Új privát üzeneted érkezett!

Sti!

örülök hogy minden rendben :)

Jaminál a következő játszik, a vénák még mindig nem bírják, ha 25 ször nem szúrták meg szombat óta egyszer sem... nem tudom mikor jöhet haza, egyenlőre lázmentesnek kell lennie (tegnap délelőtt óta nincs lázcsillapító), ennie kell (ez még nehezen megy), és innia (eddig 900-1000 ml megy le magától, a fennmaradó 600-700 ml infuzióba). Szóval szerintem jövőhét eleje...
Pocaklakó: Tegnap voltam dokinál, megnézte manót, és van némi kis bibi, a pocikája kicsi, valószínüleg nem fejlődik jól a pociba, pedig lepény és áramlás is jó... szóval nem tudom... kétségbeestem... 16.án látni akar, de ezen jót röhögtünk, mert ha abba hagyom a magnéziumot lazán megszülök addig... Jamival is így volt...
Taliztam a szülésznővel, kb. 3 perc, mert rohannom kellett Jamihoz, megint szúrni kellett... Néha attól tartok sokkot kap a gyerek... kék zöld lila és ha meglátja hogy megyünk a kezelő felé pánikol... Szóval szülésznővel csütrötökön talizok, mert megyek CTG-re meg küld e-mailt addig is...

Gemini!

Nem baj hogy így vagy, eszel és alszol, csak a babók fejlődjenek, és még legalább 4-6 hetet kibírjanak :) Az lenne az igazi :)

Erpé!

Jó hogy ilyen nagy a baba... engem megrémített tegnap a dokim, hogy Beni még csak 2 kg körüli... Tudtam hogy a fiúk kissebbek, és hogy nem lesz olyan nagy mint Jami, de azért ez kevés, vagy nem?

Szifla!

Ne törődj a hízással, majd lemegy, és különbenis... Jamival én 86 ról kezdtem 110 -el fejeztem be, Benivel 66-ról kezdtem, és most vagyok kb. 84 kg... nem érdekel, csak manó legyen jól. Sajnos az IR (inzulin problámám) miatt hízok ennyit, ha diétázok ha nem... ez van... el kell fogadni és kész...

Konkri!

Borotva... Édes a dolog, én tegnap borotvákoztam de már nem látom odalenn a dolgokat, így tükörből némi vérzéssel sikerült megejtenem a dolgot :) Ti hogy vagytok ezzel?

Na megyek mert még dolgoznom is kell és Jami is vár délután... Tegnap este rámnézett azt mondja: "Aita ugye szissza jössz hozzám?" azt hittem megazbálom egyébként most Anitának hív, megtanulta a nevem és ez nagoyn tetszik neki :) Persze mondja az anyukát is, de imádom... ja és elköszönés: "Szejetlek édeszem!" na itt már bőgtem...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Sokat betegeskedő nagytesósoknak írom!
Az én fiam is rengeteget volt beteg, rengeteg felsőlégúti nyavalyája volt. (Tüdőgyuszi, 2 hónaposan hörghurut...)
Elmentünk a pulmonológiára és ott kaptunk egy Singulair mini nevű szopogatós gyógyszert. Simán 9800.- a havi adag, de ha a pulmonológián írják fel, akkor csak 980.-, nem mindegy. Ott adtak egy igazolást, és utána félévig a háziorvos is felírhatja.
A lényeg, hogy 5 hónapnyi szedés után és közben abszolút nem volt beteg Alex. Nyárra szünetet tartottunk. Ősszel nem mentünk vissza, ráálltunk az immunokid-re és nekünk így lett ellenállóbb a gyerek. A tavalyi ovis évet 2-3 betegséggel megúsztuk. Szóval egy próbát megér.

Mikor még nem járt oviba a Béres-csepp is jó volt egy ideig, de a közösségben már kevés volt. Volt olyan, hogy 2 nap ovi, 2 hét otthon és ez sokszor előfordult.

Nem tudom ki hogy aludt, de nekem borzalmas éjszakám volt. Rengeteget forgolódtam, izzadtam, mint egy ló.....

Egyre aktívabb Noel-baby. Tegnap egész nap ficánkolt. este még az sem zavarta, hogy apa kezébe rugdos (ha valaki a közelünkben van, véletlenül sem mocorgott eddig). Apa meg olyan lelkes lett, hogy a reggeli gyógyszertárazásból hozott egy lázmérős cumit :lol:

Jobbulást a betegeskedőknek!

Üdv: Gaby

KépKép

KépKép
galex
Budapest X. kerület
 
 


Jobbulást minden betegeskedőnek!

Lara
Engem is elért az álomkór! :wink:

Szifla
Mit szoktál reggelizni? Reggeli előtti cukrod milyen?
Most nekem is ua kajához több inzulin kell...

Nagyon szépek a babaszobák :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

És tényleg... most gondolok bele, hogy talán már csak napok kérdése és megszülethet az első topikbaba! :wink:

molly80
 
 

 
 

Hát, ha ez a rohadt meleg nem távozik pár napon belül, akkor én viszem az első szülés címét.. :twisted: Nem bírom, sehogy sem jó...
Amikor nincs kánikula, akkor teli vagyok energiával, tegnap előtt megmostam 4 ablakot ,tegnap a függönyöket kimostam, de most csak zsibbad a nyakam, a karom, légszomjam van, és Soma sem bírja a meleget, sokkal inaktívabb.. :cry:

Nálunk Anna volt nagyon beteges, miután alig eszik, azt is nagyon behatárolva, ezért borítékolható volt, hogy közösségbe kerülve baj lesz .Hát volt is, 3 nap ovi után másfél heteket volt itthon, kizárólag felső légúti nyavajákkal. Aztán 3 és fél évesen az orrmanduláját kivették, ez után átestünk egy Rybommunil kúrán (ez fél éves immunerősítés), fél évszünet után megismételtük, azóta semmit nem szed a vitaminon kívül, és idén eljutottunk odáig, hogy 6-7 hét ovi után 4-5 napot volt itthon :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Witch:
És mondtak valamit a baba fejlődésével kapcsolatban? Mármint, hogy sűrűbb uh, vagy folyamatos áramlás nézés kell-e ezek után?
A fiúk kisebbek? Szerintem éppen ők a nagyobbak.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ági!

Nálunk a családban a fiúk mindig kisebbek :) Öcsikém is az volt :) Annyi hogy 16.án megyek megint dokihoz, ha addig nincs valami... meg jövőhét CTG... Elvileg a lepény szép, az áramlás jó... szóval nem tudom, lehet a sok stressz miatt? Bár Jamival is volt stressz sőt...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Immun erősítés: Mi is túl vagyunk már egy két kúrán (bronhovaxom, remélem jól írtam) de semmi... vettem multivitaminokat, meg minden jót, de semmi... Jaminak a veséje a leggyengébb, a dokinéni szerint ezért még egy nátha is ráhúzódhat... szóval nem tudom mi lesz így... A háziorvos szerint a manduláját vetessem ki, mert általában együtt jár Jaminál a vese és a mandula gyulladás... Nem tudom jól teszem e ha kivetetem... :roll:

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Witch, és az mit jelent, hogy kisebb a pocija Beninek? Az átmérője? És mennyivel? Mert azért nem mindegy (nálunk ha 1-2 hét eltérés van az egyes mért értékek alapján a számított korhoz képest, azon nem aggődik a doki). Drukkolok, h ne legyen gond.
Nálunk Samu fél kilóval könnyebb volt, mint Kata, amikor megszületett, pedig kb ugyanúgy születtek (39 + 1, illetve 39 + 3 nap) - szóval ki tudja. Itt is a fiú volt kisebb :)
Nagyon szorítok Jaminak, hogy mihamarabb kijöhessen a kórházból. Szegény kislány, elhiszem, h elege van... Aranyos, hogy Anitának hív.

Betegségek: nálunk Samu volt inkább beteges, és érdekes, hogy nem is annyira a bölcsiben, mint az ovi első évében (akkor kórházban is volt asztmagyanúval) - aztán kiderült a parlagfűallergia, amire kap antihisztamint, meg gondolom, h erősödött az immunrendszere is, de olyan 4 éves korától már alig beteg. Szerencsére Kata meg alapból sem nagyon. Mondjuk az ovit most kezdi...
Mennem kell.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Most megyünk hétfőig Balcsira,muszáj kicsit kilépnem a dolgokból.Nem is nagyon tudtam visszaolvasni,bocsi,de ez a kutyus-eltűnés nagyon kikészít.Kissé szétestem,sajnos (persze ez sosem jön jókor),de most különösen nehéz.Igyekszem visszakapcsolódni,meg jövök jövő héten!

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Sziasztok!

Meleghez kitartást mindenkinek a hétfőt éljük TÚL :shock: :shock: :shock: akár 39 fok is lehet.

Witch!
Szegény Jami :? Jobbulást kívánok neki!!

Betegeskedés:
Viki inkább a bölcsiben szedett össze mindent,itt az imunrendszere is megerősödött.Oviba ki is emelték az év végi szülőin,hogy Viki volt aki a legkevesebbet hiányzott :lol: :lol: Suliban meg aztán tényleg ritka,igaz szigorú is vagyok minden hajszál fájdalommal nem maradunk itthon.Kizárólag:hányás,hasmenés,láz.Egy kis orr folyás belefér,hogy suliba menjen.

sissy!
De jó nektek :( :( Én is mennék a balcsihoz,hűsölni a vízbe.

Mágnes!
Te vagy leginkább 1. a terhességi hetekben ugye,jól látom??Maradj a hűvös szobába és zuhanyozz sokszor,kitartást már tényleg nincs sok hátra!!

Rólunk:
Kedden voltam én is UH-on.Azt hittem elájulok,több mint 2kg Bazsi
:shock: :shock: 2074g Egyébként minden oké,ennek nagyon örülök.Kérdezte a doki Viki mennyivel született mondtam 3650g-al jó közölte ő egy kicsit nagyobb lesz valószínű :shock: :shock: Alakul a lakás felújítás mire jön védő néni remélem minden a helyén lesz és csiri,vir lesz a lakás.Nagyon fárasztó 1 hete minden este be esek az ágyba és minden ringatás nélkül eltudok aludni :lol: :lol:

Szerencsére ma nem kell főznöm tegnapról maradt zöldbab főzi,fasírt.

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Erpé!

Az hogy a fej és a combcsont között van egy pár nap, max egy hét eltérés nem aggasztó, de a poci kb. 3 héttel van lemaradva... a doki szerint sokkal kisebb lesz mint Jami... HOsszúnak hosszú, de sovány nagyon...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Az ovival nekünk is volt bajunk, betegség terén. Egy hét ovi, három otthon, a rekordunk 4 hét volt. Mindig felsőlégúti bajokkal, ami középfül vagy tüdőgyulladásba torkollt. Csomó gyógyszer, semmi nem használt, volt olyan hónap, hogy több, mint 40 ezer Ft-ot hagytam a patikában a három gyerekre. Sőt egyszer Barninál annyira nem használt semmi, hogy a fülészeten felnőtteknek való gyógyszert kapott, szólt a doki, hogy ezt csak a szükség miatt, de nem fűzött hozzá túl sokat. Aztán szegény gyerek elkezdett hallucinálni, eltartott egy darabig, mire rájöttünk, hogy a gyógyszertől van, és az is míg kiürült a szervezetéből. És persze, ha az egyik gyerek beteg lett, szépen sorban a többi is. Fini, amikor hárman hánynak egész éjjel a köhögéstől... Szerencsére ezen túl vagyunk, a múlt telet megúsztuk egy- két náthával. Csak a hülye bárányhimlőt kaptuk el mind. :(

Viktor baba tegnap este óta nem bír magával,olyanokat akciózik a hasamban, hogy néha kívülről meg kell tartani, annyira feszít. Persze örülök neki, hogy dolgozik, de néha tényleg fáj. Nálam már vannak jósló fájások, még tök rendszertelenek, de némelyik elég erős, és hosszúak.

Ma délelőtt tök jó borús idő volt nálunk, nem is volt meleg, nagyon jó volt! De már süt a nap és egyre fülledtebb a levegő. Most terhesen nagyon nyomi vagyok a melegtől.

Pár napja kicsit beleolvastam az első oldalakba, hogy jobban képben legyek, ki kicsoda, és hogy indultak a babák. Persze nem örülök egyáltalán a gondoknak, de jó volt olvasni, hogy nem csak én vagyok para-mami. Amilyen "kalandokon" keresztül mentetek már, mostantól nem lehetnek már bajok, kitartást mindenkinek. Alig van már hátra. Nekem naptár szerint kerek 40 napom van a szülésig. Nem is tudom, hogy ez sok vagy kevés?
judit34
Ausztria
 
 
 
 
 
 


Witcj, Jaminak millió és millió gyógypuszi, neked meg kitartást!!!! Remélem babó is rendben lesz! És mit mondanak ez a vese baj vagy gyengeség mitől lehet? Vagy ez van együtt a mandulával?
Nekünk is ajánlották a mandula műtétet, de azért nálunk nem húzódik rá másra. De nekem is kivették az orrt és utána állítólag sokkal jobb lett, igaz a torok maduszt nem vették ki és azzal még 20 évesen is küszködtem, minden évben többször fölmerült a dokikban, de végülis "kinőttem", igaz későn.

Galex, köszi, mi majd csak most megyünk a kivizsgálásokra, de ezt majd megkérdezem tőled pontos nevét, mielőtt megyünk,mert jól hangzik.

Gemini, nem baj, most aludj, utána úgy sem fogsz tudni!

Mágnes, ó, átérzem, én se és Boti se bírja a meleget. Nekem is mindenem ki van tőle. :?

BABEE, ezt találtam neked babakocsival kapcsolatban. Ne, tudom hogy állsz, de lehet olcsóbbre jönne ki itthonról postával is. Igaz használt, de szép állapotú. Ja, nekem meg van neked egy phil&teds plussz védőm az összecsukáshoz (sose tettem rá), véletlenül nálam maradt. :oops: Mármint mikor eladtam az enyém és most találtam meg költözéskor. Szólj, szívesen elküldöm.
Itt a link: http://www.babaszoba.hu/csevego/temak/P ... ado/549968

Na, megyek. Itt szakadt egy picit, most már sehol semmi, addig csendes pihenő volt a csajoknak. Voltunk kisvasutazni és hajókázni is, ebédeltünk. fagyiztunk, volt itt minden. :lol: :lol: :lol:

sti82
Budapest XXII. kerület
 
 


Ja, a Brendonban nagy akciók vannak!!!!!!! Már, ha valaki még áll majdnem nullán, mint én.... :oops:

sti82
Budapest XXII. kerület
 
 


Tegnap kora délután ilyen volt a CTG-m...
Kép

És az eredmény...
Kép

2012.augusztus 3-án, hajnali 1:45-kor megszületett Tamás Noel. Tökéletes kisfiú :lol: :lol: :lol: :lol:
3140g és 52 cm.

villo86
Mátészalka
 
 


Villő
Sok szeretettel gratulálok! Nagyon szépek vagytok!
Majd kérjük a részleteket is! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

molly80
 
 


Az első topikbaba!!! Éljen!
Villő, gyönyörűek vagytok, gratulálok nektek! És mennyire érezted, hogy hamarosan megszületik... A legutóbbi hsz-ed épp erről szólt (ha jól rémlik).
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Hoppá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Villő
Minden szépet és jót kívánok nektek!
Nagyon szép kisfiatok született :lol: :lol: :lol: :lol:

És kiváncsian várjuk a részleteket, a további képeket!

Kép
trigemini2012
Fehértó
 
 


Gratulálok drága Villő, csodaszépek vagytok :lol:

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Villő, gratulálok és nagyon jó egészséget kívánok! :-)
Nagyon szépek vagytok!

Lilypie First Birthday tickers
manni30
Budapest
 
 


Villő!
Ez aztán a meglepi!!!!
Kétségkívül Ti szakítottátok át a célszalagot :lol:
Sok szeretettel gratulálunk és nagyon jó egészséget kívánunk!!!!

Üdv: Gaby

KépKép

KépKép
galex
Budapest X. kerület
 
 


Görgetem a topicot, ctg kép, aztán hopsz egy baba kép! :) Gratulálok Villő! Szerintem nem bírt tovább várni, hogy végre láthassa azt a szép babaszobát! :)
Áhhh, de jó! Még épp időben összeraktad a kórházi csomagot! :lol:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


Azta vilő :shock: :D :D gratulálokk.Nagyon jò egészséget kìvánok és sok,sok tejcsit neked!!!!Majd kerjük a beszámolòt :lol:

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Mobilrol irok bocsi,de en sem ertem,mi ez az osszevissza szoveg:(:(Lehet az ekezet.

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Villő
Gratulálok a gyönyörű kisfiatok születése alkalmából!

Kata

Kép
ekata79
Szekszárd
 
 


Aztaaaaaaaaaaaa!!!!! Villő, hatalmas gratula!!!! Sok tejcsit, egészséget és rengeteg átalvós éjszakát!!!!!

ui.: várjuk a jóslásokat! Nekem is jósolhatsz nyugodtan, hogy mikor szülök. :wink: :lol:

sti82
Budapest XXII. kerület
 
 


Villő, gratulálok, nagyon szépek vagytok!
judit34
Ausztria
 
 
 
 
 
 


Villő:
Azta!! :shock:

Gratulálok nektek, sok boldogságot és tejcsit kívánok!



Kezdünk beindulni... :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Húúhhhhhhhhhh... nekem most kezd valóságossá válni, hogy most már bármikor jöhetnek a babáink :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Kicsit teli lett a nadrágom :oops: :oops: :oops: :oops: :?

Kép
trigemini2012
Fehértó
 
 


trigermini!

Engem is pont ez az érzés kapott el tegnap éjszaka!Tele gatya :shock: :lol: :lol: Pedig én már másodszor fogom csinálni,lehet pont ezért,mert tudom mi vár rám :lol: :lol: Na,de fog az menni mindenkinek sitty,sutty mint ahogy villőnek is.El megy CTG-re és kis idő múlva már a karjaiban tarthatta a gyönyörűségét. :lol: :lol:

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Hát én is azt álmodtam, hogy nincs több idő :roll: Szintén parázni kezdtem.

Össze kéne rakni a csomagot....

Vasalást 90 %-ra hoztam tegnap, azt hittem megsülök a melegben, de már nincs sok. Persze a hülye rácsvédőt kifelejtettem a mosásból.

Zsófi


Kép

Kép
bruck
Budakeszi
 
 
 
 


Azért én most kicsit megnyugodtam, nem sokkal volt előttem Villő, (4 nap), és milyen szép súllyal született a kisfia :)

Én most mosom a rácsvédőt :lol:

Holnap CTG ...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes
És a holnapi CTG-ről te is babaképpel jelentkezel? :wink:


Úgy érzem, hogy a pocakomban hatalmas testvérharc folyik... az összes gyerekem nagyon élénk. :lol: :wink:

Kép
trigemini2012
Fehértó
 
 


A kórházi csomagomat a jövő héten már én is összekészítem.Találtam a kórház oldalán egy szuper jó listát.Az után fogok pakolni,remélem így minden szükséges meg lesz.

Kép
Kép
a.ibici
 
 


1344073340.3812.pdf

DOTE-s anyag, de szerintem, mindenkinek hasznos lehet.... :wink:

Kép
trigemini2012
Fehértó
 
 



Kép
trigemini2012
Fehértó
 
 


Trigemini, nagyon jó a cikk, amit belinkeltél. Szegény Esztergomban szülők :-(

Lilypie First Birthday tickers
manni30
Budapest
 
 


Villő! Gratulálok!!!! Nagyon ledöbbentem én is a ctg kép után :shock:

Az éjszaka kb. 2 órát sikerült aludnom, én nem tudom mi van.....nem bírom ezt a meleget.... :(

Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
rizsmike
Budakalász
 
 


Nagy gratula, sok boldogságot, egészséget és tejcsit!

Telihold!!! a fiaim eszement rosszak voltak az elmúlt napokban...

Én még úgy érzem, hogy semmi-mondjuk én fájásilag sehogy se állok, pedig többen írjátok..
én még 13-14-én balcsira akarok menni! :) most már fürdeni is mernék... :) pedig lehet hogy már most nem kéne...

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


konkri!

Mi júl.elején voltunk a Balcsin,én fürödtem.Nem mondom,hogy áztattam magam,de felfrissített az tuti.Az én dokim azt mondta,hogy nyugodtan lehet fürdeni,de ne a zsúfolt strand részen.

Fájásilag nekem tegnap este is olyan keményedéseim voltak,hogy még.Levittem a kutyit sétálni és meg kellett állnom míg tartott.

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Azt hiszem most mindannyiunkban felbolydult valami...

Nekem is olyan nagyon valóságos lett hirtelen. Reggel még úgy terveztem,hogy ma henyélő napot tartok, de inkább befejeztem a nagytakarítást, és egy kosárba bepakoltam a kórházas motyó egy részét, még a nagy táska mosásban. Most olyan a hasam, mint a kő. Szerintem holnapra lesz tuti. Tegnap azt mondta a férjem, hogy szerinte lejjebb van a hasam. ÁÁÁÁ! Ott még nem tarthatunk... Jövő héten pénteken megyünk a kórházba a szülésznővel beszélni, szerintem CTG is lesz. Ambuláns szülést tervezünk, remélem menni fog.
judit34
Ausztria
 
 
 
 
 
 


Köszönjük! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

villo86
Mátészalka
 
 


Villő! Gratulálok és sok-sok boldogságot, egészséget nektek!

Lilypie Pregnancy tickers
kkorsi
Budapest XI. kerület
 
 


De édes Manócska! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nagy kedvet kaptam most én is a babázáshoz! :oops: :wink:
Azért nekem még várnom kell....

molly80
 
 


Villo!
Nagyon kis edeske a kisfiad! :lol: :lol: De jo neked,hogy mar babazhatsz!

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Villő:
Nagyon édes!! :)

Én a nagy számolgatásban rájöttem, hogy holnap még csak vasárnap, így hétfőn lesz CTG.
Közben persze megint jó kis jóslóim vannak, nem bírjuk a meleget, még jó,hogy itt a saját bejáratú Védőnő szomszédom, itt a Dopplere, és meghallgatjuk Somát minden du. Ma ez egész udvar (13 lakásos ház) az én kisfiam szívverését hallgatta :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!

Jó az ilyen szomszédság :lol: :lol: Az a lényeg,hogy minden oké.

Nekem ma kellett volna dokihoz mennem,de lemondtam,mert ma nincs kocsi és ebbe a hőségbe képtelen vagyok BKV-zni.Illetve a hosszú utak gyalogosan már egyáltalán nem esnek jól.Éjszaka kb:2 volt mire eltudtam aludni.Iszonyat ez a hőség.

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Villő
Még-még sok-sok képet kérünk! :lol: :wink:
Amíg a sajátjaink még rejtőzködnek, addig gyönyörködhessünk a Te babádban! :oops: :wink:

Ibici
Én inkább a meleget kérem... a jövő hét eléggé hidegfrontos lesz az előrejelzés szerint :cry: :cry: :cry: :cry:
Hogy tudál aludni, elküldök neked néhány álommanót. Nálam akkor is marad még bőségesen! :wink:

Kép
trigemini2012
Fehértó
 
 


Ez a Bezzeganyán volt még régebben, nekem nagyon tetszett. 1344158452.4189.pdf

Zsófi


Kép

Kép
bruck
Budakeszi
 
 
 
 


Gemini! Én is kérek pár álommanót. Az elmúlt napokban nagyon rosszul aludtam :( vagyis inkább azt mondanám, hogy alig aludtam.....

Tiszta izgiben nézem a fórumot, mikor kapunk egy újabb babafotót valakitől!!!! :D

Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
rizsmike
Budakalász
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: