Új privát üzeneted érkezett!

Hana, szuper eredmények :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Gabi: Te fogsz menni az Uzsokis szülésfelkészítőre?
én még gondolkozom,de van 1-2 téma,amire lehet,hogy érdemes lenne :D
Vendég
 


Béka, anno Sotéről hogyan kaptad meg a kombinált eredményét? Nekem elvileg holnap emailezik, kíváncsi vagyok..

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 

 
 

Egyszerre írtunk egymásnak :)

Nem gondolkoztam még rajta, elvileg nálunk itt a védőnök is tartanak egy előadássorozatot, nyilván nem teljesen olyan, mint az Uzsokis, de ez helyben van, nem kellene külön ezért Pestre utaznom.
Milyen témák vannak? Ha akad olyan, ami érdekel, és még Te is ott leszel, akkor lehet bekukkantok :wink:

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Gabi: épp 9-én lesz az,ahol szülésznő a meghívott előadó :)

[quote]
írta:
Március 09. A szülés eseményei - vendég a szülésznő

Március 16. A baba egészségéről – vendég a neonatológus

Április 06. Masszázs szülés előtt, alatt és után – vendég a masszázsterapeuta

Április 20. Anyatejről és szoptatásról – vendég a csecsemős nővér

Május 04. Amikor már hazavitted a babát… - vendég a védőnő

Május 18. Mit tehet az orvos? – kérdések a szülész-nőgyógyászhoz


Az érdekel,meg a szoptatásos :)
Persze a máj. 18.-ai is érdekes lehet a szülész-nőgyógyásszal :)

Nekem csütörtöki nap volt a kombinált,és rákövetkező pénteken küldték az eredményt,asszem 16h után :)
Légy kitartó! :D
Vendég
 


Köszi csajok. :)

Mi annó jártunk szülésfelkészítőre a kórházba, nekünk nagyon hasznos volt. Most is elmennénk, de pont kedden délutánonként van és nekem pont az a Marcis napom. (Marci egy napot van a nagyszülőknél, általában hétfőn, szerda-csüt-péntek pedig bölcsis.)

H

H

Kép

Kép
hana78
 
 


Szoptatásról nálunk is lesz, majd meglesem mikor. Azt tudom, hogy az időpontra hazaérek, ha dolgozom is. Kérdés, hogy az Uzsokiban hány órakor kezdődik, mert az meg 20 perc séta a munkahelyemtől, szóval ha nem késő délután, hogy sokat kelljen dekkolnom még a suliban, akkor az is jó.

A március 9. az bizti nem jó amúgy.
Nálunk lesz még egy a hordozókendőről, kengururól, pont az én védőnőm tartja.

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Az Uzsokiban fél6-tól vannak,egy órásak.
Vendég
 


Az nekem késő. Ha fél hétig tart, a hétórás vonatom nem érem el, utána csak nyolckor jön, mire hazaérek, 20.45. :(

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


de kár :(
pedig jó lett volna :)
Vendég
 


Ha lesz olyan nap, hogy másnap nem megyek dolgozni, akkor azért elmegyek! :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


OK :)

és hogy álltok a kismama tornával,vagy jógával?
Vendég
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Hát én azt hiszem eleget tornászom munkába jövet-menet, meg azon a rengeteg lépcsőn :(
Amúgy nincs időm rá, még itthon sem, jógára meg végképp nem tudnék eljárni.

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Lányok,talán amiatt,hogy figyelem a pocakot,de ma egész nap apró nyomásfélét érzek az alhasamban.
az lehet,hogy a baba?

hisz ha a gyomrom már feljebb van,akkor ott lent más már nemigen tud mocorogni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabi: a mozgás miatt irigylem csak Tőled,hogy dolgozol.
ha nem olyan munkám lett volna,és nem paraszt a főnököm,akkor én is kimozognám magam,az tuti :)
Vendég
 


beka:
sz.tem siman lehet a baba, latom 6 nappal utanam vagy kiirva, igy hasonloak a tuneteink. en is kb 1 hete erzem a hasi megfeszulest, kemenyedest, es mindig masik oldalon, ponton erzek kis nyomasokat..hat biztos nyujtozkodnak!!! annyira izgi!! :P :P :P

antekirt / rheya / addisz:
hat igazatok van, cickok alatt a gyomor van... :D vagyis letagadhatatlanul hiztam :D szeptemberi eskuvonkon 57 voltam, aztan a nagy bologsagban felcsaptam magamra 2 kilot, most pedig mar 65kilos sertesjelmezben nyomom :D
vilag eletemben nagyon tudtam magam kontrollalni kaja-ugyben, most meg elvezettel zabalom a szendvicseket :shock: pedig minden nap megbeszelem magammal, h nem fogok beleesni a kismama-hibaba - 2 helyett enni...de en most mindent kivanok! (na jo, a hust nem) de peldaul a gumicukorert olni tudnek, pedig soha sem szerettem!!
addisz, nagyon csini vagy, tok vekony!! nehogy mar 67 kilo legyel!! vagy a fotosod nagyon profi, akkor viszont kolcsonadhatnad!

a munka:
a fonokom eddig nagyon rendes volt, de mostanaban megbolondult. es ami a legdurvabb az egesz tortenetben, h en, aki jogasz..most mar csak felig legalisan dolgozom a cegnek. ez egyebkent magyar ceg, magyar szekhellyel - remelem bakker az apeh nem olvassa a babanetet...

gabi:
soha nem hallottam, h a tzatzikibe kell turo, de baromi jol hangzik, meg fogom igy csinalni!! este megyek a baratnommel a jo kis ukran boltunkba tejfolt, kefirt es turot venni!! latom, te is jol teletomod fokhagymaval ;)

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Pequ: remélem,hogy a baba az!!! :D
Vendég
 


pequ, igazából sosem néztem utána, egy barátnőm mesélte így a recaptet, és mivel így ízlik, hát eszem ágában nem volt másikat keresni :) Kíváncsi vagyok, hogy sikerül a tiéd!
Pedig csínján kell bánnom a fokhagymával, mert nagyon tudja bántani a gyomrom..

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Sziasztok!

Tzatzikibe túrót és tejszínt? Mi csak tejföllel készítjük. Mellesleg van egy enyhe tejcukor érzékenységem, úgyhogy a tejszín kiütne. De a túrón elgondolkodom...

Én mostanában a zöldségekre vagyok rákattanva: paradicsom, paprika, ubi csak nyersen, sósan. A parit, meg mint az almát harapva :D

Jelentem javulgatok, már csak a torkom fáj. Kaptam kölcsönbe egy infra lámpát és úgy tűnik bevált.

Bocs, hogy csak magamról, de Zoló mostanában nagyon anyás.


nancsa
 
 


Hana
Gratulálok az eredményekhez :)

Kisbeeka
Simán lehet, hogy a baba! Figyeld, hogy mikor jelentkezik és mennyire rendszeres. Az elején általában vízszintesen érezni őket legjobban, főként reggel és este, illetve evések után. Ülve, állva csak később válik felismerhetővé a mozgás.

Pequ
Tényleg 67 kg vagyok és én fotóztam :lol: Nem csaltam, a hasamat már nem tudom behúzni :wink:
Bőven van felesleg a combomon, fenekemen, csak az szerencsére nem látszik a képen :)


Az eredeti tzatzikibe görög joghurt kell (ez zsírosabb, krémesebb és édeskésebb miénknél) csak, de nyilván mindenki ízlése szerint csinálja :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


reggelt!

Szülésfelkészítő
Én Pécsett jártam anno, nagyon jó volt és itt a Margitba fogok menni.

Hasbaszuri-magzatvízvétel
Én tegnap voltam genetikai tanácsadáson az i. számű Nőgyógyászati klinikán...3 órás volt az egész, mert volt egy uh is, ami tökéletes, már 250 gramm a picúrkám és mindene megvan...de a genetikus, akihez utána behívtak egy paraszt volt...rögtön úgy kezdte, hogy hát magzatvízvétel kell...
"mondták ugye Önnek,,hogy ez a kombinált teszt eredmény nagyon rossz?"
- "hát nem, a doktorom azt mondta ezen nem kell aggódni."

Így kezdtük a beszélgetést és végig olyan agresszíven beszélt...de nem hagytam magam..egyfolytában a magzatvízvételt akarta én meg próbáltam felvilágosítást kérni, elvégre ez egy tanácsadás volt...5 percig tartott a vita...
Azt mondta 200 közül egy vetélés van..aztán mondtam neki azt hogy úgy tudom, több baba hal meg a magzatvízvétel miatt, mint amennyiről tényleg kiderül Down-kóros..erre képzeljétek kiabálni kezdett!!! hogy ez hazugság...próbáltam neki elmagyarázni, hogy mérlegelnem kel, mert két gyereket már elvesztettem és végre eljutottam egy nagyobb magzati korba nem akarom ezt a gyereket is leveszteni..erre közölte, "ááááá azok korai terhességi korban voltak"..ÍGY..hát mondtam neki, elnézést, de 3 hónapos 12 hetes magzat nem volt pici :-(

Szóval jesszus mekkora különbség van kórház és kórház közt...a Margitba mindig olyan kedvesek, itt meg mindenki olyan bunkón beszélt velem..az uh is ahhoz képest, hogy alapos genetikainak kellett volna lenni, futószalagon történt, 2 perc volt az egész....és ott sem voltak kedvesek...

Ja és próbáltam érvelni az alapos 1 órás 4 d-s uhgal, hogy ott azért látszani kellett volna valami rendellenességnek, ha Down-kóros és megint kiabált velem a genetikus, hogy ha 1 héten át néznék 5 D-n akkor se látszana..pedig tök sokat utánaolvastam és igenis vanak jelei, nem egy..:-8
szóval azt is mondta öreg vagyok, már csak ezért is meg kell csináltatnom (32 éves vagyok) és a férjem még öregebb (45-öt túl van már ) ..és ezeket is így mondta..

Valahogy olyan szaga volt az egésznek, mintha ez biznisz lenne, mintha pénzt kapnának ezért, ezért erősködik annyira..pedig azt is olvastam, hogy a magzatízvétel a legeslegutolsó dolog...

Erre akor jötem rá, amikor kimentem és mindenki ledöbbenve ült és hát hallottak mindent...és úgy fogadtak, hogy bele ne egyezzek..

és mindenki aki ott volt, aki pl. 36 éves, mindenkit elküldött..csak senki nem egyezett bele...

Ráadásul nekem adott időpontot 26.-ra, és mondta 3 hét múlva lesz eredmény..

kérdeztem tőle, hogy most vagyok a méretek alapján 18 hetes és 4 napos (tegnap) két hét múlva lenne a beavatkozás akkor ezek szerint majdnem 21 hetes lennék és rá 3 hétre jönne meg az eredmény, azaz majdnem 24-25 hetes lennék, mire megtudnám az eredményt... :shock:

Én nem fogok elmenni...úgy érzem a 4D Genesis lelete és az 1: 3240-hez kombinált test eredmény nem olyan vészes, hogy ezzel kockára tegyem a gyerekem életét...

Szerintetek???

visszakeresem azért a genetikus hölgyet, akiről írtatok, bejelentkezem hozzá is, mert azért úgy rendesen elkeserített az egész és bár tudom nem lesz baj, bennem van egy kis félsz...

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Addisz
Nagyon csini vagy, olyan formás a pocód :-)

Rheya
Szerintem a legjobb döntést hozzátok, akkor, ha felnőttként nem másokra akartok támaszkodni anyagilag és nem mások segítségére vártok az új pároddal!!!!!!!
mi is albérletben élünk, mert 100.000-es lakáshitelt nem tudunk vállalni, viszont az albi "csak" 45 ezer Ft itt Pesten, másfél szobás, hosszútávra....és nem vagyunk szomorúak ez miatt...jelenleg nem engedhetünk meg magunknak lakáshitelt...majd ha én is aktív kereső leszek, talán, akor belevágunk, de most a gyerekek érdekében nem...szóval ne aggódj, jó lesz!!!!!!!!!

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Korybon:
Ne keseredj el, ott akkora parasztok, hogy őrület!
Az első babával én is ott voltam tanácsadáson, hát rém bunkók ott.
Nekem semmire az égvilágon nem hivatkozott, 37 éves, kell a mintavétel. Nem számított a tök jó kombi eredmény, semmi. És persze, azt hajtogatják, hogy mennyivel nagyobb az esélye a beteg babának, mint a vetélésnek. Ő hazudik... és még kiabál is, mit képzel magáról...
Felejtsd el szerintem.
Szerintem is csak a biznisz indokolhatja, mert aki csak beteszi oda a lábát, küldenék erre a vizsgálatra.

Kép

Kép
larimami
 
 


Korybon: totál jól csináltad!!

Menj el az Istenhegyi Géndiagnosztikára,és ott majd jóóóól megnyugtatnak,hogy NEM KELL amnio!!!!! :)

Remélem nagyon messze elküldted azt a parasztot!!! Azért ezeket a dolgokat nem kéne mindig annyiban hagyni,én asszem panaszt tennék a kórházban.........
Vendég
 


Korybon
Ez a doki ultra paraszt volt :shock: Viszont azt nem értem, hoyg miért lenne roszz az 1:3240 arány??? 1:200 esély körül, vagy annál is gyérebb eredménynél szokták mindenképp az amniot, vagy a boholyvételt megcsinálni, attól a tiéd fényévekre van.
Az meg,hoyg a 32 éveddel "öreg" vagy :shock: anyám, ez az ember teljesen beteg :evil:

Addisz
Akkor tényleg titkos helyeken tárolod a kilókat, mert én kb. ugyanolyan méret vagyok, mint te (163cm és most alulról súrolom már sajna a 60-at), de sokkal nagyobb a még 16 hetes se hasam (cicitől kezdődik) és valahogy olyan tuskószerű kezd lenni a testem :lol: :oops:

Hétvégén tárkonyos ragulevest készítek és sült csirkecombokat tepsis krumplival :wink:

Kép
Kép
rheya
 
 


Addisz: köszi,akkor nem állva fogom figyelni ;)

és mikortól lehet majd kívülről is érezni/látni,ha mellső fali a méhlepény? :D
Vendég
 


Korybon
Nagyon durva sztori, még jó, hogy nem hagytad magad, szerintem én helyben kiborultam volna, ha ilyeneket mond... A 32 éveddel minden vagy, csak nem öreg és van már néhány alapos vizsgálat a hátad mögött, ami nem támasztja alá, hogy gond lenne a babával. Keresd fel mindenképpen Hajdú Krisztinát!

Rheya
Kérek képet a "tuskószerű" testedről :) Biztos nem vagy nagydarab, ha még a 60 kg-ot sem érted el!

Kisbeeka
Hát, nálunk apa kb. 1 hete érzi kívülről a mozgást, főleg esténként (olyankor legaktívabb a Kiscsaj) és még nagyon kell koncentrálnia. Láthatóvá azért még később válik, ahhoz mindenképpen gyarapodni kell a súlyának.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


korybon:
ez a doki egy modortalan frusztralt őskuvolet, aki nyilvan azt gondolja, h egeszseges babat csak 20 evesen lehet szulni... itt portugaliaban 35 ev felett csinaltak automatikusan amniot, fuggetlenul az eredmenytol, de mivel nagyon sok volt az abortalas ezert kb 5 eve rendelettel ezt megszuntettek. ma mar csak nagyon kirivo esetben csinalnak eletkortol fuggetlenul, mert a down-kor nem valogat...nyilvan 35 felett nagyobb az esely, de ezert kell elmenni a mar joval korszerubb kombinaltra, morfologiaira..es egy tapasztalt orvos az UH-bol is sokmindent eszrevesz.
jol teszed, h elmesz az istnehegyire! en 37 eves vagyok, es bar jok lettek az eredmenyeim, azert felve, de rakerdeztem az orvosomnal, h ugye nem kell hasatszuras???...szinte felhaborodva mondta, h felejtsem el...!! :)

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Koribon: Húúú, ez nagyon durva! Így beszélni egy kismamával?! Én debrecenbe járok a genetikára, de ott mindenki kedves és mosolygós. Szerintem keress egy genetikust magánban.


nancsa
 
 


Addisz
Épp tegnapelőtt készült friss kép, igaz délelőtti, ami azért laposabb. Estére szokott nagyon elfajulni a méretem, mert addigra a gyomrom is tele már :twisted: Fehérneműs rémkép következik :oops:
Szóval ez 15+1 (3) napos hengerszerűség :lol:
Kép
Kép
[/img]

Kép
Kép
rheya
 
 


Rheya
Sokkal keskenyebb vagy nálam! Rájöttem, ez a megoldás, hiszen én még sosem tettem fel magamról képet szemből. Széles típus vagyok (széles váll, csípő, erős combok). Neked pl. szemből sokkal egyértelműbb a kismama-pocid, mint nekem.
És egyáltalán nem vagy henger, még csak szerűség sem :lol:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Mondjuk a csípőm tényleg meglehetősen keskeny szemből, így oldalra nem nagyon tud se a baba, se a bélésem egyéb alkotórésze rendeződni, így marad az előre irány :lol: Én azon akadtam ki, hoyg a köldök feletti részem milyen bazi nagy és van ott egy púp, ami sokkal jobban előrébb áll, mint a pocak alsó része :oops: Képzeld, ha még tele is tömöm a bendőmet :twisted:

Kép
Kép
rheya
 
 


rheya:
szerintem is nagyon csini vagy, aranyos es sexy ;) ez mar igazi kismama pocak, nem lehet azt mondani, h ennek a lanynak falanksag miatt nagy a bendoje :P

huuuu, nemsokara indulok UH-ra...remelem vegre megmutatja a kis betyar, h mi van a labacskaja kozott... :lol:

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Pequ
Biztos nem titkolózik tovább a Babókád :wink: Ugye te írtad, hoyg a teszten késre ültél?
Aranyos vagy, de most nagyon vihogok ezen a véleményen :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
rheya
 
 


lányok,volt valakinek miómája terhesség alatt?

nekem a Genesisben mondta a nő,hogy miómát lát a méhemben,és eléggé meglepett ezzel a hírrel.
először kérdeztem,nem az endometriózisomat látja-e véletlenül,mert az olyan durva,hogy már UH-on is látszik,de azt mondta nem...

remélem csak tévedett :?
Vendég
 


Korybon, szavakat nem találok a történetedre. Lesokkolt. Nagyon sajnálom. Szerintem a TE Babáddal minden az égvilágon rendben van. Egyszerűen JÓK az eredményeid.
Én 34 vagyok, és az orvosom győzköd arról, hogy fiatal vagyok még :D

rheya, nagyon csini vagy szerintem! Én fehérneműs képet nem is merek csinálni, majd egy pulcsis-gatyásat talán :)

Pequ, szorítok, hogy ne legyen szégyenlős!! :)

Várom a kombinált eredményt mára..

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Fehérneműset most én se raknék,de már nagyon gömbölyödik a pocakom :D
Vendég
 


Kisbeeka:
Nekem volt miómám az első terhességnél, és semmi baj nem volt vele :)
Mostanra meg magától eltűnt :)
Annyi, hogy engem császároztak emiatt, hogy nehogy erős vérzés legyen a szülés alatt. De ez nem biztos, hogy kötelező következménye a miómának.

Kép

Kép
larimami
 
 


Larimami: köszi,ez megnyugtató :)
gondolom attól függött a császár,hol helyezkedett el a mióma.

nekem még csak a 4D-n mondta a nő,nem is tudom,említsem-e a dokimnak,hisz úgyis alaposan kivizsgál...
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap elkészült a torta :) De mire apa hazaért a gyerek totál kidőlt, szóval épp hogy felköszöntöttük, és már tettük is le aludni.
Ebéd ma húsleves volt.

pequ: én említettem még korábban, hogy legyen e zárt a fórum, mert lenne rá lehetőség, de eddig nem nagyon mondtak semmit a csajok.

korybon: ez szörnyűűű...hogy lehetnek az emberrel ilyen nyersek és embertelenek...hihetetlen. Mindenképp keresd fel Hajdú Krisztinát (asszem így hívják)

Képzeljétek, én már ülve is érzem babókát :D Na nem túl sűrűn, de most is játszik odabenn.

Kép


Kép
norcs83
 
 


Norcs: de irigyellek,hogy érzed!! :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Hát ez az amniós sztori nem semmi. Utálom, mikor az ember ki van szolgáltatva a hülye dokiknak. :evil: Épp azon a hétvégén, mikor kiderült, hogy terhes vagyok, elkezdett fájni az alhasam jobb oldalon. Vasárnap este lévén bementem a kórházba, hogy most akkor mi van. A szülészeten a nővérkék is és az ügyeletes doki is tök bunkók voltak, mintha nekem az lenne a kedvenc vasárnap esti elfoglaltságom, hogy a kórházban ücsörgök... Viszont a sürgősségin nagyon rendesek voltak. Kizárták a vakbelet, folyadék volt a kismedencémben, valszeg az feszített. Okozhatta bármi (akár méhen kívüli terhesség is) a folyadékot, ami szerencsére felszívódott. Egyébként nekem a dokim azt mondta, hogy csak 37 év fölött küld amnióra kismamát, ha annak rosszak a leletei.


Amióta megszületett Marci, nem nagyon tévézünk, max. rajzfilmeket. Előtte sem voltam tévéfüggő, de néhány sorozatot néztem (főleg helyszínelőket). Néha este, ha már lefeküdt Marci, akkor betettünk vmi néznivalót. Most viszont teljesen rákattantam egy sorozatra, a The Office US-re. Letöltöttük az összes évadot és azt nézzük esténként. 20 perces egy epizód és nagyon bírom. Szinte függő lettem. :twisted: Ismeri vki?

H

H

Kép

Kép
hana78
 
 


Hana: azt a sorozatot pont nem ismerem,én dr. House-rajongó vagyok,meg most már Mentalista-fun is... :D :D :D

mikor egy éve anyum kórházba vitt éjjel,mert már 3. éjszakája nem aludtam a fájdalmaim miatt,velem ott (MÁV!!!) majdnem mindenki nagyon rendes volt.

Kivéve mondjuk az a nőgyógyász,aki már sok órás bentlétem után megvizsgált (váróban kellett üldögélnem branüllel a kezemben,hogy ha olyasmi derül ki,azonnal műtenek),kabátban a folyton nyíló ajtók miatt... szóval azzal kezdte,hogy letegezett,majd veszkedett velem,mert mikor nyomkodta a hasamat,utána is jajongtam,...

mikor azonban meglettek az eredmények (hüvelyi UH-é is),akkor egyből már jobban kezdett tisztelni,felfogta,hogy nagy gáz van...
Egyből udvarias lett,bekísért a szobájába,és ott mondta el a dolgot..

Azt tudni kell ehhez,hogy én végtelenül kedves vagyok mindig mindenkihez,MÍG ők is azok. Tehát rajtam nem múlt!
Vendég
 


kisbeeka: lehet hogy Te is érzed, csak még nem tudsz róla :wink:
Botival én se nagyon tudtam, hogy ez most az e vagy sem, de vele már biztos vagyok, hogy ez az apró érzés, ez bizony Ő :)

Kép


Kép
norcs83
 
 


Norcs: no akkor talán elhihetem,hogy ezek az apró nyomás szerű valamik a baba jelzései :)
Vendég
 


írnátok nekem véleményeket a mellszívókról?
ki milyet használt (vagy fog),és aki már használta,mik a tapasztalatok? :)

Mivel az utolsó 2,5 hónapot Balcsin töltöm valószínűleg,a maradék ugyanennyi időm van "bevásárolni" :D

remélem Balcsi majd ellazít,klassz lesz a szülés előtt a jó levegőn várni a babát :)
Vendég
 


kisbeeka: Én legalább 4 félét kipróbáltam (a kórházban volt lehetőség rá) és az AVENT kézi mellszívója vált be a legjobban. Nem a legolcsóbb, de én imádtam.

sorozatok: Én a született feleségeket imádom! A dr. House-ról sajnos le kellett szoknom, mert Zolót abban az időben altatom.


nancsa
 
 


De jó lesz majd neked a balcsin! Kicsit irigyellek érte. Nálunk az egész család nagy víz fun. Imádjuk a természetes tavakat + a férjem nagy horgász.


nancsa
 
 


Nancsa: én sem a TV-ben nézem a dr. House-t ;)

erről esetleg van véleményed?:
http://www.brendon.hu/Products/ViewDetails/20935
Vendég
 


Én a halakhoz nem értek,de a víz lételemem :)
most először tehetem ezt meg a babának köszönhetően,úgyhogy nagyon örülök neki :)

vagy egy-egy családtag lesz lent velem,vagy a barátnőm,hogy ha valami van,ne legyek egyedül ;)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?