Új privát üzeneted érkezett!

Csöre: Mágnes vissza fog igazolni, utána tudsz olvasni, írni.

krisz78
 
 


Ok, köszi, Krisz!
Mindenkinek maradt az itteni neve? Majd meglátom :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Hát én most regisztráltam.....a tanyán......azt írták majd jön a mail....és utána tudok jelentkezni a "csoportba":-). Dehát nem jön a mail...... :lol: :lol: .

KépKép
peni
 
 

 
 

Bocsi a hülye kérdést de hol igazolnak vissza ?

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Kupi: hát gondolom e-mailben.........
Na, jelentkeztem. Én nem bánom ezt a zárt topikot....csak egy kérdés. Van valami határozott oka ami miatt most született meg a döntés hogy zárjuk be?
VIsszaigazolást kérek aztán megyek...(B)anyatanyázni:-) Hehe

KépKép
peni
 
 


Krisz: nekem nincsen különösen nagy vonzalmam a babanet iránt....bár....ha jobban belegondolok ez sem igaz....de nekem egy gondom van ezzel a költözéssel. Döbbenetesen béna vagyok az ilyen netes, számítástechnikás cuccokhoz....nekem külön kín ez a regisztrálás....jelentkzeés blabla...komoly izgalmi helyzet, hogy egyáltalán sikerül-e.......
Bár ha így vesszük nem olyan nagy baj ez....legalább van valami izgalom az életemben :lol: :lol: :lol:

KépKép
peni
 
 


peni nem vagy egyedül szerintem nálam nem bénább
nekem egy előnyöm van a nagyfiam, Ő segít :lol:

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Regisztraltam. Most mar atkoltozok oda.
Varunk mindenkit.

Kép
brestovsky
 
 


Nekem jött email a regisztrációról, most Mági visszaigazolását várom. Remélem, megkapta a jelentkezésem. Azért, ha nagyon bénák vagyunk dörrenj ám ránk, Mági!!!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Peni: nem volt határozott ok, csak újra felvetődött a kérdés (mint korábban), és most az elméletet tettek követték :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre: ja értem. Csak mert olvastam, hogy azért jobb a zárt topik mert jobban tudunk beszélgetni...nyíltabban...hát én idáig nem éreztem hogy ezzel gond lett volna. De persze nem vagyok ellene....
Én is várom Mági visszaigazolását....már jelentkeztem kétszer...de lehet hogy nem is jól csinálom.........azért ha néhány napig nem jelenek meg ott, gyertek már vissza értem ide :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
peni
 
 


Peni: még én is itt vagyok :) nem igazolt vissza Mági, talán nincs gépközelben (ez az optimista változat, és nem az, hogy elbénáztuk :wink:) de azért vicces, hogy 2x is tudtál jelentkezni. Egy értelmes rendszer nem hagyná :)
Addig is dobok egy homokozó Sacit :D Kép

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Lányok akik már bent vannak, a mostani állapot szerint zöld színűek és akik bejelentkeztek, de Mági még nem igazolta vissza őket azok pirosak. Lehet kéne még egy admin Katuska, Hanna??

Bálintanyu, Bartika31, Batkata, Biga.csiga, Brestovsky, Czzsofia, CS_Erika, Csöre74, Eszterem, Hanna30, Isarenikő, JAndrea, Kata8110, Katuska79, Kisbogacs, Krisz78, Kupi, Liuska, Lucus16, Magdolnasz, Mágnes, Manocskak, Maszatmanó76, Moffli82, Peni, Petne, Regina74, Sahli, Tetyk, Vickybabe, Vsziszi, Xania9, Zeteny,


Benci, Csmoni, Erzsebet0312, Gizella 82, GombócMakka, Nboglárka, Picuranyu, Poszani, Vcrane,

Kép

Kép
lucus16
 
 


Minden piros felvéve amíg írtam!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
lucus16
 
 


Csajok! Odaát írta Mágnes, hogy vissza lettetek igazolva az előbb.

Csöre: homokozós Saci :lol: :lol:

krisz78
 
 


Bocsi csajok, csak legeltettem, és nem voltam gépnél!
Visszaigazoltam mindenkit, aki délután regisztrált, lehet jönni!! :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Csöre:
jajj, de drága ez a csajszi! :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 



Jelentkeztem, felvennétek???
De már nem tetszik, hogy a vonalzómat nem fogadja el :evil: :evil:

biga.csiga
 
 


Sziasztok,
Remélem, a Tanyán már be tudok kapcsolódni...Lilla meggyógyult, erre jön mééééééééééééééég egy foga...eggggggész nap le vagyok foglalva...bááááááááááááááááááááááááááááá! :shock: :shock: :shock: :shock:

Szilvi és Lilla

Kép
vsziszi
 
 


KISLÁNYOK HELPPPPP!!!!!!!!

KEzdek kiakadni....belépni már betudok...de hogy a francba látom hogy mit írtok? És hogyan tudok én írni?
BOcs, de tényleg ennyire hülye vagyok hozzá...............már fél órája nyomogatom és már k@@@@@ ideges vagyok :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:
SEGÍTSÉG..............

KépKép
peni
 
 


peni lépj be a 2009.jan.babanet,ha bent vagy akkor már látnod kell,amit írunk!gyors hozzászólás,vagy hozzászólás,és ott már pötyögheted is!nyugi,segítünk! :wink:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Peni! Fent ott van, hogy 2009 januári.... mellette van egy nyíl, arra kattints rá. Akkor elméletileg bejönnek a hsz-ek. Aztán ha bejött, a lap jobb oldalán van, hogy új hsz. . Ott tudsz írni.

krisz78
 
 


Szólj, ha sikerült. Akkor is, ha nem. Segítek.

krisz78
 
 


Tényleg nem vállalna még egy valaki adminisztrátori teendőket, amíg nincs bent mindenki? Még én sem vagyok bent, pedig jelentkeztem, másodjára is rányomtam, ez első lehet nem ment el :twisted:

biga.csiga
 
 


B.cs.: Mágnes elment fürdetni aztán meg aludni, azt írta. Szerintem holnap fogja csak jóváhagyni

krisz78
 
 


Legyen még egy adminisztrátor! :wink:
holnap remélem felvesz mági biga! :wink:
jó éjt!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Biga:
én felvettel már vagy fél órája. Nem tudom miért nem tudsz belépni..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


megyek én is anyatanyára!

Szilvi
Kép
xania9
 
 


na, várom az aktiváló emilt

Szilvi
Kép
xania9
 
 


Jó reggelt!

Még senki itt vagy már senki itt.Benézek ez esetben a tanyára :wink:

Tetyk& a fiúk
tetyk
 
 


Tetyk: én is itt kezdtem a napot. Most ázkukkantok amoda.

krisz78
 
 


halihó!

Na most akkor mi történt? Kicsit nem figyelek oda, és zárunk? Hát jó csajok, hova is kell mennem??? :lol:

Egyébként eltűnésem oka: lerobbantam. :cry: Pénteken elkezdett fájni a derekam, és estére már olyan mértékű lett, hogy éjjel a Zsófit nem tudtam kiszedni az ágyból. Tegnapra már javult, viszont feküdtem. És ráadásul a megfázásom sem javult, szóval jól kinézek. Remélem a talira összeszedem magam.

Na azért visszanézek, hátha megtalálom, hova is költözünk.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Hali! Krisz, köszi hogy szóltál, megyek átregisztrálok...
Kicsit el vagyunk havazva, amióta Apa dolgozik, én viszem Ádistúl Pötyit oviba, majd rohanok haza, mert Ádi álmos. Napközben rohangálok csekkbefizetés, bolt, doki... ÁDim megint beteg. Most már szereztem más fajta vasat, mert ez a tápis nem elég. :(
Délután, meg hogy fáradjon Pötyi és ne legyen ereje velem harcolni :roll: , meg úgy amúgy is, járunk külön órákra (torna, ringató, ovis höcögő (néptánc). Hááát, kemény. :shock:
Na rohanok, megint nincs időm itt csacsogni. :(
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Hali!

Átregisztrálok én is- gyorsolvasással valahogy kihámoztam, hogy költözünk :D

Zitocs (Maszatmanó anyu)



Kép

Kép
maszatmanó76
 
 


Na átregisztráltam, már be is jelentkeztem, éppen visszaírt, hogy értesítenek, amint döntés születik tagsági felvételemről :lol:

Vegyetek föl! Légyszi-légyszi-légyszi! :lol:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Azért szép számú tagja lesz a topiknak. Most néztem, hogy már 25, és még nem vagyunk ott mindannyian

Vicky, a blogodhoz kérhetek meghívót?

Írok priviben email címet

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Na megyek blogolok egy kicsit, l vagyok maradva

Kép
Kép
cs_erika
 
 


És még egyszer:

Kedves fórumtagok, és csak olvasó üzemmódban lévők!
Hirtelen ötlettől vezérelve, a többség döntése alapján úgy gondoltuk, hogy a továbbiakban zárt fórumra vonulunk. Így sokkal fesztelenebbül tudunk beszélgetni. Mindig szívesen fogadtuk az új tagokat, sőt buzdítottuk is őket a csatlakozásra, ezért úgy gondoljuk, hogy aki eddig csatlakozni akart, az megtette, aki pedig nem mert, annak ezután sem lesz mersze. A régóta be nem jelentkezett topictársainkat persze szívesen látjuk és várjuk!
az Anyatanyán a "2009 januári babanetes babák"-at kell keresni, és ott a felvételt kérni.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Akkor ez most az utolsó babanetes levelem?! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

NEm sírok ám, ez csak amolyan műbalhé!
ÚGYIS TI VAGYTOK A LÉNYEGESEK, S NEM AZ, HOGY MIILYEN CUCCON MEGY A CSEVELY. Jó, nyilván sok dologban igen, de alapvetően nem.
Az Anyatanyát is megszokjuk majd. stb. stb.

Mági! Várom a levélkét, én bízom benne, meg fog jönni a "befogadó szép üzenet".

Találkozunk az Anyatanyán!

És most búcsúzóul kipróbálom az összes smájlit, úgysem próbáltam ki mindet...

ODA: :D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: ÉÉÉÉS VISSZA: :mrgreen: :| :arrow: :idea: :?: :!: :wink: :roll: :twisted: :evil: :cry: :oops: :P :x :lol: 8) :? :shock: :o :( :) :D
Bocsi!

Sziasztok!!!!!

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Batkata: felvettelek, a jelen lévő fórumozók között ott vagy :) be tudsz lépni? Nem fogsz erről külön üzenetet kapni!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sztia Csöre!

Kaptam üzit, hogy felvettetek, kattintok a fórumra a listánál, de igazság szerint nem tudok belépni.
HELPHELPHELPHELP! :oops: :oops: :oops:
:D
Köszi!

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Csöre!
Bocs, be tudtam lépni, csak akarnom kellett. :)
Hát akkor Vale Babanet - Ave AnyaTanya! .)

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Sziasztok!

A regisztrációm sikerült, és kétszer is nyomtam a "Jelentkezem"-re, de láthatóan semmi nem történt. Valamit rosszul csinálok?

Kép
petne
 
 


Petne: elvileg felvett már valaki, tag vagy. Ha bejelentkezel, akkor a "személyes menü" szöveg mellett egy fehér csíkban ott van, hogy 2009 januári... stb, ami mellett van egy nyíl, arra kell kattintani, és bent vagy.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Én miért nem sikerül regisztrálni? Nem küldik a visszaigazoló emailt :(

Ja, hülye vagyok, a hülye hotmail junk-ba tette ... :roll: :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maszatmanó76 2009.10.06 11:12-kor.

Zitocs (Maszatmanó anyu)



Kép

Kép
maszatmanó76
 
 


Zitocs:küldj még egy felvételi kérelmet, mert nem érkezett tőled semmi üzenet.. :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Tudom, már küldtem!

*izgulok :D *

Zitocs (Maszatmanó anyu)



Kép

Kép
maszatmanó76
 
 


Ha vaalkinek nem sikerül belépni vagy gondja van az írjon itt privit!
katuska79
 
 


Hahó!

Látom, költözünk :D Én is bekopogtam, remélem hamar beengedtek :D

Edit + Bálintbaba

KépKép
bálintanyu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: