Új privát üzeneted érkezett!

Katus: jaja, csinosak, és nőiesek :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: (az én hajam egy copfba volt fogva hátul, szép egyforma hosszúra vágva mindenhol, így a tupír kimaradt :D)

Fejlesztés(?):
Sztem is kiváló alkalmak a leporelló, ringató és társaik arra, hogy kicsikéink a korosztályukkal ismerkedjenek. Saci odavan a gyerekekért, minden babatársaságban fesztelen, jól érzi magát, el is határoztam, hogy járni fogunk, ha mást nem, a leporellóra, meg néha a hordozó klubba Dabasra. Vagy a ringatóra Dabasra (Ráckevére csak akkor, ha kész lesz az út... most feltúúúúúúúúúúúrták :() Ja, meg ha lesz végre kocsim.... álom álom.... Múltkor pl. annyira "megmotiválta" egy kislány, aki már tudott járni, hogy majdnem elindult utána. Állt a placc közepén, és rugózott... vártam, hogy lépjen, de végül nem mert :D Azért korai is lett volna :) Saci még nem tart ott, hogy akár egyetlen lépést is megtegyen kapaszkodás nélkül, bár már szépen áll önállóan, kisebb terpeszben.

Ja, még akartam írni: a Sinlac nagyon bejött Sacinak, sztem is finom, olyan, mint a puding, ha gyümivel keverem. Ma hígabbra sikerült, csőrösbe töltöttem, gyönyörűen megivott 100 ml-t (alma-barack-sinlac).

Na megyünk a nagyokért :D Meg az ebédemért 8)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Én még nem vettem észre egy hangot sem...csak ááááá meg nyafogás :lol:
katuska79
 
 


Tényleg sokat tanulnak egymástól.
Olyan furcsa kint látni egy kislányt ahogy motorozik, dumál....2008 januári. Ha belegondolok, hogy jövő iylenkor Petra nyomja majd így a kis piros mocival:))
katuska79
 
 

 
 

Lányok, előre elnézést, piszkosul őszinte leszek.

Kezd nekem ez a beszélgetés nagyon nem tetszeni.
Nem a leírt vélemények, mert azok egytől-egyig szuperek, ahogy a belinkelt cikkek is, itt mindenki egészségesen, felelősen, tisztán gondolkozik a gyereknevelésről. Az viszont nem tetszik, hogy az egésznek olyan veszekedős, egymásra mutogatós szaga van.
[quote] írta:n azt látom, hogy itt a fórumon is a maximumra törekszenek páran és nekem is sok néha.
Ne mááár... Senki nem viszi semmilyen fejlesztésre a babát (a ringatót ugye egyikőnk sem nevezné annak, hisz otthon is énekelünk a cseppeknek), senki nem kezdett el angolt vagy számokat stb. tanítani, senki nem aggódik hogy mért nem "rendeltetésszerűen" játszik a baba a formabedobóval, senki nem vagánykodik fejlesztő játékokkal, és mindenki azt az elvet vallja (ezerféleképpen megfogalmazva), hogy mindent a maga idejében... De azért ujjal mutogatunk a "rosszul gondolkodókra", még egymás között is.
Nekem ez nem tetszik. Részemről lezártam a témát. Majd visszatérek pár nap múlva, ha lecsengett a történet. Vagy ha az kell, hát akkor sem. De ebben a beszélgetésben így nem veszek részt tovább.
Azt szerettem ebben a csapatban, hogy összetartó...

És elnézést mindenkitől akit megbántok most.
kisbogacs
 
 


Szoptatás nyílt színen: a múltkor mondta Apa, hogy őt, mint férfit végül is nem botránkoztatja meg, de nem is úgy reagál rá, mintha más okból látna női mellet. Szoptatásnál inkább félrenéz, úgy érzi, az a cici most a kis mohó babáé, neki ahhoz semmi köze. Nem tudom, én akkor sem tudom mindenki előtt csinálni...

Mások hatása: Violán is nagyon megfigyelhető- a múltkor a játszótéren hosszú perceken át kellett üldözni egy 3 év körüli fiút- minden játékhoz oda kellett mennünk, ahol ő járt, próbált felmászni mászókára, majd megőrült a motorjáért- no persze mindezt úgy, hogy én meg vezetgettem. Ha homokozott, mi is beültünk "homokozni". Ez utóbbi a homok kézből kicsorgatásában és mások lapátjainak "megkóstolásában" merült ki :roll: :D Annak egyébként kicsit örülök, hogy már a gyerekek érdeklik, és nem csak az anyukák, mint eleinte, amikor a többi babát levegőnek nézte.

Zitocs (Maszatmanó anyu)



Kép

Kép
maszatmanó76
 
 


Kriszti!
Ha már kiemelted a hozzászólásomat, akkor annyit hozzáfűznek, hogy néha bizony túlparázod te is a dolgot.
Ha Ágnes nem csinál valamit, amit pl Saci, akkor kétségbe esel.
Ez tök felesleges.
Minden gyerek más és más.
Én nem óhajtok ezzel foglalkozni többet, csak tök butaságnak tartom azt, hogy a gyermekeinkre vetítjük ki a magunkkal szembeni elvárásokat.

Én a babavárás előtt tipikus Bree voltam.
Próbálom, most is tartani, de már nem sikerül, de le@arom.
Olivérre nem fogom kivetíteni ezeket.
Laca sem akar belőle mini zseni nevelni, pedig mind a ketten a Mesnsa Hungariqa tagjai vagyunk.
Ha ő festő lesz, vagy, csak dokk munkás, az sem érdekel.
Ő boldog legyen.
Parázhatnék én is, hogy nem eszik, hogyan eszik, nem beszél, de nem teszem.
Itt mindenki tudna parázni valamin.
De nem.
És ezen bizony nem kell megsértődni, duzzogva elvonulni.
Hanem egy kicsit nem a nagykönyv szerint kell élni.
Az igazi Anyák nem a nagy könyvből születnek, hanem az élet adja őket.

Zitocs! Viola. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hanna30 2009.09.28 12:37-kor.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


.
Bocs.. 2x ment el..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hanna30 2009.09.28 12:35-kor.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kriszti:
remélem én nem bántottalak meg semmivel, tényleg tisztán általánosságban írtam a témáról, mert örültem, hogy ilyen komoly téma is felvetődött. Eszembe sem jutott részemről egy pillanatig sem, hogy itt a fórumon bárki is túlzásokba esne bármelyik oldalról is. Én csak véleményt fejtettem, és tapasztalatot írtam le. Remélem nem az én hozzászólásom miatt nem akarsz jönni.. :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Itt volt a csajszi babarucikat válogatni, itt hagyott 7 ezer pénzt :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági! Értelemszerű, hogy az én hozzászólásom bántotta meg, hiszen kiemelte.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna:
csak ert többesben írt Kriszti, ezért gondoltam, hogy más hsz-kal is gndja van.. Na mindegy ,a véleményem, vállalom .

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági! Én is vállalom. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Ja nem is írtam!
Tegnap megpróbáltam Bencémnek a gyümilé-víz párosítást. Eredmény: ugyanaz, mint a víznél.. Tátott száj, nulla szívóerő, bambulás.... :cry: Ez a gyerek nem akar inni... :evil:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági! Gratula a babaruha eladáshoz!
Ivás: nekem Olivér most tök jól issza a Mecsek bébi teát. (kaki gondja volt. Úgy erőlködött a kis drágám.)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Most kaptam, még nem olvastam végig, de érdekes:
http://vitaminszabadsag.com/sertesinfluenza.php

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna:
nekem nem jön be a link...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hanna:Én is pölö erről írtam,mikor ide vetődtem és még hosszú idő után is fel lett hántolgatva,hogy én (nem egész)4 hósan elkezdtem a hozzátápit és kifejtettem a véleményem a nagykönyvről is,amit én pont lekakálok...Erre össze vissza lett linkelgetve,hogy mit kell ilyenkor,meg olyankor csinálni a gyerekkel...Nem érdekelt akkor sem és most sem,de ha már ezt leírtad...Te is ugyan úgy figyelted a nagykönyv szerinti írásokat.
És nem mindenki,mert én eddig nem paráztam semmin! :wink:
Ja és,bocsi,de mi az a Mesnsa Hungariqa?

Eszter

Kép
eszterem
 
 


Na jó, legyen még két mondat...

Hanna, Lesz@rom a nagykönyvet. Magasról nem érdekel, hogy Sacihoz vagy bárki máshoz képest hol tart Ágnes, és azt sem bánom, hogy még mindig csak szoptatok.
De gyere csak, ítélkezz fél mondatokból, törj felettem pálcát nyugodtan. Biztos jobban látod messziről...

Amúgy a kritikám az egész beszélgetés hangulatának szólt, de igen, Hanna hozzászólása tette fel az I-re a pontot.

Részemről a téma végleg lezárva.
kisbogacs
 
 


Eszer.
azért más egy hozzátáplálás és egy fejlesztés kérdése :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kriszti: szerintem senki nem akart senkit bántani, ujjal mutogatni. Mindannyian ugyanazt az elvet valljuk szerintem, mindannyian a lehető legjobbat akarjuk a gyerekünknek, csak más más temperamentumúak vagyunk. Van aki parásabb, van aki lazább. Ettől kerek a világ. :)
Én személy szerint sajnálnám, ha harag lenne a fórumon bárkik között, bármilyen témában.

krisz78
 
 


Mági Nekem bejött.

Eszter! Azért nem ugyanaz. Tényleg nem értettem, miért kezdtél hozzátáplálni, ha volt elég tejcsid, illetve a korai ültetésért írtam neked anno, ha emlékszel.
A Mensa Hungariqa : http://www.mensa.hu/

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Mági:Szerintem nincs külömbség nagykönyv és nagykönyv szerint... :) De ha valaki csinál valamit,szerintem azé' csinálja ,mert azt látja jónak...Én soha nem ítélkeztem más felett és nem mutogattam,ahhoz nagyon durva dolgot kell az illetőnek csinálnia! :roll: :) És szerintem ezek nem azok... :roll:

Eszter

Kép
eszterem
 
 


Kriszti! Komolyan, tényleg nem értelek.
Ha valaki nem neked tetsző véleményt ír, ez a sértődés, duzzogás eszméletlen gyerekes.
Biztos nem törtem feletted pálcát, de ha ennyire személyeskedünk, akkor olvasd vissza az elmúlt időszakod hozzászólásait. :wink:

Krisz! Részemről nem lesz harag a fórumon.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna:Ja értem.Csak ugyan ilyen hangulat volt akkor is...A korai ültetés?Hát,mint akkor is írtam,aki meg tudja magát tartani,elég erős hozzá,az nem árthat.Lehet,hogy ezt Lujzi néni is meg akarta csinálni,de nem sikerült,mert elborult a kölök...Érted?
De mindegy is,rég volt... :D

Eszter

Kép
eszterem
 
 


Eszter! Persze, nem durva dolgok, de tényleg ha az ember belép a fórumra és ezt látja, hogy az én gyerekem ezt nem csinálja, azt nem csinálja, akkor már tele az izéje.

Én ezzel tényleg nem akartam bántani senkit.
Remélem, ennyire ismertek.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Eszter! Értem én.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a jókívánságokat, mostmár jobban vagyunk.

Jövök pár képpel! Kép Ülök

sahli
 
 


Kép Vigyori

sahli
 
 


Csak gyorsan, mert nem birom szó nélkül hagyni (mily meglepő...:roll:)

Kriszti: gondolom, akkor én is megsértettelek, de remélem nem haragszol meg, ha nem szaladok ki a világból emiatt, és szégyelni sem kezdem magam.
Pont te írtad, hogy nem tetszik a veszekedős, egymásra mutagatós rész, erre visszavágsz? Őszínte csapat vagyunk, talán baj? Az őszínteség néha fáj... DE te folytatod az adok-kapok-ot, akkor miről beszélünk?
Kérlek ne sértődj meg, ne légy mártír, mert azzal sokat nem érsz el (nálam legalábbis biztos nem)...

Részemről a téma TÉNYLEG lezárva! ;)

biga.csiga
 
 


Kép Vadmalaclesen

Szombaton voltunk a minimanóban és megvettük az új babakocsit. Patrik és én is imádom :) [/img]

sahli
 
 


Sahli:
milyen babakocsit vettetek? Milyen ügyesen áll!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sahli: nagyon édes csibészes Patrik! Örülök, hogy jobban vagytok! Legközelebb gyertek ti is a talira, mert tök jó volt!

Kapros tökfőzeléket főztem csirkével Ádimnak. Azt a morgást! :lol: Ez a kölyök mindent kétpofára fal. :D

Mági: 7000-et árultál? Az jó. Én most fogom Ádim kinőtt ruháit kölcsönadni a barátnőmnek.
Ja, és képzeljétek, a kapott overall kicsi rá. Vagyis épp jó, de vékony ruhával. Még várok, aztán lehet, hogy mégis vennem kell neki egy újat.

Ja, betévedtem a Kik nevű textildiszkontba. Nemrég nyílt itt Újpesten, meg máshol is. Vettem nagyon jó vastag termozoknikat, harisnyákat, pizsit. Az árak is teljesen rendben vannak.

krisz78
 
 


Sahli! Patrik nagyon édes!
Milyen a babakocsi?

Sziszi! Volt a doki? Lilla baba?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok.
Letelt a szabim talán a munkahelyemen most már lesz időm fórumozni is.
Próbáltalak olvasni benneteket érdekes témákba merültetek.
Hát én már részese vagyok egyrészről az érintett témának a nagyfiam 16 éves. Nagyon sokat számít mit lát otthon, hogy neveled mit engedsz neki, hova engeded, milyen társaságba keveredik stb...
Én is írnék egy példát ha nem untatlak benneteket. Nagyfiam 16 éves, aki ismeri mindenki azt mondja nagyon inteligens, udvarias, előzékeny, okos ( kitűnő tanuló)gyerek. Görkorcsolyázik ezzel a két kerekűvel, bandázik, félhosszú haja van s mikor végigszáguldanak a városon iszonyat sebességgel én is azt gondolom mit gondolhatnak róla ott vannak a suhancok randalíroznak. De mindig vigyáznak másokra .Nehéz eldönteni hova engedjük el, mert ha nagyon tiltod az se jó mert akkor csak azért is. Azt hogy mindent elmond e otthon nem akarom elkeseríteni a fiús anyukákat de mindig írigyeltem a lányos anyukák cserfes lányait hogy ők mindig mindenről tudnak mindig képben vannak. Biztos van olyan fiú aki ilyen de a nagy átlag szerintem keveset beszél ozzhon alig lehet belőlük kihúzni pár szót, mondjun nálunk a férjem is ilyen

Amúgy rólunk kapaszkodva már felállunk és még mindig csak kúszik az alkarján és térdén olyan tökélyre fejlesztve hogy simán leelőz minket is. Pedig mi vagyunk a legidősebbek, de én sem aggódom majd halad az ő ütemében.

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Mági! hú de jó...zsé állt a házhoz:) mi lenne ha magadra költenéd? Gondolom te is feszt a gyerekeknek veszel meg mindent magad helyett.

Nincs ezzel semmi gond, hogy időnként nem értünk egyet. Kezdett már kicsit csöpögőssé válni az egész topik. Jó tesz időnként egy kis szél...lesz még egy pár....

Emlékszem még Eszter! többek közt én is beszóltam a korai kaja meg az ültetés miatt. Elmondtuk mindketten a véleményünket. Akkor még nem ismertelek, nem ismertem Esztered sem, hogy Ő mennyire ügyes. Mindenkit igazol az élet. Téged is.
katuska79
 
 


Hanna:Jó'van! :lol: :lol:
Sahli:Tök édes ezzel a mosollyal...Vagyis nem csak ezzel... :wink: :D
Biga: :D Nem vagy semmi! :D
Krisz:Nálunk is tökfőzi van,jó kaprosan fasírttal.De nem Eszter kajája féle... :D
Kupi:Ennek ilyenkor van az ideje...Had menjen!Most éljen,míg fiatal és ne a felesége meg a gyereke mellett jusson eszébe,hogy mit nem csinált... :wink: Igen,ez tényleg ilyen...Nekem is sok fiú unitesóm van és ők is ilyen szótlanok...Vagyis csak otthon szótlanok.. :wink: :lol:

Eszter

Kép
eszterem
 
 


Katuska:Te is beszóltál? :lol: :lol:

Eszter

Kép
eszterem
 
 


[quote]P írta:ont te írtad, hogy nem tetszik a veszekedős, egymásra mutagatós rész, erre visszavágsz?

Erre a mondatra gondolsz ugye:
[quote]D írta:e gyere csak, ítélkezz fél mondatokból, törj felettem pálcát nyugodtan. Biztos jobban látod messziről...

Nos... sem mártírkodásnak, sem visszavágásnak nem szántam. Próbáltam elérni hogy ne szálljon rám senki, de ezek szerint nem jól fogalmaztam, nem jött be a dolog. Félreérthető vagyok/voltam, van ez így.
Isten mentsen, hogy bárki is ki akarjon szaladni a világból szégyenében, amiért őszinte! Az őszinteség jó, és mindenkinek jogában áll annak lenni, sőt...
Csak én meg az a fajta vagyok, aki olykor nehezen viseli a kritikát. Főleg, ha totál alaptalannak találom. (S főleg, ha nem az építő, hanem a kekeckedő szándékot látom benne) Ez van, nem vagyok hibátlan. Más sem az. Így kerek a világ :wink:
kisbogacs
 
 


Sahli, hogy mekkorát nőtt Patrik! Gyönyörű! Hozz róla képet gyakrabban! :)
kisbogacs
 
 


Sahli, tök jók a képek! Nagyon huncut Patrik! És nagyon ügyesen áll már!!!!!

Kriszti, szerintem ne vedd magadra a kritikát.

Szerintem azért minden szerető anya aggódva figyeli a kicsinyét, és parázik is mindenen, amin nem kellene. Ez így normális.

Kupi, 16 éves a nagytesó? :shock: nem semmi dolgod lehet egy naggyal és egy picivel :lol:

Krisz, a Kik tök jó! Én a Balcsin (Szántód) jártam ott, tök szupi rövidnadrágot vettem 700 kemény pénzért :lol:

Mági, de jó így hó végén egy kis zsé :lol: Mikor lesz tali nálatok? Mi szívesen mennénk megint :wink: :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Mági mi az ivással úgy jártunk nyár közepén a nagy melegben Levi sem akart inni vizet , cukrozatlan teát sem. Egyszer azt veszem észre hogy szinte egész délután nem volt pisi, ha meg volt nagyon erős szagú és pici vércsöpp a pelusán. Rohanás dokihoz szerencsére nem volt baj vizelet tiszta de mivel nem ivott annyira erős volt a pisije hogy kicsípte a kukiját és az vérzett be volt gyulladva. A doki mondta hogy akkor tegyek abba a teába cukrot de muszály innia. Én pont a nagyfiam tapasztalatából az is nagyon teás volt és lyukasfogú gondoltam azt hogy nem akarom azt a hibát a kicsivel is elkövetni. A férjem azt mondta a tejfog kihullik a maradandófogaknál meg már elég idős lesz és majd azokra vigyázunk, nincs is lyukas foga.

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Ó, Csajok, ne vitatkozzunk! Vagy mégis? Mert azért a vita mindig is előrébb vitte a világot :roll: Ha másra nem, arra jó, hogy az ember elgondolkodjon egy kicsit. Én elgondolkodtam :wink: De ne legyen tényleg sértődés, duzzogás egyik oldalon sem, annak semmi értelme :wink:

Na, nem reagáltam a fűszerezésre, mint "fontolva haladó": eddig petrezselyemzöldet és zellerzöldet használtam, egyszer próbáltam sózni, csak nagyon óvatosan, de Saci nem ette meg. Egy kóstolás után az egész ment a macskeroknak. Nem egyformák a gyerkőcök, ha nem igényli a fűszerezést, akkor ráér még, én tartom a véleményem (és senkit sem hurrogok le, ugye, Katus :wink: :lol:)
Ja, használtam már hagymát és póráhagymát is, egyik sem bántotta Sacit, megette szó nélkül.
Legújabb, hogy nem kell a husi :? ez van, majd később újra próbáljuk.

Sahli: nagyon jó az a vigyoris kép Patrikról :D Rég láttunk róla képet, tök jó, hogy raktál. Örülök, hogy jobban vagytok.

Na, megyek leckét ellenőrizni, meg nyekergő gyereket nyugtatni :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Ivás téma: LEvi sem iszik, csak 1-2 kortyot egész nap. Pedig szerintem tejcsim sincs már sok, de ezek szerint az még elég neki. Próbáltam Hipp málnás teát, Mecsek babyt, vizet, almalevet, tök mindegy, egyikből sem iszik mérhető mennyiséget. De pisi van, úgyhogy nem aggódom rajta... :roll:

Kép
vickybabe
 
 


Tényleg!Nem is írtam,hogy én meg el adtam a babakocsinkat!Majdnem annyiért amennyiért vettük!Ügyi vagyok?A vaterán hirdettük.És még jóval előtte vettünk egy Quinny Zapp-sportkocsit,amilyet anno' belinkeltem...Most csak azt használjuk és tök jó.Ezért a következő babámnak új kocsit kell nézni... :D

Eszter

Kép
eszterem
 
 


Ja képzeljétek, Levi legújabb heppje, hogy csak hidegen hajlandó megenni a főzeléket :lol: :lol: :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Eszter, ügyi vagy! :lol: mennyiért vettétek a Zappot? Én is szemeztem vele :wink: de aztán egy Chicco Simplicity lett az utazósunk. A Peg peregot meg el kellene adni, de szerintem félárat sem kapnék meg érte, úgyhogy lehet inkább elteszem a tesónak. Tied milyen volt és mennyiért adtad el?

Kép
vickybabe
 
 


Bizony nem egyszerű erre szokták mondani kis gyerek kis gond nagy gyerek nagy gond :lol:

Épp valamelyik nap mondtam neki attól hogy te már nem hagyod hogy szeretgesselek attól basszus ugyanúgy féltelek és ő meg mondja hogy de tudod hogy vigyázok, És más is ???

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Én sem fűszerezem még a kajákat.Párszor volt már a póré,meg ezekből a zöld fűszerekből pindúrka,de mást még nem próbáltam.Eszter eszi így is ,úgy is. :) Csak anyósom zaklat,hogy adjam már neki a rendes kajákat,mer,hogy Eszter már mindent ehetne,jóformán...De miért zavarja ennyire?Mert ő paprikás krumplit akart már neki adni... :roll:

Eszter

Kép
eszterem
 
 


Vicky: dettó. Melegen fintorog neki. Ha langyos vagy hideg, nyomja lefele ezerrel.

Víz: nálunk fogy. Ő kiskorától kapja, már a kórházban is kapott. Néha ebéd után egy kis gyümilevet is kap, de ez nem vette el a kedvét a víztől.

Na, megyek. Irány a játszótér.

krisz78
 
 


Viki: Saci is csak hideg főzit eszik :)
Ivás: pár korty víz, vagy kamilla tea.
Eszter: ügyi vagy :)
Mági: Te is :) 7000 pénz az szép :wink:
Kik: nekünk egy pizsi van onnan, jó az anyaga, a cipzárja kicsit figurás--- de nem tudom, mennyi volt, ajándékba kaptuk.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?