Új privát üzeneted érkezett!

Kata! Az az érdekes, hogy nekem eddig sose fájt, csak most kezdődött.... :roll: Te kézi mellszívóval fejted ki a csomót, ugye,nem kézzel? És előtte kimasszírosztad, vagy a fejés maga kilazította?? Az a baj, hogy nekem ez a csomó (meg az előző is ilyen volt) a fél mellemre kiterjed, úgyhogy nem leszünk túl jóban ha marad, az biztos... :?

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Kata,na mi volt?Felhívtad a dokid?

Rana,nekem majdnem két hónapig fájt a szopi,igaz azért,mert Balázs rosszul vette be a cicit.Aztán jó lett.A csomód fáj is?Én szopi közben szoktam maszírozni az ilyen csomókat,gyerek szívja közben,szerintem így a leghatásosabb.Nekem a kézi mellszívó nem jött be,amikor fejtem,akkor kézzel csináltam...na nem sokáig.
Vendég
 


Nyulasz: no felhívtam a dokit, de nem értem el. A fájások szépen elmúltak, és elaludtam. Hajnalban egy fájásra ébredtem, aztán gondoltam elmosogatok. Eleinte 20-5 majd 3 percesek voltak. Volt ami kissé erősebb volt, és meg kellett állnom a mosogatásnál - de nem vágott földhöz. Ez is tovább tartott mint 2,5 óra. De elmúlt. Lehalkítottam a telót, töltőre tettem, és mentem aludni. Aztán fél8kor ébredtem és láttam, hogy a doki többször is keresett. Hát vissza hívtam, de megint nem értem el. Aztán meg már nem volt elérhető. Gondolom pihen egy kicsit. Mindegy, úgysincs most esemény. Csak néha keményedgetek és kész! Magnéziumomat benyomtam, és pihenek az ágyban. Ma vagyunk 34+4 hetesek, épp mint Timiék, mikor megszülettek a lányok. :) Úh a holnapot, és a jövő hetet még valahogy kibírom. Vagyis lehet hogy nem, de ma nem szülök csak max délután :D terveim szerint.
Amúgy nem is látom nagy értelmét a kórházba menetnek. Szülést nem hiszem hogy indítanának, még akkor se ha két ujjnyira nyitva lenne a méhszáj. Gondolom csak max befektetnének. Főleg hogy igazán csak gyakorlatozik a méhem. Fiúk mozognak rendesen, így gondolom jól vannak. Nem vérzek, nincs magzatvíz szivárgás se nem folyt el. Sokat járok pisilni, és többször voltam egyéb ügyben, de nem jött semmi. Ez is egy jelnek tekinthető. Kiváncsi vagyok meddig húzódik el még ez a szülés beindulás. Mindenesetre most már csak arra gondolok, amit valaki itt írt, hogy egy bent töltött nap felér 2 inkubátorossal. Így minden napnak örülök :D

Majd jelentkezek, ha van valami vagy így, vagy úgy. Most viszont szurkoljatok, hogy legalább ma fél3-ig kibírjuk. Akkor jönnek haza anyumék :)

Kata
labkat
 
 

 
 

Kata!
Érzésem szerint te itt napokon belül megszülsz... :D
Hajrá, ügyesek legyetek!
vovanda
 
 


Kata! Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!

Nyulasz! Sajna több kicsi seb van a kutyuson és egy 2 cm-es szakadás, ami nem forr össze, így folyamatosan vérzik. Naponta kétszer kezelem fertőtlenítővel. Remélem tényleg hamarosan jobban
lesz.
Köszi a jókívánságokat!

Kép
tigriske1978
 
 


Timi! A lányok dicsérete elmaradt az előzőről, nagyon helyesek!

Kép
tigriske1978
 
 


Kata!
Nagyon izgulok, nem is gondoltam már itt tartunk, remélem még húzod pár napig. Nekem semmi ilyesmi nincs, egyre jobban érzem magam, de a lányaim 1 héttel kisebbek mint a naptár szerint te pedig mondtad, hogy a fiúk 1-2 héttel idősebbnek számítanak
Egyébként tegnap du. megszült az egyik lány a 2010 januári topikban, de nála toxémia volt magas vérnyomás, ödéma minden és már egy ideje kórházban volt

Móni
KépKép
reunion
 
 


VANDA: a próféta szóljon belőled :D

TIGRISKE: köszi a drukkot...

REUNION: hát igen, furi ez az egész. Sajna napokig eltarthat. Most délelőtt pl egy-két említésre sem méltó keményedésem volt!
Egyébként első terhességnél én sem éreztem semmit. Egy nappal szülés előtt volt pár 20perces fájásom, aztán másnap beindult! Ennyi. Csak röhögtem, mikor egy nőci mondta, hogy szerinte lentebb van a hasam, aztán mégis jól látta :D
Mindenesetre nem kímélem magamat!

Kata
labkat
 
 


Egy kis reklám:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.18 20:24-kor.
vovanda
 
 


Vanda! Nagyon jók a reklámfotók! Micsoda szemek!

Csináltam a 6 hónapos terhes pocakomról fotót:

Kép

Kép
tigriske1978
 
 


Illetve elkészül a lányok szobafalának egyik oldala:

Kép

Kép

Kép
tigriske1978
 
 


Sziasztok Mindenki!

Nemsokára díszítjük a fát, meggyújtjuk a gyertyákat és örömmel figyeljük majd, amint a gyerekek mohón bontogatják az ajándékokat.

Addig viszont még van pár hét! Nyitottam egy topikot, gyertek, ötleteljünk, készüljünk a Karácsonyra együtt! Mert biztos, hogy mindenkinek van legalább egy olyan remek ötlete, ami másoknak nem jutott eszébe.

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... t=&start=0

Üdv, és mindenkinek jó ráhangolódást, készülődést:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


TIGRISKE: Nagyon szép lett a fali dekor! Végül mégis a falra festettél??? Nagyon ügyes vagy! A pocakod pedig olyan aranyos hegyes kis pockó :)

VANDA: jó kis reklám. :D

Kata
labkat
 
 


Sziasztok!

Tigriske,nagyon ügyes vagy,nagyon jó lett a fal!!!Tényleg szép kis hegyes poci :D
A sebet a kutyin nem varrják össze?Vagy tisztulnia kell?Remélem már jobban van.

Kata,nem bírsz aludni? :lol:
Vendég
 


Tigriske: nagyon szép lett a babaszoba! Ügyes vagy!

Kata: ha valami elindulna, akkor kérem ám a helyzetjelentést, hogy tudjak közvetíteni! Izgulok ám értetek! :wink:

Képzeljétek! Mút hét csütörtökön lett intézve az anyasági és ma meg is kaptam! Nem gondoltam, hogy ilyen gyorsak lesznek!
És most már tuti biztosra mondhatom, két gyerekre 2x85500 Ft! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Köszi, jó sokat dolgoztunk a festéssel. Ezek sima kartonon temperával megfestett micimacis figurák, amit gyurmaragasztóval tettem fel a falra. A fa és a nap pedig színes kartonból lett kivágva. Ez így cserélhető ha megunják a lányok, jöhet a Vuk és a Sebaj Tóbiás. Nem egyedül csináltam, mert a Tigrist például a férjem rajzolta és festette, illetve a Nyuszit és Kangát is Ő rajzolta meg és én csak kifestettem. Viszont Mackó, Malacka és Füles az én érdemem. :lol: A szomszéd lány vágta és ragasztotta a fát és a napot. Ő iparművész.
A kutyust nem varrták össze mivel tisztulnia kell a sebnek. Reggel voltunk a dokinál és kezdenek elhalni a szövetek neki, így biztos, hogy még jó néhány szuri vár rá. Nagyon depresszív szegény, de legalább hagyja, hogy fertőtlenítsem és már eszik is.

Kép
tigriske1978
 
 


Tigris, gyönyörű ez a szoba!!! Nagggyon ügyesek vagytok.
És szép pocid van, látszik, hogy sokan feszengenek odabenn :D

Vanda, látom, Ti se aprózzátok el :lol: :lol: És hogy milyen szép két csemetéd van :shock: Különösen az a hajasbaba Réka huncut szemeivel :lol:

Kata, szurkolok, valóban a jelek már a végét jelentik, szerintem is. Karácsonykor otthon együtt :roll: :P :o


Emma fogzik. Már látszik, hogy hamarosan áttöri az inyét a fogacska. Részben ez az éjszakai műsor oka, részben meg az, hogy egy kisördög bújik bele az én nappal kisangyal lányomba :? Részleteket majd ha hagynak időt a kis zsiványok.

pusz Mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi,használtok valamit fogzásra?
Vendég
 


Sziasztok!

Kaptam Katától (Labkat) sms-t:

Kinyílt a méhszáj egy ujjnyira és a CTG is rendszeres méhösszehúzódásokat mutatott, így doki befektette. Szeretnék ha még két hétig bent maradnának a srácok. Egyébként jól vannak, méretek:
BPD 95-93
THQ 96-95
FL 70-67

Kép
tigriske1978
 
 


Hajrá Kata!!!
vovanda
 
 


Jaaaaj milyen hírekre jövök......
Egésznap uton voltam csak most olvasom hogy Katát bennfogták
Na reméljük a legjobbakat
Tigriske nagyon klassz a szoba, én sajnos csak az expon vett dekorokat tudtam feltennni a falra, de hátha egyszer nekem is lesz ilyen ihletem

Móni
KépKép
reunion
 
 


Kata!
mennek a drukkok!

Tigris!
Szuper a szoba!!Oda öröm lesz a babáknak hazatérni!!!! :lol:

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok!

Kata,ügyesen :D Nagyon drukkolunk!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Reunion, Edit! Köszi!

Újabb Kata sms:

A Mg után megint fájásai vannak, kapott tüdőérlelőt és most valami mást kap majd, hogy visszatartsák őket, mert nincs hely a PIC-en. Nincs túl jól, 3 órát aludt és fáj a feje, remeg a keze. Megírtam neki, hogy drukkolunk!

Kép
tigriske1978
 
 


Jó reggelt
Ilyen létezik, hogy azért kell visszatartani egy szülést mert nincs hely a babáknak? De ez reméljük nem megy sem a mama sem a babák rovására
nyilván nem, de ez nekem akkor is fura

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni!
Valszeg nem akarják már őket átszállítani máshova. Bár ha nem sikerül leállítani a szülést, akkor úgyis az lesz belőle, akkor pedig jobb addig vinni őket, amíg a babák bent vannak.
vovanda
 
 


Persze érthető,
ó már én is úgy szülnék, éjjel arra ébredtem hogy zakatol a hasam és nem tudom mi volt az ha az én pulzusom akkor az nagyon durva legalább 200-asnak tűnt,
gondolom a babáét meg nem érezhetem
MA megyek dokihoz, kiváncsi leszek mit mond,
meg ujra megyek az epilepszia gondozóba mert vannak rohamaim, szerintem sokat híztam és talán az is befolyásolhatja a felszívódást

Móni
KépKép
reunion
 
 


sziasztok
Kaptam papírt császárhoz, most találgat az orvos, hogy 2 vagy 3 hét múlva legyen, azt mondta megbeszéli a főnökével és holnap kell hívnom
Velem minden rendben, zárt a méhszáj a babák koponyavégűek
ja azon is gondolkodik befektessen-e és azt akarja, hogy oltassam be magam, de én nem akarom talán egyiket sem

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni!
Olyan szempontból érdemes megfontolni az oltást, hogy most még "átatod" a babáknak is, ha kibújtak, ez nem lesz meg. Ki tudja, meddig tart a járvány, hidd el, nem akarsz hónapokig bezárkózva élni a picik miatt, márpedig az újszülötteknek még nincs immunrendszerük.
Az meg a másik szempont, hogy a te immunrendszeredet tönkreteszi a terhesség (enyém még most is szar), irtó fogékony leszel minden nyavalyára. Két bébi mellett meg nem nagyon teheti meg az ember lánya, hogy beteg.

Befekvés: szerintem már most felesleges. Milyen gyakran lát a doki? És miket néz olyankor?
vovanda
 
 


Most 2 hét telt el, amióta találkoztunk, és a méhszájat nézi,
meg szívhangot,
és eddig mindig nézte UH-al hogy hogy fekszenek a lányok
De még szó sem volt CTG-ről, laborvizsgálatról, meg strptococcusról

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni! Nekem azt mondta egy orvos ismerősöm, hogy márciusban lesz még egy nagyobb járvány. Tehát Vandának nagyon igaza lehet a babák miatt. Két hét alatt átkerül a védettség.

Kép
tigriske1978
 
 


Nyulasz, Dentinox-szal kezdtünk, aztán az éjszakai műsorok miatt javasoloták a Viburkol-t. A kettőt egyszerre viszont nem szabad használni, így most csak a Viburkol kúp maradt. Napközben nincs baj, éjjel, meg ki tudja, ez e a valódi gond. Tegnap pl. reggel 6-ig aludt Emma, Míra 7-ig. Ezek a mi életünkben a boldogságot okozó dolgok :wink: :lol:

Amúgy most a plusz aggodalom Míra nem túl jó étvágya. Már ami a szilárd kaját illeti. Bezzeg az uzsonnáravaló grízes, rízses tejpépet zabálja. Normális ez a gyerek? Mi baja a finom almával, pasztinákkal...?

Oltás kérdés; ugye Ti sem tartjátok valószínűnek, hogy kedden oltattam, aznap még kaptak este anyatejet, és másnap is, aztán azóta nem szoptatok, szóval, hogy ezáltal nem valószínű, hogy védve lettek, ugye? Bár én azóta is járok velük úszni, meg voltunk Mikulás ünnepségen is. Lekopogom, de nincs semmi bajuk. Remélem, ez így is marad! Nagyon felelőtlen vagyok? Mindig mindenért parázok, emiatt most meg egyáltalán :oops: :roll:

Kata, hajrá, szurkolunk!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpilla nem az a cél hogy védve legyenek?

Na dec 28-án vagy 29-én lesz a császár ha addig nem történik semmi
végre valami biztos pont, én eredetileg is ezt beszéltem meg a lányokkal, eddig ők tartják is ehhez magukat :D
Még mindig semmi keményedés, fájás, semmi gond csak egy kis dagadás estére de az belefér

Katáról nincs hír?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Törpi!
Mi is mászkálunk, ha nagyon el akarnak kapni valamit, azt elkapják.
A dentinox meg szart se ér... Ha nagyon gáz van, kend be Panadollal az ínyüket, végső esetben adhatsz is nekik.
Enyémek most fájdalomcsillapítóval alszanak, Daninak 4, Rékának 2 foga indult be. És fél 3 óta fent vagyok, elég gáz éjszakánk volt.
vovanda
 
 


Reunion! Kata azt mondta, hogy jelentkezik ha van valami. Nem nagyon akarom zavarni a kórházban.

Kép
tigriske1978
 
 


Törpi,nem értem a kérdést :roll: Mi nem valószínű?Egyáltalán ne, szoptatsz?

Kata,drukk!

Móni,az sincs már 3 hét :shock: :D Nemsokára sok új bébink lesz :D


Nekünk megvolt a szuri,pici sírással...
Noémi 5250 gramm,és 61 cm
Balázs 7050 gramm,és 67 cm...érezhető is a külömbség.

Már Balázst alig lehet bepaszírozni a hordozóba...mi a fenét csinálunk,ha kinövi???
Vendég
 


Nyuszi, Móni, már tegnap este írtam, csak elszállt, és nem volt idegzetem megismételni. Szóval úgy tűnik, fogalmazási gondokkal küzdök, pedig még csak egy éve nem dolgozom. Mi lesz velem két év múlva? :shock: :oops:
Azt akartam kérdezni, hogy szerintetek megkapták-e a lányok a védettséget, ha csak két napig kaptak anyatejet, miután az oltást beadták nekem. Épp akkor álltam le végleg a fejéssel. De aztán időközben rájöttem arra is, hogy nem kettő, hanem 9-10 napig kaptak még tőlem tejet az oltás után. Így már nagyobb az esélye, hogy védettel lettek. Ugye? :?

Vanda, pont mondtam apának, hogy Neked biztos lesz valami használható javaslatod. És lám :P Köszönjük, újabb nyugodt éjszakánk volt. Megébredt Emma, szegénykém nem akart megnyugodni, bekentem Panadollal a foginyét, és már aludt is reggel fél 7-ig az egész család :D :D :D Mi lenne velem a tanácsaid nélkül??? :shock: :shock: :shock: na meg Editéi nélkül. Bár ő mostanság nagyon eltűnt. Minden oké, Edit? Olvasol még minket azért? Remélem nincs gond, és csak az időhiány, ami miatt kicsit el vagyunk mostanában hanyagolva :oops: :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Szerintem kaphattak ennyi idő alatt is védettséget, de én már semmiben sem vagyok biztos az oltással kapcsolatban :?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Nyulasz, nagyon nagy már Balázs :shock: És Nálatok sem kicsi a különsbség :) Hülye kérdés, de a szűkítőt már kivettétek a hordozóból? Csak mert nekem Emma 8,5kilóval anorákban még mindig belefér. Talán Ti is ki tudjátok húzni a telet.
Szuri :(

Móni, tényleg csak remélni tudom, hogy így van.

Vanda, sajnálom az éjszakát, remélem nyugodtabb idők jönnek. De milyen édesek lehetnek már fogakkal :) Olyat is hallottam, hogy kenyér héját szeretik ilyenkor rágcsálni az apróságok. Te bevetettél napközben ilyet? Vagy az én lányaimnak ez még korai lenne? Mondjuk még foguk abszolute nincsen, csak Emmáé figyelget az iny alatt hegyesen :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Sziasztok!

Néha olvaslak benneteket,meg szorítok Katának.De írni most nicns erőm.

Törpi!
Aranyos vagy,hogy hiányolsz!Köszi!
Sajna,nagyon benyaltunk valamit.Valszeg az önkormányzati Télapó bulin.Hétfőn mindhárom picur és én is belázasodtunk.Úgy tűnik,a láz már elmúlt,de még mind a 4-en szarul vagyunk.Fulldoklunk a köhögéstől,Beninek elkezdett fájni a füle,a marci meg kötőhártyás lett a szeme.Így holnap újra doki.
Közben kaptam munkát.Szerencsére csak január 4-én kell kezdenem.De azért lenne addig még egypár intéznivalóm.Csak így nem igazán megy,ezért a férjemet küldöm,ahova csak lehet.

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok!

Edit,nagyon sajnálom a betegséget :( Nehéz lehet,mert így is toppon kell lenned.Jobbulást neked is,meg a fiúknak is!Munka :D

Törpi,hát én se tudom,hogy mennyi idő alatt kapnak védettséget :roll: Esetleg a dokit kérdezd meg,hátha ő tudja.
Igen,Balázs hatalmas fiú,már 19 centit nőtt,és hát a 7 kiló sem piskóta :lol: Szűkítőt már rég kivettük :roll:

Ma 3.30-kor indult a nap,nem tudom,olyan sírva ébredt Balázs,majdnem éhenhalt.Persze Noémit is felverte,megetettem őket,4.30 óta alszanak megint,persze apa 5-kor kelt,így mire én elaludtam volna,már csipogott a telefonja,és nem is bírtam visszaaludni.

Noémi megtanult csukott szájjal sírni mikor éhes,mert betolom a szájába a cumisüveget,ha mégis kinyitja.Persze akkor mohón elkezd enni,de 10 mili után kitolja a nyelvével,és sír tovább :evil: És nem a táppal van a baj,mert tegnap direkt lefejt anyatejjel próbálkoztam,és ugyanaz a műsor.Sose lesz ez már jobb?Miért kell másfél óráig tartania egy etetésnek?Szőrnyű :evil:

Vanda,jajj,ez a fogzás :x panadolt lehet kapni kenhetőt? :roll: Direkt gyerekeknek való?Honnan tudom,hogy azért nyügi,mert a foga jön?Nyáladzani már elkezdtünk,és mindent tömünk a szánkba,de benéztem,és semmit nem látok :roll:

Rana,pocifájás végleg elmúlt?

Timi,hogy boldogulsz a lányokkal?

T-pk,Andi ti is jól vagytok?

Móni,Kata,Tigriske pocaksimi és kitartás!
Vendég
 


Törpi!
Várd meg az első fogakat a kenyérrel. Enyémek már egész ügyesen csócsálnak és kizárólag azt hajlandók megenni, amit mi is eszünk.

Nyuszi!
A sima Panadol szirupot lehet kenni az ínyükre, bőrön át is felszívódik.
vovanda
 
 


Edit!

Jobbulást neked és a fiúknak!

Kata infó: Mg infúziót kap, próbálják visszatartani a sülést, ma reggel 4-5 perces fájásai voltak, de még kitart.

Kép
tigriske1978
 
 


Nyuszi, a kis vasgyúró! :lol: Legyen is szép délceg pasi, ő már most tudatosan megtesz mindent ezért, hát felkelti anyát is éjszaka kajáért :roll: Kicsit korai volt ez a napkezdés. Tudsz egy kicsit pihenni napközben, míg alszanak a bogyók? Vagy ez Nálad is reménytelen?

Vanda, köszi!

Hát nálunk Míra is fogzésgyanús. Mintha valami éleset éreznék az inyén neki is, bár látni nem látom, mert nem engedi megnézni. Aztán lehet, hogy csak mentséget keresek a kisasszony hisztisségére :oops:
Az éjszakánk érdekes volt, 3-kor ébresztette a családot Emma. Kaptak vizet, cumit, külön szobát és időt, hogy lenyugodjanak. Apa szerint negyed óra múlva szunya volt mindkét fronton, de szerintem a miénken hamarabb, ezért emlékszik csak negyed órára. Szörnyen hangzik, de olyan fáradtak vagyunk már, hogy sírdogálás mellett is elaludtunk mindketten. Sőt, apa állítja, hogy ő még egyszer felkelt Emmához 5 körül, mert akkor viszont nagyon sírt. Kapott cumit, azonnal lenyugodott, és aludt tovább. Az igazi szégyen, hogy én erre nem ébredtem fel :oops: :oops: :oops:
Amúgy Édesem rágcsálja napközben is a cumiját, ami nem jellemző ránk, valószínű a fogacskája miatt :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Kata, nagyon drukkolunk! Nekem azt mondták a kórházban anno, hogy 72 óra a tüdőérlelő hatóideje. Ez most már megvan Katának, nem? A babák nagyok. Akkor még mindig a helyhiány miatt tartják őket vissza. :evil: Nekem egy hétig csinálták ezt, nem egy leányálom. Annyira feszítettek a csajok, hogy az NST-t (CTG) sem könnyen tűrtem magamon. Na meg a nem túl kényelmes szülőágyon való 4-5 órás fekvéseket infúzióval a karomban sem. Szegény Kata, minden együttérzésem!

Edit, jobbulást mindeannyiótoknak! Valahol sejtettem, hogy ez az oka az eltünésednek, de reméltem, hogy tévedek. Amúgy a Miki ünnepségen a főnököm nekem is benyögte, hogy a legkisebb gyereke azért nincs itt, mert nincs beoltva. Én meg érezzem magam szarul, hogy elvittem a lányokat :oops: :evil:
A melóhoz nagy-nagy gratula!!!! Manapság :shock:

Vanda, szerinted milyen gyakran kenhetem? Napi 1x, 2x? Vagy az túl gyakori?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Vanda,köszi!

Katának drukk :D

Törpi,hát ti nagyon sanszosak vagytok már a fogzásra :roll: Mi lenne,ha éjszaka,amikor így felkelnek,akkor is bekennéd panadollal?

Ja,korán kezdődött a nap,igaz majdnem egész nap alszanak azóta is,csak keveset voltak fenn,én nem feküdtem le,mert mire elaludnék,tuti valaki ébred.Akkor meg kómásabb vagyok,ha félálomból ébredek,így kitartok estig.Nem értem miért kelt Balázs,mert már régóta nem szokott.Lehet a szuri zavart be. :roll:
Vendég
 


Hát igen, a szuri be szokott néha zavarni.
Most nem fájdalmasnak hallottam a sírást, inkább hisztisnek, hogy velem most mért nem játszanak, ezért nem kentem be. Meg nem mertem, nehogy megszokja, és már ne legyen hatása. Ezért kérdeztem Vandát, hogy hányszor lehet büntetlenül :roll: kenegetni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyulasz: nekem annyira hihetetlen, hogy ennyire nem fogadják el a cumisüveget! Az enyémeknek totál mindegy, hogy cici vagy cumi-ebből is lehet bármilyen-, csak kaja jöjjön belőle.
Jól vagyunk egyébként! Múlt éjjel már volt egy 5 órás alvásunk, eddíg 4 órára voltak hitelesítve, de mintha kezdenék kitolni. Eleinte próbáltuk mi tartani a 3, majd a 4 órát szigorúan, aztán tegnap úgy döntöttünk, akkor esznek, amikor nekik jó. Így is 4 órások többnyire, de éjjel kicsit tovább bírják. :D

Ma szemészeten voltunk velük egész délelőtt, nagyon jól bírták és a szemükkel is minden rendben van.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi,ja,értem...persze az sem jó,ha megszokják a panadolt...és olyankor éjjel nem akarnak enni,vagy nem akarjátok őket eteti,hogy aludjanak?Bár ha a cumi is megoldja,akkor éhesnek sem biztos hogy éhesek.Jajj,tudnának már beszélni,legalább elmondanák.

Timi,szemészet hurrá :D
Ja,nekünk is hihetetlen,hogy nem fogadja el a cumisüveget...abból is kaja jön,dehát a cicin is megy mostanság a műsor,úgyhogy fogalmam sincs mi van.Sejtem,hogy a kanalazás sem lesz majd egyszerű :x
5 órás alvás szuper :D
Vendég
 


Katának kitartás!!

Fogzás: nálunk is esélyes a dolog...de nem látok illetve érzek még az ínyükön semmit.

Cumi: nálunk sem fogadják el a cumisüveget, nem tudom mi lenne velük, ha nem tudnám őket szoptatni.

Flóra mostanában- 2 hete :? - éjszaka újra sokszor ébred, megszoptatom és alszik is tovább. Lehet nem is éhes, csak megébred, de ha cumit nyomok a szájába, akkor azzal csak egy órát van el és újra sír, ha meg szopik -igaz van, hogy csak 2 percet, de akkor is alszik után még 2 órát.

Olvasni szoktalak titeket, csak írni nincs időm...

t-pk
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?