Új privát üzeneted érkezett!

Pepike!

Úgy tudok ennyi helyre járni h a nagyok oviban vannak du.4-ig Olika meg anyunál.Aztán du.megindul a hajtás ezerrel :wink:

Alízka alvái póza eszméletlen!!!:)

Szilvánusz!

Klassz az avatarod :wink:
(Dekoltázsilag én is kb.így :oops:ezt az egyet szeretem magamon... )
És persze mi is beszállunk Olikával a versenybe!! :wink:

Este jó nagy pörgés volt!!

Pumperka!

Szuperek a képek!
Na és van szó családos költözésről Ghánába??

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Laptetőről, lap aljáról lecsúsztam, de megpályázom a lapközepet! :D

Lusie! Hát, mostanában jobban alszik Luca, de még mindig párszor felsír éjszaka. Rendeltem már borostyánláncot is, hátha bejön nekünk. :D
Na, akkor én is továbbadom újra a zenés linkeket.
http://gyermek.multiply.com
http://gyermek2.multiply.com/
http://gyermek3.multiply.com/

Eszterxx! Nagyon durva ez a vizsgálat! :( Nem lehetett könnyű nektek. Nekem van egy doboz Pepti-Junior gyógytápom - Étel allergiában és intoleranciában szenvedő csecsemőknek. Nektek az nem jó? Úgy tűnik, mi azt nem használjuk el. Lucának írta fel a doki, amikor nagyon hasfájós, sírós volt. Végül meg sem bontottuk. Szívesen odaadnám.

Juditkmét!
Jó, hogy sikerült Levit bölcsibe iratni és, hogy tetszik is neki. Remélhetőleg egy kicsit te is fel tudsz majd lélegezni.

Szegény Vikó! Zsu, ha lesz időd, akkor kíváncsi lennék, hogy mi, hogy történt?

Lusie! Én meg a teszveszezésbe jöttem bele. :oops: Elég sok dolgot vettem ott, de megéri. Nagyon jó dolgokat vettem elég olcsón. C&A-nál meg érdemes a DM-es felezővel vásárolni.

Szilvánusz! Jóóóóó az avatarod! :D Mikorra lesz meg a gyerkőc szobája? Képet kérünk majd! Mi őszre terveztük, de most már tavaszra marad. Addig apa pénzt keres. :wink: Nem sokára kezd egy jó 4 hónapig tartó munkát. Nicolas Cage új filmje. 3 hét Ausztriai forgatás is lesz. :( Nehéz időszak következik. Mondjuk biztos érdekes lesz a forgatás. Boszorkányégetéses...

Igen Botinak szoktam drukkolni. Nagyon megrendített az ami történt vele. :( Nem tudom, szegényke mennyire tud helyre jönni. Mindegyik betegségből fel lehetne gyógyulni, de így, hogy 3 ilyen súlyos probléma is van...Hát, nagyon drukkolok! Olyan borzasztó a pár nappal korábbi vidám, életerős, szépséges Boti képei után belegondolni, hogy mi most a helyzet... Eléggé feldolgozhatatlan. Szegény szülők! És szegén ykicsi Boti, hogy még csak alig élt és ilyen szörnyűségeken kell átmennie. :(
Judit18! Szerintem férjemmel biztos ismeritek egymást. Elég kicsi a szakma. Bátor vagy a krémtúróval... Én nagyon nem merném adni. Sajnálom, hogy ilyen nehezen eszik Eszter, de úgy tűnik, elég neki. :)

Panny! Köszi, hogy megnézted Luca szemét! Máris megnyugodtam. :) Lucától már az én vállam is iszonyúan fáj. A legkisebb mozdulatra is kattog. És a bal kezemhez képest kb 1/3 annyit tudom mozgatni. :( Nekem is kellene masszázs!

Na, most hirtelen ennyi tellett! Betegeskedőknek jobbulást!
Sok dologra nem reagáltam, de majd még jövök!

:wink:

Niki! Jók a pocakos nosztalgia fotók! Micsoda különbségek voltak a pocakméretek közt! :D :o Édes Lillácska!

Válság: Nekünk 12 milkós svájci frankos hitelünk van... Remélem, nem gatyásodunk nagyon le tőle.

Mona! Sajnálom ezt a fránya kruppot. :(

Pumperka! Ghána fotók királyak! Imádom az ilyen egzotikus helyszíneket! Gyerkőc anyja hátán csúcs!

biribon
 
 


Fotó huncut Lucám pancsolásáról:

Kép
Kép

biribon
 
 

 
 

Biribon, hol dolgozik a férjed ? egyszer volt fönt azt hiszem róla is fotó, nem volt ismerős akkor...de igazad van, kicsi a szakma...

amúgy már leálltunk a krémtúróval én is beijedtem a sok E-től a dobozán...viszont ma belenyalt a natúr joghurtomba és nem köpte ki, nyammogott rajta kicsit...ami tök savanyú...ki érti

KépKép
judit18
 
 


Nem csak az E-k miatt. A tehéntej miatt sem adnám. Azokkal jobb még várni. 8 hónapig mindenképp.
Általában Vision Team-mel (külsősként), illetve Hevke nevű fővilágosítóval.
Nekem is sok filmes ismerősöm van. Családilag is és férjemmel is filmforgatáson ismerkedtünk meg. A Pál utcai fiúkat együtt forgattuk. Aztán általában külön filmekben dolgoztunk.

biribon
 
 


Ja, meg a cukor miatt sem adnám. Én jó ideig nem szeretnék cukrozott ételt adni Lucának. Eddig nem is kapott. Babaételekből is kizárólag olyat kap, amiben nincs hozzáadott cukor.

biribon
 
 


Én elnyomva érzem maga, mert visszagyütt a Patrícia!!! És Szilvánusz dekoltázsa miatt is!!!!!! Baszki, és mindez egy gyerek után??? Amúgy ha ilyen csöcseim és alakom lenne, csak félmeztelenül látnátok :lol: :lol: hadd irigykedjen mindenki!! Addig, amíg ezt el nem érem, addig meg marad számomra az rab nők öltözete :lol:

AAAAAAnnyi mindent akartam írni, miközben olvastam (persze-persze, most már azt sem vallhattam be, hogy halálra röhögtem magam... mert a Pati megint elnyom, brühühühühühü), de nem tudok ennyi ideig megjegyezni...

Pumperka, gyönyörűek a képek, de azért nem élnék ott...

Nekünk amúgy horror éjszakánk és napunk van...

Éjjel fél 11-kor kelt Andris és onnan 20 percneként!!!! Reggel 4kor nem tudtunk mást, elkezdtük a száját kitisztítani, hátha az fáj... mert megint teljes erővel támad nála a szájpenész... akkora krokodilkönnyek voltak, hogy ihaj, utána legalább 30 percet végigaludt...

Ma pedig az első 5 perc, amikor nincs a kezemben...

Én is kóválygok (ezt vajh igy irják???), nem is kicsit.

Majd még írok, csak épp most magamat is unom és leginkább rátok szeretnék reagálni!

Kikások, miket vettetek??? Legalább olvasni hadd olvassam!!!!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Na végre a végére jutottam az olvasásnak. Este sajna én már tévézem, vagy ... :oops: :P , vagy alszom. Legalábbis 10 után tuti, úgyhogy én este nem tudok jönni :cry:

Pumperka, a képek szuperek, de élni én is ikább itt ahol most :D

Szilvánusz, dekoltázsod....nem akármi. Én a napokban vettem észre hogy az enyém kezd ráncosodni :roll: pedig még "csak" 30 vagyok, és sosem voltam az az agyon szolizott fajta-amitől erősen ráncosodik az ember. Szóval szar ügy.

Biribon, édes Luca, barna a szeme??

Mi ma délelőtt keresztelőn voltunk, a sógornőék fia lett megkeresztelve, mi lettünk a keresztszülők.Aztán ebéd.
Csajom klasszul bírta, a kaja közben még aludt is , Peti meg rohangált, meg mászkált, főleg az asztal alatt :roll: :x
Vendég
 


Igen a kis Boti fiú jobban van, talán....

És milyen igaz Patti a mondás, amit írtál. Az ilyeneket olvasván tényleg eltörpülnek a mi gondjaink...

Eszterxx, húha, 20 percenként??? Az nagyon nem fasza. Én ha már 2-3 nál többször kel éjjel, reggelre kivagyok. Reméljük ha elmúlnak a nyűgjei, jobban alszik majd Ubulka :D
Vendég
 


Te Pumperka, a nacionalista csajnak micsoda egy hordozós klepetusa van? Nem semmi.... A többi kép is nagyon nagyon.... EGyszer elkirándulnék szívesen, majd ha mentek.. meglátogatunk, jó?


Patti, tutti Neked is jó a dekoltázsod, éppenséggel Te nem jó szögből bámulod, ott lehet a hiba!!!

Kopaszi gáthoz hogy kell menni? Egyszer boldogult lánykoromban mindenféle műegyetemistákh a Duna. De emléknek elég széééép.

Ranschburgot olvastam valamelyik nap, és nem csatlakozom a rajongóihoz.... Nem mondom, nem rossz, de nekem helyenként elég tankönyvízű, és pl. a csecsemő szociális kultúrájáról íírtak sztem messze állnak a való világtól. Nemhogy tökéletesen megismer, és rajong értem (haha, a dekoltázsért különösen, örömmel üdvözli, ha összefut vele, a nyilvános helyen szoptatás elég vicces így...) de ha kihúzom a lábam itthonról, felébred, és nyíg a felügyelő személyzetnek. És ez így volt már a harmadiktól nagy biztonsággal állíthatom. De lehet a köldökzsinórt nem sikerült rendesen elvágni? Naja, nem az apjuk tette. :lol: :lol: :lol:

potyka
 
 


Biribon, hát igen, én is tisztában vagyok a krémtúró hátrányaival, csak amikor már du 4 óra és hajnal óta semmit nem volt hajlandó megenni a gyerek akkor kicsit átértékeli a nézeteit ....

Potyka, miért mit ír a szociális kulturájáról??
neked egyébként hogy van időd olvasni ???

Eszterxx, ennyire fáj a szájpenész? és hogyan kell kitisztíani?
szegény Andris!

te hányban születtél? csak mert írtad a Városmajort, hogy első évfolyam voltál

KépKép
judit18
 
 


1974 :cry: :cry: :cry: Amikor 2.-sok voltunk a Táncsicsban, akkor nyitott a Városmajor, engem meg kirúgtak a Táncsicsból rá pár hónapra (khmmm, khmmmm.... ezzel nem fogok dicsekedni a gyereknek) és akkor felfelé bukva mehettem az elit Városmajorba...

Judit, én megértelek, van az az állapot, amikor már szárított lótúrót is adnék, ha azzal végre kibékélne...

A szájpenész állítólag olyan, mintha az ember egész szájában afták lennének, a gomba alatt tök be van gyulladva... na, erre ezt citromsavval kell lemaratni, utána borax-glicerines oldattal ecsetelni. Szerintem felnőtt ember ki nem bírná... szegénynek maratás közben vérzik a szája, de állítólag ez igy jó... hát, mnajd meglátjuk...

ALUDNIIIIIII AKAROK!!!!!!!!!

Biribon, olyan cuki Luca is! Kérünk mindenkiről fotókat!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Judit, állítólag nem ismeri meg az anyját, csak hathósan. Ill. felismeri, de csak mert helyzethez köti... Na ezt kikérem magamnak. Még a tesóit is tök jól felismeri, idegenekre gyanakvón bámul. A hangokban meg vérprofi. Mikor a fiúkat altatom, akkor olvasok, szoptatok, és pihentetem a lábam. Tiszta Napoleon, nem?

potyka
 
 


ó ez a szájpenész rettenetes lehet....

a Városmajort csak azért kérdeztem mert odajárt két szintén 74es barátnőm - Lipcsey Zsófi és Wendl Viki - asszem már egyszer talin kérdeztem és mintha azt mondtad volna hogy nem de akkor fura ha te is 74... persze lehet, hogy más osztály....
én is 74 amúgy, szép év volt azér...:)

napközben sem alszik Andris? nem tudsz ledőlni kicsit?

KépKép
judit18
 
 


[quote="potyka"]J írta:potykaudit, állítólag nem ismeri meg az anyját, csak hathósan. Ill. felismeri, de csak mert helyzethez köti... Na ezt kikérem magamnak. Még a tesóit is tök jól felismeri, idegenekre gyanakvón bámul. A hangokban meg vérprofi.


Ezt én is tanusítom. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Eszterxx!
Ez a szájpenész iszonyú dúúúúúúúrva bakker. :evil: :cry: :evil:

Panny!
Semmi családi kiköltözés, pedig még az elitt angol iskolát is megmutatták, ahová a gyerekeink járhatnának. :roll:
De a férjem valószínű többször fog még menni. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Potyka: itt van útvonaltervező az Öbölhöz (alias: Kopaszi gát)

http://www.obol.hu/Megkozelithetoseg.html
linocs
 
 


Jelentem végig olvastam mindenkit..... :)

És minnyá kaptok vidijót Nóriról!!!!! :) De annnnyira lassúúúúúúúúúúúúúúúúúú

Szia Patti! Végre!!!
Szia Eszerke!

Szilvánusz! Csöcsöm enyim is ilyen, csak a hasamtól nem látszik............... Blőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő De Te baszki nagyon csinike vagy!

Na, még mindig kell nagyon sok..........



Jelentem Nóri dumagép lett! Mindent mond, de cska ő érti!

Megyek, uramparancsolóm éhes..... Csinál magának kaját, enyim a gyerek felügyelet!
Ha feltöltötte, hozom!!!!

ölelés!
Vendég
 


Nem sikerült............

Majd holnap!

Judit!
Neked akartam még, hoyg ugyeugye látod, semmi baj Esztivel!!!!!!! Pont annyit eszik, amennyi kell neki. Csak (ÉN IS ILYEN VAGYOK!!!) elkövetjük azt a hibát, hogy más babához hasonlítjuk a miénket!!!!



Megyek!
Jó éjt!
Vendég
 


Én pedig nagyon várom azt a vidijót!!!!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Képek. Ma kirándultunk:

Kép Kép
linocs
 
 


Mi is voltunk kirándulni délután, no nem messze...
A XVII. kerület határában van egy szőlős, amit már nem gondoznak, mert lakópark fog épülni a helyén :( . Hátamra vettem Zsombor puttonyomat és mentünk a napsütötte lejtőre... Időnként egy-egy szem szőlőt a puttonyomba tettem, és a jóízű cuppogás jelezte, hogy ez bizony a puttonynak tetszik...
Azután a Naplás erdőt is útba ejtettük. :wink:

Fruzska mit kezdett a fűszálakkal?

Monácska!
Holnap kérjük a vidíjjót, mert jön a szürke hétfő. :(

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Nem tudom, mit írjak. Minden kiemelt helyet -- laptető, lapalj, lapközép -- elvittetek. Ellepték a topikot a régimotorosdekoltázsharcosnagyszájúak, akik ráadásul előre megmondják, mit fogok írni róluk, így már kedvem sincs kreatívkodni. Szomorú vagyok. Talán, ha elmehetnék Ghánába vagy végre lenne némi lövésem a matekpéldákhoz, újra boldog lehetnék. Így azonban úrrá lett rajtam a bú. És még Mona mákosgubájáról is lecsúsztam, pedig itt volt a szomszédban. Ezentúl a totállúzer76 nicken leszek megtalálható.

Kép
KépKép
nebula
 
 


(Bakker és még ennek a hsz-nek is milyen izzadságszaga van.)

Kép
KépKép
nebula
 
 


Valamelyik nap én is kitettem Nortont a kertbe, két kutyasz@r közötti összekötő egyenes mértani felénél, mondván, bármerre mászik, csak szerencsés lehet, node, gyerek nem mászott, hanem azon helyben békésen legelészett....
nem gyenge a topik gyerek-felhozatala: az egyik fotoszintetizál, a másik legelészik :roll: :wink: ejha :shock:

1974? Hihi, akkor én még egy kélyes gondolat sem voltam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Először is nehari, hogy nem reagálok, csak leírom mi volt velünk, mivel sokan érdeklődtetek.

Vikó egy hete vasárnap elesett, úgy, hogy a fejét a dohányzóasztal oldallapjába ütötte be. Nem is vettem észre semmit, mert kis sírás után játszott tovább. Másnap vettem észre a dudort a jobb füle fölött. A házidoki elküldött minket a Madarászba. Akkor már tenyérnyi volt a duzzanat, vérömleny, és a doki első ráznézésre azt mondta, hogy koponyatörés. A röntgenen kiderült, hogy 10 centis törés. :shock: :shock: :shock: Persze pánikba estem, főleg, mikor közölték, hogy megfigyelésre be kell feküdni a balesettől számítva öt napra. Csináltak egy csomó vizsgálatot: röntgen, uh, fülész, szemész, ideggyógyász, de szerencsére belül nem találtak semmit.
Úgy volt, hogy pénteken délelőtt hazajöhetünk. Erre hajnalban szopi után rögtön hányt egyet. Mivel nem lehetett tudni, hogy esetleg elkapott valamit a kórházban, vagy az esés miatt van, elküldtek minket ct-re. Egész nap nem ehetett, egy infúziót kapott. Fél háromra megvolt az eredmény: negatív. :D De még egy éjszakát maradni kellett.
Éjfélkor megint hányt. (A nővértől kértem új ágyneműt, mert az én ágyamban feküdt a kicsi. Csak behajította a székre. :shock: Mire letettem Vikót az ágyába, úgy átázott az én ágyam a tejtől, hogy nem tudtam lefeküdni, a fotelben töltöttem az éjszakát. :evil: :evil: :evil: ) Féltem, hogy még tovább kell maradni, de azt mondták, ha nem hány újból, akkor délután hazamehetünk. Szerencsénk volt. Szombaton du. kettőkor hazajöttünk.
Éjjel jött ki rajtam az egész heti feszültség, háromszor voltam hányni. :? :? :? Férjem azt mondta, fogytam, és igen szarul nézek ki. :roll:

Vikó is nehezen viselte a kórházat! Ő, aki egész nap mászkál, most be volt zárva egy rácsos ágyba, vagy én tartogattam, sétálgattam vele. Aludni sem tudott jól, és én sem, mert egész éjjel égett a villany.

Alexa az apjával volt itthon, egész jól elvoltak, jobban, mint vártam. :D (Mikor Vikó aludt, hazaugrottam fél órára két nap is. Csak négy metrómegálló volt.) De Vikó nagyon hiányzott neki. Mikor hazajöttünk, összevissza puszilgatta.

Ma már jól vagyunk mindannyian. Egész nap Vikó nyomában vagyok, most már nem merem egy pillanatra sem magára hagyni.
Vendég
 


Flóra az elmúlt napokban napokig tartó 39 fok fölötti lázzal, hasmenéssel (5-6 pelus/éjszaka) és fülfájással örvendeztetett meg minket. Ebből mára csak a fülfájás maradt (hiába a fülmelegítős sapi, csöppentés), valamint a sükedtség (komolyan, tök szarul hall -- én erre persze rögtön ráparáztam, pedig a férj nyugtat, h tavaly is volt ilyen a taknyos időszakban, aztán szépen elmúlt). Holnap reggel megyünk vissza a dokihoz, aztán fényképezkedünk az oviban (Marci is): ahhoz nem kell hallani szerencsére, szépnek meg szépek :lol:

Nagyon sajnálom Andris tejallergiáját és Nóri kruppját is. Nálunk az utóbbinak van előzménye :shock: a családban (én, keresztlányom), és Flóra is majdnem befulladt tavaly (csak szerencsére elég volt a hideg levegő akkor neki, majd a keresztlánytól örökölt ionizátoros párásítóval nyomattunk hörgőtágítót, nyákoldót stb. és sószobáztunk).

Kép
KépKép
nebula
 
 


Pati drága, én akkor (1974) már tudatom teljes birtokában kiskanállal vertem széjjel a tejbepapit ;)
linocs
 
 


Szegény Vikó! Örülök, h nem tartottak bent tovább. Borzasztó egy ilyen picivel (is) mórházban lenni: én Flórával voltam annak idején egy esés miatt egyetlen éjszakát megfigyelésen, de az is horror volt.

Kép
KépKép
nebula
 
 


mórházban WTF :shock: kórház lesz az

Kép
KépKép
nebula
 
 


Zsu: de jó, hogy jelentkeztél, és leírtad, mi történt a kórházban! A hányás miértjére derült fény? És hogy érzi magát most otthon Vikó?

Nebula: nem is volt olyan izzadságszagúúúúúúúú!!!
linocs
 
 


Zsu:De jó, hogy végül jól alakultak a dolgok. Nagyon kemény lehetett, de mostmár csak egy rossz emlék lesz.
Nebula: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mona: köszi a bókot, én is várom a videjót.

Voltunk a Kopaszin, jó volt, tényleg jól néz ki, csak az egyetlen nyitva lévő étteremben több mint egy órát kellett várni egy szendvicsre. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Linocs: nagyon tuti Fruzsi kutyázása a fűben! És édes a sapi.
Ja, hordozós programok! Én is, én is (hacsak be nem üt a krach).

Kép
KépKép
nebula
 
 


Pumperka: a füvet megszemlélte, aztán a kis jellegzetes Fruzska-féle varánuszmozgással (egyik kezét felemeli, előre-hátra himbálja, majd nagyon-nagyon-nagyon lassan közelít a kiszemelt tárgy, élőlény stb. felé) megfogta három ujjával, és morzsolgatta.
A kis puttonyod a kirándulás végén nem énekelt? :) Vagy most még nem mustos a szőlő?
linocs
 
 


Szilvánusz: bocs, de ezt nem mondtam, de reméltem, hogy hátha csak akkor voltak olyan bénák... Szóval én csirkemájas szendvicset kértem, fél óra múlva jelentették, hogy a csirkemájas zsír megbuggyant. Okés, akkor legyen kenyérlángos, az volt, de csak az a kettő, amelyik a szabad levegőn, letakarás nélkül aszalódott, legyen (egyszer élünk), aztán belejöttünk, és kértünk desszertet, amiből kiderült, hogy a túrógombócból csak egy adag van, így a Kedves, és a barátosném osztoztak azon, merthogy voltak olyan bátrak, hogy külön-külön akartak egy-egy adaggal enni...
Szóval, no, akkor ez az egy negatív a gáton ;)
linocs
 
 


én is csirkemájas zsíros kenyeret kértem gondolván az csak hamar megvan, namost az volt 1 óra 15 perc....

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Nebula: az nagyon jó lenne, ha jönnél a hordozósra! Meg gyertek minél többen!

Potyka: Ranschburg Jenő - oké, oké senki sem tökéletes, no. De valahogy a gyermekkoromat hozza ő vissza, amikor még csak volt a magyar tv, meg az osztrák. És semmi több. És szerettem nézni az ő műsorait. No meg Popper Péternek is volt egy műsora, amit szerettem nézni. Szerepjátékokkal.
linocs
 
 


Szilvánusz, az nem lehet, hogy Ti voltatok a gáton, mert mi nem láttunk. :wink: Szóval mi is voltunk, de szerencsére ebéd után, így nem kellett az egy szem étteremben sorba állnunk. Akkor is nagyon sokan voltak... mi sütire vágytunk... de sajnos sehol sem volt. Így hazafelé elmentünk a Daubnerhez, de olyan sor állt, hogy ki sem szálltunk a kocsiból, mentünk tovább Pilisvörösvárra sütizni. :)
Szóval üzenem az Öböl illetékeseinek, hogy egy cukrászda nagyon hiányzik onnan. :)
Sajnálom, hogy nem taliztunk. :(
Kiszazsu, örülök, hogy újra otthon és már jobban vagytok! Nagyon kemény lehetett ilyen sok napot bent tölteni. Lehet érdemes lenne megvenni azt a kutacsvédő sapit?

KépKép
KépKép
mni
 
 


Szilvánusz: lehet, hogy nincs is nekik olyan. Csak fenn van az étlapon, mert az olyan jól néz ki. Vagy Te ettél is belőle? És legalább érdemes volt várni?


(azért virnyulok ennyit itt a gép előtt, mert a kisasszony elaludt 6-kor, és azóta is csak alszik. És épp várakozó állásponton vagyok: hogy lefeküdjek, vagy hátha ébred, vagy mi legyen. Persze nap közben a sok kirándulás közben nem sokat aludt a lány...)
linocs
 
 


Linocs, Szilvánusz! Akkor isteni megérzésem volt tegnap, hogy ne menjünk be az étterembe, pedig a csajok nyivákoltak, hogy szomjasak, meg éhesek. De nem adtam meg magam.

Zsu! Örülök, hogy a végén minden rendben volt a kisördöggel!

1974-sek, akkor holnaptól nekem csókolom jár. :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


átmegyek feribe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ugye,ugye, hogy ott voltunk..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Pepike, Pécs vagy Veszprém környéke? Mindkét helyen van állatkert, de sajnos konkrét szállást nem tudok. :(
Biribon, cukik a képek Lucáról! A játszószőnyeg darabjaival játszik?
Eszterxx, nagyon keméyn lehet ez a szájpenész... sok erőt hozzá, remélem mihamarabb elmúlik!
Linocs, Ti hol voltatok kirándulni?
Pumperka, nagyon köszi a Ghánai képeket, újat sikerült mutatnod velük. :) Jajjj, nem élnék ott. :(

KépKép
KépKép
mni
 
 


Mi a játszóteret meg sem közelítettük. Annyi gyerek volt... Az enyémek meg amúgyis görkoriztak, és persze az épületek előtti fa burkolaton a leginkább, mert azon olyan jó hangos volt... :twisted:

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Szilvánusz: már meg ne haragudj, de sehol egy dátum a fotón. És ha már itt tartunk, arról a kézről meg higgyem el, hogy te vagy? Ej-ej, ennél azért többre lesz szükség a meggyőzéshez :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép
nebula
 
 


Aztán nem megkérdezni, hogy magától mászott-e be oda, csukta magára az ajtót, anya kereste percekig, majd egyszercsak rányit...... :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol:

Kép

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Ezek után én el nem hiszem, hogy a gyerek nálatok ágyban alszik. :shock:
Csak a gyivi meg ne lássa, hogy a gardróbban ágyaztál meg neki. :lol:

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Szilvánusz, tényleg egyedül mászott be??? Nem semmmmmiiii! :wink:

KépKép
KépKép
mni
 
 


Pepike: ezt egy barátném javasolta, igaz, hogy Ausztriában van, és nem tudom, mennyibe kerül (lehet, hogy drága): http://www.familypark.at/un/start.html És mondjuk Sopronban lehet a szállás.
De van egy nagyon tuti szállás a Fertő-tavon, nem tudom, milyen lehet ez így ősszel, de nyáron biztos nagyon jó hangulatú: http://magyar.sopronhotels.com/ferto-tavi_pihenohaz.php
linocs
 
 


ÓÓÓ hogyne és ha már ott volt, és végigpróbálta az összes ruháját anyának meg apának és jól elfáradt, meg is ágyazott magának és elszendergett egy kicsit. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Ja, mi is voltunk ám a Kopaszin ma. Kép
8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol:

Kép
KépKép
nebula
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?