Új privát üzeneted érkezett!

Kép én itt állok:) Kép itt egy kicsit sirok Kép ilyen vagyok most:)

na gondoltam töltök fel egy pár képet, meg majd még jövök és probálom utol éri magam :D :D :D

mimi80

Kép
mimi80
 
 


Most próbáljatok meg nem félreérteni, lehet, hogy nem sikerül jól leírnom a gondolataimat...

Mint látható, vannak félreértett pletykák, problémák, gondok is az életben... régen ezt meg lehetett beszélni, az volt a természetes, hogy kiírtuk magunkból, megbeszéltük. Most, hogy Pati próbálná, az a válasz, hogy nem lehetne ezt privát üzenetben? De, lehet, írunk majd a télapónak :lol: És ez nem ellened megy Lusie, hanem az egészről az a véleményem, hogy itt egyszerűen már nem sikk, nem nagyon illik problémákat megosztani, mert az nem illik bele a képbe...igen, valaki írta, hogy átalakult a babanet. Nekem habos-babossá alakult, ahol zömmel azt lehet olvasni, hogy "Ne haragudjatok, rossz kedvem volt, nem írtam", stb. Olyan itt kicsit az élet, mintha minden egy lányregény lenne, van gyönyörű 8-9 hónapos gyerekünk és megállt körülöttünk a külvilág...Hisz az a hozzáállás, hogy ez csak egy topic, helyén kell kezelni, az életem történéseit megbeszélem a barátaimmal.

Oké, de akkor mi a fenét írjak? Andris két hónapja semmi újat nem csinál? Még igy is minden időben van... És hogy alakuljanak tovább barátságok, ha mindig csak feldobok képeket a gyerekről? Te megdicsérted a gyerekemet, te mostmár a barátom vagy???

Engem érdekeltek Márti anyóstörténetei, Jim kiborulásai a férje exnőjére, Kvaszéviék problémái, Pepike apósa (végre hallottunk róla hírt, habár titokban sokkal jobbat reméltem... :cry: )

És emellett persze érdekeltek Mniék gyönyörű fotói, amiket egy időben nem lehetett dicsérni :lol: , Linocs világbékéje, meg egyáltalán, minden!!!

De most kicsit olyan, mintha Juditkmét merné egyedül felvállalni, hogy problémák vannak...

Ja, és nem vagyok annyira perverz, mint amilyennek tűnik, nem a gondokra élvezkedem ám :oops: :oops: csak az élet ilyen is, meg olyan is és nekem nem csak a gyerekörömökből és gyerekbetegségekből áll (ja, jut eszembe, kaptunk beutalót a pulmonológiára, minden kehes gyerek időben kérjen, mert majd két hét mulva nézik csak meg :lol: :lol: ). És nem arról van szó, hogy nem akarnék írni, hanem lényeget egyszerűen nem bírok, mióta kiderült, hogy olvasnak minket vagy mégsem (ez hozzászólásonként változó...), kibeszélnek minket vagy mégsem

Ja, és még valami, Pati:

"Ezt a Judit18-Eszter dolgot nem értem, bocsi, mi ez????? Miről kéne információt szállítania nekem????? "

Én is intelligensebbnek tartottalak, vazze... erre nem rájönni....panaszkodsz itt vazze, hogy dagadt vagy... namost én kikémleltem volna, hogy ki mennyit és hogy fogyott és aztán ezt itt jól megosztom mindenkivel... hát, azért azt hittem, ez evidens!!!!!
Már nem is állok veled szóba, jó? Egy ilyen anti-IQ-val???? Ha viszont nem állok szóba, akkor mehetek a fogyi-topicba és akkor jól kikémlelem a fogyás titkát...

Apropó, fogyás - nyilvánosan!!!!! Immár 10 napja fogyasztom a www.turbodieta.hu oldalon kapható csodaturmixot. Lósz..rt nem ér, két kilót fogytam úgy, hogy napi 3 turmixot iszom össz-vissz...szerintem ez akkor is megtörténne, ha három kakakót innék...csak az nem kerülne annyiba...és ne higgyetek a Cefamadar nevű homeos csodában se, ami elveszi az étvágyat... először elvette, amikor kifizettem egy dobozért 5 eFt-t, azóta semmi, megeszem a bogyóm, megiszom a turmixot és éhezem...és az éhezéstől lelkis leszek...a lelkizéstől pedig éhes.....aztán meg kell nekem a fogyitopic :lol: :lol:

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Eszterx, a Cefamadaron én is túl vagyok :P Nekem sem vette el az étvágyam. :evil:
A turmixokban sem hiszek, bár azokatt még nem próbáltam.
Igaz nekem csak 3-4-5 kilót kéne fogyni, de az már egyszerűen nem megy.
Illetve lemegy, csak amint kevesebbet edzek, vagy abbahagyom szép fokozatosan a diétát visszatér, ill. ingadozik. Stabilan nem marad el.
Rádásul jön a karácsony, beigli, töltött káposzta....banyek, tiszta szívás.


Mimi, helyes kisfiad van, hasonlít a sógornőm fiára (a lányom a sógornőm fiának tejtesója is :D )
A jobb felső sarokban, a polcon, az 6 karton cigi? Ejnye :twisted: :P Vagy csak én látom annak??? 8)
Vendég
 

 
 

xdfgh
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.12.05 13:55-kor.
Vendég
 


eszterxx írta:
1. Andris két hónapja semmi újat nem csinál?
2. Ja, és nem vagyok annyira perverz, mint amilyennek tűnik


Ad 1. Dehogynem, bevárja az én fiamat :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
Ad 2. Ne higyjetek neki, HAZUDIK!!!! :P :P :P Nekem is valami gyanus szextársasokat osztogat. Fúj, fertő!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


........

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


össze vagyunk nőve, ahogy látható :wink: :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mpatréseszterxx 2008.12.01 18:00-kor.
mpatréseszterxx
 
 


Sziasztok,

Szeretném, ha befogadnátok...nagy vagyok, dagadt vagyok, disznó vagyok...de tudom a titkot......lehet, meg is osztom??????
dagadtdisznóárulkodójúdás
 
 


És az egyszerűség kedvéért hívhattok nyugodtan eszterxx-nek :lol: :lol: :lol:
dagadtdisznóárulkodójúdás
 
 


De az összenövéssel egy időben különvált a lelkem egy része... :lol: :lol: :lol: látod-látod.....viszont a testünk továbbra is egy??? Te, sziámitesó, hol vagyunk összenőve, mert vannak ötleteim????
dagadtdisznóárulkodójúdás
 
 


ez beteg :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
basszki, ha össze vagyunk nőve, nem kaphatom el?????????
ANYUCIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :? :? :? :?

Kép

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Anyukád is itt szokott volt lenni... vagy lehet, hogy már ő is odaát van?????

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


segítséééééééééééég, ez a köpőssertés felfalta az Ügynöknőt és a hasából beszél :shock:
ez virtuálisan is utópisztikus
Figyu, nem ciki egy babás fórumon elárulni, hol nőttünk össze? :oops: :roll: :roll: :roll: meg ennek következményeit......? :shock:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Értem én ezt a teknős célzást...ha elveszik a házat, összeköltözünk... két fej, egy test...de jó, gyakrabban lesz nemi életem!!!!Ha ti csináljátok, akkor az nekem is jó...te, akkor most te is menstruálsz????

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


az igazság is odaát van, az anyám is....

mi a homárt keresek én akkor még itt????????????? :shock:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


az hagyján, hogy szinkronozunk időnként, de akkor az én férjem a Te férjed és ilyenek??

Szerintem menjünk privibe :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Eszter: nem vagyunk egyformák, de nekem egyáltalán nem tűnt habosbabosnak ez a topik. Nem lehet, h a háttérszínek erősítették ezt a percepciót? 8) Közel sem csak arról van szó, hogy mindenki mennyire heppi, milyen gyerek milyen csodásan fejlődik, gőgicsél 24/7, és egyáltalán, könyvbabák és könyvanyukák élete sem lehetne idilibb.
Pl. én is írtam anno apukám problémájáról, de azért csak nem egy babás topikon fogom minden hozzászólásban egy rákbeteg közeli hozzátartozójának mindennapjait taglalni. Meg szoktam írni a munkámról is, na jó, belátom, nem olyan izgi, mint egy szaftos családi pletyka, de hát ezek a mindennapjaim.

Ja, és én is fogytam a múlt héten. ezzel: www.fososvirus.hu :lol:

Kép
KépKép
nebula
 
 


Figyuzzatok, kövér sziámi ikrek/kétfejű sárkány: sokkal több komolyságot. Ide egészséges lelkületű, unalmas anyukák járnak, akiknek ez a stílus felkavaró lehet. Most vegyek be xanaxot szoptatás mellett? Nóóóóórmális?

Kép
KépKép
nebula
 
 


El ne menjetek privibe, mer szétcsapok köztetek, aztán mehet ki jobbra, ki balra!!!

Eszterxx: asszem a legeslegjobban fogalmaztad meg a gondolataimat a babanettel kapcsolatban!!!Tök jó, hogy minden szavaddal egyetértek és hogy én is olyan fórumra vágyom, amit te itt leírtál.
Figyu nem csinálunk egy zárt fórumot??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Voltaképpen én is azért nem jöttem gyakrabban, mert nem nagyon tudtam mi a toszt írjak Marciról, más téma meg nem nagyon volt.

Nagyon vicces a hozzáállásod, és remélem tényleg nem volt semmilyen összeesküvéselmélet a háttérben, illetve tőlem lehet, csak azt nem vagyok hajlandó elfogadni hogy mindennek az értelmi szerzője Judit18, mert én nem ilyennek ismertem meg őt!!!!

És igen akartam reagálni már a vitákra is, akartam reagálni a te hsz-edre is és a Pati kérdésére is. Részben mert lett volna mondandóm, részben meg pont azért amit írtál, hogy ne az legyen már könyörgöm, hogy átlépnük minden kicsit is komolyabb témát a szőnyeg alá söpörve, hanem igenis, hamár valaki megoszt velünk gondolatokat, kételyeket, akkor arra reagáljunk is necsak arra, hogy kinek mennyit eszik a gyereke.


DEEEEEE!!! Szerintem mindenki nyitott itt ezen a fórumon arra, hogy másról is beszélgessünk mint a gyerekekről, csak az elmúlt időszakok, s főként az elmúlt napok vitái olyan mérhetetlen szomorúságot váltottak ki mindenkiból, hogy jobbnak tűnt távol maradni ettől az egész cécótól és megvárni míg lecseng. Vagy legalábbis én így gondoltam, (ettől független 3 A4-es hosszúságú hsz-m van már elmentve a gépre, mer magamat meghazudtolni persze nem tudtam.) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na uff

És akkor most osztok:

jelentem a korábban felígért méltán híres Szilvánusz féle pizza boldog tulajdonosai:

MOSOLY, LIVCSI és DAGADTDISZNÓÁRULKODÓJÚDÁS
!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja és Marla Singer!!!Ide válaszolok, kérlek írj te is ide közénk. Hidd el a többség már nem is emlékszik a beszólásodra, hol van az már az elmúlt napok adok-kapokjához képest!!! :roll: :roll: :roll: :roll:

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást mindenkinek!

Kedves druszám, Lusie, raknék én fel vonalzót (meg is van), csak nemtom, hogyan kell úgy csinálni, hogy ne csak a link, hanem a vonalzó képe jelenjen meg :evil: . Tudna segíteni benne valaki? :oops:
Linocs, igen én voltam az akivel beszélgettél :) Gondolom, hogy nem direkt nem küldtél nekem levelet :wink:
Tündérmanó, hogy milyen gyönyörű szemei és sok haja van ennek a Réka lánykának! :D
Mosoly, nagyon édesek a gyerkőcök és Zsófi milyen huncutul tud mosolyogni, Daninak is mindig ott van a szemében a huncutság, amikor mosolyog
Mni, sosem a kedvemmel volt probléma, az mindig lett volna és igyekszem gyakran jönni most már.
Pumperka, igyekszem képeket is rakni magunkról, de én az analfabétábbnál is analfabétább vagyok ez ügyben (de azért próbálkozom, ha küldöm a hsz-t, kiderült, hogy sikerült-e). :oops:
Kacika, Danira is most mondta a doki, hogy piros a torka, de neki volt láza is, így kapott kúpot is, meg szirupot is felváltva. Mihamarabbi gyógyulást!!!

Dani most először beteg a megszületése óta és én annyira aggódom, meg izgulok. Láza már szerencsére nincsen, de a torka még mindig piros :cry: Túl estünk az első orrszíváson is, hááát, mit mondjak, egyikünknek sem lesz a kedvenc tevékenységünk. Szegénykém, úgy sírt közben, pedig eddig szerette a porszívó hangját..
Szopi ügyben: én is szerettem volna sokáig szoptatni, szerintem is belefér akár 2 éves korig is, ha megmarad mondjuk az esti szopi, de sajnos nálunk beleavatkozott a valami
Mi most költöztünk(végre!!!!!!!!!!!) saját lakásba és hát a hitel felvétel és ügyintézés, meg az újépítésű lakással kapcsolatos macerák, meg a gazdasági válság, és a sok feszkó, meg idegesség sajnos megtette szopi ügyben a hatását. Mostmár sajnos csak reggel tud picit szopizni Dani, de szerintem ez inkább cumizás, mert utána simán benyakal még vagy 2,5 dl tápszert.
Próbálkoztam vissza hozni a tejcsit, de nem nagyon megy
:( Na és most jöjjenek a képek, ha sikerül:

Livi
Kép
livcsi
 
 


Nebula!
Nem működik a link!
Próbáld meg mégegyszer lccci! :lol:

Minden új topiktagot üdvözlök!
Esetleg a nicketekről valami kórtörténetet kaphatnánk?? :shock: :shock:
És néhány fénykép is jól jönne! :wink:

Ja és 1 probléma: holnapra a fiamnak fűtőjelmez kell egy színdarabhoz(csak most mondta). kéne olyan izé fűtőssapka. Olyan izé simléderes, de még ott se találok ahol nem kerestem.....Ablakot nyitom!!!

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Nem sikerült :(
Na majd kicsit később újra próbálkozom :twisted:
mert nem adom fel, bár k..va sokat kínlódtam vele, de ennyi erővel hangyát is mehettem volna szedegetni :shock:

Livi
Kép
livcsi
 
 


Pumperka: a Kedves most borítja ki az egyik fiókját, ami tele van sapkákkal - hátha van neki (ezt is gyűjti, mert ő mindent gyűjt :) )
linocs
 
 


DE ez a kölyök mindig az uccsó pillanatban szól. Még jó, hogy van cserépkályhánk... Reggel szigorúan csak úgy mehet suliba,. ha bebújik elötte. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Akkor most bejelentem, hogy nyitottam egy zárt topikot, ahová a következő kritériumok alapján lehet bekerülni:
1, legalább 4 gyerek
2, legalább 3 nyelv anyanyelvi ismerete (ebből az egyik mindenképpen a farszi kell hogy legyen)
3. 220-as IQ
4. min. havi 500ezer netto kereset
5. vagy ha az illető Anthony Kiedis

Kép
KépKép
nebula
 
 


Bakker: letiltották a hozzáférésemet a saját topikomhoz! Aszongya a rendszer, hogy baromian alulkvalifikált vagyok. És hogy Anthony sem velem akar beszélgetni.
Azt hiszem, töröltetem magam....

Kép
KépKép
nebula
 
 


Újévi fogadalmam az lesz, hogy ezeket mind elérjem a 2009-es évben. :lol:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Kép
Hátha most..

Livi
Kép
livcsi
 
 


Szilvánusz, ELMÉSZ TE A PRIVÁTBA!!!!!!!!!!! 8)

És a pizzából miért diszkvalifikázod a másik új tagunkat, mpatréseszterxx-et????????????
Nem leszünk így jóba!
Előbb a dekoltázsozás, most meg ez, ejnye-bejnye!

Kép Kép

Szilvánusz, nagyot csalódtam Benned!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Nebula!

:lol: :lol: :lol: :lol: akkor én sem jelentkezek! De csak azért mert nincsen 4 gyerekem.

fosósvírus... :lol: :lol:


Én is üdvözlöm az újakat! A babák nagyon édesek...

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Apropó Újév....
Ki hogy tervezi a Szilvesztert?
Ma eszméltem rá, ha Szilveszterkor bulizni akarok,akkor a dedet kendőben magamra kötve kell ropnia rock & roll-t, annyit lóg mostanában rajtam, főleg a neki kedves testrészemen. :?
És mi van, ha nem tetszik neki a rock & roll? :roll: :roll:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Jujj igazad van, akkor a dagadtdisznónak inkább mégsem nem adok belőle, úgyis fogyni akar!!!És különben is még a végén elárulja, hogy nem is volt olyan finom. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Ja és Isten hozta az újakat.
Ne ijedjetek meg.
Hamarosan hosszasan eltűnünk eszterxx-szel (milyen állllat most vettem észre: J... eszterxx-szel szexel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ez legalább olyan, mint az egy kupac kopasz kukac... :D több szempontból is.... :roll: :roll: :oops: :roll: ).
Szóval hamarosan nem lesz szükség a szanakszra (eszterxx-szel szexel és xanaxot szed... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Grétsy besz@rna :shock: ).
DE addig is nem kell ám hallgatni mint a darabos pelenkatartalom a zöldben! Nem harapnak a nénik
Kép

na jó, vannak kivételek.....
Kép

:wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Nebula kééééééééééééééééééééééééééssssssssssssssz
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Nebula, én még rá is kattintottam a linkre és csak utána olvastam el, hogy mi is az! Na szép! :lol:
Eszterxx, teljesen igazad van, hogy azért is vagyunk itt, hogy a problémáinkat megbeszéljük, egymásnak erőt adjunk és okuljunk a mások és saját hibáinkból.

Feri is ma kezdte a fogyókúrát, mert kicsit(nagyon) magas a vérnyomása és a doktornő azt mondta, jó lenne 10 kilót leadnia. Ő ez alapján szeretne fogyni: www.fogyipatika.hu/becsi.html Most a gond ott kezdődik, hogy iszonyú éhes és attól ideges, szóval felmegy a vérnyomása. :o És az senkinek sem jó! Kíváncsi vagyok, hány napig fogja bírni, de most vacsira megette a holnap délre vett húst is és salátát is. :)

Petramama, mi lenne, ha oda szerveznénk a talit és nem kellene helyszínt bérelnünk? CSerébe mindenki részt vehetne Ringatós foglalkozáson. SZerinted? Bár állítólag ott nagyon sokan szoktak lenni. :(
Szilvánusz, várjuk azt a három A4-es hozzászólást... vagy gyűjtöd még és majd könyv formájában olvashatjuk? :lol:
Livcsi, a vonalzó URL kódját másold ki és a profilban az aláíráshoz másold be. Ennyi, azt hiszem. :)
Pumperka, mi már évek óta itthon vagyunk szilveszterkor, szerintem ez most sem lesz máshogy. Én akkor szeretek itthon lenni. :)

A képek nagyon aranyosak, Kacika ügyes vagy! :)

KépKép
KépKép
mni
 
 


Niki, szerintem Feri is kérjen meghívót a fogyisokhoz!! Biztos tudnak neki valami hasznos ötletet adni :wink: :wink: :wink:

különben nem értem a hétfőn vagy szerdán kezdést a mellékelt linken. Kedd miért nem jó????? Itt minden olyan diszkriminatív má megin... Meg az egyik vacsorára étvágy szerinti mennyiségben ír sonkát (képzelem, Feri :lol: :lol: :lol: :lol: ), de az elején meg kiköti, hogy sót alig fogyassz. :shock:
A fene se érti ezeket :shock:

Mennyivel könnyebb hízni :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Ja, még annyit, hogy remek gyógyteák vannak magas vérnyomásra. Érdemes volna utánanáznetek!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Láttál Te már olyat aki allergiás a teára??? Hát Feri AZ! :lol: :lol:

KépKép
KépKép
mni
 
 


Gondban is vagyok, hogy holnap mennyi sonkát vegyek... :lol:
A holnap reggeli magos kifli vételénél is megkérdzte, hogy óriás magos kifli nincsen? :lol: :lol: Kééééssssz!!!

KépKép
KépKép
mni
 
 


De jó!!!! Végre röhöghettem a topikot olvasva!!!! Jó, hogy néha feldobtok bennünket, uncsi otthonkás savanyka banyákat!

Eszterxx! Beszótá???? Akkor vesszünk má össze! Dobbingol ha mazo vagyok!

Egyébként a pü-t nem a problémákat leíroknak ajánlottam, hanem azonknak akik már "szépen" elbúcsúztak és mégis itt üzengetnek, másolgatnak.
Jim problémáira meg aztán végképp nem vagyok kíváncsi. De ez én vagyok, lehet a többieknek jól esett olvasgatni!

Ferinek tényleg lehet hogy "odaát" van az igazság. Próba cseresznye, hátha épp ő lesz a befutó lefogyó!

Nebula! Nagyon bírlak!

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Sziasztok!


Még egyszer köszi, hogy befogadtok!És a gyerekek nevében is köszi a bókokat!

Biribon:30 éves vagyok.
A bárányhimlőt nagyon jól bírták, a két lánynak volt láza, Vencelnek semmi, csak a pöttyök, igazából egyiken sem volt nagyon sok, a legjobban Zsófin jött ki,sok is volt rajta, és nagyok.
Örülök, hogy túl vagyunk rajta.

Tündérmanó:néha féltékeny a fiam,de nem ez a jellemző, inkább túlbuzgó,segíteni akar, fogni akarja,cumit tuszkol a szájába, ha kell, ha nem. Én is szeretnék mindegyikkel ugyanannyit foglalkozni, de lehetetlen, mindegy azért próbálkozom. Néha kiborulok, hogy szalad a ház,stb.
Örülök, hogy nincs semmi gond Réka szemével.

Pepike: azért van némi szabadidőm, de akkor meg főzés stb,jó lenne többet kimozdulni, de limitáltak a dolgok.

Lusie:a Csapónál szültem az összes gyereket, ez úgy volt, hogy annó a XVI - ban laktam,és hozzá jártam, aztán ideköltöztem a férjemhez, de nem akartam máshol szülni. Zsófit nem szoktam vinni,mert itthon van az apósom,nyugdíjas,itt laknak alattunk,és addig vigyáz rá, meg általában még akkor alszik vagy akkor kel fel,a mikor indulunk. Izzadás ismerős.

Pumperka :kitartás a hányós fosóshoz!
Doki mit mondott?
Szilvesztert nem tudjuk,valószínűleg itthon bulizunk a gyerekekkel, vagy áthívjuk a barátokat is.

Linocs: nálunk ugyanez a helyzetevés és szopi terén,Zsófi elkezd „ennenne”-zni, ha cicit szeretne, és az ő adagja is a max fél üveg, bár a héten határozottan elkezdett falni.

Kacika:betegséget sajnálom, nálunk is mindig van valami

Mimi:biztos tudunk majd talizni, nincs olyan messze Dunaújváros innen. Nem tudom mekkora Zsófi,utoljára 8200g volt, de már vagy két hónapja volt mérve. A hozzátáplálást elkezdtem 6 hónapos korában,de csak mostanában kezdett el igazán enni. Látom nálatok is megy a kommandózás.

Eszterxx,mpatr: :D :D :D :D
Eszterxx-el szexel,ez tetszett
nem ijedtem ám meg, csak időm nem volt írni.

Szilvánusz:köszi a pizzát, de én nem kaphatok,mert a dagadt disznók táborát gyarapítom.

Livi:első gyermek, elsőbetegséges para ismerős,én olyannyira para voltam, hogy sikerült kórházba is kerülnünk.
Na látom sikerült feltenni a képet,nagyon huncutka.

Nebula:talán a 4 gyerek még menne

Mni:Ferinek kitartás a fogyihoz, nekem nem menne.


Nap történése:nyertünk egy welness hétvégét,még el semhiszem.Biztosítást kötöttün,és ott sorsoltak
ki.2 személyre,félpanzióval, de Zsófit visszük majd,mert a cicit nem tudom itthon hagyni.
És jár személyenként egy kényeztető kezelés,mondtam afélrjemnek, hoyg majd helyettemis kényeztetheti magát, mert én nem fedem fel hab testemet!

Avatar képnél mennyire kell lekicsinyíteni,mert nem fogadja el,amikor meg igen akkor olyan kicsi, hogy nem látszik?

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
mosoly
 
 


Tea-allergia :shock: :shock: :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Holnap nyomuljatok ki a hóra (esőre :roll: :roll: , baszki, december van........ :roll: ) Lusie és Ügynöknő. Tíz lépés egymásnak háttal, előre, aztán fordul, tűz. A győztes regisztrációs kódot kap a fogyitopikba. Illetve inkább a vesztes, mert az kevésbé fordulékony....? Na mindegy.

Egyébként a pü-t nem a problémákat leíroknak ajánlottam, hanem azonknak akik már "szépen" elbúcsúztak és mégis itt üzengetnek, másolgatnak.
Jim problémáira meg aztán végképp nem vagyok kíváncsi. De ez én vagyok, lehet a többieknek jól esett olvasgatni!

Azért tényleg ne gerjesszük feleslegesen a feszültséget!
Vitázni, problémát teregetni lehet (?) de ne sértegessük-alázgassuk a másik felet. Nem fair. Tudom, hogy én dobtam fel a témát, de azt hiszem nem ebben a stílusban.
Velem is jössz a hóra, szivi?
P.S.: Könnyű dolgod lesz, egyrészt össze vagyunk nőve az Ügynöknővel, másrészt ketten együtt hatszámjegyűt nyomunk százon. Vigyázz a lövésnél ne rád dőljünk :wink: :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


mosoly írta:És jár személyenként egy kényeztető kezelés...

Mosoly, pasit adnak hozzá, vagy automatizálják?............... :oops:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Szilvánusz: a lányt is majdnem úgy kell csinálni, mint a fiút!!! :lol: :lol: :lol: :lol: . Csak az időzítést kell egy kicsit átállítani :lol: :lol: :lol:

Tali mikor lesz?????

Linocs: király a képes beszámolód!!!! Most aztán jól megmutattad a magadét!!! Csak győzzünk a nyomodban járni :shock: :shock: :shock:

Ubulannya:
Egy dolgot azért megtanultam, ha közel engeded magadhoz az embereket, akkor csalódhatsz nagyokat és rettenetes jó dolgok is történhetnek veled.

Lutri, akár az élet többi területe!!!!Ugye, ugye??? De azt azért ne mondd nekem, hogy megijedsz egy kis kockázattól!!!!!!! Me akko visszaadom a nemlétező szihológusdiplomám!!

Tcis: szupi a kettőfogas kép!!!

Nebula: nem ér!!!! Számból kapod ki a "szókat"!!!!! Szó szerint!!!!!!!! megverlek!!!!!!!! (tudod, ez olyan, mint amikor valaki lelövi a poénodat :lol: :lol: :lol: )

Pumper: tünemény a lányod!!! (csak sikerült más szavakat találni az ellopottak helyett -ha időbe is telt :lol: )

Kacika: nemcsak a fiad fess kis pasi, hanem te is baromian jól nézel ki!!!

Mosoly: abbiza egy-két vonalzó sokat segítene nekem is!!!!
nahááááááááááááát!!! Így hallgassa meg az ég is minden kívánságomat!!!!!!!!!!!!!!!!

Biribon: tutira elfelejtetted lepecsételteni a garanciálist, szóval akkor te is ELSZÚÚÚÚÚRTAD!!!!!!!! NEM VESZIK VISSZA KÖLKÖT!!!!! :lol: És a szervíz is önköltséges!!!!! :P :P :P

Nemáááááááááááááá!!!! Visszajönnek, és végigröhögtetik velem a topikvégét!!!!! pedig má kellőképpen elszomoríttattam magam, és felkészültem egy lélekmegrengető hozzászólásra!!!! Há hogy lehet így, röhögve szomorkodni????!!!!

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


szilvánusz írta:El ne menjetek privibe, mer szétcsapok köztetek....!!!
....................................
Figyu nem csinálunk egy zárt fórumot??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Figyi Szilvi!!!! nem akarlak blamálni, hisz legutóbb is megdícsérted a gyerekem-na meg engem is, de úgy látom a paranormális jelenségek rád is kiterjedtek. Míg egyesek összenőttek, te magaddal hasonlottál meg!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Eszterxx: Szilvánusz má egyetértett veled, ezért én is nem akartam (féltem az egódat, na :lol: ), de basszus, muszáj (figyelitek, hogy fejlődőképes vagyok, és má ezt is megjegyeztem??? :lol: ) elmondanom, hogy nagyon közelítesz hozzám az álláspontodban. De ne félj, azért ettől még nem vagy a batárom :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Itt tartunk

Felhúzta már magát állásba egyedül a kicsi? Igen? Akkor tartsd nyitva a szemed, mert ez a járás előfutára. A legtöbb baba ebben a korban már igényli a nagyobb területet, ahol bátran hempereghet, kúszhat, mászhat. Nyelvi készségei ( http://www.kismama.hu/kisgyerek/utunk_nyelvhez/2471/ ) is rohamléptekben fejlődnek. Erősen figyel és minden érkező információt próbál befogadni. Megért néhány egyszerű szót és kifejezést. Bátorítsd azzal, hogy egyszerű, számára érthető szavakkal, kifejezésekkel, de egyenrangú félként beszélsz hozzá. Személyisége egyre jobban kidomborodik ( http://www.kismama.hu/kisgyerek/milyen_ ... ekem/2841/ ) és kezd nyilvánvalóvá válni, hogy nagykorában a társaság középpontja vagy visszahúzódó szemlélője lesz-e.

Változások az anya életében

Annyi minden történik a baba körül, hogy sokszor saját igényeiddel nem is foglalkozol. Minden héten szakíts egy kis időd magadra. Fél óra is sokat számít. Ülj be barátnőddel egy kávéra, vagy olvass újságot, anélkül, hogy folyton félbe kellene szakítanod. Talán a legegyszerűbb, ha elmész egy jót sétálni.

Szülői tanács: Pancsolás felsőfokon

„Most, hogy biztosan ül, nagyon jókat játszunk fürdés közben. Mostantól a nagykádban fürdik, csúszásgátlóval a feneke alatt.” –Mónika
Mindig legyen otthon baba lázcsillapító ( http://www.kismama.hu/baba/laz/1928/ ) és nyugtató gél az ínyére!

Tanulj meg néhány új mondókát ( http://www.kismama.hu/kisgyerek/ujjas_mondokak/2558/ ), gyerekdalt, játékot. A babák nagyon fogékonyak az új dolgokra ebben a korban.
linocs
 
 


Na jó Pati! Nem bánom. Egyre mentek! Csak azért a havat várjuk meg, jó?
(elárulom, hogy nagyobb szükségem lenne most egy hízni akarok topikra. Valami nagyon nem klappol velem, napról napra fogyok, félek, hogy valami nagyobb gáz van emögött. 183 cm-hez 60 kg vagyok, 66 a versenysúlyom)

Idézet: "Minden héten szakíts egy kis időt magadra. Fél óra is sokat számít. Ülj be barátnőddel egy kávéra, vagy olvass újságot, anélkül, hogy folyton félbe kellene szakítanod. Talán a legegyszerűbb, ha elmész egy jót sétálni. "

Ezt kivesézhetnénk! Mégis hogy, hagyjuk egymagára féltett csemetéinket??? Igazuk van az ilyen tanácsadóknak, de esküszöm ők még nem próbálták. Vagy könnyen mozdítható segítségük van.

Egyébként engem már az is feldob, hogy itt untatlak benneteket, illetve amihez ragaszkodom, hogy minden reggel kifestem a szemem, ez öt perc, de az enyém!!!

Mosoly: Ha felébred Zsófika, nem kéri azonnal a cicit??? Ilyen türelmes Kisbogár, hogy képes megvárni???
(Csapó nekem nem tetszett :cry:, elég brutál feje van... Vagy nem azt kell nézni?)

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Mni, tea allergia? Az meg hogy? Minden félére? Gyümölcsösre, zöldre feketére egyaránt?

Ha bejön a diéta Ferinek, feltétlen meséld el. Az ételek nem tűnnek teljesíthetetlennek :)


Patti, a pizzaszeletedre hirtelen ránézésre azt hittem, hogy valami macska keresztmetszete. :lol: :shock: :P
Állatorvos, miért ne...gondoltam, na!

Nebula, fosás :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: