Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

madaran, bár nem ismerlek, de az elejtetett mondatokból úgy sejtem, nehéz és hosszú út áll mögötted. Gratulálok a gyönyörű kisfiadhoz!

férfi-nő barátság: tökéletesen működik, mindegy kinek van párja és kinek nincs. Számos bizonyítékom van rá, több évtizedről.

Barti, szép ez a történet... merengek is rajta egy kicsit :)

én is flyt köv :)

(tönkrement a rövid ó betűm :evil: )
kisbogacs
 
 


Madaran: gyönyörű kisfiú! Úgy örülök nektek! :lol:



Ádám egyre stabilabban és rutinosabban áll fel. Pár napja kezdte.

1. Anya, ügyes vagyok?

Kép

2. Totty

Kép

krisz78
 
 


Csak felületesen átfutottam a termés most csak
Csörének - illetve aki még jön, mi megyünk, de 10-re biztos nem érünk oda, inkább 11-et mondok. Remélem addig maradtok.

Kép

Kép
lucus16
 
 

 
 

Luca: persze, maradunk :) csörögj, ha a közelben vagy, megkeresünk :wink:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Krisz, Ádám mindig annyira vidám a képeken! Ezt lyan jó látni :D

Kiderült a tegnap egész nap az idegeimen táncló bőgőmasinámról, hogy csak az apja hiányzott neki. Apaszerelem hazaért, és az én hisztis kislibám átváltzott angyallá... én ilyen merész fordulatot még nem láttam soha :shock: :shock: :shock:

Lemaradtam :oops: hl és mikr lesz ez a találkzó?
kisbogacs
 
 


Csajok, felébredt Saca, belenéztem a szájába. JF2-eske rendesen áttört, JF1-eske pici csücske kint, és BF1-eske is jelentősen előre haladt. Azért egyszerre 3 dolgos fogacska elég indok arra, hogy rosszul aludjon szegény drágám. Most vidám, bevágott majd' 3/4 barackot, olvas, én meg lefejtem a kötést, mert kicsi lesz rá.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Kriszti: Barti-féle csütörtökön, kérte, hogy jelezzetek, ha mentek, Lucával és Bigával a hordozóhetes programra készülünk holnap (Kesztyűgyár), http://hordozas.hu/hordozashete2009/?page_id=15 ahová persze örömmel várjuk a hozzánk csatlakozni kívánókat.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Anna gratulálok a picidhez,nagyon szép,jó egészséget Nektek!!!

csöre ha nekem jönne egyszerre 3fogam,én sem aludnék éjjel!!!! :wink:

egyébként én meg szolidaritásból növesztem a bölcsesség fogam,aminek nincs helye,úgyhogy sosem fog kijönni,és most nagyon feszül!!!! :evil:

Ádám is milyen kis huncut!örülök,hogy jót tett a tápszer váltás!!!

megjött a bilibo,amit rendeltem!tök jó!!! :wink:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Z-Kriszta: a másik Ádám váltott tápszert :wink:

Barti: mi megyünk 90%

Kriszti: Szerencsére nagyon vidám kisfiú. Az apja szerint "mosolygós alma" feje van. :lol:

krisz78
 
 


krisz örülök,hogy jót tett a tápszer váltás!!! :roll: bocsi!!!
de a mondanivalóm eleje a te Ádámodra vonatkozott!!! :wink:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


ANNA: HATALMAS GRATULA! MINDEN JÓT NEKTEK!!! :)

KépKép
peni
 
 


Csöre, köszi... valahl nagyn elveszettem a fnalat :oops:
Hlnapunk már foglalt, de Barti, hzzád csatlakznánk, ha van még szabad hely :)

Mslygós alma :D :D :D
kisbogacs
 
 


Hol lesz találkozó? Mikor? Mostmár úgy kéne alakítanom egy napot, hogy el tudjunk menni.....
Kérek szépen tájékoztatást:-)

KépKép
peni
 
 


Bartika! de jó, hogy leírtad ezt a gondolatot a boldogságról!

Enikő! kiskoromban horgoltam, kötöttem, kézimunkáztam mert tesóm felesége sokat vigyázott rám és Ő nagyon szeretett ilyeneket csinálni. Én meg mindig lelkesen tanultam az új dolgokat.
Akartam kérdezni, hogy kész lett a zakuszka? HA kell segítség vagy el kell menned valahová (akár csak kicsit fejet szellőztetni egyedül) csak szólj átugrok segíteni!

Krisz! Ádámnak tényleg mosolygós almafeje van! oylan aranyos! :lol: :lol: :lol: :lol:

Én meg sütöm rendületlenül a gofrikat de a tányér folyton üres. Kérdem Mátét hol a süti? erre mondja, hogy belement a hasába...

(és már elindult haza a párom, sikerült délben küldenie üzenetet:) úgy várom, mint a karácsonyt)
katuska79
 
 


Bartika! szerintem megyünk mi is! Priviben leírnád a címet?
katuska79
 
 


bartika, én nem igérem biztosra, attól függ, hogy alakul a reggelünk, mert én nem ébresztem fel Zillét ha nem muszáj, és ma pl. 9-kor kelt, így kb. 11-mire el tudunk indulni, úgy meg nem érdemes, de van, hogy már 1/2 8-kor kukorékol, akkor már van értelme beutaznunk, szóval csak reggel tudom, hogy megyünke-e, de azért küld el légyszi priviben a címet, köszi!

Csöre- ok megcsörgetlek, ha odaértünk! Hú mennyi fogacska, nálunk nagyon megállt, az az egy növöget, bár gondolom a többi is jön kifele, de még semmi jele.

Már 3. éjszaka, hogy Zille egyben alszik 7 órát, utána cici és még 4-et ráhúz! ezt el tudnám viselni! Mondjuk, nem tudom véletlen egybeesése-e de pont 3 napja kap este egy csep Nasivint, mert az éjszakai porrszívózás senkinek sem jó utána kész szenvedés visszaaltatni. Már tegnap lehet nem is kellett volna szerintem kapnia, ma meg nem is kap, kivi leszek hogy alszik.

Madaran - én is gratulálok, Zsiga nagyon szép baba!!

Krisz- Ádám :lol: :lol: :lol: :lol: Nem szokott megisjedni, ha elesik?
Zille eleinte felállt, aztán csak sírt, hogy nem tud visszamenni, én meg segítettem persze neki. Már féltem, hogy így marad, de hétvégén rájött, hogy kell lemászni, és már lefelé is nagyon ügyes, kis óvatos!

Én törtem már el kulcscsontomat óvodásan (leestem az óvodabuszról), , felrepedt a szemem kisikolásként (apával szánkóztunk) a kézfejemet, meg gimnazistaként gipszelték (röpplabdáztam) Hát nem tudom, a kis koriakról nincsenek nagyon emlékeim, de gimiben nem volt túl jó gipszelt kézzel, egy hónapig volt rajta, mert nem forrtt össze, a töri tanár már tudta, hogy mikor veszik le eredetileg és megvárt a dolgozat megiratásával, aztén meg kiakadt, hogy miért nem vették le!!!

Vasalás-főzés - Az első rend ruha még vasalva várta Zillét, aztán a többi már nem. :shock: :shock: :shock: Főzni hétvégén, hétközben meg rendelek!!
Erről, jut szembe, HANNA, ezer köszönet a múltkori baba kajás linkért, találtam benne egy tojás és tejmentes csokis süti receptet, nagyon fini lett, végre egy kis édességet ettem!!!

Kép

Kép
lucus16
 
 


Figyu már Lucus mit csináltok két órán keresztül ha Zille kilenckor ébred és csak 11-kor tudtok elindulni? Nekem rejtély:)
nálunk max fél óra két gyerekkel az elindulás reggel...
A süti receptet beírod a másikba?
katuska79
 
 


Láttátok a francia tejtermelőket akik elárasztották az irodaépületet tejjel??? Itt is ezt kéne....
katuska79
 
 


Aki túl sokat idegeskedik annak hoztam ezt a tablettát. Napi egy elég belőle:)

Kép
katuska79
 
 


Na jó túlzás a két óra, de másfél biztos
hát öööööö, egy negyven percet lustálkodunk az ágyban!!!, na jó ezt ki lehetne hagyni, de így indul jól a napom!!!! Öltözés pelusozás ilyesmi, aztán a reggelivel elmegy vagy fél óra firissibe készítem neki is (nekem is)! Aztán gyorsan összepakolok, nem tudom miért de mindig kipakolom a pelusos táskát, de ez nagy baromság csak sose tudom milyen idő lesz, mennyi időre megyünk, mennyi ruhát vigyek kell-e kaja.
Amúgy ez lehet körülményesnek és soknak tűnik, ha arról van szó fél óra alatt össze tudom kapni magam és Zillét is, csak azért sietni, aztán autózni, egy órát, hogy 2 óra múlva már vissza is jöjjek nem szeretnék. :shock: :wink: :wink: :)

Kép

Kép
lucus16
 
 


Jaaaa így már értem! Szóval lustálkodsz.... :lol: :lol: :lol: :lol: akkor tényleg kell ennyi idő:)
katuska79
 
 


Én is akartam ma lustálkodni de Máté rámszólt, hogy :csinámmá kakóót!!! aztán kirohant. hallom, hogy: nem jössz???? ajaa! bejött és letépte a sötétítőt....nah szóval fel lettem keltve:)
katuska79
 
 


MÁTÉ :D :D :D
kisbogacs
 
 


Sziasztok!

Krisz: megjött a levél, köszi!

Csöre: tényleg igaz a mondás, hogy más gyerekére jobban kell vigyázni, mint a sajátodra. A kisfiú szülei hogyan reagáltak a dologra?

Barti: véletlenül nem egy XIII. ker-i lelkész adott össze benneteket? Voltam a Babér u-i Szt. Mihály templomban egy esküvőn és ott ugyanezt a történetet mondta el a pap. Már épp kezdtek a gondolataim máshol járni, amikor ezt meghallottam :shock: Azt hittem, eltévedtem és nem is egy esküvőn ülök :D
Szerintem a jó házassághoz rengeteg türelem, empátia, kompromisszumkészség és bizalom kell. Szerencsére én nem panaszkodhatom, bár nincs olyan mintaférjem, mint Bartinak :lol: :lol: (kicsit lusta a drágám, ami a házimunkát illeti), azért nem cserélném el semmi pénzért :lol: :lol:

Lucus: lustálkodás, jaj az milyen jóóóóóóóóóóóóó! Sajnos engem nem hagy Bálint, ha felébred, akkor pörög, mint a búgócsiga :?

Katuska: Máté :lol: Nem tudod megtanítani kakaót csinálni? Bár lehet, hogy utána Neked lenne több munkád :roll:

Tali: sajnos nem tudunk menni, akkor kell mennünk a Madarász u-i kórházba. Talán emlékeztek, hogy Bálintnak elég régóta hőemelkedése van, hol 37,5 körüli, hol lejjebb megy, de sajnos tartósan 37,0 feletti a hője. Már voltunk vérvételen, vizeletvizsgálaton, fül.orr-gégészeten és sehol nem találtak semmit... Most még elküld a dokinéni a Madarászba, ott is nézze meg egy főorvos, hátha mond valami okosat
Jaj, már akartam írni, hogy vannak :roll:

Jaj, már akartam írni, hogy vannak DM-es kuponjaim (Nestle tejpép, Beba 2 tápszer, Beba Jó Éjszakát tápszer, Babylove ital, Pampers törlőkendő), amit én biztos nem használok el. Valakinek esetleg elpostázzam?

Edit + Bálintbaba

KépKép
bálintanyu
 
 


Szerintem mi minden taliról lemaradunk, mert nem tudok velük mozogni... :cry:

Hallottátok a H1N1 oltást? 3 fázisban történik az ingenes beadás.
1 betegek és eü-sök
2. 14 év alattiak és pedagógusok
3. CSECSEMŐKKEL EGYÜTT ÉLŐK!!

Szóval, ha a harmadik fázisig eljutnak dec-januárig, akkor még mi is be leszünk oltva.. Őszintén szólva nem tudom, hogy ennek örüljek -e vagy sem... :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Edit: a tejpép és a jó éjt tápszeres jöhet. Úgyis venni akartam. A címem a borítékon, de ha kidobtad, elküldöm priviben.

krisz78
 
 


Nofene. Eddig azt mondták a pedagógusokat nem oltják, mert ha járvány van, a sulikat bezárják. Néztem is egyet, :shock: de már megszoktam, hogy a pedagógusoknak semmi sem jár.
Mondjuk én nem fogom magam oltatni és a gyereket sem szándékozom. Ezt már kifejtettem, hogy kissé túlparáztatásnak érzem, meg kísérleti stádiumban lévő oltóanyagot nem szívesen adatok be a gyereknek.

krisz78
 
 


Edit lehet alapból magasabb a testhőmérséklete!!!

Katus Máté nem semmi csávó!!! :wink:
leszarom kapszula-anyumnál sokszor ez van!!!

reggeli lusti,az van nálunk is,csak az én drágám minden reggel már 6-kor fent van!!! :cry: órát lehet hozzá igazítani!!! :wink:

ma elég nyügik vagyunk!!!szerintem a fogzás!!!a másik oldalon is be van dagadva az ínye!szegénykém!!! :cry:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Bartika: mi mennénk de csak 11 fele tudnánk csatlakozni. Azt már késő? Meddig tart a tali?

sahli
 
 


oltás és ha én nem akarom,akkor erőszakkal beoltanak?

pedagógusok na ja,nekünk már semmi nem jár!!!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Ja igen a terhes nőket kihagytam..
Itt nálunk az egyik gyerekorvos közölte hogy ő senkinek sem hajlandó beadni az oltást...

Zéténynek boldog hófordulót kívánok!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Krisz: megvan a címed, ma v. holnap feladom. Szept. 30-ig kell beváltani, még időben meg fogod kapni!

Z-Kriszti: igen, én is gondoltam erre is, hogy alapból neki magasabb a hője, mert amúgy kiegyensúlyozott, vidám baba, éjszaka alszik szépen, bár nem túl gyors ütemben, de hízik is, szóval nem kelti egy beteg baba benyomását.

Képzeljétek, eldugult a mosogatógépünk :twisted: Ma jön a mester megszerelni, remélem nem lesz egy vagyon...

Edit + Bálintbaba

KépKép
bálintanyu
 
 


Edit! a mienk is szokott eldugulni. Hiába szűri ki a szűrő a nagyobb darabokat a gépben lévő csőbe ami az oldalánál fut és szívja fel a vizet el szokott dugulni. Ne hagyd magad átvágni mert ez nem nagy valami kitakarítani, nálunk a párom csinálja bár burkolatot nem kell leszedni mert beépített csak ki kell húzni a szekrényből. HA tuti dugulás a gond akkor a lefolyócsövet érdemes leszedni és áttisztítani ha hozzá tudtok férni!

Ó nagyon is tud kakaót csinálni csakhogy a hűtőn gyerekzár van, a kakaó meg magasan. de ha kiteszek neki mindent, simán megcsinálja. Még meg is mikrózza:) igaz kisebb disznóól van utána...
katuska79
 
 


Jaj, Edit, de jó, hogy írtad a kuponokat, én is szívesen továbbpasszolom a tápis kuponokat, ha kell valakinek :) nekem is van szept. 30-as és jövőre lejáró is.

Edit: semmi gáz nem volt, nem ez volt az első alkalom, hogy fára mászott, és nem ez volt az utolsó. A szülők úgy vannak vele, hogy bármikor megtörténhetett volna. Hát, lehet, hogy jobban kellett volna vigyázni rá, de egy 7 éves gyerek rosszul tűri, ha játék közben dirigálják, vagy fogják a kezét. Ez van. Sztem nekünk sem fogták a kezünket anno 7 éves korunkban.
Egyébként találkoztam ma a menzán a kissráccal, vidám, jól van, tényleg elég lazán éli meg a történteket, legalábbis lazábban, mint én tegnap, ez azért megnyugtató, még akkor is, ha tényleg c@rul érzem magam miatta.

Edit: ha csak dugult a mosógép, akkor lehet, hogy ki tudod dugítani. Vagy olyan helyen, ahol nem férsz hozzá?

Lusti ébredés után: emelett a peszóna mellett? :lol: :lol: :lol: :lol: Rögtön fejreáll, feláll, mászik, pakol, rámmászik, a fülembe nyálzik, meg a szemembe, szóval lusti az elképzelhetetlen :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre: a mosogatógépet apósom se tudta megcsinálni, pedig ő ezermester. Szóval ide szaki kell :cry:

Edit + Bálintbaba

KépKép
bálintanyu
 
 


Edit!
Nem, ez itt volt Zuglóban ez a lelkész... :D Gondoltam amúgy, hogy nem a saját dumája! :wink:

Sahli, dehogy késő, szerintem ha csak 1-2 órát marad az ember az is elég lesz, azért egy ekkora babának ennyi inger sok lesz hirtelen!
Mágnes! De kár! :( A múltkor hogy tudtatok jönni? Apa nem dolgozott?

Na akkor egy kis kedvcsináló kép. Kint én le szoktam tenni tökit, de délelőtt a locsoló miatt vizes még a fű (mondjuk lehet kikapcsolom ideiglenesen csütörtökre). Szóval aki kivágyik a kertbe az olyan kinti játszós gatyát adjatok a kölökre, amit nem sajnáltok ha füves, földes lesz. Jó időt mondanak.

Kép Kép

Aztán ha van valakinek és el tudja hozni nem bánnék egy kint leteríthető pokrócot, nekünk nincsen. :(

Kaját csak keveset hozzatok, múltkor sok maradt.
Katuska, küldöm a címet!
Puszi,
Barti

UI: Hanna, ti????
Vicky???????????

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Ja, Edit, mosogató, bocsi, már olvasni se... :oops: igen, az is dugult már el, fél délelőttön át mosták a szerelők. Tele volt valami barna gedvával, azt mondta a szerelő, hogy gomba. Király.

Barti: szuper a kert!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Edit! ajaj csak nehogy a szivattyúval legyen gond...sajnos nekünk cserélni kellett mert egy pici alkatrész eltört benne. Az új szivattyú kb 25 ezer lett volna de van egy mosogatógép bontó újpalotán ahol 2000.-Ft-ért vettünk egy tökéletesen működőt!

Hú BArti szuperül néz ki a játéklehetőség. Remélem itthon lesz a kocsi mert jobb szeretnék azzal menni.
katuska79
 
 


Igen Csöre nekünk is oylan trutyi volt a csőben! szerencsére ha leveszik a burkolatot az látszik is a csövekben...olyan, volt, mintha moha lett volna.
katuska79
 
 


DM-es kupont én is közprédává bocsájtom, jó hogy írtad Edit, mindig elfelejtettem én is!!

Hát Zille is indulna a dolgára de én szépen mondm neki, hogy most még pihenünk, egy ideig elvan valami rágnivalóval, aztán elindul és felébreszi apát. De én akkor se kelek ki!! Na jó hétvégén hagyom aludni akkor felkelek vele!

Na megyünk ki a jó levegőre!!

Kép

Kép
lucus16
 
 


Barti de szuper a játszótok!én is szeretnék ilyet,de ezek elég drágák!házilag meg gondolom elég sok munka és idő megcsinálni!!!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Z-Kriszti! Ez egy társas ház kertje és a gyerekes családok (5 család) dobta össze és a fiúk szerelték össze. :wink: Persze így is volt olyan vénlány itt a házban aki le akarta szavazni, merthogy rontja az ő lakásának az értékét. :evil:
Na mentem oviba, majd este jövök, addig jelentkezzenek akik jönnének.
B.

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok!

Majd visszaolvasok, most egy kérdés.
Erika, ZKriszti: azt hiszem, Ti írtátok, hogy van a gyerkőcöknek a zenélő csiga. Meg tudnátok mondani, hány olyan beledobálós forma van hozzá?
magdolnasz
 
 


Magdi, ha jól rémlik
két piros, két lila, két narancssárga, két kék, két zöld, egy feketefehér... 11... de lehet hgy csak 10
kisbogacs
 
 


Kriszti: köszi! Írtam pü-t!
Csak azért kérdeztem, mert vaterán vettem és a dobozra az van írva, hogy 13 részes. Anyum meg rámhozta a frászt, hogy hiányzik, mert 12 db kell lenni és ebben csak tíz van. Azt hittem, átvertek...
magdolnasz
 
 


Szerintem hozzászámolták a csigát is
1. talp, 2. csigaház, 3. csigafej
kisbogacs
 
 


Krisz: gyönyörű és édes Ádám!

Barti: nagyon szép a kert!

Katuska: Máté :)

Anna: gratulálok!!!

Sziszi: gyógyulást Lillának!

Peni: csodálom az erődet!!!!!

Fogacskákkal küzdőknek gyógypuszi!
magdolnasz
 
 


Mi is jelen ismét :D

Megjártuk a ringatót, csak éppen a végére értünk oda :lol: Na, de sebaj Olivéreztünk egyet, és Violával is megismerkedtünk ;) A kicsi lány nem semmi, úgy lépeget, mint aki már ezer éve ezt csinálja :shock: Mági Bencédnek lesz inspiráció ;)

Voltunk nagyi melóhelyén is, és doki néninél.
7750 gramm és 74 centi Milán manó :D

Kérdeztem dokinkat az ülésről, és hogy olyan görbének látom Milán gerincét, asszonta az ülés egy összetett dolog egyensúlyérzék, meg stb..., szóval nem gond, hogy nem ülünk még (tudtam én, de jó, hogy egy hozzáértő is megerősít :D) 1 hónap múlva megnézzük mizu, az hogy kúszik jó :roll: És megnézte nagyon lazák az ízületei, kérdezte kinek ilyen a családban... Hát ööö mondtam, hogy én kicsinek a nyakam mögé tettem a lábam, és ha nagyon muszáj a lábujjamat még ma is be tudnám kapni :oops: :roll: Szóval ha jól sejtem ez a laza ízület is az oka, hogy mi nem előzzük meg a korunkat mozgásban :D
A felső fogacska, az vszínűleg nem az, dokinéni megkaparászta, és lejött egy része annak a fehér csíknak :shock: Manót persze le kellett fogni ordított, mint akit ölnek, még utána 10 perccel is hüppögött :(

Csöre: Holnap 10-kor a Kesztyűgyárban jó, ha talizunk ;)

Barti: mi megyünk, de még BKV útvonaltervezővel megnézem, hogy jutunk el :roll:

DM kupon: Krisz a Bebákat én is viszem akkor neked ;) Akinek van fölös Milupa tápszeres, meg bármilyen tejpép, azt szívesen látjuk mi is, de nem előzünk be senkit, aki előbb kérte ;)

Peni: tudod milyen darázscsapdánk van? Egy óriási koronás keresztes az erkélyen, már 3-mat bebábozott, pedig csak ma szőtte a hálóját :shock: :lol: Bár nagyon undi, mert pont az erkély korlát közepén vert tanyát a muskátlik felett :?

Madaran: itt is szeretnék gratulálni, gyönyörű Zsigi baba ;)

Katuska: jó ez a kapszula... Ezt a képet már láttam kolléganőimnél is kiragasztva, vajon miért? :roll: :lol:

biga.csiga
 
 


Madaran: gyönyörű, gyönyörű babó!!! Gratulálok!

Ó igen, Viola a szuper helyes és okos Olivér után immár megismerhette Milánt is, akinek gyönyörű okos szemeiért eddig csak távolról epekedett :D (rögtön ki is akarta nyomni őket hirtelen felindulásból). :lol:

Kiderült, amire egyébként is gyanakodtam, hogy Viola ugyan nagyon ügyesen mászik, áll és próbál menni, de a kezével bizony sokkal ügyetlenebb még mint pl. Olivér vagy Milán. A kéz használata nem olyan látványos, mint a felállás, de bizony az is nagyon-nagyon fontos!

No, de délután el is mentem a Tescoba, és vettem rágóka 8-asokat én is- most azt rágcsáljuk folyamatosan.

Holnap irány a dokinéni- remélem, átlépjük a 6,5kg...

Zitocs (Maszatmanó anyu)



Kép

Kép
maszatmanó76
 
 


bartika vénlányok kinyalhatják!!! :lol: :lol: :wink:

magdolnasz azt hiszem 10,de holnap megszámolom pontosan,szanaszét vannak,mert még csak a csiga érdekli!!! :lol:

tesz-vesz-eltem egy sínadrágot,szerintem jó!!!mindjárt megmutizom!
http://www.teszvesz.hu/show_item.php?item=736937150

KépKép KépKép
zeteny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?