Új privát üzeneted érkezett!

Mpatr!
Dehogynem! Pár üzenettel feljebb!

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Pati, én kérnék meghivót.
Van vki rajtam kivül aki 26 kilót hizott kb. fél év alatt??? Raknék fel képet, de az már már emberiség elleni bűn lenne.

Kép
marla singer
 
 


Melinda: sok-sok boldog névnapot Neked is!!!! :)

Köszi mindenkinek a névnapit! még Neked is Pumperka, pedig hát ejnye-bejnye! Rózsaszín!!!!! :)

Amúgy pedig a rendelés felvéve! hogy legyen az átadás? egyszer a férjed eljön érte? vagy?????
linocs
 
 

 
 

Olyat lehet, hogy megszavazzátok, hogy én mehetek-e a Mikus talira? Nikinek vétójoga van.

Kép
marla singer
 
 


Judit jaaaaaaaaaaaaaaaaa!! :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

marla, én csak 20-at........ az nagyon kevés? :?:

Melindák, boldogot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csajok, nem látok a pipától.
:x :x :x :x :x Az ovi tetejére at egyik mobilszolgáltató nagy antennát akar tenni :shock: :!: :!: :!: :!: Még azért megkérdezik a szülőket is, de az önkormányzat rábólintott. Az évi 1,5 millió Ft az ovit illetné.
Nos, lehet gondolkodni, kinek mennyit ér a saját és a gyereke egészsége??????????
A durva édes anyjukat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Véletlenségből nem tudtok (küldeni) olyan tanulmányt, ami ezeknek az antennáknak a káros hatásairól szól? Lesz fórum és fel akarok készülni.
Sajnos sok tanulmány (talánm jogosan) állítja a veszélytelenségüket az antennák alatt (távolabb erősebb a hatás). Én viszont tudom, hogy a bioenergetikai rendszert, a csakrák működését mászatja e oly módon, ami betegségek kialakulásához vezet. De ezzel mégsem érvelhetek a gyalogoknak?!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Marla, Gordonnal a terhesség alatt 7 (szüléssel lement), a szoptatással 15 kilót raktam fel anno. 1,5 éves volt, amikor abbahagyta a szopit, 6 hét alatt(!) leszaladt rólam a felesleg.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Hát Pati, isten szóljon belőled, ahogy mondani szokták.

Kép
marla singer
 
 


na akkor egy kis önzőzés, remélem lesz holnap időm olvasni részletesen és reagálni is

szóval a hely csúcsszuper-bababarát, mi a sonnenpark hotelben szálltunk meg ami a sonnentherme fürdőkomplexummal együtt van.
www.sonnentherme.at amit már sokan felraktak - a fürdő honlapja, de innen át lehet menni a hotel honlapjára is.
meglehetősen drága a hely, de szerintem elég 1-2 napra menni még úgyis megéri.
ilyen apróságok - kaptunk saját babakocsit amíg ott voltunk, az étkezéseknél 3féle friss babafőttétel vagy ezerféle gyümi, tejpép, bébiétel. adnak cumisüvegmelegítőt, bébiőrt...volt babaúszás, van külön 2 év alatti babajátszóház...
iszonyú sok gyerek volt általában 0-5 éves korig, de ettől kifejezetten jó hangulat volt, mindent megtettek a szórakoztatásukért...

Eszter teljesen extázisban volt 2 napig, imádott mindent..a fürdőben volt pl egy kb 50 cmes medence, vettünk neki egy úszógumiszerűséget ami alul tartotta és abban masírozott a medencében fel-alá. aztán amikor elfáradt akkor elfeküdt benne és lebegett

néhány ízelítő
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
judit18
 
 


Marla: elő a számokkal! (mikor jó neked a mikirandi - előző oldalak valamelyikén az excel belinkelve, ott vannak a dátumok, résztvevők)

Judit: ugye, milyen tuti hely!!!! Hát igen, oda is kell egy szponzor :(
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!
linocs
 
 


Marla, ez egy típus. VAn, aki a terhesség alatt szedi, van, aki utána. Amíg szoptatsz, addig meg hormonálisan nem engedi le a szervezet.

Judit18, de jó képek!!!!!!!!!! Biztosan nagyon jó volt, lejön a képekről a hangulat.

SOS!!! Juditkmétnek miről is kell írni pontosan????
nem találom hova írta fel.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Fruzsi királylánynak boldogságos hófordulót!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Szia Marla! :D :D :D


Kilók: elve volt egy kis alap, terhesség alatt felszedettből maradt 4, arra rájött azóta a köbgyökének a tízszeresének a négyzete-3. Vagy mit tudom én.... :evil: :evil: :evil: Szóval haladó zsíruló vagyok. Jár a pont, és a meghívó.

Pati!
Mobilantennát tényleg ne hagyjátok, én is ki lennék akadva nagyon. Hátha csakrabarátok lesznek a gyalogok: :? :?

Judit!
De irigy!
Nagyon koncentráltatok a feladatra úszásnál. :wink: :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára pumperka 2008.12.02 22:27-kor.

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Linocs!
Még megálmodom. :wink:
A mikibuli időpontját is.... Legyen minél előbb, és akkor egybeköthetném a sapkabiznisszel. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


No, megírom word-ben, mert 3 oldalt kell végignéznem! Bakker, mi ez a forgalom. Igaza van Patinak, hogy fogunk így kihalni! Pláne, ha újak és újraelőkerülők is vannak. Álljon már meg a menet! :D :evil:

Éljenek a Melindák!!!!

Marla: szijjja! Elmentél azóta játszóházazni? Nálunk azóta vagy nyomi volt valamelyik gyerek, vagy ha nem, akkor Mártonom akkorra időzítette a délelőtti alvását. Marha nehéz vele most szervezni, de talán most átáll arra, hogy ugyan később, de rövidebbet alszik a délelőtt folyamán. Így már könnyebb lesz szervezni.

Fanetta: te ha ennyien akarják nézni, akkor mindenképp szedjünk a bunyóra belépődíjat. Mongyuk én a helyedben nem ugrálnék: szoktál te fekvenyomni, he? És van személyi edddzződ? És tudod, mi az a mawashi geri? De ha ragaszkodol hozzá, lejátszhatjuk Svájcban a hóban.

Pumperka: szilveszter? A mi? Amikor az ember 11 helyett éjfélkor megy lefeküdni, h az éjszaka folyamán 3-4 alkalommal ébredő ded mellett is kialudja magát? Szóval mi itthon leszünk az tuti. Talán, ha összejön, eljön egy kisgyerekes pár hozzánk.
Aztán majd kérünk képet a fűtősapkás Áronról és/vagy rólad is.

Linocs: a sapibemutató állati volt! Valld be, te ezzel korábban profi szinten foglalkoztál!

Niki: hogy mi mindenre lehet allergiás valaki, meg áll az eszem! Majd mesélj, hogy alakul a diéta! Az egyik barátnőm akarja folyton lefogyasztani a férjét, de eddig nem ért el átütő sikereket.

Lusie: én most nem panaszkodom (vagyis de, mert az jóóóó), de az utóbbi pár hétben kétszer is elmentem kikapcsolódni. Először csak vásárolgattam, másodszor pedig a kebelbarátnőmmel (jaj, ebből mi lesz!) a Műcsarnokban bámultam a műtárgyakat (art fair) és sütiztem a Lukács Cukrászdában. Az a pár óra olyan feltöltődést jelentett. Fikcióztunk nagyokat (hogy mibe is fektetnénk a nem létező pénzünket), meghallgattam a barátnőm lélekfájdalmait, ő is az én nyomoromat (hogy aszongya: hol is vagyok/ki is vagyok én néha ebben a családnak nevezett képletben), olyan okos dolgokról elmélkedtünk, mint hogy meddig kompromisszum és honnantól önfeladás, amit egy ember tesz egy kapcsolatért stb. Eszterxx, figyelsz! Se egy növekvő fogacska, se egy kúszás-mászás nem volt eddig. (De lesz.)
Most látom, hogy mész céges bulira (most értem oda a visszaolvasásban): HAJRÁ!!!

Szilvánusz: szerintem is itt a helyed! De meg ne próbálj 60kilkós-csöcsös képet feltenni, mert akkor Fanettával együtt téged is elagyabugyállak!

Kölyök: de jó, h jöttél! Képzeld, én is matekoztam! Kiszámoltam, hogy gyakrabban kéne írnod. :)

Juditk: a fül az egyik parám. Jobbulást Niminek! 86 centi!!!! Flóra barátnője, Julcsi 3 éves múlt és annyi. Mondjuk ő extra kicsi, az igaz, de akkor is murisak lennének Nimivel egymás mellett.

Pati: harapás, ááá! Most hirtelen élénken bevillant milyen is volt Flórával. Asszem inkább örülök még egy darabig, hogy Márton fogatlan.
Az antennát pedig vétózzátok meg, ha csak lehet! A keresztlányom nagyapjáék éppen most vannak egy ilyen ügyben. Utánakérdezek.

Judit18: hú, de szupi lehetett a pihi! Tök jók a képek!

Kép
KépKép
nebula
 
 


De most komolyan: normális embernek eszébe jut egy gyermekintézményre mobilantennát szerelni?????????????? :shock:
Jó, lehet, hogy az a mozgató, hogy így sugárzóan kreatívak lesznek a dedek, nade nade........ :? :?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati: arról kellett elmélkedni, hogy milyen is legyen egy egészségfejlesztő-életmódtanácsadó, mit vársz el egy ilyen szakembertől stb. Olyan 5-10 mondatot kért.

Na és akkor rólunk: ugye kérdeztem tőletek múltkor Marci képin a pöttyöket. Hát azok szépen elmúltak azóta (a nyál és valami kajára adott reakció a legvalószínűbb), viszont ma kiderült, h a Flórának meg ótvaros a szája körül! Már vagy másfél hete piros volt, pöttyös, de mivel kifújta a szél a száját meg az orra is sebes volt a sok fújástól, nem gyanakodtam. Csak mivel nem akartak eltűnni sehogysem, ma elmentünk dokinénihez. Kapott fertőtlenítő, hámosító krémet, és pár napig nincs ovi. (Azért rendik voltak, mert a Mikulás-ünnepségre bemehetünk, csak nem tapizunk senkit.) Egyszer nekem is volt gyerekként, és emlékszem, h az ügyeletes doki milyen ocsmány stílusban közölte anyuval, h tisztálkodni kéne. Amit erre anyumtól kapott... Szerencsére a mi dokinénink nem ilyen, de akkor is olyan béna dolog, hogy ótvaros a gyerekem.

A másik, h átmenetileg befogadtunk még egy kutyust: egy gyönyörű, hatalmas németjuhászt, tök jó karban van, barátságos, jól nevelt stb. Holnap teleplakátoljuk a várost, remélem, előkerül a gazdija.

Kép
KépKép
nebula
 
 


Eléggé elkeserítő, de vannak emberek erre is.
A határúti metrómegállónál a Száva utcai Ált Isk mellé is építettek egy ilyet, az udvarába egész pontosan. Eszterxx a Józsefattiláról láthatta is.... Ugyanezeket a köröket lefutották a szülők, és mi pedagógusok, de a torony hipp-hopp ott-termet. :evil: :evil: Hogy termeket kellett volna festeni, tornatermet újítani azt lesz...ta az önkormányzat. De bakker abból a pénzből évek múlva se lett felújjítás. :( :evil:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Nebula, honnan a Te neved?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Én egészen pontosan aznap veszem ki a gyerekemet az óvodából, amikor az antenna megjelenik. Illetve több eszem lesz és a gyerek hirtelenjében olyan sokat betegeskedni mkeg nagymamázni fog, hogy ihajda. Modjuk szemtemberben úgyis iskkolás lesz, de amilyen a formám (=telszart zokni :roll: ) az iskola pont az ovi mellett van... :roll:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pumperka: ezek annyira bicskanyitogató dolgok.

Pati: innen: Kép
Még 2000-ben voltam a chicagói planetáriumban egy eszetlenül jó előadáson, ahol a hubble űrteleszkóp által készített ködfelhős (nebula) képeket mutatták. Beléjük szerettem. És ez kábé egyidőben volt az első netes megjelenésemmel, amikor felhasználónevet kellett választani. Hát így.

Kép
KépKép
nebula
 
 


Na! Ennyi esemény pár nap alatt, őrület!

Hétvégén is olvasgattam, de a vitát látva nem volt kedvem írni. Akkor olyan lelkiállapotban voltam, hogy nem tudtam, mikor lesz kedvem újra jönni. Jobbnak láttam kimaradni belőle, hiszen nem voltam érintett.

Rólunk pár szó:
Dórival nyűgjük a náthát, szerencsére láz nincs, csak taknyosak vagyunk. Dorka egyre jobban kúszik, már bejárta a szobát, most már kikacsintgat az előszoba felé is. Ma pl. annyira aranyos volt, nem voltam a szobában, a konyhában ténykedtem és egyszer csak erőteljesen kiabálni kezdett (ezt csinálja, mikor szólít :lol: ), jöttem felé és már a szobaajtóban volt, indult hozzám. :) Nekem ezek tök újdonságok, mert még csak a szobát járta be a picikém. :)
Csípem ahogy babanyelven beszél, halandzsázik. :)
Kép nem készült róla mostanában, de már ideje lenne, teszek fel majd.

Jönnek a felső fogai, múlt héten pár napig szenvedtünk az evéssel, nagy tiltakozás árán fogadta csak el a kajcsit, aztán megpróbáltam úgy etetni, hogy előtte bekentem az ínyét Dologéllel (homeopátiás fájdalomcsillapító gél), vártam 10 percet és utána már hajlandó volt enni.

A főzelékek még mindig nem slágerek nálunk, tudom, hogy nem szabad nagyon sózni, de azt észrevettem, hogyha a bébikaját megsózom, akkor szívesebben eszi Dóri. Pumperkának, Nikinek köszi a főzelékekkel kapcsolatos tanácsokat!

Köszi a névnapi köszöntéseket! :)

Igyekszem többet jönni.

Melinda

Kép
melinda80
 
 


nebula: wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati,
ez az antenna....pont oda....agyrém..... :evil:

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Nebula,
azt már írni akartam, hogy nagyon bírom a humorodat! :)

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Miért, azt hitted, holmi stréber kiscsaj vagyok, aki holtáig tanul (nebuló/a)? :roll:

Kép
KépKép
nebula
 
 


(Persze tudom ám, hogy egy csillagászati szakszót választani nem kevésbé stréberség :wink: ))

Kép
KépKép
nebula
 
 


Melinda: ezt a dologélt megjegyzem, ha egyszer beindulnak azok a fogak. Flórával elég sokat küzdöttünk...
Én a főzelékféléket biovegetával, olivaolajjal és fokhagymával ízesítem általában. Sóval főleg azért nem, mert mi is baromi sótlanul eszünk, és ha már ebben ilyen egészségesek vagyunk, akkor megpróbáljuk a gyerekekre is hagyományozni ezt.

Kép
KépKép
nebula
 
 


Nebula,
köszi! Jé, van már biovegeta is? :shock: Honnan szoktad beszerezni?

Melinda

Kép
melinda80
 
 


A Dologélben az a jó, hogy nincs korlátozva, hogy egy nap hányszor kened be vele az ínyét. A Dentinox-szal az volt a bajom, hogy csak napi 3-szor lehet használni.

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Van a városban egy kis biobolt, ott mindig van, de asszem a dm-ben is szokott lenni. Megnéztem: Natúr Vega Mix névre hallgat, és a vegabond nevű cég gyártja.
Na, megyek ágyikóba. Jó éjt!

Kép
KépKép
nebula
 
 


Jaj, csajok... a mi (majdnem) soha nem síró kis lánykánk több, mint fél órán keresztül sírt, hüppögött, szűkölt. Nem tudtuk semmivel sem megnyugtatni. Enni akart, aztán evett, majd újra elkezdett sírni. Megmértem a lázát, ellenőriztem a pelust. Már az ügyeletet is felhívtam, hogy akkor mi legyen :shock: ott persze annyit tanácsoltak, hogy irány a Madarász. Aztán valahogy elcsendesedett, meg evett is, úgyhogy már 24 perce alszik.
Mi lehetett ez???? Mondjuk a tippem a foga, mert nem engedett semmit a szájához közel (próbáltam vizzel itatni, cumit rakni a szájába, dörzsölgetni a fogínyét, de semmit nem hagyott...) Nehogymáhogymá ennyire elromoljék a lánykánk!!!!
linocs
 
 


Oké, köszi az infót róla! :) Megnézem majd a dm-ben, meg van egy egészségbolt is a városban.

Én is megyek aludni, jó éjszakát mindenkinek!

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Linocs,
én is a fogára tippelek. Dóri akkor nem enged semmit a szájához közel, amikor fáj Neki. Olyankor hevesen tiltakozik a kezeivel. Nagy manőver ilyenkor bekenni a fájó ínyét... De sokszor segít az is, ha a hűtőrágókát adom a kezébe, ez eltereli valamennyire a figyelmét, másrészt nagykedvvel veszi a szájába és utána megnyugszik.

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Na tényleg megyek szunyni. Nyugis éjszakát!

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Boldog névnapot a Melindáknak!
Kép
Szánom-bánom, hogy elfelejtettem. :(

KépKép
KépKép
mni
 
 


Mni: ne bánd! én a saját névnapomat is el szoktam felejteni :)

Nebula: micsoda névadó!!!

Melinda: hú, ezt a gélt én is jól megjegyzem, mert a ma éjszakánk... :shock: :roll: :shock: :roll: írtam, hogy volt a több, mint félórás sírás. Aztán ébredt éjfélkor, háromnegyed kettőkor, háromnegyed négykor, háromnegyed hétkor, és háromnegyed kilenckor... Kicsit most kivagyok. Nem vagyok én ehhez hozzászokva!!!!! :)

Pati: http://hvg.hu/hetilap/200838_VESZELYESE ... szely.aspx
linocs
 
 


Mni!
Csak 9 percet késtél! :lol: :lol:

Én ma reggel a saját férjemet elfelejtettem felköszönteni :oops:

Feri (Mni)!
Nagyon boldog Névnapot kívánok!


Judit!
Szuper lehetett! Elküldenéd pü-ben az árakat....Annál nem sokkal lehetett drágább, mint a mi Somodi tanyás hétvégénk..Ott leesett az állam nekem is...

Linocs!
Nekünk sem alvással telnek most az éjszakáink :cry: :cry:
És képzeld van aki ezt hónapokig, évekig csinálja...(én Levivel kb. 1 éves koráig, a barátnőm a fiával a mai napig - pediga fia már 1,5 éves elmúlt).
Remélem Fruzskának nem tart sokáig ez az állapot. Azért amikor ilyen esték vannak, szerintem nyugodtan lehet adni Panadolt fájdalomcsillapítás gyanánt a gélen kívül. Sőt, hogy továbbmenjek, én néha még a Cataflam cseppet is bevetettem. Pl. mikor Levinek annyira fájt a torka hogy 3 napig egész éjjel egész nap sírt....A cataflam csepp nagyon hatásos...Nimó is jót aludt mikor kapott belőle...addig meg csak sírt...Nem hiszem hogy olyan sokat ártok vele hiszen csak évi 1-2 alkalommal használjuk....

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Melindáknak és is boldog névnapot kívánok, utólag!

PAtti, akkó macskás pizza volt, csak az lehetett :lol:
Na jó, nem gusztustalankodok tovább... :D
Az antenna hiper gáz, valszeg kivenném. Ha hallok valamit,-majd kérdezgetek- szólok.

Judit18, Nagyon jól néz ki ki a hely, olyan mint a Kolping. Szépek vagytok!

JuditK, 86 cm? Bakker, hát nem egy törpe egyik gyerek sem, bár ti sem vagytok túl alacsonyak :wink:

Marla, a fiammal én 21 kilót híztam, még az utolsó nap is jött fel egy rohadék kiló. Jó mondjuk meglehetősen vizesedtem is, de főleg háj volt.
Szoptatás alatt egy deka sem ment le, utána fél év alatt ment le az összes, mind egy szálig, magától, anélkül hogy egy szalmaszálat keresztbe tettem volna.
A lányomnál "csak" 16 kiló jött fel, és kottára ua volt, mint előzőleg. Szoptatás alatt se le , szerencsére se fel, és abbahagyásakor lement. Annyi a különbség, hogy most még van 3-4 kiló, és most futottam is, hogy lemenjen a felesleg.
Szerintem minden gyerekkel egyre nehezebb leadni, és egyre több marad :roll:

Szilveszter??? Hja, itthon :twisted: Talán majd jövőre nagyobb eséllyel.

Linocs, nekünk is volt egy ilyen esetünk a minap, csak én betudtam a náthájának, rossz közérzetének. De volt mér olyan is hogy nem volt minek betudni.
Ilyen szerintem csak úgy is lehet.
Egy bíztatót tudok mondani, a fiam pokoli rossz alsvó volt, a 7-8 ébredés egy éjszaka alatt tök általános volt. 2,6 éves korában teljesen abbahagyta az ébredéseket, és azóta végigalussza az éjszakákat. :P

Nebula, klassz a ködöd :D
Vendég
 


Na akkor mégegyszer, mivel elszállt egy ódám.

Melindáknak utólag is nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok. Feri férjeknek szintén!

Nebula: Mit ködösítesz itt??? :shock:

Linocs: Tuti a fogacska lesz a ludas. Ilyenkor én nem tökölök, Nurofent adok, az tuti segít és legalább nyugodtan átalussza az éjszakát, mellesleg én is, hiszen így nem valószínű, hogy belázasodik. Sok baba fogzáskor nagyon hajlamos a lázra.
Juditkméttel absz. egyetértek, ha már baj van, akkor inkább a tuti segítség, azaz a gyógyszer. Évente 2-3 alkalom még nem okozhat gondot. A homeos dolgokat én kicsit kétkedve fogadom. Egyszer használtunk Olcsinál fogzást segítő kúpot. Sz..rt se ért, meg én a szülésnél az általatok ajánlott bogyókákat szopogattam. Azt meg ugye sose tudjuk meg, hogy segített-e.

Juditkmét: Sajnálom szegény szemüveget, elég cudar élete van. Nekem Olcsi három szemüvegemet tette gajra kicsinek, így már lencsét hordok inkább :? A szobatisztaságot sajnálom! De erőltetni ezt nem lehet. Ne aggódj! Szerintem majd szépen egyik napról a másikra vált. Nimike 86 cm?????? Elájulok! Mekkora lesz ez a pasi??? Aranyos lehet, ahogy választ várnak tőle. :lol: És ehhez hány kiló? Üti már a 11-et?

Judit18! Nagyon tuti képek! Jó lehetett kikapcsolni kicsit!

Patti: A fene a pofájukat! Azért milyen durva, hogy gondolkodóba esnek ilyen blőd dolog megszavazásánál, csak azért, mert kell a pénz az ovinak. Félelmetes hogy milyen körülmények vannak az intézményekben. Olcsiéknál is a kispadon, klotyón akár még mi is ülhettünk volna, tuti minimum 30 évesek!

Végül képek:
Peti - az előmiki:
Kép

- Peti - a rapper miki (yooo....):
Kép

- Vigyori:
Kép

- Olcsi krampusz, (vagy csizmáskandúr?) hátulról:
Kép

- Olcsi krampusz előről:
Kép

Ha sok volt, bocsi!

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Sziasztok!


Feri,
Sok boldog névnapot kívánok!


Niki,
nagyon szép virág! Köszi! :)

Linocs,
még eszembe jutott, hogy a Nurofen oldatot múltkor ajánlotta a dokink fogzásra is.

A mi éjszakánk se volt nyugis. Dóri 3-szor ébredt, de nem tudom pontosan mikor. Kétszer vissza tudtuk altatni ringatással, aztán a harmadiknál annyira erősen sírt, hogy nem volt elég az ölelgetés. Kiporszívóztam az orrát, gondoltam hátha a levegővétel esik nehezére, de utána is nagyon sírt. Gondoltam akkor megetetem, evett 100 ml tápszert. Arra gyanakszom, hogy a tápszerünk már nem elég tápláló. Beba AR-t (bukás elleni) eszik, amit újszülöttkortól lehet adni. Lehet, hogy kipróbálom a Milupa jó éjt tápszerét, talán az jobban laktatná.
Valakinek bevált ez a tápszer vagy más, ami tápláló lehet?

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Lusie!
10,70 volt nem tudom mikor de régen...Azóta nem mértem, de mivel majd megszakadok, biztos vagyok benne, hogy 11 kg-on felül van. Este megmérem....
Az a csizmás kép :lol: :lol: A többi is :lol: :lol:

Kacika!
Alexandra??

Kmanna!
Hogy vagytok?

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Kacika, Pumperka, Linocs,
köszönöm a hét elején hozzám intézett soraitokat, jól esett nagyon!

Az őszinte igazság, hogy a kedvem változatlan...Írtam egy hosszabbat, de nincs kedvem bemásolni...ez elég gáz, de inkább nem szítok vitát, örülök, hogy nagyjából lecsengett..

Csak két dolgot mégis muszáj:
- számomra most tudatosult, hogy egy olyan csapatnak tűnünk külső szemmel, ahová nem csatlakozhat akárki, akármikor, akármilyen okból. Hát kik vagyunk mi???? És nagyon örülök, hogy mindezek ellenére vannak újak!!! Üdv Nektek!!!
- Biztos nagyon uncsi, de engem tényleg az érdekel leginkább, hogy mi van a gyerkőceinkkel. Ki hány kiló, mit eszik, hogy telnek a hétköznapok..én ezért jöttem babanetezni. Hát biztos elég unalmas ember vagyok, ezvan.

Nincs bennem semmi sértődöttség, se harag, semmi, nehogy félreértse bárki. Reakciót sem várok erre, csak nem vagyok túl rózsás hangulatomban, bocsi...

Juditk,
köszi, h kérdezed, PAnka még mindig beteg (lehet, ezért vagyok ilyen szenzitív mostanában), neki is be van gyulladva a füle mindenek tetejébe...úgy köhög, mint aki egy doboz cigit elszív naponta, annyira sajnálom! Niminek jobbulást!

Felébredt a kismanóm, ha időm engedi, jövök majd!!! és bocs, ha túl negatív voltam...

KépKép
kmanna
 
 


Jó reggelt!

Látom volt itt nyüzsgés este. Én meg nem voltam itthon. :( Moziban voltunk (tudom, már megint :oops: ) de ez most nagyon szuper volt! A Kaméleont néztük meg... ajánlom Mindenkienk, aki teheti nézze meg, nekünk nagyon tetszett!

Szilvánusz, én nagyon ledöbbentem, hogy Te írsz a másik topikba is... álmomban sem gondoltam volna. :( Nagyon véded Őket, az meg szerintem nem mentség Márti viselkedésére, hogy rossz paszban volt... elég szomorú, hogy valakinek ilyen primitív és provokáló a stílusa és nem először. Ezt nem tudom elfelejteni! Bocs, de ezt le kellett írnom. :( :cry:

Linocs, ezek a sapkák! :lol: Én nem bírom magamon elviselni a sapkákat... egyszerűen nekem nem áll jól egyik sem. :(
Petramama, én is csak azt tudom mondani, hogy NE MÁR!
Lusie, szuper, hogy mehetsz a nagy karácsonyi partyra! Egyél ott jó sokat, hátha rádragad pár kiló! ;)
Kölyök, végre egy kép Rólatok! Aranyosak vagytok, itt most 8 fok van és minden eddig leesett hó elolvadt. :(
Juditkecskemét, Boldog névnapot a Feridnek! Az enyém nem ma ünnepli. :) Azta mekkorára nőtt már Nimi, gratulálok a legnagyobb topictagnak!
Marla Singer, hát ha büntetésből végignézed a www.lillababafoto.extra.hu oldalt. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mpatr, ez az antennás dolog elég bosszantó. A mobilszolgálatók szerint az antennák lefelé nem sugároznak, csak oldalra. És állításuk szerint, jobb ha a saját házadon van, mint a szomszédén. Hát én azért még a sajátomra sem rakatnám. :(
Judit18, szuper helyen voltatok, édesek a képek, főleg az ahol Eszter elfekszik az úszóövben. :) Ide én is szívesen elmennék! :)

Na, most tovább nem tudom olvasni, mert Lilla folyton a szoptatós fotelnél áll fel, ami ugye még hintázik is... szóval ott kell állnom mellette, mögötte... :(

KépKép
KépKép
mni
 
 


Hú, Mni, a számból vetted ki a szót Mártival kapcsolatban. Nem tudom ez kinek hogy jött le, de abszólút jószándékkal írtam, hogy ne bántsuk már egymást, mert sokaknak vannak ennél súlyosabb gondjuk és és örülhetnénk inkább hogy nekünk ilyen nincs.(utaltam Botira, és családjára. ) Erre azt kapom, hogy mit játszom a kiskirályt, és egyáltalán ki a f... vagyok én, és hogy én nem is szólhatnék semmit, hiszen mikor is csatlakoztam????
Erre mondom azt, hogy mindenki magából indul ki. És erre tényleg nem mentség a rossz passz. Azt vezesse le anyósán, vagy akin akarja, de ne rajtam, és azokon akiknek beszólt, márcsak azért sem, mert még csak nem is ismer, és én őt nem bántottam meg!
ENNYI!

Ezt nem azért írtam le, mert Szilvánusz védte őket, hanem mert még akkor kikívánkozott, csk aztán lecsendesedett, nem akartam felhozni.De ha már így szóba került...
Meg amúgy valaki írta, és egyetértek, hogy ha valaki kettőbe ír, az sem baj!
Egyébként Szilvánuszt bírom, Marci fia pedig GYÖNYÖRŰ!!!
NNnna! :lol: :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.12.03 11:08-kor.
Vendég
 


JuditK, nem fog kelleni könyv, kérdeztem mindenkit hogy hátha könyvet akar venni Petinek vagy ilyesmi, már megvették.... :?
És már mi is elkéstünk vele, mert én is vettem már ajándékba könyvet. Tulképp egy valakinek nincs még meg a karácsonyi ajándéka, de nem tuti nem könyv lesz.
Gondolkoztam,nézelődtem, hátha csak úgy magunkak, de most annyi a kiadás az ünnepek miatt, (sőt Petinek még 16. szülinap is, mint Levinek is :wink: ), hogy minden egyebet csak januárban.
Vendég
 


Kacika!
Ok! Semmi gond!
Nekünk is megvan már a gyerkőcöknek minden, de annyira beleszeretett a Boribonba, hogy ezzel muszáj bővítenünk a könyvtárát. Kívülről fújja, és sajnáltam nagyon hogy vissza kell vinni a könyvtárba....

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Férj Feriket is Isten éltesse névnapjuk alkalmából! :lol:
Vendég
 


MIt kap Levi szülinapra? Boribont?
Nálunk John Deere traktor mánia van. :lol: Meg kap valami gyerekeknek való Larousse lexikont az egyik mamától.
Vendég
 


Köszönöm a Feriköszöntéseket, átadom!

Levente kap Thomas könyveket, Kisvakond könyvet, játékautókat, Farm szettet, repülőt, hajókat, kirakókat, Thomas párnát, Thomas vonatokat, fejlámpát...stb. ÁÁÁ nincs elkényeztetve.... :oops: :oops: (na jó nagy a család, tesómék, keresztszüleim, unokatesóim stb.
A boribon az még ezeken felül lenne....

Nimónak meg szinte még semmit sem vettem... :oops: Illetve egy húzható kutyát és egy pókot eddig...

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy kezd lecsengeni a balhé! Azt le kell írnom, hogy én Pati előtt meghajolok, hogy ilyen higgadtan, nagyvonalúan válaszolt Jim (számomra elég provokálónak tűnő :? :( ) levelére. (Én biztos nem tudtam volna ilyen lenni.)

Én most hallgatok a tanácsomra :wink: és meghasonulva önmagammal úgy jelentkezem be, hogy most meg sem próbálok visszamenőleg reagálni... :oops: :roll:

Linocs átérzem a helyzetedet! Az uccsó bejelentkezéskor írtam, hogy Luca éjfél után aludt el, én meg 3 után, aztán Luca 3/4 6-kor keltett nagy sírással, ő 1 órán át sírt keservesen, én meg hülye semmi fogzás enyhítő szert nem tartok itthon. Patikák olyan korán még zárva... Bp-re vidékről meg nem volt erőm bebumlizni. Aztán 7 körül abbahagyta a sírást. 8 előtt kint voltunk a patikában és vettem én is Dologélt, meg Viburcolt. Aztán reggel 1/2 9-től aludtunk még 3 órát. Hát, nem mondom, hogy olyan nagyon kipihentem magam. Esténként beadok neki biztonság kedvéért egy kúpot. Azóta többször is ébredt éjjel, de nem volt több olyan horror éjszakánk. Kisebb megszakításokkal (éjjel kb. 3-4 sírós ébredés) kb. este 9-től reggel 9-ig alszik. :)

Nebula magántopikján nagyon jól szórakoztam. :D Azóta Kiedis is kizárta magát? :lol:

Egyébként az én véleményem is az, hogy miért kellene választani a két csapat között, hiszen korábban 1 csapat volt a társaság, mindkét topikban lévő emberek fontosak sok embernek, csak ne bántsuk, sértegessük egymást. Igaz, ők sokkal jobb helyzetben vannak, mert, ha vkit kedvelnek és tudni szeretnének róla akkor itt olvashatnak róluk (csak ne éljenek vissza ezzel a helyzettel), de az itteniek nem tudnak semmit a másik csapaban lévő eltűnt emberekről. (Kivéve, ha magánban is tartják a kapcsolatot.)

Kmanna én is írtam, hogy ne tűnj el nagyon, ne szegje kedved az itteni közjáték... Várjuk vissza a régi Kmannát!

Örülök, hogy JuditKmét is itt van megint! Őrület, hogy mekkora ez a Nimi! Fotót a kis óriásbébiről!

Panninak meg azt ajánlom, hogy ő is hallgasson magára :wink: és "kezelje a helyén a dolgokat", ne vegye fel nagyon az itt történteket. Várjuk a visszatértét.
Petramama szintén ne mááár!

Judit, nagyon jónak tűnik ez a hely, kár, hogy ilyen drága... :( Jó, hogy jól éreztétek magatokat és ki tudtatok kapcsolódni. Én a mozisokat is irigylem... Én pocakosan voltam utoljára moziban... :?
Ezen változtatni kell!

Most ennyire fussa :wink: , Lucát kell altatnom, itt sírdogál, meg közben nyikorogtatom a fejőmet is... :roll: Uncsiiiii!

biribon
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: