Új privát üzeneted érkezett!

én bevallom teljesen véletlenül egyel feljebb kattintottam... :( :( :( :( és végtelenül elszomorít, hogy "nagyon gáz alaknak" tituláltak itt... :( :( :( :( :( hát köszönöm szépen... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
hihi
 
 


itt is nyigás van már 2 napja esténként... remélem ma jobb lesz...
azon gondolkodom már néha, hogy nem működhetek napelemmel, mert az lemegy 5 óra tájban és még mindig kitartok...


kicsi betegeknek jobbulást :( :(

azt hittem viccből írjátok a hízós topikot, de rátaláltam. naggyon gááázzz


a képek aranyosak :)

és még annyit, hogy Szilvánusz örülök, hogy itt vagy! :)

((meg Pannynak és Petramamának JuditKnak is nagyon ))

akire nem reagáltam bocs, nagyon hiányzik hogy folyamatosan itt ülhessek a gép előtt Veletek.

ja kocsiülés, lassan nekünk is kéne... brrr

mindjárt eldőlök, megkeresem az ágyam, hátha oda...

Kép

Kép
kolyok28
 
 


hihi húzzá hí(hi)zni! 8) 8) 8) 8)

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 

 
 

jézusom pati... :shock: :shock: :shock: :shock: ezt mivel érdemeltem ki??? :shock: :shock: :shock: :shock:
hihi
 
 


Pati a narancsleves reggeli élmény nagggyonottvan.... nekem ez a reggelimüzli kbbb....

Kép

Kép
kolyok28
 
 


de akkor ezek szerint rád már ne is számítsunk a hízós topikban, mert nagyon gáz alakok vagyunk egyesek szerint? persze elfogadom a döntésedet. :cry: :cry: :cry: :cry:
hihi
 
 


hihi Te odaát tartozol a másik topikba és ne gyere ide okoskodni, mert senki nem kért meg rá hogy itt bemutatkozás nékül csak úgy írogass nekünk. Vannak nekünk tök aranyos új tagjaink, nem kell ide a másik topik. ÍGy is teljesen ki vagyok készülve, és asszem tényleg elmegyek pszihológusshoz (úgyis már ajánlgatta valaki nekem valamelyik korábbi oldalon, bocs, ki is volt?? :oops: :roll:), mert ilyen alakok, mint Te, csak úgy belakták az én kis frissenindított topikomat. Annyira elegem van ebből!!
Most végre elültek a konfliktusok a fogyósokkal, erre kezdősik a balhé a hízósokkal. Ezért mondtam, hogy húzzál vissza a saját topikodba, én lesz@rom, hogy ki vagy, de marhára elegem van az ilyenekből, mint Te. AZért nyitottam azt a topikot, hogy a hozzám hasonló problémákkal küzdők között barátokra leljek és jönnek az ilyen kis vérszopó piócák, mint Te, és itt szívják az agyamat.
Figyelj, úgy emlékszem, hogy meghívót se kaptál, ugye???
Úgyhogy csá.


Húúú, ne haragudjatok, hogy így elragadtattam magamat, tudom, hogy erről az oldalamról még nem ismertetek, de teljesen ki vagyok már ettől az állandó konfliktustól készülve.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
[/i]

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


ja és nem azért támadtalak, mert választ várnék, úgyhogy ide Te ne írogassál

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


én meg megyek lefeküdni és csak akkor fogok ide visszajönni, ha már elült a balhé. Majd mindig benézek addig leszögezni, hogyha még nem..
Ott van a két gyönyörű kicsi gyerekem és nem hiányzik nekem ez a légkör.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Bele olvastam a hízók topicba, hát nem tudom kik szórakoznak ott,illetve lenne egy sejtésem.

Elég gáz viszont, hogy más gyerekének afotóit használják fel,annó írogattam a 2006 nyáribabás topicbamés onnan emelték el az egyik kislány képét.

No comment

Kép
Kép
Kép
mosoly
 
 


nem érem utol magam, néha csak beolvasok

Eszter most csúnya hasmenéssel kínlódik, és éjjel már hányt is. és már enni sem akar. pedig tegnap már csak hasfogó kajákat kapott, smecta-t meg ORS 200 répalevet meg Normaflore-t
nem tudom mit adhatnék még. ma reggel egymás után 3szor pelenékáztam át.
teljesen elgyengült szegényke, most is alszik pedig ilyenkor nem szokott.

ráadásul a wellnesshétvége után még anyósom is itt maradt még csak ma megy haza...kedvelem nincs is ezzel gond, csak vele is foglalkozni kellett (főztem pl. hadd tűnjön úgy, hogy szoktam :) ) ma meg még vinnem kell ki a vonathoz pedig Eszter ilyen pocsékul van (és persze csak vele együtt tudunk menni)

az autósülés téma engem is nagyon foglalkoztat de nem tudok dönteni. a Römerből az Isofixes jöhet szóba de most megnézem majd ezt a Concorde-ot is

jut eszembe, örülök Petramama hogy újra itt vagy!
Panny, te is gyere vissza...

Biribon, tündériek a képek Lucáról, honnan van az a doboz(asztal) játék? volt egy hasonló a hotelben ahol voltunk fából és nagyon tetszett Eszternek. volt rajta egy csomó érdekes játék

Szilvánusz, Linocs, sajnálom, hogy lemaradtam....talán majd jövő héten...már nem is emlékszem mikor volt teljesen egészséges Eszter

Patti, ne vedd fel, Mosolynak igaza van, valaki csak nem tud leszakadni rólunk...szerintem a megoldás, hogy ignoráljuk őket

KépKép
judit18
 
 


Sziasztok!

írtam mindenkinek, erre törlődött mikor idézetet illesztettem be.
Nem kezdem újra, mi is betegek vagyunk mármint a gyerekek. Majd alvásnál jövök.

pusz pepike

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


fontos kérdés azokhoz akiknek van FP tanuló kutyusuk! :)
ki lehet kapcsolni????

megvettük karácsonyra, és folyamatosan megszólal ha már csak ránézünk akkor is. szegény anyósom most viszi haza és fél, hogy végig dumálni fog a vonaton! :)

KépKép
judit18
 
 


Judit, vegyétek ki az elemet a kutyusból. :D
Most néztem, van a hátán egy gomb, szóval ki lehet kapcsolni. :)

KépKép
KépKép
mni
 
 


aha, köszi! csak még benne van a dobozában ezért nem láttuk.

KépKép
judit18
 
 


És Judit, én anno visszavittem a boltba a kutyust, hogy nem mondja végig a versikéket... és vissza is vették!!!!! Ha kiszeditek a dobozból és kihúzzátok a madzagot belőle, akkor már minden vers megy a végéig... tudom, gáz, hogy igy megszívtam, de legalább a Brendonosok is :lol: :lol:
Anyóst nem lehet betenni egy taxiba? Én tuti nem vinném kocsikázni a hasmenéses Esztert... Ja, és szerintem most ne kapjon tejfélét sem... csak saját tapasztalat...meg az is, hogy ha hány, akkor utána két óráig nem kaphat semmit, hogy megnyugodjon a gyomra. Amikor Andris hányt, akkor én utána mindig jól megitattam, nehogy kiszáradjon...majd rá 5 percre újra hányt...aztán a kórházban végül kiderült, hogy nem szabad semmit adni hányás után és úgy tényleg jobb lett!

Szegény Eszter, olyan szörnyű, amikor ilyen kis elesettek :cry: :cry:

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Pati, Judit, pumperka, kacika köszi a válaszokat fogyás ügyben, úgy tűnik van még remény:) Bár még mindig én vagyok az aranyérmes:(

Jól gondolom, hogy a hízós topikban egyedül niki 70, aki valóban létezik? Szerintem annyira nem vicces, vajon mikor veszi észre, hogy a többiek csak szórakoznak vele? Szegény.....:(

Linocs, Hanna alvókája sem a régi már, 3 és 15 között változik, hogy hányszor ébred éjszakánként, még szerencse, hogy köztünk alszik, különben zombi lennék. Ja és kizárólag cicin hajlandó eleludni és fél óra elteltével felébred mindig, de aztán már könnyebb visszaaltatni.

Antenna: minden résztvevő kap egy kis pénzt, mindenki jól jár, szerintem 1000%, hogy felépítik. Elvégre Mo-on így mennek a dolgok.

Mászás: a judit18 által ajánlott gyógytornásznál mi is jártunk, aki azt mondta, hogy ha Hanna még 9,5 hósan sem akarna mászni akkor vigyük vissza hozzá. Amúgy kúszik ezerrel és fel is kapaszkodik állásba magától.

Voltunk a hétvégén a babaörzén, szar volt.

Judit 18, mi is akartunk venni Fp kutyát, de hiánycikk a brendonban, máshol meg 10000 ft. Úhogy várunk.

Rólunk: most jön a 3. fog, nem akarom elkiabálni, de Hanna eddig még egyszer sem volt beteg, az én vasból gyártott immunrendszeremet örökölte. Parázok is az első hányástól. Egyszer volt egy hétig taknyos, de semmi más tünet nem volt, a védőnő szerint a foga miatt volt ez. Meg múlt héten kiütéses lett a háta, utóbb kiderült azért, mert az öblítésnél eukaliptusz olajat használtam, amit 5 éves kor alatt nem ajánlott.
Ja és annyi még az újdonság felénk, hogy kb. egy hete nappal mosható pelus van Hannán.

Kép
marla singer
 
 


Ja és Nebula, már 2x voltunk a zenebölcsiben, nekem jobban bejön, mint a pesti. Lesz 13-án szombaton is, nem jöttök?

Kép
marla singer
 
 


Niki, hol vettétek azt a rózsaszín kiscsizmát??? Olyat körözök már egy ideje.
Már ezért megérte megnézegetni a képeket:) (Na jó, azért nem mindet.)

Kép
marla singer
 
 


Marla! Én múlt héten vettem a törökbálinti Corában az FP kutyust 5990 Ft-ért. A budaörsi Auchanban is ugyanannyi volt kedden.

Játékboltokban mindenhol 9-10 ezer körül van.

Egyébként a Corának és az Auchannak nagyon jó játékárai vannak.


Judit18! Sajnálom Eszterkét!!!! Nálunk Dorka nagyon hányós kisgyerek volt. Szerencsére kinőtte. :lol: Hányás esetén tényleg nem szabad újra itatni, mert az úgyis visszajön. MIvel azonban nagyon fontos a folyadékpótlás, ezért én kiskanállal adagoltam 10-15 percenként egy-egy kanál vizet, vagy teát. A smectát és hasonló rémségeket soha nem itta meg. :shock:

Ma éjszakánk egy fokkal jobb volt a tegnapinál, de így is vagy 5-6-szor fent volt. :twisted: Én már totál zombi vagyok. Szerencsére ma jött anyukám, így 2 napra egy kicsit mentesítve leszek. (Legalább dolgozhatok. :twisted: , pedig aludnom is kellene...)

Eszterxx! FP kutyus sztori... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
petramama
 
 


Hali!

No, a hízós tényleg egy elszabadult Gólemhez hasonlít már. Szegény Niki, virtuális viccesekkel beszélget... Látjátok, ezért lett volna sokkal jobb az általam előterjesztett zárt topik, csak a magas elvárásaim miatt hamvába holt :lol:

Marla: én szeretnék menni, amint lehet, csak ne lennénk folyton betegek, és állna be az alvás. Mi is imádjuk Andi nénit!!!!

Szilvánusz: cuki a kép, édes a vendéglátó, és a vendégkölkőcök is.

Kocsiülés: én is vadászok már egyet Marcinak, mert a hordozót baromira kinőtte, főleg így nagykabátban, hatszáz réteg ruhában.

Pati: ó, egy pohár narancslé egyedül elszürcsölgetve... ha lehunyom a szemem szinte hallom a tenger zúgását, a hűs reggeli szellő borzolja a szemöldököm, susognak a pálmafák...
(Ma talizom a keresztlányommal (és talán a nagyapjával is), kikérdezem antenna-ügyben.)

Képzeljétek, a kutty másnap reggel kiszökött, amikor a férjem melóba indult. És persze nem jött vissza azóta sem. szerintem még nem adta fel, h hazatalál: nálunk csak jól bekajált, megnyugodott, csajozott, aztán lépett tovább.

Gyógyszerek: az én szüleim akkora gyógyszermániások, h rettenet. Úgy telt el a gyerekkorom, hogy maripent és kalmopyrint szedtem agyba-főbe. Nálam ellenreakciót váltott ki: igyekszem a szervezetemet inkább vitaminokkal stb. megerősíteni, de nem veszek be gyógyszert, ha nem muszáj. Kölköknél is előbb a természetes utat szeretm választani, de persze egy kisbabánál könnyen meggyőznek a gyógyszer fontosságáról (hiszen totál laikus vagyok). Szerencsére a dokinénink sincs egyetlen gyógyszergyár zsebében sem, úgyhogy csak nagyon muszáj helyzetben ír fel pl. antibiotikumot. Amúgy homeopátiázik is.

Flóra pöttyei múlóban, ma voltunk is az oviban a Mikivel randizni (utána jöttünk haza).

Mennem kell, gyors ebédkészítés, amíg a legkisebbik Molnár alszik.

Kép
KépKép
nebula
 
 


Marla, http://www.jatsszvelem.hu/ itt is érdemes megkérdezni a kutyust, mi anno itt vettük. Az árát már nem tudom... :(
A rózsaszín kiscsizmát ajándékba kaptuk a barátnőmtől. Állítólag Amerikában vette... :(
Amúgy hasonlót vettek a barátnőim itt Solymáron, az egyik bababoltban. Remélem sikerül Neked is venned valahol. :)
Pepike, sajnálom, hogy elveszett a hosszú irományod. :(

KépKép
KépKép
mni
 
 


Judit18: szegény Eszti, jobbulást neki!
FP kutya :lol: (Nekünk is volt régen, Flóra nagymamáéktól kapta, de "sajnos" nem tudtuk hazahozni amerikából annyi volt a cuccunk :lol: :wink: )

Kép
KépKép
nebula
 
 


Digitális képkeret ajándékba? Szerintetek? Csak ez is egy ötlet:
http://www.riel.hu/news/szt49.4/szt49.4.htm

KépKép
KépKép
mni
 
 


Sziasztok!

Mi ez a felbolydulás a hízós topikon? Miért is kell azzal foglalkozni, hogy kik és miért szórakoznak egy kamu, vicctopikban? Nem mindegy az? :D De dagadtdisznó barátunk jól el van velük. :wink: Az a lényeg, hogy ne pocskondiázzanak senkit és persze ne árasszák el ezt a topikot is.

Patinál nem tudom eldönteni, hogy részben vicc volt-e a tegnap esti felháborodás... Mert egyrészt nem is ő indította a hízós topikot (a kétfejű, sziámi ikrünk), másrészt meg gondolom, nem ott akar barátokra lelni és a problémáit megosztani. :wink: De félig komolynak tűnik a felháborodás... :roll: Szóval Pati! Csak semmi kifogás holmi műbalhékra! :wink: 8)
Egyébként gondolhattam volna, hogy látsz fantáziát a homeopátiában, hiszen azért tanultad...
A Savoya nekünk is közel van, ha ott vagytok és találkoznátok velünk is, esetleg egyszer mi is kiugorhatunk... :roll:
Nyígós babáknak milyen szankció jár? :roll:

Petramama! Én úgy tudom, hogy manapság már majdnem minden kicsit is újabb autóban van isofix előkészítés. Itt van egyébként egy táblázat, az isofixes autókról: http://www.roemer.hu/termek/isofix.pdf
Avatart, vonalzót nem akarnál visszatenni? :roll: :wink:

Na, én is írtam egy csomót és nagy magabiztosan azt hittem, h ctrl+c-vel mindent lemásoltam küldés előtt, de a felét sem... Így most csak töredéke maradt az írásomnak, a többi elveszett nekem is. :(

biribon
 
 


köszi a hányóstanácsokat, meg a jókívánságokat is,
persze én is jól megitattam éjjel hányás után akkor jött a második...ja és persze tápszerrel, pedig azt vszínű nem kellene lévén tejalapú

most végre hajlandó volt Sinlacot inni,almalével, állítólag az is fog

Marla, az FP kutyus a Corában most csak 6000 mi ott vettük egy hete

egyébként tök horrorisztikus a kutya, anyósom táskájából néha kiszólt, hogy "Látlak!" :)
éjjel a frász jönne rám...

KépKép
judit18
 
 


Megújultam vonalzóilag :lol:

Hízóstopic :shock: :shock: :shock: :?:

Petramama, örülök, hogy nem mentél el végleg :)

Judit18, magától mondja hogy látlak, júúúj, de súúlyos! Halálra rémülnék. Esztikének jobbulást!

Nálunk van egy lepke alakú játék, amit fel kell húzni, zenél. Nem elemes, hanem a két szárnyából lóg ki egy egy gólyó, azokat húzogatvan feltöltődik. A lényeg, hogy egyik éjjel magától elkezdett a nappaliban zenélni...szerintetek?
Meg volt olyan is, hogy bekapcsoltam egy másik játékot, és erre ez is elkezdte a zenét. Az is klassz volt, csak az legalább nappal volt.

Nálunk tegnap estére Peti lett hőemelkedéses, ma du doki.
Holnap azért remélem elmehetünk az oviba az ünnepségre, csk arr az egy órára, míg a télapó ott lesz.
Vendég
 


Vendég
 


Biribon! Megtaláltad, hogy hol lehet garanciában kicserélni a gyereket???? :shock: :shock: :shock:
Én is vinném....

MOst éppen 5 perce üvölt torkaszakadtából, de el nem aludna... Már minden cselt bevetettem, de végem van... Eddig bírtam... Én is kivagyok... Lehet, hogy mégis mindjárt jön a kúp... :twisted: :shock: :twisted: :shock:

Judit18! AMikor megvettem a kutyát napokig az autó csomagtartójában volt, mert nem akartam, hogy Petra meglássa. (Jó, nem neki vettem, de ő még nagyon hisz a Jézuskában.) De lebuktam, mert útközben többször megszólalt...
petramama
 
 


Húúú ez a kutya mindenkinél csak így megszólal?
Hozzánk akkor tuti nem hoz ilyet a Jézuska!! :wink:
Vendég
 


biribon írta:Szóval Pati! Csak semmi kifogás holmi műbalhékra! :wink: 8)
(


Biribon, benned is csalódnom kellett.
Ennél intelligensebbnek gondoltalak!
Miféle műbalhéról beszélsz????????????????????????????
:shock: :shock: :shock:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Mni, egész jó ez a képkeret!
Vendég
 


Petramama!
5 perces sírásra azt mondják kifogástalan állapotú! Meg se próbáld a cserét!
Annyitól már kivagy? :roll:
Nekem a múltkor hajnalban majdnem 1 órát sírt szegénykém... :( Pár perces megszakításokkal. Gondolom, kipihente magát az újabb rohamra...
Meg altatásokkor gyakori volt a 10-20-30 perces üvöltős kínlódás.

(Hm, annyi mindenre reagáltam már az előbb, de nincs most kedvem újraírni...)

biribon
 
 


Az 5 perc még tényleg nem olyan sok, bár tudom, hogy az is néha óráknak tűnik :( :?
Vendég
 


Egy kis humor... (nekem most muszáj!!!!!!!!!)

KEMÉNY FEMINIZMUS



1. Mi a különbség a feloldás és a megoldás között?

Feloldás: Tégy egy férfit egy savval teli kádba.

Megoldás: Tedd bele mindet.



2. Miért szeretik a férfiak a szüzeket?

Mert nem bírják a kritikát...



3. Miért maszturbálnak a férfiak?

Hogy olyan valakivel legyenek, akit szeretnek...



4. Mennyi ideig tart egy férfinak kicserélni egy tekercs vécépapírt?

Nem tudni, ez még sosem fordult elő...



5. Mi a különbség egy vibrátor és egy férfi között?

A férfinak van hitelkártyája...



6. Mit csinál a férfi szeretkezés után?

Zavar...



7. Miért teremtette Isten előbb a férfit és aztán a nőt?

Mert a kísérleteket előbb patkányokon végzik, és csak utána embereken...



8. Miben hasonlítanak a férfiak a csigákra?

Abban, hogy nyálasak, szarvuk van és a ház urának hiszik magukat.



9. Miért mindig 2 sorosak a női viccek?

Hogy a férfiak megértsék őket...



10. Miben hasonlítanak a dinoszauruszok az intelligens férfiakhoz?

Abban, hogy mindketten kihaltak...



11. Hogyan választanád ki a világ 3 legbutább férfiját?

Találomra...



12. Miért jobbak a szárazelemek a férfiaknál?

Mert az elemeknek legalább van egy pozitív oldaluk...



13. Miben hasonlít egy férfi egy teleregényhez?

Pont amikor a dolgok kezdenek érdekessé válni, véget ér az epizód...



14. Mi a közös a házassági évfordulókban, a G pontban és a vécékagylóban?

A férfiak egyiket sem találják el...



15. Miért kell több millió spermium egy petesejt megtermékenyítéséhez?

Mert a spermiumok hímek, és nem hajlandók megkérdezni, hogy merre kell menni...



16. Miben hasonlít egy férfi egy mikróhoz?

Abban, hogy először azt hiszed, hogy mindenre jó, de végül csak melegítésre...



KONKLÚZIÓ:

A férfiak 99%-a miatt van rossz híre a többinek...



ZÁRÓ VICC:

Isten így szól Ádámhoz

- Van egy jó és egy rossz hírem számodra.

- Előbb a jót kérem - feleli Ádám.

- Kapsz tőlem 2 ajándékot: agyat és farkat.

- Remek, és mi a rossz hír?

- Nincs elég véred ahhoz, hogy egyszerre mind a kettő működjön.
petramama
 
 


:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Petramámmi, elaludt végül Boróka?
Vendég
 


Ja, ez az 5 perc már csak a vége volt... Amit a kiságyban természetesen állva, önkivületi állapotban adott elő. Előtte küzdöttem már vele egy csomót, legalább fél órát. A kezemben ringatva beszunyált, ám abban a pillanatban, amikro leraktam az ágyba, vagy leültem vele, szeme kippattant és rákezdett... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ... Na, most elaludt a hintájában... De már nem nagyon merem beletenni, mert 9 kilóig írják... és hát biza tegnap este 8760-at mutatott a mérleg. :lol: :shock:
petramama
 
 


Csak kapkodom a fejem!
Nem tudom ki kicsoda, kinek ír és mit? Vicces vagy véresen komoly?
:shock: :( :shock: :(

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Juditk már Te is kezded?????????????????????????
:evil:
Benned is csalódnom kell?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


A legvéresebben komoly! :lol: :( :lol: :( :lol:

Niki!
A képkeret jó ötlet tesóméknak. :wink:

JUdit18!
Zsomb már egész jól van, kívánom, hogy ti is minél hamarabb hagyjátok el ezt a csúnya vírust.. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Én sem tudom JuditK, majd kiderül :wink: Vizsgákkal , beadandókkal hogy állsz?
Vendég
 


Felébredt....

Pumperka, jobbulást nektek is!
Léptem
Vendég
 


Kacika!
A beadandók 75 %-a kész. A terepgyakorlat interjúk megvannak de feldolgozni még nem volt időm...A szakdolgozathoz nem tudok hozzákezdeni (idő hiányában).
Pénteken szexkultúrából vizsgázok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Most Schaffer Erzsébet: Egyszer volt ...könyvét olvasom, arról kéne recenziót írnom. Potyka Sofkaságok oldalára is odakeveredtem a nagy kutakodás közepette, egy idézet kapcsán. :lol:

Mpatr!
Pontosan tudom én is hogy a hízók nem mások mint a fogyicsapat..És végre a soraid között is olvasni tudtam....igaz többször el kellett olvasnom...de értem a célzásokat, és azt is hogy kinek szóltak :lol: :lol: és tetszik!!!

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Juditk, kik a kik :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:????

A többi aljas rágalom. A sorok között pedig a sorközt találod, bébi.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati! Mivan???!!!
Már te is beszólsz!?!?!? :o :shock: :o
Jó lenne, ha a pszichodokid számát megadnád, mert most már én is magam alatt vagyok!!! :shock: :shock: :( :( :o :o

biribon
 
 


juditkecskemet írta:Pénteken szexkultúrából vizsgázok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


gyakorlati? :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


biribon :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Ők ők...

Kollokvium...

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Sziasztok!

Olvasom, hogy nagyon sok kis betegünk lett megint.Szegénykék :cry: :cry: :cry:

Eszterxx: akkor te ismered az érzést. :? :?

linocs:gratulálok hogy ilyen erös vagy.Napi két doboz után csoda hogysikerült leszoknod :o :o Én csak kb 10 szálat szoktam naponta, de azt se mindig.

Biribon:csoda szép kislányka Lucácska.Hát igen a pisilés az nagy gond.tudom nem vicces de jot nevettem, persze mikor Máté engem pisil levagy másfele megy akkor nem nevetek :oops: :oops: :twisted: :twisted: :twisted: Tényleg hasonlo az apukája lába az övéhez :D :D Nagyon szépen ül és milyen ügyes!!!!Látom már most oksitja magát :lol: :lol: :lol:
A horoszkop Mátéra is ugyan igy illik, mint Lucára, tiszta egyformák :D :D Ö is minden veszélyes dologban benne van, én meg frászt kapok töle. :roll: :roll:

Judit(K):Szegény Nimo, jo lenne hamár meggyogyulna, az infralámpát én is javasoni tudom, hallottam már rola, hogy jo, és talán hamarabb gyogyul is a beteg töle, persze csak ha állja Nimo.

Szilvánusz: nagyon cukik a gyeköcök, jo hogy igy együtt maradtak mig fotoztál.

pumperka: jobbulást Zsombornak

Linocs: Jó ez a kép Fruzsirol :D :D

Pati: teljesen megértelek a kocsit tologato anyukákrol, azt én is elitélem, és én az utcán sose gyujtok rá ,mikor tolom a kocsit, mert a szerintem is undorito

judit18:Szegény Eszterke :( :( jol el kapta ö is, jobbulást neki

marla singer: arra nem gondoltál még, hogyesetleg Hanna kihagyja a mászást és egyböl állni fog?Mert csak azért gondolom igy mert irtad, hogy áll már felfele.Milyen a moshato pelus? jobb mint az eldobhato?

petramama:
jó hogy jön anyukád, de munka mellet azért pihizz is egy keveset. :) :) Jo kis poénok:)Jo nehéz Boroka már.

Nálunk is szokott ilyen hiszti lenni, de mivel én sem birom hallgatni inkább hagyom még egy kicsit mászkálni és játszani, néha elég 10 perc is és utánna simán elalszik.Tudom, hogy ez nem jo, de én nem akarom feleslegesen sem öt sem magamat szenvedtettni, pedig tudom, hogy ezzel csak azt érem el, hogy a fejemre fog nöni.

kacika:
hogy van Petike? Voltatok dokinál?

más, tegnap ki akartam probálni, milyen képet vág máté ha nem egyedül fürdik, és megbeszéltem az apjával fürödjön vele, hát azt a rivást, nem tetszett neki, mert nem egyedül, volt a kádban, meg talán egy kicsit több viz volt mint szokott.Hát majd késöbb ujra probálkozunk, hátha...sikerül.
probáltam másik képet feltenni a vonalzora, de csak a vonalzot sikerült megcsinálnom, szerintetek miért nem sikerüt, a képet is lekicsinyitettem és még sem fogaja el.Kérek még segitséget :oops: :oops: ennyire béna vagyok.na megyek

mimi80

Kép
mimi80
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: