Új privát üzeneted érkezett!

Huu


Na Álmi nagyon édes!!!

Lili nagyon bályos!!!

Oltásokhoz drukk,hófordulókhoz gratula!!!

Fogzáshoz kitartás mindnekinek!!


Ami a kötődés és társai témát illeti...az baj ha én ezen egyáltalán nem filózom???? :oops: :lol: Ha kell elmegyek,ha olyan helyre megyek ahova vihetem Izát akkor viszem,ha nem akkor megoldjuk vhogy.Később is lesz ilyen,de akkor se fogok ezen gondolkozni :oops: Ha sírni fog akkor majd lassítunk a tempón,ha jól viseli akkor minden oké.Amúgy nekem sincs semmi olyan igényem h hosszabb időre ott kéne hagynom,én feltöltődöm máshogy :wink: De ha eljárnék mondjuk tornázni,akkor elmennék és Izára addig vigyázna vki v jönne velem.Lelkiismeret furdalásom nincs,max csak aggódom ha nem velem van,mert tényleg én tudom minden rezdüléséről h épp mi a baj! :wink:
De ez az aggódás már örökre megmarad..... :lol: Jól mondom? :wink:

Na megyek nézema blogban a képeket meg az irományt.

Kilók:na az meg pláne nem érdekel..majd ősszel leadok vagy 5 kilót oszt csókolom.2003ban én is voltam 43 kiló...szerelmi bánat+meló :lol: :lol: De én pici vagyok,meg erős a csontom :wink:


Amúgy ma is elmentem a bankba a kártyámért,addig kettes számú anyós vigyázott Izára.Hazajöttem,kérdem Izust.Na hiányoztam?Gyerek tökre elvolt...na mondom észre se vetted h elugrottam egy fél órára :) :)

annus11
 
 


Na és a lényeg!Egészség legyen aztán ennyi!Más nem számít :wink: Na még talán nem árt egy kis boldogság,szerelem,szeretet és társai :lol: :lol:

Ja és akartam írni h Gyöngyvirág lehet cak szerelems az apjába,nem?!Ilyen van,vagy rosszul tudom!??? :wink: :lol:

Na és mégegy :oops: Én is azt hallottam h nem tezs jót a gerincüknek ha kifelé fordítjuk őket,esetleg ha picit nagyobbak lesznek...de amúgy én se tudom,csak ezt hallottam én is!Dokit meg kell kérdezni mi erről a véleménye! :wink:

annus11
 
 


Ja, meg az esküvői klipünket is feltettem, Dóri kérdezte, ho llehet megnézni, hát ott :)
Vendég
 

 
 

Annus: jól mondod! :lol: Az apaszerelem kicsit később jön, majd az ovis korban. :wink:

Nekem is le kéne dobni egy laza 10 kilót. :cry: Szerintem egy picit fogyhattam, de itt nincs mérleg. Majd otthon megnézem. De azért azon lepadlóztam, hogy megnéztem ezen az izén, hogy mi lenne az ideális súlyom! Hát én 54 kiló utoljára az általános iskolában voltam. :lol: Szerintem én már 60 kilósan is sovi lennék, úgyhogy én megelégszem azzal is.

Nálunk az éjszakák továbbra is borzalmasak! Nem hittem volna, hogy Csongi ilyenre vetemedik. Tücike azért idősebb korban kezdte anya szivatását. :? Ha már két órát elalszik éjjel egyben, már dobálom a kalapom. :roll: De furi, hogy mintha jobban bírnám most, mint régebben. Lehet, hogy tudom, mindenhonnan van visszaút. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Szia!

Ajánlom figyelmedbe, ha szeretsz utazni és szereted az extrém kedvezményeket!

Turisztikai - információs portáljainkon keresztül több száz szálláshely között válogathatsz, illetve exclusive üdülési csomagokat vásárolhatsz extrém olcsón!

Dióhéjban a vállalkozásról:
www.szallasszerviz.hu portál belföldi szálláshelyekről és kapcsolódó szolgáltatásokról ad információkat a hazai utazni vágyó közönségnek.

www.familytravel.hu portál kiemelten a családoknak szóló, gyermekbarát szálláshelyeket és a kapcsolódó szolgáltatásokat katalogizálja és teszi elérhetővé a családok számára.

www.aukciosutak.hu portál üdülési ajánlatokat, programcsomagokat kínál eladásra licit formájában, illetve direkt ajánlatokon keresztül.

Amennyiben szeretnéd igénybevenni az extrém, esetenként 40-50 %-os kedvezményeket, kérlek kattints az alábbi linkre és igényelj Travel Action Klubkártyát most díjmentesen!

www.szallasszerviz.hu/oldal.php?megnyit=1004

KépKép
kaqk
 
 


Tinu!

Köszi a válaszokat. Tényleg így 1értelműbb számomra. Én analizáló típus vagyok...szeretem körbejárni, megrágni, elemezni a lehetséges okokat és következményeket, majd mindent elemezve meghozom a döntést. (anyumtól örököltem vsz. :D )
Még 1 valami nem világos, aztán tényleg abbahagyom a kérdezősködést, de tökre érdekel:
Szóval ha az esetek kb. 1-2 százalékában nem én vagyok a 'szenzitív gondozó', mert pl. a nagyira hagytam, aki tényleg ért hozzá, és ugye még nem személyhez kötődik a baba, akkor ez hogyan befolyásolhatja a biztonságos kötődés kialakulását???????????????????????????

Esztó!
Sajnálom. :(
Apud nagyon klassz pasi lehet, ha 2 lányt ilyen jól felnevelt!!!!!! :)

Annus!
Sztem te nagyon jó 'ösztönmami' vagy!
:D

Na, én végeztem a reggeli Lili-mama progival....végigugráltam 60 perc RRt, majd fürcsi, majd játék!
Lili imádja, kacag a tornán és pattog a kis pihiszékben, esküszöm, érzi a feelinget és mozogni akar!!!! :lol:
Ja, És: MEGFORDULT MA!!!!! Hasról hátra! Juhuhuhuhúúúúúúúúúúúú! Tök büszke vagyok!!!!!!!!!! :D

Kép
mozza
 
 


Mozza,
meg a bátyámat is :lol:

Lili ügyi :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszto, apud csodalatos ember :wink:

mozza,Lili pedig nagyon ugyii!

en lanyom pedig 1orat volt el az uj hintaban :roll:
amikor mar szereltem EGYEDUL ossze akkor is odaig volt :D
azt hiszem eleg jo valasztas volt :D

meg akartam tobb dolgot irni, de eszembe jutott egy ronkonom.
Ahogy irtad Tinu, van olyan is h a szulo nem engedi el a gyereket es azt a kicsi is erezheti.
Nos,rokonfiu.. naluk mar egesz kicsi korban ez ment. most 26 eves a srac es brutalisan anyuci szoknyaja mellett van. es amiota az eszemet tudom ilyen..nem is tudom lesz e olyan no aki majd elrangatja onnan. Na meg az anyja dolgozni se engedi, nehogy baja legyen a gyereknek :D ugyhogy o all neki mindent inkabb.. furcsa..
en idejet se tudom mikor kertem utoljara penzt anyumektol :shock:
(Max apatol :lol: :lol: )

kotodes temarol en mar leirtam asszem mindent :D

Netti
Kép
maumau
 
 


mozza nem semmi, hogy NagyLili (ez a név már ráragad :D ) forog Kicsilili még csak az oldalát preferálja...de azt oly módon hogy nem bírom bepelusozni... :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Sziasztok!

Hoztam pár képet. Kép Kép

Ekkora darázsfészket szedett ki a párom a mellékhelység stukatora alól. Kép Kép Kép pizsiben Kép

Kép
KépKép
csorna
 
 


Halihó!

Minden baba édes!

Szofi, tényleg így vagy dögös! Bár, ugye nem haragszol, h ezt mondom, de egészség miatt picit lehet, h jó lenne fogyni. De csak azért, h utána ennyire hízz vissza! Az esküvői fotók nagyok szépek, az a dekoltázs...nehéztüzérség vagy, aszondom. :D
Raktam fel én is fotókat blogra, sajna igazán régit nem tudtam, szkennelni kéne, meg előtte megkeresni...férjem vleg bedobozolta a képeimet. :roll:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Esztó!
Tényleg bratyód is! :lol: Aki mindig felteszi az aktuális házszépítési fotókat facebookra. Nagyon király! :lol: Thx to him! :lol:

Niki!
Cuki ez kis és nagyLili duma! :lol: Nagy huncutok a Lilik, az tutifix! :lol:

Netti!
kérek fotót a hintáról és Boróról!!!!!!!!!!!! Honnan rendelted??????? :roll:

Reny!
Te is dobj majd képet a pihiszékről használat közben!!!!!!!! :roll:

Csorna!
Nagyon nagyok vagytok már ti is! :D
Ki az a szép nagylány Eszter mellett? :roll:

Na, holnap lesz oltás..ma megcsúszott a dokinéni. Így holnap reggel 10....legalább nem az éjszaka lesz k.o., ha Lili megint belázasodik tőle....

Kép
mozza
 
 


Ja, fogynom nekem se ártana 4-5 kg-t még. De luuuuusta vagyok. Két hete elmentem futni, h ha, de tuti csaj vagyok, de ismét rájöttem, h utáááálok futni. Így heti egyszer kb. taposógépezek, de az semmire sem elég. Hamarabb iszom egy kis bort meg gyújtok rá, mintsem rávegyem magam a rendszeres mozgásra. (Ezeket meg nem lehet. :evil: ) :roll: Ez van.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Csorna: hű, Eszti nem egy kis bébi! :D

Mozza: gratula Lilinek a forduláshoz! Ő is korán kezdi, látom.
A kérdésedre a válasz: semmi, de semmi bajt nem okoz, ha anyukád időnként vigyáz Lilire. Itt nem ilyen időintervallumokkal van a baj. Én hallottam már olyat, hogy valaki elment 2 hétre nyaralni és otthagyta a pár hónapos babát a nagyszülőkre, mondván, hogy ilyen kicsi korban még meg se érzi a gyerek. :shock: Hát ettől a hajam égnek állt. Még csak nem is feltétlen az időtartam okoz bajt, de nem tudom elképzelni, hogy egy anya, aki össze van hangolódva a babájával, ott tudja hagyni két hétre, még ha jó helyen is van! :roll: Károsodást pedig akkor okoz, ha több személy van jelen, mint kötődési személy, ha mondjuk hónapokra itt van, hónapokra ott. Még itt sincs óriási baj, ha legalább ugyanazok a személyek vannak a körben. A kötődési problémák ilyen típusú esetben pl. az állami gondozottaknál lépnek fel, ahol a csecsemőotthonban sok a gondozó, de senkivel nem alakul ki egyszemélyes kapcsolat. :?
Szóval alapvetően az a lényeg, hogy az összehangolódás meglegyen a baba és az anya között. Ha ebbe nem szól bele az eljárkálás (normál esetben miért is szólna?), akkor no problemo. Vannak persze olyan anyukák, akiknek be van sózva a segge, mert egyáltalán nem akarnak otthon lenni a gyerekükkel, inkább élnék világukat, ott nyilván alapvetően nincs meg a gyerekre hangolódás és ezért alakul ki a rossz kötődés. De itt most nem erről az esetről beszéltünk se nálad, se másnál.

Kép
Kép
tinu
 
 


Lilike nagyon ügyi akkor már!
Ma kipróbáltuk a babamasszázst olajjal.Tetszett neki egy pillanatra se tiltakozott.Olyan lesz,mint mi. :lol:
Hoztam képet a szundikendőről.Nekem ez tetszett meg. Meg egy máikat,amin annyira falat.
Kép Kép

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki, Riki tunderiii!

mozza,etetes utan hozok kepet,amugy ebay-rol nem szoktatok rendelni? nagyon sok ilyen hinta van ott. graco-ra rakerseel es hopp :D ez a barna rozsaszin kombo nekem nagyon bejon :roll:
meg van 6 nagyon monoton termeszet hang. nem kell porszivo mar. Boro imadja a monotont..

Netti
Kép
maumau
 
 


Mozza ő az én középső kiskislányom :lol:

Tinu bizony nagy sokat is eszik.
Épp ezért kicsit lusta és nem akar nagyon forgolódni.

Kép
KépKép
csorna
 
 


Panndi!Nagyon szépek voltatok az eskin!!!!!Mostmár tudom a lányok kitől örökölték a csinos pofijukat! :lol: Annyira hangulatos volt.
Szomorú történet, de örülök, hogy jó vége lett.És így a legtutibb, hogy pont az segített,aki a férjed lett!!!!! :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Lili nagyon ügyes!

Nekem az egyik ismerősöm nem tudott szoptatni, és a babát újszülőtt kortól kezdve kéthetente egész hétvégére odaadta a nagyszülőknek, mert a szomszéd kislány 8 hónaposan nagyon anyás volt, és ő ezt el akarta kerülni :shock: Így szoktatta :roll:
Vendég
 


Riki de édes :) Eszter is :)
Jaj, úgy szeretek fényképeket nézegetni, megint rájöttem :)
Vendég
 


Niki, köszi :) Én úgy átélném megint az esküvőnket :oops:
Vendég
 


Sziasztok!
Na termelődött jó sok minden a blogon! Anikó, Te is nagyon csinos vagy, a többire meg bejegyzésben írtam.
Hát, egyébként egy jó kis 10 hetes testkontroll kúra lassan időszerű lesz. Én az esküvőmön voltam a legvékonyabb az elmúlt 7 évben, na annál lejjebb egyszerűen nekem nem megy, azt sikerült 9 hónap torna és fogyóval. Most 8 kilóval vagyok több, és abban bízom, hogy azt a 10 hét alatt ledobom, és akkor újra ugyanott fogok tartani.
De a lényeg tényleg az, hogy az ember vidám, és boldog legyen, ennél nincs fontosabb.
Egyszer kitöltöttem egy "várandó élettartam" vagy"hány éves a tested" tesztet, és hát beleírtam, hogy túlsúlyom van, dohányzom, és rendszeresen fogyasztok alkoholt (ez volt kb. 3 éve), de boldog vagyok, és sok barátom, párom van, stb, és a két hatás totál kiütötte egymást, annyi idős lett, mint amennyi vagyok. Szóval ez hivatalosan is legalább ugyanolyan fontos!

Na lelövészem magam.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Milyen az a testkontroll kúra? Bakker, én nem tudok fogyózni. Megyek is mert kifőtt a tészta: tejszínes-fokhagymás-spenótos tagliatelle lesz, persze csak a mézdinnye után... :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Köszönöm a hozzászólásokat! Már a tudat is megnyugtat, hogy nem egyedül Gyv ilyen!

Mozza, mi 4-re megyünk oltásra. Melyik RR-re nyomod? Lili nagyon ügyes!!! Irigy! :-) Szép a kerítésetek! (látszik egy apró részlet a kengurus képen)
Ja, és én láttam facebook-on régi képed rólad, egyáltalán nem voltál túl sovány, úgyhogy hajrá!

Panndi, nagyon nagyon szép, vidám és boldog menyasszony voltál!

Anikó, Te már dohányzol újta? És a többiek? Szofi, Te szívod újra? Tudom, hogy sokáig tart, mire az ember megszokja, hogy nem kell, de megéri. Én leszokás után még 2-3 évig hiányoltam, főleg ha ideges voltam vagy kávéoz, de ma már örülök, hogy nem dohányzom.

Szofi, Te is nagyon szép menyasszony voltál!!! A súlyod pedig kifejezetten jól áll. Te egy vidám, mosolygós, partybaby vagy! :-)

Annus véleményét osztom, nem agyalok a szoktatáson. Ritkán tudom lepattanni a gyerekeimről, mert nincs segítség, de akkor boldogan megteszem és nincs lelkifurim.
Vendég
 


Böbi, szoptatok, ezért no smoking. Meg a férjem ki nem állhatja, szóval nem is lesz. Max. partihoz, borozáshoz.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Én is a férjem miatt szoktam le.... Önmagam miatt nem ment, meg nem is akartam....
Vendég
 


Panndi!

Jó kis buli lehetett a ti lagzitok is! Nagyon aranyosak és szépek voltatok!

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Tinu!
Köszi a választ! Majd lehet, hogy még kérdezek, ha van olyan dolog, ami nem világos. Beleástam magam a nevelés témába. :lol:

Böbi!
Naugyenaugye, szerintem sem volt túlzás, rajta is vagyok az ügyön! :lol:
Kerítés, köszi. Egyszerű, de jól illik a kerthez. :roll:
Kép Kép

Kép
mozza
 
 


Hú, Mozza!

Ez a ti kertetek! Nagyon irigyellek érte! remélem,egyszer nekünk is lesz kertes házunk. :roll:

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Anikó,nagyon jók a képek,szép menyasszony voltál!
Szofi,tényleg úgy vagy csini,ahogy vagy!Tetszik a ruhád!
Panndi,nagyon jó a videó,szépek vagytok apával!A történet tényleg szomorú,de már minden jó! :)
Eszter jó nagy baba!!!
Mozza,gyönyörű a kertetek!Gratula a forduláshoz :) !!
Itt nagyon esőre áll,pedig útálom....

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jaj, aranyosak vagytok! Szerintem olyan jó volt menyasszonynak lenni!

Anikó, a testkontroll lényege az, hogy szét kell választani a szénhidrátot a fehérjétől. Délelőtt csak gyümi (banán is akár, de bármilyen), és utána háromszor lehet enni (mennyiségi korlátozás nincs), csak az a lényeg, hogy vagy egy féle fehérjét (hús, tejtermék), vagy egyféle szénhidrátot (krumpli, gabona, tészta) egyél bármilyen zöldséggel. Pl natúrhús zöldsalátával, paradicsomos tészta, stb. Ez nem drasztikus, de nagyon hatékony (én heti 1-1,5 kg-ot tudok vele haladni).
Nincs kedve esetleg valakinek betársulni szeptembertől? Ketten sokkal könnyebb!

Áhhh Böbi, dehogy cigizek... A férjem le is gyilkolna meg a szopi miatt nem lenne lelkem. De hogy mi lesz utána..? Annyira szerettem. Szerintem mard nálunk is, hogy bulihoz, borhoz, alkalmanként, ha az uram nem látja... :oops:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Még a testkontrollhoz annyit, hogy így minden tápanyagot be tudsz vinni a szervezetedbe, csak nem egyszerre.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi: én szívesen betársulok a fogyihoz! Az lenne még az igazi, ha tudnánk egy kicsit mozogni is. De azt tervezem, hogy ha vége a szopinak (ki tudja, mikor), akkor veszek egy kondibérletet. Magamtól nem tudok nekiállni tornázni. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


no, megvolt az oltás délelőtt, csak kicsi sírás volt. A dokinénink szabadságon van, ezért másik banda volt és az asszisztensnő közölte, h 3 hónapos korban nincs oltás. :lol: No mondom tán tényleg?! Aztán eszmélt szegény pára és mondta, hogy ja eltévesztette... :roll:

hú, én el se bírom képzelni milyen lehet az, h a gyerek féltékeny a szülőkre...

remekek az esküvős emlékek!

Kép

Kép
adraci
 
 


Szofi, ezt nevezik 90 napos diétának is? Az is hasonló módszer, 4 naponta változik, van egy nap, amikor csak gyümölcs van.
Én életemben egyszer fogyóztam, Iringó fogantatása előtt, akkor Norbi módszerével, lement egy hónap alatt 3 kiló és sosem voltam éhes.

Mozza, gyönyörűűűűű a kert! A kerítésről is dobhatnál, mert csak icipicit látszik a képen.

Hááát, nekem nincs nagy élményem az esküvőnkről, előtte 2 héttel halt meg az apukám, így csak tanukkal mentük el, de tervezünk egy egyházi, nagybulis lagzit is. Csak legyen lóvénk hozzá.... :roll: Jövő nyáron szeretnénk, Szabójányok lennének a koszorúslányok! :lol:
Vendég
 


Na itt! 5re haza is értünk!!!
Iza jól viselte az utat,csak picit nyügizett,de kapott inni és csönd is volt!Nagyon ügyes h ilyen jól viselte a hosszú utat!

Na de itthon.....jaj nagyon fájt a foga...még csak most sikerült elaludnia...pedig ő mostanában mindig aludt 6-7 között....annyira sajnálom,már sírni tudnék :( Szegénynek még a könnye is folyik...na most is megébredt...ráadásul itt már egyedül vagyok,öcsém csak este fél6ra ér haza...vagyis hátváge jön,nem is lesz itt :roll: Nem tudom meddig bírom egyedül egy síró gyerkőccel...már vagy 5 féle csodaszer van itthon,remélem vmi bejön neki! :roll:


Na ha lesz időm és erőm nézem a blogot is!


Amúgy annyira jó itthon!!!!!!!!

annus11
 
 


Sziasztok!
AndrisMarci is ügyes volt!!
Annus üdv OTTHON!!!!!!!!Szegény Izus!Sok puszi neki!!!!Grétinek nagyon bejött fogzáskor a vasalatlan textil pelus rágása is.Próbáld ki,vagyis ne te hanem Izus :lol:
Lányok alszanak,még zuhanyzom és végre este van!!!Gréta ma nagyon eleven volt,elfáradtam.

Szép álmokat!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus: Izának gyógypuszik!+++++++++++++++++++
Most olvastam a blogot csak, és mivel valamiért nem tudok oda írni megjegyzést (valszeg a net szarakodik, ami itt van), ezért ide írom, ha nem bánod.
Ezt olyan furi nekem olvasni, komolyan nem cikizni akarok senkit, de én meg azon szoktam vergődni, hogy miért nem veszi fel valaki a gyerekem, ha sír és én épp nem tudom. : ))) Ha emlékszel, a talin Barbinál elmentem pisilni és közben CSongi sírni kezdett, és tökre meglepődtem, hogy senki nem vette fel! Ezért aztán én ezennel felhatalmazok mindenkit rá, hogy vegye fel Csongit nyugodtan, ha sír!: )) (Elrontani nem lehet, én is mindig felveszem, ha sír.)

Kép
Kép
tinu
 
 


Megnéztem a képeket is, meg a klipet, jó volt nézni. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Nah .. nyugosebb sokkal.. de elaludt ugy nez ki. kapott sok ragokat. Tartottam neki az egyiket ma egy oran keresztul es ragta, aztan aludt utana.. igy egesz "nyugis".

Tinu, en sem szeretem ha felkapkodjak,mert utana ha ketten vagyunk mint altalaban tolem is elvarja, en meg nemtehetem meg h mindig felveszem. Szomoru de ez van.
Egyre durvabb a kezem.. tegnap 4kor arra keltem h iszonyatosan hasit es szurkal.. mostmar be kell kotnom sztem ejszakara,vagy nemtudom mi lesz. nem akarom levetetni a csomot amig szoptatok. meg szivem se lenne itthon hagyni.. majd ha mar nem birok aludni. vagy nemtudom. de ez nagyon kezd szr lenni :x

Hozok kepet mindjart a hintarol,de csak mobilos. es persze mozog rajta minden,alig tudtam fenykepezni :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Nos, majd holnap hozok inkabb normalisakat, de a lenyeg ezeken is latszik :D

Kép Boroka hintazik Kép kozben nezelodik.. :)
Kép es mikor mar megunta.. 1 ora utan :)
Kép az ujdonsag. helye meg ismeretlen..

Netti
Kép
maumau
 
 


Hali!

Annus, Netti!
Ez a fogzás kemény lesz. Lilinek ma benyúltam és megtapogattam....a felső 2 nagyon kemény, totál vékony az ínye már ....ma alig aludt, délután tudtam kicsit bealtatni 2 órára.
Most szundizik.
Már egy ideje csak az én karjaimban hajlanó este elaludni! :shock:

Annus!
Én is egyedül...férjemhez jöttek US-ből meetingelni 2 napra... most vacsiztatja a népet....áááááááá.....
Ezt persze csak pár órája közölte, én hülye meg eg. nap főztem.... :x
Inkább csináltam volna mást, ha mondja.... :x

Böbi!
Majd csinálok képet a kerítésről is. :lol:
Olyan még nincs. :lol:
Nekem nem volt koszorúslányom az esküvőn....egyházi nem is lehetett....sajna csak az amerikai filmekben van olyan, hogy a pap, meg a rabbi közösen esket... :?
Szóval ha megtehetitek, mindenképp legyen egyházi, az olyan szééééééééép! :D Főleg a 2 szép koszorúslánykával. :D
Oltás?????????????

Parrantok a holnaptól.... Lili oltása....szegényke tuti kiborul.
Sztetek adjak neki automatikusan kúpot megelőzésként???? (doki szerint a kúpot nem lehet megelőzésként adni, egyetlen babás barinőm pedig esküszik rá...)
De azt is olvastam, hogy van benne valami min. nyugtató, amitől tud majd kicsit pihizni....nem tudom.... :?

Kép
mozza
 
 


Tinu!
De az más szitu!Ha sír vmi miatt akkor vegyék fel,nem erről van szó!De én épp el akartam altatni!!!És ha folyton felveszik...szóval abból nincs alvás!Na meg persze h akkor elhallgat,meg leskelődik!De én nem szeretem kivenni a babkocsiból...itt Pesten nem is tudnám...a többi cuccot ki hozza majd utánam ha én a gyerkőcöt viszem?Szóval a megszokott dolgoktól nem akartam eltérni!És az a kb 2 perc nyekrgés...én is sajnálom.De ha már annyira fáradt h nem tud elaludni akkor még rosszabb ha azt a kis álmot is kiverem a szeméből :roll: Az már csak mellékes h nagyon fújt a szél is meg sütött a nap ezerrel!Tehát itt nem az elrontásról van szó,vagy h spártai nevelést folytatok.Csak ismerem Izust h milyen ha fáradt és nem tud elaludni.Nyilván ha torka szakadtából üvölt és látom h vmi baj van akkor kiveszem,volt már rá példa :wink:


Az egyik klipünket feltettem a blogba!

Ja én kezemben gyerkőc volt,bár ha nem lett volna se bizti h felveszem,féltem volna h megijed egy idegentől!Amúgy beszéltünk mi hozzá!Meg mondtuk Tüncinek h adjon neki puszit,még meg is simogatta :wink:

Amúgy a fogzás miatt nagyon sokat van kézben....de csak akkor nyugszik meg vmennyire...ez van,nem tudok mit csinálni.De nem fogom letenni h ordítson mert fáj neki....

annus11
 
 


Tinu, tök jó! Szerintem király lesz a közös fogyi. Én a mozgástól tartok, de majd beiktatunk valamit valahogy...

Böbi, a 90 napos hasonló elven működik, de drasztikusabb. Ott ahogy írtad, le van bontva, hogy melyik nap mit kell enni. Fehérje-szénhidrát-keményítő-gyümölcs. Itt minden nap ehetsz mindent akár, csk nem egyszerre. Szóval kevésbé szigorú. Mondjuk én csak gyüminapot nem is mernék a szopi alatt tartani.

Ha véletelen az én gyerekem sírna egy talin, akkor neki is oda lehet adni a cumiját, és fel is lehet venni. Sajnos itthon én sem tudom mindig felvenni... :cry:

Jobbulást a fogzóknak, Annus üdv Otthon, mindenki szép, sok puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Netti!

Húúúúúúú, nagyon tuti a cucc!
Mekkora kb? Sok helyet foglal?
Végül ebayeztétek?
Ja, ja, és nagyon tetszik Boró szerkója!!!! Honnan?????? :roll:
Kellllllllllllllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
mozza
 
 


Szofi!
Próbáltad már a jógát, vagy a pilatest????????????
Sztem az a fajta nem megerőltető, de ellazító, nyújtó mozgás nagyon bejönne.
Nem mellesleg pl. a bikram jógával csak úgy szaladnak le a kilók!!!!!!

Kép
mozza
 
 


mozza, tegnap elott szervaltam neki,C&A !!! de zoknit bezzeg nem talaltam meg hozza,de majd hetvegen keresek, pont mindegyik rozsaszin elut tole :roll: ez a maniam.. :lol: meg kineztem egy farmert felsovel pulcsival, lilas arnyalatu.. de majd apa nelkul veszem meg. Teljesen kiakad ha ennyiert kell ruhakat venni a gyereknek :oops: Pedig az is nagyon szep volt. 6990 ft :lol: (pont őszi )
sok helyet foglal apa szerint , meg en se tudom hol lesz pontosan a helye,most betettem a sarokba.. majd megalmodom ma :D
hosszaba egy meter kell neki siman, szelessegre pedig olyan 70 centi korul! nagy azert elegge.. de nagyon tuti zenei vannak! Van jo par monoton is, vizcsobogas meg termeszet hang stb, az egyik olyan mintha vmi traktor vonulna .. hasonlit a porszivohoz is. na arra elalszik :D a tobbi komoly zene,de bejon neki tenyleg. felul a viragokat fel lehet huzni es azok is forognak.. na arrol alig tudja levenni a szemet, meg nezi a hinta oldalso vazat ahogy mozog, sikongat a viragoknak benne amugy, megzabalom :D
Tudok majd benne etetni is amig nem tud ulni. azt hiszem 14 kg ig jo ha jol emlekszem,szoval egesz jo sztem..
Amugy ez a tipus Mo-n nincsen ugytudom,legalabbis ezt az infot kaptuk, en pedig ragaszkodtam a barna rozsaszin szinhez :oops:
van mondjuk ilyen sargas az meg bejott,de ez jobban vmiert. mondjuk lenyeg h neki is tetszik :D de biztos megerte.. meg majd kesobb is tud benne hintazni azert! 6 sebesseges, de boven eleg csak az 1es sztem. ki se probaltam a tobbit :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


mozza, en adok neki oltas utan. akkor is ha azt mondjak nem lehet megelozni. mi multkor nem lazasodtunk. ki tudja miert.. meg aztan mondhat barki barmit, te dontod el ugyis! en biztos adok neki, mi hetfon kapjuk :(

Netti
Kép
maumau
 
 


C&A..király, az van a stopshopban is...babás progi is lehet belőle! :lol:
Egy rugin van egy pöttyös top??? Vagy nacis????
Új kollekció, vagy nyári? (magyarul: van esélyem a megvételre, vagy felejtsem el? :roll: )
A hinta nagyon jól néz ki...körül is nézek a neten holnap... :roll: bár már vagy 100szor megfogadtam, hogy nem kell több kütyü....

Lilire végre jó az a ruci, amit akkor vettem, amikor megtudtam, hogy babát várok!!!! :D Bementem az H&Mbe és vettem egy unisex cuccot....méretekről még fogalmam sem volt...ránéztem...tetszett....minden ruci olyan picinek tűnt....így megvettem a 72-eset. :oops: :lol: :lol: :lol:
Íme:
Kép Kép

Kép
mozza
 
 


mozza :lol: :lol: :lol:
egyebkent mi is most nottunk bele azokba a cuccokba amiket akkor vettem... :lol: 72es mind.. olyan picinek tuntek azok tenyleg. a hetvegen le akarom fotozni a legelso bodyt ami rajta volt itthon, meg egy mostanit. brutal a kulonbseg :lol:
C&A, van esely tuti, ez nem akcios volt, szoval azt hiszem ez mar oszi cuccc,mivel minden nyari akcioban van! mondjuk az obudaiban multkor alig volt gyerekruha..... :shock: de azota biztos feltoltottek! Amugy ez egy kis naci,hozza hosszu uju felsovel es rajta egy ilyen kis tunika amin oldalt van ket zseb!! rettento edes... :D es volt meg mas hasonlo pottyos dolog, pulcsiban meg ilyenek, ugyhogy benevezek majd meg par db-ra. nagyon bejonnek :D
Lili szemerol jut eszembe, h azt hiszem Boronak is barnul a szeme.. kozepen a golyo korul olyan sargas barnas ,de cask enyhen! akkor lehet barna lesz? :roll:
Na, mutatouj nalunk is slager, Lili gondolkodik kozben?! :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: