Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.

Szofi, ügyesen összehoztad a laptetőt! :lol:

Kata, üdv itt, örülök, hogy átjöttél! :wink:

Anikó, Blanka nagyon édiiiiiii!!!!

Kutyafüle, boldog évfordulót!

Emes, 74 - 80, az hivatalosan 9 - 12 hónap, a 80-86 az a 12-18 hónap.

jajj, még egy csomó dolgot akartam, de elfelejtettem.....

A keresztelő mégsem megy zökkenőmentesen, nincsenek meg a keresztlevelek, de visszük az elsőáldozásról meg a bérmálásról az okleveleket, azt csak elfogadja - remélem.

Lányok, én kezdek pakolni,mert dél körül elmegyünk kirándulni, este tüzijáték lesz Visegrádon, holnap meg korán indulunk le Vállajra, így majd csak hétfőn jövök.
Szép hosszó hétvégét Mindenkinek! üdv
Vendég
 


Böbi,
köszi!!
Vaterán meg teszveszen nézegetem a rucikat, aztán nem nagyon volt lövésem, hány hónapos korában lesz kb. Bogira jó :)
Jó pihit Nektek is!

emese1979
 
 


Emese: Tüci most hord 92-es ruhákat.

Kép
Kép
tinu
 
 

 
 

Böbi,jó pihenést Nektek!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Tinu,
köszi Neked is! Nahgyjából akkor be tudom már lőni a méreteket :) :oops:

Annus,
milyen programmal csináltad a montázsokat, ahol pl. több kép van összevagdosva Izusról?

emese1979
 
 


Netti: igen, Tücinek ki van festve a körme. :oops: Na, nem tőlem látta, nekem utoljára az esküvőmön volt kifestve, ami 4 éve volt. A sógornőmnél látta, nagyon megjegyezte, aztán meg nemrég voltunk a férjem unokatesójáéknál és ott már nagyobb a lányzó (8 éves) és együtt kifestették a körmüket! :lol: Azóta állandóan kéri, hogy fessem ki. Még jó, hogy sógornőm otthagyta a körömlakkjait anyósomnál és elhoztam onnan őket. Így van itthon egy lila, egy rózsaszín és egy világossárga körömlakkunk, hogy meglegyen a repertoár. :wink: Amúgy régen, boldogult ifjúkoromban én is szerettem festeni a körmeimet, de mostanában azzal is beérem, ha le tudom vágni őket gyorsan, mialatt a gyerekek alszanak. :P

Zsüci: annyira sajnálom, hogy nem tudsz többet otthon maradni! Tudom, hogy milyen rosszérzés lehet neked. AMúgy én is szeretnék januártól dolgozgatni, de csak hétvégén.

Jut eszembe, pszichodráma csoportot indítanék anyaság témában. EZ azt jelenti, hogy gyermekvállalás előtt álló nőknek lenne a csoport (nem feltétlen babát váróknak, inkább azoknak, akik tervezik), és legfőképp arról szólna, hogy milyen "örökölt" anyamintáink vannak és ahhoz képest milyen anyák szeretnénk lenni, milyen szorongások, félelmek vannak a gyerekvállalással kapcsolatban, akár terhességgel, szüléssel kapcsolatban. Ha van olyan ismerősötök, aki szívesen résztvenne ilyen csoportban, akkor küldjétek hozzám bizalommal! :D (E-mailcímem a blogban megvan.)

Kép
Kép
tinu
 
 


Emese!
Photoshoppal montázsoltam!


Na ezt vettem az unokaöcsimnek...remélem tetszik majd neki!
http://www.bababorze.hu/product_info.ph ... ts_id/2726

Visszaolvasok...aztán főzök már vmit...ma kapros csirkemellet akarok csinálni,holnap meg a babgulyást!

annus11
 
 


Na megvagyon végre hogy hova megyünk vacsizni ma este!!De jó!!!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus ez nagyon ari,én is elfogadnám játszani!!!!!
n ma káposztafőzeléket szeretnék csinálni.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Netti!
Ha ilyen meló lenne nekem akkor szólj :lol: :lol:

Zsüci!
Az nem lehet h a férjed keressen egy állást?Biztos nem lenne egyszerű,de egy próbát megér!Hiszen ha kezdődik a tavasz megint lesz melója a kertekkel...azt a pár hónapot meg vhogy csak kihúznátok,nem???Addig ő elmehetne vmi kevésbé jól fizető,(de a nullánál többet) helyre :wink:

Kutyafüle!
Hova mentek?Nem a Tisza ligetbe?Viszitek a manót is??

annus11
 
 


Előre is elnézést kérek, hogy ide írok, de a 2010 májusi topic résztvevőinek semmi köze már ahhoz, ami ott a kezdeteknél zajlott.

És nem is fogják megérteni, hogy mi is volt az egész, mert Ti kitöröltétek a saját hozzászólásaitokat. (Itt most csak azokra gonolok, akik ezt tették.)

Nekem erről a 3 éves kisfiam jutott eszembe. Aki mostanában néha, amikor tudja, hogy rosszat csinált, úgy tesz mint aki nem tehet az egészről és neki fogalma sincs semmiről. De egy három évestől nem is várható el, hogy felnőttként vállalja a felelősséget a tetteiért. Tőletek annál inkább. Hiszen Ti mutattok majd példát a saját gyerekeiteknek.
Ezzel a cselekedettel mintha azt üzzenétek, hogy bármikor bárkit meg lehet bántani, veszett falkaként letámadni, mert később úgyis el lehet tüntetni a nyomokat. Nincs valódi következménye a szavainknak.
Pedig igenis van. A kimondottaknak is, nemhogy azoknak amelyek írásban is megjelennek.

A törlés ötlete talán jószándékú volt, de nem felelősségteljes tett.

De ez csak az én véleményem.
Hiszen nekem volt időm és alkalmam is megtanulni, hogy minden kimondott vagy leírt szónak következményei vannak, amelyek nem múlnak el csak azért, mert úgy teszünk, mintha nem is léteztek volna.

De legalább látható, hogy ki az, aki utólag megbánta a szavait. Esetleg egy bocsánatkérés is ildomos lett volna. Na nem nekem, hanem annak akit megbántottatok a stílusotokkal.

(Hiszem, hogy amit a másik topicban leírtatok nem a valódi éneteket tükrözi.)

További kellemes babázást Nektek és sok boldogságot az élethez!
Vendég
 


Sziasztok!

Szofi, jó pihit nektek, mi hétfőn jöttünk haza Mohácsról. Szuper volt, csak nagyon rövid, úgy maradtam volna még. Vasárnap strandoltunk is egyet, elugrottunk Orfűre 8)

Tegnap elkezdődött a fogmizéria nálunk is, Ákoskám nagyon nyűglődött :( Szerencsére éjszaka tudott pihenni, mára pedig ismét visszatért a jókedv :D

Akinél már megkezdődött a fogzás, segítsetek, hogy milyen praktikákkal érdemes próbálkozni?! Homeós mutyik?

A prevenar első részletét mi is megkaptuk a 2 hós oltással, és bár nem kérdeztem a dokkert úgy tudom, hogy 4 hósan kapja a következőt. A rotát mi valószínűleg kihagyjuk, a bárányhimlő elleni pedig még odébb van... amit Tinu írt (b-c verziós akármi), arról most hallottam először, annak utána nézek.

Hát, bekukkantottam a 2010-es topikba :shock: Reméljük lecsengett ez az agyrém. Szofi, korrektül rendezted, és végre megérkezett az első potenciális jelölt is. :)

A talis képek ismét szupik, jó lenne, ha végre mi is el tudnánk jutni valamelyikre...

KépKép
novygirl
 
 


...és reméljük most már tényleg pont került az ügy végére!!!!!!

KépKép
novygirl
 
 


Ja, Zsüci neked akartam még írni, hogy ameddig a címzett nem nyitja meg, addig a kimenő fiókban figyel a mailed.

KépKép
novygirl
 
 


Novygirl!
Gyertek ti is most már talira!!!!!Mindig lecsúsztok róla!!!!Fogzás...hát én próbálkoztam homeóval is meg géllel....A gél,nekem van dentinox és dologél is...azok csak rövid ideig hatnak....a homeós...hát lehet h picit nyugodtabb lett tőle,de em tudom mennyire sírt volna ha nem kap....szerintem picit hatott.Ami még van itthon a nurofen,én 1szer adtam neki lefekvéskor,fájdalom csillapító...de ez a végső megoldás,mikro már nagyon nagyon sír és nagyon nagyon fáj neki.....Tn nálatok is kezdődik a fogzás??? :shock:

annus11
 
 


Jaj megint számolok...de nem 10ig...inkább tovább.......na hív a kicsi kincsem!!!! :lol: :lol:
Majd még jövök!!!

annus11
 
 


Niki, hova mentek?

Én most köretet csinálok a roston sült csirkemellhez, de olyan régen főztem, hogy nem tudtam hol van a rizs :shock: :lol:

Annus, szupi az ajándék!

Kép

Kép
adraci
 
 


Annus, nyugi, sálálálálá! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Annus, köszi. Ákoskám tegnapi viselkedéséből ítélve sanszos, hogy valami megindult. Anyum azt mondja, hogy nekem is korán jelentkeztek a tünetek, de csak 6 hónaposan bújtak ki a fogaim. :roll:
Egyelőre csak megfigyelem az eseményeket, de nem árt felkészülni, ha esetleg komolyabbra fordul a dolog.

KépKép
novygirl
 
 


Annus!Nem megyünk végül oda.Néztem az étlapot és nem tetszik.Bélszín és hal...Na most én egyiket sem szeretem,ráadásul még horrorok is az árak ezekért a vackokért,már elnézést, hogy ételt kritizálok, tudom csúnya dolog.Szal a Sir Francis Drake-be megyünk. És aszalt szilvával és camamberttel töltött csirkemellet eszem.Nyami,a kedvenc husim....
Most meg nincs kedvem főzni,szerintem pizza lesz az ebédem. 8) :P

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Catherine: te jócskán félreértetted az egész helyzetet. Amit leírtál, az az eszmefuttatás nem kicsit téves. Egyrészt te (ti) sértettetek meg minket az érzéseinkben, amikor olyan durván beletiportatok egy teljesen őszinte, tiszta szándékkal megtett gesztusba. Ez kb. olyan volt, mintha egy vendéglátó előkészített fogadófalatkáiba egy hívatlan látogató belekötött volna, hogy milyen ízetlen és egyébként is milyen kontár szakácsok vagyunk... Valószínűleg nem is értheted ezt meg, hiszen nem te teszteltél épp egy évvel ezelőtt pozitívat! Ezt csak mi, 2009-esek és a 2010-esek érthetik egyedül, ez az összekötő kapocs köztünk, amihez spec. másoknak nem is lehet közük. Épp ezért totálisan érthető volt, hogy nagyon sokan ebből a topikból úgy érezték, ki kell fejezniük csalódottságukat és haragjukat, hiszen az ő érzéseit sértették meg. Mi ebben a meglepő? Mint ahogy te is megsértetted most, hogy falkának nevezel bennünket! MIlyen jogon? MÁsrészt pedig a felelősségteljes viselkedést épp azok tanúsították, akik törölték az írásukat, épp annak a szellemében, amiben nyitottuk a topikot - a 2010-es májusiakért! AZ lett volna a helyes, ha ti is ezt teszitek és utána jöhettetek volna ide megvitatni a történteket, ha akarjátok.
Tudod, lehet, hogy elhangzott volna az a bocsánatkérés, ha megteszi először az, aki az egészet kirobbantotta a durva viselkedésével! Nem mondom, hogy minden szép volt, ami ott elhangzott bárki részéről is, én nem is írtam oda, mert nem akartam vitázni, de engem is felháborított a jóérzésbe tiprás.
Ennyit hirtelen, mert a gyerekem sír.
A hsz megy privibe is!

Kép
Kép
tinu
 
 


Hali!

Na, Lili ma megint durocell nyuszi.....fári vagyok, 6:30tól nyomom....msot alukál el....remélem tud aludni 1-2 órát... :roll:

Kata!Üdv közöttünk! Mesélj magadról! Meg kérünk még sok-sok babás fotót! :D

Ancsi, Dóri, Netti és a többiek:
Köszi, hogy drukkoltatok a családi vita megoldása miatt. Nagyon jót tett a kis lelkemnek, hogy meg tudtam beszélni.
Igazából járöttem, hogy mi a fő probléma: a sógornőm gyermekded viselkedése kihozza a férjemből is a gyereket...így úgy vitatkoznak, mintha nem is felnőttek, hanem 4 éves kölkök lennének...addig pedig amíg felnőtt módjára, egymást tisztelve nem tudnak vitázni, addig úgy is fogják őket kezelni a családban....ergo mint gyerekkorukban: a kicsit védik, a nagyot leszidják a 'felnőttek'....
A férjemnek próbáltam megmagyarázni, hogy ha ő nyugodt-higgad és tisztelettudó tud maradni, akkor ezt kölcsönösen el is várhatja...ha ennek ellenére sem kapja meg, akkor pedig jogosan állhatunk fel és távozhatunk ha valami nem tetszik....hiszen ő normálisan viselkedett....
Én tényleg nem hiszem el, hogy ez nem egyértelmű mindenhol...nekem kell a sarkamra állnom, mert engem felnőttként kezelnek....ez a férjem dolga lett volna...na, mind1...remélem tanult beőle mindenki a családban..... :roll:

Annus!
Már akartam írni, hogy Iza MEGAÜGYI, nem is hiszem el......láttam a videót a blogodon....döbbenetesen ügyes!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :D
Ja, és szupi a gépet, baromi szép képeket csinál!!!! Milyen pontosan??????

Catherine!
Te félreértettél bennünket...nem azért töröltük a hozzászólásainkat, mert megbántuk....csupán nem szeretnénk, ha egy frissen tesztelt anyuka ezt látná...mert akkor tuti nem lenne babanetes és kimaradna egy jó dologból.
Ezért is kértük az 'ellentábort', hogy tegyék szintén u.ezt! Érted?
Lehet, hogy a falkaszellem tényleg túlzás volt a részünkről....csak tudod egy szerintünk jó gondolatot próbáltunk védeni....de ha ezzel megbántottunk valakit, akkor elnézést....kissé indulatos lett mindenki, mert nagyon negatívan reagált az a lány, aki miatt a probléma kirobbant...és ezen felháborodtunk!!!
DE!!!! Ez nem rólunk szól....hagyjuk is inkább, szerettünk volna egy gesztust tenni a topicnyitással, anno nekem pl. ez nagyon szimpi dolognak tűnt volna, de rá kellett jönnünk hogy bizonyos emberekből ez pont az ellenkező hatást váltja ki.
Nem vagyunk egyformák. Szerintem zárjuk már végre le a témát és ne üzizgessünk ide-oda...töröltessük a topicot és kész...aztán ha valaki meg akarja nyitni, akkor megteszi.
(csak zárójelben: én anno szerettem volna csatlakozni a 2009.májusiakhoz....de még nem volt ilyen, azt sem tudtam hogy egyáltalán lehet topicot indítani...arról meg gőzöm nem volt hogyan....szóval én megvártam mire egy rutinosabb fórumozó megoldja....)
sajnálom, hogy nem értitek a dolog pozitív üzenetét!!!!!!!!!!!!
Pedig ez volt a célunk....

Kép
mozza
 
 


Jajj ne, már itt is!!!!
Catherine, én kértem a törlést és nem csak saját "falkatársaimtól" kértem ezt, hanem tőletek is! Azért, mert "APA" nem törölte a topicot és szerettem volna, ha egy új anyuka semmit, de semmit (nem csak a miénket, a tieteket sem) látta volna.

Részemről végleg lezártam ezt az idiótaságot és várom a vasárnapo pozitív tesztet!!!! :lol:
Vendég
 


MOzza, egyrugóra jár az agyunk! :lol:
Vendég
 


Na meg is rendeltem 5 sajtos pizza és kakaós palacsinta,mert megérdemlem!Nagyon ügyin spóroltam a kajajeggyel,és kapjuk jövőhéten a következőt!!!! :lol: :lol: Sallalallala :lol: :lol:
Ja,manócskát akartam írni,olyan édi volt.Meg sem nyikkant az előbb, hogy felébredt, hanem onnan vettem észre, hogy hangosan cuppogott a kezével.A drága.
Ja egyébként neki nincs sípoló izéje, mégis sípol,meg sikongat,meg ilyenek.Anya szerint észrevette, hogy van hangja és most próbálgatja,milyen hangot tud kiadni.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na én még nem írtam a témában!
DE!!!!!!!Ne tegyük már tönkre ezzel a topikot lányok!!!!Kérek mindenkit h bárkinek bárkivel vmi problémája van priviben beszéljétek meg,oké?!Hiszen mi lezártuk ezt a témát ha jól emlékszem....vki legyen már okos és tegyen egy nagy pontot az egész végére különben sose lesz ennek vége....

annus11
 
 


Annus, részemről rendben a privi, ezért is írtam, csak azt akartam, hogy lássátok, mit írtam. :wink: Részemről is lezárva ezen a helyen. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Böbi!
Ez nem meglepő! :lol:
Mizujs veletek?Függöny megvan? Anyagot vettél vagy kész függönyt.
Tök szívsen csatlakoztunk volna tegnap Lilivel....de kocsim még mindig nincs.....férjemé szervízben 3 hónapja!!!!!!és az enyémmel jár....néha egy héten max. 1szer hagyja itthon....ááááááááááá....totál kész vagyok.....nekem a popómhoz nőtt a kocsi, 17 éves koromtól vezetek.....
Mostmár nagyonnagyonnagyon kellllllllllllllllllll!
lehet, hogy férjem lecseréli az övét....hülye bmw.....nem tudják miért jelez ki egy hibát a fed, számítógép.....ezen agyalnak 3 hónapja....már több mint 1 millát költöttünk rá és még mindig szar.......... :evil: :evil: :evil:

Kép
mozza
 
 


És mielőtt vagy 20an elkezdenének ide irogatni,ha vkinek mondandója van akkor írjon neki privit....de én nem hiszem h érdemes ezen ennyit lovagolni akár priviben akár meg itt....na ennyi!


Niki!
Iza is sikongatott eddig!De ez most más!Nagyon cuki,csak szétmegy tőle a fejem...tényleg mintha csipogna!!!Vicces az utcán,azt hiszik vmi madárfiókám van :lol: :lol: Huuu,5 sajtos pizza!Imádom!!!!

annus11
 
 


Novygirl, köszi a privis infót, ezt eddig nem tudtam!

Tinu, abszolút egyetértek veled a topictémában.

Catherine, neked pedig csak annyit üzennék, hogy remélem Anik és V.Andi is kapott tőled hasonló magasröptű eszmefuttatást arról, hogy

ad1. fikázni könnyű, alkotni nehéz;

ad2. a véleményüket jobb lett volna előbb esetleg privátban közölni a topicnyitóval, négyszemközt (ha már engem az egyik meg nem nevezendő kartársnő -privátban!- kritizált a nyilvános véleményalkotásom miatt, úgy vélem, mindkét félnek járjon ki az a pofon, mert ugye egyenlő esélyek, stb.);

ad3. néha, ha az embernek nem tetszik valami, amiről tudja, hogy a másik a legjobb szándékkal tette/adta, inkább számoljon magában és hallgasson (lásd még Tinu vendégváró falatkák - hasonlatát), mert néha hallgatni bizony bölcsebb, mint izomból osztani az észt.

Látod, én ezeket (is) szeretném megtanítani a gyerekemnek. Részemről ennyi.
Természetesen a stílusért vagy indokolatlan személyes sértésekért jár a bocsánatkérés (attól és annak, akit illet), de mindkét fél részéről.

Kép

Kép
zsüci
 
 


Annus,nekem is lett volna véleményem, de én is úgy gondoltam, hogy felesleges leírni,mert én lezártnak tekintem.A lényeg:van egy potenciális anyajelölt,aki ÖRÜLT, hogy rátalált erre a 2010-es fórumra.Számít bármi más??????Szerintem nem. Drukkoljunk neki mi is nagyon!!!!! :lol: :lol: :lol:
Annus, kivi lennék erre a csipogásra akkor!!!! :lol: :lol: Nem tudom az egész pizzát megenni, hagyd nyitva az ablakot és megy!!!! :wink:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus,
photoshopot le lehet tölteni vhonnan, nem tudod?

emese1979
 
 


Annus, Kutyafüle, bab, káposzta?! Ilyeneket már szabad enni?! Úgy tudtam mindkettő tiltólistás szoptatás alatt...

Kép

Kép
zsüci
 
 


Tinu!

Előre szeretném leszögezni, hogy nekem semmi bajom azzal, hogy ki nyit meg egy topicot.
Mint ahogy most sem az volt a gond, hogy Annus tette. Hiszen a szándéka szép volt és akár még dícséretre méltó is.

Nekem azzal volt csak bajom, ahogy Anikot letámadtátok, amikor egy ellenvéleményt fogalmazott meg teljesen normális stílusban.
Ezért kellett volna elnézést kérnetek.

És valóban, én nem pont egy éve teszeltem pozitívat, hanem egy éve és két hete. Ez óriási különbség ám! :roll:
Mielőtt leírsz vaalamit, azért nézz utána, hogy teljesen megállja-e a helyét a mondandót!
Hiszen akár várhattam volna azzal a teszttel még két hetet, hogy biztosan pozitív legyen.
De azért azt elárulom, hogy pont egy éve még erősen azon izgultam, hogy a következő Uh-on látszódjon a picikém dobó szíve.

És ez megy a topicra is.

Remélem nincs harag!

Egyébként ha bárki elolvassa a hsz-aimat, akkor látja, hogy a topicnyitást soha nem kritizáltam, csak a stílust, ami egy ellenvéllmény váltott ki.

Továbbiakban persze csak akkor írok a fórumotokra, ha megszólít valaki.
Amennyiben pü. érkezik estleg, akkor a válasz is abban a formában fog menni.

Még egyszer elnézést kérek a zavarásért!
Sajnos a természetem olyan, hogy könnyebb nekem, ha leírhatom a véleményemet.
Vendég
 


Na látod Mozza!Mikor mi kerestünk kocsit (persze csak a jó öreg megbízható Opelben gondolkodtunk),nekem egyetlen kritérium volt, hogy minél kevesebb elektronika legyen benne.Többet árt, mint használ,és csak újabb és újabb hibaforrás!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Zsüci,én bizony első perctől eszem mindent.Illetve egy hónapig semmit sem mertem,mert Riki hasfájós volt.Aztán elkezdtem mindent enni,és se nem lett jobb,se nem lett rosszabb. Szal én tömtem befelé az epret,míg mások sóvárogva nézték, meg eszek babot,borsót,káposztát.Ha valami nem tetszik neki,azt úgyis jelzi.Ez volt a dokinénink véleménye. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


mozza! ezeket a Liliket össze lehetne rakni...enyim is fent van, 1-1órát alszik de-du...kivagyok kicsit... :?

Kép
Kép
mniki84
 
 


Jajj most néztem Iner vasárnap,azaz aug. 23-án fog tesztelni.Nekem akkor lett pozitív.Mikor a lányok megnyerték a kajak 2-est,elmentem tesztért, mert két napja késett.És ott volt az a + ocska.Jajj,bocsi a nosztalgiáért,de annyira megkönnyeztem.Irigy vagyok, szeretnék már én is tesztelgetni megint!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Zsüci!
Én a férjemnek csinálom a babgulyást :lol: :lol: :lol: Amennyit én eszek belőle...na attól nem hiszem h bármi baja lenne!Amúgy én is eszem mindent,ha vmi nem oké akkor azt nem eszem...pl nekem a paprikát nem csipázza Iza.....Pedig reggelente a kenyér mellé olyan jó enni :roll:

annus11
 
 


Emese!
Biztos le lehet tölteni....nekem minden ilyet tesóm hoz,szóval passzolok!Írd be keresőbe hátha kidob vmi ingyenes verziót!!!

annus11
 
 


Cathrinnel maradunk a privinél, de egyszerűen még mindig méltatlankodok azon, hogy jut bárkinek eszébe, hogy egy csomó helyes, imádnivaló kisbaba képe alá leírja azt, amit. :roll:
Na mindegy.

CSongi ma nagyon hisztike, csak kézben van el, ahogy próbálom letenni, már görbül a kis szája. Tüci is hiszti, mert korán kelt megint. Én ettől meg természetesen igen kisimult vagyok. :x

Kép
Kép
tinu
 
 


tinu, kitartás már nincs sok hátra a napból, csak röpke 12 óra... :?

ti is vagytok néha úgy hogy jajj mikor lesz már fürdetés, még hány óra van a napból, reggel meg a jajj mikor kel már föl érzésetek van? :lol: vagy én vagyok dilló?

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki!
:lol:
EnyémLili most azzal szórakoztat, hogy felébred álmából, hátha fordul, nem tud visszafordulni...elkezd sírni...én be visszafordítom...alszik 10 percet...majd újra.... :lol:

Kutyafüle!
Na, én is ezt mondom a férjemnek....hülye fed. számítógép..... :evil: ....de a férjem elég márkasznob...így vsz. vm. hasonlóra fogjuk lecserélni....... :?

Hú, anyum átugrik ma pár órára...hoz Whoppert...nyammmmmmmmiiiiii :lol:

Kép
mozza
 
 


Ez komoly?! Akkor azonnal rohanok csinálni lencsefőzeléket, mákosgubával!!!! :lol: :lol: :lol: Persze enni csak módjával fogok belőle, de már úgy hiányoztak ezek a kaják!!!!

Mozza, én épp ma voltam Burger K-ben, és olyan, de olyan büszke voltam magamra, hogy ellen tudtam állni a Whoppernek és sült krumplinak!! :lol: :lol: :lol: Persze aki olyan karcsú, mint te... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Képzeljétek, Kamilla az előbb bukfencezett egyet! Hason feküdt, teljesen maga alá húzta a lábait, aztán elhátrált a kiságy végéig, ott megtámasztotta a lábát és addig tekergett, amíg átbukfencezett! B**sszus, én úgy megijedtem, tisztára kitekeredett a nyaka!!! :shock: :shock: Elképesztő volt!! :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Zsüci!
Cuki vagy...de még messze a karcsúság :lol:
De ma 2 x 40 percet tornáztam....megjutalmazom magam! Néha kell az ilyen is... :roll:

Panndival mi van? Elutaztak?

Kép
mozza
 
 


Lilim: :D
Kép hegyes nyelvű törpikém :) Kép Lili olvasgatja a könyvét :) Kép Lili & her bunny :))))))

Kép
mozza
 
 


Zsüci!
Bukfenc???Ez komoly????Iza is néha olyanokat művel...na de ilyet :shock:

Jaj az uram is azt mondja,ő burger kingbe akar menni ha hazajön...kérdeztem ugye h mit enne szivesen...na mondom ok :roll: :lol:

Niki!
Na nekem ma pont ilyen érzésem van...

Már csak kettőt kell aludni és jön apa!!!!!!Lehet hogy a tejem is azért vacakol még mindig...szerencse h van tej a fagyóban és tudok mivel pótolni ha kell!

annus11
 
 


Mozza,ejnye!Attól, hogy még nem érzed magad formában,igenis nagyon karcsú vagy!Ezt kéretik tudomásul venni!!!! :lol: :lol: :lol:
Na lassan bevégzem a mára tervezett házimunkát.Manó egész nap énekel.Nem is tudom mihez hasonlítani ezt a hangot.Mintha az ajtó nyikorogna. Nagyon elvan vele.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


annus akkor megnuygidtam hogy nem zizzentem meg teljesen... :D

Kép
Kép
mniki84
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: