Új privát üzeneted érkezett!

[img]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.12.05 13:55-kor.
Vendég
 


[img]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.12.05 13:56-kor.
Vendég
 


Aaahh, lap teteje :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Köszi, hogy csatlakozhatok!

Írok pár sort magunkról.
A gyerkőceim:Alexa 4 éves, Vencel 2és fél éves, és Zsófika ő 2008 márciusi baba.
Fejér megyében lakunk, Martonvásár mellett.
A kezdetektől olvasom a topicot, mindig gondolkodtam,hogy kéne írni, de valahogy nem jött össze a dolog.

A párom sokat dolgozik, itt felénk nem sok lehetőség van kisgyerekes programokra, de azért igyekszem őket közösségbe vinni.Alexa más óvódás, nagyon szeret járni, a két kisebbel pedig a környékbeli gyerekekkel szoktunk összejárni játszani.

Zsófika nagyon szeret szopizni, igazából a héten kezdett el jobban enni más ételeket. Fogacskája még nincs, kommandósan kúszik, és rendkívül nyugodt baba, szereti nézni a nagyokat , ahogy játszanak.
Röviden ennyi,fogalmam sincs, mit kéne még írni magunkról.

Kacika:jók a képek!
mosoly
 
 


Szia Mosoly!

Naná hogy jöhetsz!!!! Üdv. köztünk!

Neked sem lehet egyszerű az élet három Picivel! Főleg Vencellel boldogulnék nehezen. Márcsak abból kifolyólag, hogy két - két és félévesen nehéz lehet megértenie, hogy most Zsófikával kell törődnöd.
De jó annak, akinek nem rohan ennyire a babája! Peti sokszor olyan mintha ki akarná hagyni ezt a szép picibaba korszakot. :cry:

Ja és amit hiányolok: Vonalzóóóók.

Kacika! Nagyon édesek a képek! Mikor lesz Petikének négy gyertyája??? (Az enyémnek három év, három hónap és hét nap múlva, hahaha)

Mni: Lilla nagyon édes!

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Lusie, dec. 16-án lesz Peti 4 éves. Most éppen Thomas-os (Thomas alakú) tortát hajtok, mert azt szeretne....gondolhatod. Nem tudom mennyibe fog kerülni :?
Nálunk a dec. elég sűrű. Először télapó, aztán szülinap, majd karácsony....dúskálni fog az ajándékokban :lol:

Mosoly, üdv köztünk! 3 gyerek, de jó! Estleg képeket is tehetnél majd fel :D
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok!
Olyan aranyosak vagytok! Köszönöm jobban vagyok, bár még a medencém és a farkcsontom fájdogál. Persze nem kímélem.....

Rékám, Ádámom már jól vannak.

ELkezdtük feldíszíteni a lakást, már nagyon vártam. Emlékszem egy évvel ezelőtt azt mondogattuk itthon: "milyen jó lesz egy év múlva, eggyel többen leszünk" És eltelt ez az év, nagyon jó négyen készülni a Karácsonyra. BEnnem ilyenkor annyi minden van....régi emlékek...emberek, akik már nincsenek itt, csak a szívemben...a lelkemet és a szívemet is ünneplőbe öltöztetem...jó és szomorú dolgok is kavarognak...
Ti, hogy készültök?

Pumperka
Csudaszép és csinos a lányod!

Fanetta
Anya+lánya tök szupi kép! Na de a prímet az egyfogas viszi!
Sikerült ajándékot választani?

Linocs
Ez a stílusos beszámoló rád vall! Élveztem.

Szilvánusz
:D Szia!
A Szőke herceged nagy kópé úgy látom!

Holnaptól megpróbálok rendszeresen jönni ismét.

Legyen szép az estétek az első gyertyagyújtásnál!

Kép
Kép
tündérmanó27
 
 


Szép estét mindenkinek!

Örülök, hogy elült a vihar. :lol:

Linocs! Nagyon jók az alsópáhoki képek. Irigy-irigy miatta. Rám is is nagyon rám férne egy jó kis pihenés. Na, sebaj, majd karácsonykor 2 hétig együtt leszünk mind az5en!!! El sem hiszem!!!

Ez a Fruzska lyány nekem még mindig az egyik kedvencem. És tényleg milyen nyugisan alszik a játszóban. :shock:

Eszterxx! Ha még olvasol (remélem így van): nekem nagyon tetszett ahogyan terhesként a terhességedet megélted, és ahogyan ezt itt ezen a fórumon meg is írtad. És mivel ez nyilvános topik, Te is tuthattad, hogy sokan mások is olvassák/olvashatják, nem csak azok, akik vissza is írnak. Most pedig úgy érzem, te vagy az, aki legjobban tiltakozik az újabbak csatlakozása ellen. :shock: Korábban te voltál az egyik motor ezen a topikon. Nagyon sajnálnám, ha ez a jövőben nem így lenne... De a Te döntésed... Gyere vissza, szerintem nem csak én szeretném.

Judit18! Nektek nagyon jó pihenést! Tuti helyet választottatok. Mi imádjuk. remélem ti sem fogtok benne csalódni.

Fanetta! Micsoda ruhaköltemények! Szupereka fotók. Szépek vagytok!

Szilvánusz! Szerintem Marci csak kipróbálja milyen nem aludni, aztán úgyis visszatér a régi kerékvágásba! Volt már ilyen nálatok, ha jól emlékszem.

Pepike! De jó, hogy Te is előkerültél! Voltál már játszani az RTL-en? Apának én karácsonyra csinálok azstali naptárt, de az lehetne szülinapi ajándék is.

Nebula! Én még nem ismerlek személyesen, de már nagyon kivi vagyok rád. Olyan jókat tudsz írni. :lol: Nagyon jó az adventi naptár.
Jaj, én úgy el vagyok maradva a karácsonnyal. A héten megpróbálom beérni magamat.

Kölesgolyó: húú, az nálunk nagyon bejön. Most már 5-10 szemet simán benyom egymás után. :lol:

tcis! Jó hallani rólatok is! Christian is milyen nagy lett. Csudi édi kissrác, ő is!
Te már dolgozol? Otthonról, vagy eljársz valahova? Ki van addig a gyerekekkel?

Pumperka! Csenge milyen szép. Látom ő is szeret a buliba kiöltözni. Petra is mindig szoknyába akar menni ilyen helyekre. :lol:

Micsoda éjszakai műszak volt még itt. Én sajna kidőltem, mert a történtek eléggé megviseltek. :(

Mni! Milyen ügyesen integet Lilla. Nekünk az még nem megy, de még a taps se nagyon.

Mosoly! Szia. Végre tudjuk, hogy ki vagy! JÖhettél ám volna már a múltkor is! Képeket is kérünk, hogy lássunk is Benneteket!

Kacika! Ezek a Petike szemek. :shock: Ennek a csajok nem fognak tudni ellenállni. :lol:

Tündérmanó! Azért kíméld magad. Nem kicsit eshettél! Én is elkezdtem feldíszíteni a lakást, de még bőven van mit...

És akkor a tali (remélem mindenkit felírtam :oops: ):
petramama
biribon
pumperka
nebula
mni
linocs
judit18
pepike

Valami időpontot kellene találni, mert úgy könnyebben lehet helyet keresni. Egyáltalán hétvége, vagy hétköznap lenne jobb? Nekem igazán mindegy, de hétközben nem mindennap jó a nagyok mindenféle különórái miatt.

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Kacika!
Köszönöm Áron már egész jól, csak most Csenge van soron. Fáj a hasa, hányás stb...
Végre megláttuk a képet, nem csak a medence sarkát. :lol: :lol: :lol:
Szépek nagyon a Te gyerkőceid is. :wink:

Mosoly!
Elég kis korkülönbség van a gyerekek között. Stramm vagy,gondolom, megedzettek. :lol: :lol:
Vonalzót kérünk. :wink:

Tündérmanó!
Nekem is olyan jó érzés volt elkészíteni a két koszorút. :wink:
Szeretem én is ezeket a készülődéseket. :wink:

Petramam!
Elhiszem, hogy megviselt. :( De mostmár csitt. :wink:
Hú, az időpont elég nehéz ügy lesz, már érzem... Hétköznap legyen?

Niki!
DE jó, ti most társasoztok. :D

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Hoztam még pár képet estére. Végre sikerült kicsinyítenem. :oops:

Egy kis pancsi...
Kép
Dominózni is tudok
Kép
Huncut...
Kép

Kép
Kép
tündérmanó27
 
 


Sziasztok!


Nagyon aranyosak a képek!!!!!!!!!!!
Ilyenekkel töltsük az oldalakat jó?????

Elindultunk ma az állatkertbe mire odaértünk már esett, úgy hogy irány haza..nem voltunk valami szerencsések!

A felvétel már volt, de még nem hívtak hogy adásba kerül-e. Pedig jól jönne egy kis suska.

A karácsony, nálunk nem lesz felhőtlen mert ugyan annyian vagyunk csak mint tavaly voltunk. Nem akarom nagyon felhozni a sztorit, de tudjátok még mindig semmi a papival kapcsolatban(mert hogy a lányom így hívja) és nem telik el úgy nap hogy ne emlegetné és ne sírna hogy mikor jön haza, hol van, és hogy őt miért nem hívja legalább fel ,vagy már nem is szereti őt?
Borzasztó ezt a bizonytalanság! Szerintem itt kezdődnek a gondok mikor egymást bántjátok gondoljatok erre.


Szép estét, és szeressétek egymást mert az élet kiszámíthatatlan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


Pepike!

Megvolt a felvétel, és nem biztos, hogy adásba kerül? :shock:
Pénz is csak akkor jár vele, ha adásba is kerül... :shock:
Az állatkertet sajnálom, mi se mostanában voltunk.
:(

Tündérmanó!
Úgy látom Petrácska bevállalta a szoba parkettázását! :lol: :lol: :lol: Egy csöppet pettyes lesz a nappalitok. :lol:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Az elült vihart nem szeretném felkavarni, de van néhány dolog, amit tudnotok kell. Elnézést kérek mindenkitől az önzőségemért, az alábbi hozzászólás rólam szól, de csak ebből a megvilágításból tudok írni róla.

Néhány héttel (hónappal?) ezelőtt kértem a felvételemet a fogyitopikba. Nem érkezett meghívó, sem akkor, sem később. Nem értettem. Azt hittem adminisztrációs hiba.
Hiányoztak a régi barátaim, szerettem volna felvenni velük a kapcsolatot és vonzott a hozzám oly közel álló stílus és pörgés, amire már csak Jim és Foster személye is garancia volt. Közben történt egy komoly félreértés, illetve én fogalmaztam meg egy hsz-omat pontatlanul, amit sajnos sokan félrertelmeztetek akkor. Ekkortájt próbáltam először felvenni a kapcsolatot Jimmel. Folyton hívtam, a párjával is beszéltem, személyesen vele akartam tisztázni a megtörtént félreértést. Nem sikerült. Később többször kerestem, de mindannyiszor sikertelenül. Újra kértem a felvételem, hasztalan. Tudom, hogy többen tudjátok az okát, és becsülöm a korrektségeteket, hogy nem árultátok el, csak annyit, Jim egy korábbi dolog miatt sértődött meg rám ennyire.
Továbbra sem tudom, mi az.
JIM, TUDNOD KELL, BÁRMI, AKÁRMI LEGYEN AZ, AMIVEL ENNYIRE MEGSÉRTETTELEK, VAGY MEGBÁNTOTTALAK, NEM TUDOM AZ OKÁT, DE EGY BIZTOS, NEM VOLT SZÁNDÉKOS. ENGEDD, HOGY TISZTÁZZUK, KETTEN, EGYMÁS KÖZÖTT, VAGY ITT, AKÁR MINDENKI ELŐTT. KÉRLEK, JELENTKEZZ.

Amiért ezt leírom: Néhány nappal ezelőtt Ügynöknő barátném is kérte a felvételét a fogyókúrás csapathoz. Sajnos őt is elutasította a felvételi bizottság, mondván, túl jóban van velem. :shock: :shock: :shock: :shock: Őrület :shock: :shock: ekkora ember lennék?????????????? NEMÁ!!!!!!!!!!!! Azért legyen hátránya az egyik legkedvesebb barátomnak, mert engem szeret??? :shock: :shock: :shock: :shock:

Tudnotok kell, hogy az elmúlt hetekben miért nem írtam. Láttam,, hogy többen hiányoltatok, nagyon jól esett. Nagyon sok gondom volt lelkileg, majd erre fizikálisan is elég csúnyán rámentem, szerencsére talán kimászom lassan belőle. Külön köszönöm itt is, még egyszer Potyka a segítségedet. Nagyon össze voltam esve, sebezhető voltam és naggyon negatív. Akkor ébredtem rá először, hogy nem az időhiány miatt nem írok. Sajnos úgy érzem, megalázó és bántó számomra, hogy kiteregessem a gondjaimat akkor, ha azt azok az emberek, akiket szeretek és még mindig a barátaimnak érzek, nem itt, hanem a hátam mögött beszélik ki. NOTA BENE: nem az a baj, ha így van, vagy nem így van (a fenti hozzászóláskban teljes mellszélességgel állítottátok ezt is / azt is), hanem az, hogy így érzem és ez visszatart a kommunikációtól abban a helyzetben, amikor a legnagyobb szükségem volna rá.

Kérlek, adjatok tanácsot: mi a megoldás?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Mosoly, már a múltkor is marasztaltunk... örülök, hogy most megjött a kedved az íráshoz is. :) 3 gyerek? Nem semmi!
Petramama, nálunk is csak véletlen az integeetés... a tapsi-tapsi meg inkább csip-csip csókára hasonlít, de az nagyon édes. Ma beszéltük, hogy elővesszük a kamerát végre, nehogy csak fotók legyenek a lányról. :) Időpontot egyenlőre nem tudok, döntsön a többség!
Pumperka, nagyon jót játszottunk, annyira élveztem!!! És én nyertem... :) Persze utána a kártyában kikaptam, de ott már nem tudtam figyelni, mert Lilla banánt evett a kezemből, meg forgott, meg nyafogott.
Tündérmanó, nagyon édesek a képek, örülök, hogy a gyerekek már meggyógyultak, Te meg óvatosabban puceváld az ablakokat! ;)
Pepike, teljesen igazad van, sajnálom, hogy még semmi hír papival kapcsolatban. :cry:
Ezek szerint nyertél? Vagyis, ha adásba kerül kapod meg a pénzt... :roll:

KépKép
KépKép
mni
 
 


Jöttem volna nagy lendülettel, aztán visszaolvastam az előbb a 7vége termését, és most belémszorult minden szó :( :(

Nem tudok mit írni...
vagy talán amit egész nap valamiért a fejemben dúdolgattam:

"Mindenik embernek a lelkében dal van,
és a saját lelkét hallja minden dalban.
És akinek szép a lelkében az ének,
az hallja a mások énekét is szépnek!"

Jövök majd, ha összeszedtem a gondolataim, addig is jóéjt mindenkinek!

KépKép
kmanna
 
 


Sziasztok!

Olyan régóta szeretnék ismét közétek tartozni, de mindig volt valami, ami visszatartott. A szülés előtt nem sokkal találtam rá erre a topicra és nagyon örültem, hogy akkor befogadtatok. Aztán gyorsan el is mentem szülni és utána az első babával járó „ügyetlenkedések” minden energiámat elvették egy időre. Aztán amikor kicsit belejöttem az anya szerepbe, már annyi idő eltelt, hogy nem is tudtam hogyan kapcsolódjak be ismét.. És ez egyre nehezebb lett :( Pedig úgy hiányzott!
Úgy 1,5-2 hónappal ezelőtt a Madarász utcai kórház szemészeti rendelőjének várójában megláttam a kis Fruzskát és anyukáját, Linocst. Akkor is eszembe jutott a topic és elkezdtem ismét zugolvasni :oops: és keresni az alkalmat, hogy jöjjek.
Ez a „kis balhé” most megint majdnem elriasztott, de mivel most Mosolyt többen bátorítottátok, gondoltam, megragadom az alkalmat végre, hátha újra befogadtok engem is :cry:

Annyira jól esett időközben látni, hogy Linocs heti köszöntéseiben mi is mindig ott voltunk! :D
Bár privit, vagy e-mailt nem kaptam a szülinappal kapcsolatban, de szeretnénk mi is menni, még nem bizti, hogy apával-e, vagy nélküle.

Rólunk pár szóban: Dani hamarosan betölti a 9. hónapot, van már 2 foga (egyszerre jöttek ki az alsó 1-ek), kúszik, pár napja már látványosabban, eddig inkább csak körbe-körbe. Ha felültetem, akkor majdnem biztonsággal ül. Négykézlábra áll és ringatja magát. Most 8,30 kg és 75 cm. És persze gyönyörű, okos nagyfiú!

Livi
Kép
livcsi
 
 


Próba

Kép
Kép
Kép
mosoly
 
 


Jó estét!

Sikerültek a vonalzók!!!

Lusie:vannak nehezebb időszakok, és könyebbek a gyerekekkel, de összeségében könyebb,mint amire számítottam.Ez mondjuk köszönhető annak, hogy Zsófi nagyon jó baba.
A másik, ami könyebbség, hogy Alexa már ovis, akkor van nagy gáz, ha ő is itthon van, mert ő az aki nagyon tud unatkozni, és akkor szekálja Vencelt.
Vencellel nincsen gond,mert reggel ő is jön, amikor oviba visszük Alexát, jól el is fárad,mert messze van az ovi, utána bolt, posta stb, kicist játszik, és ebéd után alszik, ha szerencsém van akkor egyszerre Zsófival.
Ugye Te szültél sz Uzsokiban?Én is ott szültem mindhárom gyerkőcöt.

Tündérmanó: mi is már díszítgetünk, nagyon élvezik. Az oviban is már mindenfélét csináltak.

Pumperka:valahogy így adódótt a korkülönbség, de őszinte leszek, azért megérzem a szervezetemen, még a terhesség alatt nem, de most már jönnek elő mindenféle nyavalyák.
Nagyon szép a kislányod!

Pepike:sajnálom :(

mpatr:sajnálom, hogy nem tudod Jimmel tisztázni a dolgot,hasonló szitum volt, egy nagyon jó barátnőm szakította meg velem a kapcsolatot,(általánost,és gimit együtt jártuk),a mai napig nem tudom miért, számtalanszor próbáltam felvenni a kapcsolatot, de szóra sem méáltatott, mára már beletörődtem, mást nem tudok tenni, de nagyon megviselt, még van, hogy a mai napig vele álmodok.

Teszek fel képeket

Kép Kép Kép
Kép
Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
mosoly
 
 


Na, megpróbálok kicsit visszamenően reagálni... Nem fogok tudni természetesen mindenre és mindenkire...

Mosollyal kezdem, mert az régi részletes írásom után ő írt először. Persze, hogy jöhetsz! legalábbis az én részemről semmi akadálya, de én is új vagyok sokakhoz képest. :oops: Szerintem ez az egyik varázsa a nyílt fórumoknak, hogy mindig megújulhat, csatlakozhatnak újak. :) Bárányhimlő 3 gyerekkel nem lehetett azért semmi! A kicsi hogy bírta? Melyiknek volt a legsúlyosabb? Örülök, hogy ilyen sok képpel jöttél, szépek a gyerkőcök, jók a vonalzók! 8) Már csak egy avatarkép kellene neked. :wink: Ekkora szép, nagy családdal megkérdezhetem, te mennyi idős vagy?

Zsu! Jó, hogy Vikónál lassan elfelejthetitek a balesetet. Luca is már egyre ügyesebb. Ő is nagyon (túl) gyorsan fejlődik mozgásilag. Kb. úgy, mint Vikó. Örülök, hogy te finomabb és kevésbé végleges topikból való kivonulást választottál, remélem, azért még olvashatunk téged, ha csitulnak idővel az ellentétek. Én még reménykedem, hogy sokatokat megismerhetem majd a szülinapi bulin. Márciusig sok idő van még, nem is érdemes most esetleg hirtelen felindulásból bárkinek is nemet mondani rá.

MZX! Gyere te is többször!

Mellügyileg megnyugtató, hogy nem csak én érzek problémát (főleg, hogy a méltán híres dekoltázsúnál is van... :wink: ), bár nem vígasztal... :roll:

Lucából, ha rám és édesanyámra ütött, akkor nem lesz háziasszonyok gyöngye (megtévesztő a fazekas kép :wink: ), viszont enni, kíváncsiskodni mindig is szeretni fog, ahogy eddig is (és ahogy én is). :wink:

Pumperka! Most nézem, 10 kiló 71 centihez, az igen! Nem sovány a gyerkőc. :) Luca csak 1cm-rel kevesebb, de több, mint 1 és 1/4 kilóval kevesebb. És rá is mindig azt mondják, milyen jó húsban van. Pedig pont jó, kis tömött, kemény húsú baba.

Szopi abbahagyása. Lusie véleményén vagyok én is. Én csak 1 éves kora után kezdenék el gondolkozni azon, hogy hogy lesz a leszokás. De örülnék, ha nekünk az megadatott volna! És azt olvastam, hogy elég gyakran szépen maguktól kezdik az elválasztódást. Az esti szopikat én akár 1,5-2 éves korig is elviseltem volna... (Sógornőmnél is így volt.)

Nebula! Gyorsan szedjétek össze magatokat! Jobbulást! Micsoda kehes egy topikbanda ez! :roll: :wink: Távozzatok tőlünk bacik!
Éjszakai műsorhoz: Luca is elromlott... Lányok tudjátok, hogy a garanciális szervízt hol lehetne érvényesíteni? Hisz még 1 éves sincs. Ma is éjfél után tudtam lerakni... Addig vigyorgott, játszott, dájdájozott, a cipőjét rágta. :evil: Apja már jó 2 órával korábban ágyban volt. Én meg ugye nem... Pedig mennyit volt távol. És mennyire nem tudunk egymásra időt szakítani. És csak 1 gyerekünk van... Szóval szervíz kerestetik!!!!

Fanetta szépek vagytok a lányoddal! Miért jösz te ilyen ritkán? Irgum-burgum! :evil: :?: Nekem is csak panaszkodni kellett, mert Luca követi Nimit! Áttört a bal alsó 1-es foga. De még incifinci. Kisebb, mint Nimóé.

Kedves érzékenylelkű Kmanna! Azért gyere minél gyorsabban, ne szegje kedved ez a csúnya közjáték! Én nagyon várom a te kedves, stílusos hozzászólásaidat! Akkor lassan mindenkit utolér a banya... Én még drukkolok, hogy egy ideig ne. És még ne azért ne, mert már kistesó készülődik. :roll: Torna tényleg nagyon kellene, mi a férjjel elliptikus futógépen gondolkozunk.

Cicuka! Látom, ti sem annyira a fontolva haladók táborához tartoztok etetésileg... :wink: Jó az etetőszék és Kristóf is szép! Nektek is jobbulást!

Nni! Luca imádja a hintázást. Már többször is mentünk a játszótérre hintázni. Mondjuk már az ülése is teljesen stabil egy ideje. És hát itthon is van az Adamo hintája. Azt is szereti. A fazekat meg nem mi adtuk oda, ő vetette rá magát! Felmászott István öléből az aztalra... hát, hagytuk, hogy mit is szeretne... :D
A társasos este jól sikerült?

Mimi! Gyere többször is! Ne akarj mindig mindenkinek feltétlenül válaszolni, mert úgy jársz, mint én, hogy ezért sem jön... :roll: :oops: Legalább ti vagytok (ha már Monáék nem), akiknél egyidős a baba Lucával. Drukkolok, hogy a kardiológián végül mindent rendben találjanak, biztos csak a betegség miatt hallottak vmit, vagy kinövi...
A pelenkázás és egyéb dolog, amikor egy helyben kellene tartani Lucát, kész katasztrófa nálunk is. Én állva, négykézláb mászva pelenkázom őt... Néha lilul a fejem... A fürdésnél már rég nem hajlandó hanyat feküdni, csak 4kézláb, ülve és állva tehetem le. De általában a kád szélénél araszol, a mosdószivacsokból, csapból szürcsöli a vizet, stb. Nem egyszerű vele sem...

Linocs! Végre egy jó kis beszámoló! Nagyon klassz helyen jártatok! De jó nektek! Nekünk is jó lenne már! Fruzsi nagyon édes az ablakban! Luca nem tud csak úgy itt-ott elszundikálni... :? Nálunk is egy méregdrága üdülőhelyen nyaraláskor volt felújítás, hát édesapám majd felrobbant (szüleimmel, testvéremékkel voltunk). Tényleg bosszantó... :evil:

Megértelek EszterXX, hogy sajnálod, hogy sok számodra fontos ember eltűnt innen (kár, hogy ezek szerint nem is nagyon maradtak itt többen) és én is úgy gondolom, hogy igenis kialakulhatnak barátságok (sokszor házastársi kapcsolatok is neten alakulnak) a neten, fórumokon, de azt nem gondolnám, hogy az új emberek érkezésével kezdett el halódni a topik. (Esetleg a te számodra...) Legfeljebb változott, újrarendeződött, újradefiniálódott. Biztos, hogy van olyan ember, aki számára egy idő után már zavaró, sajnálom, hogy te így érzel. És kicsit talán Pati is. Sokan megkedveltünk titeket és nagyon hiányoznak az eleven, humoros írásaitok, de akár a küzdelmesebb hétköznapjaitok is innen. (lásd, amikor kicsit benéztetek Patival rögtön hog yfelélénkült a topik) És jó lenne, ha későbbiekben is követhetnénk a ti és gyerekeitek sorsát, nem csak virtuálisan, hanem találkák formájában is.

Na, most eddig bírtam. Elég késő van. Megyek lefeküdni. Majd a többire is folyt köv... :twisted: (ha le nem állítotok :wink: )

biribon
 
 


Először is: nagyon-nagyon-nagyon örülök az újaknak!!!
Másodszor: Pumperka sokat gondoltam Rád a "viharban", és reménykedtem, hogy nem szegi kedvedet. Látom, itt maradtál nekünk! És ez jó!
Harmadszor: Kmanna! nehogy eltűnjél! hiányoznál!!!

Még jövök hosszabban, csak lefektetem a gyermeket. (és ezt vehetitek fenyegetésnek ;) )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára linocs 2008.12.01 08:21-kor.
linocs
 
 


E heti Hófordulósaink.

Sok-sok Boldog Hófordulót Nekik!

Kvaszeva Botond Mátyás 2008.03.01 9 hós
norco Brúnó 2008.04.01 8 hós
Linocs Fruzsina Tamara 2008.03.02 9 hós
livike Lilien Hanna 2008.03.02 9 hós
arizona Gréti 2008.04.03 8 hós
marla singer Hanna Nóra 2008.03.05 9 hós
Kölyök Máté 2008.04.05 8 hós
gy.anita Tifani 2008.03.06 9 hós
nebula Márton Balázs 2008.03.06 9 hós
cipo5 Gábor Tamás 2008.03.07 9 hós
kmanna Panka 2008.03.07 9 hós
lusie Péter 2008.03.07 9 hós
mpatr Norton 2008.03.07 9 hós


És hogy a múlt hetiek se hiányozzanak:
panny Olivér Levente 2008.03.24 8 hós
bosek Blanka 2008.02.25 9 hós
kiszazsu Vilmos 2008.03.25 8 hós
Petramama Boróka Kincső 2008.03.25 8 hós
Potyka Dániel 2008.07.25 4 hós
bnesz.eva Bianka 2008.03.26 8 hós
driakk Sári 2008.03.26 8 hós
erika1 Martin /Kira 2008.02.27 9 hós
Mni Lilla 2008.02.28 9 hós
ajsa Sarolta 2008.03.28 8 hós
rima Leon 2008.03.28 8 hós
kikó70 Zalán 2008.02.29 9 hós
beuska75 Alexa Gréta 2008.03.31 8 hós
enikoe182 Noémi 2008.03.31 8 hós
tcis Christian 2008.03.31 8 hós



(remélem, most már jó lesz :) )
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára linocs 2008.12.01 19:24-kor.
linocs
 
 


Jó reggelt!

Pumperka
:D Már elkezdtük a gyerek munkára szoktatását....

Mosoly
Nagyon helyesek a gyerkőceitek! A fiad nem féltékeny a Picurra?
Elismerésem három ilyen Picur gyerekhez. Ez minden 3 és többgyerekesre is érvényes.
Nálunk két gyerek mellett is felfordulás sokszor a napom és nagy bánatomra Ádámmal sem tudok mindig annyit foglalkozni, amennyit szeretnék. Ehhez sajnos az is hozzájön, hogy a párom sokat dolgozik és délutánonként, esténként gyakran vagyunk hárman.

Biribon
Mi interneten ismerkedtünk meg. Nagyon érdekes volt és emlékezetesek az első alkalmak. Szeretek nosztalgiázni ezeken.

Mpatr
Tanácsot adni szerintem nem szabad ilyen téren. Lelkisegélyesként írom ezt. :oops: A problémákat ki kell beszélni, ha van rá mód, mert felőrlik az embert. A beszélgetés és a beszélgető partner segítsége, megértése, empátiája által megkönnyebbülsz, megtalálod a sebeidre a gyógyírt.
Ülj vonatra, kocsiba gyere Miskolcra. :D

Pepike
Sajnálom, hogy ennyi idő után sincs semmi hír.

Mni
ÁÁÁÁ Ádihoz a függönyt az ülőgarnitúrájának a karfájáról szoktam felrakni...ez a szobája ajtaja fölött van egy polc szerű (panelos megoldás) és oda raktam föl a függönyt. Tegnap is székeztem, de olyan óvatosan álltam fel. Fáj is sajna, sok volt a hétvégi nagytakarítás neki. [size=9]Akkor ilyedtem meg kedden, amikor begörcsölt a hasam és elkezdett vérezni az aranyerem.[/size]

Mindjárt mennünk kell a kancsalgondozóba, kíváncsi vagyok mi lesz kis Bandzsitám sorsa. Nem örülnék, ha le kellene ragasztani, de ő le is szedné...

Puszi nektek! :oops:

Kép
Kép
tündérmanó27
 
 


Mpatr, sajnos nem tudok Neked erre mit írni. Talán az írásod már segített is a békülésben. :( De ha választanod kell a két topik között, akkor szerintem ez nem is volt részéről igazi barátság. :(
Linocs, köszi a köszöntést, de Lilla még csak 9 hónapos. :)
Biribon, miért nem mentél aludni? 3-kor még ébren voltál? Engem Lilla fél 5-kor ébresztett és nem is bírtam már visszaaludni, csak forogtam az ágyban... :(
Mosoly, nagyon aranyosak a gyerekek, örülök, hogy így belendültél az írásba. :) Hanyadikán született Zsófi?
Livcsi, nagyon örülök, hogy volt kedved újra csatlakozni hozzánk. :) Remélem, most semmi nem szegi majd kedvedet és egyre többször fogsz írni. :) A szülinapon meg Téged is szívesen látunk!

KépKép
KépKép
mni
 
 


Sziasztok!

Örülök az újaknak, remélem színesítitek a topikot kicsit!!

Livcsi!
Örülök hogy visszatértél hozzánk!

Mosoly!

Stram csajszi lehetsz! Én biztos nem bírnám ezt a kicsi korkülönbséget, nem sok szabadidőd lehet!!
Nagyon szépek a gyermekeid!!

Kacika!

Szépek vagytok. Hol voltatok?
(már lehet írtad de kihagy az agyam)


Eszterxx!
Tegnap lemaradt.
Andrisodnak nagyon boldog névnapot!
(olvasol még minket ügye?)

Tündérmanó!

Nagyon cuki Réka a huncut mosolyával! A tv fogdosás nálunk is megy és szépen be is nyomogatja az újával a képernyőt, fel is fogjuk inkább furni mert nagyon labilis ezen a talpon.


Mpatr!

Te is olyan vagy mint én, örlődsz olyan dolgon amin nem kéne. Lehet hogy benned lezáratlan ez az ügy de hidd el ha Jimm nem akarja ezt rendezni nem ér annyit hogy kikészítsd magad. Nagyon kellesz a családodnak, és nekünk is!!!



Szép napot!!

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


Még ezt akartam írni!

Panny!

Velünk szúrsz ki ha nem jössz és magaddal, nem azzal akivel a konfliktusod volt, sőt....talán ő majd úgy érzi, megnyerte kicsit...



Gyere légyszi!

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


Jó reggelt Anyócák!

Pepike! Lehet, hogy szándékosan, de nem írtad le, hogy most akkor csak akkor jön a lóvé, ha adásba kerülsz??? Egyébként milyen volt a forgatás? Megint olyan hosszúra nyúlt, mint anno a Pókerarc?
Papi eltűnését nagyon sajnálom, persze leginkább a kislányodat. Nehéz lehet ilyenkor mit mondani!

Mosoly, Livcsi! Úgy örülök, hogy írtok, csak ne lankadjon a kedvetek! Azért is jó, hogy most jöttetek, mert így könnyebben tudunk lapozni!

Mosoly: Igen, én is az Uzsokiban szültem mindkét gyerkőcöt, a Járányinál. Neked ki a dokid? Ti Zuglóban laktok?
Amikor viszitek Alexát oviba Zsófikát is tolod? Jól értettem? Nem lehet semmi az elindulás hárommal. Mire felöltözteted őket.... én kettővel full leizzadok. A képek nagyon jók, aranyosak és szépek a gyerkőcök!

Kedves druszám, Livcsi! Kérünk szépen Tőled is vonalzót, avatart!

Linocs: Úgy tűnik, kicsit túlpihizted magad! :lol: már ami a hónapokat illeti!

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Szia Lusie!

Igen pénz csak akkor van, ha adásba kerülök.Azt mondták múlt héten hívnak hogy mi lesz, de nem hívtak még. Azért még remélem.
Nem volt hosszú viszont 3szor kellett menni.

A kislányomnak nem is nagyon tudunk mit mondani, csak hitegetjük, hogy jön, biztos fog hívni meg ilyesmik.De hogy is mondhatnánk mást amikor mi is reménykedünk még?!

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


Jó reggelt!

Biribon!
Tényleg jó sokáig voltál fent!
Igen jó husi Zsomb. Áron is husi volt(ennyire talán nem), most meg 9 évesen 23 kilót se teljesen éri el (max pizzázás után :D ) A szopinközel se azért gondolkodtam el, mert a végét szeretném látni, nagyon szeretem Zsombot szoptatni, nagyon ritkán érzem terhesnek (ez általában akkor van, ha extra sok dolgom van). Egyszerűen csak érzelmileg belegondoltam. Nem ált őlem távol a jóval egy éven túli szoptatás sem. :wink:

Linocs!
Érdekes, hogy már múltkor is aggódtál, hogy elfúj a vihar, no azért olyan könnyen csöppenek az Óz mesébe. Egyszerűen, ilyenkor nagy szomorúságot érzek, ráadásul ilyenkor nem sok hasznát látom, hogy írjak. A topik sorsa az egyéb napokon múlik, nem a viharban való forgáson. :?
Szerintem Kmanna is valahogy így érez. Ugye Kmanna????

Mosoly!
Szuper, hogy egyből képeket is kaptunk. Szépek a gyermekeid. Fiad jól körbe lett véve lányokkal
:D Van nővére is húga is. Később lehet, hogy néha ezt nehezményezi. :wink: Tökéletes összeállítás nincs szerintem 3 gyerekre. :wink:

Livcsi!
Örülök neked! :D Daniról is szeretnénk képet! :wink: :wink:

Éjjel szegény Csengém hányt most, de legalább reggel sokáig tudtunk aludni a nagyágyban (CSenge, Zsombor, én) Áront apja vitte suliba.
Sajnos ma megint irány az orvos. :cry:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Eszterxx: nagyon hiányoznál, ha nem jönnél többet. És ez most nem a sablon-duma!

Panny: igen, nekem elég fura, hogy egy ilyen nagyhírű, és tényleg jó szálloda hogy engedheti meg magának, hogy úgy újít fel, hogy a vendégek nyugalmát zavarja. Szerintem ilyenkor le kellene nyelni a békát, és elfogadni, hogy elesnek egy kis bevételtől...
Jó ötlet a képes focimez!

Kacika: hihihi, hát igen a Kedves beleegyezésével tettem fel a képet, és igen van valami hasonlóság közte és a lánykánt közt :)
És igazad van az írásban történő vitával kapcsolatban!
Milyen helyes Petrus, és Peti is (és ezt volt honnan örökölniük ;) )! Ez a híres-neves fürdőben készült, amit szoktatok emlegetni?

Judit18: hú, ti már vígan lubickoltok. De jó nektek! Mint írtam már, kérjük a képeket, és a beszámolót!!!
Azért Fruzska sem spontán alszik el: van egy (kettő) titkos fegyverem ;)
Akupunktúra: én már próbáltam kb. 5 évvel ezelőtt, tényleg lehet vele fogyni. Jól becsapják az éhségközpontot a tűszúrással, vagyis nem érzel éhséget. Viszont 600 kalóriás diétát kell tartani közben. Na itt van a dolog hátulütője. Mert ugye, mihelyst abbahagyod a kezelést, és már nemcsak 600 kalóriát eszel, és már nincs bombázva az éhségközpontod tűkkel, akkor nagyon vissza lehet hízni az elveszett kilókat!!!
A löttyedtség: khm, hát igen nem hagy hidegen a téma... habár már a hasam nem annyira kötényszerű, és nagyjából visszahúzódott, de még mindig látom, hogy nem a régi. Viszont azt írtam már, hogy valahogy fogytam, vagy csak átalakultam, mert olyan nadrág jött rám, ami még soha, és a régiek egy része pedig csúszik le rólam...

Zsu: nagyrészt egyetértek, amit írtál először a vitáról. Sajnálnám, ha eltűnnél innen, és nem kapnánk hírt rólatok! És Kvaszévi: te is hiányoznál. Nem tudom máshogy írni, és hiába olyan sablonos, de tényleg igaz. Én úgy gondolom, hogy egyikőtök sem utolsó senkiházi csak azért, mert máshová ír, és még akkor sem, ha az a Jim topikja, mert miért lenne az más, mint egy másik topik, akinek nem ismerjük a gazdáját??? Ezt is már írtam: a zárt topiknak igen is meg van az a varázsa, hogy az ember lánya sokkal nyitottabban tud írni bizonyos dolgokról, mint a nyitotton. És bizony emiatt valószínűleg sokkal közvetlenebb is a hangulat.

Pepike: hidd el, én is Paint-ben kicsinyítek, pedig volt valami közöm az informatikához. :) A lényeg, hogy kisebb!
Hűha, már megvolt a felvétel? És persze nem mondhatsz róla semmit ;) Drukkolok, hogy bekerüljön!
Szegények, hogy még mindig semmi hír :(

Mimi: mivel tudta elkeseríteni Mátét az édesapja?

Szilvánusz: aztán nem eltűnni!!! Tessék jönni, és okosakat, és vicceseket mondani!!! Kellesz nekünk!!!

Nebula: a bulizós apa hogy érzi magát? És igenis van kézügyességed! És kreatív is vagy! Hogy tetszett a lánykádnak az első meglepi?

Pumperka: hát nálatok aztán zajlik az élet folyamatosan! Csak nem egy helyen volt Nebula-férj, meg Pumperka-férj? És szépséges a kislányod!

Mni: hogy megnőtt Lilla!

Mosoly: de jó, hogy jössz! Egy mosoly ránk fér mostanában ;) Három gyermek! Hűha, és milyen kis korkülönbséggel! Akkor nálatok is zajlik az élet! Helyesek a gyerekeitek!

Tündérmanó: olyan jó, hogy mostanában már többet adsz hírt magadról te is! Szegény, ez a leesés... remélem, mielőbb rendbejössz!
Mi úgy készülünk, hogy van egy barátném, akinek a kisebbik lánya készített nekünk egy adventi koszorút, amelyiken az első gyertyát meg is gyújtottuk tegnap, és annyira jó volt kinézni az előszobába, ahogy a lobogó láng fényei játszottak a falon...
Még mindig nagyon tetszik nekem ez a Réka-lány!!! Nagyon huncut a mosolya!

Petramama: hűha, lemaradtam. Hová mentek karácsonykor?
A talira mi lenne, ha előjönnék a szokásos excel tablicskuval, beikszelném, kinek mikor jó, és abból kijönne, hogy mikor lenne a tali? (tudod, perverz módon imádok excel-táblákat gyártani :) )

Pati: na most valami nagy okosságot kellene mondani... hát nem tudok, mit. Nem is pontosan értem a kérdésedet. Mert ha jönnél ide, gyere, szerintem szívesen látunk. Ha a barátok, és nem barátok a kérdés, azt meg csak te látod igazán, ki is a barát, és ki sem. Vagy lehet, hogy csak újra kellene értékelned egy-két érzést, kapcsolatot magadban.
Én úgy gondolom, hogy itt, ezen a topikon olyan lányok vannak, akik együttérzők, és segítenek, ahol tudnak. Lehet, hogy ez kicsit rózsaszín, de én úgy gondolom, hogy a szeretet, a kedvesség, az együttérzés nem szégyellnivaló tulajdonság, sőt! Szóval gyere, mesélj!

Kmanna: habár már írtam, de tényleg ne tűnj el!!! Látod, jöttek újak, tán ez már a régi vihar utolsó szele volt, és nem lesz több. És hiányoznál!
(Húúú, ez Babits? És énekli is valaki?)

Livcsi: csak nem mi beszélgettünk a folyósón a szemészet előtt??? Nohát! Bocsánat, egy kis hiba csúszott a levélküldésembe... Tényleg nem küldtem neked levélkét, de csak véletlenül. Bocsánat, de az a lényeg, hogy úgy tűnik, hogy jöttök!

Biribon: teljesen egyetértek veled a nyitott fórum, és a megújulás témában (is): tényleg nagyon jó, ha jönnek újak, mert akkor frissülünk, és megismerünk újabb embereket, gyerkőcöket, véleményeket
Szopi: ma éjjel gondolkodtam, hogy nem is tudom, hogy lesz a szopi elhagyása, mert nálunk ahogy idősödik a lány, annál jobban ragaszkodik a szopihoz. Mert ugye, most már éjjel kétszer kel, hol vannak azok a boldog békeidők, mikor átaludta az éjszakát. Napközben pedig már csinálja azt a lány, hogy egyértelműen húzkodja a pólómat, ha szopizni vágyik... És nagyon keveset eszik szilárd ételt, általában csak fél üveggel fogy el a főzelékből, és a gyümölcsből is. Hm, nem tudom, mi lesz... A szerviz nekünk is jól jönne most ;) merthogy én már kezdek félrebeszélni nem annyira friss agyammal :)

Szóval az excel megtréfált, mert van benne egy képlet, hogy az aktuális hónapból kivonja a születés hónapját, és így kiszámolja, hogy hány hónapos a babó, és ugye most raktam fel a múlt hetit, és így sikerült egy hónappal megöregíteni a múlt heti babókat :) De most gyorsan megszerkesztem az előző hozzászólásom, és akkor minden rendben lesz :)
linocs
 
 


Linocs, igen ez a híres ballószögi fürdő. Így amikor korán s9tétedik, gyertyákat gyújtanak bent 5 körül, meg hangulatfényeket, nagyon hangulatos. Sajna már csak akkor fedeztük fel, amikor Peti megvolt, pedig nagyon romantikus olyankor estefelé pároknak :lol: :wink:

Patti, ők bármikor olvashatnak minket ez tény,(100% ig biztos vagyok benne, hogy teszik is, mindig megjelennek, ha valami megjegyzés éri őket. Tuti olvasnak akármennyire teátrálisan léptek is ki innen) és bármikor kitárgyalhatnak, csámcsoghatnak a dolgainkon, akár ki is röhöghetnek. Ezen nem tudsz változtatni.
Szerintem ha nem hagyja Jim, pláne ennyi próbálkozás után, hogy megbeszéljétek, akkor ő nem volt barát.
Én nem tudom min sértődhetett meg, amióta írok ide, nem olvastam Tőled olyat amin megbántódhatott volna. Aztán hogy a privát beszálgetéseitek, levelezéseitek alatt mi történt , azt meg ti tudjátok csak.
Szóval szerintem , ha el tudod viselni, hogy bármikor olvashatnak, gyere és írj, mi kíváncsiak vagyunk Rád!. Én IMÁDTAM a humorodat, szerintem kakálj rá a kukkolásra, és gyere.

Felédbredt, úgyhogy most ennyi,lépő, a többit később!!
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak egy pillanatra vagyok, mert dolgoznom kell, míg a lánykám alukázik.

Linocs! Nagyon örülnék, ha megcsinálnád a táblázatot. Én elkezdtem, de sehogy sem tudtam beilleszteni. Na, béna vagyok. Evvan...

Puszi mindenkinek.

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Livcsi, örülünk neked is, gyere!

Mosoly, szép gyerekek nagyon!!!

Pumperka, jobbulást szegény Csengének!! Áron jól van már?Tőle kaphatta el?

Sajna nálunk megint beteg lett Petra, piros a torka, és folyik az orra. Ennek megfelelően az éjjelek....borzalmasak voltak a napokban. Eddig csak Sinupretet adtam, hátha elég, de ma már sajnos gyógyszer is kellett.
Folyton rajtam lógna, annyira nyűgös szegény ilyenkor.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.12.01 11:21-kor.
Vendég
 


linocs
 
 


Kacika: szegény Petra! Most lehet butaságot kérdezek, de próba szerencse ;) Szóval hogyan döntöd el, hogy kell-e gyógyszer vagy sem? Én ugyanis minden szökőévben egyszer veszek be gyógyszert. De a gyermekemmel ugye nem tehetem meg ugyanezt. Dokihoz meg nem akarom vinni állandóan. Például mielőtt elindultunk a pihenésre benáthásodott a lány, és én igazából azon kívül, hogy szívtam az orrát, nem tettem mást. (van egy olyan titkos parám - még magam is alig tudok róla ;), hogy túl lazán veszem ezeket a dolgokat, aztán komolyabb a helyzet)
linocs
 
 


Olvaslak titeket csak kicsit szeretném leülepedni hagyni a dolgokat...és sajna amúgy is az egész család beteg(Olikának megint kijött az asztmája :(és a asrácok is itthon dekkolnak náthával,köhögéssel...én is beteg vok meg apa is(de neki muszáj a meló :( :(

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Pati, Jim megkért, hogy másoljam be a válaszát az üzenetedre.

"Kedves Pati,

Azt gondoltam ennél intelligensebb vagy. A babanetet azóta nem olvasom, mióta töröltem magam, nem az a típus vagyok, ahol nincs helyem, kukkolni visszajárok. Zsu szokta hozni néha az infót, mivel ő oda is írt idáig. És nem azért mert bárki is megkérte, hogy legyen postás, csak őt is mélyen bántotta 1-2 dolog, amit velünk megosztott! Ha már te itt üzengetsz, válaszolok rá, csak hogy miattam ne szorulj pszichológusra.

Hidd el, korábban nagyon kedveltelek. Kitaláltad, hogy csináljuk a közös vállalkozást, amiről nem beszélhettem senkinek. A legrosszabb periódusban "jártál a nyakamra", akkor feküdt a férjem az intenzíven, meghalt egy családtagunk, anyósom elmeosztályra került.....nem is sorolom. Mindig szívesen fogadtalak, de túl tolakodó voltál és végül nemet mondtam, de felajánlottam, hogy segítek webáruházat csinálni, meg szólj nyugodtan......stb te meg azt mondtad, sürget az idő, akkor csinálod egyedül. Utólag tudtam meg, hogy Kvasz Évit és Eszterxx-et is megkerested ugyanezzel a szöveggel. Ami persze nem baj, de amikor is nemet mondtam, mintha nem is léteznék, előtte hetente el tudtál hozzám jönni, na most ez még a nyáron volt, azóta nem láttalak! Egyszer nem kerestél, csak mikor megtudtad, zárt fórumban vagyok. Ne haragudj, pont azért lett zárt, hogy ne jöhessen boldog-boldogtalan. Ha annyira érdekeltelek, mikor még a babaneten a fogyisban voltunk, hányszor jöttél oda írni? Egyszer sem. Csak akkor vagyok érdekes, ha már sehol nem lehet olvasni rólam??????? Pont ezért töröltem magam minden nyilvános oldalról és nem vettem fel a telefonodat sem. Én is csalódtam emberekben, de megy tovább az élet és nekem is van más ezer dolgom, minthogy ezzel foglalkozzak. Aki akar, tudja hol talál meg. Meg Judit18 ötlete, hogy Eszter próbáljon bekerülni a zártra és szállítsa neked az infókat? Akkor érted már miért lett elhajtva? Félreértés ne essék, én szeretem Esztert, de ez a gyerekes viselkedés nekem már sok. Hidd el, nem csak én gondolom így, hogy kihasználtál, hanem más is.

Azt is megjegyezném, a babanetes fórum nekem azt a közösséget jelentette, akikkel együtt vártam a kisfiam világrajövetelét, nem azt ami lett belőle. 1-2 ember kivételével én nagyon szerettem mindenkit és szerintem nem követtem el olyan hibát, hogy ilyen szintű sértődés, utálkozás kéne hogy legyen. Azért csináltam fogyi topikot (nem ellen topikot, mint ahogy egyesek emlegették), mert ott jól éreztem magam, a márciusiba kényszerből írtam sokszor. Engem nem érdekeltek az újak, ha fáj, ha nem. Én azt a csapatot szerettem, akikkel találkoztam az első pocaktalin, számomra az volt a babanet. Nem muszáj megérteni, de nem is érdekel már, hogy harcoljak az igazamért, kinőttem belőle. Lezártam életemnek ezt a szakaszát, ezt te is tartsd tiszteletben.

A márciusi meg nem téma mifelénk és nem is érdekel, mert én nem vagyok olyan, ha vmi és vki nem érdekel, olvasom. Helyette rengeteget dolgozom és abban a minimális szabadidőmben a családommal, a barátaimmal vagyok. Soha nem mondtam senkinek, ne írj a babanetre, mert nem leszel a barátom!? Ugye ezt te sem gondolod komolyan????? Nem azért írok, hogy választ várjak, csak gondoltam ha már neked lehet nyilvánosan üzenni, akkor nekem is."
Vendég
 


Megjöttünk.
Nincs semmi gond a szemész szerint RÉkával. Nem kancsal. Azért fél év múlva vissza kell menni. Mondta, hogy ha 1 éves kora után is bandzsít azt már kezelni kell. Huncutkám kisangyalt játszott...nagyon jó volt. Odafelé aludt, mert buszoztunk. Nem tett jót a babakocsi emelgetés. Hazafelé inkább sétáltunk és akkor is aludt egy jót....elfáradtam teljesen.
Ma már nem is tudom mennyi km van a lábamban.

Has téma.
Az enyém Ádinál nagyon hamar visszament, de most nem. Eléggé zavar, de majd azzal is kezdek valamit. :D

Kép
Kép
tündérmanó27
 
 


Panny
GYógyuljatok! Vigyázzatok egymásra és utána gyere! Hiányoznál, ha nem jönnél. Képzeld anyósommékkal katasztrófális a helyzet. Apósom 7 hónapja nem látta aKicsit. Komolyan tragédia amit művelnek.

Pumperka
Szegény szépséges kicsilány! Ennek a Zsombornak milyen szerencséje van egyszerre két csajjal fekszik az ágyban! :wink:

Linocs
A gyógyszeres dolgokkal úgy állok, mint te. Én nagyon ritkán veszek be, de a kicsiknél annyit vacilálok, kell-e vagy sem. Vigyem dokihoz, vagy sem. Sajnos volt, hogy Ádámnál nem vittem és rosszul döntöttem, mert utána betegebb lett. Nem volt neki elég a vitamin.

Kacika
Szegény Petrus is! Nem tudom mi van a levegőben, hogy állandóan betegeskednek ezek a gyerkőcök.

Kép
Kép
tündérmanó27
 
 


Sziasztok!

Ezt a levelet kaptam a pátyi ringatót tartó csajtól. Gondoltam hátha valakit érdekel... :lol:

"Kedves Ringatós Mamák!

Az idén is lesz Ringató Karácsony a Művészetek Palotájában.

Erre a nagyszabású Ringatóra december 17-én szerdán délelőtt várjuk a Ringatóra járó családokat.

Hogy elkerüljük a zsúfoltságot, három csoportban fogunk együtt énekelni, játszani, a megszokottnál kicsit hosszabb foglalkozásokon, melyeket több kollégenőnkkel együtt vezetünk majd.

Ez a rendezvény ingyenes, de csak bejelentkezéssel lehet rá jönni. A három időpont: 9:30, 10:30 és 11:30.

A cím, amin jelentkezni tudtok: ringato@mupa.hu

Az emailben meg kell jelölnötök, hogy melyik foglalkozásra szeretnétek jönni, továbbá a felnőttek és a gyerekek számát is.

NAGYON FONTOS! A Karácsonyi Ringatóra december 3-tól lehet csak jelentkezni!

Szeretettel várunk benneteket!

www.ringato.hu"

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


HOztam még pár képet ha nem gond...
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
tündérmanó27
 
 


Kacika: aranyosak a pancsolós képek!

Mosoly: hú, nem lehet könnyű 3 kicsivel. Nagyon helyesek, különösen tetszett Zsófi mosolya az utolsón!

Tündérmanó: én is elkezdtem már díszíteni (szalmadíszek, filcdíszek lógnak a falon, Flóra ágya fölött egy gipsz kép hóemberekkel, ádventi koszorú, kalendárium stb.) Huncut a lány nagyon!

Pumperka: jobbulást Csengédnek!

Petramama: Marci is integet, bizony, és mutatja a lámpát, habár ez utóbbi még nem 100as, ugyanis arra a kérdésre, hogy "hol az apa", szintén a lámpát mutatja. a férjem szerint azért, mert az ő fejéből is csak úgy süt a fényesség. Aha. (erről jut eszembe, hogy Flóra ma reggel közölte velünk, hogy mennyire örül, hogy ilyen okos szülei vannak. Ezt a hülyeséget honnan veszi? :D :lol:

Linocs: képzeld, az én öregecske férjem már 12kor a haverjánál volt, addig bírta csak a bulit. Na jó, az azért hozzátartozik, hogy már 5kor indítottak házipálesszel néhányan... És alig hozott haza pletyót! Teljesen fel vagyok háborodva. (Ja, ugyanis én ismerem az osztálytársait, lévén 1 évvel felettem járt gimibe.)

Livcsi: neked is örülünk, te is mutass fotót Daniról!

Biribon: ha találsz szervízt, nehogy elfelejtsd velünk is megosztani az elérhetőségét!!!! Amúgy köszi, már jobbacskán vagyunk, habár az ugatós köhögésem nem nagyon múlik (gyerekként kruppos és asztmás voltam, és nálam minden kis felsőlégúti cucc hetekig tartó ugatással jár, de szerencsére más nem maradt meg a gyerekkori nyűgjeimből).
(A topikkal kapcs. írásoddal messzemenőkig.)

Pepike: ha adásba kerülsz, mindenképpen szólj! Őszintén remélem, hogy elő fog kerülni a Papi.

Panny: megértelek. Ha úgy érzed, leülepedett, gyere, mi nagyon várunk!

Annyi mindent akartam írni még, de ezt is 2 órája rakosgatom össze, mialatt dolgoznom kéne (droghelyzet a Visegrádi Négyek országaiban, éppen ezt ellenőrzöm).

Ja, és Mártonom ma délelőtt megdöntötte a negatív alvási rekordját: 15 percet bírt csukott szemmel tölteni. Most viszont már 2 órája húzza a lóbőrt. Mondjuk keményen megfenyegettem, hogy hátrakötöm a sarkát, ha nem így lesz.
Ha sikerül, este még jövök.

Kép
KépKép
nebula
 
 


Tündérmanó, Réka tündéri, igazi bájos kislány. És úúúgy hasonlít rád, bár apukáját nem láttuk, de rád tutira hasonlít.
Örülök, hogy nincs gond a lányka szemével 8)

Anna, remélem hamar megnyugszol, az egész nem ér annyit, hogy egy kicsi rossz érzésed is legyen.


Linocs, nálam általában az a mérvadó, hogy van e láza, hőemelkedése.
Ha nincs akkor sokszor elég a c vitamin, esetleg béres, calcimusc, orrcsepp, orrszívás, ilyesmi.
Aztán ha pl, nincs láz, de napokig rosszul eszik , mellé taknyos, akkor viszem dokihoz, mert lehet hogy a torka piros, amire sokszor kell gyógyszer.
Most pl az volt furcsa, hogy oké, bár elég anyás a lelkem, de annyira azért nem mint az elmúlt 2 napban. Rossz kedve volt, gyakorlatilag foooolyamatosan rajtam csüngött. Ez sem teljesen okés nála, így reggel úgy döntöttem : Dokker.

Panny, jobbulást, aztán várunk.
Vendég
 


Mosoly, ugyanilyen vizilovas Chicco happy snack etetőszékünk van :lol: :lol:


Ja, és hurrá, van ACDsee-m 8) :lol: :wink: :P Fogok tudni kicsinyíteni :P
Vendég
 


Sziasztok,

Hát ez muris, igy születnek a pletyik...

Judit18-val beszéltünk, szóba jött Jimék fóruma, hogy ott a babanetről is szó van... amikor legközelebb Monával beszéltem, mondtam neki, hogy én ezt hallottam és ezért nincs kedvem ide irni, mert nem akarom, hogy máshol kibeszéljék, stb... Mona mondta, hogy dehogyis, milyen jó hangulatú az a topic, tökre szeret odajárni, tök jó a közösség, nem erről szól...ekkor mondtam, hogy én szívesen belépnék oda, hiányzik már egy igazi jó beszélgetés... na, ebből lett az, hogy álnéven tudósítanék :lol: Meg Patival össze vagyok nőve... :lol:

Igen, Jim, reggel 8-tól délután 3-ig dolgozom, 4-re megyek Andrisért és közben az a vágyam, hogy álnéven irogassak oda, amit mindkét fél olvasgat... hülye is vagyok, meg túl sok is az időm...

Van egy kis félreértés, úgy látom, több szempontból is...

Most nincs időm többre, hisz a többi álnevemen le kell írnom még vagy 20 topicba, hogy mi történt, bocsi, de rohanok :lol:

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Eszerxx :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Aaaannyira jót röhögtem :P
Vendég
 


Kedves Hédi!

Mivel telefonon továbbra sem érlek el, marad a babanet.

Köszönöm, hogy válaszoltál és leírtad mi bánt.
Fenntartom, hogy nem állt szándékomban sem elhanyagolni, sem bántani Téged. Nekem továbbra is hiányzol, hiányoznak innen is a hozzászólásaid, a lökött, őrült, hullámzó és energikus személyiséged, az elpusztíthatatlanságod.

Az említett időszak valóban így történt, némi kiegészítéssel: a munkával kapcsolatban többször kérdeztem, várjak-e rád, mindegy, mennyit, várok, csak tudjam. Tudtam, láttam, milyen kemény időszakot élsz át. Másnak a fele sok lett volna, ezt is túlélted. Nem volt titok Évi és Eszter előtt sem az előzmény, sőt, képzeld, azóta teljesen elakadt az ügy, bár nem végleg. Nem szándékoztam a nyakadra járni, komolyan sajnálom, ha ez jött le. Jó nagy bunkó vagyok. Azért is maradoztam el, mert sosem volt (érthető okokból) időd a találkozásokra (pl. Balaton, stb.). Ezzel együtt Veled szurkoltam Robi felépüléséért is.

Ezt a Judit18-Eszter dolgot nem értem, bocsi, mi ez????? Miről kéne információt szállítania nekem????? :shock: :?: :?: :?: :?:

Tudom azt is, hogy Te nem olvasod direktben a babanetet és nem is arra gondolok, hogy Te kitárgyalnád a hátam mögött a dolgaimat. CSak jó esne a Te véleményed is egy-két dologban. Tényleg hiányzol.

Az említett időszakban nekem sem volt könnyű. Megpróbáltam a fogyitopikba is írni még a bneten, de akkor szinte lehetetlen volt időt szakítanom. Hajtós volt, főleg az építkezés végi határidő és a pénzügyek miatt, voltak napok, amikor biztosnak tűnt, nem lesz fedél a kölkeim feje felett. Pokoli felelősség. Az anyámmal nem beszéltem hetekig, nemcsak a barátaimmal. Niki (Nikusz) látta, átélte velünk ezt, ők a férjével segítettek, heteken át a saját együttlétük rovására. Remélem egyszer módom lesz meghálálni.

Továbbra is hiányzik a szívem "ottani" fele. Ha egyszer meggondolnátok magatokat, mindig várni fogom a meghívót. :wink:

Szeretettel gondol Rád: mpatr- Pati

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


De Gyerekek! Mi lenne, ha ott alul megnyomnátok azt a kis pü ikont???
Lapozzunk légyszi!

Tündérmanó: Nagyon szépek vagytok, és tényleg hasonlít Rád a Kiscsaj!

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Lusie, kinek küldjem el a pü-t???????????????????????
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Ez tényleg vicces :lol: , mondjuk Zsu-nak, ha már rajta van a postássapka :lol:

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Sziasztok!

Látom még mindig jo a hangulat. :( :? Na de egyszer csak megoldodik minden gond.

Linocs:Lemaradam a dicséretben, nagyon jok lettek a képek :D :D Nagyon aranyos Fruzsi.Látszik jol éreztétek magatokat.Haj egyszer talán mi is eltudunk menni ilyesmi helyre. :P :P

judit18: te kérdezted, hogy hogy rikatta meg az apja Mátét.Hát az ugy történt, hogy aludtak mind a ketten és Máté felkelt sirva, gondolom a foga miatt(mostanában megint igy kel).Nos miután sikerült nagy nehezen megnyugtatni, akkor az apja tréfásan megkérdezte, hogy ö is sirhatna e mert fel lett keltve.Mondtam neki persze, akkor elkezdte, erre Máté is ,mert még nem nyugodott meg teljesen.Ugy hogy egyszerre volt vicces, egyszerre szomoru, hogy Máté sirt. :? :) De végül megnyugodott :D :D Amugy még nem volt ilyen, mert ha vki sir általában kineveti .Nagyon viccesnek találja.

tcis:Jo hogy irtál magatkrol egy keveset. :D :D Igaz én nem vagyok régi tag, de jo lenne ha esetleg még irnál majd magatokról többször is.Nagyon szép Christian, és jo nagy már :D :D :D Te tényleg már visszamentél dolgozni, és mit dolgozol?Persze csak ha szabad kérdeznem, bár már más is kérdezte :) :) Ja és a gyerekere vigyázz ilyenkor vki?Vagy van ott ovi és bölcsi?Bocsi hogy ennyire kiváncsi vagyok :D :D :D :oops: :oops:

szivánusz: Tökéletesen igazad van.

nebula:nagyon jo hogy már felállt Marci :D :D Lehet hogy kimarad majd egy két dolog, mármint kúszás/ mászás ügyben :D :D De hát ez nem baj szerintem.Igazad van ne is idegesskedj emiatt.Jo kis történet. :wink: :wink: Ha már apuka nncs kéznél i :wink: :wink: Nagyon jo kis adventi kalendáriumot kreáltál össze.

panny: ne tünj el végleg, :cry: :cry: egyszerüen hagyd szó nélkül. :oops: :oops: (bocsi márti nem tudtam megállni szó nélkül, de szerintem már mindenki unja) :oops: :oops: :oops:

pumerka:jobban van már Áronka?Jo sok mindent csináltál egy nap alatt.Gratula érte :D :D fuhh, tényleg jo nagy már a kislányod és gyönyörü :D jobban van már?

mni:Gyönyörü a kis lányotok :D :D

mosoly:gyere csak,talán senki sem fog bekapni :wink: :wink:De jo hogy itt laksz a közelben, már mint a megyében:) Mi Dunaújvárosban lakunk. Talán egyszer összejöhetnénk:Mekkora most Zsofika?Mikor kezdtél el más ételeket adni neki?3 gyeköc szép.

kacika:De aranyos kép :D :D Petrusról.és a fiadrol, meg rólad.

tündérmano: nagyon cukin játszik Petra baba.Látom neki is kedvence a tv :D :D Azért még pihizzél sokat.Ne eröltesd meg magad.Huu é el is felejtettem, hogy ma már dec.van.

na most megyek, mert fel kelt acsöppö, majd még jövök :D :D :D

mimi80

Kép
mimi80
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: