Új privát üzeneted érkezett!

A gyógyszertári cumó, amit felír a doki, az most sem vészes összeg ..
A K és D vitaminnal, alkohollal, fürdető és popsikenőccsel és alkohollal együtt volt 2000-2500 Forint .. azt hiszem .. És igen, ez speckó hintőpor, mindenképp érdemes kiváltani, mert a köldöknek nem mindegy, mivel kezeled!

Kép
szösszenet
 
 


Basszus!!!

Anyám letolta a képét és itt osztja az észt....bocsika de leírom baszogat... :cry:
A végén még én szülök ma..... :cry:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


[quote="szösszenet"][ írta:szösszenetcolor=indigo]Kiscica - Édes a kisfiad!!!!!! :D :D :D :D :D
Úgy látom, nem csak Alíz ásít akkorát, hogy be tudná kapni a fejem :lol: :lol:[/color]


:lol: :lol:
És hallanád mellé a hangokat..
Kiscica és kisbéka, meg még van pár felismerhetetlen.. NAgyon kis vicces.
JA és a tüsszentés aznagyon komoly, kiabál mellé, én meg frászt kapok.. :D

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 

 
 

Kiscica, nagyon tüneményes Maszat :)

Szőlő, még nem kívánom, hogy sms-t kapjak Tőled, ráérsz még 1-2 hetet, na meg tudod, beszéltük, hogy jó lenne ha május... :)
De persze várom bármi van!! :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


jaaajjj de édes Maszat!! én is én is én is!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
mango.
 
 


Kiscica az ásítós kép nagyon komoyl :D Édes.

Látom a legtöbb kiságyban van egy hatalmas mackó :lol: A miénkben fehér van de szerintem ha Mazsi is benne lesz, száműzöm :roll:

Kép Kép
szõlõ
 
 


1,5 éve ez az egész volt kb. 500 Ft, most se sok, de azért nem mindegy,h. a popikenőcs 50 vagy 500 ft.

Kép
Kép
mango.
 
 


gumimaci! amit felír doki hintőport, abban van hexaclorofén. Ami meg fertőtlenítő hatású. szerintem is ezt használd ne a Johnsont. Nemhiába írják fel, és biztosan jó!! Sőt a doki által felírt popsikrémet, fürdetőt is nagyon ajánlják a Johnson és egyéb termékek helyett! Ezek (mármint a felírtak) patikában vannak elkészítve, és semmilyen más adalékanygot nem tatalmaznak!!
Sokan még pár éves kisgyereknél is használják a patikai fürdetőkrémet, mert annyira jó. pl. nem allergizál stb.

Kép
gabo001
 
 


Sziaszok!

Csak gyorsan bekukkantok.

Getrúd öt héttel korábban, ápr. 11-én éjfél előtt megszületett. Szerencsére jól eszik, így jó esélyeket jósoltak nekünk. Koraszülött osztályra sem kellett elvinni, végig velem volt, bár ő volt az osztályon akkor a legkisebb baba.

Kép

Kép
Vendég
 


én úgy tudom,h. 6 hetes koráig nem szabad semmilyen nem patikai cuccal kezelni/kenegetni/ fürdetni a babókat. Én ebben konzervatív vagyok. Utáltam a füdetőkenőcsöt, de a 6 hetet tartottuk ( vagy 3 hónapot :oops: :oops: ) Jézusom, tiszta szenilis vagyok....

Kép
Kép
mango.
 
 


Na re megint :)

Maszat nagyon, nagyon édes :) Jajj annyira várom :)

Mary, Szőlő, ne előzzetek be jó? Én szeretnék szülni :) Zorróné jöhet elém persze :) De nagyo nszeretnék holnap-holnapután már babázni....

Szőlő én csak egy ici-pici malackát tettem be, de a bölcsőbe nem is férne nagy mackó :)

Nemsoká fotózok, csak most el kell vinni Katát oltásra...

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Virág, de jó, hogy jöttél. Tüneményes a kislány, nagyon cuki!!! Jól vagytok?

Kép
Kép
mango.
 
 


Virág, gratulálok nektek, az nagyon jó hogy nem kellett még csak a koraszülött osztályra sem vinni! :) második képek milyen érdeklődve néz. :)

KB mikor mehettek haza vele?

Kép Kép
szõlõ
 
 


[quote="szőlő"]K írta:szőlőiscica az ásítós kép nagyon komoyl :D Édes.

Látom a legtöbb kiságyban van egy hatalmas mackó :lol: A miénkben fehér van de szerintem ha Mazsi is benne lesz, száműzöm :roll:


Én nem veszem ki, mert ha fennt van, akkor azt szokta nézegetni. Mármint amit lát belőle.
Volt, h a fejére borúlt, mert úgy kapálózott, de szerencsére olyan puha a maci, h meg sem nyikkant.
:shock:

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Köszönjük a gratulációkat.

Tegnap délután jöttünk haza. eredetileg úgy volt, hogy csütörtök vagy pénetekig maradunk, de úgy tűnik, nem volt hely, így kiraktak minket. Holnap így vissza kell vinnem kontrollra.

Egyébként tényleg arányos kislány, csak mindene olyan pici. :D

Ő volt az osztály törpikéje: mindenhogy hívták őt a cseccsemősök. Törpike, Törpilla, Csipetke, Minimanó...
Vendég
 


Mango - Persze, igazad van .. nem mindegy az 50Ft és az 500Ft .. csak tudod, én azt hittem, egy vagyon lesz .. (mint minden egy kisbabának a mai Magyarországon), és ahhoz képest megkönnyebbülés volt ez az összeg!!!

A 6 hetet mi is tartjuk fürdetőkrémmel és társaival .. sőt .. valószínű tovább is :) mert mi is azt hallottuk, hogy jobb a gyógyszertári, mint bármelyik boltban vásárolható baba-cucc.

Kiscica - Tüsszentés?? Itt is megvan :D Nagyon komoly!!! 3-4-et nyom egyszerre és egész testében beleremeg :D Annyira imádjuk :D
Én Alízom inkább kis vékonyka cica-hangokat ad ki .. én szimplán NYifitkének hívom olyankor :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Virág - De jó, hogy jelentkeztél!!! Gyönyörű szép Gertrúd! Örülünk, hogy jól vagytok! :D

Kép
szösszenet
 
 


Virág! Gratulálok!!!Nagyon édes a pici lány! és nem semmi, hogy még koraszülött osztályra sem vitték el! :shock: nagyon ügyi erős kislány! Beindult egyszer csak a szülés vagy mi volt?

Kép
gabo001
 
 


Virág
Nagyon édes ez a picilány!! MEnnyivel is született??
Azért az-az öt hét komoly, szerencsétek volt, h nem kellett vinni újszülött osztályra!!

Mamik
Köszönöm szépen Maszat nevében is a kedves dícséreteket!
Nagyon jól esik!!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Na nem azért írtam, mert sajnálom az összeget, csak nem voltam vele tisztában,h. most van-e támogatás rajtuk v. nincs. Nekem 1,5 éve az volt meglepetés,h. ilyen olcsó volt. Most se drága, csak akkor olyan kellemes érzés volt,h. manapság lehet még vmit kapni ennyi pénzért...

Kép
Kép
mango.
 
 


Zsu, őőőő jó oké, nem ígérhetek semmit :D :oops: Jelen pillanatban a "furán vagyok" a legjobb szó, de fájásaim nincsnenek, szóval szerintem egyelőre még nem szülünk. :) (szerintem csak a front miatt vagyok nyomott) A pocakom viszont tegnaphoz képest lejjebb van egyértelműen, azt hittem hogy az enyém eleve annyira lent van hogy nem fog feltűnni, de igen.

Jaj nekünk annyi plüssállatunk van h ogy KÉÉÉÉSZ hiába mondtam Apu nejének hoy NE hozzon plüssöket mert nem kell, minek, állandóan hordja ide. Aranyos meg minden, de mit csináljak vele?? Jó darabig úgysem játszik velük, ha meg majd már érdekli, kkor meg úgyis azt adjuk neki amit mi vettünk.... Addig is elvannak a szekrényben egy zacsiban, mivel máshol nincs egyáltalán hely.... (ez meg a másik amiért fölös, mintha nem tudné hogy nincs gyerekszoba)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szösz
Mi tegnap jártunk úgy, h egy kis váladék beszáradt az orrába, és annyira iritálta már neki, h kb. 5 percenként ment a hapci.
Hívtam védőnénit, mondta, h majd kijön neki ne aggódjak.
Persze könnyű mondani, de én már itt bőgtem, mert szegény Maszat tiszta ideges volt a hapciktól is meg attól is, h az orra nem szelelt.
Hát mit mondjak, ilyenkor nem könnyű, és hol vagyunk még az igazi gondoktól.. :roll:

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Hű! Nem semmi Virág, hogy már otthon is vagytok! Azt hittem még a Kórházban! (legalábbis a babó)

Kép
gabo001
 
 


Virág, már otthon is vagytok? ez nagyon jó! :) Igazán ügyes, erős a kiscsaj akkor! És ne aggódj, majd megnő idekint! :wink:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Most csak gyors kukk fért bele... :)

Látom megy a diskurzus a gyógyszertári készítményekről,én 6 hónapos korig tudom,hogy azzal kellene fürdetni a picurkákat,nem csak 6hetes korig... :roll: Én szerintem mi be fogjuk tartani a 6hónapos kort mert az én bőröm hiper érzékeny,hátha Blanka is azt örökölte...

Virág: óriási gratula neked a lányodhoz,nagyon nagyon édes!!!

kiscica: neked is édes nagyon a fiad! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Nekem eddig jó volt a napom, most kezdek álmosodni, Csenge mindjárt ébred. Jön egy rokonunk látogatóba, már nem tudtam hogy lerázni. Kicsit kattant és nem érti a célzást,h. ne jöjjön. Azért sajnálom is, mert olyan szerencsétlen, másrészről meg marha idegesítő a jelenléte. Na majd túlélem valahogy.. Csak sajna az a faja vagyok, aki már előre felhúzza magát pedig még itt sincs. Ráadásul mindig tök büdös. Cigiszaga van valamivel keveredve :( :( Na bocsi, ez biztos nem érdekel senkit...

Kép
Kép
mango.
 
 


Gabo! Tudom, hogy mikor már indulunk a kórházba erre nem lesz idő. Ezért én már vagy 3 hete sterilizáltam és bedobtam egy zacskóba. De a napokban ismételni akarom.
Amúgy annyira komolyan tényleg nem lehet venni.

Kisscica! Nagyon édes a kisfiad! Aranyos, ahogy ásít.:D

Virág! Örülök, hogy jól vagytok. És nem is látszik a kis Gertrúdon, hogy koraszülött. Olyan kis formás baba! :D

Mindenkinek nagyon köszönöm a receptes reagálásokat.
Nekünk van itthon 70%-os alkohol, de kék színű, viszont szerintem az sem lehet más, mint a vízszínű.
A hintőport kiváltom, meg a K-vitamint és a szájecsetelőt is majd. D vitamin még van itthon, én is szedem. De úgy döntöttem, hogy a többit addig nem, amíg látom, hogy azok is jók, amik itthon már megvannak. Több pici baba nőtt fel úgy a környezetünkben, hogy nem a kórházi fürdetőt használták. És én imádom azoknak az illatát. Ha nem válik be, majd kiváltom a receptet.
A hintőpor volt gyanús, hogy esetleg az tartalmazhat gyógyszert is.
Mégegyszer köszi a reagálásokat. :)

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Kiscica, szerintem a beszáradt váladékot próbáld meg fültisztítóval kipiszkálni. Magától nem jön ki (szerintem) . Az én lányom már olyan nagy,h. ha tüsszent, utána mondja is,h. hap-ci :) így szótagolva :) :)

Kép
Kép
mango.
 
 


Mango, megértem, nálunk anyósék ilyenek, már ami a bagó meg egyéb szagot illeti... :?

Kép Kép
szõlõ
 
 


gumimaci! én is így fogok tenni szerintem! most csak kinnthagytam az asztalon idegességemben, így pár nap múlva újra megcsinálom, és zacsiba dobom! Ha kell a férjem behozza, én nem cipelem, már így is tele a sporttáska! :lol: szerintem úgy igazából úgyis otthon fog beindulni a tej. ha meg kicsit kell fejni, akkor meg ott a kezed! :D

Kép
gabo001
 
 


Kiscica! Maszat nagyon édes. Ahogy Mangó is írta a fültisztítót, nekem is eszembe jutott, hogy egy barátnőm mindig azzal bűvészkedett, de ő előtte kicsit bevizezte. (Utálta a baba, de valamit valamiért...)


Virág! Köszönjük a képeket. Örülök, hogy nem volt szükség a koraszülött osztályra, és tényleg egy kis Tündér Gertrúd! Nőjjetek szép nagyra!

Anyukák! Ne sajnáljátok ám tőlünk a babafotókat... :) Annyira szeretem nézegetni őket.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Szőlő, ebben az a gáz,h. bizonyos embereknek abszolút nincs önkritikájuk. Múltkor is felháborodva mesélte,h. megkérte a pasija,h. szokjon le a cigiről.. jajj, és annyira közel hajol Csengéhez, szegénykém meg fintorog, azon meg elkezd nevetni,h. de édes és akkor még jobban árad a szag.... de bunkó vagyok... anyám is ilyen, 3 liter parfümmel a nyakában rúzsos szájjal szemen csókolja a gyereket és még felháborodik,h. szóvá teszem. Aztán meg direkt csókolgatja. Rosszul vagyok az ilyen tapintatlanságtól..

Kép
Kép
mango.
 
 


Mango, Atizka
Próbáltam ám azzal is, de nem jött ki semmi. Viszont azóta tiszta az orra. Vajon hova tűnhetett..?? :roll:

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


lehet,h. hátrébb csúszott :( nálunk előfordul néha :( de aztán előkerül...

Kép
Kép
mango.
 
 


Gyógyszertári dolgok: én maradok annál, mivel az én bőröm is nagyon érzékeny. Nem kísérletezem egyéb dolgokkal.

Mi ez a szájecsetelő? Mi olyat nem kaptunk.

Egyébként az adatok: 2330 gr, 46 cm. 34+5 illetve majdnem 6 napra született. Egyébként itthon elment a magzatvizem.
Vendég
 


Mangó: Ment privi. Köszi!

Kiscica: Nagyon édes Maszat! Azon az ásítós képen meg főleg!

Virág: Gertrúd nagyon szép baba. Tök jó, hogy veled lehetett!

Most voltam a védőnőnél, kicsit jobb a kedvem. Azt mondta, hogy a csöppség végig az anyukánál van, csak éjszakára viszik el (addig tudsz pihenni), de ha megéhezik, akkor visszaviszik hozzád szopizni! És szerinte még nincs lent a hasam, ezekszerint még nem szülünk. A szívhangot viszont olyan halkan lehetett hallani, de amúgy jó volt, aludt (végre) a kis csöppöm! :)

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Mango
És ha előkerül, de nem tom kipiszkálni, akkor mi van??
Orrszívó??

Virág
Tényleg pici a súlya, de a korához nézve viszont tök jók vagytok!!!
Majd idővel beérni a többieket!!! Tejed van rendesen??
Őt akkor most sűrűbben is kell etetni??

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Virág
A szájpenészre van az ecsetelő! ENkünk is felírták, de eddig nem kellett kiváltanunk!

Bolygó
Az tök jó, h éjszakára elviszik, mert a kórházban szülés után fontos a pihi.
Én pl. semmit nem tudtam bennt aludni, mert furi volt minden, MAszat is ott volt velem az ágyban...
Melyik kórházban fogsz szülni??

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Gyógyszertári cucc: Én is azt fogom alkalmazni, ameddig tanácsolják majd, igaz, vettem már babafürdetőt és még pár apróságot, de úgysem romlik meg pár hónap alatt (ha meg igen, hát így jártam), de ne legyen allergiás!

Virág: Tényleg pici volt még, de a korának megfelelően. Az a lényeg, hogy egészséges, szívós kiscsaj!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Bimbővédő: nálünk szülésem után derült ki, hogy lapos a mellbimbóm -eleinte (vagy 2 hónapig) csak azzal tudtam szoptatni, míg mindketten elég ügyesek nem lettünk, hogy a nélkül is menjen. Bár az is igaz, hogy akkor férjem vett a patikában vagy hol -a szülés után elrohant, hiszen csak akkor derült ez ki...

Gumimaci: köszönjük, emlékeim szerint az alkohol színtelen (víz-szerű) a hintőporról meg mondtak valamit, amiért másfélét ne használjunk... de már nem emlékszem (anno én is vettem egy kamillás másfélét a patikában, erre mondta doki, hogy felesleges volt... meg is maradt)
A kék alkohol meg lehet, hogy továbbfejlesztett változat, hogy észre lehessen venni, ha kiömlene :wink: :lol:

Fogadott dokiról: hát, sajnos azt kell írjam, hogy nagyon megéri azt a kisebb vagyont, amit rákölt az ember (vizsgálatok 9 hó alatt és szülés...) Szomorúű, hogy e nélkül (ha nem választott csak ügyeletes) sok orvos nem valami lelkiismeretes :(

Szőlő: ha még nem indultál el, írd már meg, milyen stílusú cd-t viszel a szülőszobára??? Én Lau előtt is filoztam egy csomót, hogy vajúdás alatt már milyen típusú zenét hallgat szívesen az ember??? Végül vittem lassú pop-rockot meg pörgősebbet is, de egyik sem lett telitalálat, pontosabban túl sokszor kellett volna meghallgatnom... lehet, vmi meditatív zene kellene??? vagy komolyzene?... Mert ha már van lehetőség vajúdás alatt zenét hallgatni érdemes vmit vinni szerintem

Gabo:és ha olyan steril orvosi kesztyűvel rakod össze a melszívót? :wink:

Kiscica: nagyon édes Maszat :D hú, édes lehet a tüsszentése is :D

Virág: Gertrúd nagyon édi :D

Zsuzsófi: milyen oltást kap Kata? Azt hittem, ennyi idősen nem kell semmi -valami választhatót kap?

Mango: ugyan, engem érdekel, amit írtál -nálunk szüleim erős dohányosok -gondolhatod. :roll: .. Én világ életemben utáltam a füstöt... De nálunk olyan is volt, hogy kedves rokon fogta az ölében a gyereket, az keservesen sírni kedzett és kapálódzott felém, de nem akarta átadni... :twisted:

Kép Kép
celesztina
 
 


Celesztina, hova lettek a színeid? :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Kiscica: Kisvárdán fogok szülni, mert az van hozzánk közelebb. Eredetileg Nyíregyházán akartam, de ez egy hosszú történet (régebben leírtam, hogy miért nem ott). Azt külön jónak tartom ebben az éjszakai elvitelben, hogy visszahozzák szopizni, ha éjszaka éhezne meg! Így a legjobb nekem és a babának is, szerintem.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Celesztina
Tényleg, hova lettek a színeid??? De furi!!!

Bolygó
Nálunk az Imrében, csak első éjszaka nem volt nálam MAszat, de nem is hozták és nem is adtak neki semmit!
Max. cukros vizet, de nekünk még azt sem, és az lett a vége, h szegénykémnek véres volt az eslő pisije, mert nekem nem volt elég tejem, neki meg pangott a veséje. Aztán kaptunk vizet, de nem sokat segített, és a ráadás, h még aceton szaga is volt MAszatnak, de ezt is letojták..

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Nici: most sokat írtam és fáradt vagyok :? így lusta voltam színezni

Kép Kép
celesztina
 
 


Kiscica, nekem se volt ott egyik gyerek sem szülés után, és mégsem tudtam aludni....egyszerűen hiányzott nagyon....

Most örülök hogy olyan kórházban szülhetek, ahol velem lehet :) Biztos kipihentebb leszek :)

Gyógyszertári kenőcs: én is azt fogom használni, kb 3 hós koráig, ill. ha utána érzékeny lesz a bőre, akkor tovább is. Katának pl nagyon érzékeny a bőre, mégse volt semmi baja a bolti fürdetőktől :) És annyival jobb az illatuk :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


bocsika :oops:

Kép Kép
celesztina
 
 


Kiscica: Durva, amit írsz! Ezekszerint éheztették szegénykét az első éjszaka! Mikorra lett tejed, és addig cukrosvizet adtál neki?

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Celesztina, a Pneumo23-at kapta meg. Hátha nem lesz olyan sokat beteg alapon :)

Fogadott doki: Láttam én műr nem egy esetet, ahol a fogadott doki volt az aki nagy ívben le...ta anyukát. Többet is. De ettől függetlenül azért nem lesz nekem sem, mert nincs rá pénzünk. Egyszerűen nincs, és ezzel nem tudok mit csinálni. Az a kevés amit meg össze tudtunk szedni, azt inkább a babára költöttem :)

És én hiszek abban, hogy vki azért megy orvosnak, mert hivatásának érzi, és nem pénzéhségből. Lehet naív vagyok, de ilye nalapon a házidokinknak, főleg a gyerekorvosnak is kéne perkálnom, mert aztán rajta igen sok múlik....

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


[quote="bolygó"]K írta:bolygóiscica: Durva, amit írsz! Ezekszerint éheztették szegénykét az első éjszaka! Mikorra lett tejed, és addig cukrosvizet adtál neki?


Nem tudom, h milyen volt az első éjszakája, mert hajnal 6kor mikor betolták, akkor aludt még, meg szinte egész nap.
Előtejem már szülés előtt is volt, de szülés után első éjszaka már megint ott volt a nay folt az ágyon is. Akkor kellett volna inkább már cicire rakni, és akkor nem ez lett volna belőle.
Cukros vizet az szülés utáni nap du. kapott. De a pisije második napra lett véres, szóval mint halottnak a csók, annyit ért a víz.
Az aceton szagra meg csak annyit mondott a csecsemős, h nem sok anyuka szokta megérezni...
Hát ezt is kétlem..

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Bolti fürdetők (és testápolók): vett valaki Babát? Mert nemrég óta más az illatuk. Mi azelőtt nagyon szerettük, meg azt is, hogy jó nagy flakonnal lehet kapni, és nagyon váratlanul ért, hogy megváltozott. Az újat mindannyian utáljuk -olyannyira, hogy Lau nem hajlandó azzal fürdeni

Nono: még akartam írni, de mindig kimaradt, elnézést, hogy nekem a védőnő már az első alkalommal mondta, hogy ne emelgessem Laut, amit persze lehetetlen lett volna betartani, de ha nem megy, nem megy, fontos, hogy meg tudtad oldani a helyzetet. Vigyázz nagyon magadra! (és Lau csak 10 kg, gondolom Szonja már több lehet)

Kép Kép
celesztina
 
 


Ma már másodszor enyém a laptető :)

Pedig nem is írtam olyan sokat :)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?