Új privát üzeneted érkezett!

Zsomb újítása (tudománya :?: )ma reggel óta:
Evés végén, szippant még egy kicsit és azzal gargalizál. :shock: :roll: :roll: :lol:
Na de délben adok neki olyan sűrű főzeléket, hogy azzal gargarizáljon. :lol:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Kacika, eddig egyszer ivott Feri teát mióta ismerem, de akkor fönt, lent jött vissza. Előtte is mondta, hogy nem bírja a gyomra... de nem hittem el. Azóta elhiszem. Ohhh, lehet teát kellene innia és akkor lefogyna? :wink:
Amúgy egy kollegája ajánlotta neki ezt a fogyit, Ő már 2x megcsinálta és 16 kg-ot fogyott. :)
Lusie, férj nem vállalja el a gyerkőcöket fél órára? Az mondjuk nem túl hosszú idő. :)
Fanetta
Számból kapod ki a "szókat"!!!!! Szó szerint!!!!!!!! megverlek!!!!!!!!
Lehet rá jegyet kapni? Megnézném! :lol:
Mosoly, gratula a wellness hétvégéhez! Hova szól?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mni 2008.12.02 10:54-kor.

KépKép
KépKép
mni
 
 


Pumperka, ez jó, aranyos lehet vele. Krumplival nem fog menni :P

MOsoly, hogyan nyertétek a wellnesst? És mikor mentek? HOva szól? Ügyesek vagytok, én még soha semmit nem nyertem :?
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

most van egy szusszanásnyi időm... tegnap is volt, de ahoz adtatok olvasnivalót.

és most nem reagálok mindenkire, úgy mint régen, mert egyszerűen nincs egy szabad órám :(
tudom, hogy arra van időm, amire akarok, de ez nem teljesen igaz. Oks van számítógépem, de ahhoz csak akkor tudok leülni, vagy melléállni, ha Máté alszik... vagy ha fogom közben.. vagy ha szabadjáraengedem a lakásba, de az meg nem egy életbiztosítás...
szval kicsit megváltoztam, megváltoztunk, de azt hiszem ez így van rendjén, régen a munka mellől könnyű volt időt lopni, most akaratosabb főnököm van :D

Monácskát nagyon sajnálom. Nekem is hiányzik...

bocsi... mennem kell, kifut a leves, ja mert ebédvendégem lesz!
igyekszem majd hosszabban, de ... olyan nehéz....
hiányoztok, még akkor is ha itt néha forr a hangulat...

Kép

Kép
kolyok28
 
 


Helllllllo Kölyök!!!!
De jó, hogy újra itt vagy!!! Gyere hosszabban is! Mi van Mátéval? Mi van Veletek???
linocs
 
 


Comming out: soha, semmit nem írtam a Fogyis topikba, a zártra. Bevallom az ittenin van egy vagy kettő hozzászólásom. Ha írtam volna, akkor is ugyanaz az ember lennék, aki vagyok, és ugyanaz lenne a véleményem, amit itt a babaneten leírok, leírtam. Csak azért, mert nem támadtam le Zsut, és Kvaszévit, és azt vallom, hogy mindenki oda ír, ahová akar, még ha az "A Zárt" topik is, nem jelenti azt, hogy írtam volna oda, és ha igen, szerintem az sem lenne szégyelleni való!

Ez csak azért, mert valaki kérdezte. És ezen már ne kelljen agyalni. ;)
linocs
 
 


Miért Linocs,Te tudod, hol van a zárt:lol: :lol: :lol:
ez gyanús.... :lol: :lol: :lol:

kész vagyok :lol:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Kölyök: Dejó, hogy jelentkeztél! Hát persze, természetes, hogy megváltozott az életünk és kevesebb időnk van, de talán neked is azt kellene tenned, mint Biribonnak, hogy leállni arról, hogy megpróbáltok mindenkire reagálni, mert az úgyis lehetetlen.
Fanetta ecsém: arról volt szó, hogy holnap lesz a tali, aztánidőközben úgy alakult, hogy nálunk, ha neked is megfelel...
Nebula: nagyon vicces volt, amit írtál :lol: :lol: :lol: :lol: Nem semmi, hogy Marci milyen gyorsan utolérte a többieket mozgásügyileg.
Pepike: akartam már kérdezni, hogy meg szabad tudni, mennyit nyertél?
Mosoly: hát bánhatod!!!Tegyél fel fotót majd magatokról! Jó sokat!
Niki: fúú, az nem jó, ha az embernek muszájból kell lefogynia, mert az a legnehezebb. Ha nem magárét teszi, hanem mert kell....phhh, nehéz lehet. Lilla mekkorát nőtt és változott!!!!


Na és akkor még egy kicsit hozzáfűznék a történésekhez, bár nem tudom elővenni az A4-esemet, mert az az uram gépén van de megpróbálom fejből:

Több dologban ki kell állnom a Jimék fóruma mellett:
1. Petramama és Panny részéről nem tartom fairnek, hogy egy olyan közösségről kezdtek el rosszakat mondani itt a márciusiak között, amelyiknek korábban részesei voltak, és amelyiknek ha rajtuk múlna még mindig a tagjai lennének. Semmi köze nincs ennek a fórumnak hiányosságainak az ő fórumukhoz, nem is értem hogyan jött ide.
2. Természetesen másról is szó esik náluk és nem kell úgy degradálni őket, mint akik egész nap a gép előtt ülnek és a szexről beszélnek mert ez nem igaz. Persze lehet, hogy néha igen, dehát miért ne, szívük joga- az egy zárt fórum. Meg amőgy is izgi téma!:):)
3. Márti higgyétek el olyan, amilyennek ti megismertétek, kedves okos és konyhatündér, de rossz passzban kapta el ez az őket ért támadás, ezért érezte, hogy meg kell védenie magukat. A módszer és stílus persze magyon nem volt a helyén.
4. Lányok!!!!Egyszer és mindenkorra, ha másnak nem, nekem higgyettek, nem a babanet a főtéma azon a topikon. Persze ilyenkor többször szóba kerül, és természetesen a Jim és Pati konfliktusáról is esett néhány szó, főként az okokról, de az, hogy valakinek a nyavalyályán, lelkiszarán odaát poénkodjanak, az sosem fordult elő. Akik nem írnak már csak oda, nem azért nem teszik, mert itt utálnak bárkit itt, hanem azért, mert azt a maradék idejüket, amikor gép elé kerülnek arra a fórumra szánják és nem erre, mert ott kevesebben vannak, ismerik egymást és összetartanak az emberk. Nem azt mondom, hogy itt nem, de itt 40-en vagyunk!!!! Jim soha egyetlen szóval nem mondta, hogy neki probléma lenne, ha valaki mindkét helyre ír. A kettőt együtt viszont tényleg nagyon nehéz vinni, én próbáltam nagyon, kisebb nagyobb sikerrel, főleg az jött le, hogy oda is ritkán írtam csak, meg ide is.

És hogy miért írok múltidőbe? Azért, mert amennyire eldurvult ez a mostani vita, megvilágosult előttem, hogy ennek csak akkor lesz vége és akkor lesz béke, ha valaki dönt, oda ír vagy ide, s ha a Jim fórumát "választók" úgy döntenek, hogy nem olvassák többet a babanetet!!!!!Ez utóbbit kértem is tőlük!
Engem ehhez a fórumhoz lelki dolgok kötnek elsősorban, mint ahogy azt korábban jeleztem és nagyon kedves barátokra tettem szert itt. Az lehet, hogy az utóbbi időben nem éreztem már magam olyan jól, de attól még nem tudom felégetni magam mögött azt a sok-sok együtt átélt hónapot, mindamellett, hogy nagyon fog hiányozni onnan kívétel nélkül mindenki, a jó kis csapat, a poénok stb.!!!!De úgy érzem nekem itt a helyem köztetek!

Na uff, ennyit akartam, részemről ezzel lezártam a témát, oszt akkor jó lenne megbeszélni hogy most akkor mi legyen a mikulásos találkozóval!!!

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Nem tudom, de most már akkora a nimbusza, hogy már kezd izgatni a dolog :)
linocs
 
 


Szilvi drága! Örülök, hogy leírtad, azt amit leírtál. Köszi! Merthogy most már talán vége a sok-sok agyalásnak. És talán vagy Te mások szemében is annyira szavahihető, mint az enyémben, és végre pont kerül ennek az egész hercehurcának a végére!

Miki-találkozóra eddig két ember jelezte, mikor jó neki (Petramama, és én :) )
Szóval kéretik megírni priviben kinek, mikor lenne jó, abból kijön a közös jó időpont, és gyorsan megszervezzük a helyet, és már találkozunk is.

========mikirandi===============
linocs
 
 


:D

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Jajajajaj és egyvalamit még elfelejtettem:

Mpatrésesztexx, Mpatr és Eszterxx:
ti meg döntsétek már el, hogy jó-e itt nektek vagy nem, mennétek e máshová vagy nem, tudtok -e írni bármiről vagy sem, mert viccesek vagytok úgyahogy mondom és egyet is értünk, de azért ne kelljen már többször azt hallgatnunk, hogy ide ezért meg azért nem jó, nem lehet, nem tudtok jönni, bezzeg oda hogy mentetek volna, mennétek stb.!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Különben feldobok eggy nagcsöcsös, 60kilós hosszúcombú fotót magamról oszt ha másért nem azért koccoltok!!!:) :) :) :)

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Kacika, nem semmik a meglátásaid, hosszasan néztem és számoltam Mimi képein a cigiket... bevallom, én a gyereket vettem észre :lol:

pati:
"az hagyján, hogy szinkronozunk időnként, de akkor az én férjem a Te férjed és ilyenek?? "

Te figyu, egy test, ugyanannyi probléma, ha viszont két fejünk van, akkor eloszthatjuk a súlyunkat is kettővel és rögtön fogytunk egy csomót!!!! Mármint abban az esetben, ha előtte nem kell összeadni a külön-külön levőt... bár én még igy is jól járnék :lol: :lol: És rögtön két férjünk van (hurrá, egyik építkezik, másiknak sok a gondja, úgyhogy ebben nem biztos, hogy jól jártunk...), és összesen lett 6 gyerekünk. Az én páromnak van a 3 nagy, úgy jön össze. Akkor viszont már mindenféle adókedvezményt is kaphatunk!!!!!

Nebula: nekem hozzátartozik az élethez, hogy megosztjuk a nehéz dolgokat is. megosztotta Kvaszévi is, Juditkmét is, én is és nekem igenis nagyon jó volt a többiek szavait olvasni. Segíteni nem lehet a távolból, de mégis... egyrészt az együttérzés, másrészt egy csomó mindenen túlestek már, ami nekem csak később következett és pl. Pati innen próbált meg segíteni, hogy apukámnak legyen helye, amikor ki akarták paterolni a kórházból. Szóval továbbra is amellett vagyok, hogy vagy mindenestül osztom meg, ami történik velem, vagy nem látom értelmét... de mindegy, elpoénkodni el lehet, csak azt árulja el valaki, hogy amikor nem történik semmi, illetve nem írunk semmit, akkor mi legyen a téma? Nem viccelhetek a gyerekbetegségeken és a gyerekfotókon, mert asszem abból lenne csak az igazi sértettség. Most kicsit feldobódott a topic, mert van téma, helyén tudjuk végre kezelni és kicsit ironikusan, de poénkodni rajta, de utána????? Most komolyan, felteszem Ubult, majd kiröhögöm őt???? Ezt megteszem amúgy is...
ja, Nebula, nem neked szólt ám az eszmefuttatásom, csak olvasok vissza és jönnek, jönnek a gondolatok...

Szilvánusz, csináltam volna a zárt topicot, de baszki, azért nem lehet úgy topicolni, hogy jóindulatú féltékenység van egyfolytában a dekoltázsodra és a gyönyörű Marcidra!!! Tessék előbb szépen elbarbapapásodni és utána majd jól sorsközösséget vállalok veled!

Marla Singer, emlékszünk a beszólásodra, de ezt már átalakítottuk időközben beszólogatós topicnak, jó? Úgyhogy vagy most csatlakozol és kilépsz a kukkolók közül, vagy újra átmegyünk tunyakismama-topikba és akkor nincs felvétel. Most befogadtuk a dagadtdisznóárulkodójúdást is, csak tudnám, ki a fene lehet :lol: nem hozza a híreket, csak nem hozza...


Linocs, lett fűtőssapka??????

Nebula, kééééééééész!!!!

És most ugranom kell a hozzászólásokban egyet nagyot, mert meeting kezdődik :cry: :cry: :cry:

Kölyök!!!!!! Gyere néha!!!!!

Na, jól eltűnök mára...
Áhhh, még egy... Mni, nem semmi, hogy Feri a teára allergiás!!! Tényleg a legolcsóbb fogyókúra lenne kivinni a műjégre és semmi mást nem kapna, csak az ottani műteát... Egy nap sport és vagy egy hét hasmars..... ilyet, teára allergizálni??? Még Andrison is túltesz!!!!

Lusie, soha többet nem leszel a barátom, jó? Végre egy magas ember, erre az is nádszálvékony... már Szilvánuszt is nehéz tolerálni, nade 183 centihez 60 kilo!!!!!

Na, lépek, mert már rég ott kellene lennem.

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Ugyan én nem tudok 60kilós, nagycsöcsös, hosszúcombút feldobni, (mert vagy voltam 60 kiló, de akkor még hol voltak a csöcseim, vagy vannak nagy csöcseim, de hol vagyok már a 60 kilótól, és a hosszú combokat meg csak távolról ismerem), de tényleg jó lenne már eldönteni, hogy írtok-e, vagy írtok-e ide ;) mert oké, hogy uncsik vagyunk, de vágyunk a társaságotokra :)
linocs
 
 


Na, miközben megszültem ezt, Szilvánusz is jól megaszonta. Én döntöttem, gondolataim nem lesznek, poénkodni jövök az összenőtt Patival vagy éppen bárki mással, aki épp feldobja a labdát. Amúgy áttérek a kukkolók táborába :lol:

A képet pedig kérjük!!!!!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


(baszki, már egy órája készülődök, hogy elinduljunk, a gyermek már felöltözve, én meg már lezuhanyozva, talpig törölközőben, és nem bírok elszakadni)

Eszterxx: ezeket a lehetőségeket mutatta be modellünk:
Kép Kép Kép Kép
linocs
 
 


Vagy nem ilyen képekre gondoltál???? :)
linocs
 
 


eszterxx:
Hülyeeeeeeeeeeeeeeee!!!!Dehogy térsz te át a kukkolók táborába! Egyrészt mer már nincs olyan!!!Aki volt az előcsaltuk a többit meg elüldöztük, másrészt nem baj ha csak poénkodni jössze, majd gondolkodni a Pati helyetted is!!!!!Ja, bár igaz, ő iq-nuku!!!Akkor majd gondolkodok helyetted én:

"Lányok!!!! Jajj kérlek segítsetek kérlek!!!Tudjátok rohanok erre a meetingre, de nagy lelkigondban vagyok, amit feltétlen meg kell osszak veletek. Na most az van, hogy üvegasztalnál ülünk és az én helyem a főnökömmel pont szemben van, aki viszont egész meeting alatt a micsodáját markolássza. Szerintetek mit kéne tennem:
1. Ne vegyek róla tudomást?
2. Szóljak be neki?
3. Üljek mellé és vegyem a kezembe az irányítást???

Jajj lányok úgy szeretlek titeket, és olyan jó, hogy így a távolból is segítetek!!! SOS HELPPPP!!!!!!!"

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Linocs, kééééész!!!!!!! De, ezek a képek kellenek!!!!

Amúgy amikor én hatvan kilo voltam, az ovódában, akkor nekem sem voltak csöcseim. Már vannak, de ha azt bemutatnám, minden képen bevillanna illuziórombolónak a térdem :lol:

Szilvánusz: Az attól függ, milyen a főnök! Ha jóképű, gazdag, 30-as és egy kicsit is hajaz a George Clooneyra, akkor irányítás kézbevéve a menyasszonyi fátyolig vagy elég, ha csak a teljes vagyonát rám iratja, plusz néha el-eljátszunk a munkahelyen... ha inkább Woody Allen tipus, akkor hánynék és kifordulnék a szobából... ha amúgy is fel akarok mondani, akkor pedig beszólnék és utána próbáljanak ezért kirakni, felvenném a nagy végkielégítést a hallgatásért cserébe!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Linocs!

Légyszi törölj a mikulás taliból!

........

Jó lenne, ha valaki elolvasná, hogy mit írtam én pontosan, és nem mindenféle odagondolt dolgok alapján ítélne meg.

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Petramama!
Ne már!

Pepike!
Sajnálom hogy nincs hír....jó hír... :cry:

Linocs!
Elvagy Te is, úgy látom.. :lol:

Nimónak fáj a füle...Kapott fülcseppet, meg krémet, meg antibiotikumot is (ha marad a lázas állapot). Este 39, regge 38 volt neki. Szegény egész délelőtt sírt, dokinál voltam vele...

Lusie!
60 kg 183 cm
Veled szóba sem állok többet!
Én is kb. általános iskola alsó tagozatában voltam 60 kg... :( :oops:

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


NA jóvan Csajok!
Akkor mindenki aki belémköt jöjjön ki a hóra (majdhafagy)! Ja, vagy tessék kizárni!

Mellékesen a felállított egyenletet én is bukom. Hosszú comb, 60 kg még pipa, na de dudák... De már nem izgat, régen nagyon szégyeltem.

Petramama! Tényleg nemá!!!!!!!!!

Szilvánusz: Meglepett a megoldásod. Aranyos vagy, hogy ide jössz. De azért hozzáteszem, hogy szerintem a két helyen szereplés egyáltalán nem gáz, nem az a megoldás, hogy választotok, hanem az, hogy nem b...sztatjuk egymást. De persze Te tudod.
Itt most pl. Zsura is gondolok. Szerintem a többséget nem zavarná, ha itt is, ott is lenne. Van egyéb vélemény?????????

Judit! Nem is mesélted, hogy Leventével mi újság szobatisztaság ügyben. És a szemüveg?

Patti! Norton harap még?

Linocs: De lökött vagy!

Kellett nekem panaszkodnom, hogy nincs magamra idő.
Kaptam egy meghívót a munkahelyemről (vicces, hogy már lassan négy éve nem dolgozom...(pszt! kieg: ott)), miszerint hivatalos vagyok egy nagyszabású habzsi-dőzsi karácsonyi bulira.
Viccből előadtam a férjemnek, hogy lelépek. És mi történt? Rádumált hogy menjek!
Azóta már felpróbáltam húsz szerkót (hihihi rámjöttek a százhúsz évesek is :lol: ), kitaláltam, hogy még körmöshöz is elmegyek, ha lúd legyen kövér alapon és tökre fel vagyok dobva!

Apropó valamelyikőtök nem dolgozik az AXA-nál??? Én Ellás vagyok/voltam és most ugyebár összenőtt a kettő.

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Lusie, és az ellenfelei :D itt van hó, éjszakánkén fagy is, gyertek ide bunyózni, legalább drukkolhatok :)
a nyertessel meg forrócsokizom egyet :)

itt a bizonyíték, ez a fotó szombaton készült, amikoris kirándultunk egy nagyot. Apa tolta a babakocsit... én meg cipeltem Mátét :) napközben kicsit változott a program ezét alakult ez így. De amúgy tök jóóó volt :)

Kép

Kép

Kép
kolyok28
 
 


Kölyök!
De jóóó! Arik vagytok. És ez direkt ilyen kabát? Vagy hogy van ez? Hogy kibújik a Máté feje?
Olyan mintha a mikulás puttonyában ücsörögne :lol: :lol:

Lusie!
Levente továbbra is a pelenkába intézi a dolgait. Egyéb alkalmatosságról hallani sem akar. Ha mondogatom hogy rá kéne ülnie a bilire, wc-re, sírva fakad....
A szemüveget hordja, bár már elég sok harci sérülés van rajta. A bölcsiben ölre megy a játékokért. Valamelyik nap teljesen meggörbült a szemüveg. Szerintem egy kis ideig még bírja (a verekedést), utána széttörik és vehetjük az újabbat...

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Judit. igen, direkt hordozós kabát. a hátán is van egy cippzája meg van egy toldalék, amit attól függően előlre vagy hátra cippzározok, hogy hová kötöm fel a gyereket :)
hihi Mikulás puttony :)

Azuram szemüvege is megsérült amióta Mté van, gondolom hát még Levi szemüvege miknek van kitéve.....

Kép

Kép
kolyok28
 
 


nem hiszitek el... Máténak 6 foga van és szörnyűűű éjszakánk volt. tuti hogy a foga miatt. DE NEM TUDOM MELYIK???? látni nem látok semmit, mert összevisszanyitogatja, tappintani nem tudok, mert mindenütt rág ugyanolyan vehemensen. de tuti a fog, mert a fogkrém (nem a fogmosós, hanem a nyugtatós) segit...
ja és 2 órája alszik... én meg itt ülük, pedig mosogatni kéne.
az ebéd finom volt :D nyammnyamm húsleves :)

Kép

Kép
kolyok28
 
 


2 óra alvás egyfolytában!!!!!!! Irigy-irigy-irigy!!!! Te Kölyök, én ezt most jobban irigylem, mint Szilvánusz dekoltázsát!!!!!!

Ahhh, sír Ubul, majd jövök...
dagadtdisznóárulkodójúdás
 
 


hát, ha idehozod, szívesen felkötöm a Te gyereked is és adok neki egy kis nyugtatósfogkrémet :D lehet ezért alszik.... nem merek bemenni a szobájába, hátha tulajdonképp fennvan csak játszik ;)

Ubulnak pussszi

Kép

Kép
kolyok28
 
 


Örülök, hogy megtaláltam az önök Webáruházát. :D
A fütőssapka kínálatuk fenomenális, mindjárt bele is szerettem a felső sor ballról harmadik modell által viselt igen tetszetős sapkába. :roll: :oops: :oops:
Így megrendelésem tárgyát ez a sapka képviseli. :wink:
Mennyiség : 1+1 tartalék db
Cím:Azt hiszem a rendszerükben van, mert múltkor önöktől rendeltem a rózsás úszósapkát is.... :oops: :D
Ezt a nyitott rendelést a fiammal való egyeztetés után zártá is nyilváníthatják.

Kölyök!
Mindegy milyen magasra sikerül Mátét kötnöd? :roll: Bárhogy megoldható, hogy kikandikáljon a lukon?

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


megnéztem, alszik, és lélegzik. ha ezt tudom, alszom én is egyet... vagy hazahívom Apját... vagy olvasok... vagy matekozom... vagy ....

Kép

Kép
kolyok28
 
 


Pumperka, bárhogy, mert cippzáros hátul és akkor max lejjeb cippzárazom. a nehéz benne akkor az, hogy az én hátam jobban szabadon lesz. Mondjuk akkor egy sálat odarakok... de mostanában már tök magasra sikerül felkötni, ezzen nem szokott gond lenni :)

a MT mennyire lehet magasra kötni? most mr bánom, hogy a nyári talin nem kértem meg hogy kipróbálhassam, úúúgy érdekelne. Csak kiváncsiság. Az Ergobabyt is sikerült kipóbálni pl, nekünk az nem jött be.

Kép

Kép
kolyok28
 
 


MT-t is lehet magasra kötni, kellett egy kis idő, m10íg rájöttem nekem mi a jó magasság. Persze nem sikerül mindig tök egyformára. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Basszus, ne írjatok már ennyit, így hogy a manóba fog kihalni a topik????????????????????????????
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Lusie: lásd az új topikban, csak Neked!

Norton egyébként variálja, harap-e. Remek móka, mert a napokban kijött a felső foga is, így közé is tudja szorítani. Nem kispályázunk! :lol: :lol:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


mni írta:[Amúgy egy kollegája ajánlotta neki ezt a fogyit, Ő már 2x megcsinálta és 16 kg-ot fogyott. :)


ha az ember egyszer lefogy, miért is kell 2X fogyókúráznia? :roll: :roll: 8)

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


kacika írta:Patti, a pizzaszeletedre hirtelen ránézésre azt hittem, hogy valami macska keresztmetszete. :lol: :shock: :P
Állatorvos, miért ne...gondoltam, na!


Kacika, íme a különbség:

Kép Kép

8)

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


linocs írta:Comming out: soha, semmit nem írtam a Fogyis topikba, a zártra. Bevallom az ittenin van egy vagy kettő hozzászólásom. Ha írtam volna, akkor is ugyanaz az ember lennék, aki vagyok, és ugyanaz lenne a véleményem, amit itt a babaneten leírok, leírtam. Csak azért, mert nem támadtam le Zsut, és Kvaszévit, és azt vallom, hogy mindenki oda ír, ahová akar, még ha az "A Zárt" topik is, nem jelenti azt, hogy írtam volna oda, és ha igen, szerintem az sem lenne szégyelleni való!

Ez csak azért, mert valaki kérdezte. És ezen már ne kelljen agyalni. ;)


Linocs, az jó, mert legalább 7x olvastam el, de még mindig nem értem.... :shock: :shock:
mindegy, megyek is melíroztatni...... :roll:
:oops:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


szilvánusz írta:Különben feldobok eggy nagcsöcsös, 60kilós hosszúcombú fotót magamról oszt ha másért nem azért koccoltok!!!:) :) :) :)


anyád 8)



:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Poszt szkriptum: LÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉCIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII TEGYÉL FEL ILYEEEEEEEEEEEEEEEEEEET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
RÖHÖGNI AKAROOOOOOOOOOOOOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


eszterxx írta: Nem viccelhetek a ... gyerekfotókon, mert asszem abból lenne csak az igazi sértettség.


biztos? :wink:
Kép

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


bár mindenkihez van ma egy kedves szavam, erre már én sem tudok mit írni:

... ha amúgy is fel akarok mondani, akkor pedig beszólnék és utána próbáljanak ezért kirakni,felvenném a nagy végkielégítést a hallgatásért cserébe!


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


hello, megjöttünk wellnessből ami állati szuperzseniális babaparadicsom volt!
majd jövök később részletesen meg fotók meg minden de muszáj ezt bocsi

tudom, hogy mindenkinek herótja van a témából, de nekem meg abból, hogy itt állok (na jó ülök) és magyarázkodom, mégis...

AGYRÉM, hogy kb 1 ártatlan mondatomból hogy lesz valakinek a súlyosan üldözési mániás agyában összeesküvés-elmélet.

muszáj leírnom: Patriciával egyáltalán nem tarottam a kapcsolatot SOHA, Eszterxx-el pedig annak kapcsán beszéltem egyszer telefonon, hogy volt olyan drága, hogy segített eladni a babakocsimat. Ekkor váltottunk kb 1 mondatot a másik fórumról (ami kb arról szólt, hogy nekem milyen rosszul esik, hogy hallotom, hogy ott a babanetra való írás ellen buzdítanak...).

hogy innen hogy jutottunk el oda, hogy én vagyok az értelmi szerzője annak, hogy Eszter bejusson oda mindezt Patrícia kérdésére??? JESSZUSOM!!! VALAKI NAGYON BETEG!!!!

ne haragudjatok, én is lezártam a témát ezennel!!

KépKép
judit18
 
 


Mpatr!
Norton hogy megváltozott mióta nem láttam...És már fogacskái is vannak! Nagyon édes!

Elfelejtettem a híremet az előbb közölni. Nimó áll a tornasorban elöl. Ma megmértük a dokinál
86 cm!!

Judit18!
Hagyd már! Nem ér annyit!
Inkább mesélj!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára juditkecskemet 2008.12.02 20:44-kor.

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Judit!
Képeket kérünk! :D
Annyira vágyom már én is valami kis kiruccanásra...
Tedd föl a szálloda linkjét!
Petinek van egy pár feltorlódott szabadsága ,hátha ráveszem..... :wink:


Kölyök!
Remélem valami talin még összefutunk, és akkor viszem a MT-t. Vagy ha esetleg valaki meglep egy Kozyval (és tényleg szuper), akkor küldöm neked a Lilliputisomat. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Judit(kmét)!
:shock: :shock: :shock: Más másfél, két évesen ekkora!
Valld, be, hogy minden nap kínok kínja közt nyújtod! :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Linocs,
nagyon boldog névnapot kívánok! :)

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Sziasztok!

Jövök még, de legalább a mai nap termését visszaolvasom. Rájöttem, hogy az már nem megy, hogy naprakész legyek és mindenkire reagáljak. :(

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Melindák!

Boldog névnapot kívánok nektek! :D :D :D

Kép

nembaj, hogy rózsaszín?

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Jajj tényleg! Ma Melinda nap van!

Kép

Nem nyújtom én Nimót!
1 éves korában Levente is 90 cm felett volt.

Már a nevét kérdezgetik, meg hogy hány éves. (tényleg!)Erre mindig közlöm hogy még 8 hónapos kisbaba....

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


jaj, télleg, most jutott eszembe, Melinda nap van!!!!
soksok boldogot minden Melindának!!!

Kép

Kép
kolyok28
 
 


Judit18, örülök, hogy leírtad!!! Nekünk sem áll össze a dolog, de megmondom őszintén, egyre kevésbé érdekel. Részemről lapozhatunk. Maximálisan tiszta a lelkiismeretem!!!

Juditkmét: elaludtam tegnap ülve a gép előtt, ma megpróbálom küldeni ahogy ígértem.

Mpatr!
Norton hogy megváltozott mióta nem láttam...És már fogacskái is vannak! Nagyon édes!


én nem is raktam még fel most képet :shock: :shock: :shock:

ZSÍRNI VÁGYÓK, GYERTEK AZ ÚJ TOPIKBA. LEHET KÉRNI MEGHÍVÓT, MI MEG MEGTANÁCSKOZZUK, ELÉGGÉ ZSÍROK VAGYTOK -E A MÉLYEBB TÉMÁKHOZ.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


még egyszer, kivételesen poén nélkül:

MINDENKINEK(!!) NAGYON KÖSZÖNÖM AZ ELMÚLT NAPOK PRIVÁT ÜZENETEIT. TANULSÁGOS VOLT, EGYÚTTAL SOK ERŐT ADOTT!!!
köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: