Új privát üzeneted érkezett!

Zsu: másodszor is egyszerre, de akkor Nila is csatlakozott :lol:
segítsééééég, anya megesz :lol: :
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kreiszi 2009.10.20 10:52-kor.
kreiszi
 
 


Ja a nappali, az már nálunk nem is játszótér, hanem kész vidámpark lassan... :D

Panna
pandusika
 
 


kreiszi: képet!!!

Kép
budabo
 
 

 
 

Eszter, de megindultak azok fogacskák, a betyárját! És a kajamennyiség! Azon csak néztem! Látod, Adrid bepótolja az elmúlt hónap nem megevett mennyiségét is. :lol:
igen szavazat

Amy, Vend barátunknak nagyon boldog első nevenapját kíván Léna és Édesanyja!
Igen, eltűnt Vend a vonalzód elejéről!

Nila, jaj, köszi a kedves szavakat! :oops: :oops:

Zsu, igen, megvan a számod, de légyszi írj nekem egy bkv-s leírást is, az örsről(blaha, deák, stb), vagy a Stadionokból megyek! Boráros térig tudom, az jó?

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Zvera: fenékbebillentős majd megölelős smájli :)

Én vagyok az egyik, aki általában a felére sem reagál, amit írtok, de örülök, ha olvasni van időm és hogy ne feledjetek, néha azért írok :)

Kreiszi: juszt is gyorsan megnézem :) megnéztem, jelzem én örülök neki, hogy nem Barbi az egyetlen majdnem ennyi kg :D

Zárt topik: mivel én kakukktojás vagyok és később csatlakoztam, így nem szavazok, de ha mentek akkor remélem jöhetek én is :oops:

Na megint ennyire futotta, mennem kell felkelteni Barbit (de utálom kelteni), de lassan indulni kell tesóért az oviba :?

Kép

Kép
hel29
 
 


Na zárt topik-témakörben úgy látszik, szinte mindenki hajlik az igen felé, illetve sok a mindegy. kérdés még a hova. Anyatanya merült fel, illetve barátnőmék mamaneten vannak, az is meghívásos. Anyatanyáról Julcsi testvére mondta, hogy nem az igazi a képfeltöltés, de Vero szerint szuperül működik, mamanetről barátnőm azt mondta, hogy tök jól máködik, az egyetlen dolog, hogy a képfeltöltés nem korlátlan, így egy idő után ha új képeket akarsz feltölteni, a régieket törölni kell. De amúgy szereti. Andus írta még netboardot.

mi most megyünk Adrival tanácsadásra (meg előbb meg kéne etetnem, mai menü is brokkoli, kíváncsi vagyok, ismétlünk-e gigaadagot...), déluátn jövök megint

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Boldog névnapot Vendel!!!!!

Kép

Kép
hel29
 
 


millye:hú,nem lehetett semmi az éjjel!de a lényeg,hogy újra cicizik!

nappali témához.nekem is tetszik,hogy mindenfelé találok Bazsi játékot a lakásban,este mikor megyek körbe,összeszedem és mindig mosolygok,olyan jó,hogy van nekünk egy bébink....valamelyik éjjel apa sokat forgolódott,mindig felébredtem és mutatja Bazsi zsiráfját,ami bent maradt az ágyban és az nyomta,de nem tette ki,odatette a párnája mellé....

panna:gratula Hannának!ügyesen belehúzott a mozgásba!

bogi:akkor ki is próbálod a lángost?

stelly:jó méricskélést!jó étvágyat Adrinak!várunka fejleményekkel!

kreiszi:neeeeeee,mááááár!nehogy izgasd magad Alex súlya miatt!és lógsz a laptetős képpel!

hel:rendeződött az ovi helyzet?

zárt topik:ha mindenki úgy gondolja,én is igennel szavazok...remélem visztek magatokkal :wink:

megyünk ebédelni!

Kép
nilabali
 
 


Millye: húú, 2 óránként cicizés, akkor most nem lehetsz valami kipihent. Igen cicizik Alex, most kezd visszatérni az étvágya, de a cicizéssel nem volt gond soha. Mai napig 1x-2x éjjel, nappal szinte minden evés után, de van, h 2 normál adagnyi evés közben is szopizik, vizet, gyümilevet nem hajlandó inni.
Panna: ügyi Hanna! Csak így tovább! Már írni is tud, azta… :lol: .
Helga: nem vagy kakukktojás, és nem az a lényeg, h később csatlakoztál, hanem az, h csapattag vagy. Na, de Barbi egy törékeny kis hölgy, azért egy fiúnak illene erősebbnek lennie :D
Nemsokára jönnek anyósomék unokázni, lassan lépek én is.
kreiszi
 
 


stelly:nekem mindegy hogy megyünk vagy maradunk és az is hogy hova, csak jól müködő legyen. Ezt már megszoktam, de a többség dönt. :lol: :wink:

nilababa:majd egyszer ki..de most diéta van. Nem is igazi diéta csak kevesebbet eszek és tornázok. Én az alvásnál összepakolok kicsit, mert Füge imád szét pakolni :lol:

Kép
budabo
 
 


Pandusika gratulálok a mászáshoz! Szépet írt HAnna! :lol:

Zsu83 bizony 2 óránként keltünk... fél tízig aludtunk de így is fáradt vagyok.... :roll:

Budabo éjszaka mint írtam fárasztó volt.... persze velünk aludt.... Legközelebb figyelmesebb leszek és írni fogom, hogy ha erre jártok akkor tessék eljönni hozzánk!!!! :roll:

Kreiszi amúgy jó étvágya van Alexnek? :roll:

Nilabali az biztos, hogy fárasztó éjszaka volt.... remélem ilyen nem nagyon lesz többször... :roll: nálunk is az egész lakást fel fordítja a fiatalember :D szekrényt és fiókot pakol és a legújabb szokása, hogy áll és megfgo valamitárgyat (játékot) és elengedi amibe kapaszkodik mert azt hiszi az a tárgy majd állva tartja :shock: :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Kreiszi olyan vagyok mint a mosott rongy... most innék egy finom kávét, de nem lehet... :? szerintem Alexel minden rendben van! Egészséges szép nagyfiú és ez a lényeg!!! Az jó, hogy tejet iszik tea helyett is! A fiam sokat iszik és az sem jó szerintem... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Panna: gratula a mászáshoz! :D Pár nap és le sem tudod vakarni magadról, meg a kádról, felmosóvödörről, tvképernyőről, számítógépházról stb... Nekem is már az a játék megy, hogy itt a gyerek hol a gyerek. :roll:
Hajrá kistesó! :)

Zsuzsi: légyszi légyszi adj valami elérhetőséget, nekünk nagyon kéne egy ilyen anyag etetőcucc! Pont erre van szükségünk! Fetás pogi szuperül nézett ki és nagyon örülök, hogy ízlett!

Gratula az immáron sokfogúaknak: Adri, Oli, Vendi, Barbi. (Biztos kihagyok valakit, ne haragudjatok :() És az immáron egyfogú Andrisnak! És Alex fogának is üzenjük, hogy hajrá! :)

Laptetők csodásak: Fügeszépség, Olibetyár aki nagyon ééédi a bevásárlókocsiban, már én is terveztem hogy beültetem, mert hurcoldcsakaseggem szériát nyomunk sokszor. :roll: És Bencus gyönyörűséges ahogy mosolyog!

Betegeskedőknek megy a sok sok +++++, gyógypuszi és gyógysimi! Bazsiról olvastam most hogy szörcsögi, de tán már jobban is van.

Amy: tök jó, hogy sikerülget az altatás ringatás nélkül én lehet elszánom magam valami drasztikus megoldásra, mert fiam olyan hisztis kezd lenni, hogy csak lesek... nappal is este is... nem jó ez így...

Gabi: nagyon sajnálom szegény kutyust. :( De mi történt, mi az hogy sok vér...? :shock:

folyt köv... összedőlt a világ...

Kép
Kép
elif
 
 


Elif hisztizik a szépséges Efe? Vajon mi lehet a baj? Nem fogjuk a fogra! :lol:

Kreiszi de édes ez a kép Alexről :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye: tízóraira és uzsira 150-200ml köles- vagy rizspépet eszik gyümivel, ebédre 180-230ml főzeléket husival, fürdés előtt azt az apfelbreit eszi, anyatejjel készítem el kb 180-200ml, fürdés után szopi. Ezek a mennyiségek kb 3 hete vannak, előtte kevesebbeket evett és kb 1 hete visszavette a fogzás az adagokat a felére és sztem fogyott. Szal, végül is 2 hét alatt biztos, h jól hízott, de az is közre játszik, h 6 és 7 hósan ugyanaz volt a súlya, mivel nálunk is nehezn indult a hozzátápi és gondolom a tejem sem annyira tápláló már. Tegnap a védőnő is azt mondta, h jól csinálom, meg nagyon jól néz ki Alex, nem sovány. Csak egy anyának az a dolga, h mindenen parázzon :D
Na bocsi, h ezzel fárasztalak, csak jó kiírni magamból.

Pótóltam a laptetős képet.
kreiszi
 
 


Kreiszi ez az őszinte Alex kacaj!!!! :D Mi nem eszünk ilyen sokat!!! Szóval szerintem no para!!! Ezek igazán szép adagok!!! Biztos következő mérlegelésnél már látszani fog ez a mennyiségű ennivaló!!! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Csak röviden, mert ma nyüszi napot tartunk :roll: :
zárt topik: nekem mindegy, de ne hagyjuk ki a ritkán jelentkezőket sem!

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


nagyon nagy muri egy tüsszögő gyermeket ebédeltetni :lol: :lol: :lol: ,mehetek kiganézni a konyhát újra!

kreiszi:akkor szépen eszik Alex,ne parázz már!jó anyósozást!

bogi:mennyit fogytál már?

millye:az tök jó móka,ott lehet lesben állni!Bazsi mindig a gyatyájába kapaszkodik :shock: ,azt hiszi úgy is jó,és amikor tudja,hogy esni,vagy dőlni fog,előre becsukja a szemét! :D
próbálj ma aludni Andrissal amikor alszik!

elif:bizony ez van,amikor megindul a gyerek....hisztis lett Efe?én is úgy gondolom,hogy nem kell mindent a fogakra fogni,szerintem már próbálgatják,hogy mennyire mehetnek el....hol vannak a határok,anyu mit bír el!de lehet,hogy nem így van,majd Zsuzsi,vagy Julcsi megmondja,ők értenek hozzá!
sokszor levágom Bazsin is amikor csak próbálkozik...de ügyesen csinálja :D
éjjel alszotok rendesen?

Kép
nilabali
 
 


Vendelnek Boldog Névnapot!

ZVera: én is sokat gondolok rátok, pláne a hasonló helyzet miatt is (két kicsi), de általában én is csak beesek minden szökőévben,és akkor is alig reagálok valakire sajnos. De azért igyekszem gyakran olvasni a fórumot, és gyönyörködni a képekben.

Zárt topik: én benne vagyok, igaz elég keveset írok ahhoz, hogy a nyílt forma nálam problémát okozzon. :)

Nálunk pár napja megint eléggé felfordult a világ, értsd mindkét gyerek fogzik folyamatosan, folyton nyűgösek, vagy egyik ordít, vagy másik, vagy mindkettő... Vilinek eddig hét (7) metsző van kint, de most jön a 8. is, és mintha a felső két szemfog is be lenne durranva, ami azért nem piskóta! Szóval Stelly Vili az, aki most megint szinte csak cicizni hajlandó. (ugyanez volt a felső jobb egyesnél is). Nappal nagyon nyűgös, éjjel pedig többször is felsír, és csak a szopizás nyugtatja meg, úgyhogy most megint jól feltornázta a tejmennyiséget.

Képet még mindig nem tudok hozni, mert még mindig nincs photoshop a gépen, hiába könyörgök hites uramnak, hogy ugyanmár töltse le azt a nyamvadt progit! :twisted:

Összefoglalva: én is nagyon fáradt vagyok, de sajnálom a csöppöket, hogy ennyire megkínozza őket ez a dolog! Kívánok sok erőt és energiát a éjszakázó topiktársaknak! :)
yve
 
 


kreiszi:micsoda hatalmas Alexvigyor,szinte hallom hozzá a kacajt is! :lol:

crocus:sajnálom a nyüszit!

nekem is mennem kell,mert fiam hív....

yve:++++++++++!rátok is rátokfér!türelemmel kivárjuk képeket!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nilabali 2009.10.20 13:00-kor.

Kép
nilabali
 
 


Millye: ez már túlmegy minden határon néha, nem vagyok hajlandó a fogra fogni :wink: :).

Kreiszi: laptetős Alexmosoly valami zabálnivaló! :D Szerintem ne aggódj a súly miatt, mostmár nagy eltérések vannak az átlagtól és ez normális. Van aki korábban van aki később kapcsol rá... És aki így mosolyog, hát... :D Nehogymá azt hidd valamit rosszul csináltál!

Zetibebi: az a 10 óra alvás egyben egyszeri eset volt, vagy azóta ez a szokás? Ha szokás akkor esz a sárga irígység...
Nilabali:
Mi most hétvégén túl lettünk eddigi pályafutásunk legjobb és legszörnyűbb éjszakáján is. Szombat: 10 óra alvás 1 db cumiberakásos sírással, hurrá... és most éjjel megszámlálhatatlan sok felsírás, 5 db karban ringatós senkisejó örjöngős hisztizés, 2 szoptatás. :(

Kajafronton: az uborkafőzelék egy nagy kalap car! Még én se tudtam megenni, de a répa nagyon finom körtével és így nem is fogja Efe hasát. :)

Stelly: nagyon ügyesen evett Adri és épp brokkolit, szuper... lehet ti nyúltátok le a péterkénket, mert nálunk meg nagyon visszaesett az evés. :( Nappal nem ér rá enni, vagy ő se tudja mit akar...
Nekem is mindegy hogy költözünk-e.

Esztike is nagyon édi a játéktartóban, tényleg olyan beletörődött arcot vág. :)

Nekem komolyan most lett elegem.... bármit csinálok az nem jó neki! :evil: :evil: :evil: :( :( :(

Kép
Kép
elif
 
 


Húúú még tudok irni akkor még nem lettem kitagadva...(homlok törölgetős smájli és nagy sóhaj)
Kérdés a topikkal kapcsolatba:
Akkor nem itt folytatjuk tovább hanem a mamaneten vagy a anyatanyán?Nem vagyok otthon az ilyen dolgokban,bocsi :oops:

Nila de Petra szokott aludni valamennyit délelőtt,de igazából nem volt az a hatalmas hiszti csak láttam kicsit nyüglődik.Sétáltunk hatalmasat,móst is alszik(még)lassan 3órája :shock: Nagyon jó idő van,kicsit csípős de nem fúj a szél,és a nap is süt..nincs nagy ereje,de azért ki melegedtem míg haza értünk.

Köszi a tészta recept leirását...(a hülyének igy kell...szájbarágósan :lol: )Így már klafol a dolog...nem sokára neki álok :wink:
Én el se merem mondani hogy csináltam,mert a rutínos kelt tészta gyártok harakirit követnének el. :lol:

Eszter gyerek má megint hun van? :lol: Istenem ha az a gyerek beszélni tudna...bár beszél az arca...:)

Elif jó hogy mondod az ubit...én vettem ..rajtad felbátorodva...de ezek útán nem adom a gyereknek :wink:

Nálatok akkor nem csinálja ezt a baba őr?Fújjj kidobom..nagyon car ám...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Sziasztok,

Talán még emlékeztek rám, Magdi (Hugic) nővére vagyok, és jelentem, zugolvasó.

A kezdetektől követlek Titeket, olvastam a várandósságotok nyűgjeit és örömeit, most meg folyton bekukkantok, hogy lássam, hogyan fejlődnek ezek a csöppségek. Csodaszépek mindannyian, ám. :D Szóval, én nem nagyon örülök, hogy bezárkóztok, mert akkor nem tudlak Titeket zugolvasni. :(

Na, de ez csak egy kis siránkozás volt.

Szép napot, fájdalommentes fogzást, jó étvágyat, kevés esést és balesetet és kellő mennyiségű álommanót kívánok babáknak, mamáknak, papáknak egyaránt! :D

Csilla

Ui: Vendnek külön Boldog névnapot kívánok! :D
tocsa
 
 


zsancy:szivesen,remélem sikerül és végre ehetsz lángost!
értem,a jó levegő bizti elnyomta Lulut!

elif:hú,szarul hangzik....neked is küldök+++++++++++!hogy nekem milyen drága kicsi fiam van,még betegen sem ébredt fel éjjel...megyek is összepuszilgatom!
uborkafőzi :shock: el sem tudom képzelni!

nálunk be van borulva,de nem fúj ma,és olyan nagyon hideg sincs,azt hiszem egy kicsike sétára kimegyünk,itt bent pedig nagyon meleg van...

Kép
nilabali
 
 


tocsa: :D

Kép
nilabali
 
 


Egy zugolvasó :wink:
Szerintem elég sok zug olvasó fog előkerülni most....és kérdés akkor őket is visszük magunkkal(nem Tocsára értem)mert ki tudja "ők" milyen emberek...mert most így felmerült hogy így bárki előtudja adni hogy ő NŐ meg babás..közbe meg valami kretén aki a képek kedvéért jönne velünk...Remélem érthető.....nem ám itt még kitör a botrány mert valaki félre érti..

Bogi így már neked is érthető?(lángos)

Nálunk pöri lesz tésztával a kaja..holnap apa kedvenc..krumplisali fasírttal...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Ja tévedtem az előbiekben...Viszük magunkkal?(ÉS engem visztek?)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


ki nem hagyjatok, ha költözés lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Nekem mindegy4 Én amúgy sem merek akármit leírni, mer aztán jön Ladmon a sodrófával :lol: :lol:

Vendinek Boldogságos névnapot!!!!!!!!!!!

éjszaka:húúúúúúúú....éjféltől reggelig buli :) Nem tom mi volt vele, a tápszert kiverte a kezemből, avgyis nem volt éhes eléggé...játszani akart, pihenni nemigen, lényeg, anya ne aludjon má, de túl vagyunk rajt, remélem eztán újra alvás!!!!

Még igen távol van, hogy gyerek legyen, de Ti tudjátok meg elsők közt igérem!!!!!!!!
azér remélem még nem lesz,de ha lesz, szuper lesz!
izgi...tegnap nagyon para voltam, ma már nem igen hiszem, hogy bármi lenne, szóval ez van! és Igen, ha már van ennyi helyes gyerkőc, még egy már elfér....csakhát sajnálnám ily hamar lerendezni az utsót :)
na, még semmi sincs!

Humana lasagna csak úgy eltünt Vinciben egy perc alatt!!!!Fincsi volt, megkostiztam :)
csak ajánlani tudom!

Jön a melegebb, Vinci nyügibb....meg megin jön egy fog....

bocsi, hogy nem reagálgatok, nincs időm, apa már kidob innen, és Vincinek is kellk, amióta apa itthon, felfordult a világ, na meg a nemalvós éjjel miatt, vagyis délutános alvás épp nincs....Képek szuperek! Imádom nézni a csemetéket!

és egy pár kép:
apa eteti VincétKép
teleettem magam:( kis huncut)
Kép
és az igért másik kinti cucc alsó része( kabát nagyon nagy, fel se vettük,vagyis igen, de nem tetszett neki,pedig 74es)
Kép
séta után ma:Kép

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Ha költözünk, nem hagyunk ki senkit.... mindenki, aki tagja a csapatnak, azt próbáljuk meg valahogy elérni, ha meg nem sikerül a közösbe küldjünk egy e-mailt a részletekről....

Nem hiszem, hogy már bárki is akarna csatlakozni hozzánk, sőt egyre kevesebben írunk. De én őszintén szólva a zugolvasókat nem szívesen vinném magunkkal (és ezt most senki ne vegye személyes sértésnek), szóval azokat, akik ide soha semmilyen formában nem írtak. Pont amiatt, amit Zsancy is leírt.
De ez az én véleményem, úgyis a többség dönt... Csak tényleg kezd nagyon zavaró lenni, hogy a személyes dolgainkat vadidegenek olvassák... :roll:

És hogy hova? Szerintem teljesen mindegy, ebben a kérdésben döntsenek a tapasztaltak...

Hát Vince annyira édes, hogy meg kell zabálni... :lol:

Panna
pandusika
 
 


ehez a költözősdihez meg még annyit, hogy nem hizsem, hogy sokan olvasgatnának minket, mer minek is?Én pl nem is olvasok bele más topikokba, főleg nem ilyesmibe, mint a miénk, mer miért érdekeljen, ha nem ismerek senkit,más egy olyan, ahol venni lehet valamit, vagy receptet leszedni, avgy dokiról vannnak infók...stb, de pl a mi topikunk nem ilyen. szerintetek sokan olvasgatnak idegenek?????
ennyi erővel az is lehet, hogy tudják hol lakom nagyjából, nézik a képeket, látják, hogy van pl. fasza kis számítógép, meg ez az, tudják mikoronként nem vagyok itthon, mer ez kiderülhet a hozzászólásokból, aztán jönnek rámolni...húúúúúúú.... minden lehetséges.....na ilyenekre eddig nem gondoltam! Hát gyűjjön aki mer!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Alex :D :D gyönyörű mosolya van! Jó képű kislegény! :D

Panna
pandusika
 
 


Verus: szerintem azért sokan olvasnak minket.... de azért rámolni csak nem mennek... :) Ne is adj senkinek ilyen jó ötleteket! :)

Panna
pandusika
 
 


Nilabali: hát puszilgasd is jól össze, becsüld meg, mert én mostmár komolyan a hajamat akartam kitépni...
Mai statisztika: parkettán felállásból nagykoppanásos buksibeverés, kiságyban felállásból félspárgában ordítás, etetés közbeni megahiszti, utána fél óra nyugtatás... Lehet mégiscsak fog, mert nagyon piszkál valamit lenn a nyelvével, öltögeti, meg mintha a fogait piszkálná, nem tudom... de ez már tényleg nem emberi amit velem művel... Semmit nem aludtam, ehhez most komolyan nincs cérnám... :( És hiába éneklek, gügyögök összeszedve minden tartaléktürelmemet és energiámat. :(
Kérdezted, igen folyton gyakorolja a felállást, mindenhol, önveszélyes lett rendesen. :roll: És már szinte soha nem kúszik, csak mászik, mint a villám. Folyton össze kell szedni valahonnan a lakásból.

Vendinek boldog névnapot. És Julcsinak így utólag boldog szülinapot, erről sajna lemaradtam. :(

Vinci nagyon édes, bárcsak mi is ilyen vidáman ettünk volna ma! :roll:

Kép
Kép
elif
 
 


elif:jujuj,érezni,hogy tényleg türelmed és erőd végére értél!+++++++csak ennyit tudok adni neked!holnap biztosan jobb lesz megint!nyugimanót elküldjük!!!!!!

lkverus:Vinci igazi kis huncut legény!örül apának igaz?

kimentünk egy kicsit,csak a pékségig,meg egy kicsi kört a tömbök körül,nem merem sokat levegőztetni,de a hangulatának jót tett ez a kis séta...msot játszunk egyet és lassan alukál megint....

Kép
nilabali
 
 


jaja, Vinci odavan apáért! Meg az össz többi gyerek is! bezzeg értem..... :roll:

Elif! Nyugimanók már hátizsákkal állnak az ajtótok előtt! Vittek hálószákot is!!!!! +++++++++++++++++++ Átérzem...nem is olyan rég nálunk volt ez! csak nekem azonkívül, hogy repülni akar más nem történik mozgásilag! Basszus, berreg a gyerek ezerrel, jár a keze, lába, a hasán egyetlen ponton támaszkodik, tista ideg, hogy nem ér oda ahová akar, egyre hangosabban berreg, fröcsög a nyála, és nem érti, miért nem száll fel...pedig én nem nézettem ve elgy repülős filmet se, sőt még élőben sem látott repülőt.... :shock:

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!
Én már megjártam egyszer a fórumozással, akkor megtanultam, hogy ne használjam a saját nevem, továbbá, ne írjak le nagyon intim dolgokat. :( Nem tudom, feltünt-e, de nem szoktam felrakni magamról képet sem. Akiket személyesen ismerek, azoknak felfedtem priviben a személyazonosságom. Ők az inkognitómat eddig tiszteletben tartották, amit ezúton külön köszönök :wink:
Megértem,ha zárt fórumra akartok menni, bár nekem az előbb leírtak miatt nincs rá szükségem. Persze 3 gyerek mellett olvasgatni-írogatni sincs igazán időm. :roll:

Kép
kangu
 
 


Adri is nagyon nyüssssz ma... én a fogára fogom - éjszaka nem bőgött miatta, pedig most tört át, így pótolhat :wink: csak aludni hagyjon, így türelmem is van hozzá 8)

Kisasszony hivatalos védőnői mérés szerint is elérte a nyolc kilót, és 68,5 cm hosszú, doktornéni el volt ájulva a mozgásától.

H1N1 oltással kapcsolatban kérdeztem, mit ajánl, és megerősített abban, hogy Adrinak semmiképp se adatjuk be. Ő ezt mondta: a sima influenza oltóanyag, meg ez a vakcina, amit itthon a H1N1 ellen adnak, gyakorlatilag ugyanaz az oltás, egyedül a vírustörzs különböző benne, ami ugye évről évre a simában is változik, mivel minden évben kicsit más típusú influenzából van a járvány. A sima influenza védőoltást csak három éves kor felettieknek adják be. Ez az első érv, amire ő azt mondta, hogy ha ugyanaz a hatóanyag, meg eljárás, amivel készítik, akkor nem érti, miért lenne ezt jó beadni kisebbeknek. A másik érve az volt, hogy a vakcina tojás alapanyagú, és ilyen kicsi korban még nem ajánlott tojásfehérjét adni a gyerekeknek, mert súlyos allergiás reakciót válthat ki, és nem határozható meg előre, hogy lesz-e ilyen reakció, vagy nem. Azoknál a gyerekeknél pedig, akik érzékenyek a tojásra, az oltásra is így reagálnának, azaz nagy bajt tudna nekik okozni.

Költözés: persze hogy a ritkán jövőket is kell értesíteni, elő is szedtem a kis táblám, szinte mindenkinek benne van az emailcíme, akinek meg nincs, az kap babanetes privát üzit majd. Akik eddig válaszoltak, abban 6 mindegy volt, 1 inkább maradna, de igazából mindegy, és 11 inkább menne. Az arány szerintem afelé húz, hogy költözzünk.
Andus írta a netboardot, ahol más témában fórumozik, és azt írta, hogy jól működik, a képfeltöltés is - ebből a szempontból volt probléma az anyatanyával meg a mamanettel is Julcsi tesója, meg én barátnőm szerint.
Akkor hajrá, menjünk? Netboard jó?
(nem akarom én kimondani a végső áment, de szerintem nem érdemes ezzel a tipródással több időt tölteni, menjünk vagy maradjunk, döntsük el)
Ha rámondjátok az áment, és ezt a részét rám bízzátok, én szívesen értesítem azokat, akik az elmúlt napokban nem jelentkeztek, nehogy sértődés legyen.

KépKép

KépKép
stelly
 
 


hellobello,
elif, holnap átugorjunk, vagy Ti jöttök vagy holnapután???? Beszéljünk meg már valamit, hátha egy kis "változás" lendítene a dolgokon............... :wink: mit szólsz???? 1-2 óra dumcsi, meg a gyerekek talán elszórakoznak egymással............(másik időpont lett az ellenőrzésre,tudod holnap lett volna)

nagyon helyesek a fiatalemberek ezen az oldalon, Alex a laptetőn, Vinyó itt a közepén............szédületesek!!!

később jövök még,ill itt vagyok, csak még befejezem az áfákat.......

Kép
kaandi
 
 


kangu, én igen észrevettem,h soha nem láttam Rólad képet :roll: ,bocsi, de hiányoltam is..... :( ,mert majdnem mindenkiről láttam, sőt sztem mindenkiről..........szerencsére a bosszancsokról tettél fel, a gyönyörűséges szöszke,kék szemű brigádodról :lol: :lol: :lol:

és nemrég kérdeztem,h hogy vagytok? influ keresztül futott rajtatok?

Kép
kaandi
 
 


Mi holnap, ha nem jön közbe semmi, elmennénk kicsit Bpre! egy kis mamázás, meg egyebek, valaki??? XI. ker. felé megyek.... remélem nem lesz máv sztrájk :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Vendelnek : BOLDOG első Névnapot!!!!!!!! puszika

Kép
kaandi
 
 


A gyerekek nem kapták el ezt a rémséget, de remélem a védettség azért kialakult :roll: Én már rendben vagyok, a két kicsi köhög és taknyos, nagynak mandula-gondjai vannak. Most egyezkedünk a fül-orr-gégésszel, hogy mit-mikor-hogyan kéne kivenni :(

Kép
kangu
 
 


húú kangu! Mandulaizék nálunk is voltak, Ági meg is szabadult az orr-tól, de lehet kell a torokmandula kivét is! Amúgy nem volt neki szörnyű, semmi nem fájt, tök vidám volt végig a kórházban, és még szinte sajnálta, hogy haza kell menni másnap :) ja, és altatás volt! máshogy nem engedném!
lehet Vincinek is lesz majd orrmandulakivétel, ha mindig fülbajos lesz!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


vinci és a labdás(k...adrága)medence :)
Kép

nem tom hogy csinálta, de kiborította az egészet, aztán valahogy a fejére húzta, de visszafordítva...amúgy úgy hagytam ott, hogy térdelt, és nyúlkált bele a mednecébe kintről....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


nos fiam alukál máris....azt hiszem én is megyek és olvasgatok!
kaja kész,ma apa rendelte krumplileves és túrógombóc van.

stelly:gratula a8kilóhoz!mi sem oltatunk.részemről rendben a költözés...

kaandi:Botikád hogy van?ha végeztél a melóddal,jelenthenél ám!

Kép
nilabali
 
 


LKVerus: látom, már döntöttél, de azért: a sógornőm a saját számítása alalpján mára várja Marciját, a doki szerint + 2 hét még: a menstruációja első napján esett teherbe...
ZétiVera: én szerintem szinte soha nem jutok el odáig, hogy válaszoljak személy szerint, de sokat gondolok rátok és ha van időm, mindig igyekszem mindenkit bátorítani. Mi bizonyos szempontból egy cipőben járunk, ezért maximálisan megértelek, sok-sok erőt és kitartást kívánok...meg sok örörmet! :) :) :)
Beteg babáknak-mamáknak jobbulást!!!!!!
Fogacskákhoz gratula!!!!
Szerintem is menjünk zárt topikba.
Mindenki csak fenyeget, aztán senki nem ér ide...pedig szívesen látnánk!
Fruzsi felsírt,
puszi

Kép
Kép
abencze
 
 


lkverus:nagyon jó kép!Vinci ügyi fiú! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
nilabali
 
 


ne ijesztegessetek!!!!!! :!: már kezdtem nem aggódni!!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Nilabali, lkverus: köszi, hogy külditek a nyugimanókat! Valami van, mert Efe 2 órája alszik :shock: , ez nálunk nagyon durva...
Nekem is le kellett volna feküdni...
De dühömben inkább rendbe raktam a lakást. Még fel kéne porszívózni, de félek hogy felébred, és kezdünk mindent előről...

Vinci jól elbújt :D, és tényleg elég rendesen repülőnek képzeli magát ahogy írod Verus. :)

Kép
Kép
elif
 
 


Yve, nagyon sok erőt neked, a legényeknek meg gyors fogzást!!!!!!

Kangu, nektek is ++++++++++, gyógyuljatok ki mindannyian minden nyavajából!!!!!!!
Igen, nekem is hiányzott rólad a kép! :( De persze megértem!
És Gjétiről sem láttunk képet soha!!! :( :( ...lehet, már nem is fogunk?!

Ezen a kukkolón meglepődtem, bevallom. Azt hittem, amióta kinőttünk az újszülöttkorból, senki nem kiváncsi ránk. Persze Magdi tesókája más tészta, de ezek szerint vannak többen is? :shock: :evil: Eszter, szintem az egyetlen szempont, hogy flottul működjön az új helyünk, és soksoksok képet tudjunk hozni, biztosan hamar megszokjuk majd, én egyiket sem ismerem, és nem kötődöm érzelmileg sem!

Elif: rájöttem, miért akarnál ilyen textil etetőszéket Efének! : Heti 1x, amikor női nap van egy hamamban, reggel belekötnéd Efét, oszt mennél lazítani, este meg vissza, kikötnéd...Így tutti nem lenne veszélyes önmagára meg rád! :lol: :lol: :lol: :lol: (jójójó, csak viccöltem). Szóval: http://babbago.hu/

Zsancy annyira drukkolok a vacsitoknak, légyszi adj hírt róla mindenképp! Hajrá!!!

Abencze, én is fenyegetlek, de mi lábbusszal lennénk. Aztán ki tudja? Előbb felderítjük Zsuékhoz az utat, aztán nem lesz megállás!!!!!!!!!!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?