Új privát üzeneted érkezett!

A Melindákat, Feriket Isten éltesse különben, de mint írtam, nálunk nagyon nincs névnapozás. Szégyen, nem szégyen, de még a testvérem, édesapám, unokaöcsém névnapját sem tudom, mikor van. Mert több László nap is van és mivel annyira nem ünnepeljük a névnapokat, hát még az sincs tisztázva, hogy mikor tartják...

Csak az enyémet és édesanyámét (az én 2. nevem is) tudom :oops: :roll: :oops: , mert azokból csak 1-1 van és 2 nap különbséggel vannak. Így azokat többé-kevésbé még ünnepeljük is, mert csoportosan vagyunk. :D

És a kis Fruzsinak is boldog 9 hót! Bár megbeszéltük, hogy nincs folyamatos köszöntgetés. Azért az első félév elég nagy, utána meg az éves szülinapok. Azokat én köszönteném. :)

biribon
 
 


És igen! Új oldalt kezdtem! Yessss! :D :D :D

biribon
 
 


Egyébként egyre jobban kínlódom már a fejéssel. Főleg, hogy már csak délelőtt és éjjel fejek. Reggelre már nem is feszülök... Most lehetne lassan leépíteni a fejést, naponta egyre kevesebbet, de olyan nehéz beletörődni... A 8-9 deciből már csak 6-6,5 maradt... Az is kínlódással.

De persze jó lenne már ezalól felszabadulni és végre Lucával este 9-től reggelig aludni. Meg könnyebben programozni, stb...

biribon
 
 

 
 

Sziasztok!

Olvasgattalak benneteket, és örömmel látom, hogy most már jo a kedvetek :D :D :D

biribon: igazad van abban, hogy ha sokat irok, mert mindenkinek irok természetesen akkor behavazodok, de én nem tudom meg állni, hogy csak néhány emberkének irjak, mikor ritkán jövök.De igyekszem lekorlátozni a dolgot :? :? Majd csak sikerül.Én is örülök, hogy a picurok egy idösek.És sajnálatomra kár hogy messze lakunk kocsink meg nincs hogy eltudnánk menni néhaegy kis babatalira.De majd márciusban, akkor ott leszünk a szüli napi bulin :D :D :D Olvasom, hogy nálatok is megy a buli az öltözés fürdésnél.Én kompromiszumot köttötem Mátéval, hogy amig a pelenkát rá nem adom addig probáljon nyugodtan feküdni utánna meg hát forogjon ,ha jol ésik neki.Ezt általában beválik, meg mindig adok a kezébe vmit hogy azzal játszon addig. :D :D

Mosoly:Nagyon cukik a gyerköcök. :D :D remélem egyszer majd talizunk is:)De jo szerencsétek van:)gratula.

Szia Livcsi, örülök, hogy te is csatlakoztál hozzánk. :D :D Jo nagyok vagytok ti is :) nagyon ari a képen Dani:)

tündérmanó:De jo hogy nincs semmi gond Rékácska,(tényleg most melyiket használjátok?Rékát vagy Petrát, mert én ált.Petrát irtam, akkor bocsi, hogy eltévesztettem.) szemeivel :D :D máté is egy kicsit kancsalit, majd egy év után elviszem én is, ha addig nem áll be neki.Bár mivel inkább rám hasonlit a kis csávó, igy valszeg neki is kell majd szemüveg ,mint az anyukájának.De jo lenne ha nem.nagyon jok a képek rolatok.

Jobbulást minden betegeskedöknek.
Sajna jobb lesz sientnem ,mert nem tudom mikor kell a csöppöm.

kacika: igen jol látod azok cigik és szám szerint 3 karton :oops: :oops: A párom cigizik, de én is szktam, sajna nem birtam meg állni, hogy nem szokjak vissza, pedig a terhességem alatt nem szivtam, mert hányingerem volt töle :D :D ( na majd most jöhet a letolás :lol: :lol: :lol: )gyönyörüek a gyerköceid :) :)

most gyorsan irok egy két dolgot, majd folytatom az irást nektek :D :D Nos voltam leéretni Mátét, hát 8kg és 71 dkg, meg 73 cm az én picurkám.Vettünk ettetö széket és nagyon jol elvan benne, igaz máshol nem hajlando ülni, csak ott és a kocsiban, mert csak ugy lát ki szegény :D :D Rájöttem azért nem akar ülni az én gyermekem, mert akkor nem tud haladni ahova szeretne, mert amugy tudna ülni igaz nem szálfa egyenesen, de tudna :D :D :D Majd csinálok képet és felteszem.
Csajok jot nevettem az irásotokon hétfö este, már aminnyire tudtam követni.Végül is ehetö volt a pizza? :wink:

mni:a párom is ettöl fogyott le még mielött megismerkedtünk, mert hát sajna hizos fajta.Akkor le is fogyott, azota, persze visszahizta,de legalább tudjuk, hogy jol fözök :D :D :D Egyszer egy vegetáriánusos diétát kezdett el attol is szépen fogyott, csak két fele nem tudtam fözni, igy abba hagyta, de majd ujra kezdjük szerintem, persze csak akkor ha még meg vannak a receptek itt a gépen.Ha esetleg érdekelne megkeresem és vhogy elküldöm nekked, attol talán nem olyan éhes az ember,legalábbis Zsolti nem volt annyira.tea allergia?hát ez jo, vagy inkább rossz, neki.
Hát a szilvesztert mi is itthon fogjuk tölteni, hiszen egy babával hova mennénk éjjnek évadján? :roll: :roll: :cry: :cry:

linocs: nayon jok a linkek és a szöveg is.én megprobálkozom majd vele, föleg a versekkel,mondokákkal azt imádja máté :D :D A dalok kicsit nehezebben mennek, mert néha nagyon rossz a hangom ,söt egyenesen kiborito :D :D

na felébred Máté és igy most zárom soraimat, majd még délután jövök, ha Máté is ugy akarja :D :DNos probáltam rövid lenni nem jött össze :D :D :D

mimi80

Kép
mimi80
 
 


Boldog név napot Melindának és Ferinek!!!

mimi80

Kép
mimi80
 
 


Sziasztok!
Melindáknak és Feriknek boldog névnapot!

A wellness hétvégét úgy nyerünk, hogy kötöttünk biztosítást és megtakarítást, és az új belépők között sorsoltak ilyen hétvégéket, de még nem tudunk semmit, hogy hova szól.

Lusie:Csapó nem az a keblére ölelős,bratyizós típus,van egy távolságtartás benne, de én csípem.
Zsófi eszik hajnalban vmikor,és akkor kibírja míg hazaérek.

Linocs:nem semmi sapkák, nagyon tuti!
Sírás végül a fog miatt volt, vagy nem sikerült megnézni?

Juditkecsklemét:sajnálom Nimit, sajnos nálunk is Vencelnek elég érzékeny a füle.
Nem semmi a 86 cm, Vencelkém 90cm,és 12,5 kg.

Kölyök:tök jó ez a kabátos megoldás

Patti:ez az antenna ügy durva, de biztos okosok már eldöntötték, hogy ez így lesz.
Kis állatorvosi segítség kéne, sógoréknak vannak 8 hetes foxi kutyusaik,és az egyiknek sérve van,legalábbis a sógor szerint nem tudom ,hogy állatorvos látta e már(mármint nem a sógort),szóval szerinted mindenképp műtét kell, mert nem akarják elvinni, hogy biztos drága a műtét,és akkor már nem éri meg nekik eladni. Tudom most ez így látatlanban nehéz, de hátha tudsz valami okosat mondani.

Judit 18:nagyon szuper a hely, ahol voltatok,

Nebula:énis voltam ótvaros gyerekkoromban,de emlékeim szerint nálunk épp jóanyám volt kibukva a gyerekorvos pedig nyugtatta, hogy nem olyan gáz ez,bárkivel előfordul.

Melinda:elképzelhető, hogy a tápszer lehet a ludas az ébredésekben,pont egy barátnőméknél volt ugyanez,és felírtak a gyerkőcnek 6 hó+ tápszert és azóta megoldódtak a dolgok.

Biribon:le a kalappal előtted a fejés miatt!

Rólunk:Zsófikám már jó egy hete meg van fázva,de jókedvű,csak az orrszívás ne lenne.
A héten megyünk mikulás programokra, remélem jók lesznek!



Valaki nem jártas html dolgokban?

Kép
Kép
Kép
mosoly
 
 


probáltam kicserélni a Máté fényképét itt a vonalzonál, nem sikerült.Segitséget szeretnék kérni_!!!!!ilyen béndzsa vagyok 8) :? :?

mimi80

Kép
mimi80
 
 


MImi, neeem, én nem foglak letolni, nem tisztem, meg különben is :lol: Csak feltűnt. Amúgy régen én is cigiztem. Vagy 10 évig. Terhességek alatt sosem. Petivel ahogy abbamaradt a szoptatás visszaszoktam, egészen addig, míg jött egy hír egy 45 éves ismerősről, hogy tüdőrákos. Egy évig húzta, egy 20 éves lányt hagyott itt. (apuka 1000 éve lelépett...)
Akkor eldöntöttem, hogy vége. Tapasszal sikerült leszoknom. Férjemnem is sikerült, neki még tapasz sem kellett.
Amikot a tesót terveztük, már jó ideje nem szívtam, és azóta sem. :lol: :lol:
Nem rémísztgetésül írtam, csak egy történet, hogy nekem hogyan sikerült :D

Mosoly, én Zsófinak szántam a lányom, már egészen fiatal korom óta ezt a nevet akartam adni a majdani lányomnak. SAjna a férjemnek nem tetszett, mert van itt egy Zsófi, ahol lakunk és egy elég közkézen forgó leányzó, így azt mondta, hogy kizárt ez a név.
Pedig annyira illene is rá, olyan kis Zsófis. Na, mindegy.
Vendég
 


Na megint jövök, sikerült ugynagyabbol átolvasnom a termés végét :D :D

Linocs bocsi ,nem tudtam, hogy téged is Melindának hivnak, igy utolag Boldog Név Napot neked is :oops: :oops: :oops: Ja még a fogzásra én tudom ajállani a viburkol kupot, ami szintén homeos.

kacika: köszi a történetet, talán egyszer sikerül isleszoknuk, bár most a párom kocsit alar venni és ugy gondolja a cigi árábol simán kitudnánk fizetni és fen tartani, hát majd meglátjuk,a baj hogy nem én szivom a több cigit, hanem Zsolti igy hát neki lesz nehezebb leszokni rola :x :x :x

Sajna az ilyen északai felkeléseket mi is elátszottukpárszor mikor nem tudtuk mi a baja a picinek.Igy átérzem a problémátokat lányok.

judit18:nagyon jok a képek :D :D

mpatr: brrr antenna, :twisted: :twisted: :twisted:

Máté itt ül a nyakamban egy kézzel tartom meg iro ide, és piszkosul tépi a hajamat :D :D na mentem

mimi80

Kép
mimi80
 
 


[size=9]Biribon!

Nem tűnök el végleg(nincs szerencsétek :wink: )csak nagyon gáz h mindenki beteg itthon(én is :( )..Olika asztmája se akar múlni... :cry:

De majd jövök!
(Petramamát nagyon sajnálom h elment :( :( :( )

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Na, még Tcisnek is mindenképpen akartam reagálni! Jó, hogy részletesebben írtál. Csodálkozom, hogy máshol nem nagyon használnak légzésfigyelőt. Vajon miért nem? Hiszen olyan egyszerű dolog és életet menthet... Mit ajánlanak a bölcsőhalál elkerülésésre ott? Mi még mindig használjuk. 1 éves korig ajánlott.

Mimi! Hát, én is ezért szoktam regényeket írni és ezért is szoktam aztán hosszasan eltűnni, meg néha rossz néven venni, hogy a regényeimre nem válaszolnak regényekkel. :roll: :oops:
Most nem vagyok képben hirtelen. Te akkor már nem szoptatsz, hogy dohányzol? Húh, én nagyon utálom a cigiszagot, főleg az embereken... :oops:

Mosoly! Ez a kutyás ügy nagyon elszomorító! Minek ilyennek kutya, ha nem hajlandók gyógyíttatni, orvost fizetni érte? Ők akkor a tipikus szaporítók. Nem felelősségteljes tenyésztők. Szegény kutyák!

Nebula! Én meg tetves voltam kb. 2 éve. :oops: :roll: Hogy honnan szedtem össze, a mai napig nem tudom! :( :? Nagyon utáltam! Mai napig félve nézek a hajamon mindent, hogy ugye nem? Sajnos néha előfordul ilyen, a legjobb családokban is. Sőt, nekem azt mondták, hogy vhogy a tetvek inkább a tiszta hajakat kedvelik... De lehet, csak vígasztalni akartak.

biribon
 
 


Panni! Mielőbbi jobbulást nektek! Kitartást!

Petramama meg remélem, hogy csak első felindulásból húzatta ki magát a taliból és ott is lesz és itt is. :) Én szeretném megismerni!

Mimi! Én, ha képet cserélek, akkor új vonalzót szoktam csinálni.

Pati! Ez az antenna ügy felháborító! Bár nem értem, miért nem szeretnél sugárzóan okos, kedves, kreatív gyerkőcöt. :wink: Ezt a pechet, hogy a suli is pont ott van. :shock:

biribon
 
 


A délelötti áramszünet miatt :evil: :evil: most csak 8 percem, hogy írjak egy hszt. :lol: egész elvonási tüneteim voltak!

Linocs!
Gáz lehetett az éjszaka, a fog a legesélyesebb, de akár más is lehetett. Tudom Te se vagy egy gyógyszer fun... az ibolyagyökér rágókát dícsérik fogzásra.

Kmanna!
Örülök, hogy hírt adtál legalább magatokról!
Hiányoztál, gyógyuljatok! :D

Lusie!
Annyira nagyfiús Petike arca, mindig nehezen hiszem el, hogy ő is márciusi. Reggel smink, 10 centis csizmasarok... tudsz élni. :lol: :lol:

Panny!
Jobbulást, azért én is elovastam az apróbetüs részt is. :lol:

Ferenceknek boldogságos névnapot kívánok!

Nebula!
Valami ilyen kaliberűt vártam a nick neved magyarázatára :lol:

Melinda!
Nálunk is mostanában szakadtak fel igazán a határok Zsomb elött. :wink:

Igyekszem még jönni, puszi mindenkinek :wink: :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Na, csak részletekben tudok írni, mert közben huncut Lucámat felügyelem. Az asztal körül sétál, mindent próbál megkaparintani. Lehetőleg nem gyerek kezébe való dolgokat, poharat, fényképezőgépet, tollat, szájba gyömöszölhető papírt és popsitörlőt. Dobálja, huzkodja le a dolgokat az asztalról. És vihogva menekül, ha látja, hogy észreveszem és indulok felé. :D

Mimi! Szóval én már csak állva, vagy 4kézláb tudom Lucát pelenkázni. Hanyat már nem is nagyon próbálkozom... Régebben a játszószőnyegére fekttetem és a kezébe, szeme elé lógattam érdekes dolgokat.

Lusie! Én is felfigyeltem a dögös csizmára! :lol: És tényleg nagyon nagy fiús Petike arca. De már írtam. Luca még mindig kis fogatlanul vigyorog. Alig látszik a bújó fogacskája még. Mennyi idő alatt nő az ki?

biribon
 
 


na ujra itt :D :D alszik a csöppöm, igy van idöm gyorsan mig apa nem jön haza :wink: :wink:

biribon: Máté sajnos csak 4,5 honapos koráig szopizott :( :( legnagyobb bánatomra, szépen elhagyta, mert nem volt elég tejem a kezdettöl fogva, igy potoltam neki tápszerrel, azután hogy jött a fogacska szépen elhagyta elöbb csak este azután szépen visszafele, mig maradt a reggeli szopizás, és végül már az sem kellett neki.Nagyon rosszul esett, de hát nem tudtam mit csinálni vele. :cry: :cry: Nos a cigire nem rögtön szoktam vissza, mert azért probáltam megállni, de sajna gyenge voltam és visszaszoktam, persze ugy hogy a párom is cigizik mellettem .....de a lakásban nem cigizünk, mert Máténak ez nem jo igy én is csak akkor tudok cigizni, mikor alszik, ami napi kétszer adodik, meg mikor már az apja itthon van.na nem magyarázkodom itt.
minden csodálatom a tied, hogy 4 kézláb betudod pelusozni a kiscsajt.Azért látom te is csak ugy tudsz jönni, hogy ha le van Lucácska, ismerös szitu, hogy minden olyannal el lehet foglalni ami nem lehet az övé.Akkor már ö is megy szépen kapaszkodva, de jo:)
Köszi a vonalzó segitséget.

Rájöttem, hogy az ettetöszékbe beleteszem Mátét és szépen elvégzem a dolgomat igy nics láb alatt :D :D igy tudok jönni ide is
Ki bujt az 5 dik fogunk igaz csak a hegye de már jön :D :D

mimi80

Kép
mimi80
 
 


Mimi, én tök megértelek cigi ügyben. 15 hónapig bírtam a nem dohányzást, aztán amikor Andris szájpenészes volt és két óránként kenegettük, akkor mondta a párom, hogy jöjjek ki vele bagózni, őt nem zavarja...Ez volt az a pont, amikor már tényleg nem bírtam és 3 nap alatt totál vissza is szoktam :cry:

Linocs, Melinda és minden egyéb Melinda és Feri, nagyon boldog névnapot!!!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Újra köszi mindenkinek a névnapi köszöntést! És köszönöm a Fruzska-köszöntést is!

Én pedig Boldog Névnapot kívánok a Feriknek!

Cigi-téma: hát én 18 éves koromtól bagóztam az első terhességem első pozitív tesztjéig (természetesen előtte való éjszaka épp egy görbe estét tartottunk: sok-sok borral, és sok-sok cigivel), aztán hogy az a babó még nem a mi babónk volt, utána sem szoktam nagyon vissza, kb. 3 doboznyit szívtam el a második terhességem első pozitív tesztjéig (természetesen ez előtt a teszt előtt is görbe estét tartottunk hasonlóan az előző teszt előtti éjszakához - hm, lehet, hogy le kell vonnom a következtetést, és ha következőleg pozitívat akarok tesztelni, akkor újra egy görbe estét kell tartanunk...). Szóval minden szónak egy a vége: 17 éven keresztül bagóztam, és ha jól számolom, akkor már 2 és fél éve hagytam el. Volt, hogy napi 1,5-2 dobozzal is elfogyott. És most totál nem hiányzik. A Fruzska-terhességem utolsó heteiben majd megvesztem egy szálért (miért pont akkor????), de csak belehajoltam a Kedves füstfelhőjébe. Mert hogy ő meg még néha igen. De már egyre kevesebbet. És ez jó! Még sokáig látni akarom a lánykánk édesapját ;)

Fuzska éjszaka: hát a fenyő tudja, mi volt a baj. De valószínűsítem a fogát. Dokinál persze nem voltunk, de holnap délután, tán eljutunk. Mindenesetre jókedvű volt ma a lány. Úgyhogy, nagy baj nem lehet.

Biribon: hát igen, a mi lánykánk is folyvást az asztalon hagyott dolgokat vadássza. A múltkor a billentyűzetből kiszedte a Caps Lock billentyűt. Hogyan???? Egyre jobban oda kell figyelni rájuk!

Pumperka: amit írtál rágókát, azt hol lehet beszerezni? Simán gyógyszertárban?
linocs
 
 


Linocs! Ne is mondd a billentyűket! A múltkor az Alt-ot szedte ki, most a T és a Caps Lock hiányzik! :evil: A múltkor még sikerült visszaraknom, most már nem... :?

Mimi! 4kézláb nehezebben megy a pelenkázás, inkább állva megy. :) Erre kitűnő segítség az asztal, vagy a nemrég vett dobozjátéka. :)

Illusztráció:

Kép

Csak arra kell vigyáznom, hogy siessek, mert így vagy 3x lepisilte már a földet, vagy engem. :roll:

És egy kis Lucatappancs! Imádom!

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára biribon 2008.12.05 01:46-kor.

biribon
 
 


Azért én sem tűnök el... Jól esett a hiányolás... Csak még emésztem a dolgokat...

Linocs! Nekünk is rémes éjszakánk volt. :twisted:
A rágókát megtaláltam:
http://www.e-baba.hu/index.php?main_pag ... ucts_id=40

Azt szeretném tudni tényleg segít-e, vagy csak annyit ér (azaz semmit), mint a borostyánlánc. :roll: Van valakinek tapasztalata?
petramama
 
 


Más...

Vett már valaki hordozót követő autósülést?
Nekünk lassan muszáj lesz...

És én, aki eddig kiálltam a Bebe Confort Iseos mellett (merthogy Petránka iylen volt és nagyon szerettük), most elmentem megnézni... és a Concord ultimax sokkal jobban megtetszett...

Van valakinek ilyenje? Vélemények???????? Ráadásul a Brendon árnál (64.990 Ft az új színek :shock: :shock: :shock: ) itt a neten találtam zsír újat jóval olcsóbban is (51.990 Ft).

http://www.price-killers.com/index.php? ... eturnid=55
petramama
 
 


És még néhány kép a huncut, rosszcsont Lucáról, ha már többször is volt felszólítás arra, hogy képeket, töltsük képekkel az oldalakat. :D

Luca gyakorlatilag segítség nélkül rajtam felmászott az asztalra.

Kép

Áttanulmányozza a lexikonokat.
Kép

Átnyálazza az újságokat (a Népszava senkit ne tévesszen meg! :wink: )
Kép

Játékdobozára felmászik, majd azon feláll az már nincs megörökítve, mert anyja azon nyomban dobja el a fényképezőgépet és rohan, nehogy leessen.

Kép
Kép

Szóval valahogy így vagyunk. :)
A kos babákra ezt írja a horoszkóp:
A Kos-bébi életerős, vidám, energiadús, a nap minden percében mozogni szeretne. Hihetetlenül élénk, örökmozgó, igazi minden lében kanál. Korán felül, hamar kezd csúszni-mászni és járni. Úgy mozog, mint egy rakéta, s mivel kalandokra éhes, óvatosan és éberen kell rá ügyelni, ennek ellenére gyakran érhetik kisebb balesetek. Sasszemű, jó reflexű édesanya, nagymama, bébiszitter kell hozzá. Érzelmi aktivitása is fantasztikus. A szokásosnál több figyelemre, dicséretre van szüksége. Melegségre, gyengédségre, nyugalomra vágyik. A Kos-bébi nagyon mélyen alszik: van is mit kipihennie. Olyan, mint a tűz, de ha elfárad, ingerlékeny, feszült és ideges. Alkalmanként hangosan hisztizik. Kreatív játékokat igényel, a kényelmes, bő rugdalózók a legideálisabbak számára.


Szerintem Lucára nagyon illik. :D

biribon
 
 


De beindult itt az élet :D

Nebula: tudom, hogy gáz, de azt hittem inkább, hogy a bula szóhoz van köze a nevednek, vagy a Nebu a vezetékneved (a franc se lepődik manapság meg ilyeneken...) és mondjuk Lara, vagy Laria vagy..... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ügynöknő, vazze te bagzol??????? :shock: :shock: :shock: és így akarsz Te kistestvért????????????? Csúúúúúúúúúúúúúúúúúúúnyaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Linocs: KÖSZÖNÖM A LINKET!!!! Sajnos pont ezt tudtam én is, hogy nem találtak eddig semmit. Erre meg mégsem lehet hivatkozni. Bár ahogy Niki sorait olvastam, bekattant, hogy pont az iskolás szülőket (ti. az iskolások szüleit :roll: ) kellene behergelni, mert az nem alatta van, hanem mellette :wink: 8) :idea: :!:

Lusie, bele vagyok szerelmesedbe a mikulásos fiaidba!!!!!!!!!!!!! Elrabolták a szívemet a kis maffiózóid!!!

Biribon: nekem Nortonra a légzésfigyelő 2x jelzett be, mindkét alkalommal lélegzett de nagyon felületesen (gáz, orvos anyuci, megnéztem, mielőtt felráztam a gyereket :oops: :oops: ). Az ördög tudja, mi lett volna belőle. Normálisan is vannak ilyen légzési időszakok, kérdés, hova folytatódik................ Én örülök, hogy használjuk. Bár hajnalban már melettem alszik, de állítólag akkor meg átveszik az anya légzési ritmusát, meg az anya is megérzi.
Tudom, hogy mással is fordult már elő, ezért merem leírni, hogy volt, hogy arra ébredtem, hogy Norton "meghalt" (ez volt a fejemben, na :shock: :oops: ) és rázni kezdtem, mint a barom. Érdekes módon egyszer sem sírt fel ijedtében, hanem mindig egy nagyot sóhajtott, elhelyezkedett és durmolt tovább. Sose fog kiderülni, hogy az én paranoiám volt-e vagy éles. :?

Gyógyszerszedés: azt csak HISZITEK (kvázi önámítás), hogy egyszeri gyógyszerszedés nem árthat. Való igaz, hogy látványosabban nyomja el a tüneteket, de a szervezet működédét, reaktivitását bénítja. A nyűgösség és az elviselhető fájdalom nem véletlen. Pl. akinek nagyon fáj a lába, és bevesz fájdalomcsillapítót az nem érzi és simán rálép. Pedig a fájdalomnak pont az a CÉLJA, hogy kiiktassa a láb használatát és teret adjon a gyógyító folyamatoknak. Sok ember gyógyult meg úgy komoly betegségekből (AIDS, rák), hogy pont ELTETTE a gyógyszereit és nem szedte be. A fordítottja a ritkább.
Tiszteletben tartom a véleményeteket és el is fogadom és magam is használok időnként gyógyszereket, de legyetek ezzel tisztában.

[/quote]

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati! Homeós bogyókról is ez a véleményed?
A Viburcolról, Dologélről?
Én sem szoktam se szedni, se adni gyógyszereket. Eddig szerencsére nem volt nagy szükségem rájuk.

Én is álmodtam, hogy Luca meghalt. :( :? :cry: De nálunk nem volt felrázás. Ki voltam készülve. Aztán megébredtem és legördült a szívemről a kő, hogy ott szuszog az ágyában...

biribon
 
 


Biribon, a homeopátiás szerek kiválóak, ha éppen azt a szert adod, amire szüksége van a szervezetnek. Különben sz@rt sem ér. (Tehát nem igazán lehet az emberi tényezőt, mint tévedsi lehetőséget kiiktatni....) Ezért jók laikusoknak a több komponensű, komplex szerek, nagyobb a találati arány... :D

Petramama, én többe beleültettem Nortont, így lesz Römer King Plus. De az is 60 körül van, viszont nagyon kényelmes és biztonságos.
Erről az ibolyagyökeres láncról még nem hallottam, de nagyon érdekelne. Különsen, hogy a hatóanyag ennyire korlátozás nélküli mennyiségben bekerülhet-e egy kisbaba szervezetébe (vannak azért veszélyes gyógynövények is!!).
Ja éa úúúúgy Örülök Neked!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Petramama!

A Brendonban mi is ezt néztük ki, hogy egyelőre menetiránynak ellentétesen tudjuk bekötni Lucát. De már annyira nem tartottuk érdemesnek. Bár a következő gyereknek még jó lenne születéstől.

Az outletben 50 alatt van. :wink: http://www.babyoutlet.hu/viewer.aspx?pr ... 3&mainid=8

Mi isofixeseken gondolkozunk mostanában, csak elég drágák. Potykának írtam is ez ügyben pü-t, de nem érkezett érdemi válasz még. :(

biribon
 
 


Na, ma nagyon túltengtem, hallom a garázskaput nyílni, apa hazajött, így egy időre eldugulok. :roll:

biribon
 
 


kacika írta:MIt kap Levi szülinapra? Boribont?


annyira de annyira gáz vagyok :? :? :? :?
basszus, a Boribont BIRIBON-nak olvastam és egy fél oldalon keresztül ezen gondolkodtam, hogy hogy kerül oda a Biribon ajándéknak....
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
:roll:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


kmanna írta:számomra most tudatosult, hogy egy olyan csapatnak tűnünk külső szemmel, ahová nem csatlakozhat akárki, akármikor, akármilyen okból. Hát kik vagyunk mi???? És nagyon örülök, hogy mindezek ellenére vannak újak!!! Üdv Nektek!!!


EZ EGY IGEN ÉRTÉKES ÉS TARTALMAS HOZZÁSZÓLÁS VOLT!!
KÖSZÖNET ÉS ELISMERÉS ÉRTE!!!!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Norton is iszonyat nyíg volt 3 napig, gyakorlatilag kis megszakításokkal végigbőgte a napokat és az éjszakákat, majd a negyedik nap felét végigaludta és azóta semmi baja. Én arra tippeltem, hogy beteg, csak fogja az anyatej és csak így jön ki rajta. Mindenesetre az idegeim meglehetősen leamortizálódtak tőle.......

Karácsonyi ajándékok: 6 évembe és sok pénzembe került, míg végre eljutottam oda, hogy kezdek(!!!!) különbséget tenni a hasznos és értelmetlen között. A múltkor rendet raktunk Gordonnal a szobájában, tanulságos volt :shock: :? Az a rengeteg bóvli, kacat, amire akkor ANNNNNNNNNNNNNNYIRA vágyott megkapni, mind ott hever :? :? Apukám fogalmazta meg: ellelketlenedtek a játékok. Ha egy babád vagy autód van, ő a minden. De ha hatszáz, azoknak minek a személyiség?????? Tudtam ezt korábban is, de most kezdem igazán érezni, tudatosítani a nevelésben. Szerencsénk lesz, ha erre a nagyobb gyerek személyiségfejlődése nem megy rá :evil: :evil: :( . Beismerem a hibát és változtatok.
Most karácsonyra a terv az volt, hogy kevés és értelmes dolgot kapnak. Aztán persze beficcentek ebből is a tömegek (sok...) de a fölös részt azt elrakom nehezebb időkre, pl. húsvéti ajándéknak.
Így most Gorka LEGO-t kap (A régi, igazi, konstrukciós elemeket, ablakkal, fákkal, kerítés-elemekkel, emberkékkel, stb.) és könyvet. Norton bébitaxit, ketten együtt pedig fürdőjátékot kapnak. Ezt a ketten együtt-et én találtam ki, igyekszem minden módon a kettejük együttműködését és kapcsolatát erősíteni.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Mosoly: a köldöksérv viszonylag gyakori dolog. Nagy testű kutyáknál, illetve olyan szukánál, aki később szülni fog, mindenképpen célszerű megműttetni. Előfordul, hogy kinövi, pontosabban "ránő" a kutya, arányaiban akkor nem okoz később gondot. De ez a ritkább. Érdemes megcsináltatni, nem nagy műtét, technikailag aránylag egyszerű és gyors. Az egyik legolcsóbb műtét egyébként...... :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Még egy kérdés ülés ügyben:

Az isofixes ülést isofix rendszer nélküli autóba be lehet kötni?

Mert az én autómban van, de apának mostanában állandóan cserélgetik a céges kocsiját és nem sokban van isofix rendszer.

Patti: A Römerrel uaz a gondom, mint a Bebe Conforttal: olyan rideg, merev, míg az ultimax sokkal kellemesebb, puha anyag. Én is beleültettem Borókát és így szavaztam a Concordra.

Biribon: Érdekes, hogy a Brendon csak ezt az egy új színt forgalmazza. És, hogy az outletben ennyivel olcsóbb. :shock: :shock: :shock:
petramama
 
 


Vettem esernyőkocsit!! Egyszerűen nem bírom már el Nortont az ovinál, Gordonnak a cuccaival a kezemben.... Tegnap végre kinéztem egyet az Auchanban, 8500 Ft-ért 4 kilós, és úgy dönthető, hogy közben a lábrész is felemelkedik és napfénytetős (Baby Nova). CSak nem egy igényes kidolgozás, pedig még a fogója is forgatható, merre álljon. az ülőrészének elég kicsi a mélysége. Arra emlékszem, Gordonnal menyire hiányzott magasabb lábtartó, a fektethetőség az esernyőkocsinál (azt elajándékoztam anno). Bár akkor BKV-val jártam még és a gyerek abban "lakott". Sokat agyaltam rajta, mert most csak tényleg a kocsiból rövid kiszállásokra kell, különben ott az imádott Graco kocsi, az mindent tud, ami nekünk kell, az autó meg elviszi mind a 7 kilóját... De azt kivenni, eltenni minden alkalommal, főleg egy 10 perces kiszállásnál, azt nem tartom praktikusnak. Mígnem végül ma a Savoya Auchan melletti bababoltban (nem a Kenguru, a másik) belebotlottam 2600 Ft-ért egy tök alap de nagyon könnyű és jól irányítható modellbe, ami se nem tetős, se nem dönthető, de megvettem és kész 8) . Ennyiért?!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Az isofixes ülést be lehet kötni nem isofixes kocsiba is. Csak ha valakinek nem isofixes a kocsija, akkor felesleges költeni rá.

Nekem az Ultimax azért nem jött be, mert a King Plus sokkal jobban dönthető és nekem úgy tűnt, jobban körül is veszi a gyereket. Az anyagát ilyen szempontból nem figyeltem. Elvileg a Römernél is vannak különböző anyagok, mindenféle hülye fantázianevekkel.

Ja, még annyit, hogy az Osanban 145 Ft a 3,5%-os tej (Meggle). Csak ha érdekel vkit. A nagyfiam ipari mennyiségben tejezik :shock:

Lépek, este még lehet, hogy benézek, ha (már megint) el nem alszom :roll:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Asszem én is túltengtem ma, de tőlem legalább megszoktátok már
:lol: :lol: :lol:

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Biribon!
De szépek vagytok! Már akartam írni akkor is mikor az iwiw-en bejelöltetek.


Szegény Nimó nem elég hogy lázas, fáj a füle, még pofára is esett, bele egy játékba, kicsattant a szája, és az ínye is...
Azt mondta a doki hogyha marad a lázas állapot, akkor adjam az anitbiotikumot amit felírt.
Mit csináljak? Úgy tűnik a füle nem annyira fáj, csak taknyos inkább...Adjam vagy ne? Pati???

A játékdolgot tudom, hogy ez így nem jó (Levinél). Azt is hogy saját magamat akarom helyettesíteni a sok játékkal. Valahogy örömöt akarok szerezni. Pedig tudom hogy neki az a legnagyobb boldogság ha játszok vele, mesélek neki, sétálunk...A meseolvasás nem maradhat el...

Pati!
Én meg Biribont szólítottam már Boribonnak... :lol:

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Bocs lányok, kicsit kivontam/vonom magam a forgalomból, azért gyorsan visszaolvastam: köszi a kedves szavakat, Lüszi, Nebula, Kacika, jólestek és köszi a sok-sok privit is!

Átmenetileg hoztam képet a mai taliról, amiről sajnos Fruzsi már hazament, de Fanetta szépséges és ÁLDOTT JÓ gyerekeit elkaptam.

Majd valamikor igyekszem jönni, csak most kicsit nekem is ülepedni kell a dolgoknak!



Kép

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Linocs, nekünk is ilyen volt a vasárnap és hétfő esténk. Lilla még este 11-kor sem aludt, mondjük nyűgös csak vasárnap volt, hétfőn simán csak jókedve volt és azért nem aludt. Én arra gondoltam, hogy egyik nap sem voltunk levegőn a rossz idő miatt. Mi mostanában hozzászoktunk a napi 2 óra délutáni sétához. :) Tegnap, hogy kint voltunk egy csomót már 9 előtt kidölt. :)
Lusie, nagyon édesek a képek, ez a mikulás sapka nagyon cuki, nekem is be kellene szereznem egyet. Ma tök szép angyalkaszárnyat láttam, de 2600 Ft volt. :( Egy kép miatt meg nem vettem meg, pedig milyen jól mutatna... :( A csizmás kép is csudaaranyos!
Mosoly, nekem is nagyon tetszik a Zsófi név, de felénk annyi van... ezért választotta Feri a Lillát. :)
Kacika, jó, hogy le tudtál szokni a cigiről... pont ma láttam az ablakból két babakocsit toló anyukát cigivel a kezükben... undorító volt! :(
Mimi, hajrá, próbálj meg Te is leszokni, szegény babának és Neked sem tesz jót! :( Eszterxx, ez Rád is vonatkozik!!!
Bocsi Lányok, de nagyon-nagyon cigi ellenes vagyok! ;)
Biribon, már így is szuper ügyes vagy, hogy eddig fejtél. :) Regényeket ne várj Tőlem... én ahhoz lusta vagyok. :) Meg nem is vagyok túl érdekes. :lol: Lilla foga már két hónapja nő és még most is elég picike. Szóval szerintem sokáig és lassan nő. :(
Autósülés: múltkor mi is elmentünk a Kenguruba üléseket nézni, nekünk is a Römer King Plust ajánlották, szerintem mi is olyat fogunk venni (vagy kérni a Jézuskától), de el kell majd vinnünk Lillát is, hogy kipróbálja. Tényleg többféle anyag és minta közül lehetett választani, csak az áruk borsós... de szerintem erre mindenképpen kell költeni.

KépKép
KépKép
mni
 
 


Sajnos a Zsombor is elkapta a vírust a nagyoktól. Szegénykémből minden kijött már kétszer ma este. Most elaludt, szerencsére egy picit szopizni tudott (úgy, hogy az most benne is maradt) kopp-kopp :( :( :(
Legalább a délutáni-esti jövés menést (edzés stb...)kibírta és csak itthon jött ki rasjta. :cry:

Igyekszem jönni, csak még a nagyok nem fekszenek... :wink: :?

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


pumperka :( :( :(

mni: nekem a Brendonban ajánlották, mondjuk ők a legnagyobb Römer forgalmazók, direkt mondtam az eladónak, hogy ne csak a Römert akarja nekem eladni, de végül magam választottam azt. Nekem az is fontos szempont volt, hogy jól szerepelt a teszteken.
Az e-bay-en 35000 Ft körül már van, most pont Potykával azt számoljuk, hogy szállítással együtt nem olcsóbb-e még mindig.

A Szilvánusz- és Fanetta dedek nagyon édesek együtt!! Nem fontolgatjátok az összeköltözést? :wink: :lol:

A babakocsis cicis anyukánál csak a pocakos cigis undorítóbb!!! Pedig sajnos ilyet is látni..... Nevezzetek réégimódinak de ez nálam nem fér bele!!

Juditk (azért nem érzed picit elgondolkodtatónak, hogy Te, az egészség-tanácsadó állatorvossal szaktanácsadod meg a gyereked gyógyszerezését??? :lol: :lol: :lol: ) ha marad a tartós (3 nap) antibiotikum valóban indokolt. Egy taknyosság meg tapasztalataim szerint ugyanannyi idő alatt gyógyul meg, ha telepakolom a gyereket gyógyszerrel, meg ha nem. Akkor már 1. nem költök rá 2. nem mérgezem a gyereket 3. hagy tanulja a védekezést a szervezete.
Persze közben lehet pl. Bioptron lámpázni a renittens nózit.... :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Jó estét!

A kisbetegeknek jobbulást!

Juditkecskemét:fülmelegítő sapkát próbáltad már?Nekünk az is be szokott válni ilynekor.Fülészeten is voltatok?

Pumperka?szegényn Zsombor :( ,hátha az anyatej miatt neki nem lesz olyan durva.

Mni:Nálunk a férjem választotta a Zsófit,de először a Lillát szerette volna,de már van a családban,ezért nem lett.

Patti:köszi az infót,majd megosztom a sógorral,ugyanis őt leginkább az anyagiak tartják vissza a dolgotól.
Érden van állatklinika,ahol műtenek is,mert itt felénk nincs olyan doki,aki bevállaja,és Érd van a legközelebb.

A savoyás bababoltban minden ilyen olcsó?

Petramama:jó, hogy mégis jöttél!

Biribon:nem semmi Luca,mennyi mindent csinál már,Zsófi még csak kommandózik,de még nem kapaszkodik fel sehova.
Nagyon aranyosak a képek!

Cigi:én nem cigiztem,sőt lehet kinevettek,de ki sem próbáltam soha, pedig a szüleim dohányoztak,ráadásul bent a lakásban.
párom szokott le egyik napról a másikra,én nem hittem benne,de már 6 éve.


Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
mosoly
 
 


Pati, kik ezek a nagyon gáz alakok a hízók topikban?

KépKép
KépKép
mni
 
 


Pumperka: jaj! Pedig pont ma beszéltük, hogy most már biztos nem kapja el... Szegények, jól elkapott benneteket!!!

Szilvánusz: nohát, jól lemaradtam a fényképezkedésről. De, ugye Fruzska elaludt kinn a parton, és végigaludta a hazautat, aztán itthon a lépcsőházban felébredt, aztán jól megszoptattam, és aludt tovább. Egészen negyed kilencig. Négytől... :shock: Csak fáradt volt már...
Aztán ne tűnj el nagyon sok időre, de ne kevesebbre, mint amennyi szükséges neked.

Hoztam két képet:
Kép Kép
linocs
 
 


mpatr írta:A babakocsis cicis anyukánál csak a pocakos cigis undorítóbb!!!!


Pati! A babakocsis cicis anyukákkal mi a bajod? :o :shock: :D :D :D :wink:

biribon
 
 


Mosoly: hol laktok?
A Savoyás bolt (Tubo Kölyök) nagyon jó, teljesen el voltam képedve, pár dolog milyen olcsó. Pl láttam fürdetőkarikát (játékkal!) 3000 Ft körül. Pedig kívülről nem olcsó boltnak tűnik..

mni: esküszöm, nem én vagyok a dolog mögött. Mi csak elindítottuk Eszterrel a topikot, de az úgy tűnik, önálló életet él. Lassan kénytelen leszek zárt topikká tenni (!) hogy mindenféle idegenek ne tudjanak a mi vérkomoly hírzósunkban csak úgy böntetlenül kémkedni és levelezgetni :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


biribon írta:
mpatr írta:A babakocsis cicis anyukánál csak a pocakos cigis undorítóbb!!!!


Pati! A babakocsis cicis anyukákkal mi a bajod? :o :shock: :D :D :D :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sírok
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Freud mit szólna...............? :wink: :shock:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


AZ ember megtanul gyerekek mellett örülni az élet apróságainak, megtanulod élvezni a pillanatot:

Amikor a magadra fordított időd kimerül 3,1 deci Hohes C Reggeli juice elfogyasztásában, az egész napi hajszát és nulla folyadékfogyasztást követően, az a negyven másodperc az maga a KÉJ. Képessé válsz lehunyt szemmel belecsókolni a narancssárga, hűvös, sűrű, savanykás, répaízű folyadékba és az orrodon keresztül felszakadó halk kéjnyögdécselés közepette kiélvezni, ahogy utat tör magának megfáradt és összeaszalódott nyelőcsövedben. Hihetetlen módon arra is képessé válsz, hogy a folyamatosnak modható nyígás zaját kiiktasd értékes negyven másodperced erejééig az agyadból.

Egy kis gyakorlással ezalatt többszörös orgazmus is átélhető.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Ez nekem is feltűnt, hogy a hízós topik mennyire benépesült. :?

Biribon!
Te kis szemfüles! :D

Mosoly!
Igyekszünk gyógyulni, köszi! :wink:

Linocs!
Lehet, hogy tényleg babonásnak kéne lennem, és nem szabad kimondanom ilyesmit. Már múltkor a nyuszis dolog is......

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Jóccakát, üzenem a nyígóüzemmódos dedeknek, hogy mára meghirdetem Nyígásmentes éjszaka anyu zombimentesítéséért programunkat, amelynek figyelmen kívül hagyása szigorú szankciókat von maga után. 8)
ALUDNI AKAROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Ti zugolvassátok a hízós topikot????????????????
EJNYE!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: