt, az egy papucs, amit hordok és szinte a földön járok, annyira vékony a talpa.

Timi - én voltam turkálóban és vettem ott nagyon szép dolgokat, a múltkor beraktam a képet, pár oldallal lapozz vissza, 3 e alatt költöttem és vettem asszem 6 bodyt, 1 cipőcskét és 1 sapit. Ami használt, az is teljesen jó, ha jó helyen turizol, úgyis annyira hamar kinövi majd a baba, főleg az 56-os méretet. Persze veszünk majd újat is és valószínűleg kapunk ajándékba is, de én nem zárkózok el a turitól, sőt. Az összes "kismamaszoknyámat" turiztam, gumis derekú lapszoknyák, összesen 8 e forintot fizettem és vettem 7 szoknyát!!! A kismamaboltban egy db kerül kb. ennyibe :shock: Szóval megéri turizni is. Amúgy a Tescoban nagyon olcsón vannak rugik és a C&A-t is sokan ajánlották.

És Timi, szerinted vissza tudjuk majd tenni a szülés után? Én nagyon szeretem a piercingemet, de most már durván nézne ki a köldökömben, annyira kifordult, majd csináltatok új képet párommal, mert már durvább, mint 3 hete volt :roll: Mostanában hihetetlen mértékben nő a hasam!!!

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Andi - megtaláltalak iwiwen, nagyon jó kis képeid vannak fent, Barbi nagyon cuki a vízparton meg amúgy is :lol: A szexipóz kép zabálnivaló! :wink:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok :P

Hát,lányok én megpróbáltam visszaolvasni az elejétől a hozzászólásokat,de az első 15 oldal után feladtam :oops: Egyszerűen képtelenség :!: :!: Egy kicsit szerettem volna képbe kerülni,de azt hiszem ez nem megy :cry: Biztosan fogok olyan dolgokat kérdezni,amiről Ti már beszéltetek,úgyhogy előre is BOCSI!!!

Szöszke!
A védőnőd tényleg nem egészen normális.Szerintem büszke lehetsz magadra,hogy csak ennyit híztál.Én már most 6 kilónál tartok,s sajnos egész nap csak falnék.

Amúgy megnéztem a pocifotóitokat,s mindannyian nagyon csinik vagytok :P Nekem extra nagy hasam van,tuti versenyt nyernék vele :P A múltkor elmentem rucikat vásárolni magamnak,s az eladó megkérdezte,hogy a hátralévő pár napra,miért akarok még ruhát venni :shock:

Hol alszik a baba:Nálunk teljesen külön szobában fog aludni.Ez a módszer bevált Fanninál is.Az elejétől fogva a saját szobájában aludt,s én ezt jónak tartottam.A hálószobából láttam a kiságyat,s légzésfigyelőt is használtam.
Tényleg nektek mi a véleményetek a légzésfigyelőről?Fogtok használni?

Melltartó:Nekem nem igazán nőttek meg a melleim,úgyhogy még a meglévők többségét tudom használni.

Kép


Kép
moncsi06
 
 


Timi...Kis ruhákkal kapcsoltaban....szerintem felesleges mindenből ujjat venni, főleg rugiból, mert olyan hamar kinövik4 Főleg az 56-62-est! Pár hétig hordják csak! :?
Gondolj bele egy szebb rugi jobb estben2500-3500 között mozog árban, és kell vagy 5-6 darab minimum méretenként :shock:

Kis badyt jobban megéri ujjat venni mert azt többet fogod mosni , és magasabb hőfokon! Nem?
Kifogót, pelust , takarót én is ujjat veszek, mert az sokáig használjuk majd!
Meg úgyis látod mi az ami már nem éri meg, és a használt is ugyan olyan szép.

De egy használt kisrugi is párszor volt használva és negyed áron van! :D Kimosod...és semmi baja...én vettem olyanokat ami olyan szép élénk színű mint az új! 400 :wink: forintért!

Én úgy csinálom hogy veszek pár ujjat is(ami ünneplős, orvoshoz járós...ilyesmi, és veszek használtat ami jó itthonra vagy mondjuk overál alá sétához! Az nem látja senki! :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Timi: én is vegyesen vettem..de használtból csak olyat, ami tényleg szép állapotban van, amiket vettem, 1-2 db kivételével olyanok mintha teljesen újak lennének.

Kép
babe.
 
 


Ildi, nekem volt sok helyen piercingem, de 2 nap alatt mindig beforrtak, de ha annyi idő alatt nem is, 2-3 hónap alatt biztosan összenő a lyuk, sztem biztos h újra kell majd szúrni.

Kép
babe.
 
 


Kata, péntek du.-n megyek 4Dre:) és kisfiút szeretnék...de nem baj ha kislány, örülök annak is:)

Kép
babe.
 
 


Timi!
Szerintem sem kell feltétlenül csak új holmikat venni.Nem olcsók,s úgyis csak rövid ideig használhatók.Természetesen én is vettem anno újakat/ünnepre,orvoshoz/,de turiból is sokat vásároltam,s nem bántam meg.

Kép


Kép
moncsi06
 
 


Babe!
Remélem,teljesül a vágyad,s egy kisfiú lakik a pocdban :P

Kép


Kép
moncsi06
 
 


Köszi Moncsi!:) Te tudod már milyen nemű a babád?

Kép
babe.
 
 


Babe...drukkolok! :wink:

Remélem én sem csalódom majd 15-én, mert már nagyon beleéltük magunkat a kisfiú fogadásába. Pedig először nagyon lányt akartam, most pedig......büszke vagyok hogy fiam lesz és Fecó meg az apukám boldog! :lol:

Moncsi...nem baj ha olyat kérdezel amit már kitárgyaltunk...nyugodtan. :D Lehet, mi is azóta okosodtunk vagy már el is felejtettük :wink:

Melltartó...én tök bajban vagyok velük, mert amit vettem olcsobbakat, abból 3-4 mosás után kijött a drót :roll:
Drágát meg nem akarok venni. Ha meg olyat veszek amiben semmi merevítés nincs , akkor meg húzza a mellem a gravitáció! :oops: :(
Most is amit vettem 800 forint volt, pamut, meg támaszt is rendesen...de már meg kellett varrni mert szúrt a drót! :?

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Babe!
Igen már tudom,ha minden igaz és a dokim jól látta /99,9%-ra mondta/,kisfiam lesz :P

Kata!
Köszi,megnyugodtam :D

Kép


Kép
moncsi06
 
 


Sziasztok!

Annyit írtatatok megint, hogy nem győzök olvasni.

Peva- A múltkor elfelejtettem megdícsérni a pocidat! Tök jól nézel ki!

Zsuzsu - Gyönyörű a kis nyuszid!!!!!

Hízás - Én 5 kg környékén járok függően attól, hogy mikor állok a mérlegre. Konkértan nem izgatom magam miatta, akárki akármit is mondjon. Amit megkívánok, azt megeszem. Ha gyümölcsöt, akkor azt, ha édességet akkor azt. Pesze nem zabálok féktelenül, de nem is vonok meg magamtól semmit. Szerintem ez ugyanúgya alkti kérdés, mint, hogy ki mekkora pocakot növeszt vagy mennyi teje lesz.

Haszált vagy új? - SZerintem nekünk is vegyesen lesz, mert sok barátunknál már meg van a családi létszám, igyekezenk megszabadulni a számukra már felesleges dolgoktól. Turkálni annyira nem szeretek.

Én rettentően szenvedek a melegtől. Legszíveebben a bőrömet is levenném, pedig jövő hétvégén lagziba megyünk, ruhám még nincs. :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok!

Te jó ég, mennyit kell bepótolnom?! Na bele is kezdek...

Marek!
Kössz a tippet, de ma reggelre visszaállt fehérre a cucc, és most fogjuk rá, h megnyugodtam...így legalább látom, hogy nem magzatvíz. De otthon majd tuti beszerzek olyat, csak hogy legyen vészhelyzetekre.
Tudom, h már jól kitárgyaltátok, de sztem nyugodtan fürödj nyílt vízben. Mondjuk ha arról a helyről tudod, h koszos, ahova mennél, akkor ne...pl Duna, Tisza kizárt, de apukám azt mondta, h a Balaton most nagyon nagyon tiszta, tán inni is lehet belőle.

Bettina!
Hát mostmár így alakult, de látom jól éreztétek magatokat, nagyon jók a képek is! Pedig elvittelek volna a Primarkba, ahonnan tuti egy nagy zsák babacuccal tértél volna haza...és csak filléreket fizettél volna. :) Az enyémekről majd teszek fel képeket, végre megoldottam a program roblémát.

Moncsi!
Üdv közöttünk! További kellemes hónapokat!
Én a Gergőre szavazok! :) Nálunk Benedek, esetleg Bence lett volna, ha fiú.

Inez!
Hát én nem örülök a hűvösnek, nyarat akarok! :( Pontosan 3hét múlva megyünk, 20-án. Igazából csak a súlyát kell megnézni a kocsinak, meg egyéb más adatait, ezután meg élőben tologatni, h mennyire könnyen megy, és könnyű-e összecsukni, esetleg ülés szintet állítani, tartozékokat (autós, mózes) le-fel rakni. Az bizti tuti, hogy a könnyű babakocsik a nyerők, a 10-12kg-osokkal már nehéz közlekedni. A bugaboo-ból van a cameleon is, nemtom melyiket néztétek. Ehhez van mózes külön, nekem ezért nem kellett már eleve, na meg 12kg...pedig adni akart egyet a főnököm, de nem fogadtam el, mert praktikus kocsit szeretnék. Én minden nap abban tologatom a gyereket, de magamnak nem kéne.
A magzatvíz miatti arám most elmúlt, ahogy írtam Mareknak, de majd otthon veszek olyan izét, h legyen.
Gratula az első babycucchoz! Vigyázz, nehogy elkapjon a gépszíj, mint engem. :P
Hát nevekkel mi még sehogy...talán a Maya, Zara és Lily most a közös pont, dehogy ezen belül?! :? A 2. név pedig Africa, az tuti...Nekem tetszik még nagyon az Anna, Mia és Mango, de daddynek nem...és nem szivesen mondok le róluk. :( Különösen a Mango Africa tökjó lenne, mert az első név nem a-ra végződik. De nem akar gyümölcs nevű gyereket. :?

Zsuzsu!
Gratula a kiscsajhoz, tökjóó! :)
Ábel még mindig tündér, kis nyuszi angyalka. :)

Nusildi!
Ari a tigris, meg az ügyfeled is, h ilyen figyelmes! :)
Hát sztem nem tetted túl jól, h feélben, sőt harmadban hagytad a canesten kúrát. Elvégre kell a 3 a teljes kezeléshez. Mondjuk már mindegy, remélem így is maradéktalanul rendbejöttél. Itt csak egy darabos kiszerelés van, de az 500g-os, nem 3x200, mint otthon. Én ezt nyomtam, és ma reggelre állt vissza a normális szine a cuccnak. Hát nem mondom, h tuti maradéktalanul meggyógyultam, de majd még kenegetem a külső krémmel, és meglátjuk. Most pár napig nem használtam.
Én az RS oldalán nem találtam bababútorokat. :( Mi is 60x120-asat veszünk. Én nem akarok nagyobbat, és átalakíthatót sem, mert majd később kap nagyobb rendes gyerekágyat. Lehet h majd ilyen csúzdásat, alul-kuckósat vagy komolyabbat, úh baby korára elég a síma, és legyen minél kisebb.

Peva!
Ari a hasad, és nagyon csini vagy! Fürdőruháról nem tudok nyilatkozni, egy ideje fel akarom próbálni, de egyszerűen nem találom őket...pedig van 3. De tuti most vennem kell egy újat, mert az alsójuk alap állapotban is passzos. Majd kötőset veszek, és az jó lesz majd később is.

Biceboca!
Ez a edikűrös szép lehetett...London feelingem van a storytól. Itt senki nem ért semmihez, hiába kérdezel bármit. Pl telefon boltban nem tudják bekapcsolni az adott mobilt, meg hasonlók. :D A fodrászokkal, szolgáltatokkal kb ugyanez a helyzet...pedig nem gondolná az ember, h Londonban ez megy,

Handrea!
Azért csak óvatosan a melóval! :) Nálam is mostmár minden fele rugdos, biztos bukfencezik. :) Eddig kizárólag nagyon lent, bal oldalon rugdosott. Lehet rákapott a mozgás örömére. :)
Én sima melltartókat hordok, Marks&Spenceres, vékony szivacsos, merevítős, pamutot. Vennem kellett 75B-set még az első hónapokban (70A vagyok egyébként) és azóta ezekkel elvagyok. Sztem kihúzom velük...remélem. Kismama melltartót ln is szivesen vennék, mert tuti praktikus lenne majd szopinál...de nem hiszem, h látezik ilyen kis méretben, mint ami nekem kéne...úh nem lesz. :(

Szöszke!
Az a védőnő hülye. Én már 5,5-6kg-nál tartok. :?

Lovaszkata!
Nálunk sajnos egy szobában lesz velünk a baby, mivel egyelőre nem tudunk külön lakást bérelni, barátokkal lakunk...akik most szintén babyre hajtanak. A csaj már teherbe esett decemberben, de sajnos történt vm, és 6hét után megállt a fejlődésben a baba. :( Szal velünk lesz a baby, de ha tehetném tuti külön szobában lenne, babyőrrel, esetleg légzésfigyuval. Ez a tapasztalatom a kissrácnál, akire vigyázok.

Timi!
Milyen oldaladra rakosgatod a képeket? Megnézhetem én is?
Én mindent újat veszek. Ha otthon élnénk, akkor ezt nem biztos, hogy megtehetném, úh sztem teljesen ok, ha használtan is veszel cuccot. Azért biztos mindenkinek lesz pár új is. Csak keress egy jó turit, ahol tényleg jó állapotban vannak a cuccok, de agyon használtat biztos te sem veszel meg. Babykenk teljesen jó, alig van rajtuk a cucc, mert olyan gyorsan kinövik, úh kiszolgál még egy gyereket simán. Főleg ha külföldről, pl innen Angliából mennek a cuccok, mert itt tapasztalatból tudom, h rengeteg ruhájuk van a kölköknek, én is sokmindent kb csak 2hetente, vagy mégritkábban adok rá a gyerekre, és max 3-6hónap múlva kinövi...úh ki lehet számolni mennyit van használva az adott ruhadarab. :)

Kókuszmatrac: Hát én is eldöntöttem, hogy ez lesz. Kicsit ellenálltam neki, mert nem vízálló a huzata, de asszem meggyőzőek a leírások, hogy ki lehet mosni mindenestől, és gyorsan megszárad. Asszem vk ezt meg is erősítette...tán Kata, de nem vagyok biztos benne. Mindenképp légző matracot akartam, úh erre tökéletes...de itt meg vannak légző, rugós, hiper szuper matracok, vízálló huzattal. 65fonttól (20e ft) lehet kapni, de így a kókuszmatrac ki fog jönni 40-ből. Meg ha mindenki ennyire dicséri, és ennyi mindenkinek bevált, akkor nekünk miért ne lenne jó? Én a Brumimaci boltból néztem ki a drágább fajtát, aminek frotír a huzata. az 12.900ft. És ugye nekünk 2 kell majd. :?

Babe!
Szurkolok a kissráchoz! :)

Velem minden ok, most fogjuk rá elmúlt a magzatvíz parám is. Pénteken voltunk koncerten, ami nekem nem volt egy nagy élvezet, mert kb 20percet tudtam bent állni, aztán elkezdett dagadni a kezem-lábam, meg nem volt kényelmes állni. Paráztam a hangerő miatt is, mert a mellkasomban dübörgött a basszus, olyan hangos volt...bár nem kezdett ijedezbe ugrálni a kiscsaj, úh gondolom nem zavarta. De végül akkoris kimentem a bárba, leültem a kanapéra, és a hátralévő időt ott töltöttem. Néha kijöttek a többiek is, és ott ücsörögtek ők is egy darabig. De nekem már nagyon mehetnékem volt, főleg, hogy a koncert utáni dj-t én egyáltlaán nem szeretem. Szerencsére Londonban a legtöbb ilyen hely 2kor bezár, így nem kellett túl sokat szenvednek. Ez épp a Jazz Café volt.
Tegnap este meg olyan bulit rendezett odabent a kiscsaj, csak pislogtam. Tök erőseket rúgott, sztem végigbukfencezte az egész hasamat, mert mindenhol éreztem a rugdosást, mindig máshol...kivülről is tökre látszott, vicces volt. :) Ennyire aktív még nem volt. :)

Na végre sikerült letöltenem a programot a képekhez, úh pocifotókkal búcsúzom. A következő üziben pótolom az újonnan vásárolt rucikat is, amiket már jövő nyárra vettem, mivel most nyári akciók vannak. :) Bocsi, kicsit sok lesz. :)

Kép Kép Kép

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


Na akkor a rucik, aikkel tartoztam. Ezeket már jövőre vettem, mivel most nyári akciók vannak. :)

első 3 kép:
Gap leárazás (összesen 22e ft, 3 ruha, 3 zokni, 4 rövidujjú body, 3 rövid kezeslábas)
Kép Kép Kép

második 6 kép:
Primark-Londoni legolcsóbb ruha áruház, egyébként spanyol cuccok (összesen 16e ft, 9 sort, 1 rövid kertészfarmer,7 póló, 3 trikó, 2 ing, 3 rövid body és egy csajos kiscipő)
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


sziasztok

remélem mindenki jól van :lol:

Képzeljétek,tegnap elkezdett folyni az elő tejcsi, nem korai ez még?

hát én gondba vagyok,mert nekem alapból is nagy melleim voltak/95 és D kosaras melltartót hordtam/
de most még nagyobbak lettek
:shock: csak azt nem tudom már hova tudnak nőni :shock:

Én már +10 Kg-nál járok :shock: védőnéni szóvátette,te letojom :lol:
Pedig nem zabálok, csak akkor eszem,amikor éhes vagyok :shock:
És ha éhes vagyok,eszem, én nem fogok koplalni egy védőnő kedvéért sem terhesen :twisted:
Lessz majd részem utána benne,bőven. :D
És ha már 2-szer /szülés után/letudtam fogyni 35 Kg-ot,akkor most is sikerülni fog,simán :lol:

Vigyázzatok magatokra!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa!

hihi, ne aggódj, az én mellemből a 20 hét óta szó szerint ömlik az előtej.fejnem kell, mert annyira feszít, meg viszket, hogy megőrit.tegnap este kb 20 g-ot fejtem ki.ez igy volt Ábelnél is, és amikor megszületett semmi de semmi gondom nem volt a szoptatással.szóval, nem korai, ilyen előfordul, én örülök neki, rögtön lesz mit ennie a pindurnak.
szerintem ne izgasd magad a kilók miatt, plána, hogy neked feküdnöd kell.nem értem igy mit várnak, nyilván nem csokit eszel egész nap.

Az alvás kérdés.Mi olyan szerencsés helyzteben vagyunk, hogy mikor ábel megszületett rögtön volt külön szobája.Én tudtam, hogy nem lesz szülői ágyban alvás, ehhez nagyn ragaszkodtam, és következetesen inkább felkeltem hozzá.nem is tudom ki írta, hogy külön szobája lesz a babunak, és majd ott alszik vele, hogy apát ne zavarják.Na én ezt pont igy csináltam, azt hittem ez igy tuti lesz.kb 2 hétig bírtam, aztán visszaköltöztem a férjem mellé.A babák úgy alszanak, hogy közben sokat ficeregnek, nyammognak, szuszognak, ábel még horkolt is:-)én meg minden neszre ugrottam, gyakorlatilag nem aludtam semmit, és elég hamar kikészültem.Inkább vettünk egy bébiőrt, ami csak egy bizonyos hangerősségre kapcsol be, amikor már sír, vagy erősebben nyafizik a baba.Én akkor mentem csak át, és etettem meg.És ez igy bejött.végre tudtam aludni, nem hallgattam minden szusszanását, mert azt hosszú távon nem birtam volna.viszont egyet nagyon betartrottam, és szerintem érdemes ezt megtenni, hogy nem felajánlani a babának egyszer sem a szülői ágyat, ha nem szeretnétek, hogy oda szokjon.persze, ha nincs ezzel gondotk, akkor semmi probléma.Én annyira lemerültem nappal a sok teendőben, hogy önző módon az éjjeleimhez meg az ágyunkhoz nagyon ragaszkodtam.és működött.nem mondom voltak horror hetek, amikor 5ször mentem át szoptatni, de hittem benne, hogy hosszú távon ez igy megéri.és amikor már nem kellett etetni éjjel kb 6 hónaposan már rendszeresen átaludta az éjjeleket, akkor meg elkezdődtek a nyugodt éjjelek, nem volt járkálás nem volt etetés-itatás, megtanulta, hogy éjjel szunya van, és ezt azóta is szépen tartja.Pedig már rács nélküli ágya van, és ennek ellenére sem mászkál át hozzánk.mert egyszer sem aludt ott.Bár az kétségtelen, hogy a szülői kitartás és következetesség mellé sajnos elengedhetetlen, hogy egy viszonylag alkalmazkodó és együttműködő babánk legyen.Mert ha a necces éjjeleken nem 40 percet ordított volna, hanem 3 órát, háááááát nem tom mit tettem volna.Szóval, én most is igy tervezem, hogy rögtön külön szobába a két gyerkőc, ábel szerintem hamar meg fogja szokni, a bölcsiben sem volt gond.a kicsinek meg ez lesz a természetes.csak reménykedni tudok, hogy ez a baba is engedni fogja a dolgot.

na, kicsit hosszú lettem, bocsánat:-)

üdv mindenkinek, remélem szép napotok lesz.
emmalena
 
 


Sziasztok Csajok!

Köszönöm a bókokat - ruha C&A - 3490,-Ft :lol:

Melltartó: már 10 hetes terhesen le kellett cserélnem a korábbiakat. Akkor vettem 2 méf hagyományos, nagyobb méretet.

Azóta 2 kismama melltartót is - fentieket kinőttem. Sajnos nyáru ruhákhor nem igazán lehet őket felvenni, de nagyon kényelmes! (persze jó drágák.
Ajánlom mindenkinek, felüdülés a ciciknek. :)

Matrac: nekünk a saját matracunk rugós+kokusz plusz kis szivacsréteg. Nagyon kényelmes.
Szerintem is érdemes a kókuszmatracot venni - lehet venni matracvédőt vízhatlant, aminek a teteje pamut- nem pálik bele a gyerök :) . Azt azért érdemes tenni a kókuszmatracra, bár mosható, de decemberben mire megszárad nekünk....

Szépek a rucik! Lassan mindenki kedvet kap- bár én tartom magam augusztusig. Bár nem is járok olyan helyen, ahol vannak- kocsiba be, munka, kocsiba vissza, otthon. Így lehet spórolni. :lol:

Barack nálunk is megy- jó ez a gyümölcsszezon.

Scholl papucsok jó áron vannak- bár már jártam úgy a Brendonnal, hogy a neten azt írták van az áruházban, aztán nagy semmi. :cry:
Ha nem akartok feleslegesen menni, telefonáljatok oda.
De a derékfájások erre vezethetők vissza - részben. Fontos a jó cipő. Nekem sajnos lúdtalpam van (vagyis haránt-boltív süllyedésem), betéttel sokkal könnyebb. Persze szandikba nem tudom tenni.
Remélem a gyereknek nem lesz! Szegényke: lúdtalpam van, szemüveges vagyok, ferde a gerincem..... :cry:

Persze ez legyen a legnagyobb baja :)

Bocsi, ha nem reagáltam mindenre, muszáj dolgoznom.

Szép napot/hetet mindenkinek!

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


Sziasztok!
Tegnap este nem tudtam bejelentkezni, mert baromi lassú volt a Babanet. Most meg már nem tudom, hogy mit akartam.
Sensie
Nagyon csinos a hasad! És ezek a ruhák!!! Tök jók!!!!
Ruha kérdés?
Én nem tudok turkálni, úgyhogy használt csak annyi lesz, amit ismerőstől kapunk, ha kapunk egyáltalán. Mondjuk nekünk már minden megvan, néhány csajos cuccot veszek még hozzá és annyi. De a férjem még a babacuccok közelébe se akar menni a boltokban, úgyhogy én szerintem csak akkor vásárolok, amikor a baba megszületett, minden rendben van és hazajöttünk a kórházból. Tavaly nagyon lelkesen vásároltunk már ilyenkor, nem gondolotuk, hogy bármi gond lehet.
Emmaléna
Ha az ember fekve szoptat, akkor hogy tudja elkerülni a szülői ágyat? Persze nemtom, hogy fogok szoptatni, meg lesz e egyáltalán tejem, de ha mégis... :roll: Mert én is szeretném, ha mindenkinek meglenne a saját helye.

Na megyek muffint sütni. Nem sok kedvem van ebben a melegben, de muszáj. Legalább megint nem lesz hideg a konyhában... :lol:
Majd még benézek!

marek
 
 


Jó reggelt Kismamik!
Tegnap kaptam az anyukámtól egy kis hálózsákot, tök édes! Ő varrta! Bélése flanel, és külső része pamut(fehér) egy kis elefántot varrt rá! Olyan 62-68 as méret. Nagyon örülök neki! :lol: Mégsem kell megvenni 3000-4000 forintért! :wink:

Ancsa.....örülj neki ha van egy kis előtej szivárgás....legalább tudod hogy ezzel nem lesz gond! :wink:
Nekem semmi ilyen nincs! :? Remélem azért lesz tejem!
Ja, és a súly miatt én is aggódom kicsit, mert olyan szekálós az orvosom, de azt nem veszik figyelembe, hogy mi nem tornázhatunk, feküdni kell....és így könnyebb hízni! :evil: Nem? Úgyhogy ne lelkizz ezen!Biztos nekem is szólni fog mert most 8 kg nál tartok, de mire megyek hozzá két hét mulva lehet hízok még egy kilót! :roll:

Martac....már úgy körüljártuk a témát.....szerintem a többség szava szent.....a kókusz a legjobb! Csak jó lenne kifogni valami akciót! :D
A méretét tekintve, mi 60x 120 -at veszünk, a baba jobban érzi magát ha kicsi helyen van. Meg mi szeretnénk 2-3 év külömbséggel tesót, és akkor úgyis veszünk valami állítható hosszú gyermekágyat! :wink: 2 éves koráig meg elég a 120-as hossz.

Sensi ...szépek a kisruhák! Olyan szépen lehet öltöztetni egy fél-egy éves kislányt! :wink: Ezért irigykedem kicsit! :lol:
Szerintetek mire késő tavasz, nyár lesz addigra 68-as ruci kell majd? Vagy talán már 74-es???? :roll:
Mert itt is van nyári akció, tök jó cuccok vannak, de nem akarok előre vásárolni, mert nem tudom mennyit nől addig a baba???? :?:

Szép napot mára, minden jót!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Sensie - Tényleg sajnálom, jó lett volna együtt shoppingolni,, de az az igazság, hogy fél-1 óráknál többet nem tudtam magamnak lopni napközben, ezt is csak akkor amikor betettem őket a Britishbe vagy a Natrual Historybe. Addig meg örültem, hogy heverészhetek egy kicsit a padon. Azt a két kis rucit is, amit említettem hazafele Canterburyben vettem, amíg ők katedrálisoztak. SZóval sajnos nem igazán volt időm magunkra. :cry: Viszont nagyon arik a rucik, amiket vettél!!!! Irigy, irigy!!!

Emmalena - Előtej??? :shock: Te jó ég! Már most? Nem semmi!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Ja, alvás téma - Mi csak úgy tudjuk majd megoldani, hogy mi továbbra is a galérián alszunk, a babóca kuckója pedig alattunk lesz. Így együtt is leszünk, meg nem is. :lol: A nagyszobába lesz kitelepítve a "NASA központ" (apa informatikus :wink: ) ,ami most a galéria alatt van, és minden további elektromos cuccunk ott van, így nem alszunk "elktroszmogban". :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Marek!

Én csak akkor kezdtem fekve szoptatni, mikor már nagyobbacska volt, és éjjel nem kelt fel.kb 5-6 hónaposan.nappal meg lehetett a szülői ágyon.:-)
emmalena
 
 


emmalena
Nem is izgatom magam a kilók miatt :lol: csak az idegesít,hogy piszkálnak érte :twisted:
bezzeg a melettem lévő nádszálvékony kismamát aki cigizik terhesen,azt meg nem macerálta :twisted: Jó hogy felszívom rajta a vizet :twisted: Neki nem szólnak azért mert cigizik terhesen, nekem meg szóvá teszi a kilókat :twisted:
Pedig inkább hízzon egy kismama többet,nem? Az nem ártalmas annyira a babának,mit a .....na befejezem,mert felmegy a vérnyomásom ha erre gondolok.

neked is van előtejed?akkor megnyugodtam...első 2 babámnál csak a 34 hét környékén kezdett el termelődni.Most meg 22 hetesen korainak tartottam.

Kata
Igazad van, mi könyebben hízunk,mivel nem mozoghatunk,nem tornázhatunk és így nem tudjuk ugy elégetni a kalóriákat :(
Ezt pedig nem veszik figyelembe :( Hát én akkor se éhezem terhesen és kész :twisted: Akinek nem tetszik a súlyom,az ne nézzen rám,egyszerű :lol:

Holnap megyek én is dokihoz :oops: Izgulok, remélem nem nyílt ki jobban a méhszájam :oops: esténként feszül a pocim :shock:
Mindenképpen szólok neki, hogy nézze meg :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


sziasztok, köszi a válaszokat.

nusildi: remélem, mert én is nagyon szeretem a pircinget. egyik ismerösöm fél év utánn simán vissza tudta tenni. én ha reggel kiveszem, este úgy kell vissza eröszakolnom.
babe, lovaszkata: drukkolok, hogy fiú legyen
sensimilla: persze, azért irtam. a pü-m mellett katincs a w.-s házikómra és ott vannak. majd irj, hogy sikerült-e. nagyon helyes pocid van és ezek a kis ruhák is nagyon édik.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


tegnap voltam fürödi. kifeküdtem a napra és sütettem a hasamat. egy idö utánn a Törpe kinyomta valamelyik testrészét /gondolom a fenekét/. olyan furi volt, biztos ö is sütette magát, aztán lehütöttem magam, párat rúgott és utánna semmi. gondolm elfáradt, és elaludt.
olyan jó volt, hogy most ennyire éreztem, úgy örülök. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Mit csinál a nemnormális kismama kánikulában???? Muffint süt egész délelőtt és közben vasal. :shock: Most meg fáj a feje a melegtől. Eddig elviselhető idő volt a lakásban, most már elviselhetetlen. Evvan...aki hülye az így jár... :lol:

marek
 
 


Timi
Terhesen lehet napozni? :roll: Mert én eddig azt hittem, hogy ha napra megyünk akkor is le kell takarni a hasunkat... :roll: Vagy megint valamit rosszul tudtam? :roll:

marek
 
 


Sziasztok!

Peva - az a ruci nekem is nagyon bejön, nem is drága, lehet, megnézem a C&A-t, bár azt mondtam, hogy magamnak már nem veszek rucikat, csak a bébire összpontosítok, de egy-két ilyen lenge ruha elkelne, főleg, hogy a mh-en is iszonyat meleg van.
Augusztusban is ráérsz még vásárolni, ez tény, én is akkor fogok a legtöbbet, mert onnantól nem dolgozok. De egy-két dolgot akkor sem bírtam megállni, a kiságyat pedig azért vettük már meg, mert volt ajándék pénzünk és ha nem vesszük meg, feléljük. :?
Scholl papucsot holnap nézem meg és szerintem meg is veszem, ha nem Brendon, akkor valamelyik boltja, van a Király u-ban is.

Sensi - nagyon-nagyon tetszenek a rucikák, amiket vettél, tök jó, hogy vannak ilyen boltok ott kint és ilyen jó áron :D
A hasad is nagyon szép, volt köldökpiercinged neked is, jól látom?

Bettina - ezen a héten nem is lesz vészesen meleg, még a mai napot kell kibírni, de nem lesz kánikula. Én is nehezen viselem a meleget, főleg a mh-en, itt kifejezetten dögmeleg van du. :?

Ancsa - ne foglalkozz a védőnővel, nem is sok az a 10 kiló ahhoz képest, hogy fekszel! Nekem úgy van ez a 7, hogy aktív vagyok! :shock: Egyébként úgysem bírnám megállni, hogy ne egyek, kínozni nem fogom magam.

Moncsi - ne olvass vissza, kérdezz nyugodtan, amúgy a régi témákat is megbeszéljük szívesen újra :lol:

Mi megvagyunk, tegnap megnéztem a meccset, a bébi végig rúgdosta az egészet, nagyon be volt indulva :lol:
Amúgy más extra nincs, ezt a levelet reggel 8-kor kezdtem el írni, de őrület volt a mh-en, szóval most sikerült befejezni.

Ildi

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Marek - én is úgy tudom, hogy lehet napozni, de a hasat le kell takarni, bár kb. 2-3 óra napozás után melegszik fel a bébi a hasban. Amúgy anno azt olvastam egy másik fórumban, hogy lehet pl. szoliba is menni, de csak a legrövidebb időre, mondjuk 5 percre, de nem szántam rá magam, inkább maradok fehér, a szoli amúgy sem egészséges, bár most már a nap is durván káros tud lenni, de ha jól bekente magát az ember, talán nem lehet baj.

Timi - én is remélem, hogy még vissza tudom tenni majd, de ha benő, akkor kilyukasztom újra :wink:

Ú, ez az előtej dolog nem lehet kellemes :roll: Főleg annak, aki melózik. Ha nekem itt folydogálna, hát nem tudom, mit csinálnék.

LKata - akkor ti is akkora ágyat vesztek mint a miénk. Abba is 120X60 méretű matrac kell, szerintem megvesszük a Brendonban a 9 e forintosat.

Jaaaa, voltunk tegnap RS-ben, hát nem voltam elájulva tőle! A Faktum márkájú bútorcsalád tényleg szép, de elég drága, nekünk csak pelenkázó-szekrény kellett volna, de 30 alatt nem voltak :?
Aztán felbátorodtunk, benéztünk az Ikeába, hát nem kellett volna, ott nem volt csak 2 db pelenkázó, az is inkább csak pelenkázó és csúnya volt, és alig voltak gyerekbútorok, vagyis bébibútorok, szóval kilőttük mindkettőt.

Viszont a Kenguru Kid-ben július 1-jétől nagy akciók lesznek, láttam a kis tájékoztató füzetüket, nagyon olcsók a babarucik, volt köztük kis hálózsák is és jó kis fürdőlepedő, érdemes megnézni, asszem a hónap végéig tart majd az akció!

Na megyek enni, jó étvágyat mindenkinek,

Ildi

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Ildi...de jó hogy írtad a Kenguru boltokat! Puszi érte! :lol:
Jővő hónapban terveztem is oda menni.
Ugye a Tatabányaiban is lesz akció??????????Mert az közelebb van. :wink:
Igen a 60x120-as kókuszmatrac jó lenne. Ha, máshol nem lesz olcsóbb akkor megvesszük a Brendonban. Max a neten megrendelem, mert a párom nem hinném hogy felvinne Pestre! Utál ott vezetni! És 5000 ft felett ingyen kihozzák! :D

Itt nálunk nincs annyira meleg, elöbb szakadt az eső ! :? Dörgött, villámlott!
Marek ...asszem máskor nálunk kéne muffint sütnöd! :lol: Csak, tudod.... a klíma miatt. :wink:
Szeretem a muffint! Hmmmm...nyami! :lol: :oops: :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Használt ruha:nekünk lesz ez is az is.Megmondom öszintén a hsznált ruhát könnyebb kimosni mert az anyatejes kaki nagyon bene tud maradni a ruhába.De persze lesz új ami ilyen dögös csavargos ruci :D

Ildi!Nekünk olyan van igaz 35volt amit késöbb komodnak tud használni.És ha csak egy kemény lapu pelenkázó lapot veszel?Sokan úgy csinálják és egy polcon vannak a hintőpor popsi krém és társa :lol:

Sensi!Nem válaszoltam a babakocsira egymás mögötit szeretnék.Nagyon klasz dolgokat vettél szerintem nem olyan vészes főleg,hogy új itthon sokkal drágább :( Babakocsi melyik lesz végül?

Marek!Én is úgy tudom,hogy nem szabad napozni terhesen :roll: Végül is fürödtél a tóba?Én este vasalok mikor hüvös van és nyugi Zsófitól :twisted: de így is utálom.

Előtej:Akkor lehet én multkor nem is beizadtam :shock: A cicimnél volt egy folt de azt gondoltam csak leizadtam az alvásba :roll:

Moncsi!De jó akkor neked is vegyes párosaid lesznek :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


LKata
Mikor menjek muffint sütni? De vasalni nem akarok ám közben!! :lol: :lol: :lol:
Kata
Nem fürödtem. Két hét múlva megnéz a dokim, ha zárt a méhszáj és még mindig ilyen rohadt meleg lesz, akkor esténként lehet, hogy kimegyünk egyet csobbanni...(csak nehogy ne maradjon víz a tóban :oops: )

marek
 
 


Üdv Lányok!

Jajj-jajj,megint jól lemaradtam!De gyorsan végigolvastalak benneteket!

Az alvásról- nálunk tuti,h a mi szobánkban lesz a kiságy,mert a másik a nappalink,de az egy kész állatkert!van ott mókus,ezerlábú,achát csiga,folyami rák és halak!Ott én sem szivesen alszok!Kicsit büdik! :lol:

A matrac- én még nem is néztem csak tőletek informálódok itt,h mennyi féle van,de azt hiszem a hallottak és olvasottak alapján a kókuszmatrac lesz a befutó nálunk is!

Melltaró és hízás- én eddig 3kilónál járok és az eddigi melltartóim is tök jók még!nekem nem nőttek semmit a cicijeim!már azon aggódok,h lesz e egyáltalán tejem! :(

Sensi,ismét köszi az infót!És nagyon-nagyon cuki a pocit és hogy milyen szép cuccokat vettél!.... :D egyébként már késő....engem is elkapott a vásárlási láz....azóta már van párna,takaró,törölköző és mind füleses! :lol: nagyon édi

És így végül egy kicsit engedjétek meg,h kidühöngjem magam!...
Borzasztó volt a hétvégém!szombat délután elmentünk Rajmiékhoz és olyanokat mondott az anyja,h azt hittem ott helyben elájulok!
Ott állunk hárman,rám se nézett csak Rajminak mondja ingerülten,h akkor hétfőn tisztittassátok ki az öltönyödet és hozd haza,itt legyen és az esküvő elötti pénteken gyere haza és majd innen mész!És még ehhez szó szerint ennyit tett hozzá szépen kihangsúlyozva: "ez így működjön jó! "
Egyrészt Rajmi már nem is lakik ott miért indulna onnan,másrészt 60km-re lakik tőlünk!Én meg töltsem egyedül az esküvő elötti éjjelt?! és majd idegeskedjek,h mikor ér ide? meg úgy egyébként is,hogy találhat ki ilyen baromságot?!?!?! :evil:
Persze amikor elindultunk hazafele a kocsiban sokáig gondolkodtam,h mit is mondjak Rajminak,de aztán elővettem a szomorú figurát és elmondtam neki,h nekem ez így nem tetszik!És mondta,h ő sem tudja,h miért akarja ezt az anyja?! és hogy nem megy haza!de én meg attól félek,h ez a nő meg majd elkezd neki bőgni és előadja a kisfiam nem szeretsz dumát és majd ezzel csalja haza!de akkor tuti,h én akkora botrányt csinálok,h csak na!
És mindezek mellett még egy forinttal nem segítette az esküvőt!eddig csak az én szüleim adtak és ilyeneket mond! :evil:
Miért van az szerintetek,h amég csak a barátom anyukája volt addig végtelenül aranyos volt most meg,h lassan hivatalosan az anyósom lesz tiszta hülye?!Mindezek mellett már jó ideje beszólogat,meg látom rajta,h semmi nem tetszik neki...
Na jól van,ne haragudjatok a kisregényért,de muszáj volt,mert felrobbanok az idegességtől!...
Vendég
 


Hahó!

Azt mondják az ügyfelek, hogy lehült kint a levegő :lol: :lol: !
Persze, hogy ma Barbit egyszál "pörgősszoknyában", azaz nyáriruciban vittem bölcsibe...állítólag kifejezetten hűvös lett. Én még nem érzem, de mindjárt kiszaladok az utcára fázni egyet, mert már nagyon jól esne egy kis borzongás :roll: :roll:

Lányok, voltam szobaton UH-n!!!
Isteni volt! Fiam egy az egyben bemutatkozott, akkkkkora fütyje van, hogy még a doki is elcsodálkozott!!!!
Fejjel lefelé, teljesen a lábam közé fúródva kalimpál, érzem is ezt mostanbában, mert a köldököm körül is elkezdődött valamiféle mozgolódás.
Azért megy még a bugyiturkálás is, nem tudom, talán a kezével boxol ott, mert a lábai az ég felé vannak. Persze biztosan pörög- forog, még van helye bővel.
Én nem kapok uh képet cd--n, pedig úgy megmutatnám a fiam nektek :cry: :cry: :cry: Megpróbálok szkennelni, hátha sikerül...

Ildi, a Kenguru Kid, az a Kenguru Gold-hoz tartozik? Vagy ez más??
Bocs,nme tudom, és én is beindulnék az akciókra, még semmim sincs...de ruhán kívül mindenünk van, úgyhogy nekem csak a téli kollekciót kellene összeállítanom...
A bécsi kirándulásunk pedig elmaradt, a többiek leszavaztak, mert állítólag mégsem olcsóbb, mint itthon...én azért lehet, hogy kiszaladok egyszer. :wink:

Andi
Kép
handrea75
 
 


Na sziasztok :lol:
Lejárt a hétvége...nekem nagyon uncsi volt, egyedül, igyhát sütöttem, főztem..tv-ztem...nem mentem át senkihez...kissé depis hétvege...kell egy-egy ilyen is, há nem?

Suly: én vezetem a primet köztünk :lol: 13kg, de jó hogy nállunk nincs védőnő...meg ilyensmi, senki egy szót nem szoll, hogy mennyit hizok, sem az orvos...még az hiányozna, hogy valaki szabja meg mennyit lehet...
há pontosan, mi a francot csináljak ha hiztam, ülő munkahely, kenyeret nem is eszek, mindig ugy főzök, hogy könnyű legyen, még az mh-ba is belötyögtetem a levest, hogy nem kenyeret egyek...napi 3szor eszek, este többnyire csak gyümi, vagy saláta...
A napokban kaptam egy megszolitást...'az a kövér csaj"...az én volnék...látnám őt mit a francot tudna másképp csinálni??

Na bocsi, kiborultam...
Melltartó: én 80 nál tartok, drotos szivacsost kinozok, mert iszonyu nagyok már a melleim, és gondoltam az jobban tartsa.

Lkata: mivel foglalkozik a párod?
Handrea: Gratulálok!! biztosan jól feldobta a napodat ez a kis mozizás..
nekem sem ártana....de én csak 14-en kell menjek

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Sziasztok Lányok!
Pestieknek találtam egy olcsó kókuszmatrac lelőhelyet:
http://babaholmiolcson.hu/index.php
A 60*120matrac 6500,-FT.
A héten zárva, de gondolom jövő héten csak kinyit. Azért egyet hagyjatok majd nekem is! :D
Peva: Melyik dokinál fogsz szülni?
Inez: nyugodj meg, anyósod valószínűleg most kezdi kapisgálni, hogy a kisfia felnőtt, és te nem csak egy barátnő vagy a sok közül. Szerintem továbbra is szeret téged, valószínűleg ez csak egy átmeneti "elmezavar". Az esküvőbe pedig csak addig engedjetek beleszólni, ameddig tényleg kompromisszumot tudtok kötni. Ez a Ti esküvőtök lesz, két felnőtt emberé, és ezen nem szabad felhúznia magát egy anyának sem (remélem ez eszembe jut majd az én gyerekeim esküvőjén is... :) ) Mellesleg én nem a balhét csapnék, hanem a megbántott, érzékeny lelkű, támogatásra vágyó kismamaarcomat venném elő: a Te könnyeid még érvként is felhozhatók anyóspajti előtt, nem is beszélve a párodra gyakorolt hatásról.
Pocaknapoztatás: én is úgy tudtam, hogy közvetlen nap ellen érdemes 2 réteges törülközővel letakarni a pocakot.
Kilók: nekem 9 kiló ment fel. :D Szerintem a fele ebből cickó...Legalább...
NO, hűs napokat mindenkinek,
Marcsi

macianyu
 
 


Adri!
Sajnálom, hoyg anyósjelölt kiborított! Őszintén szólva - én egyszer itt feldobtam ezt a témát és úgy tűnt, rajtam kívűl mindenki jóban van anyósával :oops: :oops: - én nagyon tartózkodom már tőle.
A kapcsolatunk elején igyekeztem őt "felkarolni" (30 éve egyedül él, 1 fia van, akivel nem túl szoros a kapcsolatuk stb), mi az anyuval barátnői viszonyban vagyunk, gondoltam, ha csak megközelítőleg hasonló viszonyba kerülnénk, mindkettőnknek jól esne. Hááááát....nem jött össze :( Egy nap (Barbival kb. 8.-9. hetes terhes voltam), megkaptam a döfést. Azóta látszat jóviszonyban vagyunk, de ahol lehet kersztbe tesz nekünk. Annyi szerncsém van, hoyg az unokáért maximálisan mindent megtesz, neki bármikor bármit, de tudom sajnos, hogy ez is csak addig lesz, amíg kicsi és nincs saját akarata, elképzelése (illetve "csak amolyan gyermeki" akarata van). Sajnos nem jó ember, én pedig féltem már magunkat a támadásoktól. Szerencsére férjem max. mellettem áll, DE én soha nem panaszkodom vagy szídom őt, csak tudja, hogy tudom, hogy tudjuk.....ez van. Ezt sajnos nem választhatjuk!
Nehéz, mert a gyerek miatt tartani kell magamat, pedig legszívesebben a sátras ünnepeken kívül nemigen érintkeznék vele.... és még így is érzi a gyerek, hogy én nem vagyok felszabadult. Ő sem nagyon hiányolja a nagyit, ha nem találkoznak. Volt már olyan is, hogy elment érte a bölcsibe, és barbi nem ment vele haza!!!! Képzeljétek, azt a cikit! És az volt a szörnyű, hogy se engem, se a fiát nem hívta fel, hogy mi a helyzet, sőt, még a gondozó nőt is megkérte, ne szóljon nekem!!!!
Nem tudom, mit gondolt???!!!! Mi lesz?! Ott fognak aludni? Persze hívtak a bölcsiből 3/4 5-kor (5-ig van nyitva....), én nyugalomban dolgoztam itt az irodában, és rohatam mint egy őrült, hogy tüzet oltsak....Útközben azon gondolkoztam, kit szídjak le? A gyereket? MIÉRT??? Őt? Egy életre összevesznénk....Így aztán úgy tettem, mintha semmi nem történt volna, és hazamentünk. Persze én voltam a hibás, mert ő honnan tudhatná, hogy én merre CSAVARGOK???? Ezért nem hívott fel!
Na, szóval így vagyunk mi, és még ragozhatnám!

Nyugi Adri, mindenkinek van keresztje! nekünk lehet, hogy anyósunk lesz az egy életen át!

Andi
Kép
handrea75
 
 


LKata - Andi - itt a bolthálózata a Kenguru Kidnek : http://www.kengurukid.hu/bolt.php
Az akció minden boltjukban érvényes holnaptól!!! Érdemes megnézni, mert a kis újságban nagyon jó árban voltak a dolgok.

Kata - az a baj, hogy kispolcot csak a falba befúrva tudnánk feltenni, de nem akarjuk kifúrni a falat, szóval marad a kombi pelenkázó-szekrény, remélem találunk olcsóbban is!

Marek - megsütötted? Le a kalappal előtted, nekem tegnap még málnaturmixot csinálni is alig volt erőm :?

Adri - de jó neked, hogy csak 3 kg ment rád fel!!!
Az anyósjelölted tojd le, nem éri meg felidegesítened magad rajta, hidd el, Rajmi úgyis már feléd húz minden szempontból, anyukája meg valószínűleg most szembesült vele, hogy "elveszíti" "pici" fiacskáját, nem tudom, van-e tesója, de ha egyke, akkor meg durván kijön ez a dolog. Nálunk páromnak egy bátyja van, de az anyja sokszor úgy bánik vele, mint egy gyerekkel, meg velem is és megőrülök tőle néha, de tudom, hogy a Zoli (párom) lehűti, ha sokat pattog, úgyhogy ne idegeld magad, majd ti tudjátok, hogy hogy lesz az esküvő és minden más ami vele jár!!!

Dalma - én is egész nap ülök a mh-en és biztos ez is számít, de ne foglalkozz vele, ha megjegyzéseket kapsz, engedd el a füled mellett és kész!!! Amúgy neked nem fáj a hátad az egész napos üléstől? :roll: Én néha megőrülök, annyira le akar szakadni.

Na megyek tovább, ma 5-ig vagyok bent :cry:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Adri!Sajnálom anyos dolgot de tényleg szard le.Velem is amint a jegyese lettem Gabinak aztán meg kiderült,hogy terhes vagyok és össze is fogunk házasodni kicsit furcsa lett anyos.Nekem a fülem hallatára vágta a fia fejéhez,hogy jól gondolja meg elvesz-e :evil: Én "cserébe"hónapokig nem mentem hozzájuk és nem is hívtam aztán egszer csak próbálkozott barátkozni de nem vagyunk olyan nagy barátnők :twisted: Hogy veszed fel Rajmi nevét?Mi lesz a pici neve?

Andi!Hát nem semmi,hogy a te fiadnak mekkor méretei vannak :lol: :lol: Barbi is volt veletek?Én minden uh megkérem a dokit mutasa meg a fütyiét csak,hogy tuti ott van :oops: De a legutolso kép annyira egyértemü,hogy nem fogom azért folyton kérni :)

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?