Új privát üzeneted érkezett!

Kép Kép Kép Kép Kép

Össze-vissza vannak a képek...amin kilóg a keze ott halloween-es töknek van öltözve :D A másik kettőn az utazóágy hálóját nyalogatja tök boldogan. Az ivós meg soppingolós (anya lába nem bírta a mei-tait, kénytelen voltam berakni a szekérbe :oops: )

Sziasztok!

Az etetésen filóztam már én is, kétóránként kéne etetnem Olit hogy meglegyen az öt, hát néha összejön, de inkább csak négyszer eszik általában. Olival az a baj, hogy ha óránként etetném akkor óránként enne. Úgyhogy anya igyekszik a gyerek helyett is mértéket tartani :wink:

Gabi sajnálom a kutyust!

Verus, gondolkoztam a bogyón hogy én mit tennék a mostani helyemben, arra jutottam hogy ha nem lenne egy gyerekem sem akkor bevenném, de így hogy már van kettő és ilyen szépek és valszeg a következő is olyan lenne mint ők így nem bírnám bevenni. Fura de remélem értitek :) Hát, asszem nem segítettem ezzel neked :oops: :D

Zsuzsi én nyugodt szívvel adnám a csoportodba mindkét gyerekemet :wink:

Bazsinak +++
Én felváltva használtam a nasivint és a tengervizest, volt hogy olyan sokat szívtam hogy már nem mertem, akkor csak befújtam tengervizessel és az is pucolta valamennyire, szívás nélkül is. Jobbulást!

Zsancy, a bölcsi nehéz kérdés, de ha már rászánja magát az ember akkor rengeteg előnye van. Zétinek nagyon jót tesz a bölcsi, itthon a kicsi házban nem tudja az energiáit lekötni, és én nem tudok vele egész nap mindenféle fejlesztő meg nemtommilyen játékot játszani hogy ne csak lézengjen, a bölcsiben egész nap rajzolnak meg mondókáznak és imádja a gyerektársaságot. Meg ott az úszás is, az egy kincs.
Úgyhogy hiába én is bölcsi-ellenes voltam egészen idáig, most megváltozott a véleményem. Zéti mikor hazajön bepótoljuk az egész napos puszilgatást :)
Az meg, hogy el fogják dániasítani szinte elkerülhetetlen, nem? :roll: De az alaptermészetét úgyis ti formáljáktok, úgyhogy szerintem lesztek rá elég hatással ahhoz, hogy legyen benne magyar is :wink: Ne aggódj, meglátod jó lesz neki a gyerekek között :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára zetibebi 2009.10.20 08:03-kor.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Nnna, király, már vagy két hete nem fotóztam :oops: Régit meg csak nem kéne... :roll:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


AMY:VENDINEK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!!!!!!!!!
Volt tegnap hugic-amy tali? képeket, élmény beszámolót!!!

Kép
budabo
 
 

 
 

zetibebi:DE régit is tehetsz!

Kép
budabo
 
 


jó reggelt!

amy:Vendel kisfiadnak boldog névnapot!

amy:hogy vagytok?mesélj!

köszönöm lányok,hogy drukkoltatok,úgy látszik hatott is!bár este kicsikém nem evett semmi-két korty tápon kívül-de aludt reggelig,egyszer sem ébredt fel,fél7-ig,én voltam nála többször megnézni,de meg sem rezzent amikor bementem.má nem folyik annyira a nózi,de van egy kis hőemelkedés,de érezhetően jobban van,mint tegnap.

millye:megvettem az oxil...akármit,biztosan attól lett jobban a Bazsi,meg chamomillát adtam még neki,hogy tudjon nyugodtan pihenni éjjel,meg a tengervizes orrspray és mára láthatóan jobban van!köszönöm,mindig nagyon sokat segítesz!egyszer majd jól meghálálom neked!
biztosan a foga bántja Andriskát,azért nem eszik!nekünk sincs több fogunk még,kijött az a kettő egyszerre,azóta semmi,csak duzzanat felül....

lkverus:sikerült döntened!tudtam én,hogy szíved mélyén szeretnél babát....nagyon irigyellek,a nagy család gyönyörű dolog!

bogi:Fügcsi jól van?nem volt oltás után?majdenm így eszünk mi is,csak a délelőtti gyümi nálunk kimarad,mert akkor alszik Bazsi,azt az adagot ebéd után desszertnek kapja meg.Bazsi imádja a gyümit,ezért amikor mi eszünk és jön kunyizni,akkor gyümit adok neki,a védőnő szerint abból nem lehet sokat adni!

stelly,Adrika nagyon ügyes!kis bélpoklos....brokkoli ízlett naki nagyon..Bazsi nem szereti,de azért adok neki néha!

andabella:nemsokára megjön a férjed!remélem jó éjszakátok volt!

kreiszi:köszi z orrszívós dolgot,apa is mondta,hogy túlzásba esem,de annyira sajnáltam a gyereket tegnap,ma már nem szívom olyan gyakran!
ne izgasd magad a súly miatt,Alex ilyen alkat és kész! párom a 198,5centihez 75 kiló...nem valami vastag,pedig,h látnád mennyit eszik..borzasztó sokat és állandóan,mégsem hízik egy grammot sem,olyan mint az apja,aki 23éves kora óta 73kiló és még nagyobb zabás,mint apa!úgyhogy nyugi,szerintem szerencsés alkatok,nem kell majd törődni azzal,hogy mennyit esznek,bár én lennék ilyen!Bazsi is hasonló alkat,bár most nem tudom,hogy mennyit hízott,ma mentünk volna méricskélni,de így nem viszem sehová!

zümis:mi volt a dokinál?vagy ma mentek?

elif:?

zsu:neked is otthon ma a férjed igaz?mit csináltok?

julcsi:jó kis ülés,és tényleg nem volt drága!szép napot nektek együtt!

mennem kell,mert fiam ma is nagyon vágyik rám-kicsit furcsa ez nekem,mert nem egy bújós gyerkőc-apa mondta tegnap,mikor elmentem a DM-be miután hazajött,hogy sírt utánam a fiam,sosem csinált még ilyet,mikor megjöttem ezerrel mászott elém,és nem találta elég gyorsnak és sírva fakadt....felvettem és belebújt a nyakamba...biztos a betegség miatt lett ilyen anyás...

jut eszembe,nem kaptatok levelet a DM-től,küldtek benne egy 25%os kupont.

Kép
nilabali
 
 


zetibebi:jöhet a régi kép is!és kösz a tanácsot neked is!ez a tengervizes cucc,szinte szívás nélkül is kitakarítja a nózit,rendesen ömlik belőle,nem tudom olyan gyorsan törölni,mint amennyire jön.bár Bazsi nem hagyja törölni,bizti fáj neki!
örülök,hogy ilyen jól érzi magát Zéti a böliben!te hogy vagy?
egyébként én sem izgatom magam,ha nem nem jön ki az 5kaja,pihizni is kell a kicsik gyomrának,nem lehet állandóan tömni őket.

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok!

Vendinek nagyon Boldog 9. hófordulót kívánunk! :D

Bogi, én is így vagyok, meglátok egy pocakos mamit, és elfog az irigység! :oops:
Éjszaka fél3-kor volt egy felsírás, 3/4-ed 7-kor keltünk, fél 8-ig lustiztunk! :D

Eszter, nagyon szép mennyiséget evett Adri! :shock: :D

Kreiszi, köszi! :wink:
Üzenjük annak a fogacskának, hogy most már gyorsan bujjon ki, ne kínozza Alexet!
Alex súlya pedig pont jó, ahogy van, ő vékony alkat, nincs vele semmi gond!

Julcsi, nagyon jó ülést vettetek! :D

Zétivera, nincs kifogás, képet! :lol: :wink:

Nila, örülök, hogy jobban van Bazsi, küldjük még a ++++++++++t!
Igen, ma itthon van Apa, most elvitte szervízbe a kocsit, aztán meglátjuk hova megyünk, kéne nagybevásárolnom is, meg az ülést is meg kéne venni! :roll:
zsu83
 
 


Na most nézem, milyen hülyeséget írtam :oops: , annyira a hófordulók járnak az agyamba! :D

Szóval:
Vendinek nagyon Boldog Névnapot kívánunk Bebével! :lol:
zsu83
 
 


:cry: Azt hiszem mi is kicsit náthásak lettünk,kicsit nyálkás belül az orra és szűrcsög,de annyira nem hogy meg kéne orr szívóznom :roll: Remélem ennyi is marad...

Lángoshoz még annyit hogy milyen sorrendbe kell összedolgozni a cuccokat?(látszik semmi fogalmam a dolgokhoz)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


zsancy:Petrának +++++++,nehogy jobban beteg legyen!
lángoshoz:lisztet tálba teszed,cukros tejben felfuttatod az élesztőt,jól megsózod a lisztet,belenyomod krumplit és elkevered,aztán beleteszed az élesztős tejet és kevered,teszel még tejet és elkezded gyúrni, tejed addig adagolod míg össze nem áll tészta,aztán kiveszed tálból és készre gyúrod.elég kemény tésztát kapsz,visszarakod a tálba,lisztet szórsz a tetejére,keveset,letakarod és meleg helye teszed,én radiátorra tettem,bő órát kelt.én így csináltam,lehet,hogy nem így kell,mert nincs rutinom nekem sem...de sikerült,duplájára kel meg.

zetibebi:jók a képek nagyon!hálónyalogatás nálunk is megy,néha meglátszik a nyoma az arcon!én is ültettem már bele a kocsiba,tetszett neki!

zsu:jó vásárlást nektek4én úgy szeretek együtt lustizni a fiammal reggel,de akkor a legjobb,amikor apa is itthon van.....

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok!

Nila: örülök, hogy jobban vagytok! :D

Zsancy: az szerintem is elkerülhetetlen, hogy "dánt" faragjanak belőle. Sajnos nálunk is ez lesz a helyzet... amint oviba kerül Hanna egyre jobban fog németül beszélni, német verseket és mondókákat fog tanulni, aztán az iskolában is németül fog tanulni, mi meg majd küzdhetünk itthon, hogy helyesen beszélje a magyart.... :roll:

Zárt topik: én benne vagyok, sőt nagyon is szorgalmazom. De meg is indokolom, hogy miért... nagyon szeretlek benneteket és jó, hogy meg tudom veletek osztani a gondokat és problémákat és a jó dolgokat is, de borzasztóan feszélyez, hogy vajon milyen illetéktelen személy olvassa, ezért nem is írok le mindent. Csak hogy példaként hozzam fel Zümis esetét.... és arról már nem is beszélve, hogy tényleg ki tudja, hogy az általunk feltöltött képek vajon hova kerülnek és ki él velük vissza. Biztos, hogy sokan csak olvasnak bennünket, de írni már nem írnak és velük, mint idegenekkel szintén nem szívesen osztom meg a személyes dolgaimat... Egy zárt topikban mindezek nem okoznának fejtörést és mindenki nyugodtabban leírhatná azt, ami a szívét nyomja....
Szerintem szavazásra kéne bocsátani a kérdést.... :roll:

Más: tegnap voltam dokinál a tej miatt, mert még mindig jön egy kicsi... azt mondta, hogy egy kis hormonzavar, amire jó megoldás lenne, ha szednék antibébi tablettát vagy egy terhesség is :lol: .... És mi lehet hogy a második megoldást választjuk.... :lol:

Panna
pandusika
 
 


Telefonált Apa, már jön hazafele! :D

Zsancy, jobbulást Petrának,+++++++++++++++++++++
Ha csak kicsit folyik az orra, akkor lehet hogy a fogától van, Bebének is folyott az óra egy kicsit!

Nila, köszi!
Én is imádok lustizni Bebével, de igazad van, úgy a legjobb, ha Apa is itthon van! Képzeld, amikor kettesbe vagyunk Bebével, akkor mindig keresi Apát reggel az ágyba! :shock: Nézi, hogy üres a helye, ahol feküdni szokott! :D
zsu83
 
 


Panna, hajrá kistesó! :lol:

Zárt topik, én is benne vagyok, de ha ma nem leszek, nehogy lemaradjak valamiről, nehogy kizárjatok! :wink:
zsu83
 
 


panna:köszi!és hajrá kistesó!jaj,de szeretnék én is......
zárt topik kérdésben a többség szavazatával értenék egyet!

zsu:édesek ezek a gyerekek!ha napközben szóban kerül apa,mert én állandóan mondom a Bazsinak,hogy mit csinálok,és mondom,hogy nem soká apa is itthon lesz,akkor Bazsi is körbe néz....okosak nagyon!
férjed akkor gyorsan elintézte az autót!

Kép
nilabali
 
 


Tök őszinte leszek, mostanában sokkal kevesebben írtok nekem mint korábban, ha írok max 3-4-en reagáltok, ne értsetek félre, nem szeretnék bántani senkit, tudom baromi sokan vagyunk és nem lehet mindenre válaszolni, de mostanában sokat betegeskedünk és jól esne a bátorítás, nagyon kivagyok fizikailag merülve és korábban belőletek tök sok erőt nyertem, mostanában nem nagyon :roll:
Remélem hogy nem sértettem meg senkit, főleg nem azokat akik mindig írnak nekem. Én sem tudok mindig mindekire reagálni, sőt. :oops: Azt is elfogadom hogy nem lehetek mindenkinek rokonszenves, mert nem létezik olyan ember akit mindenki kedvel. Meg azt is elfogadom hogy mostanában sokat nyavajgok és fárasztó olvasni is. Ezért nem írtam mostanában.
Ne haragudjatok rám tényleg, ez csak kikívánkozott mert tökre megszerettem a csapatot. Nem sértődtem meg, csak így gondolom, és azt gondoltam ha megosztom megkönnyebbülök. Nem kell hogy ajnározzatok, ne értsetek félre, csak a megkönnyebbülés miatt írtam le.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Sziasztok!

Zvera: jók a képek. Alex a falat nyalogatta vmelyik nap :lol:
Julcsi: Marci meggyógyult már, étvágya visszatért? Sztem Alex is fogyott, mert mióta fogzik csak a felét eszi meg az adagjainak és közben egyfolytában mozog, szal, ha múlt héten el tudtunk volna menni mérésre, több lett volna.

Vendnek boldog névnapot kívánunk!

Panna: hajrá kistesó!!!! Én is úgy vagyok vele, h nem írok le mindent, de ha tudom, h más nem olvashatja, akkor már igen.
Nila: örülök, h Bazsi jobban van+++++++++++++++azért ezt még küldjük.
Zsancy: lehet nálatok is a foga miatt folyik az orra? ++++++++++++++++++++
kreiszi
 
 


Zvera: ezt csak neked+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ és puszit dobó szmájli meg ölelős szmájli :D !
kreiszi
 
 


Hejejejj! Gyorsan, gyorsan, mert apa minnyá elhajt!

Szóval de jó, hogy Bazsi alakul, jobbulást neki teljesen!
Petrának meg drukk, hogy elő se jöjjön jobban a betegség!

Panna: nahátnahát!! Hajráhajrá kistesó! :D

Bogi: mi ágy alatti tárolókat szereztünk IKEÁ-ból (na meg egy rakat egyéb cart, ahogyan az lenni szokott...)
De majdnem vettem egy etetőszéket is... Eszteremet az étteremben etettük meg és életében olyan szépen nem evett, mint abban a mini székben...

Zétivera:
jók a képek! :)

Kreiszi: ezek után majd elepedek a kíváncsiságtól! Na, mennyi Alex?

Vendinek boldog névnapot!

Senki nem gondolt 0-18-as ülésre? Mert mire elérjük a 18 kilót... Hát az még ezer év...

Zárt topik? Hmm... Nékem aztán tök mindegy...

ladmon
 
 


Ja mondtam lányok hogy nálunk a baby őrből Cher szól :lol: :lol: már mind a 3frekvenciát kipróbáltuk,de szól a rádió belőle...és éjjel is felriadtunk rá...ha igy megy tovább nálunk megszűnik a baby őr.Az a baj lehet a szomszédba van vezeték nélküli rádió vevő vagy mi(apa magyarázta tegnap,és az zavarja be...na mindegy ez nem nagy próbléma csak car erre ébredni.
Na megyünk levegőzni mert nyafik vagyunk és egyutal megejtjük a boltot is...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Vera:nyuginyugi, csak most zűrösebb a lelked, de lesz ez jobb is! :)

No vettünk még egy ilyet is... Rá volt írva, hogy játéktároló.... Így beleraktam a játékbabámat... :D De nem fért el... :twisted:
Így kivettem...

Kép

ladmon
 
 


zetibebi:szerintem mindenki sokat gondol Rátok!remélem azért nem hanyagolsz majd minket!el is felejtettem kérdezni,hogy a sulival mi a helyzet?sikerült már újra menned,hogy Zéti megint jár a bölibe?

zsancy:jó levegőzést!milyen idő van felétek?Lulu nem szokott délelőtt aludni?

ladmon:köszi!
Esztered tud viselkedni,az biztos!lehet,ha hazavisztek egy olyan széket,akkor otthon nem evett volna olyan szépen....
szép napot nektek is,mentek valamerre?

Kép
nilabali
 
 


ladmon:tuti kép!Esztike arcán látszik,hogy azt gondolj,jól van anya,csináld csak,már megszoktam.... :lol:

Kép
nilabali
 
 


Na Apa már itthon, csak várunk még egy futárt! :evil:

Nila, és még fizetni se kellett érte, mert múltkor ők szúrtak el valamit a szervízbe! :evil:

Zétivera, én nagyon sokat szoktam Rátok gondolni, és mindig igyekszem rád reagálni is, és szerintem mindenki nevébe mondhatom, hogy érdekel minket, hogy mi újság van Veletek, és nagyon szeretünk Titeket! :D

Zsancy, bébiőr nagyon teccik! :lol:

Ladmon, tuti a kép, és a lánykád egy angyal benne! :D
zsu83
 
 


Boldog névnapot Vendi!!!

Kreiszi, ha jól emlékszem, Alex se simán fogadta először a hozzátápit, biztos azért állt meg kicsit a súlynövekedésben. Meg írod, hogy kínlódik a foga miatt, védőnő épp a múlt héten mondta nekem, hogy fogzáskor általában sokkal kevesebbet esznek, sőt, van olyan baba, aki ilyenkor megint csak cicizni hajlandó.

Tegnap nem is írtam, hogy szombaton kibújt Adri harmadik foga is, a bal felső kettes. Ma reggel pedig arra ébredtünk, hogy már négyfogú a lelkem, bal felső egyes is szúrós lett :D ééééés ez volt az első olyan fogunk, aminél nem sírt éjjel, mikor áttört!!! Jeeee van remény! :D
Ja a másik újdonság, amit még nem írtam: megtanulta kezelni a fiókokat, szekrényeket :roll: na emiatt nem vagyok boldog. Először átpakoltam a lakást, mikor elkezdett mászni, hogy ne fejeljen le mindent. Mikor felállt, az alsó polcokról elpakoltam azokat a dolgokat, amiket nagyon féltek, vagy amik veszélyesek lehetnek rá. Most pakolhatok át megint, mert pl a gyógyszerek is alsó fiókban vannak, meg a konyhai vegyszerek is. Kíváncsi vagyok, még hányszor rendezem át a lakást idén :lol:

Ez a laptető nagyon édi lett mókázós Olival :lol: (Tegnap én is betettem már Adrit a Tescoban a bevásárlókocsiba, marhára élvezte :))

Panna, hajrá kistesó! :wink:

ZVera, jajajaj én is már rég írtam neked ejnyebejnye!!! De épp most dicsértem meg édiOlidat :D így akkor rendben vagyunk? :wink: (szerintem mindenkinek van olyan időszak, mikor kicsit mellőzve érzi magát - érdekes módon ez nekem akkortájt szokott lenni, mikor megjön :wink:)
Nem ér bánkódni, és jobb, hogy inkább leírtad, mint hogy magadba fojtsd! Szeretünk, na! :D

Zsancy, hehehe jópofa lehet a rádiós bébiőr :D

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Sziasztok!

na megjöttem.
Köszönjük a névnapi köszöntést, bizony-bizony nagyfiamnak ma van az első nevenapja.... :)

Jól látom, hogy zárt fórumról beszélgettek??? Én benne vagyok, de csakis akkor ha visztek engem is!!!!!!!!!

Igen, volt tegnap Marci-Vend tali, nagyon jól sikerült. Csak Vendanyu lüke és nem vitt fényképezőt, de Magdi csinált képeket, remélem majd mielőbb hozza őket.
Nagyon jól éreztük magunkat, a fiúk édesek voltak együtt, már ismerkedtek, próbálták felfedezni egymást. Magdi csudafincsi muffinokat sütött, és fincsi ebéd is volt. Jót sétáltunk délután. Tényleg szupi kis nap volt, feltöltődik az ember az ilyenektől.

Vend a 7végén 6fogú lett. Nagy bizodalmam volt, hogy majd ettől hűdejól fog aludni... hát, sajnos nem így lett... szóval éjszakák nagyjából maradtak. Ami újdonság, hogy egyre többször sikerül ringatás nélkül elaltatni, ami nekem nagyon jót tesz... főleg a derekamnak... :)

Zvera: tudom mit érzel, nekem is voltak ilyesféle érzéseim... Nyilván más, amikor az ember csak ritkábban tud jönni.... Csak azt akarom mondani, hogy én nagyon tisztellek, és csodállak a kitartásodért, és sokszor ad erőt, ha leírod, hogy hol tartotok...

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Zárt topik kérdését akkor bocsássuk szavazásra, úgy látom, többen hajlanak rá - és így nyolc-kilenc hós gyerekekkel már valósíznűtlen, hogy újak csatlakoznának.
Regisztrálom a szavazatokat :wink: meg igyekszem felvenni a kapcsolatot azokkal is, akik nem minden nap jönnek.
(Julcsi, akkor kezd úgy kinézni, hogy most én szervezek? :lol:)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Miért nincs kép a vonalzómon??????????????
vagy csak én nem látom????????????????? :evil: :evil: :evil:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Stelly: engem írhatsz az igenbe!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


zetibebi:nagoyn jó képek!!!!!!!!+++++++++++neked, hidd el hogy ezzel az érzéssel nem vagy egyedül!!!!!!!!! Nem mindenki reagál mindenkire, de nem hiszem hogy dirrekt, hanem ahogy írod, sokan vagyunk. Biztos én sem írok mindenkinek :oops:

kreiszi:nálunk az üveg nyalogást a trendi most :lol:

ladmon:jó az az etetőszék, mi Zalakaroson etettük abban, de egyszer szépen evett, egyszer nem...Mi is voltunk, beszereztünk egy-két dolgot. Én nem gondotlam 0-18-as
ülésre, még nem döntöttük el hogy 9-36 vagy 9-18 legyen.Ez a kép király!!!

nilababa:de édes lehetett Bazsa!! örülök hogy jobban van, Füge tök jó kedvű, ennek az oltásnak nem igazán lehet mellékhatása. Mi is elmentünk Ikeázni, rohantunk haza, Füge ahogy meghallotta a hangunkat már figyelte az ajtót és ahogy meglátott visongott, olyan édes volt.Nálunk gyümi után van az alvás. Köszönöm mester a pontos leírást!!! :lol: nekem erre van szükségem, béna vagyok az ilyenekhez.

zsu
: nálunk is volt felsírás, de egy sírás és szünet, át sem mentem. Reggel 7-kor kelt, átvittem apához a nagyágyba és aludtak még 8-ig, akkor meg alig bírt magához térni.

zsancy:jobbulást nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Láttad Nila leírását???? ígytök egyszerűnek tűnik számomra is.Bébiőr :lol: :lol:

panna:HURRRRÁÁÁÁ nektek gyorsan jöjjön össze! Néha én is úgy vágyom megint a pocakra... :lol:

Zárt topik: én benne vagyok, néha ténleg nem merek egy-két dolgot leírni, mert ugye bárki olvashatja

Kép
budabo
 
 


stelly:gratula a fogakhoz!! IGEN

amy: nektek is gratula a 6 foghoz. Jó is a babás tali, ténleg feltölti az embert. ÉJszakák kitartás jobbak lesznek!

millye,andrea
?

Kép
budabo
 
 


Eszter, Adrinak gratulálunk a fogacskákhoz! :D
És igen! :D

Amy, örülök, hogy jól sikerült a tali! :D
Sajnálom, hogy az éjszakák nem javultak! :(

Bogi, akkor Füge is szeret a nagyágyba! :D
zsu83
 
 


amy:de jó,hogy jöttél!örülök,hogy jól sikerült a tegnapi nap és jókedvű vagy!

stelly:éljenek az új fogacskák,jól belehúzott Adri!(nekünk valahogy nem akar a többi kijönni...)
van egy sanda gyanúm,hogy még sokszor kell átrendezni a lakás!
nekünk is aktuális,mert jön a járóka....akárhogyan is gondolkodunk,sehogyan sem lesz nappali formáaj a nappalinak,lehetetlen megcsinálni,hogy pofás is legyen,meg biztonságos,hely is legyen mozogni,a járóka is elférjen....de nem is baj, arra jutottunk,mert most lakásunk legszebb dísze Bazsi kapitány!

bogi:sajna a mester cím nem illet meg,de rajta leszek gyakorláson,mert imádom a kelt tésztákat!bizti nem figyeltem de milyen oltást kapott Füge?

zsancy:nekiálltál a tésztának?nagyon kiváncsi vagyok,hogy hogy boldogulsz!

Kép
nilabali
 
 


Vera, én is nagyon szeretlek Titeket, de be kell vallanom, ---a többiek felé is---nem sikerül reagálnim a leírtak felére sem! És mindig úgy meghatódom, ha nekem is írtok, mert kicsit érdemtelennek érzem. És elhiszem Vera, hogy fáj, ha nem írunk annyit, én bocsánatot kérek!!!!!!4...meg, izéééééé....hát küldök neked egy nagy meleg ölelést! És igen, ha nyitnék egy ovis csoportot, boldogan fogadnám a te csimotáidat, napközben én bubujgatnám őket, délutántól meg te :wink: :D

Zárt: mehetünk akár... :P

Panna, mitől lehetett a hormonzavar? De örülök, hogy a testvérke dolgot támogatjátok! Mindjárt utaztok is, biztosan Törökországban is lehet ihletet nyerni ilyesmihez! :wink:
Listád van már? Kilóméteres?

Zsu, jövő hét jó lesz, a szerda a nyüszítésé, amúgy a többi nap okés. Mit szólnál mondjuk a csütörtökhöz?

Nagytali! Bárcsak valaki tudna egy olyan helyet, ahol elférünk sokan, letehetjük a kicsiket, és fedett!!!!!!!! Julcsi, a millenárison tudsz fedettet vagy a játszóteret mondtad?

Nila, hajrá gyógyulás! Én nagyon sokat bénáztam a Stérimar sós spricnivel, neked ment?

Ladmon,nem mondod, hogy a csőben az Eszter? :shock: Élen ikeási szépevés, bezzeg mi az expón egy egész tömeget szórakoztattunk, ilyen malackisasszonyt ritkán látni.

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


ZVerus: Nagyon szeretünk ám!!!! És keresünk, ha nem jössz! Néha persze nem reagálunk, ez lehet, de ez ettől még így van! Gyere, meséld el, hogy vagytok.

Bogi: Maxicosi kenguruban ennyi most, persze nincs nagy színválaszték, de sebaj, nincs nagy jelentősége. Mi barnát vettünk.

És Kreiszi, Marcika jobban eszik és vége a betegségnek, de nehezen hízza vissza, amit lefogyott. :( 8100 gramm volt ma reggel, ami nem egy világcsúcs. :?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Amy: sajnálom, h az éjszakák még nem jók, de biztos lassan az is alakulni fog, mint ahogy már az is előrelépés, h egyre ritkábban kell ringatni. Kitartást neked!+++++++ Örülök, h feltöltött a Magdiékkal való találkozás
Stelly: zárt topik: igen
Köszi mindenkinek a bíztató szavakat a súly miatt
Ladmon: kíváncsi vagy, mi :lol: :lol: ? na akkor beírom a tábliba, ott keresd :D Nagyon édes a játékbabád :D .
Zsu: még jó, h a szervíz vállalta, h hibáztak, ritka dolog.
kreiszi
 
 


Nila, hát most nekünk se az ékességünk a nappali, de most nálunk is Bebe az Úr! :lol:

Gerendai Zsu, nekem okés a csütörtök :D , akkor még pontosítunk, telefonszámom megvan ugye? :roll: Meg a címemet is megadom!
zsu83
 
 


Zsu: egyszerre írtunk :D
kreiszi
 
 


zsuzsi:ja, Stérimarnak elég porlasztós a feje,első adag szembe ment....mindig prüszköl a fiam,ha fújok,az előző az aquamaris volt,nem volt ilyen brutál,de ez hatásosabb is!
ne,mondd már,hogy érdemtelenül reagálunk neked,mindig olyan szépen írsz,fogalmazol és nagyon jó tanácsaid,meglátásaid vannak,sokszor megkönnyezi az ember az írásaid!

fiam már két órája alszik,megyek megnézem,és melegítem az ebédjét is!

Kép
nilabali
 
 


Kreiszi, és még le is írták papírra, hogy ők voltak a hibásak! :shock: :D
zsu83
 
 


Kreiszi: :lol:
zsu83
 
 


Zsu83 Jó lett volna talizni!!!! :D Cicisztrájkot éjszaka bepótolta a kisfiam kb. 2 óránként cicizett :shock:

Budabo azért egy kávéra beugorhattatok volna.... még ha Füge nélkül is.... igaz én meg írhattam volna hogy gyertek be... :oops: :D

Stelly hűűűűű akkor Adri is szépen fejlődik!!! :D Szépen eszik amint olvasom :D Ünneplős szoknyáról kérünk képet! Gratulálok a 3. foghoz!

Andabella akkor most szalmák vagytok Mesivel mert nincs apa? :roll: Hogy bírod?

Kreiszi szerintem ne izgulj Alex súlya miatt! Ő ilyen alkat! Cicizik még? :roll:

Zsancy igazad van! Így már teljesen világos a dolog... Jobbulást Lulunak!

Amy:Vendinek boldog névnapot!

Julcsi klassz autósülést vettetek!!! :D

Zetibebi helyesek a fotók Oliról! Milyen nagylegény már! :D Vera én nagyon megértelek. és örülök, hogy kiírtad magadból!!! Én is van úgy , hogy hanyagolva érzem magam...

Nilabali örülök, hogy jobban van Bazsi!!! Én is arra gondolok, hogy még duzzadt a foga környéke és csak az egyik bújt ki teljesen.... :roll:

Zárt topik én benne vagyok!

Pandusika hajrá kistesó projekt!!! :D

ladmon ez a kép marhajó!!!!! :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zvera: jaj.. remélem nem miattad írtad, mert mostanában én is ritkán reagáltam... :oops: de attól még nagyon sokat gondolok rátok! :D Csak sajna nincs időm mindig mindenkire reagálni.... :(

Stelly: én igennel szavazok! Gratulálunk az újabb foghoz!
:D

Hanna mászik!!! :D

Panna
pandusika
 
 


zsu:igen. rászokott hogy a párnák közt ugrál, dobálja magát, párnahegyeket mászik.

nilababa:agyhártyagyulladás ellenit, nem kötelező oltás. Nálunk is a nappalinak nincs nappali jellege, de Füge az első, majd lesz később máshogy. Én nemszoktam kelt tésztát csinálni, de Zümis féle annyira jól néz ki, hogy kedvet kaptam hozzá, csak nekem így kell ahogy te is leírtad.

Kép
budabo
 
 


Millye, éjszaka 2 óránként cici!? :shock: Hú, akkor nem volt valami jó éjszaka! :? És meddig aludtatok?

Panna, gratulálunk a mászáshoz! :D
zsu83
 
 


panna:gratula!!!

millye:írhattad volna...ÉJszaka?

Kép
budabo
 
 


Bogi, Bebe is dettó ezt csinálja! :lol:
zsu83
 
 


jaj már látom...jó éjszaka :cry:

Kép
budabo
 
 


D.;€đNB T SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSQAAAAAíujuj m yd ÍCY

Ezt Hanna írta nektek... :lol:

Panna
pandusika
 
 


Zsuzsi: nem tudni mitől van, valószínűleg még nem állt teljesen helyre a hormonműködés.... Listám már van rengeteg és beszereznivaló is.... az utazási iroda is összeállított párat, hogy mit érdemes pakolni és egyébként elintézni út előtt, úgyhogy ez igencsak megkönnyíti a dolgomat... :D szuper, hogy már ilyeneket csinálnak....

Panna
pandusika
 
 


Stelly: gratula a fogacskákhoz! Lesz még lakásrendezés sztem is :D .
Nila: engem már nem izgat, h a nappali gyerekjátszóként üzemel, jó ez így.
Bogi: üvegnyalogatás :lol:
Zsancy: jó kis bébiőr :D
Julcsi: örülök, h jól van Marci. Bakker, mégis rosszul csinálok vmit, Alex még 7,5 kg sincs :(
kreiszi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?