Új privát üzeneted érkezett!

Kösziii :wink: :wink: :wink:

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Csatlakozom, drukk a kistesóhoz, Tina! :)
20140503222551
 
 


Segítsetek!

tegnap Ármin reggel fél 6tól délután fél 5ig összvissz 260 milit evett, aztán este lefekvéskor 180at és ennyi.

a mai napunk megint rossz, 4 óta nem akar enni....már 2 hete egy borzadály az etetés, minden energiám elveszi...miért nem eszik? ha igen miért sírva?
mindegy h anyatej, v tápszer, v gyümi.....

KépKép
dike
 
 

 
 

na most felébred azaz 1 órája,és azóta zajlik az etetés, először rákap szívja, első puki abbahagyja...sír, beszorítja a szájáét, jön a baba, zene pár korty beszorít...folyt köv...aztán már a párom mondja hagyjam, mondom nem lehet, mert tuti azért nem kéri amiért a kaki jön....iphon-on bekapcsoltam a kedvencét, icipici házikó....megint evett...jött a kaki...utána megint sokat evett,jött a puki, abbahagyta..aztán 130miliből végül 10 maradt, már nem bírtam tovább....szóval tuti h mindig a kaki a ludas!!!!!!!!!!!!

KépKép
dike
 
 


Dike!

kitartást! Én ezt csináltam majdnem másfél hónapig. Állandóan ordított evés előtt, az elején volt olyan, mikor két órán át is. Meg olyat csinált Lili, hogy 60 ml-vel elvolt 3 órát!!!! Ha én nem etettem, akkor nem is jelezet volna, hogy éhes. De mindig ordított utána meg evett mint egy hülye :D Volt olyan nap, hogy 500 ml-t nem evett meg!!!! Mostmár jobb a helyzet, néha még sír egy nagyon picit, de már van olyan amikor szó nélkül elkezd enni, és szépen megeszi mindet. Vagyis a végére kapkodja ide oda a fejét, és úgy eszik mint egy kismalac :D Meg mostmár jelzi, ha éhes!!!!
Nekünk a foga miatt volt ez! Tegnap is úgy evett 100 ml-t, hogy szívott kettőt utána ordított, szívott kettőt, ordított, így ment míg a végén el nem aludt.

Ha Te a hasára gondolsz, hogy amiatt van, akkor nem lehet, hogy valamelyik bébiételt nem bírja a kis pocija? Espumisant vagy infacolt nem adsz neki? Hátha akkor jobb lesz a helyzet!
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Zsanka! nem adom ezeket a szereket,mert régen adtam rosszabb volt a helyzet! meg amúgy nem fáj neki, csak miután el kezd enni, és leér úgymond a gyomrába...és beindul az emésztés...azaz a kaki kezdete. remélem már jobb lesz, mert megőrülök!

KépKép
dike
 
 


Azt elhiszem! Egy időben mi is így voltunk, én is azt hittem a hasa miatt van, sokáig tartott, de már javult a helyzet!!! Nálatok is fog, mert Árminnál is már elég rég óta húzódik ez az egész.
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Tinus! Szevi tényleg jó nagy baba, és nagyon ügyi! szemszín kicsit sötétült, h lesz e belőle teljesen barna nem tudom,mert most még mindig zöldes barna.

Kisbarack! Ármin is nem egész 3 hósan forgolódott,most meg tök ritkán:)

Milli! Árminnak is ugyan ezek a méretei csak 1 centivel nagyobb:)jobbulást a csöppségnek, Ármin is megfázott, nagyon náthás!:( az én fiam ugyan így eszik! ő eltolja az üveget, majd a szájába húzza, kiveszi, beszél neki, nevet, visszatolja.....nagyon durva nálunk is az etetési procedúra, írtam is tegnap!:((((((((
gyönyörű kislányod van! mi napirendünk ne kérdezd katasztrófa, de azért leírom. este 8 kaja, aztán 1, 4 utána 8-10 között amikor elfogadja, után alvás 1óra, utána játék, dél-1 között kaja,utána játszás alvás 2óra kb aztán 4-5 között kaja, és újra este 8. tehát 7szer eszik.

KépKép
dike
 
 


Na már 3. napja teljesen máshol van mindig a kiságy, a helyzet változatlan.megint nem aludtam semmit éjjel:(((((((((((((((((((((
fél 12,1,fél 3, fél 4, fél 6, fél 8 így kelt:(((

KépKép
dike
 
 


Jaj Dike! Nagyon nagyon sajnállak. Nem a foga miatt van ez az egész? Amiket vettél neki a fogára nem használnak semmit???? Kitartást! És ha a Ti szobátokban lenne a kiságya? Azt nem próbáltátok még? Akkor nem aludna nyugodtabban?
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Zsanka! nem azt még nem próbáltam!:( végső esetben majd azt is,most a hőmérsékleten,meg páratartalmon variálok,megmértem anyuéknál, és majd itthon is úgy alakítom!

KépKép
dike
 
 


Mostanában Lizus is kevesebbet szopizik,alig győzöm a szoptatósteát inni,nehogy elmenjen a tejci! :D
Anna szeme kék volt másfél éves koráig akkor elkezdett zöldülni,most totál zöld!Még zöldebb,mint az enyém... :lol:
Lizusnak is egyenlőre kék a szeme....
Mi tök betegek vagyunk,az egész család (kivéve a picike)!Ti hogy vagytok?
Remélem megússzuk az ügyeletet... :?

Kép
Kép
bell25
 
 


Mi is betegek vagyunk :(, köhögés, torokfájás, hasfájás. Egyedül Julcsi van jól, remélem tartja magát.

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


sziasztok!

na ma éjjel 21-22 fok volt 54% páratartalom és éjfélkor és 3 kor kelt enni,utána 6 de akkor nem evett,magam mellé tettem és még a 8 ig aludtunk. az idő miatt már 7 kor el kellett vinnem fürödni olyan nyűgös volt fél 8 kor már evett aludt azért kelt már éjfélkor!


jobbulást a betegeknek, nálunk csak a pici náthás!

KépKép
dike
 
 


ki mit vesz a kicsinek karácsonyra? nálunk sehol sincs szőnyeg, csak hideg kő mindenhol...szerintetek az a mi is??? őőő az a szivacsféleség kirakó amit földre lehet tenni:)))...az jó ötlet, h majd azon tudjon ülni játszani. mászásra megoldás nem tudom mi lesz, nálunk is mindenhol hideg járólap van:(((
kompja lesz valakinek?

KépKép
dike
 
 


dike, nekünk van olyan mászó szivacsunk és a védőnő le is parancsolt már minket a földre, úgyhogy ő most ott tölti a napjait. Igaz nálunk parketta van, szőnyeg és még arra is tettem egy vastag pokrócot és úgy rá a szivacs... nagyon bevált nekünk, ha hason van már a fenekét is kinyomja.
20140503222551
 
 


Sziasztok!

Lili megfázott. Tegnap vittük az ügyeletre és szerencsére pont a mi doktornénink volt az ügyeletes :D Mára már egy picit jobban van, de annyit hapcizik szegénykém, és nem győzöm az orrát szívni, amit persze nagyon nem szeret.

Néha mi is leköltözünk a földre. Nálunk parketta van és szőnyeg, és még arra leteszek egy vastag plédet, és azon játszunk. De az ágyon többet vagyunk, ott kényelmesebb (nekem) :D

Kisbarack, Bell gyógyuljatok meg!!!
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Nekünk a járókában van a puzzle szivacs izé, a földre meg van egy baba pokróc, amit leterítek néha, ha egyszerűbb a földön játszani.

Kinek mit csinál a babája? Nálunk Dodó hasra fordul és 1 percen belül megteszi a 360 fokot. Meg a fenekét ezerrel nyomja ki. Mi a következő lépés?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, csak velünk semmi extra nem történik :) Lányok a héten itthon vannak őszi szüneten, Gábor meg csak nőőőőő :)

Ő nem csinál semmit, csak egész nap karattyol meg vigyorog, odáig vagyunk tőle :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Ja, nálunk is van puzzle szőnyeg, nagy nehezen találtam nagyot, 70x70 cm-s darabokból áll, ezen játszanak a lányok is, meg Gábor is ezen hentereg :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


na akkor elég sok mindenkinek van!

Ármin mit csinál??? 2 napja csak hisztizik, sehogy se jó neki....már se a jároka, se hasalás, hinta, se játékok, semmi.......vááááá.

amúgy forog háton körbe körbe...oldalra fordul, át még nem. hasról sokszor billen hátra. ül egész nap az ölemben karomon, dobálom össze vissza, jár ugyanis állni szeret a legjobban, persze én a hónalja alatt fogom, és éppen hogy leér a lába és tapossa a földet lépeget...így ellene egész nap, nekem meg leszakad a derekam. az altatási rend is felborult, eddig csak betettem a babakocsiba kicsit toltam és aludt is most meg mindig üvölt...
ja meg még a laptop, és telefonom érdekli!

egész nap nem csinál mást,mint az öklét, ujjait nyomja le a orkán, meg rágja....etetni is alig lehet, egy kanál főzelék,utána be az ököl...ha lefogja valaki a kezét, ideges lesz el kezd sírni.

KépKép
dike
 
 


Dike!

Szerintem a foga miatt csinálja ezt az egészet! Nem kened a kis ínyét? A kúp nem segített. Írtad, hogy vettél rá sok mindent? Nem használ egyik sem? A borostyánláncot nem próbáltad?
Kitartást!!!

Lili is szeret ölben ülni (persze tartjuk a kis hátát) és úgy nézelődne egész nap :D
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Kép Lizus
Kép

Sikerült feltöltenem képeket!!!! Hurrá! :lol:

Kép
Kép
bell25
 
 


Ó de drágák!!!!!!...és azok a hatalmas kék szemek.... :)

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Jujjj, nagyon édik :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Zsanka! a krémet lenyalja..akkor mit ér? homeopátiát adom! borostyánlánca van éjjel-nappal! kúpot még nem használtam, az ilyen nyugtató kúp.

ma is 2szer kelt a drága juppi!!!!!!!!!! de nagyon köhög, el kell vinnem dokihoz vmit írjon fel. mit lehet rá?

Bell! nagyon nagyon édesek együtt!

KépKép
dike
 
 


Bell! Nagyon szépek a gyerekek!!!

Lili már jobban van, igaz még folyik az orra, de szerencsére gyógyul, csak a foga bántja de nagyon. Evés közben felordít és utána alig lehet megvigasztalni.
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


bell, de szépek :)

Ja, ilyeneket Gábor is csinál, hogy oldalra fordul, meg hason kinyomja magát, meg a hátán fekve forog körbe-körbe, de ennyi. Ülni ő is szeretne, de egyelőre csak a pihenpszékében tud felülni, ott mindig felhúzza magát.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Már 4. napja 2 szer kel juppiiiiiiiii!:))) kapott a köhögésre náthára, fenistil cseppet, sinupret cseppet, meg kalciumot, talán egy kicsit már jobb!

KépKép
dike
 
 


Szia Dike!

Mi is szedtük a sinupretet és a kalciumot. Nekünk segített. Meg mi még Algoflex babyt és cebiont adtunk neki! De már jól, van, így hétfőn megkapja a szurikat. Szegénykém most is úgy ordított, amikor doktornéni hasra fordította, pedig csak megvizsgálta :D Azt hitte szurit kap, alig tudtam megnyugtatni.
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Holnap megyünk Salgótarjánba rokonokhoz, 200km...kíváncsi leszek az útra!:) anyum tesóm meg én megyünk.

Ármin már fél 7 kor kelt, de azóta gagyog, a távkapcsolónak!:)

Karácsonyi ajándékom meg van Árminnak! vettem egy játék mobilt, fürdőkádba játék szettet, meg még fürdőkarikát szeretnék!

Már ezeket esszük: alma, őszi, maracuja, sütőtök, burgonya,brokkoli,zsenge zöldségek kukoricakrémben-ebből tegnap megevett 3/4 üveggel!finomfőzelék nem ízlett neki. ma új kaja lesz vilmoskörte, délben meg zöldbab burgonyával! 2 napja esszük délután a tejpépet is,imádja milupa milumil Ha vaniliás!:)))

Ma vagyunk 5 hónaposak:)

nekünk már nagyon kicsi a mózes,ti mikor váltotok sportrészre?

ezeket tegyétek sorrendbe melyik a legjobb???:))
1.http://www.jateknet.hu/sutifalo-kincsesbodon-2011-945,
2.http://www.jateknet.hu/razd-meg-es-indu ... yauto-9813 ez nagyon jó pofa minimaxon reklámozzák, lehet majd szivatni ő meg csak mászik utána:)))
3.http://www.jateknet.hu/dalolo-mesekonyv-946

4.http://www.jateknet.hu/zenelo-tv-2177

lehet egyik se nyugodtan mondjátok meg!:) nem vagyok tapasztalt anyuka!:)

KépKép
dike
 
 


Holnap megyünk Salgótarjánba rokonokhoz, 200km...kíváncsi leszek az útra!:) anyum tesóm meg én megyünk.

Ármin már fél 7 kor kelt, de azóta gagyog, a távkapcsolónak!:)

Karácsonyi ajándékom meg van Árminnak! vettem egy játék mobilt, fürdőkádba játék szettet, meg még fürdőkarikát szeretnék!

Már ezeket esszük: alma, őszi, maracuja, sütőtök, burgonya,brokkoli,zsenge zöldségek kukoricakrémben-ebből tegnap megevett 3/4 üveggel!finomfőzelék nem ízlett neki. ma új kaja lesz vilmoskörte, délben meg zöldbab burgonyával! 2 napja esszük délután a tejpépet is,imádja milupa milumil Ha vaniliás!:)))

Ma vagyunk 5 hónaposak:)

nekünk már nagyon kicsi a mózes,ti mikor váltotok sportrészre?

ezeket tegyétek sorrendbe melyik a legjobb???:))
1.http://www.jateknet.hu/sutifalo-kincsesbodon-2011-945,
2.http://www.jateknet.hu/razd-meg-es-indu ... yauto-9813 ez nagyon jó pofa minimaxon reklámozzák, lehet majd szivatni ő meg csak mászik utána:)))
3.http://www.jateknet.hu/dalolo-mesekonyv-946

4.http://www.jateknet.hu/zenelo-tv-2177

lehet egyik se nyugodtan mondjátok meg!:) nem vagyok tapasztalt anyuka!:)

KépKép
dike
 
 


sziasztok!

dike!
nekünk sütibödönünk van és Kiara most kezdett el vele rendesen játszani,
Benettet csak a piros orra érdekel ahogy villog amikor beszél...
a versenyautót én is néztem Benettnek :wink: szóval nálam az az első
a daloló mesekönyvhöz még kicsi sztem...
ez a zenélő tv sem rossz,de nekem Kiara után az a tapasztalatom,h
ezekhez még sajna kicsik...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Köszi csajok a dícséreteket! :D
Úgy néz ki a család naggyja meggyógyult,kivéve én :?
Ti már meggyógyultatok?
Dike,milyen volt a rokonlátogatás?Nekünk a Fischer Price játékok közül a Tanuló kutya van,azt nagyon szereti mindkettő... :lol:

Kép
Kép
bell25
 
 


sziasztok!

azt szeretném kérdezni h ha pl reggel 6-7kor eszik Ármin tápszert akkor én 10kor ha csak gyümit adok, vagy zöldség most mindegy, azzal nem lakik jól délig. ilyenkor mit kell tenni? gyümire tápszert, vagy tápszerre gyümit, vagy csak tápszert??? délbe főzelék van, már megenne simán egy 190g-os üvegest..de ott is úgy vagyok vele h adom a felét, háromnegyedét, és utána rá a tápszert de azt nem nagyon akarja akkor elfogadni. váltsam ki teljesen a déli etetés? délután meg vagy tejpép vagy tápszer.

7kor tápszer 10kor csak gyümi 12kor főzelék 4kor tejpép 8 tápszer meg éjjel 2 tápszer- ha így lenne nem kevés a tápszer????

vagy néha ne adja gyümit hanem helyette csak tápszert, néha ne adja tejpépet hanem tápszert?

leírnátok h kéne?

KépKép
dike
 
 


Az utat viszonylag jól bírta,Pestig aludt az 100km aztán kicsit játszottunk, imádja ezt a tanuló macit,aztán még 80 km-et el volt valahogy az utolsó 20km-en kellett kivennem a hordozóból,vissza fele ugyan ez.ott nagyon jó kisbaba volt,mindenkinek beszélt, mosolygott, nem félt senkitől!
Viszont a köhögése visszaesett, annyira hörög, tele lehet slájmmal,holnap kell vissza vinnem a dokihoz!

ja és köszi a játékokról a véleményt! tanuló kutyusunk van!

KépKép
dike
 
 


basszus nem is mondtam,képzeljétek utána jártam h miért kapok több pénzt mint kéne, és kiderült h én is kapom a családi adókedveezményt, meg a férjem is,pedig csak neki lett megigényelve! nagyon faszaaaaa és már megint nem a mi hibánk és fizethetünk vissza. normálisak, és mi a f----ból??????????????,,

Aki Tgyás-on van az megigényelte már a Gyed-et?h kell mi kell hozzá?

KépKép
dike
 
 


Dike!

Ha csak gyümölcsöt adsz neki, akkor délig nem fogja kihúzni!!!! És ha gyümölcsre adsz tápszert, akkor meg fájni fog a hasa. Gyümölcsöt két evés között adjál neki!!!!
HA ebédre megenné az egészet, akkor miért nem adod neki? Utána meg itatsz vele egy kis teát vagy vizet és elég, a következő etetés meg lehet megint tápszer vagy tejpép. Lili reggel eszik 6-7 körül, akkor 10 körül gyümölcs, a következő evésre kap egy kis krumplit almával, de mivel még nem eszik annyit, hogy ez egy evésre elég legyen, adok neki tápszert, utána megint csak tápszer, 2 óra múlva gyümölcs, majd az esti tápszer. Mi még csak itt állunk.

Pénzvisszafizetés. Én az egész terhességem alatt táppénzen voltam, annyit hánytam, na az iskola nagyon okos bérszámfejtője úgy csinálta, hogy augusztusban 110000-et vissza kellett fizetni!!!!! A k...v nénikéjét (már bocsánat) mi a picsából, ha így is 60000-eket kaptam, és hogy lehet az, hogy ezt csak a táppénzen lévő kismamákkal csinálja???? Na mindegy nagy nehezen visszafizettük. De az okosa, a GYED-hez való igénylőlapot, a suliba küldte ki, pedig tudja, hogy az én szerződésem, még augusztusban lejárt!!! Nagyon okos, csak tudnám hogy csinálja ezt 35 éve!!!!

A GYED-hez majd küldenek egy nyomtatványt, amit ki kell tölteni, és vissza kell küldeni a MÁK-hoz. Ja két példányban kell kitölteni, és nekem egyet küldtek!
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Zsanka! na de akkor 10kor te is csak gyümit adsz...ás kibirja délig utána neked ugy h reggel 6-7 között evett tápszert?

nekem is 100.000ret kellett augusztusban táppénz miatt:(

KépKép
dike
 
 


Ki, mert mi négy óránként eszünk, és így a reggeli után 2 órával kap egy kicsi gyümölcsöt nasiként :D. Egyszer próbáltam rendes evés helyett, de nem volt elég neki, és csak ordított.

Sajnálom, hogy Neked is ennyit kell visszafizetned!!!!
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Dike!

Egy kis segítség, hogy én mi alapján adom Lilinek a gyümölcsöt, és a déli főzeléket. Részlet a "Mit egyen a gyerek" című könyvből:
(megjegyzem, hogy itt most nem az időpontok és a mennyiségek a fontosak, hanem a sorrend)

Négyhónapos csecsemő napi tápláléka:
7 óra: tápszer
9 óra kb 30-40 g gyümölcs
11 óra tápszer
15 óra 180 g főzelék
17 óra kb 30-40 g gyümölcs
19 óra: tápszer
23 óra 160 g főzelék


Öt hónapos baba tápláléka:
7 óra tápszer
9 óra: gyümölcs
11 óra kétharmados tejbedara (tejpép is megteszi)
15 óra : főzelék (a könyv 180 g burgonyás répafőzeléket ír babnyi vajjal, csontlével felengedve)
17 óra: gyümölcs
19 óra: tápszer
23 óra főzelék


Nálunk az evési időpontok majdnem megegyeznek, annyi a különbség, hogy Lilinek az utolsó evése nem 23 órakkor van, hanem fél 9-kor és akkor már csak 90-120 ml tápszert eszik. A mennyiségek mind a főzeléknél, tápszernél és gyümölcsnél természetesen babánként változhat, van amelyik baba többet eszik, van amelyik kevesebbet.

meg még azt írja, hogy ha a főzelékből megeszik a baba 100 grammot akkor legyünk elégedettek és utána még adjunk neki tápszert. Kb öt hónapos korig maradhat így, ekkor az ebéd már lehet kizárólag főzelék. És ha Te csinálod, akkor ebbe babnyi vajat, vagy olíva olajat is lehet tenni. (Utóbbi egészségesebb)

Remélem tudtam segíteni. :D
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Ez milyen könyv? Ki az az elvetemült, aki éjjel főzeléket kanalaz a gyerek szájába? :lol: Nekem mindig azt mondták, reggel és este egy éves korig anyatej/tápszer legyen. Na de éjjel főzeléket enni? :shock:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Hát igen ezen én is csodálkoztam :D Pedig nem mostani, már majdnem 14 éves!!! Végül is az utolsó két evést meg lehet cserélni :D
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Azért elképzelem a kómás fejű szülőt, amint a nem kevésbé kómás kisdedbe sárgarépafőzeléket kanalaz, majd átöltözteti, lefekteti, és mindezt este 11-kor :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Dike nekünk is van tanuló kutyusunk, Julcsi imádja.

Hát csajok, amikor Bori kisbaba volt, nekem is azt mondta a védőnő, hogy este 10 körül adjak neki főzeléket :shock: . néztem is nagyokat... Szóval tényleg van egy ilyen verzió. Bevallom, én soha nem adtam estére a gyerekeknek, nem volt hozzá türelmem, meg nem is hiszem, hogy éjszakára jót tenne, azért csak nehezebben emészthető, mint a tápszer (gondolom).

Nálunk még mindig csak cicizés van, semmit nem fogad el Julcsi. Minden héten próbálkozom, de nem fogom erőltetni.

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Azért mi se adjuk neki a főzeléket, szerintem is nehéz lenne. Tényleg mindenki mást mond, ez csak egy példa és természetesen nem kell betűről betűre követni, mert akkor Lilinek sokkal többet kéne ennie :D
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Így van Zsanka, gyerekfüggő ki mennyit eszik :wink:

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


kisbarack!

Benett nekem sem fogad el semmit sajna ráadásul ő tápszeres már és jó lenne
kiváltani étkezéseket,de nem kéri ráadásul rekedése is van tőle :?

Kép
Kép
csibe83
 
 


Csibe hát igen, nektek jó lenne, ha már enne Benett a tápszer miatt. Nekem a nagylányom volt ilyen, 7 hónapos koráig semmit, de még a vizet sem fogadta el még nyáron sem. Aztán a milupa vaníliás tejbepépet ette meg először.
Bereked Benett a kajától? éééédesem:))

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Zsanka! köszi igen, segítettél,meg is próbálom így etetni! annyi h nekem ha fél 8kor ha elalszik,akkor én nem etetem meg utána, csak ha legközelebb felkel 1-2 között.

KépKép
dike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: