Új privát üzeneted érkezett!

Dodi, ez nem semmi! Sajnálom. Nos, a 37. héttől már érett a tüdejük, biztos ezért akarja a dokid azt kivárni. Az egészséged az ő szempontjából a baba után jön. A másiknál meg fordítva. Próbáld kihúzni, nekem csuriban kezem lábam :)

Szerintem ideje elmenned a Streptococcus-szűrésre, ha ennyire szorít az idő.

Most visszaolvasok, aztán még jövök.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Huu,Kicsdodi.Azért nem semmi ami van most veled.Kitarást csajszi,pihizz amennyit csak tudsz.És csuriba van a kezem,mind a 2,söt Ricsinek is szoltam... :P :wink:

Mi is azért nem mentünk eddig korházba,mert tudtam hogy ez még nem az "igazi".Apa már réges régen bevitt volna,ha rajta mullik... :oops:

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Kicsidodi! Jól megijesztett Téged ez az UH-s! Még jó, hogy a doki utána megnyugtatott, remélem minden rendben lesz.
Akkor már nemsoká babázhatsz! :D
És Andorral minden rendben, ez nagyon jó! :D

Mi is ma voltunk dokinál, hát engem is jól megijesztettek!!
32. heti ultrahang,nem a saját dokim csinálta, ő a műtőben volt, hanem az ügyeletes orvos.
A méretek:
BDP: 80
FL: 62
THQ: 87*74 mm

Art umb RI 0,57

I. u. ret. (ez nem tudom mit jelent :oops: )

A doki szerint a mellkasnak ilyenkor már nagyobbnak kéne lennie, megkérdeztem ez most betgség jele lehet, vagy mi van ilyenkor, mert csak hümmögött, csóválta a fejét, de végül is azt modta, sovány a baba.
Ne ijedezzek, legfeljebb megnő idekinn. A lepény teljesen jó, még elsőfokban érettnek sem igen mondaná.
2 hét mulva kontroll. Megvártam a saját dokimat, Neki megmutattam a leletet, szerinte ez nem nagy eltérés, belefér a normál tarományba. Mivel látta hogy nagyon pánikolok, nyugtatásképpen közölte, ha nagy baj lenne, már haza sem engedne, hanem mehetnék a műtőbe.
Írt fel gyógyszert, ami a vérkeringést élénkíti, és megnézte a méhszájamat, teljesen zárt vagyok.

Nagyon remélem minden rendben lesz, most meg vagyok ijedve.
mabe79
 
 

 
 

Sziasztok

Úgy tűnik nálam ez már rendszeres, hogy olvasok olvasok de egyszerűen annyira nincs erőm mire hazaérek vagy abbahagyom a tanulást, hogy két sort írjak...

Igyekeztem visszaolvasgatni.... szóval....

Kicsidodi, sajnálom, hogy ilyen faragatlan idióta volt az UH-s, sajnos annyi ilyen van.... de mindenesetre nagyon szurkolok nektek, hogy hamar rendben legyen minden!!! +++++

Ami a jódlófájásokat illeti, bevallom fogalmam sincs, hogy mit kell érezni, azt tudom, hogy mostanában elég hamar keményedik a hasam, gyakorlatilag leejtek valamit, lehajolok érte és már kész betongolyó a pocakom :) Ja és persze olyan lassan megyek, hogy ha ennél lassabban mennék akár le is ülhetnék :D Ezt leszámítva minden ok, csak ne lenne ENNYIRE meleg, teljesen kikészülök tőle, naponta 20x zuhanyzom ha itthon vagyok, ráadásul éjszaka egy percet sem tudok aludni.... na de jövő héttől elvileg kicsit kellemesebb idő lesz, remélem!!!!!!

Érzéstelenítés, ha nem muszáj nem szeretnék kérni, bár a dokimmal még nem beszéltem erről...... Majd ahogy a helyzet hozza....

Torna, még mindig járok, bár ebben a dög melegben kétszer meggondolom, hogy elinduljak-e, de szeretem és jól esik, Alma is olyankor tök csöndben van :) Nem tiltakozik a mozgás ellen! :)

Jaj közben kiderült, hogy tesóméknál is jön a bébi, szóval izgalmak mindig vannak :D

Na megyek vissza tanulni, mert soha nem jutok a végére!

Jó pihenést mindenkinek és kitartás ehhez a durva meleghez!!!! :)

KépKép
buuni
Budapest
 
 


Zsebbi!

Betöltött 35. héttől már a tüdejük is teljesen érett, mert onnantól termelődik vmi felületaktív anyag, aminek a hiánya a tipikus koraszülött tüdőbajokat okozza...mindegy, anyu magyarázta, a lényeg, hogy ezért lehet 35. héttől bármelyik kórházban szülni, mert akkor már nem kell tüdőérlelő, meg ilyesmik. Ezért mondta a szívspec. csaj, hogy ő nem várna már. Viszont mégis ez a 37 hét a "vízválasztó", azt olvastam stabilabb lesz az idegrendszerük, jobb az emésztésük, jobban alszanak, ha ezt kivárjuk, szóval addig összeszorítom a lábam :wink: :lol: .

Igen, a strepto nekem is eszembe jutott, jövő héten le is veszik :wink: . (bár nem is tudom, ez akkor is fontos, ha csaszis? :roll: )

Köszi a drukkot :wink: .

Vikianya!

Köszönöm neked is :wink: .
Bizony a pasiknak nehezebb ez "megítélni", ők max. annyit látnak, hogy néha odakapsz, az meg ijesztő lehet :lol: .

Mabe!

Oh, szegénykém, akkor neked is fasza napod volt :? :( . Sztem ne ijedj meg, ugyanazzal tudlak vígasztalni, mint anno Praszlerát, hogy egy UH, nem UH! És mivel a lepényed is rendben, sztem ez így egyelőre tényleg nem utal bajra :wink: .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Buuni!

A jóslófájás (nálam) tök hasonló, mint a keményedés, amiről írsz, csak annyiban más, hogy nem fizikai hatás váltja ki, csak úgy jön magától (is), illetve, hogy erősebb, mint a keményedés, és kicsit "belehúz" a méhem alja is, mint menszi előtti görcsöknél.

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Dodi, akkor még termelgesd azt a felületaktív anyagot két hétig, had örüljünk :) (nekem ez új, csak mindig annyit mondanak, hogy legalább a 35. hétig..., de legalább már világos, hogy miért :)) A Kriós csaj a 37. hetet szuggerálta belénk, belétek is - gondolom :wink:
Sokat pihenj!

Szerencse a szerencsétlenségben, hogy most tudtad meg, amikor tulképp már nem olyan gáz a szülés!

Jaja, strepto azért is kell, mert ezek után a fene tudja, hogy kinyílsz-e és mikor. Ha benned van a cucc, akkor jobb, ha az nem jut be, elég sok cart tud okozni a babának. Jobb ezen túllenni, általában még az eredményre is csomót váratnak.

Mabe
, szerintem beszéld meg a dokiddal a hetenkénti uh-t, mert igazából a sorozatból lehet megállapítani, hogy mi van. Drukkok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mi jövőhét pénteken megyünk 4D-re, elkezdtem parázni, mi van, ha jól rámhozzák a frászt? Próbálok nem gondolni rá, de a fene tudja, így a végén már mindentől hülyét lehet kapni!

Mindenkinek szépjóéjszakát és pihenést! Egyétek a magnéziumot és próbáljatok lazítani, ha nehéz is! Pussz

(holnap reagálok az előző oldalra, mégsem tudtam visszaolvasni, tiszta rossz ülni már)

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Dodi
Ez nem hagzik jól! :cry: :cry: :cry: :cry:
Rád nézve eléggé veszélyes... :cry:
Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Olyan izgalmassá kezd válni most már a helyzet... lehetnek hamarosan kisbabáink... :roll:
Vendég
 


Dodi:

Mennek a drukkok, remélem minden rendben lesz Veled is és Andorral is +++++++++++++++++++++++++++++++++

Csajok, tudom, hogy tök gáz, de mi még mindig nem választottunk nevet a kisfiúnknak.. :? :? :? :? Annyira sok mindenre kell figyelni, persze van pár név, ami felmerült, Kristóf, Botond, Bence. Lassan döntenünk kéne.

Mabe:

Én úgy tudom, hogy körülbelül a 30. hétig fejlődnek a babák a nagy könyv szerint, utána már leginkább a genetika határozza meg, milyen ütemben fejlődnek. Ha a lepénnyel minden rendben, akkor ne aggódj, biztos nincs semmi baj. Tudom könnyű mondani, én is folyamatosan parázok valamin.

Szegény Párom tiszta idegroncs lesz októberig, amíg megszületik a fia. Minden éjjel, amikor próbálok feltápászkodni az ágyból pisilni, ami egyre nagyobb pocakkal már nem annyira könnyű. És ülők az ágyon, felébred és "Úristen, jól vagy, fáj valamid?" én meg nem is értem, hogy min ijed meg, mert csak ülök az ágyon. Szegényke már most parázik, mi lesz, amikor már mindenórás leszek :D :D

Ezek szerint már jó páran babázhattok szeptemberben :D :D De jó :D :D Kérdezte egy ismerősöm, hogy mikorra vagyok kiírva, mondtam, hogy október 30, de nem kell azt megvárnia, kibújhat egy-két héttel hamarabb, erre ilyet szól, hogy lehet, hogy túlhordod, és november eleji baba lesz :evil: :evil: Hát ha szemekkel ölni lehetett volna, tuti megölöm :twisted: Már most tiszta hisztis vagyok, el sem tudom képzelni, mi lenne velem november elejéig..

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Dodi: ++++++++++++++++ minden rendben lesz és kihúzod a 37 hétig. :-) UH-s :evil:

Mabe: +++++++++++++++++++neked is drukk, minden rendben lesz.

egyre terhesebb....ismerős érzés. :-) Nekem megint a szemérem csont fáj, + az oldalam. pocim mérete nem nőtt kb 2 hónapja..továbbra is 100cm, hízni sem híztam már 1-,5 hónapja. Ebben a melegben nem is kívánok semmit + összenyomja a kicsi a gyomrom, nem fér bele sok.

dokim 36. héten akar méhszájat nézni..és látjuk de szerintem nem marad okt 11-ig bent, lehet Őis szept-i lesz mint tesója :D

Meleg áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

KépKép
kaqk
 
 


Sziasztok

dodi.
Örülök, hogy Andorral minden rendben. Téged viszont nem irigyellek. Csak egy dolog miatt, hogy te akár már 2 hét múlva is a kezedben tarthatod a kisfiad :) Már én is alig várom, hogy megszülessen az enyém, bár legalább a 37. hétig jó lenne ha bennt maradna :) És tényleg vállon veregetheted magad, hogy ilyen jól bírod, ekkora pocakkal. :) Drukkolok, hogy minden a legnagyobb rendben legyen :)

mabe
Engem is ijesztettek már meg ezzel,hogy sovány a baba.De én kerestem egy másik uh-s nőt,hogy nézze már meg a gyerek adatait, és mivel mindene fejlődött az előző adatokhoz képest ezért azt mondta ne aggódjak. Tudni kell azt,hogy a babák bennt a pocakban is rendesen lélegeznek, tehát van mellkasi,hasi mozgásuk, mint amikor te veszed a levegőt. Az uh-on valószínűleg pont akkor mérték a mellkasát (az én esetemben a hasát) amikor pont kifújta a levegőt a baba, nyílván ilyenkor neked is összemegy, és így téves eredményt is mutathat. Remélem kicsit megnyugodtál :) Egyébként én is parázok mindenen, lassan megzakkanok :D :x

Egyébként a szeméremcsontom nekem is fáj.Ez jelentheti azt, hogy már beilleszkedett a helyére a pici?

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Reni: akár azt is, Dalma is beilleszkedett+ tágulunk....gondolom.

KépKép
kaqk
 
 


Képzeljétek, ez a homeopatiás bogyó 1 nap alatt rendbe tette a torkom, pedig tegnap még tényleg nagyon fájt, ma meg már semmi baja szerencsére :D :D :D :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


az szuper. :-)

én meg kaptam egy leírást homeos bogyókról, szülés előtt 3 héttől..vajúdáskor..stb...majd elkezdem..de mikor???? :lol:

KépKép
kaqk
 
 


Sziasztok!
dodi: drukkolok, hogy minden oke legyen. :D

mabe:a 32 hetes UH-n nekem is azt mondtak, hogy vekonyabb a baba mivel a has atmeroje 2 hettel kisebb volt. Azt mondta a doki hogy a keringese jo latszolag jol erzi magat odabent csak eppen kisebb sulyu lesz. Olyan 3kg-ra saccolja. A kislanyom is kicsike volt (2600gr) mondta is hogy ne szamitsak nagy babara. Az utobbi egy honapban eleg sokat nott a hasam habar most sem mondhato nagynak (100-101cm); remelem osszeszedte magat a bebi. :D

Mi a velemnyetek a malnalevel tearol? Tapasztalatok? Segit valamit a tagulasban? Mikortol kell inni hogy hatasos legyen?

Kép
Daisypath Happy Birthday tickers
imolax
Abaliget
 
 


Mindenki bátor még?Nem féltek a szüléstől?

Családient.hu vonalzók
ddia74
Mór
 
 


Imolax:

Nekem több is merősöm is itta a málnalevél teát és szedte mellé a homeós bogyókat, egyik sem hordta túl a babát, és viszonylag gyors lefolyású volt a szülésük is. A 34. héttől lehet elkezdeni inni, de a 36. héttől már mindenképpen inni kell, hogy kifejtse a hatását.

"A málnalevél tea fellazítja a kismedence izomzatát, ezzel meggyorsíthatja a vajúdást. Méregtelenítő, salaktalanító hatása révén pedig az utolsó hetekben kitisztítja a bélrendszert, ez szintén megkönnyíti a vajúdás elindulását. Mivel a bélrendszerre hat, a belek simaizomzatát mozgatja meg, ennek révén a méhizomzat is mozgásba jön és ezzel segíti az első fájások kialakulását."

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


van még valaki akinek rosszak a pajzsmirigy értékei??? én ma kaptam meg a tegnapi vérvétel eredményét és csak 0,04 lett:( (alsó határ: 0,27)
kicsidodi: drukk hogy kihúzd addig és minden rendben legyen!!!

Kép
horibol
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a szurkolást és a nyugtatást, végül is arra jutottam, hogy nagy baj nincs, ez genetika is lehet, a férjem 56 cm-el született, és 2,6 kg volt, végül is a lánya is lehet hasonló alkatú baba :D Két hét mulva ismét megnézik, és bízom benne, hogy addig hízni is fog!

Kicsidodi! Kitartás, a 37. hétig mindenképp bírd ki, az már csak két hét lenne Nektek!

Zsanka elhiszem hogy nehéz, ez a meleg nagyon megvisel mindenkit, de bennünket szerintem különösen, a nagy dinnye hasunk miatt. Bízom benne, hogy könnyebb lesz, ha elmúlik ez a dögmeleg. Mindhárom név szép szerintem. És ha egyet kizárnátok, és két keresztneve lenne? Így tán könnyebb eldönteni.

Kaqk De jó hogy nem hízol! Én meg alig eszek, és mégis jönnek fel a kilók. Le sem merem már írni, mennyi vagyok… :oops:

Benireni akkor nem csak én vagyok ilyen parakismami :D :D

Imolax akkor egy cipőben járunk. Végül is első gyereket lehet jobb megszülni három kiló körül, könnyebb lesz, mint egy nagy bébit.

Ddia Én félek!! A bátorságom hetek óta elveszett
:D :D
Horibol! Én pajzsmirigy beteg vagyok, de nekem alulműködik, pajzsmirigyhormonpótló gyógyszert szedek,és ezt elég szigorúan nézik, 24 hetesen voltam kontrollon, meg két hét múlva megyek megint.
Nem ijesztgetni akarlak, de
Mindenképp keress belgyógyászt, aki értékeli a leleted!
mabe79
 
 


mabe79: elvileg nekem is alul működésem van csak egyszerűen nem tudják beállítani. Tudom hogy nagyon gáz és hogy idegrendszeri fejlődési lemaradást okozhat ezért is örülnék ha már október lenne. Amúgy Pestre a Mensmentisbe járok Tűű doktorúrhoz. Az előző kontrollon is rossz volt akkor a tsh 0,47 volt, viszont a t4 csillagos volt akkor 75ről megemeltük a gyógyszerem 100ra és most 100 mellett lett ilyen az eredményem. Mielőtt terhes lettem csak 35 körül szedtem. Neked is ennyire ingadoznak az értékeid?? Lehetséges hogy ezek az értékek véget az eddig nagyobbnak mért fiamnak már csak átlagosak a méretei vagy egy két nappal kisebb is? Amúgy nekem ilyenek lettek a 32 héten az uh értékek:
Magzat fekvése:kt.
BPD: 79mm
Femur: 61mm
Haskörfogat: 272 mm
Becsült magzati súly: 1779 g.
Lepény helye: lepény a fundusban a hátsó falon tapad
Érettsége: sec.Gr.: II.
Koponya és agyszerkezet: normális
Szív: négyüregű
Rekesz: ép
Gyomor: telődik
Vesék: szabályosak
Hólyag: telődik
Magzatvíz mennyisége: normál
Magzati aktivitás: aktív
Umbilicalis áramlás - S/D: 2,55 - normál
Terhességi kor: 31hét 3 nap

Tudom hogy nem akarsz ilyeszgetni de leírnád nekem akár priviben hogy mit tudsz erről bővebben.

Kép
horibol
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a bíztatást, nagyon igyekszem kihúzni még min. 2 hétig :wink: .

Zsanka!

Bár jó lenne tudni a vezetéknevet, anélkül nehéz dönteni/szavazni , de sztem a Bence Botond, és a Botond Bence is jó együtt, előbbi különösen :wink: . A Kristóf is tök jó név, de azt viszont csak magában adnám, mert ezekkel vhogy nem passzol, meg magában is "nyelvtörős" kicsit. Ami még szempont lehet, hogy a Kristóf most nem túl gyakori, a Bence is kezd lecsengeni, viszont Botondból rengeteg van mostanában ( :? ). Mondjuk megértem :P :lol: :lol: .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Horibol ment a pü! :D

Jeannerről nem tudtok semmit? Már régen írt, pedig ezelőtt nem hanyagolta a topicot.
mabe79
 
 


Sziasztok!!!

Mindenkinek ezerrel megy a drukk,és kitartást!!!++++++++
Pihizzetek amennyit csak tudtok....
Holnap állitolag jön a hidegfront,vigyázzatok magatokra....én már elöre tartok tölle,mert mindig nagyon megvisel.
Ma voltam nödokinál,ha hiszitek,ha nem de majdnem 3 orát voltam ott.Ahoz képest hogy idöre mentem(volna).Nem az én dokim volt...szabin van,hozzá majd,szept.12.-én megyek
Bpd:85
Ofd:100
Hc:303
Tad:86
Ac:269
Fl:63
Magzati szivmüködés:135.
Méhszáj,zárt.szovaLl nincs még változás,de ez a doki is azzal kezdte amikor elkezdte az uh,hogy már lent van a baba feje a medencémben.
Azt is mondta,hogy azért mert most zárt a méhszáj,semmit nem jelent bármitöl,és bármikor elkezdhet nyilni.Szoval azt tanácsolta hogy pihenjek sokat.

Bocsi kicsit hosszu lettem... :oops:

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!Gondoltatok már keresztszülőkre?Nekem ez a legnagyobb gondom.
ddia74
Mór
 
 


Szép napot!

Dodi, Mabe, Horibol
Sajnálom, hogy gondjaitok vannak!

Ddia
Én abszolút nem félek :wink:

Mi jól vagyunk, még élvezzük a nyaralást. Ma a harkányi strandon fogom magamat süttetni a napon :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hali

Félni én sem félek, nem volt rossz élmény Emma születése..de ha annál is könnyebb lenne annak csak örülnék..:-)

ma lagziba megyünk...a hajszárítás nem hiányzott ebben a melegben.. :?

KépKép
kaqk
 
 


Sziasztok!!!

Ddia:Mi már felis kértük a leendö keresztszülöket.nállunk nagynéném,és nagybátyám lesznek a keresztszülök.

Szüléstöl én sem félek,jo élmény volt mind a 2 alkalommal,és reménykedem benne hogy most is olyan lesz mint az elözöek.
4-4,5 ora alatt megvolt mind a 2 törpöm.

Carotta,további jo nyaralást nektek,nagyon jo idötök van.Meddig vagytok még el???

Kaqk:Jo bulizást az esküvöre....

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Jeanner itt van, kedves, hogy hiányoltatok :)

Nem tudtam jönni, barátnők babáinak csináltam ilyen köszöntő ajándékot, vagy mi a fene ez, aztán igyekeztem haladni vele, gyönyörűségesek lettek, büszke vagyok magamra :) csak ugye baromi nagy munka volt... :oops:

Visszaolvasni most sem tudok, mert éppen nagytakarítok, szerintem holnap hajnalban, gyanítom lesz mit.

Bővebb beszámolóval is akkor jövök majd, mert ha jól látom, felszáradt a folyosó, a nappalit és a többit is ki kell még pucolnom, meg ugye a többi, aztán a segítségem meg beült az anyukájához trécselni (mindegy, csak dolgozni ne kelljen, de nem bántom, ma már lefestette a falhibákat, meg megjavította kint a kábelt, szóval ennyi végülis belefér)

Na, tényleg húzok, holnap reggel jövök bővebben :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeaner!Mi is festünk még mindig.Baromi nagy a ház.Én meg tök lusta vagyok.Kicsinál ez a meleg.
vikianya!Én már négy gyerekkel "kilőttem" az összes lehetőséget.Most a legjobb barátnőmre gondolok aki tanárnéni és nagyon kedves de már van 4 gyereke és 2 keresztlánya.Nem tudom mit mondana.
kqak!én se félek és pont úgy gondolom mint te,hogy könnyen ment de örülnék ha.....mondjuk ingyen adnák.Jó mulatást az esküvőn!
mabe!Amennyire féltem a negyediknél annyira könnyen ment.
buni!Minden elismerésem,hogy van erőd tanulni.Én a könyv olvasásnál "kimerülök".Sokszor veszem azon magam,hogy olvasok de a gondolataim máshol járnak.Máskor szólhatnak a gyerekek tudok közben figyelni de ma megkértem,hogy olvasgasson kicsit ő is és ne csicseregjen folyton .
carotta!Még én se félek de még nem jönnek a jóslófájások.


Nagyon sajnálom,hogy sok "baj"van a terhességeknél de nem tudok okosat mondani csak azt,hogy eddig bármivel riógattak nem lett soha semmi baj.Néha arra gondolok,hogy szeretnek fontoskodni a doktor bácsik és védő nénik :-( :evil:

Tuti minden rendben lesz!Azért csináljátok amit mondanak!

Családient.hu vonalzók
ddia74
Mór
 
 


Jajjjjjj elszállt a hosszú mondókám :(
Nem tudok aludni már 2 h-óta :(
dodi:Drukkolok,hogy kibírjátok még picikét.Jah hát a kilóim...Azt nem is írtam nektek...mikor voltam a dokimnál kérdezte,hogy állok a kilókkal.Mondtam,hogy előző nap mért a védőnő és hát 20...csóválta a fejét...stb...vizsgálat után végignézte a kiskönyvemet és mondta,hogy a védőnőnek meg kéne tanulni számolni mert nem 20 hanem 15...és tényleeeg!Én is megnéztem 8) :lol: Persze mára már tuti elértem a 20-at is annyira vizes lettem.A kezem alig mozog az újaimat nem tudom behajlítani...na de ez van.Már csak 4 hét...vagyis kevesebb is 2 nappal 8)
mabe:Biztos csak a genetika :wink: nem lesz semmi baj sem :) Amúgy nekem a dokim már azt mondta,hogy ne nézze a babát senki rajta kívűl...nem minden szem és gép egyforma...így nem lehet hasonlítgatni,hogy ha külömböző géppel nézegetik a babákat..csak ha mindig ugyan azzal.
Nah most megyek mert Milán nem szereti ha itt ücsörgök(igaza is van ) Megpróbálom magam sztenderdre tenni
Áhhh de jó a levegőőő nah csajok én ezt szeressem..sőt még a hűvösebbet...persze 23.-a után meg legyen szupi idő,hogy mehessünk sétállni babakocsival a Margitszigetre.Alig várom már.

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!!!

Hááát csajok ez az éjszka nagyon gáz volt.Olyan szél vihar volt ,vitt mindent amit ért...(na jo szerencsére azért nem szo szerint mindent).Esö bezzeg nem volt... :twisted:
De még nem is ez volt a baj,annyit görcsöltem éjszaka,hogy az csak na ,alig birtam aludni.Éjjel volt(jocskán)mire elaludtam.Ezért voltam én már tegnap is szarul,gyengén.nagyon megérzi Ricsi baba,ha jön a hidegfront.Ö alig mocorog ilyenkor....
Jaa és tegnap est ota 10 percenként járok nagy wc-zni... :oops: ez mitöl lehet,semmi eröset nem ettem,söt enni is alig birok napok ota... :?

Ki hogy viselte a front jöttét????Hogy vagytok???Volt valhol esö azért???? :oops:

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Hali

Mi a lagziban aszalódtunk,...hajnal 1 kor értünk haza. Nagylányom jobban bírta mint mi...( most volt először ilyen sokáig fent )

Dalma viszont a hangos zene + lehet a hideg front, de egyszerűen annyira mozgott, a szemem majd kiugrott, és lent is nagyon fájt..azt hittem megyünk szülni...de mikor csend lett...ő is lenyugodott.....

olyan fáradtak vagyunk......alig várjuk h dél legyen...csendes pihenő..:-)

KépKép
kaqk
 
 


Hát én nagyon jól bírtam most a változást...Igaz mint írtam hajnalba nem tudtam aludni de mikor letettem a fejem rögtön sikerűlt és fél 9 ig húztam a gyerekekkel a lóbőrt :lol:

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Én is lagziztam tegnap :) Jó volt, bár se táncolni, se ülni nem ment. Viszont délután/este mikor jött a hűvös, olyan jól éreztem magam. Mindenki felöltözött, mert fázott, én meg akkor voltam elememben :) Az eső is esett 2x is, de épphogycsak valamennyi.

1-re értem haza, és aludtam kb fél 11-ig. Elég jó volt, nem aludtam kb 2 hónapja úgy egy igazi jót :)

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Dodi sajnálom, hogy nem vagy a legjobban, de kitartást erre a két hétre eddig olyan jól birtad :)

Én sem bánnám már, hogyha négy hét múlva lenne és betöltenénk a 37-dik hetet, mert nekem is egyre jobban fájnak a csontjaim, ha meg túl sok mindent csinálok, utána fél napig fel sem tudok kelni. De nálunk még mindig nincs kész a kicsit szobája, kevés ez a két nap kéthetente amit apa itthon van ahhoz, hogy minden meglegyen.
Komolyan mondom, hogy nekem úgy lenne kényelmes menni, mint a filmekben szoktak a lassan szülő nők széttett lábakkal :lol:

Mabe ne aggódj minden rendben lesz a babáddal, nekem is kisebbek a gyerkőcök egy kicsivel, és erre a doki azt mondta, hogy vegyük figyelembe a saját testi adottságainkat is és a genetikát. Mondjuk ha apát nézem 180 cm 100kg akkor nagy gyerekeknek kéne lenniük, de ha meg azt nézem, hogy én meg 160 cm 53 kg vagyok alapban, akkor elég érdekes lenne két 3,5 kg gyerek.

Anyamci még jó, hogy tud számolni a védőnő. Nem tudhatod, hogy ebből mennyi a viz. Hidegfront imádom!!!!

Vikianya nekem ezek a tüneteim szülés előtt kb 2 nappal voltak, de ez nem jelent semmit, azért reméljük, hogy még te is megvárod a 37-dik hetet.

Ha valaki kimaradt bocsánat!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
praszlera
Etyek
 
 


Meg van a keresztmama!A legjobb barátnőmre esett a választás és nagyon örült.Tanár néni:-)
ddia74
Mór
 
 


ddia: hurrá :-)

Mi kérdeztük Emmát h szerinte ki legyen Dalmának: hát az Ő keresztszülei.... :lol: Mi még nem tudjuk.....

takarítás mára kész.....meg én is :shock:

emma oviban egész nap..volt pityergés :cry:

KépKép
kaqk
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak lementünk még 20-a előtt a Balcsira és csak most jöttünk vissza :) Nagyon szuper volt, hogy vízparton voltunk végig a nagy hőség idején. Bár amikor minden nap kb 30-an kérdezték meg, hogy hogyan bírom a kánikulát, akkor szívem szerint elbujdokoltam vona valahova, csak hagyjanak békén :lol: És persze minden nap megkaptam, hogy milyen bátor vagyok és pár nappal szülés előtt még strandolok. Erre mindig elmantráztam, hogy neeeeeeeem, csak okt. 2-án szülök, és szimplán nagy lesz a gyerek :lol:


És ma végre férjem összerakta a kiságyat meg a pelenkázó komódot, nagyjából berendeztük a szobát, kiugrottunk az Ikea-ba pár hiányzó dologért. Holnap még elugrom a Brendonba légzésfigyelőért meg pár apróságért és elkezdem végre kimosni a ruhákat is. Kezdem azt érezni, hogy végre kicsit haladunk a dolgokkal :D

Olvasgattam a múlt héten is a fórumot, de reagálni nem volt erőm ezért most pótolok:
Na jó, elkezdtem egyesével reagálni, de ez horror lenne annyit írtatok!

Úgyhogy mindenkinek drukkolok, hogy minden rendben legyen, gyerekek benn maradjanak addig ki meddig szeretné!

Az jutott még eszembe, hogy Dalma nagyon régen írt ( vagy csak én nem láttam) neki félidőnél voltak problémái, valaki tud róla? Dalma, jelentkezz! :)

Na megyek kicsit pihenni amíg alszanak a fiúk! :lol:
Vendég
 


kaqk!Én tök sajnálom az Emmát.Szegényke.Szerintem ez vissza jelzés,hogy nagyon jó otthon és ha pár nap alatt rendeződik a kis lelke,akkor az óvodával sincs gond.Nem akartok egy keresztszülőt?Aki az Emmáé is?
Dalma=zsebi igaz?
anitakel!Én már nem mosolygok azon,hogy mindenki hatalmasnak lát.Már bosszant.Én soha nem fogom a többi kismamát ezzel zaklatni.
Az meg,hogy érdeklődnek hogy érzem magam?A melegtől?Azt várják egy rövid köszönöm jól vagyok vagy nehezen.Ha viszont őszintén elkezded mondani rájuk van írva,hogy nem is érdekli őket és át se érzik.Tök felesleges kérdések!!!!Tök felesleges válaszokkal.Na nálam még társul hozzá a :-"jól meggondoltad és nem félsz? Vagy a "minden elismerésem"meg a milyen szép nagy család :-)közben meg arra gondol:ennek el ment az esze.

Tegnap fürdeni voltunk.Dézi elbűvölő és pillanatokon belül szerez magának figyelmet.Kedvesen elcsicsergek bárkivel akár hosszasan is de amint kiderül,hogy ez az ötödik babám már nem is vagyunk "népszerűek"mintha valami fertőző betegségünk lenne.Itt ahol lakunk nem néznek minket "rossz szemmel"sőt!!!Viszont az idegenek el se tudják képzelni,hogy sok gyereket is lehet szépen és rendezett körülmények közt nevelni.

Családient.hu vonalzók
ddia74
Mór
 
 


Sziasztok!!!

Hát ma megvolt az uccso vérvétel,és vizelet.Holnap eredmény... :?
Ma volt Milán eslö napja az oviban.Hát ö nagyon élvezte,én már nem annyira.3 orát voltunk bent,de a végére már nem tudtam hogy hova is üljek,hol lenne jobb.
Hasmenés sajna megmaradt,bár nem olyan mértékben mint eddig. :oops:
ÁÁÁ,én utálom a hidegfrontot.Ma mikor hazajöttünk az ovibol,nekiálltunk bográcsonzi,elkezdett fujni a szél,és befelhösödött.Olyan görcseim voltak,hogy azt hittem elsirom magamat.Tényleg ennyire összefügg a 2 dolog???Felhök mentek,fájdalom is ment.Most is keményedek,és fájok,de közel nem ugy mint akkor.JJJaaa,és képzeljétek csak ugy rakodnak rám most a kilok.ennyit hizni most Ricsi baba.Enni pedig alig tudok...Péntek ota 1,5kg plusz.

Kicsidodi,hogy vagyol???Helyzet??? :?

Ddia,örülök hogy megvan a kersztszülö... :D

Anyamci,örülök,hogy azért visszatudtál aludni...

Én is szivesen aludnék már egy jot.3-4 napja nagyon rosszul alszom...fáradt,és kialvatlan vagyok... :oops: :cry:

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Biceboca=Dalma :wink:

Én is elég carul vagyok 2 napja, szinte csak feküdni jó! Tehát amennyit lehet, fekszek :)


Ma voltam streptococcus-kenetvételen, mert sokat fájt a hasam, biztos, ami biztos, legyen kész a 35. hétre. Majd a 36. héten újra megismételtetem, ha még addig sem szülök :). Csak húzzuk ki októberig, ennyi kellemetlenség másodszorra igencsak belefér cserébe.

Próbáltam visszaolvasni, nem sok sikerrel, bocsánat.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Helyzetjelentés:
Ma szuperjól voltam :D:D:D !
Vagyis némi légszomjam folyamatosan van, de ebből látszik, mennyire szubjektív dolog a fájdalom, mert eddig emiatt nyígtam, hogy húdeundi, most viszont a fulladás-ézéshez képest ez csak egy kis légszomjacska, és nekivágnék vele gyöngyhalászni :P .
Ezzel együtt voltunk ma a kardiológiai intézetben, hogy végre vki olyan is lásson, aki nem csak 50 év felettieket lát, hanem van gyakorlata kismamikkal, és egy fikarcnyi "vizenyő" sincs a szívem körül . Anyu nézte azt az UH-t is, meg ezt is, és akkor ő is látta, hogy volt, szóval vlsz. lement. Szóval a fulladásos rohamokkal együtt a "szívbajom" is elmúlt ! Halványlila gőzöm sincs mitől, bár gyanítom, hogy "leszállt" a hasam, beékelődött a gyerek, mert olvastam is, hogy ez sokaknál ilyenkor rendeződik, ráadásul úgy feszít a gátam, hogy ihaj :P . A doki így is azt mondta, hogy durván magasan van a méhem teteje (érdekes módon a baba nem, ezért nem is az ő súlyával függ össze), ezért volt az egész, és ezt ugye már több dokitól hallottam az elejétől kezdve...
A lényeg, hogy most tök jól vagyok, és minden eddigi kellemetlenség hangyafasznyinak tűnik, sőt még jól is esik egy kis aranyér Neeeem, csak viccelek, de nem olyan rossz dolog ez a légzés, na :D:D:D
Siklós persze nagyon örvend, és közölte, hogy akkor a 40. héten csaszi . Egyetértően bólogattam, de addig tuti nem fogom kihúzni így sem, viszont baromi boldog vagyok, hogy most nyertünk ezzel egy kis időt, és nem kell a bűntudattól szenvednem, hogy miattam lesz koraszülött a ded ;) .
Most már tényleg csuriban a kezem, hogy jövő hétvégéig már ne jöjjön vissza, és ne legyen semmi gáz, utána már akkor jön amikor jólesik (nekem :P ).

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok!

Viktor vagyok, szilda topictársatok férje (az itteni fotón a hosszúhajú fickó). Ma reggel sajnos be kellett menni a kórházba (amúgy Szent Imre), mert az elmúlt 1 napban kemény fájdalmak voltak, és nem is szakaszosan, hanem non stop. Az oka holnap fog kiderülni - talán-, de a lényeg, hogy 2-3 napig most nem fogják Őt hazaengedni. Én minden nap megyek hozzá, és a doki szerint nagyon komoly gond nincs (ráadásul vérzés se volt), meg kapott infúziót is, viszont úgy figyeltem meg, ez egy frankó, összetartó fórum, és arra gondoltam, írhatnátok pár biztató sort neki, és mielőtt holnap bemegyek hozzá, a melóhelyemen kinyomtatnám neki az üzeneteiteket, biztos nagyon örülne neki.

Ha számíthatok Rátok, előre is NAGYON KÖSZÖNÖM az ő nevében is, kábé kedd délután 3-4 óra előtt kéne beírnotok.

üdv: Viktor
szilda5
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Szilda:

Hát ez nagyon ijesztően hangzik, remélem minden ok lesz Veletek, reméljük, hogy "csak" a hidegfront viselt meg, és semmi komolyabb nem lesz. Mindenképp jelentkezz majd, hogy mi van Veletek. Jobbulást :? :?

Dodi:

Örülök, hogy jobban vagy, akkor már csak nem tér vissza ez a fránya vizesedés, mert az ok, ha az ember lába néha vizesedik, na de a szíve körül, az már egyáltalán nem vicc. A vezetéknév elég nyelvtörő, Stumpf. Ezért vagyok nagy gondban, hogy olyat találjunk, ami illik hozzá, és nincs a családban, ráadásul mindkettőnknek tetszik. A Stumpf Kristóf elég nyelvtörő( így utólag belátom), szerintem nem az lesz a nyerő, és nem is nagyon tudnánk becézni. :twisted: :twisted: Megőrülök, már olyan jó lenne a nevén szólítani a kisfiúnkat.

Jahh..hétvégén mi is megjártuk az ügyeletet, mert véres volt a vizeletem :evil: :evil: Nagyon megijedtem, de szerencsére semmi baja a babának, és nekem sincs, két órán keresztül vizsgáltak, ctg, ultrahang, vérkép, vizelet, urológus, mindenki. Azt mondták, hogy elég nagy a nyomás a húgyhólyagon, a baba nagyon nyomja, és emiatt kicsit bevérezhetett, de utána minden rendben volt szerencsére. A nagy nyomás miatt lehet baci a vizeletben, sokszor nem tud rendesen kiürülni, és ez segíti a bacik szaporodását. Most kitenyésztik, utána valószínűleg kapok rá gyógyszert, és szigorúan 5 liter vizet meg kell innom minden nap :shock: Ma egész nap pisiltem ennyi víztől.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Sziasztok,

Először is Szilda!!!
Szorítok, hogy minden rendben legyen Veletek, Veled és a Babával, reméljük, hogy csak az idióta időjárás miatt voltak fájdalmaid, mindenesetre egészen közelről, a Móriczról küldöm a soksok jóságot Nektek!!! :)

Ddia, nagyon jó hallani, hogy minden rendben Veletek, örülök, hogy félig-meddig megoldódott a probléma, olyan szuper kitartó vagy Te is, hogy biztos nem lesz már semmi a végéig!!! :)

Ami az alvást illeti, hát nem mindig megy a legfényesebben, ráadásul egyre nehezebben fordulok az ágyban is, kész költözés minden megmozdulás, takaró ide párna oda....takaró vissza stbstb.... :D kénytelen leszek kialudni magam, mert még vár ránk egy lakásrendezés óriástakarítással egybekötve, babaruhamosás, pelenkázó szekrény és kiságy összerakás blabla... stbsb :) de végre vettünk egy csomó mindent hétvégén, szinte mindent sikerült beszerezni, kivéve egy dolgot, a textilpelenkát.... Ötlet, hogy esetleg hol lehet megvenni nem csillagászati összegért ezt az egészen hétköznapi dolgot???????

Reggel vissza kell mennem uh-kontrollra, mert legutóbb kicsit kevesebb volt a magzatvíz, remélem nem lesz semmi gond és a dokinő is mindent rendben fog találni.... amúgy is olyanokat mocorog a törpillám, hogy néha olyan mintha megint visszafordult volna függőlegesbe, persze nem fejjel lefelé... na holnap kiderül mi újság odabent!!!!

Nagyon nyugis estét mindenkinek!!!!! :)

KépKép
buuni
Budapest
 
 


Sziasztok!

Rengeteget írtatok csak mióta nem tudtam jönni sem... két oldalt tudok most visszaolvasni, nagyon sok ma is a dolgom :(

Zsebi, köszi szépen a leírást a csasziról, így azért már nem is tűnik olyan félelmetesnek, bár egyelőre úgy fest, nekünk nem lesz rá szükség, de ugye ember tervez... :roll: jobb mindenre felkészülni :)

30. hetin nekünk sem néztek flow-t, hiába muszáj, csak lepényérettséget, az I. fokú... asszem az ilyenkor már normális.

Méhszáj vizsgálat: nekem is nézik mindig, ki is voltam akadva, amikor barátnőm kérdezte a 38!!!!!!!. héten, hogy fáj ez? Mert neki még sose csináltak ilyet... :shock:

Akkor én is beírom a mi adatainkat, hátha érdekel valakit :D

mi 30+3-nál voltunk

BPD 77,7
HC 279,57
AC 266,17
FL 60,8

Elvileg pont csak egy nappal vagyunk nagyobbak, azaz okt. 22. Becsült súly volt akkor 1710g. Ezen lehidaltam, mert többen mondták, hogy ilyenkor még 1300-1500g körül vannak a babák, de nekem meg azt mondta a szonográfus, hogy ez teljesen normális súly, és 3,5kg körül lesz 40. hétre... hát ő tudja :roll:

Amúgy Hepinet nagy car, a képek szörnyűek lettek, emellett kifizettünk 30 percet és kaptunk 15-öt...
:evil:

Dia, Csaba szép név, rokonok meg bekaphassák! Samumat meg Somának hívják egy csomóan, mert nem tudják felfogni, hogy nem Soma, hanem Sámuel... kész... :evil:

Horibol, mi huggies-t vettünk elsőkörben, 27 darabos 1eset, mert abból volt olyan picike, + van egy pampers mintánk, aztán nem tudom mi lesz, egyelőre bizakodom, hogy beválik ez a huggies, ha nem, akkor kísérletezünk tovább...

Zsanka, a cukor miatt szerintem ne aggódj, 7,5 még egész jó! Viszont ha diétára ítélnek, az 9+6 hét... ugyanis szülés után 6 hétig tartani kell még a diétát, meg akkor írasd bele a kiskönyvedbe pirosssal, hogy geszt. diab, mert akkor szülésnél és a kórházban is máshogy fognak bánni veled.

Vikianya, nekem is vannak jóslóim, de csak este, és 1-2 gyengébb csak...

Dodi, basszus, mekkora paraszt volt az UH-s :shock: 12??? Basszus, az már csak 2 hét :shock:

Szülés: én azért tartok tőle, nem is annyira a fájdalomtól, hanem az ismeretlentől is, meg ugye, hogy fogom-e bírni. Stratégiáim vannak, A trev, B terv, aztán úgyis az élet hozza, hogy mi lesz :D én sokkal jobban traskelek attól, hogy nehogy baja legyen a manónak a pocakban szülésig, de azért igyekszem nem ezen rágódni, talán ezért is pörgök ennyit :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Szilda!!!! Nagyon drukkolok, hogy minden ok legyen, de úgyis az lesz, úgy kell lennie :)

Köszönjük Viktor, hogy írtál, kérlek majd tudósíts, hogy mi történt, és hogy vagytok!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


És akkor magamról is pár szót... szóval régen nem voltam, fent leírtam, hogy miért. Aztán voltam pénteken védőnőnél, ő mindent rendben talált, egy dekát sem híztam másfél hónap alatt, nem is csoda, ilyen diéta mellett :lol: azon csodálkoztam, hogy nem is fogytam :lol: Samu szíve az ő számolása alapján 140et ver, jól betojtam, mert azt hittem, többet kéne, de mindegy is, ha baj lenne, azt biztosan mondta volna.

Tegnap voltam szemészeten, a néni ügyesen teleöntötte a bal szemem pupilla tágítóval, még este 5kor sem láttam rendesen, ki voltam borulva. De a lényeg, hogy a szemem is ok.

Ma este szülész, na kíváncsi leszek, mármint, hogy mit mond. Holnaptól viszont szerencsére csend és hullaszag, már csak ikeába megyünk ki :)

Nekünk már mindenünk megvan, csak be kéne pakolni, de ezt nem terveztem elkapkodni, még úgysem szülünk, majd 2-3 hét múlva becuccolok :D addig úgyis csak összegyűrődnek a cuccok :)

Összerendeztük a babasarkot, már csak a dekor hiányzik, meg persze az ágynemű, elpakolásztam a manóholmit, szóval minden megvan :)

Na, húzok is, mert 6 óta olvaslak titeket és se le nem tusoltam még, se semmi :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!
Legelőször Szildának szeretnék "jobbulást"kívánni!A jósló fájások zömét vissza tudják még fordítani ha időben bemegy az ember a kórházba.Pihengetni kell ott a kórházban jó sokat!!!
Valamelyikőtök írta a kicsidodival kapcsolatban a calciumot.Röhejesnek tűnt de szerintem nekem bejött vagy amit a Dodi írt,hogy a gyerek beilleszkedett a medencébe "ugrásra késze helyzetbe".Az én orvosom erre a megfulladok érzésre mondta,hogy sok a magzatvíz attól,hogy vizesedek nem lehet fulladásos érzésem.Akkor tájt (kb 1 hónapja)görcsöltem is és keménykedett a hasam valami hormon tablettát írt fel de én nem szedtem be.Többet pihentem és szedtem a magne b6 vitamint.
anyamci!!Én is 20 kilónál tartok és bár vizes vagyok de nem annyira nagyon,hogy reménykedhessek hamar lemegy majd róla,m a súly.
Sőt 5-7 kg minimum maradt rajtam Dézi után.Éppen csak vissza mentem edzésekre máris terhes lettem.Aminek én örülök csak utálom magam,hogy olyan vagyok,mint egy víziló.

Voltunk fürdeni.Ma megyek az orvoshoz de én már megint szenvedek a gombától :evil: :evil: :evil: Már szégyelem a férjem előtt.

jeanner!Ajánlok egy c tervet!Akárhogyan fáj arra kell gondolni,hogy már csak pár óra és a kezedben lesz és akkor abban a pillanatban ahogy kibújt minden fájdalom elmúlik.Még én se félek,mert még van időm de Pannával megszenvedtem rendesen és Dézinél nagyon féltem.
A rokonok?Igazad van de még reménykedek,hogy ha elégszer elmondom akkor ....de ez reménytelen.Én mamának szólítattom az anyósomat Dézivel de ő kitartóan mondogatja neki ,hogy nézd mit hozott a mami adj egy puszit a maminak.
bunni!A te pelenka problémádra a megoldás a Vatera vagy a teszvesz lesz.Ott néz körül.Sokkal olcsóbb,mint a bolti pelus.Sőt hímeznek bele ha akarod nevet is.
Én is kész vagyok a baba ruhával,ággyal és már csak a bölcső kell,hogy itthon legyen.Ha meg leszek a festésel ,takarítással és a gyerekeimet is elindítottam az iskolába.Összefogom készíteni a kórházba a táskámat.

Viktor!!!Este írj mi van a mi kismamánkkal!!!!!

Családient.hu vonalzók
ddia74
Mór
 
 


Sziasztok!

Jeanner, nem semmi, hogy elküldtek szemészetre! Tényleg olyan magas volt a cukker? Örülök, hogy nem találtak semmit!
Mivel te nem híztál, a baba viszont nőtt, ezért tulképp fogytál :wink: :lol:

Szilda, mennek a drukkok +++++++++++++++++++++++++++++
Ne kenődj el kórházban, tulképp a legjobb helyen vagy a jelenlegi helyzetedben. Tudomásom szerint minden nap ellenőrizniük kell, hogy vagytok mindketten. Sok rádgondolás. Viktor, köszi a tájékoztatást, és írj, ha tudtok már valamit!

Zsanka, nekem tetszik a nyelvtörős Stumpf Kristóf. Semmi baj azzal, hogy csak nyelvészek tudják rendesen kimondani :lol: (csak vicceltem) Nekem bejön! Ízlelgessétek a nevetek, aztán meglesz AZ!
5liter vizet?! Gondolom, hogy 10percenként jársz pisilni :)

Dodi, nagyon örülök a jóhíreknek! Egyébként a Siklósra jellemző, hogy a 40. héten császároz. Én mondjuk nem értem, hogy miért, hisz a 38-39. hét is ugyanolyan kiváló. Lehet, hogy kivárja, hogy meginduljon... most itt elfilózgatok magamban ezen :):):)
Nekem is miután leszállt a hasam, úgy érzem sokszor, hogy kipottyan a gyerek, nagyon durva tud lenni!

Buuni, mi vettünk Tescóban is, Brendonban is, Minimanóban is textilpelust. Kell a feje alá, etetések után stb. úgyhogy napi 5-6 elment mosásba :)

Pelenka. Én vettem egy csomag Babylove-ot (newborn - 27db asszem), majd a szülés előtt veszek még egy bazi nagy csomag pampers premium care-t. Utóbbit még nem használtuk, kíváncsi vagyok, mert sok szép ígéret van a csomagolásán, azaz "ilyen-olyan gumis", "ennyi meg annyi plussz ápolás", "vékonyabb mint a többi" (szabad fordításban) bla-bla-bla :twisted:

Dia, én a múltkori képeden nagyon csinosnak láttalak!

Ui.: Ma nagyon szar lett a cukrom, pedig ugyanaz - szinte - mindig a reggelim... le vagyok döbbenve!

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: