Új privát üzeneted érkezett!

lituka!

A segédleteknél (a lap tetején) a profilodhoz másold be a bbc code-hoz ezt a hosszúságot! Na ezt jól megfogalmaztam!!! :oops: :oops: :oops: Remélem azért kiigazodsz a mondanivalón! :oops: :?
Vendég
 


Meri,
Amíg fekszem megvagyok de ha picit felállok vagy ülök rögtön beton pocim lesz :? szóval csak fekszem fekszem és fekszem.

Zsu,
Nagyon édes baba :D Már csak 100 napod van :wink:
Vendég
 


Jaj pandi , neked akartam még írni! Vigyázz nagyon magadra, és ha az kell csak feküdj és feküdj!!!! Ja és közben mondogasd a kiscsajnak, hogy milyen jó is odabent és használja ki még sokáig, mert eleget lehet még idekint!!! :roll: :roll: :roll:
Vigyázz nagyon magatokra, és szóritok, hogy mihamarabb jobban legyél!!!! :D :D
Vendég
 

 
 

Pandi!

DRUKKOLOK EZERREL, HOGY MINDEN RENDBEN LEGYEN VELETEK!!!!!
Ha feküdnöd kell egyelőre, akkor csak feküdj.
Sok-sok kismami van, akinek ilyen korai időpontban van megijedős időszaka, ami aztán megoldódik és végül minden rendben lesz és időben születik meg a csöppke.

MINDEN RENDBEN LESZ!!!!
DÓRI BENNTMARAD MÉG, MERT A TE OKOS NAGYLÁNYOD!!!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Sziasztok!

Pandi!

TESSÉK PIHENNI EZERREL!!!!!
Minden rendben lesz, csak pihenj! Már nincs sok hátra, ha kell ezt fekve is ki fogod bírni, erős nő vagy!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Pati!
Jössz te is a holnapi kismama börzére? Ha találkozunk lehet hogy rádköszönünk! :lol:

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Pandácska:én is szorítok, hogy minden rendben legyen!!!!! :lol: :lol: :lol: Pihenj sokat és nem lesz gond, ezt már "fél lábbal" is kibírod!!!!
Mi jól vagyunk, most voltam cukorterhelésen az is jó lett:éhgyomori:4.7 terhelt 5.8
Sokat fickándozik a drága, a nemét még nem tudjuk lehet fogadásokat kötni!!!!! :mrgreen:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


A másik topikba is ahova írok van egy 31 hetes kismama, neki is sokat keményedett és fájt a pocija, kórházban pár napig megfigyelték, sokat pihent bent is , most otthon is és jobban van!!!!!Kitartás!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Pandikám nagyon sajnálom, hogy ennyire rosszul vagy. Remélem minden rendbe jön. Most pozitív arcot vágok: :)

Meri,

pont ma nézegettem a babadiszkont honlapját és azon van ilyen. Ez textilből van úgy néz ki, mint a papír pelus. Az egyik barátnőmnek van ilyenje. www.bababolt.net


Zsu,

nagyon szép kisfiú! Gratulálok! Örülök neki, hogy örülsz. Ez tényleg nagyszerű érzés. Szerintem ez a kis bestia a pocimban nekem is nőtt vagy 100grammot. :lol: Az én bébim is szereti a méhlepényt. ezeket a gyerekek már csak ilyenek.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Jo reggelt!
Kicsit megzavart ez az ora atalitas...
Koszi a valaszokat a mehszajnezegetesrol!
Pandi remelem jol vagy!
Tudom a korhaz nem vmi jo, de nem lenne jobb egy par napot bent?

Mi koztunk par nap van csak :) es korban sincs sok azt hiszem max egy ev :D Ma megyek mamababaexpora , jon meg vki?

Vikci, en mar voltam abban a boltban de baromi idegesito hogy a hapsi aki ott van mindent az eg vilagon elakar adni, es kb 1 percig sem hagy korbe nezni, ugy kell raszolni hogy pihenjen!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Megyek a kórházba csak még bepakolok. Mindenki nagyon vigyázzon magára meg a pocakjára!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Márti, gratula a cukorhoz! Éééén fiúra tippelek. :D

Vikci, köszi, de engem a gyakorlati tapasztalatok érdekelnének főleg. Részletesen. Bár most kaptam néhány linket Szilvitől, lehet, hogy ott találok infót. :)

Panda, ne aggódj nagyon! Ott jó helyed lesz, és lehet, hogy egy hét múlva újra köztünk leszel. :)

meri
 
 


Pandinak kitartás és biztosan minden rendben lesz,nagyon sokan szurkolunk ÉRTETEK!!!!

Lányok nektek pedig jó börzézést :)

Én megyek a cukrászdába sütit venni az ebédhez :)

Holnap meg a doki bácsi ellenőriz minket :)

Szép napot mindenkinek...
Vendég
 


vonalzó próba...:) mindent ugy csin ahogy kell..elvileg..
Vendég
 


hmmm... :roll: :roll: pedig télleg mindent ugy csin ahogy az utasításokat kaptam....na majd rájövök ám :)
Vendég
 


Lituka, valami alapból nem stimmel a vonalzóddal... Milyen vonalzót csinálsz a babafalván? Kipróbálnám én is...

meri
 
 


Akárhogy nézem, valahogy túl hosszú és bonyolult...

meri
 
 


Pandácska:tarts ki!!!! :wink:

Meri:persze, hogy Biankának legyen udvarlója!!!!! :wink: Én azt sem bánnám...............már nagyon kíváncsi vagyok!!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Aztat a linket másoltam be amin én is megszoktam nézni..hmmm...csak olyan sima vonalzót csináltam..na most beraktam azt a linket mit mélben kaptam a babafalva.huról..hátha :lol:
Vendég
 


megvan :lol: :lol: :lol: :lol:
ugyh továbbiakban nem idegesítek senkit azzal h milyen béna vagyok :)
Vendég
 


Lituka, szép kis vonalzód lett!!! :D
(Valszeg nem a kódot másoltad be előzőleg.)

meri
 
 


Pandi:KITARTÁS!!!!Remélem nem lesz semmi baj!!!!

Vikci:Hol vagy????Voltatok börzén???PUSZI!!

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Sziasztok!

Pandi,

remélem minden rendbejön a pociddal. Jóbulást kívánok! Nagyon várjuk, hogy visszagyere. :wink:

Meri,

igen most értem haza nem régen. 9 órától 15 óráig róttuk Verával a köröket. Nagyon sok mindent kaptunk. És nagyon olcsón.
Kedden jössz az előkészítőre? Nagyon megérte kimenni. Nagyon sok helyen volt, hogy 100 forintért szinte új dolgokat tudtunk venni. Sőt Vera 2 rugit is vett ami zsír új.


Pati,

te haza értél?

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Sziasztok, hazaértem.

Ismét szuper volt a börze, én imádom.
Nagy csacsi vagyok, mert nem vittem el a babkocsit, így a kocsiig cipekedtem ezerrel, remélem nem megyek Pandi után, mindenesetre neki nagyon szurkolok!!! NAgyon rossz, hogy nem lesz róla hírünk amíg bent van a kórházban!!!!!! :(

Sok mindent vettem, kis listával mentem, hogy ne nagyon tévelyedjek el :oops: és kisebb kilengések kivételével egészen jól sikerült :D
A legjobb vételem ma 10000-ért Graco autósülés, ami alá meg is vettem a talpat és így 22-ből meglett a teljes travel systemünk :D :D (kocsi megvolt)

Miket vettetek?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pandácska bent van, infúziót kap, a szülőszobán van és tartják vissza Dorkát, sűrű fájásai vannak....Drukk+++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!

Pati,

mi főként csak rucikat vettünk. Azt aztán dögivel. Mi meg azalatt szakadtunk meg Verával. De a babakocsik is 10-20-30 ezerrel olcsóbban voltak. Mondjuk engem most csak a rucik érdekeltek.

Pati,

remélem mostmár te is pihizel egy picit. Mpndjuk én még ma megyek Gyöngyösre. Megyek is fürcsizni aztán go. Majd lehet, hogy felnézek ha leértünk.

Hali,

Vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Nagyon szorítok Pandiékért!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Pandi,

Nagyon-nagyon szorítok, hogy Dóra baba még sokáig bent maradjon.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Úúúúú, én mostanában mindenen bőgök! :cry: Panda, nagyon drukkolok!!!!!!!!!

Lányok, viszont pánikolok is ettől. Most akkor mondja meg valaki, hogy mi meddig normális!!! Azt mondtátok, hogy az időnkénti keményedés pl. nem gond, főleg ha ugye fájdalmatlan is. Nekem sokáig tartott az is, míg felfogtam, mi is az a keményedés... De most azon agyalok, mennyi a normális mennyiség??? Ezt ki lehet fejezni számokkal, hogy mondjuk napi 4-5-ször belefér vagy akár 10-szer is???? Vagy miii? Bocsi, de rámtört a para... :cry:

meri
 
 


Sziasztok!

Pandácska!

Szorítok nagyon, hogy a kislányod még bent maradjon! :( Remélem minden rendben lesz Veletek! Kitartás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

Bocs csajok, most másra nem futja :(

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Meri, napi 10, de 1 órán belül nem több mint 3 lehet.

Pandusnak megállították a fájásokat, kap infúziót, ha minden oké, átteszik már osztályra, szívhangot nézik.
Vendég
 


Ezt a másik topikban olvastam: leállították a fájásokat!, infúziót kap, figyelik a szívhangot!, ah minden ok, akkor hazamehet, persze az még odébb van.

meri
 
 


Köszi, Lafi, és most látom, te is írtál Pandáról.

meri
 
 


Pandi!

NAGYON DRUKKOLOK, HOGY MINDEN RENDBEN LEGYEN NÁLATOK!
Remélem minél hamarabb leállnak a fájások és csak a megerőltetéstől vannak ezek!
Tessék pihenni, nem felkelni és vigyázni magatokra!

Pati!
Ahogy Vikci írta nagyon jó vásárt csináltunk ma a börzén (kevés pénzért nagyon sok ruhát vettünk, és jó minőségben), igaz én mostanra teljesen kidőltem: nem is tudom hogy lehet azt a sok sort ilyen rövid idő alatt bejárni.

Többieknek, akik nem voltak kinn!
Egy biztos: a következőt mindenkinek melegen ajánlom, de a pici babát ne vigyétek, mert elég sokan voltak.
Rengeteg gyártó volt kinn: pampers, Hipp, Humana, stb, meg boltok, akik lényegesen olcsóbban árulták portékáikat.
Nagyon sok kisgyerekes családot láttunk, akik csak pelenkáért ugrottak be, na de abból dögivel vettek.

Meri!
4-szer/ 5-ször nekem is keményedik napjában a pocim, nagyon sokszor reggel felkeléskor. Nekem is fájdalmatlan, inkább kellemetlen egy kicsit. Szedsz Magne B6-ot? Az jó erre.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera, szedek magnéziumot, de épp a múltkor elemeztem, hogy én nem a Magne-b6-ot, hanem Mg-citrátot (jóval olcsóbb kategória). :) Egyébként most a napokban én is jobban megéreztem valahogy. Lehet, hogy front van a dologban...

meri
 
 


Teljesen le vagyok döbbenve, hogy mi lett Pandival! Nagyon remélem, hogy most már rendeződtek a dolgok!
Egyáltalán lehet tudni, hogy mitől indultak be a fájásai?
És a baba rendben van???????
Remélem, hogy a jó Isten megsegíti őket, és Dóra baba legalább még egy-pár hétig kibírja ott bent :!: :(
Szegény Pandi, annyira sajnálom, hogy így alakultak a dolgai.

Ha tudtok róla hírt, írjatok feltétlen!!!! Úgy látom Lafi jól informált, tőle várjuk leginkább a híreket!!!!

Nem is tudok most mást írni, annyira ledöbbentem, hogy ez történt. :cry: :cry: :cry:

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Lafi, köszi a hírt, mondd meg neki, hogy az egész topik érte drukkol!!!!!!
Én direkt ezért keltem most még fel, mert evett a fene, mi van Pandival.
Várjuk a további, JÓ híreket!!!!!!


Örülök, hogy ilyen jó volt nektek is a börze, a márciusi topikon mindenki csak panaszkodott rá, rajtam kívül. Este még apának is megmutogattam a zsákmányokat és még neki is tetszettek :lol: :lol:
Az én pocim remélhetőleg kibírta a mai hajszát, Norton rugdos és nincsenek különösebb keményedések, bár a garázsozás után is másnapra lett gond :roll:

Keményedés: amíg nem rendszeres (10 percenként) és pihire ill. meleg fürcsire elmúlik, nem kell aggódni. Akinek sokat keményedik, minimum 3x1 Magne B6-ot folyamatosan szedje!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Lányok!
Van egy nagyon kedves, lelkes, tehetséges, igen fiatal ismerősöm, aki gyönyörűen fest. Szívesen pingál ki babaszobákat, és mivel még nem befutott művész, olcsón dolgozik. Szóval ha esetleg érdekel ilyesmi, szóljatok! De azt is megköszönném, ha ajánlgatnátok őt, ha alkalom adódik.

meri
 
 


PANDIRÓL MI HÍR????????????????????
Lafi, Meri, léccciiiii!!!!!!!!!!!!!!

Sajna bejött nekem is a vérzés, mit a garázs után... de fekszem le.
Nagyon aggódom Pandiért, róla is álmodtam, azt, hogy Dóri megszületett :oops: , de minden rendben volt, egészséges és a korához képesti legkevesebb zűrrel.
Remélem nincs igazam és 2 in 1 várják, hogy a kalamalyka megszűnjön és hazamehessenek.

PANDIKÁM, Hősmamim, DRUKK+++++++++++++++++++++++++++++++++ !!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Sziasztok!!

Vikci:Miért nem írsz???????

Pandinak sok-sok drukk, reméljük nem lesz semmi baj!!!!

A börze tényleg nagyon szuper volt, aki nem volt legközelebb menjen, nagyon jó cuccokat lehet kapni nagyon jó áron!!!Ki miket vett???? :shock:

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


asszem most már ide is tartozom hozzátok!
Ma reggel pozitívat teszteltem! :)

Kép mai tesztem!!!

d.dodó
 
 


Pandi szorítunk érted. Jó kezekben vagy biztos nem lesz semmi baj.

Kitartás! és fő a nyugalom, ne izgulj (tudom ezt most könnyű mondani)

Kriszti
bchris
 
 


Szia Dodó!


Gratula a teszthez!
Kriszti
bchris
 
 


Dodó, gratula! :)

meri
 
 


Dodó.

Nagy-nagy gratula a teszthez. :lol: :lol:

Lányok,

Pandiról még mindig nem tudni semmit??????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Dodó:GRATULA!!!!!!

Hol vagytok többiek????

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Dodó, gratula! :D

Ha valaki tudja Pandi számát, az legyen szíves, hívja fel!!!!
Nagyon aggódom érte. Mindannyian!!!

DRUKK +++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Egyetértek Patival, én is itt ülök a gép mellett, és folyamatosan frissítek, hogy van-e hír Pandusról.

Sajna én nem tudom a számát.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Harcimókus írta egy másik topicban.


Beszéltem Pandácskával!
leálltak a fájások.
Igaz, még a szülőszobán van, de d.u. kiveszik az infúziót és átállnak szurira meg tablettára. A méhszáj 2000-es. /megrövidült, de zárt!/
Kicsit megnyugodott, de egész éjjel nem aludt. Mindenkit puszil és köszöni a drukkokat!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


épp írni akartam nektek, de akkor már tudjátok a jó hírt!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?