Új privát üzeneted érkezett!

Marla!
Igen, nem pontosan fogalmaztam, most így 10 kilósan eszem ágában sincs elöl hordozni Zsombot,(mert nem lehet már úgy elbírni a 10 kilóját) ezért írtam, hogy ha most vennék, hordozóeszközt akkor lehet, hogy a kendő mellé egy ilyen hátihordozót vennék, de mivel már két hónapos korában megvettem, akkor még olyan hordozóeszköz kellett, ami előre is jó. :wink: Igen, pont 4 hónapos korától kezdtem el felváltva elöl és hátul is vinni, és fokozatosan már csak a hátul maradt. Az avataros képen kötöttem utoljára előre úgy emlékszem. :D :D
Kendőben meg csípőre szoktam leginkább kötni. :wink: De már úgy is kezd nehéz lenni.... :roll:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Pumperka,
én majd tavaszra szeretnék egy mei tai-t és akkor csak háton hordozom. De most télen nem akarok mindenféle kabátot (amilyen kölyöknek is van) és tsit venni, úh. kevesebbet van hordozva Hanna. Amúgy hétfőn megyek hordozókendő tanfolyamra, végre megtanulom a háton kötést:))))))

Kép
marla singer
 
 


Annyit én se járok most gyalog, hogy beszerezzek hordozós kabátot, takarót.Ilyenszempontból én is várom a tavaszt, hogy csak egy kis pulcsi kelljen, hátamra Zsomb, süt a napocska és úgy megyünk a nagyokért a suliba.
Amilyen esös idő volt ma is, örültem, ha minél közelebb tudtam megállni a suli bejáratánál, nemhogy gyalog menjünk. Brrrrr, utálom. :? :? :?

Pati?
Elhúztad a mézes madzagot, aztán lelépsz? :shock: :
Irgum burgum vasfazék.... :roll: :?

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 

 
 

Pumperka az a madzag ott lóg fogyasztásra készen.
Csak rossz helyen keresed :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Ott kerestem, ahol van, csak nem elég sűrűn kattintgattam ide-oda, meghát az esti robot.....
De azért benyaltam a mézesmadzagot gyorsban. Fene azt az édes szájamat. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


˝Hókastélyban jéglakás:
ott lakik a Mikulás -
Szél a szánja - mégse fázik,
úgy repül egy messzi házig.

Csengője a hópehely.
Szánkójának énekelj,
mintha dallal idehúznád,
s tedd ki ablakba a csizmád.

Ne lesd meg a Mikulást,
rajta a varázs a palást,
leshetsz reggelig magadban
mert ha eljön, láthatatlan.

Mert ha tudnád, hol lakik,
s odaérnél hajnalig,
jutnál mesebeli tájra -
elolvadna palotája.

Megriadna és tova-
röpítené fagylova,
a helyén meg, ide nézz csak,
sírdogálna ezer jégcsap.

Ne lesd meg a Mikulást,
hadd suhogjon a palást,
jöjjön, jöjjön láthatatlan
éjszakában és havakban.

Táncolj, örülj, énekelj,
mint kerengő hópehely.
Csengőjüket fenyők rázzák,
telis-teli cipőd, csizmád.˝

Kép

Kép

feri (mni)
 
 


A Mikuláslány anyukájának pedig
BOLDOGSÁGOS SZÜLETÉSNAPOT!!!!
:wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Köszi! :)

KépKép
KépKép
mni
 
 


Tündéri Lilla! :)

Micsoda pangás volt ma itt! :shock:

Kép Jó éjt!

biribon
 
 


Te kis csacsi, persze, hogy pangás volt, mert a csapat egyik fele nem mer elmozdulni az ablak mellől, hogy nehogy elmulassza a szegény, vagy bőrig ázott, vagy esővédett rénszarvasszánon érkező Mikulást, a többiek meg a gyerekeiket próbálják minél mélyebb álomba penderíteni, hogy nehogy bebukjanak a piros bugyrok ablakba helyezésekor....
szóval kiki hite és szokásai szerint :wink:

Aki még nem látta, meleg szívvel ajánlom a Polár express című mesét, ami pont a télapóról és a gyerekkori álmokba vetett hítről szóló szívet melengetően szép, kedves és nagyon igényes rajz- (animációs?) film.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Ja és ne felejtsétek kitenni a csizmákat az ablakba!!!
Tündérmesés jó éjszakát.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Niki!
Kép

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Ti ezt tudtátok?
http://trl2.tv/View/?v=a0d5117f8ac2431d8879a6465dc7260a

De azért mindenkinek:

NAGYON BOLDOG MIKULÁST!!!!

Kép
KépKép
nebula
 
 


Sziasztok!

Tegnap végre viszonylag korábban éjjel 1 előtt ágyban voltam, így ki is pihenhettem volna magam, ha Luca nem akar éjjel többször is ébreszteni, majd reggel 7 előtt kelteni... :?
Szóval mégsem vagyok kipihent...

Csajok! Luca honnan veszi már ilyen apró korában, hogyha valamit nem szabad és ránézek azt mondva, hogy Lucaaaa! Nem szabad!, akkor vigyorogva menekül... Hogy találta ki, hogy menekülnie kell? Már micsoda (szerep)játékokat talál ki! :o

Nebula!
Én viszont ezt tudtam:
http://trl2.tv/View/?v=e75c46dc49e34a27a36e3d23751fb4bd

biribon
 
 


Biribon: biztos azért menekül, mert olyan félelmetes anyuci vagy :lol:
Meghajlok a videó előtt, micsoda önzetlenség! :D

Kép
KépKép
nebula
 
 


Szegény gyermekem! Ilyen félelmetes anyája van... :? :( :cry: :oops: :roll:

Pati! A Polár expresst láttuk. Én gyermekded lelkemmel mindig is imádtam a karácsonyos, télapós mesefilmeket, filmeket. :oops: De már írtam, hogy milyen közel állnak hozzám ezek a téli ünnepek...

Fanetta! Most már sokadjára látlak bejelentkezve. Tessék írni is! :wink:

biribon
 
 


Totál úgy képzellek ám :wink: :lol: :D

Kép
KépKép
nebula
 
 


Mni! Hozzátok nagyon édes Mikulás érkezett!!!!!!!!!!!!

Az én Petrám reggel 7-kor rontott be hozzánk a szobába, hogy: "Anya, képzeld járt itt a Mikulás. "(Tegnap este fenyegettem, hogy nem jön a miki, ha nem alszik el időben. :lol: )Gondolom ezek után nagy megnyugvás volt neki az ajándék az ablakban. :lol: (Bár miután végignézte, hogy miket kapott, közölte, hogy nem hozott meg minden ajándékot, ami írt a levélben. :twisted: Én meg mondtam neki, hogy biztosan nem bírta volna el. :lol: Na, erre ő: Jó anya, akkor ma se húzd le a redőnyt az ablakomban, hátha visszajön. :roll: :shock: :twisted: )

Egyébként mi már tegnap jártunk a Mikulásnál a Csodák Palotájában - apa cége ott tartotta a Mikulás ünnepséget.
Ma délelőtt pedig Petrának volt RG bemutatóval egybekötött Mikulás ünnepsége.

Biribon! A Lucádat már nagyon szeretném megismerni. Annyira jó fej kiscsaj lehet!!!! Ráadásul az én Borókám pár hét késéssel követi mindenben. :lol: MOst éppen én sem tudom pelenkázni. :twisted: Még hagyján, ha csak pisi van, na de a kakit, hogy lehet kiszedni úgy, ha közben jobbra-balra forog. :evil: :?

Tetszik a télapós hír!!!!!

Nebula! Marcinak boldogságos hófordulót.

Eltűntek! Tessék visszajönni!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem szeretnék neveket sorolni, mert akkor több sort is megtölthetnék! :shock: :cry: :shock: :cry:
petramama
 
 


Hova tűnt mindenki?

Kép
Kép
Kép
mosoly
 
 


Mi Mikulásoztunk több helyen is (ebből az én melóhelyem Mikulás-ünnepsége nyert, le sem lehetett hozni Flórát a színpadról egy bizonyos Mikola Péter műsora alatt), aztán unokatesó szülinapját ünnepeltük (a már többször emlegetett SugarShop-ban, Marla: ezúttal is igen randa tortát gyártottak szerintem, de az unokatesó anyja nem volt ennyire kritikus... viszont a játszóházuk klasz), mára pedig Flóra is, apja is belázasodott, ugatva köhög. HOGY ÉN EZT HOGY UNOM!!!

Most akkor lesz vagy nem lesz idén még tali?

Kép
KépKép
nebula
 
 


Köszönöm a köszöntéseket! :)
Látta valaki a Mikulást??? :wink:

Petramama, visszament a Mikulás a többi ajándékkal? ;) De jó, hogy mindenhol volt céges Miku... engem nem hívtak, pedig tuti volt nálunk is. :cry:
Tényleg nagyon jó ez a Mikulásos videó, hogy csinálhatták?

KépKép
KépKép
mni
 
 


Halihó!

Én is itt! :wink:
Sajnos szombat reggelre engem is utolért a családon végigsöprő vírus. Én voltam a 4. áldozat. :evil: Így szombaton csak a vízszintes volt a számomra elfogadható testhelyzet. :(
De legalább szombatra esett a választása a vírusnak, amikor nem voltam egyedül a hárommal...
Sajnos így Csenge tornaversenyéről is lemaradtam, ahol közepes eredménnyel szerepelt a tornacsapat. :wink:
Megérte a szombati pihi, mert így vasárnap reggel egész kisimulva ébredtem. :D És ez a nap ismét nagy nap volt kis családunk életében ,mert két éremmel és egy kupával lettünk gazdagabbak Csenge és Áron által. :D
A karateversenyen Áron aranyérmes, Csenge ezüstérmes lett a súlycsoportjában. :D :D :D
Kép

Végül Zsombor is belekóstolt a harcművészetekbe. :D
Kép
és ez nem kacsa :roll: :D :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pumperka 2008.12.07 22:07-kor.

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Niki! Én többet is láttam és megállapítottam, hogy egyre bénábbak... Most már Petra is elkezdett agyalni, hogy hogy is van ez? És melyik is az igazi? Mert azért úgy gondolja, hogy igazi tuti, hogy van!

És naná, hogy nem jött vissza!

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Pumperka, gratulálok Áronnak és Csengének, nagyon ügyesek voltak! Együtt is szoktak gyakorolni? ;) Zsomb nagyon cuki!

KépKép
KépKép
mni
 
 


Petramama, hát persze, hogy van igazi, de az láthatatlan! ;)

KépKép
KépKép
mni
 
 


Niki: utólag is Isten éltessen!
Petramama: Flóra is sokat agyalt a Mikuláson az elmúlt napokban, és arra jutott, hogy az ünnepségeken látható Mikulások azok csak addig Mikulások, amíg rajtuk van a piros kabát, ha leveszik, rendes emberek lesznek. Viszont az igaz jön éjjel, és teszi a csizmába az ajándékot. És ráadásul micsoda ajándékot: egy rózsaszín egyszarvú pónit! Ez többet ért az összes csokinál, mogyorónál. (Amúgy pszt, csak csenben mondom: vatera.)

Kép
KépKép
nebula
 
 


Pumperka: gratula az érmekhez! sajnálom, hogy téged is ledöntött a vírus, de az jó, hogy ilyen gyorsan túljutottál rajta. Cuki a harcművész Zsombi!

Kép
KépKép
nebula
 
 


Sziasztok!

Niki,
sok boldogságot kívánok szülinapod alkalmából így utólag!

Nagyon bájos Lilla miku sapiban. :)

Pumperka,
azt hitszem Te kérdezted, hogy ki hogy tervezi a szilvesztert. Én legszívesebben elmentem volna valahova bulizni, táncolni (párom már nem annyira szívesen jött volna), de ma kiderült, hogy anyukám délután dolgozni fog (3 műszakos munkát végez), úgyhogy a buli elmarad. De átmegyünk hozzájuk Dóri miatt, mert itt a házban tuti lesz valahol buli.
Én még mindig elől hordozom Dórit. Még bírom a 8,5 kilóját, persze nem gyalogútra megyünk így. Anyukámékhoz szoktunk így menni, mikor buszozunk. A hátulhordozást még nem próbáltam. Egyszerűen meg tudod magad kötni?

Lusie,
nagyon tetszett Peti miku sapkában fotósorozat. :)
Olcsi édes a csizmában. :)

Mosoly,
köszi a tápszeres választ! Volt itthon Beba 3-mas tápszer, amit 8 hónapos kortól lehet adni, ez úgy tűnik bevált, de vettem Milupa jó éjtet, majd ha elfogy a Beba, azt kipróbáljuk.

Petramama,
szerintem nekünk hat a borostyánlánc. Ritkán kell Dóri fogát bekenni, mikor látom rajta, hogy viszkethet Neki, mert mindent tömköd a szájába, akkor is elég a hűtőrágóka. Szerintem Dorka jobban szenvedne, ha nem lenne.

Pati,
tetszik, hogy a fiaid közös ajándékot is kapnak karácsonyra! Nagyon jó ötlet. :)
Jé, ilyen olcsón is lehet esernyőkocsit venni? :shock: :D

Biribon,
Dóri meg mikor olyan helyen van, ahol nem kéne (vezetékek, számítógép hátulja), akkor megkérdem Tőle, hogy "mit csinálsz?" és egyből rámnéz és szerintem tudja, hogy miért szóltam rá. Olyan okosak! :)

Linocs,
jól elkaptad fürdés közben a pillanatot, tetszenek a képek! :)


Betegeknek jobbulást!!!

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Köszönjük a gratulációkat! :wink:

Niki!
Szoktak itthon egymás ellen is meccsezni, olyankor az apjuk a bíró. :wink: Tegnap még ruhába és védőfelszerelésbe is beöltöztek az itthoni gyakorláshoz. :wink:

Melinda!
De jó, hogy jöttél! :D :D :D :D
Nem nehéz egyáltalán hátrakötni Zsombort!
Youtube-on van sok videó, hogy hogy kell. Több módszer is van, nekem az egyik bejött. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Szép jó estét Mindenkinek!

Először is: Niki Boldog születésnapot Neked!!!

Pumperka: sajnálom, hogy téged is elkapott az a fránya vírus :( Viszont gratulálok a gyerkőcöknek! Nagyon ügyesek! és hogy mindkettő ennyire kiemelkedően űzi ezt a sportot!!! (a múltkorában volt egy család a tv-ben, ahol tán öten voltak tesók, és mindegyik ugyanazt a küzdősportot űzte, és mindegyik érmes eredménnyel)
És látom Zsombor is a nyomdokaikba lép!!!

Nebula: nagyon jó volt a videó!!! Próbáltam elküldeni én is több embernek, de nem sikerült. Vmit nagyon elronthattam...

Biribon: nagyon édesek a gyerkőcök, ahogy okosodnak, és már reagálnak dolgokra :)

Melinda: kár, hogy nem jött össze nektek a szilveszteri buli


Rólunk:
a kisasszony a héten a kommunikációban hatalmasat fejlődött. Hétfőtől elkezdte a bababababababa folyamatos mondogatását, a fejrázást (kvázi nem) már pár hete gyakorolja (ez is honnan van, hogy már tudja is alkalmazni, mikor már nem kér többet kaját, akkor rázza a fejét, hogy nem), a héten bólogatott úgy, mintha igen lenne, és ha berakom Eric Clapton: Cocaine c. számát ( http://uk.youtube.com/watch?v=qYS732zyY ... re=related ), akkor rázza magát (a fejét, a popsiját, a lábát) (no de miért pont erre :shock: ), már jó ideje úgy játszik (kb. 3 hete), hogy térdelésből beül a két lába közé, és nem támaszkodik. És várja a viccet, és nagyon szeret nevetni. És már volt egy éjszakánk, amit végig aludt (ez a tegnapi éjjel volt)

És mindenkinek Boldog Mikulást!
(utólag :oops: )

Kép
linocs
 
 


Jaj, de édes ez a Mikuláslány is! :wink:

Nálunk is a babababa a divat, meg a berregés továbbra is. :wink: És nálunk is használja fejrázást nemként Zsomb.
A hol a lámpára? Felnéz a lámpára. :wink: De ahogy Nebula is írta néhány más Hol a .... kezdetű kérdésre is felnéz. :roll: :roll: Tudja már, hogy az ágy vágénél nem lehet tovább menni :wink: ,de sajnos ez nem jelent semmit, mert, ha ilyenkor hátraarcot csinál akkor nem számolja bele, hogy a popója hová fog kerülni :roll: :? . Szóval résen kell lenni. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Sziasztok!
Hétvégén Gyulán voltunk, nem tudtam jönni...

Pumperka!
Gratulálok a kis bajnokoknak!
Zsombi :lol: :lol: :lol:

Linocs!
Fruzsi nagyon cuki kiscsaj...

Nimó is ért szavakat. Mikor kérdezem, hogy hol van Levente, máris az ajtót lesi. Érti még a cici és a cica szavakat is, bár azt néha még keveri :lol: :wink:

Első rajzok egyike (már amin ki lehet venni valamit :lol: )

Kép

Maszatos Mikulás :lol:

Kép

Mikulásbuli...

Kép

Kép

Az unokatesó egy évvel idősebb (2007 márciusi baba), itt látszik mekkora Nimó /bár ő van a képen elől :wink: / 86-os bodykat vettem a hétvégén, mert már csak az jó rá...

Kép

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Sziasztok!

Pumperka,
gratulálok Csenge és Áron érmeihez! Írtó ügyesek! :)
Zsombnak nagyon jól áll a fejvédő, jaj, azok a szemek! :)
Örülök, hogy ilyen hamar lefolyt ez a vírus Nálad!
Oké, majd nézegetek a youtube-on kötési videókat, köszi!


Linocs,
édi Fruzsi, mint miku lány! :)
Örülök, hogy tegnap előtt volt egy átaludt éjszakátok! Remélem a tegnapi is olyan volt!
Dóri is már egyre jobban fejlődik a beszéd terén. Ő is mondja, hogy bababababa, meg a "nem" és "de" szó is nagyon jól megy már Neki, de még nem tudatos.
Ja, és táncikálni is szokott, hason fekszik, kitolja magát a kezeivel és dőlöget jobbra-balra. :lol:

Juditkecskeméti,
köszi a képeket, aranyosak a fiúk! :)

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Éjjel 23 óra 53 perc. Sötét, mindenki alszik.
- Játszunk - süvített bele a sötétségbe egy kedves hang.
- Nyírd ki! - mordult fel a férfi a sötétségben.

És a nő kivitte az FP kutyát a fürdőbe, miközben annak még voltak ötletei (ölelj meg!, kéz stb...), és kinyírta (elem ki). Azóta ott hever...
linocs
 
 


E heti Hófordulósaink.

Sok-sok Boldog Hófordulót Nekik!

0bea0 Kristóf 2008.03.08 9 hós
xien Diána 2008.03.08 9 hós
livcsi Dániel 2008.03.09 9 hós
melinda80 Dóra 2008.03.09 9 hós
pété Lívia 2008.03.10 9 hós
Szilvánusz Marcell 2008.03.10 9 hós
fnora82 Erik 2008.03.11 9 hós
Judit18 Eszter 2008.03.11 9 hós
csujzi Lujzi 2008.03.12 9 hós
lexus Panna Lilla 2008.03.12 9 hós
Mzx Laura 2008.02.13 10 hós
haga Albert István 2008.03.13 9 hós
mommy82 Joseph 2008.02.14 10 hós
eszter.eu Balázs Örkény 2008.03.14 9 hós
ginger1 Barbara 2008.03.14 9 hós
juditkecskemet Nimród 2008.03.14 9 hós
kacika Petra 2008.03.14 9 hós
kisanni Alexandra 2008.03.14 9 hós
renyo Bori 2008.03.14 9 hós
linocs
 
 


Linocs, ez nagyon jó!!! Nekünk is van FP kutyánk, de szerencsére még sose szólalt meg éjszaka. :)
Nagyon cuki a zöld-piros Mikulásotok! :)
Juditkecskemét, nagyon helyesek vagytok a képeken a piros Miku sapkában! ;) Lilla is profin mondja a nemnemnem-et, miért is ez az első szavuk??? :roll: :lol:

KépKép
KépKép
mni
 
 


Jó reggelt!

Ez a FP kutya akkor jól leszerepelt. :lol: :lol: Különben is világéletemben féltem a kutyáktól, szóval nekem egy se mondjon olyat, hogy :Ölelj meg! Puszi!

Niki!
Lehet, hogy még nálatok is fog a fürdőkádban kikötni éjszakára. :lol:

Judit!
Áron második értékelhető rajza megszólalásig hasonlított Levi napocskájára. :D Le kellett volna védetnünk még annó 2001-ben és akkor most a fiam perelhetné a fiad. :lol: :lol: :lol: Lázas keresésbe fogtam, hogy megtaláljam, de eddig nincs meg, pedig úgy emlékszem elraktam. :roll: :roll:

Melinda!
Én igy kötöm fel Zsombot:
http://www.youtube.com/watch?v=zP6zbiDN ... re=related

Tegnap kb3,5 órát volt rám kötve Zsombor kendőben, és nem fáj a hátam derekam, viszont izomlázam lett a vállamban. :roll: :lol: :lol: Valahol ez is fájdalom, csak jólesik. :roll: :roll: :lol:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


KÖZÉRDEKŰ KÖZLEMÉNY:

Állatorvos nagy gyakorlattal vállalja FP kutyák ideiglenes illetve végleges debarcatioját (hangmentesítését).
Jó pénzért jeligére pü-ben lehet érdeklődni.

:lol:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pumperka! Na, eddig még soha nem néztem meg, hogyan is veszitek fel a hátatokra a dedeket. Na, de ezek után ámulok-bámulok... Az én gyermekem valószínűleg már a felemeléskor kiugrana a kezemből. Nagyon ügyesek vagytok!!!!!!!!!!

JuditK! Szép kis mikulásos családod van!

Linocs! Ez a FP kutyus! :shock: Remélem minket nem ébreszt majd éjjel. :lol: Egyelőre a pinyóban pihizik a többi ajándék között. :lol:
És Fruzska, mint milulás lány! Édes!

Nálunk is megy a babababa, meg a hamham, amikor beültetem az etetőszékbe és éppen éhen akar halni. :lol: Ja, meg a berregés is ezerrel. :lol:

Melinda! Szia! Gyere te is gyakrabban! Nem kell ám állandóan mindenkire reagálni! Bár nagyon jól esik. De a csöppök mellett ez már egyre nehezebb!

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Patti!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(De ez talán megy állatorvos nélkül is! Bár nálunk lassan az eboltás is! Olyan jól elmondtál a nyáron mindent Dorkának! :lol: )

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


petramama írta:Nálunk is megy a babababa, meg a hamham, amikor beültetem az etetőszékbe és éppen éhen akar halni. :lol:


Na!
Az elején még nem akart enni, most meg ilyen kis cápa?? :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

Tényleg nagyon édes Fruzsi!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Nekünk már régóta van FP kutyusunk és tényleg nem dumál éjszaka, a Tiéteknek viszont tényleg állatorvosi segítségre van szükségük! :D Lehet le tudnátok kenyerezni az állatorvost egy kis pizzával, sütivel is... :lol:
Pumperka, Te tényleg így kötöd meg Zsombot??? Nemsemmi!!!
Petramama, Lilla is folyton éhen akar halni, ahogy meglátja az etetőszéket... pedig olyan lassan megy a melegítés, utána meg a hűtés... alig bírja sokszor kivárni. :(

KépKép
KépKép
mni
 
 


Lehet, hogy ezek a karácsonyra gyorsan legyártott Fp-k génhibások már. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


pumperka írta:Lehet, hogy ezek a karácsonyra gyorsan legyártott Fp-k génhibások már. :wink:


Lehet, hogy emiatt voltak olcsóbbak????????????

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


mni írta: Lehet le tudnátok kenyerezni az állatorvost egy kis pizzával, sütivel is... :lol:


azért az nem olyan egyszerű!
:wink: :wink:

nem mindegy a mennyiség, a minőség :roll: :roll:
szerintem jobban jártok kp.... 8)

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Jajj, a nagy híremet elfelejtettem reggel megírni!
Levente szombat reggel belepisilt a bilibe. :D :D :D :D Azóta sem, de nekünk már ez is nagyon nagy szó....Talán talán egyszer nem kell már pelenka....

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


JuditK!!! ez csudajó hír!!!! nagggyonnagyon örülök Veled együtt!!!

szuperek a képek!

Mni, gondoltam Rád szombaton, utólag is Isten éltessen sokáig!

Máté is beteg lett... ez az első komolyabb... péntek hajnal óta hőemelkedés, taknyosság, köhögés, majd láz, majd csak hőemelkedés... ma viszem azért orvoshoz. azért nem olyan vészes, de annyit alszik... persze rajtam, mert vízszintesben nehezebben kap levegőt. ;)

legtöbbször én is háton hordom már, csak most hogy beteg előre teszem, hogy lássam... :roll:

bocsi, hogy többekre nem reagálok. Amikor Pati írt a másikba, azt elolvastam, és visszaolvastam és bevallom engem elkeserített, ami ott megy. Tudom, akkor ne olvassam, nem is teszem, csak... szval nekem kicsit elment a kedvem a fórumozástól. Persze ne aggódjatok, nem örökre, pl JuditK jóhírére előbukkanok ;)

Linocs, köszi a köszöntéseket, ilyenkor mindig odagondolok minden hófordulósra... pl emlékeztek még mommyra? mi lehet vele??

nekünk nincs FP kutyusunk, :P
na megyek, nem tűnök el, csakazért kicsit mégnehezebb most, hogy beteg...

ja és Petramama, kérjük a másik két nagylány vonalzóját vissza, olyan jó nézegetni!!!

Kép

Kép
kolyok28
 
 


A kezem lábam remegett, a szívem majd kiugrott ma délelőtt, mikor Nimó beszorult az ágy szivacsa és a leesésgátló közé. Oda van csavarozva, csak azt láttam hogy lóg a nyakánál fogva, be van szorulva. Hirtelen azt sem tudtam mit csináljak, próbáltam védeni a nyakát. Aztán nagy nehezen lenyomtam valahogy a szivacsot és visszahúztam Nimót az ágyra. Szegény nagyon sírt...Olyan szörnyű volt. Utána nagyon megkönnyebbültem....
Mindig tolat. Felkelt és letolatott valahogy az ágyról csak a feje már nem fért ki....
Húúúú.....

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


aztaaaa Judit, ez nagyon dúúúúrva lehetettt.... :shock: :shock:

Kép

Kép
kolyok28
 
 


Kölyök!
Köszi. Nagyon örültem én is. Levivel együtt ugráltunk örömünkben. Látszott hogy rettenetesen boldog. Azt mondta hogy nagyon büszke :lol: :lol:
Viszont ma sajnos nagyon sírt a bölcsiben, pedig nem szokott... :(
Jobbulást nektek!
Nimó nagyon régóta beteg. Volt már minden. Antibiotikum, erős kúpok, köptetők stb. stb. és most is tiszta takony, és köhög... :cry: Nemsokára indulok vele az orvoshoz.....

Nekem meg Csujzi jutott eszembe...meg Tand, meg Esztereu, meg a többiek...

Kacika sem jön többet. Nagyon sajnálom....mindezt, önmagukat nem vállaló emberek miatt....

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: