Új privát üzeneted érkezett!

Babcika Kép

Kép Kép
manósziget
 
 


Jók is a bababörzék. Én már mindkét oldalól részt vettem ilyenen. Megéri kimenni...

Kép Kép
manósziget
 
 


[quote="csikipetra"]S írta:csikipetraziasztok,


Én a kismama magazinban valami áprilisi bababörzés dátumot olvastam. Lehet ,hogy többet is szerveznek így tavasszal?

Mi is akarunk menni.
8)


Na megyek ebédelni, baromi éhes vagyok mivel ma még a reggeli is kimaradt az AFP-re rohanás miatt.


Igen, két bababörze szokott lenni, az egyik a MOM park környékén, a másik a Vásárközpontban ... én az utóbbin voltam már 2szer, állítólag az a szinvonalasabb, nagyobb ... de aki jót akar magának, az odamegy nyitásra, mert 11 körül már iszonyatos tömeg van, főleg ha szép az idő !!! ... érdemes kinézni, nagyon-nagyon sok minden van (új és használt dolgok egyaránt ) ... a parkolással szokott még probléma lenni

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 

 
 

V.Andi. Tök aranyosak a barátaid. :lol: :lol:
Költői, de azért válaszolok. Muszáj lenne. Az elsődleges, hogy x milla hitellel a nyakunkon nem nagyon tehetem meg, hogy maradjak, főleg, hogy jelenleg egy szoba van kész és nem bánnám ha szeptemberig legalább a hálónk elkészülne még.
A másik, hogy nem árt a közösség, mert ha itthon dekkolok még x hónapig, akkor utána hamarabb fogok megbetegedni.
3.-ik is van, ha még hónapokig fexem tutira bálna leszek. :D :D
De ha gond lenne, gondolkodás nélkül itthon fogok maradni, mert a pici mindennél fontosabb!!!!!!!!!!!
bex13
 
 


Hát igen Manó,de szerintem csak a családi fotók-nak.Nem ?

Brumi kérem szépen a gyros husi receptjét,élek -halok egy pitás gyrosért!!!!Lehet rábeszélem az uram h vigyen el gyrosozni!!!Úgy legalább zöldség is jut belém!!!!

sutimano76
 
 


Bex,érthető!Lehet,én sem tettem volna másképp.

Manó,a külön mappa egész jól hangzik.Többiek???

Kép
v.andi
 
 


[quote="v.andi"]B írta:v.andirumi,szerencsére akkor dolgozom,amikor akarok,így igazodhatunk Lilla napirendjéhez,ha Sutinek is jó!


az szupi :) ... nekünk a fix programok H-K-SZ délelőtt vannak, de a hétfőit át lehet tenni csüt-re ... és 10 körül lenne jó (nem nagyon autózok az MO vonalán, de a fóti Corába járunk, és a Pólusig is elmerészkedek ... a kistarcsai kórházat is tudom hol van :I)

Andi: már akartam kérdezni, hogy te mivel foglalkozol, láttam a "Konyec"-es autót az egyik képeteken, filmes világban mozogtok ?

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Brumi,egy színész és modell ügynökségem van,és mi biztosítjuk a szereplőket a filmekbe.A férjem pedig felvételvezető.A konyecben együtt dolgoztunk.

Kép
v.andi
 
 


Sütimanó,

Az újságom otthon van ,de holnapra megnézem. (még azt is el tudom magamról képzelni ,hogy elnéztem valamit) :oops:

Az én főnököm egy sárkány.........pasi. de japán......és a munka az élete. Először gratulált, és toleráns volt akkor is ,amikor mondtam neki ,hogy többször kell majd mennem orvoshoz.
Hétfőn fogászaton voltam, ma AFP, holnap meg szabira kell mennem.Ez már SOK volt neki, és nem túl kedvesen és enyhe iróniával a hangjában megkérdezte, hogy "ilyen gyakran kell menni orvoshoz? "

Szóval rólam ennyit.
Ha feszkós leszek emiatt ,akkor kiíratom magam időben TP. :?

KépKép
csikipetra
 
 


Brumi, szalonban dolgozom, ott is a szervíz részen, így sok szerelő vesz körül. :D Szerencsésnek mondhatom magam, mert majdnem mindenkivel jóban vagyok és ezért is leszek kiváncsi a reakciójukra. Eddig is figyeltek rám, remélhetőleg ezek után mégjobban. :wink: Én augusztusig tervezem, de majd kiderül, hogy leszek.
bex13
 
 


BRUMI,mivel ilyenkor csak hárman leszünk,akár Nálatok is lehetne,így Lilla le tudja az otthoni játékokkal foglalni magát,de ha nem szeretnéd,akkor gondolom a pólus is jó,ott van játszóház is,vagy nagyon jó időbe,egy olyan hely ahol játszó tér is van.Nem?Én meg összeszedem Andit csömörön(persze ha el ne tévedek!! :lol:

Kép

sutimano76
 
 


[quote="v.andi"]B írta:v.andirumi,egy színész és modell ügynökségem van,és mi biztosítjuk a szereplőket a filmekbe.A férjem pedig felvételvezető.A konyecben együtt dolgoztunk.


aztaaaaaaaaaa, de izgi ... mindig valamilyen kreatív munkára vágytam, hát, nem mondom, hogy a bankos szakma annyira izgalmas lenne ... :( ... de ez van, talán majd egyszer lépek egy nagyot, és csinálok valami egészen mást !!! :)

ja, amúgy többgyerekes anyucik, ha valakit érdekel, Angliából hozok be Clarks márkájú bébi és gyerekcipőket, itt meg tudjátok nézni :

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=317881

kicsit el van hanyagolva a topic, mostanában nem nagyon foglalkoztam vele, sok cipő fel sem kerül, már azelőtt sikerül eladni :) .. egész picitől (mászó, járni tanuló cipők) a First Step cipőkön át a stabil talpú járócipőkig, fiúsban ás lányosban egyaránt

a jelenlegi kollekciót itt lehet megnézni :

www.clarks.co.uk

Nálam régebbi fazonok vannak, vadiújtól az egyszer használt újszerűn át a nagyon megkímélt használtig :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Süti!

Pesze, adok tanácsokat, bár az enyém Ch diéta, tehát konkrétan erre kell figyelnem. Én elég sok fehérjét és zsíros dolgokat eszem, gondolom férjednek meg pont ezt nem kéne. De fogyni garantáltan lehet. Szerintem folyamatos laborellenőrzés mellett csinálható ez is.

Kép
arvaerika
 
 


Andi irigy vagyok a munkád miatt,biztos érdekes lehet.

Petra,azért mert a húzott szeműek,még az a szülés előtt is a rizs földeken dolgoznak,szólj neki h ez itt már európa!!!!Boccs!
Remélem senkit ne bántottam meg.

sutimano76
 
 


Suti,érdekes,de egy idő után ez sem nyújt újat.2004-ben kezdtem alkalmazottként,és mondhatni,kinőttem magam.Most már napi rutin,ha celebekkel beszélek.Sok filmben dolgoztam,ami közönség díjas és filmszemle díjas lett.Ennél többet ebből a szakmából nem nagyon lehet kihozni.

Kép
v.andi
 
 


[quote="sutimano76"]B írta:sutimano76RUMI,mivel ilyenkor csak hárman leszünk,akár Nálatok is lehetne,így Lilla le tudja az otthoni játékokkal foglalni magát,de ha nem szeretnéd,akkor gondolom a pólus is jó,ott van játszóház is,vagy nagyon jó időbe,egy olyan hely ahol játszó tér is van.Nem?Én meg összeszedem Andit csömörön(persze ha el ne tévedek!! :lol:

Kép


Süti, Andi: akár jövő héten is, ha van kedvetek, a többit beszéljük meg priviben ... imádnám, ha ide jönnétek hozzánk ... babákkal majd úgyis sokat megyünk egymáshoz :):):)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Én most pillanatnyilag az operett és MUSICAL világába vagyok szerelmes!!!!Ha megtehetném,az összes előadást megnézném.Tavaly szept.óta tart.
-Rómeó és Júlia,
-Mágnás Miska,
-Lili bárónő,
-Szentivánéji álom,
-Abigél,
aztán jan-ba lett volna,de a vérzés miatt nem mehettem:
-A víg özvegy,
-Szépség és a szörnyeteg
Most 15-én bérlettel megyünk a Vígszínházba-Figaro házassága,majd ápr. Tündérlaki lányok.
Van még jó pár előadás,de most vissza kell fognom mgam anyagilag :(

sutimano76
 
 


Andi,nem feltétlenül a celebek miatt,mert egyrészről u.olyan emberek mint mi,hanem ahogy készül egy film,smink,stb.nekem inkább ez az érdekes.
Egyszer a Hernádi Judittal a robinsonba forgattak,hát az egy kiábrándulás volt.Én azt hittem egy tök fej csaj,erre olyan dívaként jött ment,h szívem szerint leszóltam volna.
A legérdekesebb celeb akivel taliztam a robinsonba,sőt én szolgáltam ki az a Larry Hagman (Dallas:Jockey)volt.Ő pédálul nagyon kedves és közvetlen volt.

Brumi,remélem a jövőhéten már jól leszek,mert ma görcsölgetek.Ha nem akkor 2-3 hét múlva már biztos.

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Mi is ma megyünk 15:40-re uh-ra, tessék szorítani nagyon nagyon :wink:
Nekem eddig az összes hüvelyi volt, kis mázlival ma már hasi lesz, bár végül is nem ez a lényeg, hanem, hogy minden ok legyen :wink:


Babcika, részvétem :cry:
Vendég
 


Suti,értelek.Ha egyszer úgy alakil,Időd engedi,és van kedved,akkor szívesen szólok,hogy mikor mit forgatunk,és kimegyek veled!

Boboka,csuriban kezem,lábam. :wink:

Kép
v.andi
 
 


Andi, nekem is :lol:

Megy a drukk mindannyiunknak ezerrel :)

Na megyek készülődök, egész nap olyan fejgörcsöm volt, alig tudtam valamit csinálni :evil: Pedig mióta Picike a pociban van, azóta nem is fájt a fejem.

Nagy frontok jönnek mennek :twisted: :twisted: :x :x
Vendég
 


Sziasztok Kismamik! :)

Az előbb regényt írtam, de elszállt :evil:

Andi, nem irigyellek a munkád miatt! Én némely "celebtől" a falat tudnám kaparni :S:S:S De biztos ott is vannak normálisak is :) :) :) Sóginőm is színésznő, a Bcsabai Jókai színházban, az exe is ott dolgozik, színész, rendező stb. Tavaly csinálták "A kör négyszögesítése"-t filmre, csak a mai napig nem fizették ki őket... állítólag. Pedig jó lenne, mert tartoznak nekünk 300ezerrel :?

Nálunk betegszoba van, most Vicámnak van hasmenése, Ati köhög és belázasodott ebéd utánra :? :? :? Engem is kerülget, érzem :?

Andi, Boboka megy a drukk

vicger
 
 


Petra: tikka masala recept, amit tegnap kértél: a Tescoban szoktunk venni Sherwood Spicy Tikka Masala üveges szószt ...a csirke vagy pulykamellet falatnyi kockákra vágom megmosás után ... többféle hagymát (vörös-póré-újhagyma összevágok, a vöröshagymát kb 1,5x1,5 cm-es lapokra) olivaolajon megdinsztelem, rá a husi, só, bors .... kb 10-15 percig fedő alatt puhítom, majd leveszem róla a fedőt és megsütöm, amikor már nincs alatt víz, egy kis cukort szórok rá, az a sülés közben rá fog karamellizálódni ... amikor már sercegve sül, ráöntöm a Tikka Masala szószt, és összefőzöm ... a legjobb, ha így áll pár órát, és újramelegíted ... én basmati rizst szoktam hozzá csinálni (CORA), és a són kívül gyömbérrel és kurkumával fűszerezem a rizst ... de tegnap petrezselymes riszt kívántam, az is tök jó hozzá :lol:

Süti: neked pedig a gyros ... mivel figyelnem kell az evésre legtöbbet csirke-pulykamellett készítek, de igyekszem változatosan elkészíteni :) ... a gyroshoz egy óbudai fűszeres üzletből vesszük kimérve a gyrosfűszert (ha jöttök majd megmutatom, ha gondolod, akkora szerzek neked is :) ... húst megmosom, csíkokra vágom (nem túl vékonyra), nem törlöm meg, a víz kicsit rajta marad, jobban felveszi a fűszert ... nagyobb műanyag tálba teszem, meglocsolom egy kis olivaolajjal, rá a fűszer, összekeverem, hagyom állni pár órát, jobb, ha egy egész éjjel így van lefedve ... és ezzel már csak annyi a dolog, hogy sütés előőt megsózom, belteszem egy wokba, vagy bármilyen jóminőségű teflonos serpenyőbe, és lefedve párolódik 10-15 percet, majd mint az előbb zsirjára sütőm ( az edényb plusz zsiradék már nem kell, elég, amit a húsra öntöttél, mielőtt a fűszert rátetted) ... mielőtt kész, erre is megy pici cukor, ettől isteni sült ízt kap ... zacskós zöldségre citromos-balzsamecetes-fokhagymás-olivaolajos öntet ... én pitát nem is eszem hozzá, csak a zöldségeket, meg csinálok joghurtból, tejből tejfölből egy fokhagymás öntetet, ezt locsom az egészre ... isteni, és nagyon kímélő kalória szempontból :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


bocs az elütésekért, Ati a kezemben alszik

vicger
 
 


Andi, Boboka, óóóóóóóóóóóóóriási drukk, várunk vissza benneteket a képekkel :)

Kriszti: jobbulást, nem lehet most könnyű neked ... :?

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


én is bocsi a hibákért, Lilla az ölemben szopizik :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Mennyit irtatok míg megettem a gyrosom :oops: :lol:

Brumi köszi,mindenképp kipróbálom,valamelyik nap.

Andi köszi,nagyon rendes tőled!!És sok drukk du-ra,siess az eredménnyel.
Boboka,neked is drukk,te is siess.

Kriszti gyógyulást mindenkinek!!!!

Megyek közértbe,majd utána jövök,siettet a férjem!!!

sutimano76
 
 


bibi Lilla még mindig szopik? Hű de ügyesek vagytok!!!!

Olvastam, hogy többen is érzitek már Pocaklakót kívülről is, ez tök jóóóóóóó! :) Én még nem érzem, mert hájas vagyok! :)

Andi, Bobóka, képet hozzatok ám!!!! :)

vicger
 
 


Hú, lányok, köszi a recepteket! Már mentegetem őket, hogy aztán jövő héten kipróbáljam.

Én ma mindentbele zöldséges-csirkecombfilés ragut csináltam rizzsel. Gyerkőcöm tesztel mindig, így mondhatom nagyon jól sikerült, mert egy hatalmas tányérral megevett. :lol:

Vicger: Jobbulást a gyerekeknek! Remélem te nem kapsz el semmit. Drukkolok!

Boboka: Neked is megy a drukk az UH-ra!

Suti: Ez aztán a repertoár! Én koncertrekre imádok járni a MÜPA-ba. Voltunk már népzenein, amin minden nevesebb magyar előadó fellépett, Jamie Winchester koncerten. Őt imádom! A Gödörben szokott fellépni mostanság, de férjem nincs annyira oda a koncertekért, ezért elég nehezen tudom elrángatni. Láttuk már ott Rúzsa Magdit is, hát nem tudom, hallotta-e valamelyikötök élőben, hát szerintem fenomenális hangja van. És akkor folytathatnám: Palya Bea (fiam imádja), Szalóki Ági, Muzsikás, stb.

Babcika: Sajnálom Nagyidat!

Kép

Kép
hgrita
 
 


Andi, Boboka, megy a drukk!!!!
Kriszti jobbulást nektek!

Én is gyrost akarok!!!!!!
bex13
 
 


[quote="vicger"][ írta:vicgerb]bibi Lilla még mindig szopik? Hű de ügyesek vagytok!!!!

Olvastam, hogy többen is érzitek már Pocaklakót kívülről is, ez tök jóóóóóóó! :) Én még nem érzem, mert hájas vagyok! :)

Andi, Bobóka, képet hozzatok ám!!!! :)



Igen, még szopizik, és ha rajta múlna, nem is tudom, mikor hagyná abba, de én mostmár azt érzem: elég ... kell egy kis szünet szeptemberig, Brumikát is kb 2 éves koráig szeretném szoptatni : ):):)

a férjem meglepett egy repcsijeggyel április közepére Londonba (a barátnőmnél alszom, akciós jegy, a nyaralásról már lemondtunk a gyenge forint miatt :( ... úgy vette a jegyet, hogy vihetném Lillát is, de ő nem tud jönni ... aztán abban maradtunk: Lilla itthon marad vele, és reméljük, végre abbamarad a szopizás ... csüt-ön délután megyek, hétfőn délelőtt jövök vissza ... nem tudom, hogy fogom itt hagyni a kiscsirkémet, még soha, egyetlen egy napot sem töltöttem nélküle, mióta megszületett !!!! ... de közben meg azt érzem: annyira jó lesz kicsit egyedül ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Én hamburgert kérek. Dupla hússal, egy kis sajttal, sali, uborka, hagyma, paradicsom, kecsap, mustár. Ahogy azt kell. Vagy inkább két hamburgert kérek :)
ha lehetne kólát inni, akkor kólával, jéghideg kólával... hmmmmmmmmmmmmmmm.........
Mióta Ati megfogant nem ittam kólát... pedig majd megvesztem érte. Elhatároztam, hogy ha Ati már nem szopik, akkor majd jól tele iszom magam kólával. Ati decemberben szokott le a szopiról /innen nézve valszeg Csöppke miatt/, s nekem a pozitív teszt után esett le, hogy bakkkkker, nem ittam kólát, s most megint tiltólistán van! :D :D :D :D

vicger
 
 


[quote="hgrita"]H írta:hgritaú, lányok, köszi a recepteket! Már mentegetem őket, hogy aztán jövő héten kipróbáljam.

Én ma mindentbele zöldséges-csirkecombfilés ragut csináltam rizzsel. Gyerkőcöm tesztel mindig, így mondhatom nagyon jól sikerült, mert egy hatalmas tányérral megevett. :lol:

Vicger: Jobbulást a gyerekeknek! Remélem te nem kapsz el semmit. Drukkolok!

Boboka: Neked is megy a drukk az UH-ra!

Suti: Ez aztán a repertoár! Én koncertrekre imádok járni a MÜPA-ba. Voltunk már népzenein, amin minden nevesebb magyar előadó fellépett, Jamie Winchester koncerten. Őt imádom! A Gödörben szokott fellépni mostanság, de férjem nincs annyira oda a koncertekért, ezért elég nehezen tudom elrángatni. Láttuk már ott Rúzsa Magdit is, hát nem tudom, hallotta-e valamelyikötök élőben, hát szerintem fenomenális hangja van. És akkor folytathatnám: Palya Bea (fiam imádja), Szalóki Ági, Muzsikás, stb.

Babcika: Sajnálom Nagyidat!


Rita:a Kolompos és Szalóki Ági nekünk is nagy kedvencünk :):):)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Bobóka!
Drukk a mai uhuhoz!!!

Andi!
Neked is! :lol:

Én megjártam a védőnénit. Minden ok, kicsit vérszegény vagyok, majd íratok a dokival vasat.

És hétfőn kell mennem uh-ra, mert csak azután veszik le afp-re a vért! :roll: Na mindegy, legalább látom Babákokat, csak az uhut egy iszonyat bunkó doki csinálja!

Csunyeszka!
Eltűntél mire kijöttem, volt uhud?

KépKép
zsófikukac
 
 


Bibi micsoda szuper meglepi!!!!!!!!!!! :) :) :) Biztosan nehéz lesz majd Lilla nélkül, viszont főpróbának tökéletes, nem? :) Így mikor majd Kistesóval lesztek a kórházban, nem lesz teljesen idegen a helyzet neki.
/Még a nagy 7 éves fiamat is megviseli ha nem vagyok itthon/Ati születésekor a kórházban töltött 4 nap, meg előtte az egy hét :?, abba még bele sem gondolok, hogy Ati hogyan fogja lereagálni :? /

vicger
 
 


Vicger: Ne is mondd, rám is rámtör néha a Cola ihatnék. Vagy bármi, ami szénsavas. Ezek helyettesítésére is ittam anno Andrissal nyáron a jó hideg limonádét itthon és mindenhol.

Bibi: Voltatok már koncerten? Fiam már majdnem minden Kolompos dalt énekel a CD-vel, persze a maga kispasis módján. :lol: És állandóan táncolna... Férjem egyáltalán nem muzikális, úgy hogy ezt tőlem örökölte. :wink:

Zsófi: Én évek óta szedek vasat (Ferrograd Folic). Még 3 éve terhesség alatt jött elő a vérszegénység, de mikor utána abbahagytam a szedést, megint rengeteget romlott az érték. Így reggel 3 db gyógyszerrel kezdek: vas, Elevit, pajzsmirigy. :roll:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Bibi: Micsoda meglepetés. Nagyon irigykedem ám! Én egy évig éltem Angliában (Cambridge) és majd minden hétvégén bebuszoztam Londonba. Imádom!!! :lol:

Kép

Kép
hgrita
 
 


[quote="vicger"]B írta:vicgeribi micsoda szuper meglepi!!!!!!!!!!! :) :) :) Biztosan nehéz lesz majd Lilla nélkül, viszont főpróbának tökéletes, nem? :) Így mikor majd Kistesóval lesztek a kórházban, nem lesz teljesen idegen a helyzet neki.
/Még a nagy 7 éves fiamat is megviseli ha nem vagyok itthon/Ati születésekor a kórházban töltött 4 nap, meg előtte az egy hét :?, abba még bele sem gondolok, hogy Ati hogyan fogja lereagálni :? /


igen, falat fogtam, amikor megláttam a repjegyet ... 2004-ben voltam már Londonban, azóta visszavágyódom, és ezt ő tudja ... meg azt is, hogy ha most nem megyek, akkor még 2 évig megint biztosan nem megyek ... én picurral legalább is nem utazok, Lilla 4 hós volt ,amikor pár napra Frankurtba mentünk vele rokonokhoz ... na, hazafelé, amit művelt a repcsin, azt mondtam: amíg 2 éves nem lesz, nem repülünk vele többet ... ehhez tartottunk is magunkat ... bár közben építkeztünk, így nem volt nagy dilemma, mert pénz sem volt :lol:

és igen: jó ha, kicsit ő is, én is szokjuk, hogy van élet egymás nélkül ... kórház min 3 nap, de ha császár lesz, akkor 5 :shock: ... talán ez lesz a legnehezebb az egészben, nem is a szülés, hanem hogy Lilla nem lesz velem !!!!!!!

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Bibiesbrumi!!!!!

Hú köszia receptet!!!! Jól hangzik !!!! Szerintem megyünk is Tescoba valamelyik nap, úgyis kell vennünk egy rakás macskakaját.


Én kicsit lemaradtam tegnap óta, és még nem volt erőm visszaolvasni,de szerveződik a közös tali? vagy majd később, ha már jobb idő lesz?


Süti: visszatérve az előbbi reagálásodra a japánokkal kapcsolatban: van még mit tanulniuk Európától. Lehet, hogy baromira értenek az üzlethez, de legtöbbjük emberileg egy nagy nulla.
Egy japánt kedvelek, ő is a volt munkatársam, mert szó szerint elüldözte a főnök.

Színház: Süti,nemrég néztük meg a Tündérlaki lányokat!! Nekem Halász Judit fergeteges volt. Nem is gondoltam volna, hogy ilyen jó színész


Kaja:Jó kis házi lecsót kívánok tarhonyával. De valaki írta a zsíroskenyeret lilahagymával ( ettől nekem is összefutott a nyál a számban)

Rita, ez a zöldségragus cucc is jól hangzik!! nyami

Pocaklakó:én még nem érzem, pedig ma vagyok elvileg 16 hetes.

UH: nekem a 12 hetes hüvelyi volt, de nem éreztem kellemetlennek, amit pedig a monitoron láttam az határozottan feldobott. :lol:

KépKép
csikipetra
 
 


[quote="hgrita"][ írta:hgritab]Vicger: Ne is mondd, rám is rámtör néha a Cola ihatnék. Vagy bármi, ami szénsavas. Ezek helyettesítésére is ittam anno Andrissal nyáron a jó hideg limonádét itthon és mindenhol.

Bibi: Voltatok már koncerten? Fiam már majdnem minden Kolompos dalt énekel a CD-vel, persze a maga kispasis módján. :lol: És állandóan táncolna... Férjem egyáltalán nem muzikális, úgy hogy ezt tőlem örökölte. :wink:

Zsófi: Én évek óta szedek vasat (Ferrograd Folic). Még 3 éve terhesség alatt jött elő a vérszegénység, de mikor utána abbahagytam a szedést, megint rengeteget romlott az érték. Így reggel 3 db gyógyszerrel kezdek: vas, Elevit, pajzsmirigy. :roll:


Igen, voltunk: a Kolompost nem tudja megunni, úgy rázza rá a kis pelusos popit, hogy meg kell zabálni, meg vezényel a kezével, üti az ütemet :) ... Lilla is tőlem örökölte: néptáncoltam 10 évig, ovis koromtól :)
bibiesbrumi
 
 


[quote="hgrita"]B írta:hgritaibi: Micsoda meglepetés. Nagyon irigykedem ám! Én egy évig éltem Angliában (Cambridge) és majd minden hétvégén bebuszoztam Londonba. Imádom!!! :lol:


na, én meg azért az egy évért irigyellek nagyon :):):)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Vicger: Én is meg vagyok veszve a kóláért!!

Eddig 1x volt, hogy ittam a pároméból 3 kortyot, olyan jól esett (meg mielőtt megtudtam Csokit, hát rengeteget :S)

A kávét érdekes, nem is kívánom, sőt, kifejezettem nem vágyom rá, pedig előtte ittam vagy 3-4-et naponta, jó nagy bögrével....
Hétfőn az UH után ittam hatalmas tejeskávét, az akkor nagyon jó volt.

Gyümiteát iszom mostanában (én, aki soha, azt kívánom), és Plussz tablettát, azt mondta védőnéni, az jó.

floranan
 
 


Érdekes: amúgy ki nem állom a szénsavas üdítőket, főleg a kólát ,de én is folyamatosan kívánom, mióta Brumi a pocakban van :shock: ... de jobb lesz, ha csak vízkőoldásra használjuk, azt hiszem :):):)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


De jóóó Bibi!! Imádok utazni, bárhová :)) Angliában soha nem voltam!!

Tényleg: Mikortól lehet egy bébivel utazni?? Mert nekünk megint be volt tervezve egy jó nagy út 2010 januárra, ráadásul sokan, barátok... de Csokival majd nem tudom..........

floranan
 
 


Zsófi,

Csunyeszka is zalai? Vagy környékbeli? Ő hol fog szülni?

KépKép
csikipetra
 
 


Bibi: Férjem néptáncolt 8 évig(bár a szülei mást nem engedtek, ezért csinálta :roll: ), a népzenét szereti is, csak az ilyen tömegrendezvényekre lehet nagyon nehezen rávenni.

Petra: Ne izgulj még a mocorgás miatt! Én Andrist pontosan a 16.héten éreztem először. Tisztán emlékszem, napközben otthon voltam egyedül, akkor feküdnöm kellett és épp recepteket böngésztem a net-en. Erre az egyik fényképnél akkorát rúgott, hogy nem lehetett nem rájönni ő az. És onnantól férjem is érezte.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Én Piroska málna és bodzaszörpért élek halok, pedig előtte sosem ittam.
Most meg első dolgom reggel ,hogy rohanok a konyhába ( persze csak olyan lájtosan iszom ,hogy ne legyen túl édes)

KépKép
csikipetra
 
 


Rita:igyekszem türelmes maradni, de olyan jó olvasgatni ,hogy ti már érzitek!!! És irigy vagyok kicsit!! :oops:

KépKép
csikipetra
 
 


[quote="floranan"]D írta:floranane jóóó Bibi!! Imádok utazni, bárhová :)) Angliában soha nem voltam!!

Tényleg: Mikortól lehet egy bébivel utazni?? Mert nekünk megint be volt tervezve egy jó nagy út 2010 januárra, ráadásul sokan, barátok... de Csokival majd nem tudom..........


Ahogy tudsz neki útlevelet csináltatni (tehát megvannak a magyar hivatalos papírjai), onnantól lehet .... más kérdés, hogy egy pici hogy veszi, ha kimozdítod a megszokott környezetből ... vannak babák, akik jól, vannak, akik kevésbé jól ... mondom, mi 4 hónaposan megjártuk vele Frankfurtot, aztán 6 hós kora körül láttuk, hogy elég volt neki a sok utazás, besokalt (a szüleim Békéscsabán laknak, a férjem szülei Mezőkövesden, egyik sem a szomszédban van, nem mentünk minden nap, de mondjuk minden 2-3. hétvégén igen): és neki ez is sok volt ...

visszatérve a kérdéshez: annál jobb, minél kisebb szerintem, mert ha szopizik és viszonylagos nyugi veszi körül, akkor inkább az a fontos, hogy te vele legyél, te ne idegeskedj mondjuk az út miatt ne stresszeld magad, és hogy a napirendje tartva legyen (alvás-evés -fürdetés kb ugyan úgy, ahogy itthon megszokta :) ... ha ezek megvannak, 3 hós kora körül nem hiszem, hogy nagyon zavarná, hogy merre megy veletek :lol: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Floranan: A gyümölcsteát én is nagyon szeretem. Minden este azzal zárom a napot. Kávéról nem mondtam le, nekem kell a feeling. Csak váltottunk koffeinmentesre, férjem is, így legalább neki nem viszi feljebb a vérnyomását. Az Omnia szerintem nagyon finom. A múltkor doki UH után ittunk koffeinmentes capuccino-t a Mc Caféban, megbolondítva egy vaníliás fánkkal. :lol:

Kép

Kép
hgrita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?