Új privát üzeneted érkezett!

Boni, mennek a drukkok +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :wink:

Sucer, privit olvastam. Tábliba betettelek.

Ha kész vagyok vele, akkor majd belinkelem.

Olyan jó volt ma olvasni titeket, ennyi örömteli percem már rég volt.
Szívből gratulálok még egyszer mindenkinek. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Babásodásra fel!

Jó éjt.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Jó reggelt!

értem már nem kell :cry: a mai határidőre volt képe beállítani Pirinek :lol: :roll: mondtam hogy nem nálam vannak a csodák :lol:

GYurikának jobbulást!

DAnyu remélem már jobb a hangulatod!
Vendég
 


Sziasztok,

Maryka, Boni,
sajnálom a pirit :( , de majd a köv. hónapban!

Kri,
köszönöm szépen!

Mindenkinek szép napot!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 

 
 

Angi, Annamari :D :D :D
GRATULÁLOK!!! Meséljetek, hogy érzitek magatokat!!! Ki mikor megy dokihoz?? Most biztos, hogy minden rendben lesz!!

Linus :D
Gratulálok a kis Tulipán érkezéséhez! Nagyon szépek vagytok!

Nagyon régen nem jártam erre, s nagyon jó volt olvasni a sok jó hírt!

Boni, Maryka 8)
Sajnálom :cry:

Nekem nagyon fura hónapom volt...jan 1-től 4-ig "játszott" velem, hogy megjön vagy nem...4-én megtette, majd 8-án már halvány két csíkos lett az ovu tesztem, s 9-én már erősebb, majd 10-én már megint halványabb....most vagy akkor volt pé, szúrt is a hasam rendesen, vagy nem volt ebben a hónapban...most pedig már napok óta fájdogál a hasam, de eddig semmi.....még reménykedem :roll:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Köszönöm még egyszer Mindenkinek!!!!

Beze!
Alexának nagyon boldog 1. szülinapot!!!!
Kép Kép

Maryka, Boni!
Nagyon sajnálom, hogy megjött, pedig bíztam, hogy egyszerre többen bebabásodunk. :( :( :(

Szilvi72!
Akkor neked még lehet drukkolni. Mikor nem kéne megjönnie.

Én igazából úgy tervezem, hogy febr. 16-án megyek dokihoz. Délelőtt Leventét kell felülvizsgálatra vinni, asztma miatt, s délután mennék dokihoz. Apának mondtam, hogy kérjen szabit. Még a családban nem szeretném elmondani a nagy hírt.

Panny!
Akkor hamarosan ti is újra próbálkozhattok. Hajrá!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok újra itt.
Nagyjából visszaolvastam Annamari gratulálok meg a többieknek is de neveket most nem tudok.
Nekem dec.8-án jött meg utoljára aztán jan elején 1-2 csepp vér volt de az se egy napon.Most hét közepén csináltam Lh tesztet amiből az elsőn volt 2 jól látható csík de nem egyforma erősek,aztán halványult.HCG teszt negatív.Úgyhogy jövőhéten megyek dokihoz me elegem van.Szeptemberbe voltam akkor azt mondták semmi gond most máshoz megyek máshová.Remélem helyre tudnak hozni.
Vendég
 


Sziasztok!

Annamari, de aranyos vagy, nagyon szépen köszönjük!!! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Lexinek BOLDOG 1. SZÜLINAPOT!!! :) :) :)
Egy kicsit kimozdultam itthonról. Bementem sétálni a Duna partra, és vissza felé itthon be akartam parkolni. és olyan ügyes voltam, hogy nekitolattam egy lámpának :oops: :evil: az a hülye meg kidőlt :evil:
Köszi boniko!
Ma már valamivel jobban van, remélem hamar kikeveredünk belőle.

Kép
Kép
maryka
 
 


Maryka, nagyon szépen köszönöm, nagyon aranyos vagy!

Gyurikának mi is jobbulást kívánunk!
Pirit sajnálom. :cry:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Maryka, Boni! Piri :twisted: , na majd a köv hónap lesz a miénk...:wink:

Lexinek nagyon boldog 1. szülinapot!!!
Kép

Gyurokának jobbulást!!! Képeket nem tudod kicsit nagyobban feltenni? Bár ekkorában is nagyon kis édes.

Képzeljétek, én tegnap úgy kiakadtam apára, h azt érzem nem biztos h akarok tőle még1 babát... Betétet kellett venni, mondtam neki h remélem max 2 hónapig lesz rá szükségem, válasz: mert?, mondtam h remélem addig terhes leszek, mire ő: kit érdekel? Mondtam h mondjuk engem, mire ő: hát őt nem... Aztán magyarázkodott h csak azért mondta, m én minden hónapban beleélem magam abba h ez az a hónap, és nem szabadna így beleélnem magam, majd lesz ha lesz... Van még rá idő.
Bocsi h egy kicsit rontottam a hangulatot, de muszáj volt kiadnom. Hááát, lehet h én vagyok a hülye, de nagyon kiakadtam ezen. Ma meg úgy vagyok vele, h kapja be, nem érdekel, én mindent megteszek h legyen, és le van ő tojva. Max majd egyedül nevelek 2 gyereket. (ha-ha, jó nagy szám van mi?)

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Angie!
Jaj, de jóóóóó! Gratulálok! +++++++++++

:D :D

Kép

Kép
ske
 
 


Angie
Hurrá! Hurrá!! Hurrá!!! De jó! hát ez nem semmi! Ti aztán jól összejátszottatok Annamarival! :D :D :D tényleg örülök, és azt kívánom, hogy végig a 9 hónapban ugyanilyen boldog légy, mint amilyen most vagy!!! :P :P :P :P :P

Alexának nagyon boldog 1. szülinapot kívánok!!!

Munkahely: anyám óvodájában van egy kismama, ő májusban szül, az ő helyére mehetek. Vétek lenne kihagyni úgy érzem, mivel Kevint vihetem magammal oda oviba. Ez nem egy utolsó szempont, főleg nekem, aki fülig szerelmes a kisfiába ( :oops: ), aztán onnan eljöhetek újra gyesre. (ez az én tervem...)

R.

Kép
benita76
 
 


Benita!
Ennél jobb munkahelyet nem is találhattál volna. Tényleg nagy szerencse kell ilyen álláshoz. Örülök, hogy helyben sikerült elhelyezkedni, így nincs gond az utazással. S Kevinnel együtt tudtok menni. Szuper!!!!!!
S tényleg összebeszéltünk Angievel. :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Pruci, nagyon szépen köszönjük, nagyon aranyos vagy, a kép pedig csúcs!
Hát én is kiakadtam volna, ha a férjem ezt mondja nekem. Ezt nem lehet szerintem kimagyarázni, de azért biztosan nem kell egyedül 2 picit felnevelned! Mindenesetre drukkolok, hogy már a következő hónapban se kelljen betétre költeni!!!

Benita, nagyon szépen köszönjük, nagyon aranyos vagy. A munkahelyet én se hagynám ki, ez egyszerűen fantasztikus!!! Nagyon örülök! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!

Lexinek nagyon boldog első szülinapot!!!

Kép

Kép

Kép
ske
 
 


Ske, nagyon szépen köszönjük, nagyon aranyos vagy! Tündéri a kép! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Alexa megszületett, 9 óra 42 perckor. 3300 gramm, 55 centi
Kép
Kép

Alexa 1 éves.
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sietek
Kép
ismerkedek a tortával
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze gyönyörű LExikédnek BOldog első szülinapot! :lol:
Vendég
 


Én is nagyon boldog első szülinapot kívánok Alexának!!! :lol:
Hogyan ünnepeltetek?

Pruci :shock:
Apának fura "humora" van, az biztos, de a férfiakat tényleg nehéz követni....Nálam is előfordult már, hogy azt hittem, hogy soha családbővítés, de aztán visszarendeződik a helyzet :wink:
Nektek is mennek a drukkok!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Beze :lol: Egyszerre írtunk! Nagyon szép kiscsaj :wink: s ügyesen szalad....látom már kell a barikád is :lol:

Bentita :D
Úgy látom rendben vagy lelkileg, s örülök neki! Munkához gratula! Ennél tényleg nem kell jobb......

...azért írok részletekben, mert Marcus mindig akkor talál meg, amikor két sort írnék...mindjárt keresek egy-két fotót is, ha nem baj..

Gitka :)
Tényleg érdekesen "működsz" :roll: Remélhetőleg mielöbb kiderül az oka, s indulhat a kistesó project :wink:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Boniko, Szilvia, nagyon szépen köszönjük, a dicséreteket is, nagyon aranyosak vagytok!

Szilvia, a rácsot még dec. 16-án megrendeltük, azóta is jön. :evil:
Hármasban ünnepeltünk, szüleim ugrottak át délután 1 órára. Jó volt, Lexi el is fáradt alaposan, délután alig aludt, nyűgös is volt utána.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok!
Beze, Pruci köszönjük, Gyúróka már jobban van, legalább is úgy néz ki. Hú, Alexa tényleg szép kisbaba volt, de most is nagyon CUKI!
Pruci! Ezek a férfiak néha annyira érzéketlenek tudnak lenni :roll: Én is megsértődten volna . Gondolom ezt csak úgy kimondta és csak utána gondolkodott el mi is volt az. JELLEMZŐ!!! :roll:
Néhány képet megpróbálok felrakni Gyurikáról Kép Itt még kicsi voltam...
Kép Szeret enni :) Kép Anya kedvence :) Kép Ez a jelen...

Kép
Kép
maryka
 
 


Majd az előzőleg elküldötteket is átméretezem és kinagyítva elküldöm.
JÓ ÉJT MINDENKINEK! :) Remélem nekünk is az lesz

Kép
Kép
maryka
 
 


Lexinek boldog születésnapot :)
Vendég
 


Lányok!
Nagyon szépen köszönöm! Aranyosak vagytok, hogy így együtt tudtok örülni velem/velünk (Annamarival).

Sajnálom, akiknek most megjött, de szépen párossával (vagy négyessével) lebabásodunk. Drukkolok mindenkinek!!

Lexikének boldog első születésnapot! Nagyon édes a képeken, látszik rajta, hogy nagyon tetszett neki a tortája, és alaposan meg is vizsgálta :)

A babák nagyon édesek!! Gyurika is nagyon cuki :)

Teri!
Ne akadj ki apán! Én megértem őt. A férfiak nem ciklusokban élnek, fogalmuk sincs, mit jelent egy nőnek újból és újból szembesülni a menzesszel, amikor babás akar lenni. Vannak érzékenyebb férfiak (mint a férjem), de még ők is néha ki tudnak akadni, és nem tudják kifejezni másképp, hogy nem bírják a streszt, amit mi nők nagyon tudunk fokozni, ha beleéljük magunkat. Én már megtanultam, hogy nem terhelem apát az aggodalmammal, inkább itt elmondom, kiöntöm, és ti jobban meg is értetek, mint egy férfi, legyen épp az a férjem. Biztos ő sem gondolta komolyan, csak ő abban bízik, hogy jönni fog majd az a baba, amikor akar. A történtek ellenére a férjem sokkal pozitívabb volt az utolsó pillanatig, és szerintem ezzel nagyon sok férfi így van. Ne add fel, hanem inkább nyugodj meg, próbáld megérteni őt, és bírd ki, hogy egy kicsit nem beszélsz neki testvérről. Meglátod, ő fog majd egy idő után beszélni róla :)

Boni!
Meglátod, egyszer veled is megtörténik a csoda! Én nagyon drukkolok!!!

Benita!
De jó, hogy ilyen szerencsésen alakultak a dolgok! De Kevin nem a te csoportodba megy, úgy-e? Babaprojekt akkor addig felfüggesztve?

Gitka!
Te szoptatsz még? Majd mondjad, hogy mi volt a dokinál!

Szilvia!
Elképzelhető, hogy ilyen hamar volt pé-d, valószínűleg a 10. napon valamikor napközben. Hogyhogy ilyen korán el kezdtél lh tesztelni? És tudtatok együtt lenni? Ha még nem jött meg, akkon én a helyedben csinálnék egy tesztet, mert akkor ma már 15. dpo-n van, és akkor babás vagy :) Drukkolok!!!!!!!!!!!!!

Panny!
Köszönöm, aranyos vagy!!!

Annamari!
:D :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Angie :D
Köszi :wink: írtam egy rövid privit, ha nem baj!
Te hogy vagy?? Valami tünet? MIkor mondjátok el a családnak, barátoknak?? Felfogtad egyáltalán? S ha jól számolok októberi baba lesz :roll:

Annamari :D
Akkor már biztos lesz szívhang 8) Ilyenkor cammognak a napok!

Maryka :D
Gyurika is nagyon szép kisfiú :wink: a barackevős nagyon tuti :wink:

s egy-két újabb kép:
Karácsony:
Kép
Kép
Szülinap:
Kép

Marci nem hagy tovább, talán késöbb még lesz több :lol:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni. Mi már másfél éve tervezzük a kistesót és remélem idén megérkezik hozzánk.

Próbálok visszaolvasni….
franci
 
 


Franci!
Üdv köztünk! Akkor hajrá kistesó idén :wink:

Szilvia!
Nagyon szépek vagytok! És te milyen kis csini vékony vagy! Én 3 kg plusszal kezdem a terhességet. A szeptemberi szülés után nem tudtam visszafogyni, sőt, még jött is rám 2 kg. Sajnos, semmit nem mozgok, itt ülök az irodában egész nap, utána az autóban, viszont nem eszek többet a szokásosnál. És hát mégis :evil: De majd vigyázok, hogy a nasi helyett inkább gyümölcsöt egyek, és ne szedjek fel sokat a babásodás alatt.
Válaszoltam :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Szia Franci! :D
Pruci!
Igen én is gondolkodtam ezen a témán és tényleg lehet, hogy a férjed is csalódott, és nem tudja másképp kifejezni az érzelmeit, ugye a férfiaknak ez elég nehezen megy, úgyhogy így sikerült kiadnia magából a felhalmozódott feszültséget. De ha vége a haragos időszaknak: HAJRÁ, mindent bele továbbra is. :lol: :lol: :lol:
Hűha, szilvia 72 Te nagyon jól nézel ki! Nekem nem sikerült még kb. 5 kilótól megszabadulni.

Kép
Kép
maryka
 
 


Lexinek nagyon boldog 1 születésnapot :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a fényképek!!!! Még, még, még!!!!!

Teri!
Néha én is éreztem, hogy nem kell a férjemtől gyerek, persze mikor a hormonok tomboltak, s valamin összekaptunk. Aztán szépen kibékültünk...
Meglátod neked is hamarosan meglesz a kétcsíkos teszted. :wink: :wink:

Franci!
Üdv közöttünk. Írhatnál bővebben magatokról. Hajrá kistesó!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Köszönöm a fogadtatást!
A 3 éves kisfiunknak szeretnénk a kistesót, de nagyon messze lehet, nem nagyon akar idetalálni.
1,5 éve próbáljuk összehozni. Tavaly januárban elvetéltem. Augusztusban kiderült PCO-m van, és a pajzsmirigyem is vacakol. Erre gyógyikat szedek.
Múlthéten kezdtem el szedni a Closty-t. Remélem most is segít. Gergőnél segített.
Most várom a Closty hatását. A fejem már fáj tőle, remélem lassan a hasam is fog fájni.
:wink:
franci
 
 


Franci, üdv köztünk :)
Vendég
 


Franci :)
Üdv a fedélzeten! Nem lehet egyszerű, de biztos sikerülni fog...nem tudom, de ez a PCOS egyre több helyről hallható....eddig nem volt, vagy most jöttek rá, hogy mi van mötötte :roll: - az eddig-en mondjuk az 5-10 évvel ezelöttöt értem :roll:
Gergő jár már oviba?

Köszönöm csajok a dícséretet :oops: Élőben nem érzem magam annyira soványnak, de a képeken látom én is, vagyis inkább azt,hogy iszonyat öreg vagyok, s ez nem vicc....ráncok a nyakamon, beesett kép, a cicikről ne is beszéljünk...de vhogy mégis jól érzem magam a bőrömben :roll:

Angie :) köszi :wink: :wink:
Te aztán ne beszélj kilókról, nagyon vékony, s csinos vagy, emlékszem a Szilárd fürdetős képekre 8)

Annamari - nem is írtam, hogy milyen csodásak a (már megszületett) gyermekeid! Annyira jó az összehasonlító fotósorozat :wink:
....mondjuk az előző oldalakra visszaolvasni még nem nagyon volt időm, de a képek nagyon jók!! Én is imádok nézegetni babákat, gyerekeket!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Panndi, Angie, Kri, köszönjük szépen, nagyon aranyosak vagytok!

A képdicséreteket is köszönjük, puszi érte!

Gyurika már most kész szívtipró! 8)

Szilvi, nagyon szép család vagytok, Kikiért gondolom, bolondulnak a csajok! Marcika meg tuti követni fogja! :wink:

Angie, a képen te is nagyon vékonynak tűnsz. :wink: Hogy vagy?

Én 174 centi és 55 kg vagyok.

Annamari, hogy érzed magad? Férjed mikor olvasta az e-mailt?

Franci, szia! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Hohó, micsoda hírek!!!

Annamari, angie: nagy gratula és hatalmas ölelés Nektek! Éljenek a legújabb kismamik!

beze: Alexának kicsit megkésve, de annál nagyobb szeretettel kívánunk Boldog Szülinapot!

szilvi72: szépek vagytok! Bárcsak ilyen jó alakom lenne...
Rajta vagyok a fogyókúrán!

maryka
: Gyurika huncut mosolya dönörűűű.

franci: üdv. nálunk! Izguljunk együtt!!!

pruci: biztosan alig várja már az urad is hogy pocakos legyél!!! A férfiak néha elég érdekesen - vagy ők úgy gondolják - viccesen tudnak dolgokat kifejezni...

Én pénteken megbetegedtem, úgyhogy hajrá következő hónap nekünk is! Ezen kívül náthás vagyok... Szerencsére Lillus jól van. Beírattam 3(!) bölcsibe, egyikbe csak bejutunk!

Jó éjt mindenkinek!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Sziasztok!
Mégegyszer köszönöm a fogadtatást.

Szilvi a PCO-ról 2005 óta tudok, akkor még esetleg „kísérleti” stádiumban volt, akkor egyből a Closty-t írták fel. Most már a belgyógyásztól Met-et is kaptam.
Gergő még bölcsis, 2 éves kor óta jár oda. Az oviba közölték még maradjon ott.

Évi nálatok ilyen rossz a bölcsi helyzet, hogy 3-ba is be kell íratni Lillát????
Mi lesz itt 2 év múlva, amikor minden 2 évest fel kell venni a bölcsibe?????

Helló Beze! :D
franci
 
 


Beze!
Akkor te vagy köztünk a legvékonyabb! 174cm magas és 55 kg :shock: :roll: Én 172 vagyok és 68 kg :roll: Igaz, azokon a képeken 65 kg vagyok, de akkor is hol állok én az 55 kg-tól. Biztos, nehezebbek a csontjaim, mert én 55 kg-val tutira úgy néznék ki, mint egy anorexiás :lol: Magadról dobsz képet ?

Szilvia??
Az a Szilárd fürdetős kép több mint egy éve készült. Azóta jött fel a plusz 4-5 kg :oops: :oops: Mindenki azt mondja, előnyömre vált, mert az arcom nagyon sovány, és most kitelt (viszont én nem érzem annyira jól magam a bőrömben). Na de sebaj, most majd hivatalosan is hízhatok :lol: :lol:

Annamari!
Hogy vagy kismamitárs??? Tünetek jönnek? Én este, a nap végén émelygek egy kicsit, szerintem a fáradtságtól. Napközben semmi, még a cicim sem feszül. Volt otthon még egy Clear Blue tesztem, és ma reggel azt is megcsináltam, gondoltam, ne menjen kárba :wink: Hát, az is nagyon erősen pozitív lett. Úgy örülök neki :lol: :lol: :lol:

Teri!
Na, megnyugodtál egy picit? Még haragszol apára? Olyan kis tudatlanok ezek a férfiak, és olyan ennivalóan érzelemszegények tudnak lenni hozzánk nőkhöz képest. Ne haragudj rá :) :)

Franci!
Szerintem sem régóta tudnak erről a PCO betegségről, de milyen jó, hogy kiderült, és tudják már orvosolni. Te milyen testalkatú vagy? Én úgy látom, hogy a PCOsok hajlamosak az elhízásra, egy picit erősebb a szörzetük. Nálad is vannak ezek a tünetek? Viszont van nekem egy PCO-s barátnőm, aki alig 40 kg. Mondjuk, ő mániákusan oda is figyel arra, hogy mit eszik. Ő spontán esett teherbe egy lombik terhesség elvesztése után. Drukkolok, hogy a closty segítsen. Akkor már ebben a hónapban is esélyes vagy?

Évi!
Sajnálom a megbetegedést, viszont hajrá következő hónap. Csak felveszik valahova Lillát. Majd tudósíts!

Panny???
Vendég
 


Sziasztok!Nagyon szépek a gyerkők!
Franci üdv.
Angi már nem szoptatok,csak 3 hónapig tudtam aztán a gyereket már nem érdekelte mert akárhogy próbálkozott nem jött semmi.Viszont azóta is tudok kifejni néhány cseppet.Eleinte csak hetente most már majdnem minden nap és volt h kb 5 percig is sikerült.Igaz télleg csak néhány csepp de ha benn hagyom fáj a mellem.Ezt se igazán értem.Ha így van miért csak 3 hónapig sikerült szoptatni. :cry: Remélem a többiek jobban állnak.
Vendég
 


Sziasztok!
Írtam egy jó hosszút és eltűnt :twisted:
Beze

Lexikénke Boldog 1. Születésnapot
[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1264499484.1337.gif[/img]

angie
Örülök hogy jól érzed magad. Pihenj sokat ha tudsz.

annamari
Te hogy vagy?

Maryka
Sajnálom pirit. Gyógypuszik Gyurikának.Nagyon aranyos a képeken.

Pruci
Ne haragudj rá. Néha elég sok hülyeséget beszélnek. Nálunk is mosolyszünet volt a hétvégen. De ma már szent a béke.

Franci
Üdv köztünk együtt könnyebb Hajrá kistesó.

Benita
Örülök hogy sikerült ilyen jó kis munkahelyet találni. Akkor most vártok vagy ugyan úgy dolgoztok rajta,hogy kistesó legyen?

Szilvia
Tenyleg nagyon csini vagy és látszik ,hogy jól érzed magad a bőrödben.Marcika meg már igazi szívtipró.

Lillaanyuci
Sajnálom és jobbulást neked.Mi is lekaptunk valami nyavaját. Jázmin péntek óta köhög. Én sem vagyok a toppon, de ha vissza gondolok amikor Jázmin megfogant akkor is beteg voltam.

Sucer
uh beszámolot kérünk szépen minden rendben?
Üdv
piroska


[/img]

Kép
Kép
pimpa3
 
 


Sziasztok!

Évi, sajnálom... :( Nekem is tuti megjön jövő héten, de nem baj, új hónap, új remény. :wink:
Ez a bölcsi helyzet nagyon durva! :( Nincs a közeletekben családi napközi?

Angie, nagyon örülök neked és Annamarinak, nagyon vigyázzatok a picikékre! 172-höz jó a 68. Én szopi alatt lettem ennyi, még tartom. Legdurvább pcos- hónapok alatt 75 voltam, de ezt egy enyhe ételmérgezés utáni hasmenést követően mértem. Nem tudom, mennyi lehetett előtte. :oops: Rakok majd képet, de friss nincs. Nem szeretem, ha fényképeznek. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szia Angie :wink:
nagyon halkan, s csendben, de le merem írni, hogy a ma reggeli teszt (is) kiírta, hogy várandós vagyok :lol: 1-2 héttel ezelöttre saccolta a fogantatást :roll:
Ez egy digitális clear blue teszt, sajna 24 óra után eltünik az eredmény, (azért pesze lefényképezem) ezért ma veszek sima tesztet, amibe majd még több év múlva is gyönyörködhetek (remélem)
Súly: Szilárddal mennyi ugrott fel???

Lillanyuci :)
Édes vagy, köszönöm a dícséretet :) A megbetegedés mit jelent?? mensi?? csak azért mert írtad, hogy ezen kívül náthás is vagy :roll:
A bölcsihez drukkok!! s persze jobbulást!!

FRanci :)
Akkor sajnos neked már jó nagy tapasztalatod van ezen a PCOS téren :cry: Gergő ezek szerint spontán jött, kis rásegítéssel??

Beze :)
Köszike :wink: Kikit nem érdeklik a csajok, mert nem jár sehova, csak a zene, s most hála Istennek a tanulás is elkezdte érdekelni (eddig magasról lesz....ta :oops: )rájött, hogy sehova nem tud menni, ha nem érettségizik le...itt 6+4 osztályos suli után mehetne gimibe, ami itt két éves, vagy szakmát tanulni....ő - sajnos még a +4-es részét tapossa a sulinak, mert szeretik :oops: :roll: Viszont!!! iszonyat ügyesen zenél, már tegnap meg is írta a harmadik számát, s ezért most mindent meg is tesz, szóval nagyon büszke vagyok ám az én (eddig) rossztanuló nagyfiamra...a kicsi pedig egy igazi tünemény :wink:

Tényleg kérünk képet, mert Te igazi manöken alkat lehetsz, ilyen paraméterekkel!!! :shock:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


szilvia72
Halk gratula :D

Kép
Kép
pimpa3
 
 


Szilvi!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Akkor halk gratula, és majd koccintunk, ha mindhárman voltunk orvosnál, és már látjuk, hogy minden rendben a babókkal!!!
Nagyon ügyes a nagyfiad! Milyen stílusban zenél? És már írt három számot?! Szöveget is írt hozzá, vagy csak a dallamot?
Én is megtartottam Szilárd tesztjeit, és ezt is tervezem, főleg, hogy a Szilárdéhoz képest ez kétszer olyan erős :lol: :lol:
Vendég
 


Szia Piry!
Mi újság, mesélj, hogy vagy ma! Dolgozol?
Vendég
 


Kismamiknak nagyon halk gratula!

Ha lenne PCO szak valamelyik fősulin már a "diplomámat írnám". Súlyom azóta kezd alakulni mióta szedem a Merkformint. 157 cm vagyok, most 57 kg, de 61 voltam. Ha nem ettem is híztam legalább fél kilót.
Gergő is Closty-s baba, és elsőre összejött. Február közepén kiderül használt e valamit a Closty.

Beze nálunk is csak a gyerkőc van a fényképeken, 3 éves korom óta nem szeretem ha fényképeznek.

Szilvi a nagyfiad milyen zenét játszik, és milyen hangszeren?
franci
 
 


Sziasztok :D

megjöttünk az UH-ról. A hematómám felszívódóban van, a babuci nagyon édes volt, megvan mindene, de a 12. heti UH-t a doki még nem csinálta meg, még inkább várunk egy hetet, mert ahhoz még picike. Nagyon édesen rugkapált, integetett, a doki azt mondta, hogy nem szokott ilyet mondani, de eléggé úgy tűnt, hogy van vmi a lába között, persze ez nem biztos, de 30 év tapasztalattal, azt mondta, hogy nagyon fiúnak néz ki. Persze tudom, hogy erre még azért ne vegyünk mérget, de azt mondta, csináltatunk úgyis genetikai vérvételt, így abból ez is ki fog derülni. Hát kiváncsi leszek. Azt mondta, hogy pár héten belül tudni fogjuk Very Happy . Ilangocskának ma mondjuk el, majd mesélek mit szólt. Hétfőtől mehetek dolgozni. Holnap megyek nőgyógyászati vizsgálatra, meg megbeszélni a továbbiakat. A doki szerint a veszély elhárult, de azért még csak óvatosan, vigyázzak magunkra.

Franci,
üdv köztünk! Nekem egy barátnőmről derült ki anno 7 éve, hogy PCO-s, 3 hónapra rá spontán terhes lett, azóta született mégegy kisfia, Ő is spontán :) . Nagyon drukkolok nektek!

Beze,
kicsit megkésve is nagyon boldog 1. szülinapot kívánok Lexidnek! :D. Nagyon édes Lexi apával és a tortával

Szilvi,
nagyon szép családod van és te is nagyon csini vagy! Én is hasonló paraméterekkel bírok, most vagyok 55 kiló és 170 cm. Egyelőre még nem híztam, remélem megúszom 8-9 kilóval mint anno Ilangocskával :D .

Maryka,
nagyon szép Gyurikád, jól látom, hogy zöld szemei vannak? Nagyon kis drága, büszke lehetsz rá

Piroska,
aranyos vagy, hogy érdeklődsz, fentebb leírtam a dolgokat. Képet kaptunk, de nem vmi jó, majd a jövőheti 12. heti UH-n talán többet látunk és képet is kapunk, akkor beszkennelem :) .

Angie,
erős teszt, hú de jó!!! Mikor mész dokihoz? Most kb. hányadik hétben vagy? Émelygés jó jel! Én ma reggel először nem hánytam, hallaluja!!! Maradjon is így.... :) :)

Annamari,
sikerült február 16-ra időpontot kapni a dokidhoz?

Teri,
sikerült Apával megbeszélni a dolgot? Elmúltak a viharfelhők?

Szép napot nektek és vigyázzatok magatokra!!!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


angie
Itthon vagyok Jázminnal nem soká megyünk a dokinénihez.Holnap meg a pulmonológushoz megyünk a féléves vizsgálatra.
úgyhogy csak csütörtökön megyek dolgozni nem is baj, mert ez a baci kikészit alig csináltam valamit mégis úgy érzem mintha több kilométert futottam volna.

Sucer
DE jó hírek hurrá. Várjuk,hogy fogadja Ilangocska. Amúgy Ő szokta mondagatni hogy szeretne kistestvért?

Kép
Kép
pimpa3
 
 


Sziasztok!

Én is itt vok..csak folyton lótok-futok :wink:
Tegnap Olikával kellett kontrollra menni a bronchitise miatt..közben kicsit szörcsög is..szal naponta 3-4x orrszívás :(

Beszedtük apával a gyogyikat..remélem jövő hónaptól indulhat a babaproject megint :wink:

Szilvi,neked is gratula!
Baba eső lesz októberben!!! :lol: :lol: :lol:

Kel még valakiért szorítani most?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?