Új privát üzeneted érkezett!

Játszóházas tali:
Mi tegnap voltunk játszóházban (szerintem Katuska anno te is ott voltál Mátéval, mert láttam fényképet róla ,amik ott készültek).
Ahol mi votunk, ott volt külön babasarok, és Bence nagyon élvezte! Annyira, hogy elfelejtette, hogy másfél órája ennie kell, folyton dumált, kacagott, szóval nagyon tetszett neki!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Katuska, a pénteki babamama klubot mondta a védőnő is, szerintem mi ott leszünk. Keresztúrral az a gond, hogy a héten nincs autóm. De este megdumálom Apával, h melyik nap lesz itthon az autója aztán lehet el tudunk oda is menni! EGyébként a játszóházat úgy tudom, hogy szülői felügyelettel ingyenes, gondolm ha 2 gyerekkel vagy, akkor is!

Enikő ha nem reagál, akkor délután rácsörgök! Ezer éve nem írt... :roll:

Mági, én már be is kopogtattam a tanyára :lol:

Sahli, köszi a linkeket. Akkor Patrik tudott rendesen aludni benne? Nem nagyon függőleges a támlája, lehet dönteni? A nyaraláson ami a bérautóban volt babaülés abban szegény L. úgy aludt, mint egy kérdőjel, én fogtam a fejét szegénynek...na olyan ülést nem szeretnék. :?

Hanna, szerintem is nagyon szuper a Rossmannos zokni, éppen tegnap kaptunk egy csomaggal ajándékba :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Mági:Minnyá' megnézem én is az anyatanyát.Csak keressek rá és kopp-kopp??
Viki:Én is küldök mailcímet!Köszi! :D

Eszter

Kép
eszterem
 
 

 
 

Vickybabe: szívesen. Pár perc alatt elaludt. Az ülés azt hiszem 3 pozicióba dönthető de azért közel sem annyira döntött mint a kagyló.

Mi azt csináltuk hogy elmentünk kipróbálni élőben és utána vateráztam. Így nem ér meglepetés :wink:

sahli
 
 


Megszoktam a babanetet, de valójában nekem mindegy. Ha a többség menni akar, megyek én is.

A tesco-ban is akciós a csúszásgátlós zokni. 4 db 600 Ft. Jó vastag. Valamelyik nap vettem.

krisz78
 
 


Regeltem de nem jön aktiváló mail.

sahli
 
 


Sahli, hát én is mindenképp megnézem és kipróbáljuk, mielőtt megvesszük....A Maxi cosi állítólag jobban dönthető, ledöntve kb olyan a szöge, mint a babahordozónak, most rendelt egy barátnőm Németo-ból, azt megvárom és kipróbáljuk :wink: Szerencsére Levi nem egy óriás, még mindig 9 kg alatt vagyunk (de már nem sokkal :lol: :lol: :lol: ), így ráérünk :lol:

Rita, nektek bevált az ülés? Nagyon cépek vagytok a fotókon! Nem semmi kalandos úton kerültél ilyen messzi földre, olvastam ám 8)

Eszter, küldtem meghívót! Esztered nem szalad még? :lol:

Lucus, Neked is küldtem!

Kép
vickybabe
 
 


Vicky: én is küldtem email címet. Kaphatok meghívót?

krisz78
 
 


Viki!Nem tudtam a meghívóval belépni,mert azt írta,valaki már ellőtte/elhasználta!Küldessz még1et?vagy írjak a hibaelhárításnak?
köszi amúgy! :wink:
Eszti még csak a járás segítőjével szaladgál,magától még nem. :D Eljő annak is az ideje lassan... :) :)
Mági :kopogattam!Mit sütsz csütörtökön?Én nem tom,hogy megyek-e!?Majd kiderül,nem mondok előre semmit inkább!
Katuska:Megcsinálom majd a sütit!Aszittem'azért intelligens,mert saját magát elkészíti... :P :lol: Nyugis süti? :lol: Egyenlőre tudok még hatni apára így is...(vagyis csak én hatok rá igazán...) :lol: De ha szükség lesz rá,meg sütöm! :D :lol: :P

Eszter

Kép
eszterem
 
 


Sziasztok.
Megint el vagyok tűnve tudom, nem tudom megígérni, hogy vissza tudom olvasni azt a sok oldalt amit tele írtatok eddig.
Hétvégén itt volt a párom fia és nem ültem a számítógép előtt, inkább kint voltunk ebben a szuper időben ami volt/van.
Ma megyek 1 és 2 között dokihoz, remélem mindent rendben talál, bár most már a derekam tűrhető, a bal csípőm amikor felébredek akkor nagyon fáj, majd megkérdezem a dokitól, hogy ez miért lehet. Arra is gondolok, hogy a baba esetleg nyomja, nem tudom.
Megpróbálok sűrűbben jönni, ami remélem sikerül.

Amúgy minden oké velünk, még csak 6 kilót híztam eddig, remélem sokkal több nem nagyon jön rám, mert az le is kell majd adnom valahogy.
A Joel is már nagyon tündéri, sokat dumál, főleg, hogy baba, mama és hamm, ja és ha meglátja a kezemben a kis tányérját rögtön el kezd tátogni mint egy kis halacska. :lol:
Kapott a párom fiától egy kis autót nagyon szereti, ha kiesik a kezéből rögtön reklamálja.

manocskak
 
 


Viki: köszi, megnéztem Leventét, nagyon ügyes :) Azért egy átlagos 9 hós ám nem szalad így :wink: Szóval sztem még pár hetet várhatunk a következő babára :D

Hanna, Krisz: köszi a zoknis tippet :) Krisz: a tesco-snak is telibe gumis a talpa?
Holnap megyek rossmann közelbe, azt meg is nézem :)

Anyatanyát csak később tudom megkuksizni, megyek a nagyokért

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre: nem, hanem olyan kis lábnyomocskák vannak rajta. Ádámot az még elbírja, ő még nem futkározik. :wink:

krisz78
 
 


Vickybabe! szerintem a péntek jó nekem is!
Én is csak busszal tudok menni ami nem egyszerű két gyerekkel, babakocsival de nem ismerek lehetetlent 8)

A keresztúriba hétfőn jó vagy szerdán mert azok az akciós napok és Máté már fizetős. Ja és délelőtt mert délután már sokan vannak, jönnek az iskolások, óvodások és ne lehet oylan nyugiban játszani!

De kipróbálhatjuk a péceli játszót is pl szerdán!
katuska79
 
 


Sziasztok!!!

Végre egy kicsit bekkukkantok,és tessék,ti pedig le akartok lépni??? :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Vickybabe:Én is elküldtem az e-mail címemet,ha nem baj.

Na vissza nem olvasok,próbálok "besorolni". :wink:

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Sziasztok!
Mozgas: hat lehet akkor en is aggodhatok, hat nem tudom, attol fugg hol olvas az ember, egyik helyen, nem lehet kihagyni a kuszast-maszast, a masikon meg tok mindegy. Se en se a ferjem nem kusztunk masztunk, csak jartunk, egeszsegugyi problemaink nincsenek. Es mit mondanak milyen vele jarojai vannak aki nem kuszik maszik, mert ha valami komoly akkor en is elgondolkodom a tornan (en meg eddig sehol semmi konkretat nem olvastam). Martin baba amugy, hogy halad? Neki ugy nem csak szimplan az volt, hogy nem kuszot-maszott? Liuska ti? Jaj milyen nehez dontes!
Anyatana: en is benne vagyok a zart topikba
Vicky irtam privit az ullessel kapcsolatba. En mint irtam a nem donthetosege miatt vetettem el a Romert. Mi is kiprobaltuk es a Maxi cosi kenyelmesebnek tunik. Es igen nagyon stabil az isofix. Mi joparszor felfordultunk a hordozoval. :roll: :x
Rohanok fiam nyoszi. Anyatanara akkor regisztralok

Kép
brestovsky
 
 


én is szeretnék tovább beszélgetni veletek!
megnézem a tanyát! :wink:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Rita! Attila sincs még elkésve a mászással úgyhogy ne aggódj Te se!

kopogtattam a tanyán:) ha midnenki kopogtatott már és felvételt nyert akkor majd az utolsó üzenet legyen itt jó nagy pirossal kiírvva, hogy átmentünk oda és akkor aki nem tud vissza olvasni az sem fog meglepődni hova tűntünk hirtelen.

Reggel elaludtuk a gyógytornát úgyhogy délután megpróbálok eljutni vele. Csak épp aludni nem hajlandó csak berregni úgyhogy tuti hisztis lesz :wink:
katuska79
 
 


Mági,kopp-kopp,vegyél fel a tanyára! :wink:

katuska ez a süti isteni finom, nagyon egyszerű,és gyors.te készítesz hozzá karamell öntetet?hm,legközelebb én is csinálok mellé!nyamm-nyamm!

szerdán megyünk usziba,én is rávadulok a rossmannra! :wink:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kisbogacs 2010.03.23 13:41-kor.
kisbogacs
 
 


Nah, bocsi, közben legeltettem a gyerekekt, és rá kellett jönnöm, hogy vehetem fel, aki jelentkezett!

Szóval Zsófi,Eszter,Katuska,ZKrisz,Vickybabe és Kisbogács felvéve!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági! én is bekopogtam!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna:
még nem jött semmi tőled... Mikor kopogtál?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kisbogacs 2010.03.23 13:42-kor.
kisbogacs
 
 


Vicky,regeltem,de nem tudtam belépni :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Ez ugyanattól van szerintem!mi imádjuk!

http://www.youtube.com/watch?v=RFWgazr2hHA&translated=1

akkor most kétlakiak leszünk :?: :roll:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Szerintem addig, amíg mindenki t nem jelentkezik, és el nem döntjük, hogy tetszik-e és akarunk menni.

Hanna:
Próbáld még egyszer, mert nem jött semmi tőled. :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Z-Kriszti! igen én csináltam hozzá öntetet de szeritnem lekvárral vagy valami gyümölcsszósszal is tök fincsi lehet.

Kriszti! ez édes. Ha lesz egy kis időm összetömörítem és feltöltök rengeteg gyerek és baba zenét a rapidshare-re. Onnan le lehet tölteni. Valami miatt a you tube nem enged letölteni...
katuska79
 
 


Sziasztok
Én sem akarok itt maradni, hogy lehet menni a tanyára?
Igaz sokszor nem tudok írni csak olvasni de az már lételemem, szükségem van rátok :lol:

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Sétáltunk egy jó nagyot ebben a szép időbn, rájöttem Zille szeret babakocsizni, csak tolja valaki a sejhaját!! Eddig ált lusta voltam és csak a teraszra mentönk ki ott 20 perc után megunta, most 1.5 órát kétkis nyöszivel elvolt és aludt is 20 percet!

Mági én is kopogtattam, mindjárt összeírom kik a januári topikosok!

Kép

Kép
lucus16
 
 


Kupi! anyatanya.hu-n regisztrálsz, belépsz és a csapatok közt kiválasztod a 2009. januáriakat és jelentkezésre kattintasz.
katuska79
 
 


Kedves fórumtagok, és csak olvasó üzemmódban lévők!
Hirtelen ötlettől vezérelve, a többség döntése alapján úgy döntöttünk, hogy a továbiakban zárt fórumra vonulunk. Így sokkal fesztelenebbül tudunk beszélgetni. Mindig szívesen fogadtuk az új tagokat, sőt buzdítottuk is őket a csatlakozásra, ezért úgy gondoljuk, hogy aki eddig csatlakozni akart, az megtette, aki pedig nem mert, annak ezután sem lesz mersze. A régóta be nem jelentkezett topictársainkat persze szívesen látjuk és várjuk!
az Anyatanyán a "2009 januári babanetes babák"-at kell keresni, és ott a felvételt kérni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mágnes 2009.10.05 14:19-kor.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Na majd otthonról folytatom, nem enged regisztrálni sem azt írja ki érvénytelen e-mail cim pedig az jó

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Mági: én is jelentkeztem de még semmi.
Valamit nem csináltam jól?

sahli
 
 


Sahli:
nem érkezett semmi még.. Pontosan mi a topic neve, ahová jelentkeztél?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Akik rendszeresen jönnek:
Bálintanyu, Bartika31, Batkata, Biga.csiga, Brestovsky, Czzsofia, CS_Erika, Csöre74, Eszterem, Hanna30, Isarenikő, JAndrea, Kata8110, Katuska79, Kisbogacs, Krisz78, Kupi, Liuska, Lucus16,
Magdolnasz, Mágnes, Manocskak, Maszatmanó76, Moffli82, Peni, Petne, Regina74, Sahli, Tetyk, Vickybabe, Vsziszi, Xania9, Zeteny,

akik írtak ide, de már nagyon régen nem halottunk róluk:

Benci, Csmoni, Erzsebet0312, Gizella 82, GombócMakka, Nboglárka, Picuranyu, Poszani, Vcrane,

Remélem nem hagytam ki senkit, ha igen nem volt szándékos!!!

Kép

Kép
lucus16
 
 


Mági az én kopogtatóm sem ment át??

Kép

Kép
lucus16
 
 


lucus:
nem jött meg, közben a Sahlié már megérkezett.. Ha régen küldted, akkor próbáld meg még egyszer

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Szisztok!

Látom költözünk.Megprobálom a regisztrálást.

Tetyk& a fiúk
tetyk
 
 


Mági! Regisztráltam. Nevezzetek szentimentális hülyének, de én úgy megszoktam a babanetet. :cry: Amíg nem költözünk végérvényesen, addig még ide írok.

krisz78
 
 


Mágnes bekopogtam :D

Krisz én is igy vagyok vele

Tetyk& a fiúk
tetyk
 
 


Katuska kérdésem lenne a a sütivel kapcsolatosan ,tehát, porcukorral kavarod ki a vajat,mert nekem rendszerint elvágódik?Na most nem emlékszem sűtőpor nem kell hozzá,vagy ez olyan piskotás dolog...?

Tetyk& a fiúk
tetyk
 
 


Kipróbáltam. A vonalzótokat hogy vittétek át?

krisz78
 
 


Krisz:
én újat csináltam, mert egy béna vagyok, de átmásolod ctl+c-vel a kódot a profilodnál, és ott beilleszted

én is szerettem itt lenni.. kár, hogy itt nem lehet zárttá tenni a fórumot.. :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hát ezt hiába másolom, nem jelenik meg! :evil:

krisz78
 
 


Ha ezt itt bezárjuk, akkor visszaolvasni sem tudunk? Szoktam néha nosztalgiázni.

krisz78
 
 


Krisz nekem sem sikerült de holnap még probálkozom,s hát ha lesz valakinek egy jó módszere.

Mindenkinek csendes jó északát,szép álmokat és rendes jó angyalokat.Vendégeim érkeznek minyá :D

Tetyk& a fiúk
tetyk
 
 


Krisz:
Ha nem írunk többe,t itt marad akkor is a topic, bármikor vissza lehet olvasni majd ( én is szoktam sűrűn :) )

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


kopogtam ha minden igaz
sikerült?

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Mági: jelentkeztem... most ilyenkor mi van?

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én is jelentkeztem az Anyatanyára! Várom az engedélyt!!! :-)

Kép
jandrea
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: