Új privát üzeneted érkezett!

Aranyos lehetett LEvi, ahogy örült... :)

igen, amiko betegek lettünk pont Ti jutottatok eszembe, mint egyik főbetegeskedők... hogy nekünk 1000szer könnyebb... remélem végre Nimi is meggyógyul...

Ne is mond, mennyien vannak akik eltűntek... persze részben megértem, télleg nem könnyű a gyermek mellett... csak azért jó visszagondolni, milyen jó volt együtt babátvárni ;)

Kép

Kép
kolyok28
 
 


Juditkecskemét, hatalmas gratula Levinak, csak így tovább! :) Szegény Nimi, ez nagyon durva lehetett... :(
Kölyök, jobbulást a legkisebbnek! Engem is mélységesen elkeserít a másik topik primítivsége... :( Írtó fárasztóak! Kacikát nagyon sajnálom, írtam neki üzit, remélem egyszer újra fog írni nekünk! Én nagyon bírtam!

Nekem is sokszor eszembe jutnak a nem írók... :( Én bizom benne, hogy még fognak jelentkezni!
Most megyünk sétálni, Mindenkinek szép délutánt!

KépKép
KépKép
mni
 
 


Sziasztok!

Jó, hogy írtatok!

Pumperka:jó, hogy már túl vagy a víruson, gyors volt!A gyerekeid nagyon ügyesek, gratulálok, jó,hoyg már ilyen korán hozzászoknak a sporthoz,és, hogy szeretik is.

Linocs:nagyon jól áll Fruszinak a szerkó! A " beszéd " nálunk is beindult:ennenne,hettette, iélyesmik vannak a szótárában.
Átaludt éjszaka nekünk is jöhene,mostanában többször ébred.

Zsófi a hol van apa kérdésre keresi az apucit,meg, ha hallja, hogy nyílik az ajtó,akkor egyből arra néz, akárhol is van,és teper az ajtó felé, gondolja biztos jön valaki aki nem olyan uncsi, mint anya.

Fp kutya nálunk is van,és nagyon jól viselkedik, helyette vizsont van egy zenélő telefonunk,ami viszont rendre éjjel kezd el zenélni.

Mni:utólag is Boldog születésnapot kívánok!
Lilla is helyes kis mikulás!

Juditkecskemét:
Gratulálok a bilizéshez!
A beszorulás viszont durva lehetett. Mikulásos képek aranyosak,Nimó tényleg már nagyfiú!
Szerintem nagyon ügyes a rajz, mert az én 4 éves lányom rajzol hasonlókat.

Zsófika is beteg már régóta, volt mandula gyulladás,utána rögtön bárányhimlő, azóta taknyos is,most meg szerintem a füle, este megyünk a fülészetre. Láza is van. Mondta a dokinénik, hogy a himlő eléggé gallyra teszi az immunrendszert egy időre.

Tegnap pl indulásra készen álltunk mikulásozásra,mindenki felöltöztetve,Zsófi a hordozóban,erre pont akkor sikerült totál kiadnia mindent magából, úgy-hogy csak apa és a két nagyobb mentek,mi maradtunk.

Kölyök:szerintem gyere és írj, és Kacika is,sajnálom, hogy törölte magát.

Niki

Kép
Kép
Kép
mosoly
 
 

 
 

Aki nem ír, az hagyja a dagadt ruhát másra, oszt' jöjjön mán a topikjába!!

Mosoly, telefonszerelő nem vagyok, de kis felárért átképezhetem magam..... :mrgreen:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Patti: dupla átképzésre jelentkezz, mert telefon és zongora egyben. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mosoly
 
 


mosoly :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Judit(k)

Nagyon durva lehetett a beszorulás... :(
Nekem is mindig rémálmom h valahogy beszorul a rácsok közé a kis(nagy :wink: )feje...Ja Olika meg azt csinálja h van két rúd a kiságyon ami kivehető h ha nagyobb lesz magától ki tudjon szállni..Erre a nagyok kb.másfél évesen jöttek rá..Na Olika kb.két hete rájött és az első dolga ha azokat kiveszi..Egyszer már ki is esett a kiságyból :((szerencse h legalul van az ágybetét és nem esett nagyott)..na azóta a fal felé fordítottuk a két kivehető rudat.

Nekem is nagyon hiányzik KACIKA!!Nagyon bírtam!

A hízós topichoz meg no comment...

A váloztaosság kedvéért a náthából kigyógyultam és éjjel elkapott a f@s@s vírus elég keményen....fél órája 39,1 volt a lázam :(
Bele se merek gondolni h mi lesz ha a srácok mind elkapják tőlem :cry:

Nálunk is megy a Hol a lámpa?... :wink: meg a Hol van Márk,Krizsi,Hol van Apu?...és odapillant a drágám :wink:
A brümmögés általában tele szájjal...jó kis főzelék fröccsenéssel szokott lezajlani :lol: ..és ő is rázza a fejét ha már nem kell a kaja(de ez még nem tudatos)


szilveszter:mi megyünk buliba apával...el kell mondjam h 4 éve nem jött össze soha ,mert vagy betegek voltunk vagy apa melózott..Hát kivi leszek most
:shock:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


oooo Panny, jobbulást!!!! Remélem hogy nem kapják el a csemeték...
és drukk a szilveszternek ;)

Kép

Kép
kolyok28
 
 


Mosoly, most olvasom csak hogy Zsófi is milyen beteges :( neki is jobbulást :(

Kép

Kép
kolyok28
 
 


Linocs,
Nektek biztos nem volt olyan jó élmény, hogy éjjel likvidálni kellett a kutyust, de én nagyot nevettem rajta! :lol:

Pumperka,
köszi a videót, mindjárt ki is próbálom Dórival. :) Majd megírom, hogy sikerült.

Juditkecskeméti,
Levinek nagy gratula az első bili pisihez! :)
Borzalmas lehetett úgy látni Nimót. Örülök, hogy nem lett baj!

Niki,
szereti Lilla ezt a kutyust? Hasznos?

Panni,
sajnálom Olikát, hogy kiesett az ágyból. Nekünk is pont ilyen ágyunk van, úgyhogy már mielőtt Dóri rájönne, hogy ki lehet venni azt a két rácsot, azt a részt a fal felé fordítjuk. Köszi, hogy leírtad!


Mielőbbi gyógyulást a betegeknek!

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Pumperka,
minden elismerésem a Tiéd, hogy egyedül a hátadra tudod kötni Zsombort! :shock: Nekem nem ment. :roll: Apa segítségét igénybe kellett vennem. Dóri se érezte magát így jól. De lehet, hogy megszokná, meg nekem is be kéne gyakorolni.
Egyelőre még bírom az elölhordozást.

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Melinda, bár nekem kendővel megy a hátrakötözés, de tapasztalatból tudom, hogy az első pár alkalom csak a nehéz. utána már Dóri is élvezheti, csak lehet hzzá mondani, hogy reeepppülünk :)

Kép

Kép
kolyok28
 
 


Én aztán hagyom a dagadt ruhát, annyira nincs kedvem a mai 3. mosást kiszedni a gépből. :lol:

Kölyök!
Sajnálom, hogy betegeskedtek, viszont örülök, n agyon hogy jelentkeztél. :wink:

Judit!
Kis lépésekkel kezdődik minden (majdnem minden), gratulálok Levinek!ű
Nimit ügyesen megmenekítetted. :wink: :(

Panny!
Néked s a legjobbakat!

Ezekről a f...ss vírusokról (de lehet, hogy csak egyedül van), a megboldogult bábakoktéljaink jutottak eszembe. :roll: Akkor milyen reménykedve vártuk a hasmarst, hátha mást is beindít. :D

Mosoly!
Zsófinak jobbulást!
Többiek remélem nem kapják el. :wink:

Kmanna!
Bújj elő Te is léccci lécci..... :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Melinda!
Én se elsőre éreztem rá, de most már kacag Zsomb, amikor lendítem hátra. :wink: Szóval ne add fel. :wink: Néhány próbát megér. :roll: Lehet, hogy a határozottságunkat, vagy a határozatlanságunkat is megérzik a kis radarjaikkal. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


pumperka írta:Sajnos így Csenge tornaversenyéről is lemaradtam, ahol közepes eredménnyel szerepelt a tornacsapat. :wink:


Ez így mégse igaz, mivel nem várták meg az eredményhirdetést, ma derült kis, hogy bronzérmesek lettek. :wink: Így ma is kapott Csenge egy érmet. :wink: Pedig annyira jó pontok nem jöttek össze,de ezek szerint a többi csapat se volt túl jó formába, vagy a bírók voltak extra szigorúak. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Kölyök, Pumperka,
köszi a bíztatást! Nem adom fel, majd gyakorlunk Dórival. Tuti, hogy megérezte, hogy parázok. :oops:

Pumperka,
na! Gratula Csengének az újabb éremhez! De jó! :)

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Mosoly :) , Téged még be sem raktalak a táblázatba... na mindjárt meg is nézem... már ezer éve fel sem töltöttem. :( Fúúú, tényleg mennyit betegeskedtetek már, jobbulást!
Panny, drukkolok, hogy most összejöjjön a Szilveszterezés! ;)
Melinda, szerintem aranyos a kutyus, jó kis mondókákat mond, de már kivülről tudom őket.
Pumperka, gratula Csengének az újabb éremhez!

KépKép
KépKép
mni
 
 


Erről az oldalról lehet letölteni vagy csak hallgatni lehet a zenéket?
http://gyermek.multiply.com/

KépKép
KépKép
mni
 
 


Biribonnak!

Kép

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Csatlakozom Pumperkához. :)

Biribon,
nagyon boldog születésnapot kívánok!

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Itt vagyok, ragyogok!!! :) :)

Napok óta tervezek írni, de amint leírtam pár sort, felébredt a kisasszony! Hihetetlen szenzorai vannak!!!

Nagyon köszönöm a hiányolóknak, az az igazság, korábban én is azt gondoltam, hogy az embernek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen...nos mostanában revidiáltam ezen nézetem. Elég nehéz időszak vége felé közeledünk, tulképpen augusztus óta egyedül vagyok Panyóval (jó persze állandóan jövünk-megyünk, mindig van vmi program, de csak én etetem-altatom-nyugtatom-stbstb), és ez elég megterhelő így a végére. Pénteken meglesz Ricsnek a harmadik premierje, és többet tud lenni velünk, ma reggel pl. annyira szomorú volt, mondta, hogy rettenetesen hiányzunk már neki. Szóval ezért is nem tudtam jönni gyakrabban. A többi okot val'szeg tudja mindenki, az én érzékeny-mimóza lelkem nem igazán bírja a konfliktusokat, pláne mikor ilyen "keményebb" időket élünk...

Voltunk mi is céges Miku-bulin a színházban, annyira meghitt, szép volt, hogy még a könnyem is kicsordult (mondom tiszta nebántsvirág lettem). Pankalini persze visított, amint meglátta a télapót, utálja a szakállas fazonokat. Ezvan. Mondtam neki, jövőre majd szólunk neki előre, hogy ugyan borotválkozzon már meg...
Amint viszont kitette a lábát a kedves Mikku, az én pici lányom felélénkült, mosolyokat dobált, pasizott, kúszott-mászott ezerrel. Gyönyörű volt minden, feldíszített fenyőfával, hegedű-zongora-énekes műsorral, terüljterülj-asztalkámmal! Nagyon jól éreztük magunkat. Ja, és természetesen kikkel volt el legjobban a lány?? Hát a krampuszokkal :D jellemző!!!!
Imádta a csillagszórót!!!!
Kép

Itt pedig a Mikitől kapott hintában, nagyon élvezi!!!:
Kép

Linocs,
FP-kutya sztori :D :D :D :D :D
Nem tudom írtam, vagy csak akartam: kérdezted a jómúltkor az idézetet, igen, Babits, Halász Judit féle megzenésítéssel szerintem gyönyörű!!

Biribon,
bocsi, a múltkor kihagytalak a felsorolásból!!! Képzeld, Lucád minden nap eszeme jut, egyrészt a HalászJ. cd miatt (állandóan azt hallgatjuk :)), másrészt hozott a Télapó Pankónak egy "igazi" Lucababát, olyan édes vele,, odadörgöli a fejét mindig, gondolom így puszilgatja :D

Pumperka,
gratula a gyerkőcökhöz!!!

Panny,
asszem te írtad, hogy Olika Hipp-es túrókrémet tízóraizik, Panka is imádja!! De csak őszi-sárgabarackosat kapok mindenhol, van még másfajta, vagy csak Ti is azt eszitek???

Juditk,
hihetetlen Nimi mekkora!! Úgy szeretnélek már Benneteket látni!! Drukkolok a vizsgáidhoz! Levi pedig nagyon ügyi, látod, előbb-utóbb megtörik a jég! :)

Kacika,
törölted magad?????????? A számodon remélem elérlek, Veletek is nagyon jó lenne már összefutni! (nekünk a héten derül ki, Panka elkapta a bárányhimlőt, ha nem, akkor mindenképp üssük nyélbe a rég elmaradt sütizést!!!)

Ennyire futotta ma az erőmből, ezer bocs, ha valakit kihagytam, nem tudok, csak villámgyorsan olvasni...mindenkinek szép estét!!

KépKép
kmanna
 
 


Sziasztok!

Vééééégre elmentek anyósomék :lol: juhéjjjjj! Anyósom szívta a véremet napokig és az összes energiámat is, pedig Dani betegeskedése miatt inkább rá kellett volna fordítsam azt az energit... De hát nem vette észre magát :oops:
Mindegy, már vége egy időre :roll:
Egyébként nagyon szeretik Danit, meg Dani is őket, így én tűrök, bár eléggé tenyérbemászó beszólásai vannak néha.
Na jó, most kicsit vissza olvasgatok, aztán jövök. Bár ahogy nézem a termést, lehet, hogy csak holnapra végzek :)

Livi
Kép
livcsi
 
 


Sziasztok!

Kmanna!
Szia!!! Örülök, hogy írtál!
Tündéri a lánykád a krampuszok között!
De jó, hogy Apa nemsokára ismét teljesen a Tiétek lesz! :)

Livcsi,
én is az a nyelős fajta vagyok, gondolom milyen rossz lehetett. :( De most egy időre megszabadultál tőlük. :)

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Livcsi,
most veszem észre, hogy egy napon születtek a csemetéink! :)

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Biribon!
Kép

Kmanna!
Tök jó lehetett a Mikulásbuli...És a krampuszok is helyesek...Pankáról nem is beszélve...kis egzotikus csajszi....
Valahogy összehozzuk a talit jövő héten...sajnos Nimó köhög még, meg tiszta t@kony...
Levi nem ült bilire azóta, a jég még csak nagyon haloványan megrepedezgetett.. :lol: :(
Nimó óriásbébi....majd megszakadok ...

Képzeljétek tapsikol ha meghallja a varázsszót : TAPSI :D :D :D

Tegnap esti sztori: Nimó nagyon sokat pisilt ezért átázott a nadrágja is (persze nem voltam itthon, és Ferire volt bízva). Már fél 8 volt, gondoltam már nem rakom tisztába, hanem fürdés jön. Megengedtem a vizet, meg a hősugárzót bekapcsoltam (anélkül hideg a fürdőszoba). Addig Nimót letettem a plédre kopasz fenékkel. :lol: Erre nem odakakilt a szőnyegre (addigra már letolatott a plédről). Mivel kis útját hátrafelé tovább folytatta a k@kán keresztül, szépen elkente, felkente, magára kente a dolgokat... :shock: :shock: csupa csupa....volt minden, a szőnyeg meg ő is....szép látvány volt... :lol: :lol: :lol: :lol:

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Biribon!
Egy kicsit megkésve, de annál boldogabb szülinapot kívánok!

És minden hófordulósnak is sok boldogságot kívánok!

JuditK! A kaki sztoriról jutott eszembe, hogy meg sem írtam: nálunk a hétvégén volt attrakció. Boróka este kivételesen egyedül fürdött... (nagyoknak biztosan valami fontos dolga volt, mint pl. valami halaszthatatlan mese, vagy játék, már nem emlékszem. :oops: ) LÉnyeg a lényeg: Borci ül a fürdető karikában és tök jól játszik, én teszek-veszek mellette a fürdőben. Majd fordulok oda hozzá, hogy kivegyem a karikából és feneket mossunk, mire érdekes dolgokat vélek a vízben felfedezni... :lol: Hát az én cseppem cseppet sem kis mennyiséget rottyantott a vízbe. Brrrrr. Hívom apát, hogy vegye ki a gyermeket, gyors fenék mosás és tusolás után, míg én puccba vágtam a kádat, hogy a nagyok is tudjanak fürdeni, akik persze fujjogtak, hogy most nekik a kakis kádban kell fürdeni.ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá.....

Beszorulás: Húúúúúúúúúú. Szörnyű, hogy mik történhetnek ezekkel a gyerkőcökkel.

Livcsi! Most, hoyg anyóst elűzted, gyere gyakrabban!

Mni! Azon az oldalon csak hallgatni lehet. Mire lenne szükséged? Nekünk sok minden megvan. :lol:

Panny! De jó, hogy te is vagy! Gyógyulj gyorsan meg! Szilveszter, de jó nektek! Mi ugyan megyünk több napra a barátokkal Balatonlellére gyerekestől, de hogy nekem mennyi buli jut.... Sztem nem sok. Bár inkább úgyis az alvást választanám! Abból van mit pótolnom!

Kmanna! Ez a krampuszos kép. :shock: :lol: Nagyon édi!!!!!
Nálunk Boróka nem nagyon foglalkozott a Mikulással...
Nekünk is ilyen hintánk van, csak kékben.

Kölyök! Fogok visszatenni vonalzókat, csak még meg kell szerkesztenem. Ti is gyógyuljatok!

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Kmanna: de jó, hogy jelentkeztél. Rátok fér végre egy kis együtt töltött idő. Úgy irigykedem a sok céges mikulás miatt, minket nem hívtak sehová, de talán nem is baj, jövőre már biztos jobban fogja értékelni.
Melinda: ne add fel, nem vészes ez a hátrakötés csak úgy néz ki. De ha önbizalommal állsz hozzá, nem lesz gáz. Én múlthéten egy 8 hetesen prezentáltam ugyanezt, az anyja majd infarktust kapott, pedig tudtam, hogy nem ejtem el. :wink: :wink: :wink: Ő nem merte megpróbálni. Rakjatnál fel képet Dóriról, tök rég nem láttuk.
Kölyök: jobbulást, nagyon rossz főleg az első betegeskedés.
Juditkecskemét: hatalmas ez a nimó és olyan tündérek együtt. Ez a beszorulós tiszta horror. Szörnyű lűtvűny lehetett.
Pumperka: gratulálok a gyerekeidnek, nagyon ügyesek, igazán büszke lehetsz rájuk. Jajj lámpa ügyben dettó, mint nálatok és Nebulánál. Van hogy kérés nélkül is mutatja, de van, hogy már a hol anál mutat egyből rá, pedig a fejét kérdezem.
Panny: de jó, hogy jöttél :wink: :wink:
Petramama: örülök, hogy nem volt tartós a fórumszüneteltetés. Igazán nem akartalak megbántani. Akkor most lesz tali vagy nem?
Biribon: Boldog születésnapot. Hanyadik?

Ma minitalink volt a zenebölcsiben, ott volt Fruzsi is és Eszter is az anyukájával. Tündérek. Nálunk annyi az újság, hogy nagylány lettem én is, Marci is egyre ügyesebben csinál mindent és imádom. Dehát ki ne imádná a csemetéjét nem igaz?

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Ja,Niki, Linocs: nagyon cukik a mikulásos képek.

Nekünk is van tanuló kutya!!Csak szólok, a hátán a ruha alatt van a gomb amivel ki lehet kapcsolni!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fanetta, Mzx, Eszterxx, Lusie, Nebula merre vagytok????

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Halló!

Vagyok ám én is, köszi, Szilvánusz az érdeklődést, csak éppen tegnap előtt este megint belázasodott Flóra, és az apja is tök ramatyul volt, úgyhogy tegnap két nyomit ápoltam. Mára már remekül vannak, szerintem holnap már megy is a lány oviba (elvégre egy hete már, hogy itthon van mindenféle ürüggyel). Közben befejeztem az idei utolsó melómat, igazán kíváncsi vagyok, mikor és mennyit fizetnek érte. Ugyanis voltam olyan "okos, hiszékeny, naív stb.", hogy nagy igérgetésekre elvállaltam ("ó, hát nagyon sokat tudunk fizetni érte, csak még nem tudjuk, mennyit"). Ha átvertek, és keveset akarnak fizetni a végén, akkor ne legyetek meglepve, ha olyan híreket hallotok, hogy valami csúnya dolog történt a pozsonyi magyar intézetettel... :lol:

Kmanna: nagyon cuki a krampuszos Pankalini. Örülök, hogy végre jobban rátok fog érni a férjed. Nagyon nehéz lehetett nektek is és neki is, hogy ilyen sokat volt távol. És milyen darabokban játszik most?

Petramama, Juditk: kakis sztorik :shock: Nálunk Marci még nem produkált ilyesmit, de Flóra annak idején többször is belekakilt a kádba :roll: aranyosak Juditk Mikis képei is.

Isten éltessen, Biribon!

Csajok, én nagyon szeretnék talizni Veletek! Szívesen látok bárkit minálunk is, de nem sértődök ám meg, ha túl messzinek találtatik. Viszont akkor találjunk ki valami bp-i találka-helyszínt, jó? Keresgéltem kibérelhető játszóházakat, de az úgy nagyon borsos lenne. Esetleg valakinek a közelében egy művház terme? Ha ez nem jön össze, akkor azért egy ikeás vagy más taliban is benne vagyok szívesen (habár ott most így karácsony közeledtével annyian lesznek, mint az oroszok).

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Na Csajok!!!

Kell ennél csábosabb pasi?! :lol: :wink:

Kép

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Kmanna!

Van belőle még alma-mangó túrókrémmel(HIPP)..Olika azt is nagyon csípi.Én a Rossmann-ban szoktam venni vagy a Tescoba.

Csajok..nagyon sz@rul vok :( :( :(
Iszonyat görcsöl a gyomrom meg a hasam és lázam van...már anyu meg a férjem is elkapta...a srácok egyenlőre NEM!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Hetek óta betegeskedünk, tulajdonképpen én úsztam csak meg nagyjából. Laurának továbbra sincs egy foga sem, de nagyon szenved szegényke, orrfolyás, láz, étvágytalanság, éjszakai sokszori ébredés, stb.. Alig alszom emiatt, így én is ki vagyok purcanva. Erik meg a dackorszak kellős közepén, néha legszívesebben kölcsönadnám valakinek 2-3 évre... :(

Kb. másfél hete a Windows is elkezdett 2 perc után lefagyogatni, valószínűleg a nagy betegeskedésben a gépünk is benyalt egy vírust :). Szóval nem tudtam jönni elég sokáig, a párom csak hétvégén telepítette újra a gépet.

Látom sikerült lemaradnom valami nagy vitáról, de csak 3 oldalt tudtam visszaolvasni, úgyhogy lövésem sincs, hogy mi történt. Valaki felvilágosítana egy zanzásított változatban?

Juditkmét, gratulálok a pisiléshez, reméljük ez már az áttörés volt! :)

Laura is tapsikol felszólításra, imádom, annyira cuki! :)

Megyek, mert zaklatnak mindenféle kajaigényekkel... :(

Kép

Kép
mzx
 
 


:(
Sajnálom hogy mki beteg. Mi is. A hangom majdnem elment, be vagyok rekedve, nem érzek ízeket, Nimó tiszta takony, Levi köhög.... :(

Javulást mkinek!!!

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Sziasztok!

Szilvánusz, köszi a hiányolást! Azért nem írtam, mert igazán nem történt semmi... Andris nem beteg (!), és ez már a harmadik nap augusztus óta, amikor kezdte! Dolgozom sokat, januárban teljesen el fogok tűnni, előre is elnézést, dehát az évzárás ugyebár...

Ja, tennék fel képeket, csak az a fránya meretezdat.hu már megint nem működik. Nem tudtok valami kb. ugyanolyan egyszerűt? A picasa-t már letöltöttem, de én abban nem találom... :cry: Pedig Kölyöknek már rég megígértem...

Ja, képzeljétek, próbálom intézni a magasabb összegű csp-t az Andris tejérzékenységére... persze hogy működnek a dolgok? Beküldtem egy hónapja, az Államkincstár kivárta a 30 napot és utána visszaküldött egy levelet, hogy nem elég a pecsétes orvosi igazolás, kell az ő formanyomtatványukon is... viszont annak beérkezésétől számított visszamenő két hónapra adják, úgyhogy igy elbuktunk egy hónapot... mindegy, csak a bosszúság, meg az, hogy akkor most megint állhatunk sorba a dokinál, sőt, elvileg az Andrist vissza kellene vinni kontrollra, de én megint nem fogom fél napig éheztetni emiatt.

Juditkmét, mi már hetek óta 86-os ruhákat veszünk, a 80-as már csak úgy megy rá, ha beleerőltetem, de mivel nagy feje van, ott mindig elakad :lol:

Tényleg, már mindenki megkapta a pneumo ellenit? Mi október eleje óta várunk rá...

Ja, és végre eladtam a németül beszélő FP Earnie-t a vaterán, buktam rajta jó sokat, de a lényeg, hogy kikerült a lakásból végre!

Mni, Biribon, az Isten éltessen benneteket utólag is!!!

Mzx, megértelek... Andris még mindig nem alszik, egyszer volt, hogy hajnal fél négykor kelt először, de akkor meg háromtól már ott aggódtam az ágya mellett, hogy él-e még :shock: Kérünk képet Lauráról, róla olyan ritkán kapunk!!!

Pepike, mikor leszel már megint a tévében???????????

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Ja, Pumperka, neked meg gratulálni akartam a gyerekekhez, tök jó, hogy te már biztos lehetsz benne, lesz belőlük valaki és jól csináltad!!!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Juditk,
akkor jövő7. Hihetetlen ez az őszi/téli időszak ezzel a rengeteg takony,köhögés miegymás kórral...Olyan jó lenne, ha már vége lenne, jönne legalább egy jó kis fagy és kevesebb vírus, baci garázdálkodna.
Levi nagyon ottvan a szívecskés ágyneműben, sandán eltakarva a lényeget és az a pillantás!!! Wow! Eszméletlen!

Petramam,
kakisztori nagyon komoly! Nálunk még nem volt, csak pisi csurdogált a vízbe...Nem is tudtam, hogy Borcinak becézitek Borókát, cuki!!!

Szilvánusz,
Marci kevesebbet szopizik már? Csak azért kérdem, hogy nagylány lettél...bár nálam sem volt összefüggés. Mostanában viszont Panka ebéd után nemigen akar szopizni, gondolom jóllakik anya "isteni" fűszer nélküli főzijeivel. Szóval maradt a reggel, esti szopizás, meg egy pici délben, csak a komfort kedvéért, ő alakította így, de valahogy már nem bánom.

Nebula,
férjuram jelenleg játszik egy Jókai darabban, a Pinokkióban, A padlásban és pénteken bemutatják a Hello Dolly-t, alig várom!!! Ma elment hatkor és majd csak holnap délután látom pár órára, brrrr. unom már nagyon!
Aztán csak óvatosan azzal a pozsonyi akcióval!! :D
Akartam már kérdezni, milyen nyelvről fordítasz?

Panny,
jobbulást!!! és köszi, megnézem a Rossmanban, mert dm.ben csak baris volt!

Eszterxx,
mi se kaptuk még meg a pneumo-t. Múlt héten azt mondta az asszisztens, hogy majd szólnak, de egyelőre semmi hír felőle..ja, azért még egy formanyomtatványt ki kellett tölteni...magyar eü. hagyjuk is..

Tegnap este a lényeg lemaradt: Miku meghozta Panyókának is az első fogacskát, végre-valahára!!! Nem kicsit kínlódtunk meg vele! Olyan édi kis fehér csíkocska :) (jó tudom, vannak itt már komplett szájberendezéssel rendelkezők, szóval nem akkora szám, de azért nekünk mégiscsak!)
Húzok kipihenni a mai giga-mega Panyó hisztit, elég lefárasztottuk egymást! Gondolom növeszti a mellette lévő fogat, ha már így belejött, csakhogy ne unatkozzunk! :D

Jócakát!
Kaptok még egy gyors fotót, már múlt héten akartam, csak elmaradt. Idén ilyen adventi díszt sikerült kreálnom, csakhogy "karácsonyosodjon" a hangulatunk :wink:
Kép

KépKép
kmanna
 
 


hello csajok,

hébe-hóba olvasok, megint rákaptam az e-bayezésre azzal megy az időm ha Eszter alszik, most épp jó az árfolyam :)

mindig csak az utolsó oldalra bírok koncentrálni, bocsánat!

Melinda, még nem adtuk oda mi sem a kutyust, de Eszter ha véletlen meglátja a szekrényben teljesen rákattan és rázza magát a dalokra, tapsikol ...

Nálunk még Elmo a nagy sztár mert a játszóházban van egy nagy plüss és Eszter iszonyúan imádja de bekeményítettem, hogy akkor sem veszem meg a kacagó Elmot 11ezerért. inkább szeretem egy nemkacagót 3000ért az ebayen...

Judit, nagyon édes Levi, és gratula a szobatisztaság első lépéséhez!

Kmanna, annyira gyönyörű Panka! egyre szebb! kemény lehet neked így többnyire egyedül. én 6.00kor úgy várom Attilát haza mint a messiást!

Nebula, még mindig szükségem lenne egy-két cuccra az Ikeából szóval jövő héten benézhetünk ha ráértek...

Mzx, még mindig nincs foga Laurának? Nálunk épphogy az első növöget, de kínlódunk is vele. Egyébként pont azon méláztam a minap, hogy pont mire minden nyűgük - talán - elmúlik a babáknak pl. fogzás, és már jól alszanak (talán) akkor meg kezdődik a dackorszak kb. Mikor jön a nyugis időszak??

Eszterxx, bent dolgozol az RTLnél? elküldeném neked a lóvét. kedzek aggódni, hogy az az apróság amit beszereztem Andrisnak enyhén szólva nem lesz már jó rá - ahogy írod a méreteit! úgyhogy mihamarabb elküldeném

Panny, nyomassátok a Smecta-t ha jön a hasmenés, én ugyan megszenvedtem vele, de Attila is elkapta volna és mivel duplán itta a Smectat nagyon gyorsan letudta

Pumperka, gratula az új trófeákhoz! remélem már meggyógyultatok ti is

meg épp kilábaltunk a hasmenésből, lekopogom... ma már tudtunk menni játszóházba is

sok újdonság nálunk sincs, Eszter cukormókus, nagy bújós lett mióta elkezdett betegeskedni, sőt a legújabb hogy imádja a macskánkat és állandóan őt dögönyözné meg bújik hozzá. Nem túl higiénikus, de hagyjuk neki ...

az alvás elég horror, mióta beteg csak ringatva lehet elaltatni de közben dobálja magát, köpi ki a cumit, de aztán kéri én meg a sötétben botorkálva turkálok a földön (kezembe vele) - már tartok vagy 3at tartaléknak...nappal is csak úgy alszik egy hosszabbat, hogy közben 3szor kell visszaaltatni...szóval nem egyszerű.
az éjjel pláne

holnap először próbálkozom baba-mama tornával ha összejön, kíváncsi vagyok. a MOMban van, mondjuk jó lenne ha nem zabálnék mellé. akupunktúrát majd januárban kezdem karácsonykor kidobott pénz lenne valószínűleg...
csak a fránya 70 kg alá bírnám magam letornászni valahogy...akkor már légiesen karcsúnak érezném magam (még akkor is ha az még jó távol van a versenysúlyomtól)

na ennyit a panaszaimról, megyek Vészhelyzetet nézni, bár ezek már a végnapok, elég béna, már csak tök ismeretlen szereplők vannak benne....hol van már Ross doki ? :)

jóccakát!

KépKép
judit18
 
 


Kmanna!

Már máshol is láttam h idén ez az Adventi koszorú a divat..nagyon tetszik!!!
Tök jó h a férjed ilyen klassz darabokban játszik..Padlás az egyik kedvencem :wink:

Eszter!

Jó h írtad ezt a formanyomtatványos dolgot..én is el akarom kezdeni a emelt csp iránti kérelmemet a Bronchitis miatt.

Judit(K)!

Nektek is jobbulást..meg mindenkinek!!

Komolyan ,olyan gyomorgörcseim vannak mint anno a vajúdás kezdetén :shock: :shock: :shock:

Ja és a 2 nap alatt már 3 kg-ot fogytam..tényleg ez a legjobb fogyókúra(www.fososvírus.hu :wink: )

Mzx!

Te szegény :(

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Judit!

Ismerős a sötétben botorkálás és cumikeresés a földön :lol: :shock: :lol: :shock:

Én is jobban bírtam régen a Vészhelyzetet...most a Grace a kedvencem :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Basszus, Judit, tök elfelejtettem, bocsi :cry: :cry:

megírom priviben :lol:

Altatás és cumiköpködés: CUMILÁNC!!!!!!!!!! Nálunk csak úgy megy, de azért nekünk is van belőle három... viszont isteni, hogy igy csak az ágyban kell keresgélnem, mert előtte én is négykézlábaztam rendesen a nagy ivben elhajított cumik után...

Fénykép: rájöttem, hogy ronthatom el a kicsinyítést, sok-sok ingyenes program letöltése után. Mni, az lehet, hogy az eredeti képeim túl nagyok, azért nem engedi eléggé lekicsinyíteni? Mert ha legkisebbre veszem, akkor is 910 kb, ide viszont csak 250-t lehet feltenni...

Panny, az igazolásnak az a hivatalos neve, hogy "Igazolás tartósan beteg, illetőleg súlyosan fogyatékos gyermekről". Nézd meg a MÁK honlapján, nehogy neked is menjenek a hónapok.

Na, megyek én is Vészhelyzetezni...

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


és ha hason alszik a gyerekem a hátára kössem a cumit?

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Eszterxx! Az én gépem pedig berágott a babanetes képtöltögetésre, mert állandóan azt írja ki, hogy nem megfelelő fájl típus.
Na de uazt a gépet pendrive-ra kiírva másik gépről fel tudom tölteni. :shock: :x

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Látom az alváshorror másnál is tart... Nem mintha ez engem vigasztalna...
De már annyira fáradt vagyok, hogy ma délután kiabáltam a gyerekemmel. Utána meg mindketten bőgtünk... :oops: :oops: :oops:
Aztán estére meg feléledek. Ki érti ezt?

Az én drága férjem - az örök optimista - mondta: tegyük közénk, hátha ott jobban alszik... Hát nem jött be... Ráadásul éjjel többször is azt figyelte, hogy lélegzik-e a gyermek. Így ő sem aludt jól...

Én most a fáradtságtól/ nem alvástól fogyok. Rólam is lement 3 kg 2 hét alatt. Persze nem onnan, ahonnan kellett volna. :twisted:

Kmanna! Nagyon szép az adventi koszorúd!

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Na, még egy utolsó mára:

Engem ma hívott a gyerekorvos, hogy megjött a prevenarunk, mehetek Borókával oltásra. Nekünk is kellett nyomtatványt kitölteni, hogy igényeljük az oltást.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Sziasztok!

Pumperka, de jó hogy felraktad a háton hordozós linket, én ma gyakoroltam egy párszor és már elég jól megy. Egy ideje már nem kendőztünk, mert elől már nem bírtam, de amilyen béna vagyok, sehol nem találtam a hátra kötésről semmi értelmeset. Szóval KÖSZI!! :lol: És gratulálok a gyerkőcökhöz, nagyon ügyik :D

Judit(k), amikor olvastam a beszorulósat, majd szívbajt kaptam :cry: annyira tartok az ilyen történésektől én is, de nem tudom a nap 24 órájában a gyereken tartani a szemem :( Egyszer nekünk az ágyról gurult le Dani, nem lett semmi baj, meg egyszer össze tört a kád álvány és a kád lezuhant a földre, de szerencsére apa jól tartotta Danit, így Ő nem zuhant, csak nagyon megijedtünk. Ezektől a balesetektől, még ha mással is történik, tök kész vagyok :oops:

Melinda, tényleg egy napon :D Hát akkor boldog 9. hót, bár már nem sok van belőle.
Igen, én is az a nyelős fajta vagyok, de anyósom esetében érzem, hogy hamarosan eljön az az idő, amikor nem fogok tudni tovább nyelni, még a családi béke érdekében sem :oops: Az most kifejezetten kiakasztott, hogy amikor szívtam Dani orrát (nekem a legrosszabb, pedig tudom, hogy nem fáj neki, mert kipróbáltam, de ő üvőlt közben), nem elég, hogy szegény ordít, anyósom még mondogatja neki, hogy "már megint bánt anya". Erre mondtam neki, hogy ilyet ne mondjon a gyereknek, meg egyébként sem bántom, csak jót akarok neki, és a következő alkalommal újra eljátszotta :evil: Hát, nem sok kellett hozzá, hogy megüssem, pedig nem vagyok az az agresszív, meg veszekedős fajta.

Biribon, Niki, Boldogságosat Nektek, így utólag is!

Kmanna, abszolút együtt érzek veled az apa hiány miatt, bár nálunk a párom közel nincs annyit távol tőlünk, mint nálatok, de így is baromi sok :( Tök sokat dolgozik, és persze tudom, hogy értünk teszi, de akkor is úgy hiányzik :cry: És persze az sem volna rossz, ha néha ő kelne fel Danihoz éjjel, amikor arra ébred, hogy szomjas. Merthogy a kedves férjem állandó éjszakás, nappal meg sokat túlórázik....

Szilveszter téma: Hát mi bulizunk, merthogy nálunk lesz nagy party :lol: Egyelőre úgy néz ki, hogy Danit rábízzuk a nagyira (NEM ANYÓSOMRA!) most először ilyen hosszú időre. Izgi lesz nagyon, hogy ki, hogy viseli majd.

Cigi témához: hát sajnos, szégyen és gyalázat, de én is vissza szoktam. A nagy hitel ügyintézés világgazdasági válsggal spékelve, meg a költözés rendesen megtette hatását tej elapadás ügyében :evil: , így amióta nem szoptatok, szép lassan újra előkerült a cigi. De a pocakos cigizőseknek és a babakocsit toló szülőknek rendszeresen beszólok, hogy nem szégyellik-e magukat :evil:
Én tudtam magamról annak idején, hogy egyetlen dolog van, ami miatt azonnal le tudok majd mondani a bagóról és az a gyerek. Ez így is volt. Bár azt gondoltam, hogy nehezebb lesz kibírni, mint amennyire nem volt az, de sajnos azt is gondoltam, hogy a szoptatás után nem biztos hogy bírni fogom tovább..

Akartam még írni, de szerintem így is elég hosszúra sikeredtem, úgyhogy most eldugulok :D

Minden betegeskedőnek gyógyulást!!!!

Jó éjt mindenkinek!

Livi
Kép
livcsi
 
 


Ja, és Petramama, mi sem kaptuk még meg az oltást, nekem azt mondták, hogy hiánycikk, és lehet, hogy az ismétlőket sem tudják majd beadni időben. Bár ez 3 héttel ez előtti infó. Majd a jövő héten megyünk védőnőhöz és akkor derül ki , hogy mi az idén még megkaphatjuk-e :(

Livi
Kép
livcsi
 
 


Szép, jó reggelt mindenkinek!

Remélem nem én riasztottam el mindenkit! :roll:
Képzeljétek, Dani még mindig alszik, tegnap fél 10-től :lol:
Csak halkan merem hozzá tenni, hogy tegnap 14 órát aludt a kis drágám, ébredés nélkül és most éjjel sem kelt fel :P

Livi
Kép
livcsi
 
 


Sziasztok!

Boldog névnapot a Juditoknak!


Remélhetőleg este jövök majd, mert délelőtt megyünk Anyukámékhoz.

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Elszóltam magam tegnap, éjjel újra előkerült az orrszívó, náthás, köhög, 20 percenként volt fenn... én hulla vagyok :cry: :cry: :cry:

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Kedves Juditok! (aki ma tartja)

Kép

KépKép
KépKép
mni
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: