Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mire jövök... :shock:

Tőlem mehetünk! Nem ismerek zárt topikokat, mehet a netboard! :D
Zugolvasókat szerintem ne vigyünk..

Elif: küldök nyugimanót:)++++++++

ZVera: lehet, hogy én sem tudok mindig mindenkinek válaszolni, de gyere szívesen olvasunk és válaszolunk, meghallgatunk!

Gratulálok az újabb fogacskákhoz és a gyönyörű képekhez!:)

Boldog névnapot Vendinek!

Julcsi: ügyik vagytok, hogy ennyiért megkaptátok. Tetszett nekünk is a maxicosi, de 60e-ért sokallottam volna...

Millye: tudtál pihenni?
Apa nélkül? Hát rossz, de eltelik a nap, lefoglal Mesike:)

Andabella Kép Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andabella 2009.10.20 14:25-kor.

Kép
Kép
andabella
 
 


kreiszi:nagoyn jó a kép!!!!Ilyen kanya mennyiséggel ténleg ne parázz, nagyon jó, de úgy látszik Alex sem hízékony alkat.

millye:megbeszéltük. Pihenj ha Andris is pihik, de reméljük jobb éjszaka lesz.

elif:helyes lehet Efe is a kocsiban,én fügét még nem ültettem be, visszük az esernyőkocsit és kész, vagy fügét nem. :lol: ++++++++++++++++nektek

kaangu: ÉS HOGY vAGYTOK??????????????????????meggyógyultatok?Közben látom hogy jól :lol:

nilababa:mennyit fogytam?a szülés óta? most néztem meg a naptárt és 90 kg-val vonultam be a kórházba...cikis vagyok. Ahhoz képest 17 kg-t, májusban még 76
voltam, tehát ahhoz képest 3-at - ez is ciki -és pár centit mindehonnan. Ha mostanra gondolsz akkor most állok neki visszafogni magam ismét, tehát még semmit. Becélzom a szilvesztert. Itt volt ma egy exem, akivel 14 éve barátok vagyunk, ritkán találkozunk, telefonon tartjuk a kapcsolatot, részben aktuális párok miatt is. kb. 5 éve nem látott akkor 57 kg- voltam...de azt mondta nem annyira gáz, olyan anyukás.

yve:jó sok fogatok van! gratula!!!

Tocsa:szia!

zsancy:igen így már nekem is. Lehet hogy holnap ez lesz az ebéd.

ikverus:helyes képek! tápszer kiverés anya kezéből...nálunk ismegy.

Kép
budabo
 
 


Módosítottam, hogy legyen laptetőn kép:)

Kép
Kép
andabella
 
 

 
 

Hétvégén készültek a képek Mamáéknál :D

Kép
Kép
andabella
 
 


Vazz' én mennék abencze, de messze vagytok... És én a szaunára izgultam, nem a medire! :D

No, vótunk étteremben, mert az uccsó Üdülésik holnap jártak volna le, így "kénytelenek" voltunk libacombra költeni... :D Ez volt a dicsekvés... Ésss kaandi: a lényeg.... Kölyökgólya megunva az éttermezést félidőben, kapott egy kenyérhéjat a kezibe, oszt úgy elvolt még a kaja végéig! Szóval glutén bevezetve!! Jeee!!!

Hát ez az Alex a lap tetején egyszerűen imádnivaló!

Vinci meg... Egy tálentum! :D (Héé, Verus, Vinci forog-e már minden irányba?)
Amúgy meg van egy csomó babaruha, felszerelés, drága medence.... Akár jöhet a következő, ne aggódj anyagiakon! :D

Elif, neked kitartás, éjjelt ne számold, akkor jobban érzed magad (én ezt tettem ma, de lehet nincs is annyi ujjam, amennyire szükségem lett volna....) Sebaj, Efe szép, okos minden egyéb meg le van tojva...

Stelly: jóvan, akkor én is igen... De olyan helyre menjünk, amit az én csöki agyam is tud kezelni...
A zugolvasó kérdésben.... Most már szerintem se jöjjenek... Amúgy hozzánk nem is jöttek szülés óta vagy igen? Naszóval csak azt akartam kinyögni, hogy ebből a fórumok zárttá tételekor feszkó lett, szóval egyértelműen nem-re szavazok.

Na lépek, mert apa váltig állítja, hogy a gyereknek vattacukor szaga van, kiderítem, vajon mitől lehet... :roll:

ladmon
 
 


Sziasztok!

Stelly, én támogatom a költözést, teljesen mindegy, hogy milyen honlap-címet pötyög be az ember.... :D Zugolvasók felvételéről: nem miattuk akarunk elmenni??!! Mindenesetre szóljatok, hogy hová megyünk! :lol:

Elif, kitartás, tudom, hogy kegyetlen ez az időszak.... És ismerős, hogy nagy alvás csak akkor van, ha én nem fekszem le. :lol:

ZVera, úgy sajnálom, hogy nem írtam le, de rád is annyit gondoltam péntek éjjel, amikor kivettem Natasát játszani, mert annyira nem volt álmos, és eszembe jutottál, hogy Olinak ilyenkor beteszed a játékokat a kiságyba...Meg, hogy milyen nehéz lehet, mert még Zéti is ott van, aki szintén kicsike... Szóval még egyszer bocs, bár én alig reagálok valakire, és nem is jövök túl gyakran...

Kép
mist
 
 


vattacukor-szagú gyerek :lol:

zugolvasókat én se vinnék, csak aki tényleg ír (vagy legalább írt) ide
Bocsi, Hugic, a tesódtól is, de végülis ott lakik mellettetek, meg olvashatja a blogodat, meg ilyenek, szóval izé - nemhari, ugye?

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Mesi is má' milyen édi!

Te Bogi, az a teherbeesés kilója -3? Mert az nem rossz ám, te! :wink:

ladmon
 
 


Mesi nagyon édesen virít a laptetőn! :)

Köszönjük a +-okat és a biztató szavakat! Efe 2 és fél órája alszik... Minnyá rekordot döntünk... végülis ki kell pihenni az űberhisztis éjszakát és délelőttöt... :roll:

Stelly: tőlem is mehetünk!

Bogi: eddig még nem tettem bele Efét, csak már nagyon gondolkodtam rajta, mikor kezdett leszakadni a karom. :)

Zsu: kabátfelvétellel hogy álltok? Mi valamelyest jobban, és a legszebb, hogy nagyokat szundizik benne ha sétálunk, tegnap az egész sétát átaludta... :D A ház előtt elaludt aztán akkor kelt fel, mikor hazaértünk és nézett hogy ez most mi volt. :)

Kép
Kép
elif
 
 


2
kll
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára zsancy 2011.08.30 17:49-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


ladmon:kinyomoztad a vattacukorszag eredetét?iszonyú kiváncsi vagyok!

bogi:ne izélj már417kg az 17kg!ügyes vagy!fotót kérünk az elkészült lángosról,ha holnap megcsinálod!

millye:tudtál pihizni valamicskét?remélem igen!

andabella:Mesi kis huncutka!kitartás nemsoká megjön férjed!

nem olvasta,mert tv-ni egyszerűbb,lusta vagyok és Dr.House-t néztem....

Kép
nilabali
 
 


Mi is megvagyunk ám, inkább olvasgatni szoktam, mert ha ideülök a géphez, egyből idejön a kisasszony, rángatja a nadrágomat, hogy fel akar jönni, ha pedig feljön, akkor püföli a billentyűzetet, stb. Meg hát néha kicsit lusta is vagyok.
Torna jól megy, heti három zsírégetőre járok és egy alkalom step-re, de természetesen eddig nem fogytam semmit. De előbb-utóbb csak meg kell indulnia a fogyásnak (szerintem), úgyhogy nem bánkódok rajta, már így is sokkal jobb a közérzetem.

Zárt topic nekem tetszik, én is sok mindent nem írtam le ide, mert nem szerettem volna, ha valamelyik érintett elolvassa, aztán csak a háború lett volna belőle... Zugolvasók szerintem sem kellenek.

Lili baba jól van, most friss kép nincs róla, nagyon jól megvagyunk. Éjszakánként felébred néhányszor, de ennyi bőven belefér... Tápszert váltottunk, a hipoallergént már nem itta meg, mert keserű volt neki, úgyhogy mostantól 2-est eszik. Kaja napi 4-5 alkalommal van.

Apa egy hete Dániában van, holnap jön haza, már nagyon várom.

Na reagálni megint nem reagáltam, majd igyekszem felvenni a fonalat.

Puszi a szépséges babáknak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
cserkészkolbász
 
 


cserkészkolbász:örülünk,hogy benéztél!jó sokat tornázol :shock: eljársz valahová?juj,de rossz lehet apa nélkül...

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok!

Hú, látom költözünk :D Nekem jó, mindegy hova, csak működjön!! Szerintem lehet, hogy így azok is többet írnak majd magukról, akik eddig visszafogotabbak voltak :wink: És a zugolvasókat egyértelműen ne vigyük!

Amúgy bocsi, hogy nem tudok olyan gyakran jönni, és reagálni mindenre, de egyszerűen annyira sokat írtok, hogy sokszor csak átfutom a lényeget, hogy nagyjából képben legyek!!

Zvera: fel a fejjel, persze hogy kíváncsiak vagyunk rád és a két huncutkádra!! Csak én sem vagyok minden nap, így reagálni is képtelenség. Minden csodálatom a tiétek, többgyerekeseké, hisz az egy törpincs is teljesen ki tudja tölteni az ember idejét :wink: Rég írtál a suliról, mi a helyzet, tudod csinálni?

Vend boldog első névnapot!!!

Julcsi, neked boldog szülinapot így utólag :oops: :oops:

És puszi a hófordulósoknak is, akikről lemaradtam ...

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Nila: igen, eljárok, próbáltam itthon is csinálni DVD-re, de ahhoz semmi kedvem nem volt, két nap után mindig lelohadt a lelkesedésem...
Persze, várom már Apát, de már annyira megszoktam, hogy egy évben ötször-hatszor elutazik rövidebb-hosszabb időre...

Kép
cserkészkolbász
 
 


Efe 3 óra alvás után egy hatalmas mindent feledtető mosollyal fogadott. :) Új erőre kaptam. :)

Kép
Kép
elif
 
 


elif: :D

cserkészkolbász:itthon én sem tudnék tornázni!hát,tényleg mindent meg lehet szokni! :D

Kép
nilabali
 
 


Felmondok!!! Mind a kettő ordít! Mikor fognak megnőni? Jaj, lányok ez az 1 év nagyon kevés! Bocsi, hogy nyígok!

Kangu: bocsi, hogy nem válaszoltam! Lányoknak gyógyulást!
yve
 
 


yve:ne mondj fel!nyugimnó átirányítva hozzád!

fiam most ébredezik,azt hiszem a betegségét alussza ki,2és fél órája alszik,délelőtt is megvolt ennyi....

Kép
nilabali
 
 


Stelly, igen :)

Holnap Zéti anyósnál lesz, ketten leszünk Olival úgyhogy majd írok.
Köszi csajok, imádlak titeket :D :D :D
Zsancy téged is!!! :wink:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Yve, tarts ki, alig húsz év és felnőnek :wink: na ilyenkor azért elgondolkodom rajta, hogy mi lesz velem is, ha majd lesz kistesó........ majd kölcsönadom nektek néha mondjuk :wink:

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Sziasztok!
5 oldalt olvastam vissza...de képtelen vagyok mindenkinek név szerint válaszolni ...Bocsánat :?

Látom az elköltözés a fő téma...NAGYON ÖRÜLÖK neki!!!Támogatom!!
Zugolvasókat szerintem se vigyünk..Bocsi....
Jó lenne ha majd mindenki a mostan nevével regisztrálna szerintem...
Anyatanyán vonalzót is be lehet illeszteni....Nekem még soha sem volt vele gondom..ha felmerülne az oda költőzés...

Rollunk :Ma volt az ominózus vérvétel nekem kellett lefogni a szívem szakadt meg...és képzeljétek mikor szúrták és vártuk a kémcsőbe az eredményt akkor rám nézve mondogatta hogy :ANYA:::Ezt nem csak én hallottam hanem a drnéni is kijött és kérdezte ,hogy ezt ki mondta...Sírva fakadtam a meg hatottságtól és attól ,hogy szegényt "kínozzák" .
A kínzás nem igaz szó szerint mert olyan ügyes volt a néni hogy elsőre sikerült igaz előtte 5 percig nézegette és simogatta a kis kezét....

Sajnálom,hogy a receptemmel ilyen nagy kalamajkát okoztam...a közel jövőbe nem teszek fel receptet...nem tudtam jönni reagálni rá...de tényleg semmi ördöngösség nincs benne..ahogy írva vagyon úgy kell elkészíteni...nekem soha de soha nem sikerült a kelt tészta de ez igen...

És ha már ez ki jött belőlem akkor azt is kiírom ,hogy :Eddig azt hittem ,hogy őszintén lehet írni a véleményünket bármilyen témában...hát ezt sem fogom legközelebb...Sajnálom... :cry:

Kép
zümis
 
 


Te Zümis, te is magad alatt vagy?

ladmon
 
 


Crocus sajnálom a nyűglődést... jártok még bababuszira?

Nilabali nadrágba kapaszkodás nálunk is volt már :lol: Hogy van Bazsi? Adod neki a bogyókat? :roll: sajnos pihizni nem tudtam.... de helyette sütöttem lángost meg kivasaltam....

Yve jó sok fogatok van :shock: :D

Elif uborkafőzelék :?: :?: :?: Az meg milyen? :shock: és nyugi nyugi.....

lkverus akkor kezet foghatunk mert nálunk 2 óránként volt kelés és cicizés :? édesek a Vinci képek! :D nekem is az jutott eszembe, hogy leírjuk hogy mikor ki megy nyaralni és ha ismernek a képekről akkor simán kirámolják a lakást :shock: :shock:

Andabella nem nem pihentem :? lángost sütöttem.... meg vasaltam... :D édesek a képek Mesiről!!!! az a kép ahogy néz rád.... nagyon édes! :D

Budabo én is remélem, hogy ma jobb lesz az éjszaka.... :roll: jól nézel ki és sokat fogytál!!! Épp ma mondta András, hogy szóljak ha elkezdeném az edzéseket mert akkor átvállalja a fiamat :D

cserkészkolbász de jó, hogy jöttél!!!! :D

zümis jaj szegény Muki!!! de a lényeg, hogy túl van a vérvételen!!! MI A BAJ? MILYEN VÉLEMÉNYED NEM FOGOD LEÍRNI??? :shock: akarsz róla beszélni???? :roll: eskü én nem oltom le a fejed!!! :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


tényleg zümis,mi van veled???? :roll: :roll:

zvera,csatlakozom én is a többiekhez!!!!! :wink: :wink:

ladmon: jól meggondoltad!?? nem volt kicsit korai??? :lol: :lol: :lol: :lol:

yve, neked se lehet könnyű.........le a kalappal!! harmadik baba mostanában? :lol: :lol:

jaaaaaaaaa és én nem is írtam a költözéssel kapcsolatban: IGEN!:wink:

nila, itt vagyok, még van egy kis utómunka,de legalább ma nem éjszakázom már, emiatt legalábbis, írjak Botiról? azt akartad? Bazsika jobban van?

Kép
kaandi
 
 


zümis:ne már!szerintem nem okozott kalamajkát a kajád,és én szeretnék még ilyen fini recepteket,kérlek!mondd el,mi bánt,jogy tudjuk,mert ez így nem megoldás ám!miért nem beszélhetsz őszintén?
szegény kicsikéd!reméljük mostanában nem kell újra menni a dokihoz!

kaandi:igen,mesélj Botiról!

millye:remélem ma jó éjszakátok lesz!Bazsi kapja abgyeszokat!

mennem kell,apa rugdal kifelé innen....

mindenkinek jó éj!
ja,köszi kérdésetek Bazsika jobban van valamicskét,viszont én is lázasodom és fáj a torkom és folyik a nózi :cry:

Kép
nilabali
 
 


Reggel jövök..nálunk is eltűnt az alvó manó...
jó pár napja éjszakázom,csak cicin cumizva hajlandó aludni...

jóóóó éjt mindenkinek...

Kép
zümis
 
 


Nilabali remélem én is! Nektek jobbulást! és te is szedd a bogyókat!!! HA lázasodsz akkor vegyél be Belladonnát ha van otthon!!! :roll: ++++++++++++++++++++ nektek!!!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zümis jaj szegény.. gondolom akkor kivagy!!! :?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Jaj de édi lehetett Muki, ahogy azt mondta, hogy anya!!! (bevallom, egy icipicit irigykedem :oops: - viszont amiatt nem irigykedem, hogy le kellett fogjad, amíg megszúrták, nagyon sírt?)
Zümis, a receptjeid meg tök jók, úgyhogy nem érvényes, ha többet nem teszel fel!

Nila, jujujuj küldök gyógypuszit Bazsidnak, hogy ne csak valamicskét, hanem egészen legyen jól, neked meg virtuális forró mézes teát küldök! Remélem, reggelre kialszod, és jól leszel!

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Erika,de irigyellek, 4x egy héten, nem semmi. Én örülök,ha 2x eljutok, ma sem tudtam elmenni sajna :twisted: ,így megint elmondhatom, hogy pont egy hete voltam..... :twisted: :twisted: (na jó közbe voltam 1x fodrásznál,1x meg kozminál,minden nem lehet.. :oops: :oops: )
jó kitartó vagy!!!meg lesz az eredménye,meglásd!! :wink:

Kép
kaandi
 
 


Zümis: Vita, vagy félreértés esetén szerintem a legjobb megoldás, ha beszélünk róla... :wink:
Egyébként tényleg pofonegyszerű a recept, nekem már 2x sikerült, pedig nem vagyok egy házitündér... (Bár fejlődöm :wink: ). Csak összegyúrtam mindent és megkelesztettem... Ha nem sikerült, az azt jelentheti, hogy nem volt jó az élesztő. Másra nem tudok gondolni.
És kívánom, hogy álommanó visszatérjen Hozzátok!!!

Eszter: IGEN a költözésre, de mindenkit hívjunk meg, aki valaha bejelentkezett. Ez mindet összegyűjteni nem könnyű... :roll: Szólj Eszter, ha segítségre van szükséged, és köszönjük!!! :)

Bazsinak további jobbulást, és Neked is Nila!!!
Épp szombaton gondoltuk Tatát meglátogatni, esetleg addigra meggyógyultok??? :wink:

Yve: gondolunk Rád, nagyon sokat!!!!!! Van segítséged???

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Julcsi, a közösben a táblázatban fent van mindenki, és majdnem mindenhol van mailcím, arra gondoltam, hogy aki a napokban nem jelentkezett be, annak majd küldök egy mailt az elérhetőséggel (akihez nem tudok mailt, annak privit), hogy hol vagyunk megtalálhatók, és hogy persze szeretettel várjuk. Illetve az jutott eszembe, hogy monic80 szülés után csatlakozott, neki majd írok itt privit, mert ő pl nincs a táblában. Sőőőőt Helga sincs benne a táblában, de ő meg remélhetőleg olvas minket :wink: De szerintem más nincs, aki hiányzik belőle. Vagy?

KépKép

KépKép
stelly
 
 


És meg kell Nektek mutatnom a szenzációt: feltalálták a marciálló lufit! :lol: :lol: :lol:

Kép

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Igen, volt pár ember, akik a terhesség alatt jelentkeztek be, de csak pár bejelentkezés erejérig, aztán gyorsan le is faragódtak... Szóval őket szerintem felesleges visszakeresni.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Előre is bocsi, hogy nem reakciózok mindenkire, de 2 oldalt teleírtatok délelőtt óta! :shock: :D
Sikerült ma mindent elintézni, megvolt a nagybevásárlás, és megvan Bebe autósülése is! :D
Ez az: http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

Holnap megint keveset leszek, megyünk Anyósékhoz, Zsolti meg téligumikat rakat fel! De ugye nem zártok ki az új topikból, értesítetek engem is!? :roll:

Kreiszi, Alex nagyon huncut a laptetőn! :D

Gerendai Zsu, akkor írok neked még pü-t addig az útvonalról, vagy felhívlak! :wink:

Bogi, dvd-re tornázol?

Millye, kívánom hogy ma nyugis éjszakátok legyen!

Efe, ennyire hisztis lett Efe!? :shock: :?
Bebe is kezdi megszokni a kabátot, már kevésbé hisztizik, de még mindig nem az igazi! :roll:

Verus, képek nagyon jók, a "teleettem magam" a kedvenc! :D

Kangu, örülök, hogy jól vagy! Gyerkőciknek jobbulást!

Andabella, Mesi nagyon aranyos a laptetőn! :D

Zümis, mi a baj? Mivel kapcsolatba nem írod le a véleményedet!? :?
De édes lehetett Muki, amikor mondta, hogy ANYA!
zsu83
 
 


Hűű Lányok, azt hiszem félreértettetek. Nem azért írtam nektem, hogy "befogadjatok" a zárt fórumotokra. Egyszerűen csak néhanapján bekukkantottam hozzátok, megnéztem az új fotókat, elolvastam néhány sztorit meg "nevelési" módszereket ismertem meg, kinéztem pár receptet, és örültem Nektek meg a babáitoknak. És most ez megszűnik majd, és sajnálom. Ennyi, dehát azért majdcsak kitöltöm valahogy ezt a lyukas félórát a heteimből. :D

Stelly, köszi az aggodalmat, de nincs ok rá, mert Hugi miatt nem kell fórumokra mennem, meg blogokra. Vele és a kerifiammal napi kapcsolatban vagyok, és személyesen értesülök a hogylétükről. Szóval, én naprakész maradok belőlük topik nélkül is. :D

Minden jót Nektek és sok örömet a szépséges babáitokhoz! :D

Tocsa/Csilla
tocsa
 
 


De helyes Marci a képen! :lol:
zsu83
 
 


na, úgy látom nyugimanókat szét kell küldeni! Örülök elif, hogy beengedted őket :):) Egyet megtartok éjszakára, de a többinek házifeladatként kiadtam a fórum végigolvasását, hogy tudják hova kell menni!!!! :lol: :lol: :lol: Remélem odatalálnak!

millye! azért remélem ilyen nem történik soha, bár ha valakik enniyre ráérnek, hogy ilyen fórumokat olvasgassanak...hát....leeht letörlöm a címem :) Bár télleg ott az iwiw, meg hasonlók, bárkit megtalálhatnak így. Nah, nem is érdekel!

Nila! Gyógyulást neked is!!!! Neocitrán!!!! Én ilyenkor mindig azt iszok egy vödörrel, vagy aspirinc-t, bár az nagyon szar ízű....
nekem megin nagyon fáj a torkom...elmúlik, aztán vissaztér, homeó nemigen segít már....elkezdtem a strepsilst, de attól meg a fogaim mennek tönkre :( lehet öblögetni kéne sós vizzel, meg ilyenek.

csajok, én nem tok eljárni sehová....mondhatnám időm sincs, hulla is vagyok már, de ez még megoldható lenne, de már télleg ott tartok, hogy nem akarok már zsét kiadni rá, mikor annyi minden másra kell...na nem panaszkodom, csak most épp padlón az anyagi helyzet :( lesz ez jobb is! itthon torna meg kilőve...nem vagyok én olyan kiatrtó! asszem futni kéne...és visszajött az eddig lement 3 kg-ból kettő :( Újra 70 felett :(:(:( gáz.

Zümis! fel a fejjel! Tök jó a recepted!!!!Én imádlak érte!!!! Szerintem nem kavartál vele semmit, mert Zsancy csak nem tudta hogyan kell kelt tésztát csinálni, de szerintem már meg is tanulta!
Azér nem oylan könnyű ám az, ha az ember elsőre csinálja!

nah megyek, toroköblögetek, mer már naggyon fájjjjj, nem tok nyelni!

ja, még valami eszembe jutott! nem lehet gyerek megin, mert nem volt a Gyűrük Urának 4. része!!!!!! :):):)

szép nyugodalmast mindenkinek! Engedjétek be a nyugimanókat! nagyon halkan kopognak!!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Kaandi: remélem is, hogy lesz valami eredmény majd... mondjuk könnyű dolgom van, délelőttönként és hétvégén járok, anyukám nyugdíjas, úgyhogy hétköznap rendelkezésre áll... :)
Hétvégén meg a férjemmel maradnak itthon. Érdekes, hogy amikor elmegyek, mindketten alszanak, amikor hazajövök, még mindig alszanak...én meg alig bírom lebirkózni a csemetét...nem tudom, mit tud, amit én nem...

Lányok, szerintem jó dolog, ha mindenki elmondja az őszinte véleményét bizonyos dolgokról, inkább a "kritizált" félnek nem kéne megsértődni, meg "meg nem értett-nek" érezni magát... tök jó példa erre Verus, azért Ő jól veszi ezeket a dolgokat..
Legalábbis én így gondolom.

Nézi valaki a meccset? Szerintem nagyon jó...

Kép
cserkészkolbász
 
 


lkverus: három gyerek mellett valószínű én sem nagyon virgonckodnék ilyen téren... :)
Szerencsére a páromnak van egészségpénztári kártyája, arra el lehet számolni évi 70.000,- forintot adómentesen sportbérletre... úgyhogy gyakorlatilag nem kerül semmibe...
Gyógyulj meg hamar!!!

Mindenkinek jó éjszakát!!!!!!!!!

Ja, és én is nagyon szeretem a recepteket, úgyhogy nehogy leálljatok velük!!!!

Kép
cserkészkolbász
 
 


akkor is ügyes vagy Erika! milyen meccset?

na nem tom mi lesz ebből a holnapi taliból,mert elif sehogy sem jelezz vissza :cry: :cry: :cry: ,na majd reggel biztos.... :roll: :lol:

lkverus,hány részes a gyűrük ura összesen? addig meg sem álltok :shock: :lol: :lol:

klassz Bebe ülése is, mi most raktuk össze Erikét ami volt, de gyanús, venni kell egy újat...vmi nem ok teljesen. de olyan qva drágák :cry:

Kép
kaandi
 
 


Jó éjt Anyukák és Babák :)

Kép
Kép
andabella
 
 


Erika, igen, Tomi nézi - kint van a pályán. Ezért virrasztok én még mindig itt :)

Kaandi, azám, ahogy itt nézem, mibe kerültek, amiket ti vettetek, örülök neki, hogy mi örököltünk egyet az unokatesótól. Mondjuk mi szerintem csak jó sokára fogunk cserélni, Adri szerencsére viszonylag picike :D

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Andi, hát a Bajnokok Ligáját!!!! :wink:

Stelly: de jó Tominak, hogy kinn van!!! Akkor jó későn fog hazaérni...

Kép
cserkészkolbász
 
 


Erika, én nézem :wink: , hajrá, nagyon becsületesen küzdenek!!!!!!!!

Zümis, nekem kifejezetten kellenek a receptjeid, és ragaszkodom hozzá, hogy hozz még!!! Szegényke Muki, én sem bírom az ilyeneket, mikor lesz eredmény?

Ladmon, nem is írtad, milyen fos éjjeled volt! De el tudom képzelni ezek után!Remélem, a mai tökéletesre sikerül!

Nagy és nevezetes nap lesz a holnapi, úgy látszik! Andabellánál és Cserkészkolbásznál hazaér apa, Nila táncizni megy,ha jól lesz, Elif-Kaandi tali várható, és mi is megyünk vonyításra... :D :D

Zsu, tetszik nagyon a ti ülésetek is...meg Julcsiéké, meg Zsufiéké, nekik még nem mondtam!

Zsufi, nagyon klassz a liliputis hátihordozó, amit kinéztél. Hogy tervezed hátratenni Marcit?

És tudom, hogy nem nagy durranás ez már, ilyen ügyike babácskák között, de Léna ma ült fel először egyedül, mármint hogy nem támaszkodott egyik kezével sem... Felállni még csak 2 helyen merészkedik, szerencsére nem olyan kamikaze, mint Efe, csak a lábamnál, és a bölcsőben... :lol: De mint Adri, Léna is pár napja "beszél", mondja hogy babababa, meg mamama, és amikor kiscicát lát, áhítattal csak suttogja: baba! Talán tudok hozni a mai futtatásról képeket!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


stelly, mi nem most vettünk,hanem annak idején 2002 ben Eriknek, de sajna kiáll egy új vétele.............. :cry:

ügyi Léna, csak így tovább,meg lesz az többször is!!!most már egyenes út vezet az álláshoz is! TÉnyleg turbóra veszik innentől kezdve!

jajj, bocsika én nem vagyok vmi fociszakértőőőőő :oops: :cry:

Kép
kaandi
 
 


Sziasztok!

Akartam mult heten penteken irni, amikor a hofordulonk volt, de a het vegere mindig olyan hulla vagyok, hogy nem volt ra energiam... :roll: Koszi azert, ha valakinek eszebe jutottunk. :D

Egyre kimeritobb Andrew mellett dolgozni. Na nem azert, mert elromlott - egyszeruen csak tobbet igenyel most, hogy mindenen felallni probalkozik stb. es a munkam is tobb lett pl. minden nap legalabb masfel ora meeting, amin nem engedhetem meg, hogy a hetterben kuruttyoljon, mert le lettem erte teremtve :oops: :evil: . Szoval bonyolodik a dolog, de legalabb a parom nagyon sokat segit es anyosom is ket hetente lejon 3 napot segiteni (300 km-rol).

Egyebkent a pici fiammal minden rendben van, mosolyogva ebred, allandoan uton van, van mar harom foga. Tovabbra is nagyon jo alvo (remelem az ejszakazo anyucik nem fognak ezert utalni :oops: ) es enni is eszik rendesen. Mar majdnem 10 kilo! :shock: Szerintem nem latszik kovernek, csak nagyon jo husban van. Szopi is van meg naponta haromszor - reggel, delben (de ekkor kaja utan) es este. Ennek azert ugy orulok, hogy legalabb ennyit sikerult megorizni.

Dobok egy kepet is - ugye milyen jo, hogy van segitsegem? :lol:
Kép

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


és örülj neki,h örököltetek egyet, nagyon jó dolog az! És milyen előnyös ám,h viszonylag picike, nem szakad le annyira a derekad, nekem már sokszor a csuklóm és karom, mindenem fáj tőle,olyan nehéz...........igyekszem nem sokáig fogni, mondjuk már kicsit alakul a dolog, többet van lenn,mint fenn :lol: :lol: sokat kell sétáltatni..

és ma mit csinált: ülök a fotelben,nem valami nőiesen,szóval lábam szét, Boti meg egyik lábamtól átlibbent a másikhoz, kapaszkodás nélkül :shock: ,jó nem volt egy nagy távolság, de vhogy el kell kezdeni :lol: :lol: 8)

Kép
kaandi
 
 


futtatás=amíg én diót szedek, te levegőzz egyet kicsim!
Kép
Kép
Kép

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?