Új privát üzeneted érkezett!

Kutyafüle!
Megesik....velem többször is, mint a normális.... :roll:

Adraci!
Ideális nap kb. 8-kor kel enni, 11ig alszik, majd minden szopi után kb. másfél óra szundi....na ez péntek óta dőlt....ma eddig 2x 45 percet alukált....hulla vagyok..... :?

Kép
mozza
 
 


Hat Aniko, blankat meg lehet zabalni!!!!!! micsoda pofa vagas van folymatban :lol: nekunk is ilyen tokank van!!!! szoktam neki mondani h tokakiralyno :roll: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Lányok, én is töröltem a korábbi hozzászólásomat a 2010-esből, viszont írtam egy újat. És pont laptetőre került... Hát, remélem ezt fogják majd meglátni először az új anyukák. Remélem szerintetek jól tettem... :oops: Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 

 
 

Netti, igen, kis tokabajnok a drága. :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Szofi, sztem jó lett! És tuti, h új oldal, laptető!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Szofi!
Babauszisokat nem hívtam,egyenlőre apa legyen itthon....

NA képek hamarosan fen vannak!!!majd dobom a linket!!!

Blanki pofija zabálnivaló....ő is mennyit nőtt :shock:

Nekem már fáj a fejem...Iza egész délután sikítozik :shock: :lol: :lol: iimádom! :oops:

annus11
 
 


Szofi!
Köszi :oops: Édi vagy!
Jól tetted, én sem bírtak ki, hogy ne csupán töröljem....hippimama love & peace :lol:

Netti!
Hú, Lili ma nagyon jól bírja alvás nélkül....remélem ma lefárasztom úgy, hogy holnap ne 6:20kor keljen...egy 8:20-szal már kiegyeznék. :wink:

Anikó!
Blanki még a legviccesebb grimasz közben is gyönyörű! Jól ö.hoztátok ezt a gyereket! :lol:

Na, megyek legalább látszólegosan legyen rend....Lilit most raktam le alukálni....bealtattam a vállamon miközben erre tánciztunk:
http://www.youtube.com/watch?v=W2b5bxMZdF4

Kép
mozza
 
 


Te jó ég, mennyi félreütésem van :oops: ....aludnom kell....péntek éjjel óta vágyom már egy késői kelésre, vagy egy napközbeni nagyobb etapra....

Kép
mozza
 
 


http://babatali1.annus.fotoalbum.hu/

soksok kép tegnappról!!!!!!!

annus11
 
 


Mozza, köszi! Tiszta apja a lány. :lol: Iza is az apukájára hasonlít. Ilyenek a lányok. :lol:
Lili viszont sztem Rád kezd hasonlítani. A múltkori vízilabdasapis képen tűnt fel nagyon. :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Böbi: elfelejtettem az előbb reagálni, nos, nekem egyáltalán nem teher az igény szerinti szopi. Előkapom, bedugom és annyi. :lol:

Anikó: tényleg nagyon édik a képek!

Kép
Kép
tinu
 
 


Szofi: szerintem szép volt, amit írtál. ÉN máig nem értem, hogy vajh miért kellett belekötni egy szép gesztusba egyeseknek? FEl nem foghatom, hogy gondolhatják mások azt, hogy rosszat tettünk a topiknyitással (mintha az valami trófea lenne, nem tudom, én még sosem akartam topikot nyitni :roll: , ez valami nagy szó???), és hogy az miért nem esett le nekik, hogy számunkra ez nagyon szép emlék és szívünk melegedett attól a gondolattól, hogy tavaly ilyenkor döbbentünk rá, hogy babánk lesz!
Hát jó kikapcsolódást és jövő héttől hajrá fogyi!!! :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Szofi,amit irtal oda nagyon szep. remelem ezutan a szep mondatok utan senki nem fog oda irni olyat ami nem odavalo!

En meg matol uj edzestervet keszitettem es tok jol ment vegig. nem faradtam el se. Mam eg hatra vana szobabicaj.de mar alig varom! utolso szopi utan mikor mar a babo alszik :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Megneztem a linket!!! Kepek nagyon jook!!!!!! olyan sokat mosolyogtam :lol: :lol: :lol:

Iza utolso kepeken, h huzza Lena alol a takarot :lol:

Meg Csongit hogy korbe vettek a nagylanyok :lol:

olyan szep mindegyik baba, meg a lanyooooooook is :D

Tuncinek ki van festve a korme??!! tunderii :lol:

jajj akartam meg irni, Csaninak milyen szep kreolos bore van!!
Meg ahogy Bogi alszik.... :lol:

Mira is olyan szep!!

na :arrow: pancsi

Netti
Kép
maumau
 
 


Vanni, én már nem mondom, hogy megyek a talira, mert eddig valahányszor rákészültem, mindig közbejött valami. Szóval majd felbukkanok!

Szofi, Annus, hol tervezitek a babauszit? Én is vinném a bébet, de nem akarok egyedül menni, ismeretlen helyre... (bocs, ha vhol már leírtátok, egyelőre nincs időm részletesen visszaolvasni)

Prevenar - nekünk erre azt mondta a dokinéni, hogy ha 1 éves kor előtt adatjuk be, akkor 3 adag kell, és legkorábban 7 hónapos korban lehet elkezdeni... :shock: :shock: Akkor most ez hogy van????

Dóri, csüt. - péntek?

Mozza, részvétem. A család néha átok, nem áldás. :( Kitartás!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsüci 2009.08.19 07:00-kor.

Kép

Kép
zsüci
 
 


Szofi, most láttam, hogy Rubin hotel. Na majd megkukkantom neten.

Kutyafüle, csatlakozom Szofihoz. Akár a Sors, akár az Isten műve (ki miben hisz), semmi sincs véletlenül... Erre akkor jöttem rá, amikor a nagy gazdasági/bankválság miatt kétszeresére emelkedett több ismerősünk (deviza)hitelének törlesztőrészlete, és szembesültem vele, hogy ha anno nekünk is sikerült volna a hitelt felvennünk (pár napon múlt, de ez hosszú sztori), akkor ma már nem tudnánk fizetni a részleteket... Akkor nagyon dühös és csalódott voltam, de ma már hálás vagyok érte!!!!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Köszi lányok! Aranyosak vagytok, hogy tetszett a 2010-es beírásom!

Zsüci, Rubin hotel, XI. ker. Ti merre laktok?
Szept. 2-től szerdán a 15:15-ös csoportba megyünk.
Annusék még gondolkodnak!

Jajj, szupik a képek! Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Zsüci!
Az előző oldalon írta Szofi a babauszit,vmi szállodában vana XI.kerben....van weboldal is...na nem jut így fejből eszembe,nekemis vissza kéne lapozni :lol:

Prevenar:én nem is tudom h mennyi kell...lehet h 3,de nekünk nem mondta h majd 1 éves kora után adjuk be....Mi az elsőt megkaptuk a 2 hós oltásnál,most a 3hósnál nem kaptunk,lehet 4 hósnál megint kapunk...passz!

Hát igen,mindenkinek van vmi trükkje!
Csongi forgott ezerrel,Csani lepisilte anyát,Mira volt a legnagyobb baba(pedig ő volt a legfiatalabb!)Léna buborékokat fújt,Bogi pasizott,Iza meg mindent megfogott...Léna takaróját meg is kaparintotta,na meg Csani csipogó madarát is már kivettem a kezéből nehogy bekapja!Amúgy jó hogy ennyi ágy volt,amelyik baba elaludt csak letettük a másik szobába :wink:

annus11
 
 


Basszu!Cseppet se vagyok ideges :evil: Vki(valószínű öcsém)betett egy elektromos illatosítót a fiókba,rá a videó kazettákra...de nem állítva hanem fektetve.Eddig itt volt az asztalon,pont amiatt h állítva kell tartani.Erre kifolyt a kazikra a sz*ros illóolaj,teljesen összeragadtak!Most műti le tesóm a tokot róluk...hát ebből 2 archiválva van,1 kazi sértetlen,másik 2 meg...hát karácsomyi még 2007ből...azok picit sérültek...remélem a szalag nem,de a kamerába nem teszem be az tuti....jajajajajaja :( Csak nem volt időm archiválni....de most nekiállok!!!!!!Nem ezért videózok bakker!Annyira kész lettem.....Na veszek egy nagy levegőt.....és számolok....vagy 1000000000ig :lol:

annus11
 
 


Mira tenyleg oriasi!! :D
Csani lepisilerol.. engem most pisilt le pancsi elott.. olembe vettem pelus nelkul mert forro lett a viz :roll:
nemtudtam mi ez a forrosag hirtelen :lol:
Emese, bogival lesz gondod kesobb :lol:

Mira nagyon hosszunak is tunt nekem!!

Annus, Izabell hany kilo,hany centi?

Netti
Kép
maumau
 
 


Petra!
Popsitörlőd nálam van!!!!!

annus11
 
 


Kérlek Iza 5910 g volt most fürcsi előtt és kb 64 cm +/- 1 cm :lol:

annus11
 
 


Aztamindenit! :lol: durva!! marmint nem Izus sulya :lol: hanem h mi siman fel kiloval tobbek vagyunk :lol: :lol:

na kaptam apatol mojitot!! most csinalt es hozta :oops:
fincsiii :roll: (keves bacardi)

en lanyom pedig pancsi utan uvoltesbe kezdett.. mondom biztos nagyon ehes!! 4oraja nem evett csak vizet ivott vmikor..
erre nem akart enni hanem inkabb bealudt. 20ml utan..... :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


ja es ugy aludt be h ez lett volna a 4.ik kaja!!!!!!!!! ma kicsit megviselte a meleg amugy. de a viz csuszott neki vegulis. gondolom majd felkel ha ehes! nem?

Netti
Kép
maumau
 
 


Ma vmi front volt amúgy!!!!Nekem is fájt a fejem picit!

Netti!
De hosszabbak is vagytok ám :wink: Nekem így is leszakad a derekam.....

annus11
 
 


Annus, sztem mi 67 centik vagyunk ! dokineni aszisztense 65ot mert. na de o mindig mast mer.. most se volt egyenes a gyerek, ki se huzta a labat rendese, sztem csak odanez es mond vmit :lol:

ES most hizott a legkevesebbett!! marmint a multheten (170grammot) :lol: :lol: (200at szokott!)

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Blanka nagyon édes, mondhatnám, hogy pofás (humorherold), de ez nem lenne igaz, mert szépséges!

Mozza, örülök, hogy sínen az ÜGY. Egy kis nyugalom biztosan nem árt végre.

Találkozós linket mindjárt megnézem, csak előtte elköszönök. Most pár napig nem leszek, vigyázzatok magatokra meg a babókra.

Ja és a lényeg. Marci ma olyan ajándékot kapott, amilyen TUTIRA nincsen másnak. :lol:

Kép Kép

Kép Kép

Na puszi!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyongyi!!! jo pihenest, ha pihenni mesz par napra :lol:
Igen.. ilyen btornaztato csak keves babanak van kozulunk :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!
Képek nagyon cukik!
Blanka édes!
Álmi....hát csúcs egy kis pasi!!!
Szofi jó utat,pihenést!Nagyon jót írtál!
Boró és Iza is jó húsban vannak nagyon!
Rotát mi nem adatjuk be.
Holnap megyünk 3 hós státuszra. :roll: :shock: érdekes,mert mindjárt 4 hós lesz már.Csak nem volt kinn gyerekorvos mikor 3 hósak voltunk.
Valami van a levegőben,Hanna igaz ma is 4x evett,annyiszor szokott,de 500ml-él nem többet.Meg a kis alma adagját.Bár normál napokon sem eszik meg annyit amennyit a súlya szerint kéne.Ált 650ml-van meg,a 750 helyett.

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hát most értetlen vagyok.Múlt csütörtökön volt Riki 6480g ma meg 6450g.Ez nem túl jó!Vagy lehet, hogy a heti meleg miatt nem gyarapodott?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki, sztem a meleg miatt. Boro is kevesebbet :D
meg amugy en nem hiszek a merlegben ennyire pontosan..! meg sokat szamit h mikor kakilt, aznap epp mennyit, meg ilyenek....
szoval sztem ez tuti nem lehet gond!!!
ugyanugy nemtudod egyertelmuen megmerni h ugyanannyi kaki pisi tavozzon belole mint egy hettel azelott :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Anita.. Boronak mar reg 900korul kene ennie.
Amikor egy nap 5x eszik akkor az 750 korul van.
Van h csak 4x ugye...akkor meg 600.. plusz vizet szokott inni max 100mlt egy nap! de hat hizik es ennyi......
ma meg annyit se evett.. vki sunyiban biztos megetette :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus!
Köszi! Csütörtökön otthon vagy? Elugrok érte!

Oltások:
-Prevenart adassátok be minél hamarabb, 2 hós kortól adható! NEm csak oviból hozzák haza a fertőző betegségeket!!!
-A bárányhimlő ellenit is ajánlom, kezd eldurvulni a virus :(
-Rota... láttunk olyan gyerkőcöket infúzión lógni, akik megkapták az oltást... 16 hetes korig meg kell kapni egyébként az elsőt, ha mégis vki szeretné beadatni.

Tinu!
Ezek az orvosok mindig biztosra mennének ;) De valóban, a tájékoztatóban is az van, hogy kicsi a vsz., hogy átmenjen a tejbe...

Petyának jobbulást!
Hú, most, hogy a ló másik oldalán vagyok, annyira nehezen tudnék befeküdni a gyerkőcökkel a kórházba, nem is akarok, rem. nem is kell sose!!
Vendég
 


Talis képeket végignéztem újra!
Tinu:Tünci és Csongi nagyon hasonlítanak!!
Annus,Iza milyen szépen fordul már,édes!
Reny,Mira hatalmas!Ltom Amina is cumizik,megnyugodtam,még Gréti is néha!
Szofi,Csani is cuki és milyen kis erős.Hugoddal hasonlítatok!
Barbi,Léna nagyon csinos volt!Ő is sokat nőtt!
Mesi,Boginak jó sötét még mindig a haja!Cuki nagyon.
A két nagylány együtt külön édes volt!
Na meg persze minden Anya csini volt!
Szófosásomnak vége,szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Igen Netti,én is erre gondoltam.
Ez a topic dolog kezd elfajulni.Annyira röhejes. Erre nincs is más szó. Én már rötyögtem rajta.Látom Netti,te is törölted a hozzászólásaidat.De vigyázz mit írsz,mert a Nagy Testvér mindent lát....... :lol: :lol: :lol:
De Szofi tényleg szépet írt. :D

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Petrus, en pont a baranyhimlo ellenin gondolkodtam..te beadatod?
en kicsit tartok tole, szivesen beadatnam.. de sokan mondjak h azt ne meg h erosodjon..... velemeny?

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti,akkor nálatok is ez van!Szerinted sunyiban etetné őket valaki?, :shock:
Kutyafüle,a mérleg a ludas!Amúgy Hanna sem annyit hízik a meleg miatt,mint szokott.
Petrus,neked elég furi lehet.Na de soha ne kelljen bekerülni!Na meg nem is fogtok,hiszen Luca és Bence is egészségesek!
Na megyek,mert mindjárt reggel!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Niki, jaja :lol: :lol: remelem mind a 800 hszemet elolvasta :lol: :lol: Szofi tenyleg nagyon szepet irt es pont lapteto!!! tokeletes :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Anita, lehet :lol:

Lanyok, nem tudja vki hol lehet kapni fixies pelenkat??

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Zsombi délutánra jobban lett, a hője is lement, a jókedve is valamennyire visszatért. Remélem, ennyi volt...

Rotát mi sem adatjuk be, de a bárányhimlőt szeretném majd. Ahogy Petrus is írta, az is tud nagyon durva lenni...

Anita, én majd egyszer háziorvos leszek, de az még odébb van. Előbb tesó(k)projekt van :D

Talis képek szuperek, babák nagyon éééédesek!!!

Mozza, ügyes vagy, hogy sikerült megoldást találni a családi gondra (bár az alapkonfliktust nem ismerem). Jobb, ha a családban béke van - ha ehhez ritkább találkozásra van szükség, akkor így kell tenni... Ja, és irigyellek a 8-as kelésért... Nálunk fél5-fél6 az első kelés, a visszaalvás nem mindig megy azonnal, 30 perc nézelődés/sírás után még alszik 1 órácskát, aztán megint felkel, és fél-1 óra után újra alszik kaja nélkül. Ezt pár napja csinálja. Érti ezt valaki??? :shock:

No, megyek én is aludni - közel az 5 óra...

Jó éjszakát!
k.ancsi
 
 


Sziasztok!
Kata vagyok.Május 14-én 14 üra 57 perckor született a kisfiam Dominik.Visszaolvasni nem tudok egyenlőre.Addig is röviden bemutatkoztok nekem?Már ha jöhetek közétek.
Kép

Kép
kata840725
 
 


udv Kata!! persze h johetsz, orulunk minden uj emberkenek!! Kisfiad tunderi!!

Ancsi, orulok h Zsombi jobban lett! Pihenj akkor te is egy nagyot :wink:

Megyek alszom en is.

Annus, holnap lesz par kerdesem hozzad !!! :lol: moshato pelus ugyileg. lattam parat es olyan szepek voltak h megtetszett..... de valoszinu csak par dbot akarok kiprobalni..... de olyan szep mintasakat lattam :roll:

http://www.vatera.hu/mintas_baby_land_m ... 29788.html
ilyet neztem ki..!!
velemeny?? :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Kata, szuper, üdv köztünk! Dominik nagyon kedves kisfiú lehet, olyan szép, szelíden mosolyog! Gratula hozzá.
Az én Csanim május 19-én született, első baba. Én 27 éves vagyok, HR manager, alaphelyzetben szegedi, de Mohácson születtem, most meg Budapesten élünk. Ha szeretnél még valamit tudni, akkor inkább kérdezz... :oops:

Aranyosak vagytok, mégegyszer, örülök, hogy tetszett a hsz-em a 2010-esben.

Anita, Te egy tündér vagy, hogy mindig mindenkihez van egy jó szavad!

Csanád valóban gátlástalanul lepisilt... :oops:

Na megyek is, elfáradtam nagyon. Holnap meg utazás. Ha nem jelentkeznék, akkor vasárnap jövök!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ja, prevenart nekünk 2 és 4 hósan adják két részletben. Petrus, az mi ellen van? Stafilococcus?

És van külön Meningococcus? Az meg mi? Én erről nem is hallottam, csak a rotáról. A bárányhimlőről hallottam, de az orvossal még nem beszéltünk róla...

Túl sok az oltás... Nem tudok eligazodni, hogy mi a helyes, mit tegyek!!!???!!! :x :x :x

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok, nyaralunk, a fiúk nagyon jól érzik magukat, a mamák elkényeztetik őket:)

Üdv az újaknak.

Netti, a
Mária nagykerben van sztem.

Kép
Kép
zili
 
 


Helló, Kata! :)

Szofi, szépet írtál!

Nagyon jó a sok-sok talis kép!

Tinu, remélem, szoptatsz, és nem kínlódtok! :wink:

Vanni, nagyon örülök, hogy jobban vagy! Nekem is az volt, hogy a gyulladt ciciben (bár mind a 2 gyulladt, egyik jobban, mint a másik) kevés tej kezdett csak lenni már. De hála Istennek nem szűnt meg egészen, csak csökkent a mennyiség. Remélem, nálatok nem így lesz!

Marcinak, Zsombinak (örülök, hogy jobban van!), Csonginak, Petyának, és még ki tudja, ki mindenkinek, jobbulást!

Oltás: nálunk Prevenar lesz, 2 alkalommal kapják itt a babák, mi 2 és 4 hósan kapjuk, 2 hónapnak kell eltelnie a 2 oltás között. ÁLMI!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nagyon jók a képek, Mozza, én mindig szépnek tartottalak, nem is értem, mi nem tetszik azon a képen magadon... :roll: :lol:

Babauszi: mikor vannak időpontok? Csak szerdán??? Szofi, tesóddal tényleg hasonlítotok! :)
Csani meg nagyon ügyes, hogy nem sírt a szurinál! :)

Petrus! MIndig jó hallani felőletek! Gyerekek???

Keresztelő: mi hirtelen kellett, hogy kitaláljuk az időpontot, mert nagypapámék mennek vissza az USA-ba, szóval hirtelen lett egy szept. 6-a. És akkor kellett még keresztszülő... :) 1 éjszakai gyors telefon kedves ismerőseinkhez, hogy akkor azt szeretnénk, hogy... :) Azért mondtuk ilyen körülmények között, hogy nekik legyen idejük gondolkozni. De már válaszoltak, elvállalják! :)
Szóval bárki, aki hezitál, bátran kérje meg, akit szeretne. Nálunk úgysem fogja jobban kész helyzet elé állítani a keresztszülőket! :)

Kutyafüle, sajnálom a lakás-ügyet... De a "fenti" terv tutira jó!!! :wink:

Maumau, grat a rucikhoz! :)

Mozza, örülök a családi ügyek megoldásához, kívánom, hogy a gyakorlatban is jól működjön!

Evés: nálunk is kevesebb, mint amennyinek lennie kellene, de elégedett Danó, szóval nem parázom rajta... :) Meg, ha nagyon gondban lennénk, hogy hirtelen ennie kell, és még nincs igazán mit, akkor itt áll a hűtőben mindig a lefejt tej (vár a "tejesemberre"), kaphatna bármikor. De erre nem volt még szükség. :)

Megyek, felébresztem enni a tücsköt, mert bealudt, de még a reggeli evés előtt van elvileg egy mostani, nem akarok 4kor kelni... :)

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Szofi, a Prevenar Pneumococcus ellen van. :) ÁLtalában légúti megbetegedést, fülgyulladást, ilyesmiket okoz. Asszem, nekem jól jött volna annak idején ez az oltás, folytonbe van gyulladva a fülem...

Na, tényleg jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Szofi,
sztm is jó lett nagyon a hozzászólásod, reméljük, most már csak a 2010es kismamik jönnek :)

Oltásügyileg én is abszolút össze vagyok zavarodva... az én koromban még se mumpsz, se bárányhimlő, se rubeola ellen nem adtak...

A képeket majd átdobod nekem, amin Csani meg Bogi van?

Kutyafüle,
még Neked akartam, van a Lavetnek egy szőr-meg bőrtápláló tablettája (egy doboz 600 ft körül van) állítólag jó nagyon szőrhullás ellen, nekünk nem vált be, de a bullterrieres meg a kaukázusi-németjuhász keverékles isminek igen, próbáljátok ki, hátha!

Kata,
üdv itt :) jó, hogy még jönnek új arcok, domunik nagyon helyes!
Én 30 éves múltam, marketing beszerzőként dolgoztam, a lányunk pedig május 21-én született 3000 gr-al és 49 cm-vel, első baba nálunk is.
Ha van kedved, majd meséld el a születáéstörténeteteket, én nagyon szeretem olvasgatni!

Na megyek aludni, pussz!

emese1979
 
 


(Nagy)Lányos mamik, a 74-80 ill. a 86-92-es méret kb. hány hónapnak felel meg?

emese1979
 
 


Sziasztok!
A hajnali fejés után vagyok.... hú de aludnék... de még nem merek amellgyuszi "után".. A köteg megy lejjebb szépen a ciciben..

Oltás: én most meginogtam, pedig már megnyugodtam egy pár hete, hogy ha Petrus sem adatja be, aki ugye szakavatott, akkor nekünk sem kellene... viszont most, hogy beteg a manó, hát, minden pénzt megadnék, hogy minél kevesebbet legyen az... olyan kis esetlen és nyűgi... mi 16 hetes kor előttt nem tudjuk már beadatni a rota ellenit, leghamarabb 18 hetesen.. és utána 24 hetesen,, az nem jó Petrus? A honlapon az áll, hogy 4 hétnek kell eltelnie minimum....

Szofi,
Jó pihit nektek!

Jövő hét hétfő tali: szóval kerti tali lesz, a Margit hídtól 5 percre autóval ha nem esik. majd teszek képet a kertről.... plédet, leszúrható napernyőt hozzatok majd... ( egyébként nagyrészt árnyékos délelőtt, kora délután pedig részben,.... és hogy nem olyan erős a nap már amúgy sem...
Eddig valószínű tud jönni: Tinu, Annus, Zsüci, Szofi hétfőn tudja megmondani...

Mi is nagy ruharendezésben vagyunk.... csak legyen vége, mert kirakodóvásár van a ruhás szobában.. holnap folytatom a pakolást, szortírozást..

Marci 6850gram, de csak 60 cm... 2550-nel született... mikor fog naygot nyúlni? Most már lassan nem csak széltében kellene gyarapodnia szerintem.....
vanni
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: