Új privát üzeneted érkezett!

A változatosság kedvéért most a naggyal küzdöttem elalvás ürügyén. Úgy utálok fenyegetőzni (főleg olyasmivel, hogy nem viszem Mikulás-ünnepségre), veszekedni, de amikor úgy sem hajlandó elaludni, hogy simogatom a hátát, majd közli velem, hogy ő aludt ám az előbb, akkor néha eldurran az agyam. És utána ki nem állhatom magam. Úgy leszidtam szegényt, hüppögött össze-vissza, majd 2 perc múlva aludt :shock:
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de néha olyan nehéz, hogy az "elég jó szülőt" lássam magamban (a tökéletességre törekvésről már szerencsére lemondtam). Főleg, amikor lemegyek egy 3 éves szintjére. Az agyam totál tudja, hogy nem ezt kéne és így kéne mondanom, de abban a pillanatban, mintha ez mit sem számítana. Durva, hogy mennyit kell még fejlődnöm, pedig azt hinné az ember, hogy ennnnnnyi éves korára már képes uralkodni magán :roll:

Hízótopik: ahogy Pumperka is mondta VÉRESEN KOMOLY :D 8) :D :shock:

Kép
KépKép
nebula
 
 


Na ne már, és még ez a hülye laptetű is.

Kép
KépKép
nebula
 
 


Nebula!
Ugyanezt érzem én is sokszor. Hányszor zsaroltam már meg? :oops: :oops: Nem vagyok büszke magamra. Már azt is mondtam neki párszor, hogy ilyen rossz gyerek nekem nem kell, majd odaadom valakinek :oops: :oops: :oops:

Nimónak már csak hőemelkedése van, de nagyon el van dugulva az orra. Még mindig tanácstalan vagyok. Ha estére lesz láza megkezdem az antibiotikumkúrát.
Köszönöm a gyógyulási jókívánságokat!

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 

 
 

mpatr írta:biribon :shock: :shock: :shock:


Vazze Pati! Nem mondod, hogy sajnálod tőlem a pszichológusodat!?! Azon nyomban meghasonulok! De legalábbis egy időre sajnos el kell tűnnöm, mert nagyot csalódtam benned én is... :(

biribon
 
 


vissza se gyere!

megyek én is.
bezárhatjátok a topikotokat, márciusi ifjak......

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Mimi: nálunk akkor lenne bőgés szerintem, ha egyedül kéne fürdenie és nem a nővérével és velem :wink:

ja, cigi: anyám, apám mindig bagózott, és Gábor is több mint 10 évig (én ifjabb éveimben kb. 2 havonta egy szálat bulik alkalmával). mindig mindenkit le akartam szoktatni, míg végül 5 éve Gábor és apukám, 2 éve anyum leszoktak. de, mint tudjátok, apukám szegény már túl későn... persze nem azt modnom, h a tüdőrákjáért kizárólag a bagó a felelős, de azért tuti durván belejátszott. én is méregbe gurulok, ha cigis anyukát látok, de a cigis kismamánál legszívesebben ütnék (bocsánat, ha valakinek ezzel belemászom a lelkibe).

Kép
KépKép
nebula
 
 


Nebula, dettó, az ütés-dolog stimmel.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati: ugye nem hiszed aranyanyám, h nélküled nincs itt élet? :lol:

Biribon: én Pati pszichomókusát nem kérném látván az eredményt 8)

Amúgy én is megyek, találkám van egy piros kabátos, fehér szakállú, piros sapkás öregúrral.

Kép
KépKép
nebula
 
 


én meg megetetném vele! :evil:

Garantáltan nem lenne ideje felszívódni a beleiből! :? :lol:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Bakker, milyen ijesztő kommandó lennénk! Szerintem pillanatokon belül egyetlen várandós/kisgyerekes anyuka sem cigizne. Aztán áttérhetünk a népesség többi részére :D

Kép
KépKép
nebula
 
 


micccccsoda indulatok :wink:

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


nebula írta:Pati: ugye nem hiszed aranyanyám, h nélküled nincs itt élet? :lol:


Most komolyan megsértettél!
Azt hiszem törlöm is magam a babanetről :? :? :(

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Rendben, de azért kommandózol velünk?
(Mit csinálok még itt, el fogok kééééésni!)

Kép
KépKép
nebula
 
 


Biztosan emlékeznek közzületek páron arra, amikor nyáron írtam az unokatesóm babájáról (aki 3 hónappal idősebb Hannánál), hogy krumplilevest, virslit zsíroskenyeret és tsit eszi már. Múlt héten kidereült, hogy tej és tojásérzékeny és kb. 10 éves korától inzulinra lesz szüksége, ha nem tartatnak vele egy nagyon komoly diétát. Szegénykét úgy sajnálom:(
És az a leggázabb, hogy a nagypapája az anyuka tudtán kívül minden reggel becsempészi neki a túrórudit.

Kép
marla singer
 
 


Marla, az emberi hülyeség határtalan.
Annyira sajnálom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :(

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Mimi80, nem akarom, hogy a mászás kimaradjon, mert abból később mindenféle tanulási problámája lehet a gyerekeknek. Szóval nem nagyon erőltetem az állást és mi is sokat vagyunk négykézláb.
A mosható pelus igazából csak azért van, mert próbálunk egy kicsit környezettudatosabbak lenni. Nem igazán veszek észre különbséget, nagyobb a csomag és gyakrabban kell cserélni. Hanna észre sem vette a különbséget. De ha megyünk vhová, ill. éjszaka mi is eldobhatózunk.

Kép
marla singer
 
 


Pumperka: csomag átadva ;)

Cigi ügyben: még amikor cigiztem, akkor sem értettem meg, hogy lehet gyermek mellett cigizni, és evidens volt, hogy ezt a hülye szokásomat dobom, ha gyermek készülődik. Én amúgy nem cigiztem étteremben, zárt helyen (csak, ha az dohányzó volt), és most értem meg milyen sz@r, ha az utcán cigizik valaki. Mert most nagyon zavar, ha a gyermeket tolom azt utcán, és bele kell gyalogolnom egy füstfelhőbe. Vagy a múlt héten eljátszottam a kardos anyuka szerepét, mikor is lementem az alattunk lévő vendéglátóipari egységbe (értsd:kocsma), hogy ugyan este háromnegyed tízkor normális-e, hogy a gyermek szobájában tisztán hallom, hogy csavard fel a szőnyeget. És vajon, ha a gyermek felébred, akkor lehozzam-e, és valaki elaltatja, vagy megmagyarázza neki, hogy miért nem tud aludni (más kérdés, hogy vígan aludt a lány... - mostanában ilyen betámadós vagyok) - szóval miután felmentem a lakásba, ruhát cseréltem és hajat mostam, annyira átjárt a cigifüst.
linocs
 
 


Mi is megyünk kommandózni a suliig! :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Linocs, mostanában én is ilyen betámadós vagyok, szinte naponta ketté tudnám harapni vkinek a nyakát, de komolyan. Egyre jobban idegesít az emberi hülyeség.....

Kép
marla singer
 
 


Linocs!
Tudom :wink: :wink:

jaj, még mindig itt vagyok :shock:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Voltunk dokinál, Petinek tul.képp kutya baja, picit piros a torka, de síímán mehetünk holnap a Télapóhoz az oviba. Még maradhat is ha nagyon akar.
Csak némi tantum verdét kell fújni. :lol:

Nebula, én Petivel szóról szóra minden nap ezt játszom el alvásnál, evésnél, fürdésnél, öltözésnél, indulásnál, stb. Gondolhatod.....

JuditK, Nimikének most már tényleg jobbulást!
Ferivel együtt mész pénteken a vizsgára?? :wink:


Linocs, nálunk is nem messze van egy étterem, egy része egyben kocsma is. NÉha szoktunk rendelni onnan hambit, pizzát, stb. Itthon megrendelem, időre megyek, gyakorlatilag csak megyek és jövök, de utána nekem is teljes generál kell, mert olyan cigiszagú lesz hajam, ruhám, kabátom, még a bőröm is. Tök gááz.
Olyan hihetetlen hogy én ezt valaha komolyan műveltem.
Amikor Peti még kéjes gondolat sem volt, mi még bent a lakásban is cigiztünk, még sex után az ágyban is, ma meg már ha valaki rágyújt aki előttem megy az utcán, legszívesebben lehánynám.
Még jó, hogy azóta elköltöztünk :P

Na csók mindenkinek, megyek etetni, híradót nézni, fürdetni, fektetni. Stb :wink:
Vendég
 


linocs
 
 


Kacika!
Egyedül megyek Szegedre vizsgázni. Pénteken és szombaton is óráim lesznek a vizsga után...Nimót egyszer sem kellett vinni, valahogy kibírta akkor is, amikor még csak szopott. Most meg már délben nem is nagyon kéri a szopit.
Leviékhez is holnap megy a télapó, ezért most megengedte,hogy lenyírjam a haját, hogy szép legyen és hogy ne virgácsot kapjon.
:lol: :lol:

Cigi :(

A múltkor rendeltem a teszveszről egy ruhacsomagot. Mikor kinyitottuk a dobozt, majdnem megfulladtunk, olyan iszonyatosan büdös volt. Gondolom a lakásban dohányoztak...Nagyon sajnáltam azokat a gyerekeket akiké a ruha volt. Amúgy szép állapotú szuper kis ruhák voltak, csak az a füstszag ne lett volna....

Biribon!
Tessék visszajönni! Mindenki szívesen olvas téged, én azt gondolom....Én biztos...És a fotóitok sem hiányozhatnak....

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Linocs!
Akkor ez jó is lesz egy köv. tali helyszínnek. :lol: :lol: :lol: Csak nehogy rákapjunk. :lol:
Egyébként pont most láttuk a híradóban. Először le sem esett, hogy hol lehet, aztán beugrott. :oops:
petramama
 
 


Linocs, én is néztem, hogy szuper a hely!!! 2,5 óra hétköznap 2900 Ft... nem semmi! Egyszer megnézzük szerintem, főleg, hogy közel van. :)

KépKép
KépKép
mni
 
 


Linocs!
Kattints a webkamerára! Elég vicces sárcsúzdák látszanak!
Gondolom az a külső rész, a belső rész megfog nyílni biztos 5-én. :wink:
A sapka nagyon tuti! Köszönjük! :P

Biribon!
Ne tedd ezt velünk, remélem nem törlöd magad :shock: :shock: :shock: ,legalább privit tudjunk küldeni. :wink:

Judit!
Drukkolok a vizsgáidhoz!
Remélem a ruhákat rendbe tudod tenni. Levinek, vagy Niminek rendelted?
Ha Niminek, akkor tudom ki vitte el előlem azt a klassz 92-es ruhacsomit. :evil: :lol: :lol: :lol:

Nebula!
Én is hányszor érzem így magam, de értenek nagyon hozzá, hogy kell pattanásig feszíteni a cérnát. :evil: :? :(

Marla!
Kifolyni nem szokott a pisi?
Kb hány pelenkával lehet elleni? (külső, belső)

Zsomb már sokkal jobban van, remélem Judit18 ti is :wink: , bár villámgyorsan aludt el este, szerintem ez még azért a betegségnek tudható be.

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Sziasztok!

Nebula:Sajnálom ami apukáddal történt :cry: :cry: nekem a nagybátyám halt meg rákban ,szinte egy honap alatt döntötte le a lábáról és vitte el :cry: :cry: ,eltudom képzelni, hogy milyen rossz ez neked.De az jo, hogy a családodban mindenki leszokott.

Szerintem legalábbis az enyémbe nem másztál bele a kijelentéseddel, mer tök igazad van, (és ezt nem kétszinüségböl mondom és nem mentegetözésböl, hogy nehogy kiutáljatok, mert én most cigizek,) de én sem birom az olyat aki terhesen cigizik.Sajnos sok olyan kismamával találkoztam aki nem tette le.Én nagyon örültem annak, hogy letudtam tenni a terhességem allatt és hogy mig a szoptatás ment addig sem gyújtottam rá.Azért szerintem most sokan mérgesek vagytok rám, vagy elitéltek ,de most minek hazudjak, arrol hogy nem cigizek mikor igen.Na de legalább miindenki leirta a véleményét és ez jó szerintem

marla singer:nagyon szörnyü ami az unokatesod kisbabájárol irtál. :cry: :cry: azért kell diétára fogni, mert nagyon meghizott, vagy azért mert olyan kajákat evett amit még nem szabadott volna adni neki.Bocsi, hogy ha hülyeséget kérdezek, csak én ezzel nem vagyok még tisztába.köszönöm az infot a pelusrol :) :) Remélem kedvet kap a mászáshoz, hogy benneteket ugy lát.

judit(K): Sikeres vizsgát, :) :) drukkolok neked.Remélem Nimi is gyogyulgat már.

pumperka: örülök, hogy Zsomborka jobban van.

Lányok szépen kérlek benneteket akik el akarnak tünni, ne tünjetek el, olyan sokaknak hiányoznátok. :cry: :oops: :cry: :oops:

kacika: örülök, hogy nincs komoly baja Petikének :) :)

na jol van csajok, joccakát mindenkinek :lol: :lol:

mimi80

Kép
mimi80
 
 


Dehogy is tűnik el Biribon, csak tréfál! Nem akarja, hogy megkeressem, és a fülénél fogva húzzam vissza.
(Nohát, mi van ma: birkózószőnyegen aludtam? Előbb a dohányosok, most meg szegény Biribon. Nem baj, legalább látjátok, hogy ilyen oldalam is van :roll: )

Mimi: szerintem a cigi miatt ha mérgesek is vagyunk, csak "érted haragszunk, nem ellened", tudod?

Jó volt schilleres Mikulás (ott dolgozik anyós, sógornő), habár ugyanaz a bohóc, ugyanazt nyomta, mint tavaly, de ez a gyerekeket láthatólag nem zavarta. viszont a csomagban legalább nem csak csoki volt, hanem plüss mackó/szarvas stb., sőt még mogyoró is.

Na még egy mai vicces sztori. Utazunk a kocsiban, Flóra egyszer csak mond valamit, amit én nagyon csúnyának hallottam (Istennel kezdődik). Direkt úgy teszek, mintha nem hallanám. Újra jön a félhangos valami. Akkor már kérdem tőle, "énekelgetsz, kincsem?" A keresztlányommal egymást sasoljuk a visszapillantóban, hogy akkor most tényleg aszonta. Mire az én drágám szégyenlősen elkezdi dalolni, hogy "Isten, Washington Gyurka", ugyanis ezt hallgattuk délelőtt otthon (Kovács András Ferenc verse, Mikó István énekli). És én még azt hittem, káromkodik, és már azon téptem az agyam, hogy ezt honnan szedi (mert azért mondunk mi cifrákat, de próbáljuk nem a gyerek előtt, igyekszünk basszuskulcsokra és hasonlókra szorítkozni).
:lol:
Jó éjt!

Kép
KépKép
nebula
 
 


Sziasztok!

Nebula:a küzdés nálunk is megy,de úgy általában mindennél,Alexa most van a felesekős korszakban,mindieg az övé az utolsó szó.
Amúgy ma csak ilyenekkel tettek tönkre, hoyg borult a virágtartó, vadul firkálta a kanapét, de még ő volt megsértődve, amikor rá mertem szólni.


Marla:sajnos vannak ilyenek,nálunk elég közeli,itt vannak anyósomék, állandóan minden féle nyalókákkal meg cukrokkal akarják lekenyerezni a gyerekeket, hoyg nem lesz tőle semmi baja.
Persze, ha szólok,akkor meg sértődés van.

Kacika:de jó, hogy nincsen semmi baja!Nem marad le a mikulásról sem.

Juditkecskemét:nagyon ügyes vagy,hoyg így tudod csinálni a sulit a gyerekekmellett.Ki vigyáz ilyenkor rájuk?

Pumperka:örülok, hogy jobban van Zsombor.

Zsófi is jobban van már, ma alvós napot tartott.
Holnap megyünk mikulásozni,remélem tetszeni fog a gyerekeknek.
Az oviban is holnap lesz a mikulás,már nagyon várják.

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
mosoly
 
 


Sziasztok!

Kicsit elszégyelltem magam a viccelődésem miatt, mert úgy tűnik, többen is komolyan vettétek.
Ne haragudjatok érte, de azt hittem, hogy egyértelmű, hogy vicc... :roll: De azért köszönöm, hogy nem akarjátok, hogy eltűnjek, az mégiscsak jól esett. :) :D Én is köszönöm a priviket! :wink:

Na, korábban még azt írtam, hogy szégyen, nem szégyen, de Boribonról hirtelen nekem is magam jutott eszembe. :D

Pati! Köszi a játékos eszmefuttatást! Megpróbálom eszembe juttatni amikor a játékpultok előtt állok a boltban és ezt is azt is szeretném megvenni Lucának! A múltkor vettem a tecsóban akciós FP elefántot a barátnőm kislányának karácsonyra. 3-4 napig állt a csomagolásában, míg egyszer csak nem bírtam magammal és remegve feltéptem a csomagolást... :oops: :roll: :oops:
Nyígásmentességet nem betartó gyerekeknek mi a szankció? (Te még mindig itt vagy? Nem arról volt szó, hogy törölteted magad? :wink: :shock: )

JuditKmét! Köszi a dícséretet, nektek meg még mindig jobbulást! Hogy mennyire rátok jár a rúd egészségileg... :( Szexkultúrából aztán csillagos 5-öst hozni! :wink:

Szilvánusz! Jók a talis képek. Titkos minitali volt? :wink: Itt nem láttam, hogy lett volna toborzás... :roll:
Remélem, most már lassan túljutunk topikilag a megemészteni valókon... Hiányoznak a te írásaid is!

Niki! Nekem érdekes vagy te is! :D Szívesen olvasnék tőled bővebben is. :) Azért Lilla foga már elég jól látszik.

Pumperka! Remélem most már úgy keltek, hogy kutya baja Zsombornak!

Mosoly! Én sem cigiztem soha. És a szüleim mellett vágható füstben nőttem fel. :( Pedig jó, gondos szülők, de ilyesmivel, akkor, valahogy nem foglalkoztak...
Jó mikulásozást!

Linocs! Nálatok sem látok nagyon fogacskákat! :D

Judit18! Az egy FP Incrediblock nevű játék. (http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st= ... &pid=30441) Vaterán vettem. (Tudomm azt beszéltük, hogy talán túl erőteljesek a FP villogó, zenélő, pörgő-forgó, kattogó játékai... De nagyon megtetszett... Apropó a FP tanuló szék most az Auchanban akciós! 10.990.- Ft talán.) Nektek is jobbulást! :(

Kölyök! Kár, hogy nem tudsz gyakrabban, hosszabban jönni!

Pepike nektek is jobbulást!

A FP kutyus demo verziója pár embert már megtréfált! Sokszor hallottam róla! :D

Marla! Elismerés a mosható pelusért! Vicces lehet a család 4kézláb. :) Nem mintha nálunk nem lenne hasonló a helyzet. 8)

Mimi! Azért írtam a pisilést, hogy nyugodtan nevessetek. :) Még én is nevettem alatta átázott nadrággal. :) Kíváncsi lennék, hogy gyermekeink mit művelnének együtt. Hihetetlen huncut Luca! :D Annyira élvezem! Egész nap nevetünk. Van már humorérzéke. Néha már elég ha csak ránézek és gurgulázik a nevetéstől. Én van, hogy 1-2 órát is hagyommég Lucát este, annyira nem tudom lefektetni...

Nebula! Senki nem tudja az ideális szülőt megtestesíteni a nap 24 órájában, évi 365 napban. Szerintem mindeninek vannak olyan történetei amire nem vagyunk büszkék... Én csak egyszer fürödtem együtt Lucával (egyszer meg zuhanyoztunk), de nekem macerás, mert én ragaszkodom hozzá, hogy előtte én alaposan lemosakodjak... És mindenképp kell hozzá apa, hogy segítsen.
A pszichomókust illetően igazad lehet! :) :lol:

Cigis pocakosnál nálam is nyílik a bicska zsebemben...

Na, mentem aludni!

biribon
 
 


Biribon: van ott fog (négy is), csak jól eldugta a lány!

Azoknak, akik szeretik az állatkertet: decemberben, ha éves bérletet veszel, még egyet adnak mellé ajándékba!!! Például, majd lehetnek ott találkozók, hisz jövőre már a gyerkőcök is jobban értékelik az állatokat!!! (az más kérdés, hogy én szeretek állatkertbe járni... ) Itt a link: http://www.zoobudapest.com/berletkampany/
linocs
 
 


Sziasztok!

Olyan kimerült vagyok, mindkét gyermekemnek borzasztó hasmenése van. Egész napom ezzel telik,nincs sok időm írni.

Linocs! Köszi az ötletet, a kari pénzekből beruházunk erre. nagyon szeretünk az állatkerti játszóba járni már Alizka is nagyon élvezi, van külön babarész is. És ha van bérleted akkor féláron mehetsz be oda is!!



puszi

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltüntem, férjem szabadhetes és ilyenkor egyszerűen nem tudok gép elé ülni. :cry: JA! Nem engem foglal le, hanem a gépet :lol:

Játékvásárlás ügyben absz. egyetértek Pattival! Én is kísértésbe estem, de ahogy hazahoztuk a háromféle játékot egyet eldugtam névnapra. Egyszerűen értékét vesztik, ha elárasztjuk őket. Itt jön a képbe, hogy a kevés sokszor több.
Apósomék nálunk nagyon elb..ták ezt. Állandóan minden szart megvesznek (persze véletlenül sem értelmes dolgot, múltkor pl. gyertyás, tüzijátékos tortát csak úgy, mert hogy tetszett neki annó a szülinapján) és hiába szólok, hogy ezzel csak nekünk ártanak, na meg persze a gyerekeknek. Azóta ha Olcsi kér valamit és nem a válasz, egyszerű a reakció: majd a Papa megveszi.
De nem adom fel, így vagy úgy, de véget vetek ennek, ha szép szóval nem megy, háááát.... majd megmutatom, mit tudok még.
:twisted:

A dögös 10cm sarkas csizmámról annyit, hogy négy éve nem volt rajtam. De mivel szóba került, gondoltam belevágok a lecsóba és felveszem, vajon milyen? Elmentünk férjem mhének mikipartyjára. Többet nem követek el ekkora bakit. Legalább négyszer majdnem orraestem!
A képeken annyira nem látszik maga a csizmi, de nem is az a lényeg:
Kép
Petike egyszerűen szárnyakat kapott a télapó láttán (mindig mondtam, hogy egy kis angyal):
Kép
A nagylány tök egyedül énekelt a Mikinek (Hull a hó, hull a hó mesebeli álom. És végig a három versszakot. Büszke voltam rá)
Kép

Nagyon sajnálom a sok kis beteget! Gyors gyógyulást Mindenkinek!
Ez a hányós-hasmenős vírus úgy látszik nem tud eltünni, újra és újra felbukkan. Remélem minket elkerül, bár most Anyóséknál tombol, akik ugye mikire csak meglátogatják a gyerkőcöket.

Egyébként nem csoda, hogy ennyi szar van a levegőben, már rég nagy fagynak kellene lenni, hogy kiírtsa őket. Utálom, hogy megint esőben jön a mikulás!

A másik, hogy az összes tavaszi virághagymám kibújt. Kertészkék! Nem fognak kihalni, ha jön a fagy????

Hízós topikhoz no comment.

Pusssssszzzzz

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Szép jó napot mindenkinek!

Friss vagyok és kipihent... :roll: :roll: :roll: (Képzelhetitek...)

Más gyereke is fekvőtámaszozva veszi sokszor a szájába a cumit? :D :lol:

biribon
 
 


Szilvánusz! Egyébként legelső gondolatom a múltkori bejelentésed kapcsán az volt, hogy végre vki (és nem mellékesen pont Te) a Babanetet választja! (Előtte már elgondolkoztam azon, hogy lehet, hogy Monát te fogod követni...) De hát, nem olyan fekete-fehér a dolog...

biribon
 
 


Megnéztem a Cora oldalát, tényleg nagyon jó árban vannak az FP játékok, akit érdekel:

http://jatekkatalogus.cora.hu/katalogus1/

(ma újra csak linkelős napom van ;) de ebből is látszik, hogy gondolok a csapatra :) )
linocs
 
 


Ugye minden kicsi és nagy várja már a Mikulást! :wink:

Kép

Most jöttünk meg egy zokni nagykerből, ahol II. osztályú zoknikra sikerült elköltenem hat és fél ezer forintot :shock: :shock: :shock:(bár öt felé osztva nem is olyan sok) Kellett nekem nagycsalád :lol: :lol:remélem azért maradhatok, mert II.osztályú zoknikban (is) járunk :wink: :lol:

Motivációként vettem Zsombnak4 db csúszásgátló talpú zoknit, hátha kedvet kap a felálláshoz, de egyenlőre csak kóstolgatja éppen. :roll: :roll: :? Azt mondjátok ne a kezére húzzam... :roll:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Sziasztok!


A budaőrsi tescoban 5990 a Fp tanuló kutyus, ma láttam.
Meg van még két FP játék 2990/db áron ,az egyik a mászó golyó, a másik is egy golyós játék.

Járás segítő játék is volt olyan 4000Ft körül, de az csak sima tecso márka.

Lusie:nagyon ügyes volt a lányod a mikulásnál!
Ha Olívia, akkor neki is most volt a névnapja,úgy-hogy Boldog névnapot Neki!

Pepike:hasmenés :(

Patti:Martonvásár mellett lakunk,Ráckersztúron, ha ez mond valamit.

Kép
Kép
Kép
mosoly
 
 


Lányok! Eladtam a Chicco kengurumat, nekem nem jött be. Most ezen gondolkozom: http://www.liliputi.hu/index.php?m=prod ... t&catId=13

Van vkinek vmi tapasztalata? Hallott valaki erről a típusú hordozóról?

biribon
 
 


Na mi van itt, illettve mi nincs? :shock: Állandóan nyomom a frissítés gombot, hátha jön vki. Csak azt látom, hogy többen is ki-be jelentkeztek, oszt semmi... :( Hogy fogok így infóhoz jutni? :?: :idea: :?: :roll:

biribon
 
 


Sziasztok!

Hát mi lekéstük a mikulást sajna, mert elaludt a gyöngyöm mielött indultunk volna :cry: :cry: :cry: Azért remélem másnak összejön a találkozás :) :)

biribon:Csuda jó ,hogy Luca már érti a viccet és el vagytok igy egész nap.Máté még annyira nem érti ,de mosolyog mindig és ha játszunk akkor kacag is.Viszont bohockodni már tud, pedig még azt sem tudja mi az :P Én is kiváncsi lennék mit csinálnának együtt, de sajna ez csak márciusban lehetséges, hogy találkozzunk. :o :o De azt tudom, hogy mikor itt volt a barátnöm és a kislánya aki egy héttel idösebb nála, de joval mozgékonyabb sok mindent ellesett töle, állás ügyben :lol: :lol: Ugyhogy valoszinüleg ott is nézné ,hogy mit tud mástol ellesni :P :P Máté ugy, veszi fel, a cumiját, hogy a szájával minden kézi segitség nélkül kapja be :):)

Minden beteg kis babónak jobbulást.

lusie:Jok a képek a miki ünnepségröl :D :D Nagyon ügyes kislányod van, hogy igy elénekelt 3 vers szakot is.Petike aranyos nagyon ,föleg hogy nem ijedt meg :) :)

Na megyek mert az apja felébresztette :evil: :evil:

mimi80

Kép
mimi80
 
 


Biribon a mamami.hu-n rengeteg hordozós topik van, szerintem ott biztosan tudnak segíteni.

Kép
marla singer
 
 


Biribon, én itt vagyok, de sajna nem tudok hozzászólni a hordozóhoz... én is nyomogatom a frissítést, hátha...

Viszont vettem a babyputletben Andrisnak FP betonkeverőt, amihez 3 labda is van 2.990 Ft-ért. Azt kapja majd a Mikulástól! Nagyon édes szerintem, mindjárt keresek képet, hátha... na, meg egy jó csomó cuccot is vettem, mert kinőtte a 80-t :cry:

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Szép Mikuslásos Napot Mindenkinek!

Az elmúlt -és a korábbi napok viharainak tapasztalataiból- lassacskán összeállt bennem egy hozzászólás. Szeretném megosztani mindazokkal, akiket érdekel a történtek háttere, de nem szeretném azokat terhelni, akiknek teljes joggal elegük van a folytonoscirkuszból és sz@rfűrészelésből. Eme hsz-t kedvenc hízós topikomon fogja meglelni mindazon célközönség, aki vágyja.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 



Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Kvaszévi, drága FP társam, hallod???????

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Irjad, Pati drága, ott is hiába nyomom a frissít gombot, pedig érdekelnének holmi agyszülemények!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Biribon!
Nekem a Lilliputitól mei tai-om van, és szeretem. :wink:
De én ezt akkor vettem, amikor még csak 2 hónapos volt Zsomb. Akkor még ugye elöl hordoztam, de mostmér én is lehet, hogy ilyet vennék,mert elől már nem lehet bírni a 10 kilót. :wink

tapasztalatokat itt olvashatsz.
http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=387

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Köszi lányok! A mamamin már én is rátaláltam. Egy ikres lány ajánlotta még régebben azt az oldalt, ő az ikrekkel, elöl-hátul meitaiozik. :) ) Egy ideje már olvasgatom, szakaszokban, ahogy Luca engedi. Eddig nagyon jónak tűnik a hordozó. :D

Eszterxx! Meggyőztél, hogy Luca megkapja mikura a FP pancsolós játékát. :D Már megvan egy ideje, gondoltam, majd karácsonyra... Aha persze... :oops: :roll: Nem baj. Még van vmi karácsonyra. :D


Pati, én is frissítgetek...

biribon
 
 


Pumperka,
én úgy tudom, hogy elől csak 4 hónapos vagy 6 kilós korig lehet hordozni, mert nem jó később sem a babának, sem az anyukának. Ennek ellenére nekem még mindig az a kedvenc kötési módom:)

Kép
marla singer
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: