Új privát üzeneted érkezett!

:P - ilyen, zsancy? :lol:

KépKép
hugic
 
 


Hugic:
NE aggódj nem lesz semmi baj...de ha a kórházba el is vinnéd hogy "húst nyelt a nyerek"szerintem nem mosnák csak úgy ki a gyomrát...
Én jomúltkor a hagymával jártam így simán megette...az tünt fel hogy elvonult félre és nagyon csendbe volt...de ez sajna megtörténik...hisz főzünk,én mindennap szinte pórszívózok de igy is megtalálja a koszt ...érzékük van hozzá :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Húúú de sokat aludt az én gyerekem....15perc....na uzspróba újra :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 

 
 

Sziasztok, ismét nyavajogni jöttem. Sikerült benyalnom az új influenzát,pár napon belül ápolgathatom majd az egész családot. Bezzeg engem senki sem ápolgat :( Pocsék strapás kórság, úgy fájnak a végtagjaim, alig tudom magam kivonszolni a konyhába teát főzni :( De legalább az oltani-nem oltani dilemma megoldódott :?

Kép
kangu
 
 


auuu Kangu, sajnálom. honnan tudod h az új influ az?
mielőbbi jobbulást nektek!!!

KépKép
hugic
 
 


Millye, nekem felváltva is megfelelne, egy nap kádfürdő, egy nap délig alvás! :lol: :wink:

Ladmon, hogy én mekkorát nevettem a 27ft-os sóskán! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsancy, sajnálom a rosszullétet! :(

Kangu, honnan tudod hogy az új influenza? :shock:
Jobbulást Neked!
zsu83
 
 


Kangu: jaj, jobbulást!

Hátmánézzenekoda! 27 Ft az egy marék sóska!! :lol:
De megnyugtatásul közlöm, hogy vettem még egy adagot (khm... 37 Ft-ért! :D), mert kerestem receptet és aszerint 100 gramm kell belőle... Szóval így még több is van itthon... 8)

Zsancy: te most megfogtál a tojássárgájával. Nem tudok róla igazából semmit, csak, hogy jól meg kell főzni. :) Ma a védőnőm heti 1* mondta. Szóval nem szólok érte, ha többször adod, jó? :wink:

Hugic: Marcinak van egy ízlése! Szólj már neki, hogy azt marhából szokták nyersen enni! :D (Szerintem amúgy, ha leesett volna egy darab husi a földre délelőtt, azt tuti észrevetted volna! )

ladmon
 
 


Ja, és már ne zavar az alábbi mozgásforma, mert este átmászott a szobán! Négykézláb! 8)

Kép Ácsingó baba

Zsuzsi, ezt meg csak neked:

Kép BLW vagy mi a fene... :D Héjjjaaassstóól!!

ladmon
 
 


Ladmon: Ügyes Eszti baba :) Gratula!


Nekünk ma szép és nyugodt napunk volt és talán az utolsó szép idő az idén??


JÓ éjt, Andabella

Kép
Kép
andabella
 
 


Nem tudok aludni!!!! :?

DE nem baj,mikor egy ilyen kis zsivány tüneményről várnak itt fotók....Mit eszik a kis huncut?szilvát vagy gesztenyét?Mert a BLW-t én nem tudom mi :oops:

Szegény Kangu,jobbulást!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Kangu: nagyon sajnálom és mielőbbi gyógyulást kívánok! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tegnap a párom megkapta a H1N1 elleni védőoltást. Én ma szeretném beadatni vagy ha nem jön össze, akkor jövő hét elején. A héten beszéltem anyukámmal, aki az ÁNTSZ-nél mellesleg járványügyis és héten tartott nekik eligazítást az országos tisztifőorvos.
LÁNYOK! NAGYON FONTOS A VÉDŐOLTÁS!
És állítólag egyáltalán nem veszélyes (felnőttekre), viszont terheseknek és csecsemőknek nem ajánlják! És nem teljes vírus, nem is elölt, csak vírusburok van az oltóanyagban, szóval nagy valószínűséggel nem okoz tüneteket.
A másik nagyon fontos információ! Influenzás tünetek esetén Aspirint ne szedjen senki, mert acetil-szalicilsavat tartalmaz, ami késlelteti-gátolja a véralvadást. Az új influenza kapcsán meg valószínűsíthető, hogy könnyebben vezet tüdővérzéshez.
Én meg a múlt heti megfázásom alatt csomó Aspirin C-t ittam...

Na, ennyi... csak egy kis tájékoztató. Én biztos, hogy beadatom, már a 80 éves nagymamám is megkapta az oltást... :roll:

Panna
pandusika
 
 


Esztike csuda édes a Huncut mosolyával! :lol:

Panna
pandusika
 
 


jó reggelt!

Mandarinnak,Szoninak és pmónika Dórájának boldog hófordulót!

vajon mónika olvas még minket?

kangu:jobbulást nektek!++++++++++++++++!

zsancy:hogy értetted,hogy olyan volt,mintha már ezer éve nem ittál volna?nagyon szomjas voltál?nem gondoltál rá,hogy dokihoz menjél?remélem már jobban vagy!Lulu uzsonnázott?

hugic:szívesen mennék hozzád is főzni,mert imádok!valahogy nekem a főzés olyan szerelem féle...mindig is érdekeltek a kaják,imádok enni és azt még jobban szeretem,hogy főzhetek a családnak,barátoknak,akik szeretik megenni amit csinálok,nálunk szinte mindig van "potyakajás",még akkor is ha csak krumpli levest csinálok,mert azt mondják az enyémnél nincs is jobb.(régebben volt egy séf szerelmem,volt szerencsén együtt dolgozni,én pincér voltam ő a séf a panzióban ahol dolgoztunk,akkor még többet megtudtam a kajákról és rengeteget lógtam a konyhában még szabadidőmben is és segítettem,figyeltem,ha újra 14lennénk,szakácsnak mennék...)
remélem Marcikának nem lett baja!

ladmon:Esztike irtó aranyos és ügyes!mi van a járókában mellette?

remélem mindenkinél nyugis éjjel volt,nálunk Bazsi 11-kor felsírt(elfelejtettem beadni neki a chamomillát)de mire beértem már édesen aludt.

Kép
nilabali
 
 


panna:köszi az infókat!majd azért mondd el,hogy a férjed,hogyan érzi magát az oltás után!állítólag itthon nem ugyanazt a vakcinát adják,mint külföldön,hanem rosszabb minőségűt,mert az olcsóbb...nem tudom,hogy igaz lehet-e?!

millye:hétalvók,most fordultok a másik oldalatokra?

zsu:Bebe kit harapott meg azóta?

stelly:????

bogi:????

hozzám ma jön a mobilfodrász,bibibi!!!

mai menü:nekem rántott velő(hmm,de imádom,de tegnap a hentes megsúgta,hogy van és azonnal hoztam belőle!)apának paradicsomos káposzta,Bazsi spenótot eszik krumplival és husival!

Kép
nilabali
 
 


Nila: amit írtam, az az otthoni oltásokra vonatkozik. A nagymamámat már több mint 1 hete oltották és semmi. A páromnak sincs eddig semmi tünete. Igazából kicsit én is tartok tőle, de inkább mint hogy baj legyen később.... Jön a tél, az nagyon kedvez a vírusoknak és állítólag a járvány csak ezután fog igazán fellobbani...

Panna
pandusika
 
 


Mandarinnak, Szoninak és Dórának boldog hófordulót!

Zümis??? Andrea???

Panna
pandusika
 
 


Esztike nagyon édi!!! :D És gratula neki a mászáshoz, úgylátszik megijedt a határidőtől. :wink: Én megértem őt, én is mindig mindent csak az utolsó felszólításra csinálok meg. :D
[color=blue]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára elif 2009.10.09 07:30-kor.

Kép
Kép
elif
 
 


panna:jó,hogy mondod.én még mindig bizonytalan vagyok...Bazsi biztosan nem kapja meg,rajtunk meg még gondolkodom,meg várom a dokink véleményét.azért az bíztató,hogy a mamád jól van.

Kép
nilabali
 
 


Én úgy tudom, hogy nincs nagy különbség az oltóanyagok között és állítólag az otthoni is megbízható... :roll:
Az egészségügyi miniszter egyébként feljelentést tett amiatt, hogy túl sok hamis infó jelenik meg a sajtóban és ez veszélyezteti a járvány megakadályozását.

De döntse el mindenki maga. Én Hanna miatt tartottam nagyon fontosnak, hogy mi oltva legyünk. Persze elkaphatja mástól is sajna, de kisebb a valószínűsége. Ő veszélyeztetettnek számít és az ő esetükben a környezet oltását javasolják... :roll:

Panna
pandusika
 
 


Jó reggelt!

Hanna kúszásához nagoyn gratulálok, nemkülönben Esztike mászásához!!! Látjátok Lányok, nincs miért aggódni! (Azért képet kérünk ám! :wink: )

Huhh, Kangu, ez nagyon rosszul hangzik!!! Jobbulást! Biztosan az új influenza az??? :shock: :roll:

Ezek a mobilfodrászok... :D :shock: De csak képpel lehet ám jelentkezni utána (Verus ezt elmulasztotta, ejnyebejnye!!! Viszont ZOli párost nem is dícsértem, gyönyörűek!!! AZ embernek kedve támad tőlük kis korkülönbségggel gyereket szülni... :wink: )

Vinyó jobban van????

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


panna:én is Balázska miatt tartanám fontosnak,de még indig nem döntöttem,pedig kellene,mert 21nap amíg kialakul a védettség,ha jól tudom.

Kép
nilabali
 
 


http://www.nlcafe.hu/eletmod/20091009/o ... oltassunk/

most meg ezt találtam az oltásról,komolyan nincs két egyforma cikk :shock:

julcsi:tesód mit mond az oltásról?

Kép
nilabali
 
 


Panna: Remélem, még itt vagy!
Én még mindig nem vagyok meggyőzve...
A férjem megkapta a hivatalos betegtájékoztatót. (Mert őket oltani akarják - haha, a Honvédség jól bevásárolt az oltóanyagból.. Mibe, hogy szoci kezek vannak a gyártó cégben... ?)
Szóval a betegtájékoztatóban összetevőként pl. egyértelműen elölt vírus szerepel. Nem ez a fontos, hanem hogy akkor kapásból valaki félre van tájékoztatva. Vagy a beteg, vagy az ÁNTSZ... És akkor az összetétel csak egy apróság.
Honnan lehetek biztos abban, hogy a mellékhatások tekintetében nem leszünk félretájékoztatva?
Én még mindig nem-mel szavazok...
Két oltást nem nyomatok be, az tuti, amúgy meg bármelyik influt elkapva tök gáz (undoírtó egy betegség).

ladmon
 
 


Sziasztok!!

Csak nagyon gyorsan jövök,bocsi,hogy nem nagyon reagálok!!!
Megvolt a temetés és köszi a sok pozitívat a nevelőapukámnak:Megműtötték és egyenlőre jól van,de még 2hét a szövettan :cry: :cry:

Az oltással kapcsolatban valamiért én is Ladmonnal értek egyett,nem tudom én nem valószínű,hogy oltva leszek!!Valahogy túl sok nekem ez az egymásra mutogatás,majd,ha ne adja isten valakinek valami baja lesz az oltástól akkor is ez lesz!!!Na,de persze mindenki maga döntse el!!!

A babócáknak BOldog Hófordulót!!! :lol: :lol: :lol:

És gyönyörűségesek a babák egytől egyig,nem emelnék ki senkit,mert tuti kifelejteném valamelyik drágaságot!!!!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Ladmon: hát akkor nem tudom, én ezeket hallottam.... Nehéz ügy az biztos, nem is magamat féltem, hanem Hannát. Nem venném a lelkemre, ha én fertőzném meg és lenne baja tőle. :(
Amúgy tényleg minden influ más, de ez állítólag veszélyesebb... :roll: És inkább legyen fejfájásom mellékhatásként, mint hogy Hanna tőlem kapja el később...

Panna
pandusika
 
 


na látom megy a dilemma :)

mi sem oltunk / oltatunk, sztem nagy-nagy biznic ez az egész. szoci kezek - igen, bizonyára, már megint költik a pénzünket :? (bocs ladmon, bár tudom h nem vagy oltás párti, de nem sajnálom a katonáktól... csak megint lenyúlják a pénzt)
gondoljátok el, egy egész csepeli iskolán levonult a betegség és a gyerkőcik jól vannak
mi úgy próbálunk meg felkészülni, h immunerősítünk :)

na mindegy.. mindenki mást gondol és ez így van rendjén

megyek dógozni :? az több hasznot hoz 8) épp most beszéltem Andussal h kéne menni vásárolni, manómnak még nincs overállja, harisnyája oszt jövő héten ránk köszönt a tél :roll:

KépKép
hugic
 
 


Ma elcsámpázok a háziorvoshoz, kíváncsi vagyok, hogy ő mit mond...
De ha belegondoltok, hány védőoltást kaptunk már életünkben... meg eddig a babócák is... :roll:

Panna
pandusika
 
 


még egy: egyszer azt modják 40 emberen tesztelték, egyszer azt h 585-ön... a korosztály is változó, semmi nem tuti és minden bizonytalan. erre oltsuk be magunkat :?:

KépKép
hugic
 
 


ladmon! teljesen osztom az oltás-véleményed!!! Én is nem-el szavazok!!!!

Vincurival tegnap mentünk a dokihoz....időben odaértünk, hatalmas tömeg, mindenki prüszkölt össze-vissza....természetesen nem jutottunk be 4-ig, mennem keletta nagyokért, futás értük, vissza dokihoz, nagyok kocsiban, nehogy összeszedjenek valami kórságot....még nagyobb tömeg, kb. 10percet bírtunk ki, és hazajöttünk...Vinci egész jól volt, de nem a toppon...étvágya volt, láza nem, úgy voltam vele, nagy baj akkor nem lehet, még egy éjjel kibírunk, és akkor majd ma megyünk dokihoz....éjszaka kevesebb volt a kelés, tök jól aludt, kajált is éjjel még egy adag tápit, szóval nem aggódtam semmiért...hajnalban hőemelkedése lett....kezdett megin nyűgi lenni.... :(:( úgyhogy reggel első a doki volt. Megjártuk, megnyugodtam, de kár volt menni igazából, mert a doki szerint a fogzás, és egy kis felső légúti hurut...meg bizti a frontok....ott meg vigyorizott ám, és eltünt a hőemelkedés is... :):) Szóval magyarázhattam én, hogy a gyerek KO. kicsit piros a torka, úgyhogy bizti az fáj neki nagyon...valszeg ugaynaz van neki mint nekem...apa is kezdi elkapni, és már Andris is, mert már neki is fájogat a torka...hát most oldom a homeós bogyókat neki, bár ez a hülye Homeogen nagyon nem oldódik,leht össze kéne törni... és most a halixol-ról Paxirasol--ra váltunk.... :) ennyi. Most alszik.

Nekem megin nagyon rákezdett a torkom, pedig már kezdett múlni,és majd meg fulladok megin...most én fogok Halixolozni :):)
a 7végén tuti végigmegy ez a kórság az egész családon :(

rendberakom a tegnapi vacsikupit...
még nem tom mit főzök, 1re menni kell a nagyokért, lehet semmit, Vincinek van cékla-krumpi-husi fagyasztózva, majd kiengedem.

először is főzök egy jóóóó kis hársfateát, és telerakom mézzel :):)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Na mindegy.... mindenkinek magának eldöntenie... végülis mi veszélyeztettek vagyunk, mert apa kórházi dolgozó... :roll:

Úgy tűnik itt le lettünk szavazva... :cry:

Panna
pandusika
 
 


:D

Panna
pandusika
 
 


hugic! tuti biznisz az egész! én is így érzem....eleve nem adatok be seemmit még magamnak se, amiről nincs tuti infó, és tapazstalat, nemhogy a gyerekbe!Jó kis néphülyítés!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


lkverus:tényleg elég veszélyes mostanság dokihoz menni,ha még nem voltál beteg bizit az leszel tőle!azért jó,hogy én még receptért sem megyek a dokihoz,hanem havonta kijön.remélem ma jobb napotok lesz és jobbulást+++++++!

hugic:hogyan inmunerősítetek?mi extra adag c-vitamint szedünk és sok probiotikus joghurtot iszunk,olvastam még,hogy a piros bogyós gyümölcsök és abból készült igazi gyümölcstea is jó.jó munkát!

ladmon:áruld már el,hogy mi van Esztike állókájában!?

Kép
nilabali
 
 


panna:nem lettél leszavazva.....jó hallani a különféle véleményeket,könnyebb talán dönteni!bár nekem még mindig nem sikerült,de a nem felé hajlunk mi,főleg apa.

képzeljétek,leraktam Bazsit és azt hiszem elaludt egyedül....lehet,hogy megtörtént az áttörés(remélem nem kiabálom el...)

Kép
nilabali
 
 


Panna, azért a ti helyzetetek merőben más. Tényleg más oldalról kell megfontolnotok, mint nemorvos apucival...
Csak nálunk ettől az oltani/nem oltani dologtól zeng a sajtó...
Még azért Zsuzsit várjuk... :)

A spenót undorító... Soha többet...
Most cukkinit csinálok helyette.

Nila, mire gondolsz? Mert abban a járókában is van ám minden! :)
Egy csíkos kanapépárna borulásra, meg laptoptáska vállraakasztója, meg a bébitornászó lába... :D

ladmon
 
 


Verus: szerintem Vinyót a nemalvás is kikészítette aznap... De örülünk, hogy okés! :)

ladmon
 
 


Na, ma már egy kicsit jobban vagyok. Szóval az, hogy influenza a végtagfájdalmakból egyértelmű. Hogy az új típusú, az a többi tünetből valószínüsíthető. Azaz hirtelen magas láz, hasmenés-hányás. Tuti biztosat csak laborvizsgálat mondhatna(na, erre nincs 15e Ft-om), de az orvos elég határozott volt. A lázam éjszaka hidegrázással indult,kb.20-30 perc volt amíg az izomfájdalmaim-rosszullétem miatt elő tudtam kászálódni, addigra már 38,7 volt a lázam (pedig nem vagyok lázas típus....). Rögtön algopiryn-szerencse, hogy tartok itthon-, reggelre már meg is érkezett az izomfájdalmak mellé a hasmenés. De mára már tényleg jobb. Nem rogyadoznak a lábaim, a láz is elmult. Csak egy kicsit gyengécske vagyok. Az orvos szerint 3 nap alatt szokott átszaladni az embereken- na persze,ha nincs szövődménye. :roll:
A nagybosszancsnak már megy a hasa, szerintem estére beindul a buli. :( Csak azt nem tudom, hol szedhettem össze.Sehol nem jártam egyedül, mindenhol csak a gyerekekkel vagy a párommal voltam. Mégis én lettem a szerencsés nyertes :?

Kép
kangu
 
 


ladmon.nem sóska volt tegnap,vagy azóta spenótot is csináltál?
szóval kanapé párna,az lett volna a tippem!

gyermekem tényleg elaludt EGYEDÜL!

Kép
nilabali
 
 


Csajok, nem tudom végigolvasni, csakátfutottam. A tagnapi elóőadásről később, most csak annyi, mi NEM oltunk!

1 órája keltünk fel, 8 perc múlva indulunk Zsufihoz, majd jövök még!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


kangu:hú,nem túl jól hangzik :( !rátok férnek a ++++++++++!tudsz pihenni napközben?

Kép
nilabali
 
 


szaiasztok lányok! tudom eltüntünk de ne aggodjatok minden a legnagyobb rendben van. csak nincs idöm olvasni na de azért a képeket szoktam ám nézegetni :-)
nagyon jol vunk, mandarin még mindig csudafiu, bár most megint fog téma sztem mert kicsit nyüg,,de nagyon elviselhetö tehát semmi rossz. már van 2 foga alul, elöszeretettel kuszik mindenfelé, és nagyon érdekesek azok a dolgok amiket eddig ugye még nem foghatott meg. a sláger viszont azota is a maxi(kutyánk). mindig maszirozza meg a nyakörvén a bilétát fogdossa. szerintem jo haverok lesznek :-)
én is jol vok, már nem vok befordulva mint régen, nagyon jol érzem magam. csattanok a sok energiátol. egy pár kép és megigérem jövök sürübben bár olvasni tuti nem tudok.
akkor ilyen lett a mandarin:

Kép Kép

Kép
Kép
nicko
 
 


Ja, ezek után nálunk a védőoltás tutira kilőve, 1-2 hét alatt fejti ki a hatását- na ezidő alatt ez a vírus ingyen végigtiporja majd a családot :? De annyit mondhatok, hogy nem kellemes, de azért belepusztulni sem kell :roll: Meglátjuk, hogy a gyerekek hogy bírják majd a kiképzést. A gyerekorvosunk egyébként nem javasolta az oltást, de én sem nagyon erősködtem.

Kép
kangu
 
 


nicko:Mandarin is milyen nagyfiú lett!örülök,hogy jelentkeztél :D

Kép
nilabali
 
 


Hello el veszet bárányka :wink:

Nagy dilema az oltás,mindenhol mást mondanak,itt csak novemberbe lesz oltás...és csak úgy beoltatni magunkat nem tudjuk,csak ha "veszélybe "vagyunk.Azért biznyisz is van benne,hát jó hogy...szerintetek mért fújják annyira a dolgokat.Persze én parázok is,de itt nálunk eddig egy betegről tudnak,az is meggyógyult.

Mindenki lopja a pénzt nem csak a katonák..egy kicsit mennyünk odébb..na azok még többet lopnak.(katonákért,tűzoltókért,harcba megyek :D nem tudom mért ,szerintem ez a kettő a legszebb hivatás..)
(apa otthon tűzoltóskodott..lehet ezért,katona nem vót...pedig szerintem hülyeség ez hogy eltörölték...)

Nila,nem tudom mi volt velem..szerintem a rosszullét miatt éreztem szomjságott,mert olyan volt hirtelen mintha kályha mellé ültetek volna..annyira elöntött a forroság.De már jobban vagyok.
Nem akarok kötekedni de nem azt mondtad hogy 1hónapba 1x lehet spenótott ennie a gyereknek az oxi...mi tudom én mi miatt?
Mert úgy emlékszem Bazsa múlthéten is evett spenótott,vagy már lehet 8hó után ?Tényleg ne értsd félre csak nem értem...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Zsu83 igazad van!!! :D egy nap kádfürdő, egy nap délig alvás :D Jobban vagytok? :roll:

Hugic minden rendben van MArcival? :roll:

Ladmon nagyon helyes Esztike :D gratulálok a mászáshoz! Biztos a sóska megtette hatását :lol:

Andabella jól van Mesi?

Babanyul megint eltűntél! tessék jelentkezni! Boldog hófordulót Szoninak!

Nicko Boldog hófordulót Mandarinnak! Micsoda helyes legényke :D Édesek a képek! :D

Nilabali jelentem ma csak fél tízig aludtunk :D Van izomlázad? :roll:

Pandusika sajnos Zümisék megint betegek :?

Andrea17 na végre hogy írtál! Nagyon el vagy tűnve!!! :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


kangu! én sem értem, miért pont én kaptam el ezt a kórságot először, pedig én se járok sehová.....gyógyulás neked! csak megússza a család!!!!+++++++++

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Kangu: örülök, hogy jobban vagy! ++++++++++++++++++++

Nicko: jó, hogy végre jöttél! :) A választ a iwiwen nem felejtettem el... :wink:

Ebédötlet? Én tésztasalira gondoltam....

Panna
pandusika
 
 


zsancy:de bizony jól emlékszel a spenóttal kapcsolatban,de tegnap anyós adott friss spenótot és így finomabb,mint már lefagyasztva,ezért kap ma Bazsi azt,a többi meg a fagyra.rosszat csak nem teszek vele.
örülök hogy jobban vagy!

millye:csak fél 10-ig?!szegények :wink: jelentem az izomlázam már múlik....még nem láttuk a nacikat!

Kép
nilabali
 
 


Nem biztos, hogy akarom, hogy megússzák. Ez a vírus még nem olyan nagy gáz, mint esetleg egy későbbi mutálódott. Legalább túlesnének rajta,és kilakulna az immunitás mielőtt tényleg veszélyesebbé válna a vírus. Vagy ez hülyeség? :roll:

Kép
kangu
 
 


A mutálódott vírust ugyanúgy elkaphatják, pont azért mert mutálódott és a védettség csak az előző ellen alakult ki...

Panna
pandusika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?