Új privát üzeneted érkezett!

[quote="csikipetra"]R írta:csikipetraita:igyekszem türelmes maradni, de olyan jó olvasgatni ,hogy ti már érzitek!!! És irigy vagyok kicsit!! :oops:


Lillát csak a 18. hétben éreztem, de onnan folyamatosan ... türelem:első babánál még nincs is nagyon itt az ideje (ettől függetlenül, van, aki már a 14 hét körül érzi :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Lányok, nem találom ki írta, hogy a Szent Imre közelébe költözik majd. Ki és hova? :wink:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Petra!
Csunyeszka is keszthelyi, ő itt fog szülni úgy tudom. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 

 
 

én is koffeinmentes kávét iszom: Nescafe Gold Decaff ... teljesen olyan, mintha ... :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Juhuhúúúúúúú Zsófi,köszi

Akkor majd Csunyeszkát is leinformálom!!!!
21-én megyünk Gyenesre felmérni a terepet a ház körül. Májustól kapunk kulcsot,várhatóan akkor már többet leszek ott én is.
Szóóóóóóóval összefuthatunk, ha van kedvetek. :P

KépKép
csikipetra
 
 


Köszi Bibi!

Hát mi picit távolabbra készültünk, a párommal megint haza Brazíliába, és most a munkája miatt is mennie kellene....

Én is a repülőtől félek egybe 11-12 óra, meg a nagyon más környezettől, mert a napi rutinját biztosítani tudom, azzal nem hinném, hogy gond lesz :) Csak meleg van, más nyomás, stb....

De reméljük ránk üt, és stramm bébi lesz :) Sőt, tuti az lesz :D és végülis már megjárta velünk Brazíliát, csak nem tudtuk :D:D:D:D Persze ha nem tanácsos, és látom, hogy nem bírná, maradunk.... kikérdezek minden dokit, védőnőt, stb...

Én a koffeinmentes kávétól azért félek, amiért az édesítőszertől is: szerintem károsabb az mű édesség, meg a kivonatolt kávé, mint az eredeti cukor és koffein.... de nádcukrot használok szinte csak (nem azt a nádmelaszos ál-barnacukrot, az csak barna színű), hanem igazi nádcukrot

floranan
 
 


floranan, jó is a fincsi limonádé! Én is teás vagyok, és nagy ásványvizes :)

vicger
 
 


[quote="floranan"]K írta:florananöszi Bibi!

Hát mi picit távolabbra készültünk, a párommal megint haza Brazíliába, és most a munkája miatt is mennie kellene....

Én is a repülőtől félek egybe 11-12 óra, meg a nagyon más környezettől, mert a napi rutinját biztosítani tudom, azzal nem hinném, hogy gond lesz :) Csak meleg van, más nyomás, stb....

De reméljük ránk üt, és stramm bébi lesz :) Sőt, tuti az lesz :D és végülis már megjárta velünk Brazíliát, csak nem tudtuk :D:D:D:D Persze ha nem tanácsos, és látom, hogy nem bírná, maradunk.... kikérdezek minden dokit, védőnőt, stb...

Én a koffeinmentes kávétól azért félek, amiért az édesítőszertől is: szerintem károsabb az mű édesség, meg a kivonatolt kávé, mint az eredeti cukor és koffein.... de nádcukrot használok szinte csak (nem azt a nádmelaszos ál-barnacukrot, az csak barna színű), hanem igazi nádcukrot


A nyomáskülönbség nem zavarja, cicire kell teni le és felszállásnál !!! ... semmi probléma nem lesz :) ... meleg: a pici babák sokkal jobban szeretik a meleget, hiszen közel 37 fokból jönnek :)

Nálunk anno az volt a gáz, hogy volt hazafelé egy második biztonsági ellenőrzés, amire nem számítottunk, ott sorba kellett állni, nem engedtek előre ,eltelt az idő, és mire sikerült tisztába tennem, már szólítottak bennünket a buszhoz, ami a repcsihez vitt .... az első buszra nem fértünk fel, a második meg ugye bevár mindenkit, aki becsekkolt ... na, ott ültünk, vártunk, a busz ajtajai nyitva, és október eleje volt, nem tudtam cicire tenni, mert nagyon hideg volt, nem tudtam nekivetkőzni ... mire végül leültünk a helyünkre a repülőn, addigra totál behergelte magát: egy szent dolog volt akkoriban az életében: ha kérte a cicit, azonnal kapnia kellett :lol: ... és addigra úgy kiakadt szegénykém, hogy már nem akart szopizni: pedig nagyon éhes volt, és hulla fáradt ... végigüvöltötte az utat, félidőben a mosdóban őrjöngött, hol apjával, hol velem ... leszállás előtt 10 perccel sikerült lecsitítani, addigra totál kikészült ... és fel kellett ébreszteni, mert ugye fel kellett öltöztetni ... de utána már gyorsan újra visszaaludt :) .... szóval: ha akkor időben van cici, nem lett volna semmi probléma :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="bibiesbrumi"] írta:bibiesbrumi
[quote="floranan"]K írta:florananöszi Bibi!

Hát mi picit távolabbra készültünk, a párommal megint haza Brazíliába, és most a munkája miatt is mennie kellene....

Én is a repülőtől félek egybe 11-12 óra, meg a nagyon más környezettől, mert a napi rutinját biztosítani tudom, azzal nem hinném, hogy gond lesz :) Csak meleg van, más nyomás, stb....

De reméljük ránk üt, és stramm bébi lesz :) Sőt, tuti az lesz :D és végülis már megjárta velünk Brazíliát, csak nem tudtuk :D:D:D:D Persze ha nem tanácsos, és látom, hogy nem bírná, maradunk.... kikérdezek minden dokit, védőnőt, stb...

Én a koffeinmentes kávétól azért félek, amiért az édesítőszertől is: szerintem károsabb az mű édesség, meg a kivonatolt kávé, mint az eredeti cukor és koffein.... de nádcukrot használok szinte csak (nem azt a nádmelaszos ál-barnacukrot, az csak barna színű), hanem igazi nádcukrot


A nyomáskülönbség nem zavarja, cicire kell teni le és felszállásnál !!! ... semmi probléma nem lesz :) ... meleg: a pici babák sokkal jobban szeretik a meleget, hiszen közel 37 fokból jönnek :)

Nálunk anno az volt a gáz, hogy volt hazafelé egy második biztonsági ellenőrzés, amire nem számítottunk, ott sorba kellett állni, nem engedtek előre ,eltelt az idő, és mire sikerült tisztába tennem, már szólítottak bennünket a buszhoz, ami a repcsihez vitt .... az első buszra nem fértünk fel, a második meg ugye bevár mindenkit, aki becsekkolt ... na, ott ültünk, vártunk, a busz ajtajai nyitva, és október eleje volt, nem tudtam cicire tenni, mert nagyon hideg volt, nem tudtam nekivetkőzni ... mire végül leültünk a helyünkre a repülőn, addigra totál behergelte magát: egy szent dolog volt akkoriban az életében: ha kérte a cicit, azonnal kapnia kellett :lol: ... és addigra úgy kiakadt szegénykém, hogy már nem akart szopizni: pedig nagyon éhes volt, és hulla fáradt ... végigüvöltötte az utat, félidőben a mosdóban őrjöngött, hol apjával, hol velem ... leszállás előtt 10 perccel sikerült lecsitítani, addigra totál kikészült ... és fel kellett ébreszteni, mert ugye fel kellett öltöztetni ... de utána már gyorsan újra visszaaludt :) .... szóval: ha akkor időben van cici, nem lett volna semmi probléma :)



Szegényke :S

De most azért megnyugtattál egy picit... koszi :) annyira azért nincs veszve az út, nagyon mennék.... és most, ha kivinnénk őt, Gil családja is látná.....

floranan
 
 


Üdv Mindenkinek és az újaknak is (mármint nekem újak :wink: )

Zsófi: Nos az uh-ról annyit, hogy hétfőn találkozunk megint :wink:
Ja én már felkészültem a dokiból és közlöm vele ha megsért, hogy az autokrata személyiségével engem nem fog elkedvteleníteni és a pszichológusok baromira jól tudják kezelni a kisebbségi komplexusát :lol: Amúgy volt hozzá szerencsém, és egy megkeseredett férfi. Ma az uh-ról mindenki dühösen távozott, mert még a saját betegeit sem óhajtotta megvizsgálni az a kedves doki! Nem bántam, baromira éhes voltam és ha sorom vártam volna meg, akkor is még 2 óra.

Petra: Most olvasom Te is Keszthelyen vagy illetékes szülni, én az eddigi tapasztalataim alapján, amit itt láttam, nos lehet babókáim is úgy döntenek jobb nekik Zalaegerszeg, tudod ikresek nem bizti, hogy időben szülnek!

Dorkamartini: Szigetváron szültem harmadik csemetémet és én is nagyon meg voltam elégedve orvossal és személyzettel egyaránt. Nekem Rétvári dr. volt a privis dokim, én speciel imádtam, legjobb uhus ott! Amúgy a baba-mama szobák is nagyon rendben vannak, csak én kifogtam egy igénytelen nőt, aki jó, ha napi egy alkalommal megmosakodott, a többit végig cigizte, és a szobában is érezni lehetett a ruháin és szegény csecsemőjén is.

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Üdv Csunyeszka,

Háááááááát......most már egyáltalán nem biztos, hogy Keszthelyen fogok szülni. nem írnak/írtok a kórházról húdejó dolgokat.

Arra gondoltam ,hogy ha időnk engedi teszünk egy szülészet látogatást Zegen és Keszthelyen is. Keszthelyen nekem Pap Ervint javasolták, még nem voltam nála, mert még Bp-en lakunk. Róla írtak jókat is és rosszakat is. Akik magánrendelésre jártak hozzá, azok szinte csak jókat, akik sima rendelésre, azok csak rosszakat.

Neked is ikerbabáid lesznek,mint Zsófinak?

KépKép
csikipetra
 
 


Mindenki délutáni pihin van?
Vagy nekem fagyott le a gépem? :shock:

KépKép
csikipetra
 
 


meséljetek nekem valamit céges mobil témában.... ha táppénzen van az ember akkor jár vagy nem? Úgy értem ha tőlem visszavették hivatkozva arra , hogy hosszú táppénzre megyek... az jogos? Mit mondtok?

KépKép
dorkamartini
 
 


Én vagyok, csak 5től tanítok itthon, így arra muszáj készülgetni kicsit.

Petra: Lehet, hogy már írtad, csak az én figyelmemet kerülte el, hogy Pesten hol laksz? Bár már nem sokáig, de hátha előtte összejönne egy tali. :wink:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Nekem anno nem adtak céges mobilt, úgyhogy ehhez nem tudok hozzászólni.

KépKép
csikipetra
 
 


Rita,

Óbudán lakunk. Ha minden jól alakul ,akkor május végéig én mindenképpen szeretnék dolgozni,tehát addig maradok Pesten.
Budaörsön dolgozom, szóval hétközben a Budaörs-Óbuda vonalon, vagy metró közelben valahol a tali nekem bármikor jó ( mármint munka után)

KépKép
csikipetra
 
 


dorka vissza szokták venni, mondván munkaeszköz, és az étkezési utalványok sem járnak tartós táppénz alatt.

vicger
 
 


Sziasztok!!
Mentem bababoltba bámészkodni!!! :lol:

KépKép
csikipetra
 
 


Petra: Én azt vallottam addig a pontig, amíg ki nem derült, hogy iker babáim vannak, mindegy hol szülök, hisz már ez a negyedik szülésem. Nos azt hiszem ez nem olyan dolog, ami hétköznapi, még nekem sem egy jól bevált anyának, és aggódom. Nos ha még erre az unott orvosok is rátesznek és a higiénia sem megfelelő, rengeteg a várakozási idő, pontatlanság...ha minden rendben marad nálam, akkor marad kényelmi szempontból Keszthely, ha egy pici gondom is lesz Zegig képes vagyok gyalogosan is elfutni :lol:

A kórház nőgyogyi és csecsemő osztályát nem ítélem el, amíg nem látom, bár ha a babáim rendben megszületnek menni fog nekem segítség nélkül is, szerény, de bababarát körülmények közt is, rutin meg az éveim :wink:

Mindenképp ajánlom, hogy ha problémamentes leszel akkor ne utazzatok felesleges kilométereket, és a párod is naponta többször is látogathat Titeket, mert Zegre nehezebben és körülményesebben jutna el.

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Hát szépen termeltetek míg vásároltam.Sőt már utazunk is remek.Vigyázzatok babásan repülni!!!!

Kóla: én sokat és light-ot ittam régen,mostmár nem iszunk egy jó ideje,de terhesség első idejében mikor hányingerem volt,akkor,naoi fél litert megittam,A LIGHT KÓLA JÓ A HÁNYINGERRE!!!!!Szerintem 2-3 deci kólától hetente/havonta semmi baja nem lesz a babának,sőt én azt hallottam h ilyenkor jobbat teszel ha iszol/eszel,mindha a nyálad csorgatod utána,ez biztos valami pszichés dolog lehet.
Én most mentes vizet iszok,de ha már ízek után vágyom,akkor szörpöt öntök bele,vagy ritkábban teázok.

Rita,Brumi,sajna a koncerteket,nem szeretem.A népzenét,meg a Palya Bea-szerűt sem,a többit nem ismerem.A Szinetárék koncertjére elmentem volna,de nem jött velem senki,majd megveszem dvd-n.De oda is csak a látvány miatt.

Most nem jegyzeteltem így a többi témához nem tudok hozzászólni.

Boboka hol vagy?Te már biztos hazaértél!
Andi remélem te is hamarosan jelentkezel!
Még valaki volt ma uh-un?????

sutimano76
 
 


Csunyeszka!
Akartam is írni, hogy hétfőn is a Szegődy lesz, de ezek szerint tudod. és az a sok kismami mind hétfőn fog visszamenni? mert akkor sose végzünk. :roll: Te is 10-re mész?

Petra!
Szerintem nézz körül mindkét helyen, aztán majd meglátod. :wink: Azért van különbség... szólj bármikor, ha erre jársz és ráérsz, talizhatunk. Gyenesben merre vesztek házat?

KépKép
zsófikukac
 
 


Petra,én igazoltan voltam távol :wink: 8)

Nálam is leesett a nagy kő!!!!!!!!!!!

Junior 12+0 hetesnek felel meg,tarkóredő tökéletes,és mindene a helyén.Hallottuk a szívhangját,nem bírtam ki könnyek nélkül.Nagyfiam meg van róla győződve,hogy öcsikéje lesz,mert bizony ő látta az egyik 4d-s kuksizás közben.A szonográfus csak nevetett,hisz ő sem látta :lol:

Tádááááámmmm:
Kép

Kép
v.andi
 
 


Andi!
Junior gyönyörű baba és szép nagy is!!! Édes ez a kép! :lol: Gratula a jó eredményhez!!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


Andi gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűű!!!! Daninak figyeld meg, igaza lesz ;)
örülök nektek! :)

vicger
 
 


kóla: hát nem tudom Süti, én kamasz koromban ittam, évek óta viszont nagyon ritkán ... főleg, mióta tudom, hogy milyen jól leviszi az olajat a motorról.. meg a vízkövet... meg feloldja a húskockát... s mióta láttam, hogy a kóla lájt mentosszal milyen robbanást okoz.... Szóval nálam ez valami nagyon furcsa kívánalom, és olykor bizony iszonyú erős :D :D :D Viszont maga a kóla.. hát valami brutál vegyszer :?

vicger
 
 


Andi ez remek! Kép
Ezek szerint nagyobb a méretei alapján! Nem leszel így sereghajtó!

Kép Kép
manósziget
 
 


Érdekes, olvasom mindenki szénsavast kíván! Én is... De bevallom iszom is néha-néha. Na, jó nem kólát, de szénsavasat. Érdekes, Mírával ez se volt, nem is értem mi bajom van?? Talán terhes vagyok? :lol:

Kép Kép
manósziget
 
 


Andi garatula, szerintem is fiadnak igaza lesz. Nagyon tudnak figyelni, nem lennék meglepődve, ha tényleg látta. :D
bex13
 
 


Andi: Nagyon gratulálok! Szép babó! :lol:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Én is most olvastam vissza,és láttam "kóláztatok".Én is nagy ritkán,bizonyos ételek után kifejezetten ezt kívánom,vagy valami szénsavasat.Narancs,citrom. Kávét viszont egyáltalán nem,max heti 1szer,mert anno,mikor letettem a cigarettát,azt is elhagytam.Nem is hiányzik egyik sem.Amúgy a kólával csak a kálcium miatt nem célszerű ujjat húzni terhesség idején.Amúgy önmagában 2-3 pohár nem árthat.

Floranan,a repülést önmagában nem tiltják,de az a 11-12 óra nem semmi.Én nem bírok ennyit egy helyben :lol:

Dorka,őszinte leszek,én elkérném a telefont.A kolléganőm most ment szülni,és elkértem a telefonját.

Kép
v.andi
 
 


[quote="csikipetra"]R írta:csikipetraita,

Óbudán lakunk. Ha minden jól alakul ,akkor május végéig én mindenképpen szeretnék dolgozni,tehát addig maradok Pesten.
Budaörsön dolgozom, szóval hétközben a Budaörs-Óbuda vonalon, vagy metró közelben valahol a tali nekem bármikor jó ( mármint munka után)


Petra: Mi a Kosztolányi- Móricz vonzáskörzetében lakunk. Ha tömegközlekedsz, akkor ezek útbaesnek, gondolom. Itt tudok néhány jó helyet, ha gondolod valamikor összefuthatunk. Ha OK, írj privit, ott megbeszéljük. :)

Kép

Kép
hgrita
 
 


Szénsavas ásványvíz, meghalnék nélküle :) :)

vicger
 
 


[quote="dorkamartini"]m írta:dorkamartinieséljetek nekem valamit céges mobil témában.... ha táppénzen van az ember akkor jár vagy nem? Úgy értem ha tőlem visszavették hivatkozva arra , hogy hosszú táppénzre megyek... az jogos? Mit mondtok?


Nekem anno volt: 7. hóig dolgoztam, onnantól, hogy elköszöntem visszavették ... nem tudom a szabályokat, nem is gondolkodtam azon akkor, annyira fáradt voltam és kizsigerelt, csak örültem, hogy végre otthon leszek ... és még várt rám egy szakdoga, meg vizsgák (mert pont akkor írattak be egy képzésre a munkahelyemen jóvoltából, amikor éppen csak, hogy kiderült: babát várok ... szóval: nagyon gyorsan eltelt az utolsó 3 hó, és hatalmas volt a hasam, simán ikresnek néztek, jó lett volna kevésbé nagy hassal "élvezni" a terhes létet egy kicsit ... :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Jaj Andi de jó.Emlékszel az elején mondtam,h attól h elvileg 2 hét van köztünk még lehet h összefutunk a szülőszobán.Már egy héttel előrébb vagy,én egy héttel később szeretném,pont jó!!

Babóhoz Kép

sutimano76
 
 


Andi: nagyon örülünk nektek !!! ... gyönyörű a kisbabád :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


lassan ideje lenne a pocakhoz újabb fotókat felrakni,mert már eltelt két hét.szerintem az enyém sokkal nagyobb lett(vagy csak sokat csokiztam?! :oops:

sutimano76
 
 


Kicsit nem vagyok itt és mennyit írtok....

Hgrita
Gyönyörű a bébitek!

Floranan
Csoki is gyönyörű!

Zsófi
Jó lehet érezni a babákokat!

Dorka
16. héten már hasi uh-t szokás csinálni...
(nekem a 12. héten még hüvelyi volt)

Babcika
Részvétem!

Kórház
Én tudom, mire számíthatok ott :lol: :wink:

Bibi
Ez jó kis meglepetés!

Én szoktam inni kávét (napi 2-3) és kólát is...
Teától a hideg futkos a hátamon :oops:

Andi
JUnior :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk :lol: :lol: :lol: :lol:
Minden ok, CRL: 50,6 mm, ééééééés, 11 + 3 napos kora ellenére 12+0-nak felel meg
:lol: :lol: :lol:

Megvan 2 kezünk 2 lábunk, szívecske dobog rendesen, gyomortelődés ok, vesékre ránéztünk, úgy tűnik azok is rendben működnek (legalábbis mintha a kis hólyagban látott volna valamit, én annyira nem értek hozzá).
És mintha kukisunk lenne :lol: De azt mondta a doki, hogy ilyenkor még a lányoknak is elég nagy a klitorisz, szóval nem mondja 100 %-ra, de azért nagy valószínűséggel fiú :lol:

Képet majd csak holnap teszek fel, még mindig eléggé fáj a fejem, a dokinál is kb. 1,5 órát vártunk, szerintem ma hamar ágyba kerülök 8)

DE NAGY A BOLDOGSÁG NAGYON :lol:

Ja, és persze jegyzeteltem, hogy miket kell megkérdeznem feltétlenül, de három lényeges dolgot így is kihagytam:
- jó helyen tapadt e meg (persze, ha rossz helyen lenne azt mondta volna úgyis a doki)
- férjecskével való összebújás mennyire "engedélyezett"
- tornát el lehet e szép lassan kezdeni (szerintem utolsó mensitől számított betöltött 12. hét után elkezdem szép óvatosan, addig meg marad a séta)


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Andi, nagy gratula neked is :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.11 19:43-kor.
Vendég
 


Zsófi: beszéltem a kismamikkal, amíg Ti bementetek védőnénihez, és állítólag nem mennek hétfőn, mert rutinosan kerülik Szegődyt! :lol:
Amúgy én meg eléggé szókimondó vagyok és talpig nő, nem félek a dokitól, de állítólag nem rossz orvosnak, csak embernek tré a modora! :wink:

11-dél között szokták leküldeni az osztályról a kismamákat uh-ra!
Tehát vagy korán, vagy későn kell odamenni! Ezt már tudom :) Nekem az egyik barátnőm bennfentes és a párom barátja is ott dolgozik, infókat tőlük gyűjtjük, mert mind ketten ismeretlenek vagyunk hála a kórházi életben.

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Boboka óriás gratula nektek is!!!!Halkan pedig a kukishoz!
Jó pihenést,jó sokat kellet várnotok :shock:

Kép
v.andi
 
 


Ja, és még hüvelyi volt, de állítólag már ez volt az utolsó, a többi már hasi lesz.

+ kérdeztem, hogy elképzelhető e már, hogy Őt érzem nagyon ritkán, de azt mondta a doki, hogy ilyen korban még elképzelhetetlen :shock: Na mindegy, ő pasi, még úgysem érzett ilyet :lol:
Vendég
 


Hát ahhoz képest ez még nem sok várakozás volt....
Mindig magánrendelésre megyek időpontra, de nem volt ritka a 3 órás várakozás sem sajnos.

Na tényleg lépek, holnap jövök, addig írjatok sokat :)
Vendég
 


Boboka Kép

sutimano76
 
 


Boboka,én is volt amit elfelejtettem,pl a lepény hol van,jó helyen-e,de bizti mondta volna ha nem .Ill a hematóma van-e még,ezt se említette,gondolom már felszívódott.
A szexre nekem azt mondta,hogyha nincs gond a duphaston leszokása alatt,akkor 10 nap múlva mehet,még 5 nap van hátra Képyesssss!!!

sutimano76
 
 


Boboka: Őszintén gratulálok! :lol:

Suti: Jó kombitesztezést holnapra! Bár tudom nem holnap lesz eredmény, azért előre drukkolok. :wink:

Mabe: Köszi!

Kép

Kép
hgrita
 
 


Rita,köszi! 2 hét múlva lesz eredmény!

sutimano76
 
 


Londonról most jut eszembe:
a kórházba együtt feküdtem egy lánnyal,aki ott él.Mesélt a kórházi helyzetről.Csudijó lehet ott,Monitor minden ágyon,amin nővért,FODRÁSZT,MASSZŐRT rendelhetsz.Mi mikor jutunk el ide,ennyi tb fizetés után,h ilyen "luxus" legyen a kórházba?!

sutimano76
 
 


Boboka, nagyon örülök a csodás eredményeknek!!! :) A kukihoz majd csak akkor gratulálok, ha 100% lesz :)

Most már jó lenne, ha megint mennék uh-ra.... :wink:




süti, majd akkor, ha a dokik és társaik nem a kórház pénzén csinálnak százezres telószámlákat, benzinszámlákat, és nem a kórház gyógyszereit adják a rokonoknak. Éppen mostanában volt a TV ügyvédjében egy riport az egyik kórházról, most nem emlékszem melyikről, ahol frankón beszabályozták a dolgokat, egy év alatt nyereséges lett a becsődölt kórház.
Tesómnál, Hollandiában is szállodai szintű az eü ellátás, viszont meg is kérik az árát rendesen. Igaz, valamit valamiért :)

vicger
 
 


Andi és Boboka örülök nagyon a jó eredményeiteknek!! Gratulálok és így tovább mindenkinek!!

Nagyon lemaradtam az olvasással, pedig tegnap este voltam itt, azóta kb. 6 oldalt írtatok... De már nem bírja a szemem. :)

Ja és a hányással kapcsolatban: tegnap is és három napja is kiadtam magamból mindent, pedig már azt hittem megnyugodtak a kedélyek bent.. Hát tévedtem! Úgyhogy lehet, hogy tartósan fel kell készülnünk (mármint, azoknak akik amúgy is szoktunk)! Klassz azoknak, akik ilyet nem élnek át!! :!:

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Andi, gratula, nagyon jó a kép!

Bobóka, neked is hatalmas gratula!!!!!!!!

Miért nem szabad szénsavasat inni?

Az étkezési utalvány bizti jár tartós táppénz alatt is, a mobilt nem tudom.

Én ma megyek dokihoz!

Kép
kata05
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?