Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!!

UH-khoz nagy gratula!!! Nagyon vagányak a képek!!!


Nekem most rohannom kell, mert ma szabin vagyunk, de itt van a kismama babaruhabörze dátuma:

2009 április 25
(szombat 8-tól 15 óráig)
Budapesti vásárközpont A pavilon


Szerintem a www.kismama.hu-n vannak fent részletek

Este vagy holnap reggel jelentkezem!

üdv
Petra

KépKép
csikipetra
 
 


Jó reggelt!

Egy nap alatt rengeteget írtatok! :D

Andi,bobóka szívből gratulálok az eredményekhez! 8)

Én is iszok szénsavasat.Vizet,néha üdítőt is!

Kép

Kép
tisz
 
 


Kata doki után gyere!!!! :)

Kép

Kép
tisz
 
 

 
 

Jó sokat írtatok, nem bírok lépést tartani!

Andi!

Nagyon szép a baba!!!!!

Kép
arvaerika
 
 


jó reggelt!

Kata megy a drukk!Gyere a hírekkel!!

Petra,köszi az infot!!!Majd mesélj mit találtál a börzén,és hol voltatok?

sutimano76
 
 


Jó reggelt!

Kata drukk a dokihoz,siess vissza.

Kép
v.andi
 
 


Lányok csak fél 5-re megyek. De sietek! :D

Kép
kata05
 
 


Vandi , Bobóka gratula!!!! gondolom, h h megkönnyebbültetek:D


Én ma voltam védőnéninél, kaptam kiskönyvet:D úgyh hivatalosan is most már kismami vagyok!:D

Mi most a Petőfi hídnál lakunk a pesti oldalon, és nyár végén költözünk a kosztolányi tér közelébe, vissza a számunkra oly kedves XI. ker.be...

Na, de most búcsúzok, elmegyünk síelni..
Mindenki helyett napozok majd, és hozok nektek is napsütést!! (havat gondolom már nem kértek :lol: )

Vigyázzatok magatokra és a babókra addig is!!!!

Kép

Kép
móka:)
 
 


Móka Te is vigyázz magatokra, ha lehet ne szaltózz! :) :) Jó pihenést! :) :)

Kata az étkezési utalvány csak adható, tehát nem jár :) A munkáltatón múlik, hogy adja e vagy sem.

Én is iszom szénsavasat, szénsavas ásványvizet :)

vicger
 
 


Csunyeszka!
Akkor megnyugodtam, mert a férjem is el akar jönni és hát ő nem tud órákat várni, én meg nem akarom hallgatni a hisztit... pasi :lol:
Engem sem érdekel, ha bunkó, nagy szám van, megvédem magam. :lol: :wink:
Pont ma reggel beszéltem egy ismerősömmel, ő az első lányát nála szülte és nagyon meg van vele elégedve. Szóval van aki szereti...
Ja és képzeld, a bátyám nála született annó... :lol: aztán anyukám hallotta mennyi beteg baba született nála, így én már másnál.
Végülis én örülök a plusz uh-nak, mert amúgy csak a 18-20. hetin láttam volna őket.

Kata!
Várunk doki után.

Bobóka!
Gratula a kis lehet, hogy fiúhoz! :lol: :lol: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


[quote="móka:)"]V írta:móka:)andi , Bobóka gratula!!!! gondolom, h h megkönnyebbültetek:D


Én ma voltam védőnéninél, kaptam kiskönyvet:D úgyh hivatalosan is most már kismami vagyok!:D

Mi most a Petőfi hídnál lakunk a pesti oldalon, és nyár végén költözünk a kosztolányi tér közelébe, vissza a számunkra oly kedves XI. ker.be...

Na, de most búcsúzok, elmegyünk síelni..
Mindenki helyett napozok majd, és hozok nektek is napsütést!! (havat gondolom már nem kértek :lol: )

Vigyázzatok magatokra és a babókra addig is!!!!


Te / ti pedig érezzétek nagyon-nagyon jól magatokat, azért vigyázz magadra nagyon :wink:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Sziasztok!

1 hétig nem tudtam jönni... de az utolsó 3 nap azzal telt, mert olvastam vissza... :) Rengeteget írtatok... nem baj! :)

Szénsavas: Nekem beszólnak a környezetemben, hogy nem szabad... de nem érdekel... a szénsavmentestől hányingerem van...

Hétvégén voltunk lakodalomban... fúúúú nagyon jó volt... fél 4-ig bírtuk... (én bírtam volna még... :oops: de a férjem álmos volt... ) A baj csak az volt, hogy nagyon hideg volt... :(
Kicsit fáj is a torkom... de vettem azóta homeos köhögés elleni szirupot... szőrnyű illata van... de az íze édes... (az illata nekem kicsit olyan, mint a széna amikor meg van száradva.... elég töményen...) de inkább ez, mint bogyó...

A fejem is fájt már múlt hét óta minden délután... akkor arra is vettem homeos bogyót... az is bejött... :)

A kajáról... én is két óránként éhes vagyok... és szinte alig bírok magammal, nagyon ideges tudok lenni, ha nincs mit egyek, vagy épp nem kívánom ami van...

Céges telo: nem tudom meddig hagyják nálam...remélem nálam maradhat... a főnököm felesége 1 napot sem dolgozott a cégnél mégis van neki... :( A remény hal meg utoljára... :)
De ha elveszik...az sem baj... :)

Picassa elérhetőséget kaphatok én is? Még soha nem használtam... esetleg segítséget is pü-ben???
vikiviktor
 
 


[quote="vikiviktor"]S írta:vikiviktorziasztok!

1 hétig nem tudtam jönni... de az utolsó 3 nap azzal telt, mert olvastam vissza... :) Rengeteget írtatok... nem baj! :)

Szénsavas: Nekem beszólnak a környezetemben, hogy nem szabad... de nem érdekel... a szénsavmentestől hányingerem van...

Hétvégén voltunk lakodalomban... fúúúú nagyon jó volt... fél 4-ig bírtuk... (én bírtam volna még... :oops: de a férjem álmos volt... ) A baj csak az volt, hogy nagyon hideg volt... :(
Kicsit fáj is a torkom... de vettem azóta homeos köhögés elleni szirupot... szőrnyű illata van... de az íze édes... (az illata nekem kicsit olyan, mint a széna amikor meg van száradva.... elég töményen...) de inkább ez, mint bogyó...

A fejem is fájt már múlt hét óta minden délután... akkor arra is vettem homeos bogyót... az is bejött... :)

A kajáról... én is két óránként éhes vagyok... és szinte alig bírok magammal, nagyon ideges tudok lenni, ha nincs mit egyek, vagy épp nem kívánom ami van...

Céges telo: nem tudom meddig hagyják nálam...remélem nálam maradhat... a főnököm felesége 1 napot sem dolgozott a cégnél mégis van neki... :( A remény hal meg utoljára... :)
De ha elveszik...az sem baj... :)

Picassa elérhetőséget kaphatok én is? Még soha nem használtam... esetleg segítséget is pü-ben???


Vik: nekünk is nagyon beválik a homeopatia ;) ... Lilla egész télen egyszer, 1 napig volt beteg, pedig járunk közösségbe :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Viki, írtam neked privit a Picasáról!

floranan
 
 


Móka,érezzétek jól magatokat,és tessék nagyon vigyázni!!!Jó pihenést.

Viki,a főnök felesége az más :wink: :lol:

Kép
v.andi
 
 


Móka, vigyázzatok egymásra, és érezzétek szuperül magatokat!

floranan
 
 


Ha már kajákról írtatok:

Az Ikeában most 10 db húsgolyó burgonyakörettel, mártással, dzsemmel 100 Ft. Azt hiszem hónap végéig.
Aki szereti.....

Kép
arvaerika
 
 


Mennyit tudtok írni egy nap alatt! Nem győzöm visszaolvasni!
Most is tanulnom kellene, de gondoltam, még megnézem mit írtatok. legalább egy órája csak olvasok! ez érdekesebb, mint a tananyag!
ma voltam védőnőnél, és azt mondta az AFP-re a baba méreteit veszik figyelembe, nem a terhességi időt. én ma vagyok 13+2, de a baba a múlt hét keddi uh szerint volt 13+3. akkor most mikor kell menni? A dokihoz csak jövő héten kedden tudok menni, az még nem késő remélem!

KépKép
Kép
s.vera
 
 


Vera!

Állítólag 17-18 hétig belefér. Én is 16+5 n megyek, mert papír szerint akkor töltöm csak a 16+2-t.

Kép
arvaerika
 
 


Köszönöm az elérhetőséget!

Megnéztem a képeket... nagyon jókat raktatok fel... :)

Majd otthonról megpróbálkozom én is... :)

Itt a melóhelyen nincs a gépemen kép... így is olyan car gépem van... de szombaton jön az új gépem... Yiiiiiippppppppppppppiiiiiii....
Nagyon örülök neki... már olyan régóta vágytam egy újabbra... tulajdonképpen azért, mert itt a melóhelyen én vagyok az első irodában dolgozó... 4,5 éve vagyok itt... ugyanazzal a géppel... és már rohadt lassú... azóta már volt egy kolléganőm (aki azóta le is lépett)... sőt van azóta mégegy.... és mégegy (aki helyettem lesz...)... És múltkor az informatikusunk annyit mondott a főnöknek, hogy ideje, hogy nekem is adjanak egy új gépet... mert aki ide belép azonnal kap egy újat... én pedig szenvedek a régivel... :( de szombathoz már csak kettőt kell aludni... :)

Jaaj asszem elkapott az álomkór... úgy tudnék aludni....

:shock:
vikiviktor
 
 


Rubint Réka torna letölthető:

http://barbara-dvd.blogspot.com/2008/09 ... torna.html

Összes fájlnak egy könyvtárban kell lenni, és csak a zip végűeket kell megnyitni.

Egy másik topikból másoltam.

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok!Túl vagyok a kombi teszten,levették a vérem,de azért maradt is. :)
Sms-ben jön egy kód meg honlap cím az eredméy miatt.Integráltra is mehetek(15e ért) a 16.héten,ezt majd még meggondolom.

Móka jó szórakozást,havat nem kérünk,csak napsütést.Vigyázz magatokra!!

sutimano76
 
 


Hol vagytok csajok????????

sutimano76
 
 


a picasan nem szaporodnak a képek,pedig legalább is én nagyon kíváncsi vagyok Kép

:oops: tudom aki kíváncsi hamar megöregszik(akkor ezért vagyok ilyen öreg???Ha ezt tudom 18 évesen!!!!)

sutimano76
 
 


Mindjárt megyek integrált tesztre, este mesélek, ha bírok, mert most alig bírok ébren maradni, teljesen le vagyok lassulva!

Álmos, álmos, álmos, álmos, álmoooooooos

floranan
 
 


Sziasztok!
Nagyon kedvesek vagytok, hogy így aggódtok értünk. Ma megkaptam a kombinált teszt eredményét, a Down-kór lehetősége szerintük 1:55, de tuti nem Down kóros, mert már a 12. héten szép nagy orra volt (3,1mm), és a Downosoknak ennyi idősen még egyáltalán nincs kifejlődve az orrcsontjuk. És azt is mondták Pesten, hogy a vérből vett eredményem nagyon rossz lesz a vérzések miatt. Ahogy én láttam, gyönyörű, egészséges kisbaba. Akárhogy is van, nagy szeretettel óvom és várom.
Vera, a férjem nagypapája Harasztiban volt lelkész! Anyósom ott is született. Mondjuk, ez nem tagnap volt :wink: ...
Én fogytam egy kicsit, de nem bánom. És már fel merek kelni...
Szép estét!!!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Anna úgy örülök Neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) Óvjad is azt a kis drága Csodát a pocakban! Biztos vagyok benne, hogy minden rendben van Vele! :) :)

vicger
 
 


Anna,
örülök h már jobban vagy és minden okés lesz.

A szeptemberi babák lesznek a legegészségesebbek a földön,mindenkié!!!!!!!

Én úgy születtem szeptemberbe,h 7 hónapra és 2 kg-val,de semmi bajom(a nővérem szerint szellemileg látszik csak meg Kép; ő a világ legaribb nővére,nem?)

sutimano76
 
 


Floranan,te mennyi folyadékot iszol egy nap????Drukk a teszthez!!!

sutimano76
 
 


Kriszti ,ti hogy vagytok,javul a helyzet????

sutimano76
 
 


Anna, mi még nem "találkoztunk", de örülök, hogy jobb a kedved, és jó irányban haladnak a dolgok!

floranan
 
 


[quote="sutimano76"]F írta:sutimano76loranan,te mennyi folyadékot iszol egy nap????Drukk a teszthez!!!


Hát változó, de sztem nem iszom eleget :( napkozben egyszeruen elfelejtek inni.... reggel es este inkabb.

Koszi a drukkot!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára floranan 2009.03.12 16:48-kor.

floranan
 
 


Azért is lehetsz álmos,mert keveset iszol.Nekem alig 100/70 a vérnyomáson ha nem iszok napi 1.5-2 litert és akkor olyan vagyok mint akit fejbe kólintottak.Amikor meg jó kislány vagyok(napi 2 vagy több liter)akkor tök jó no álmosság!!!

sutimano76
 
 


Ne feledd ha már szomjúságot érzel,akkor az a kiszáradás jele,ami terhesen nem jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Süti köszi kérdésedet, ma rosszabb a helyzet :( :( Ati éjjel alig aludt, lázas lett hajnalra, a köhögéstől, a trutyitól, ami a torkára folyt állandóan felébredt.. Mára már igazából semmit nem volt hajlandó enni :( :( folyamatosan lázcsillapítás van, és halálra vált üvöltés az orrszívástól :cry: :cry: .. a doki írt fel antibiotikumot, és köptetőt meg mindenfélét, de nem tudom beadni neki, kiveri a kezemből és üvölt.. :? :? :? Az már csak hab a tortán, hogy csak az ölemben van el egész nap.. Most is itt alszik rajtam. szegénykém, teljesen kész van :( Apával majd valahogy belekönyörögjük a gyógyszereket, remélem sikerül!

vicger
 
 


Köszi, hogy írtad, akkor próbálok többet inni!!! Vagyis többet fogok inni! :) (Azelőbb nem iszom Eleget-et akartam írni, nem meleget :) már kijavítottam...)

floranan
 
 


Egyébként ez az első betegsége szegénykémnek... Úgyhogy eddig még nem tapasztalt ilyen dolgokat.

vicger
 
 


floranan sütinek teljesen igaza van, tessék naponta minimum két és fél, 3 liter vizet inni!!

Egyébként ez majd szoptatásnál még hangsúlyosabb lesz, az elegendő folyadékbevitel az alapja a tejtermelődésnek! :)

vicger
 
 


Jajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj,azt hittem jobbulgattok már!!!Talán az alvás jót tesz neki.További jobbulást!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Vicger!

Jobbulást Atinak!

Anna!

Szerintem kérj beutalót szívultrahangra (ilyen előzmények után tuti adnak beutalót), ha valami gáz van, ott nagyon alaposan megnézik. Meg a 18. heti uhu is ad támpontot!
Gondolom, a magzatvízvételt nem engeded!
De lényeg, hogy pozitívan állsz a dolgokhoz!

Kép
arvaerika
 
 


A vérnyomim nekem 90/60, de sosem volt magas. Amikor rendszeresen futottam, a pulzusom 42-45 /perc szokott lenni.

Kép
arvaerika
 
 


Floranan,ha magadtól nem megy én ismerek egy teát ami majd rávesz.A sunrider termékekkel foglakozom,ezek a kínai regenerációs filozófia elvén készült termékek,100% növényi összetevőkből!!!!Mikor elkezdtem inni,egy hét alatt rendbe raktam a folyadék fogyasztásom,ugyanis folyamatos szomjúság érzetet produkált.Most sok lenne leírni mi mindenre jó még. de nekem bevált. 1 filterből 5 liter tea főzhető(olcsóbbra jön ki mintha ásványvizet vennék).Persze terhesség alatt óvatosan kell inni!

sutimano76
 
 


Inni tényleg kell, igaza van Sütinek! Én nem vagyok nagy ivó, viszont mostanában 2-3X is többet iszom, mondjuk szomjas is vagyok...

Kérdés: akinek több gyerkőce van, van valakinek emeletes ágya? Hogy vált be?Mivel költözni nem szeretnénk(pontosabban nincs rá keret), gondolkozni kell, hogy minél praktikusabban elférjünk. Sógorom asztalos, csak ötlet kéne....ha van valakinek.

Kép
arvaerika
 
 


Erika,mikor kicsi voltam nekünk az volt a nővéremmel(ő fennt és én lennt)Nincs még ugyan gyerkőcöm,de ahogy nézem a tieid,max Vikit tudnám egyenlőre fennt elképzelni.Aztán olyan 12-13 évesen kaptam egy zongorát(akkor már szüleim nem éltek,nővéremmel maradtam)és hogy beférjen a félszobába,az ágyat a zongora fölé a falra rakták,én imádtam,jó volt ott fennt kuksolni,Bár felülésnél vigyázni kellett,de az emeletes ágy nincs olyan magas.

sutimano76
 
 


Süti!

Vikinek van különszobája, és emeleteságya is! :lol:

Igazából nem is tipikus emeletest, hanem valami félemeletest, vagy galériát szeretnék, ami nem túl magas. Alá elférne az írasztal, Balázs jövőre sulis lesz....
Most egy kupacban alszunk a földön matracon, nagyon jó mindegyőnknek...
Az emeleteságyban az összebújást hiányolnám nagyon..... :cry:
(mármint a gyerekekkel)

Kép
arvaerika
 
 


Nekünk az volt, illetve a gyerkőcöknek. Gergő aludt felül, Vica alul. Nagyon szerették! Csak dicsérni tudom, mi is tervezzük a mostani ágyak cseréjét galériásra!

vicger
 
 


Erika ,mekkora a szoba,mert a mienk anno olyan 2×4m lehetett,és az ágy ami a falra lett fel szerelve,olyan 2×kb.1m.Csinálni lehet akkorát hogy akár 3-4 is elférjetek és akkor nem csak az íróasztal hanem mondjuk a kanapé vagy a tv állvány is befér.De akkor ezek határozzák meg a magasságot.

sutimano76
 
 


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Nem volt doki! Magánrendelésre mentem és fel sem hívtak!! :cry:

Kép
kata05
 
 


Kata,sajnálom!!!! Kép

Erika néhány ötlet,de szerintem sógor ennél szebbet is tud Kép
Kép
Kép

sutimano76
 
 


Kata, sajnálom :( :( El tudom képzelni mennyire dühös és csalódott vagy, hozzáteszem, joggal!!

vicger
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?