Új privát üzeneted érkezett!

Bal oldalt mindig a Levente van, jobbra a Réka. :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari, gratulálok, jaj de jó :)))))
Vendég
 


Hű, nagyon beindultatok peteérés-ügyileg :lol: Rengeteg drukk mindenkinek!!!!!
Szerintem majd sorban jönnek a kétcsíkos fényképek.Egymást is segítitek ezzel.. :lol:


Látom, felkerült témaként a szülés, ezért leírom röviden, hogyan történt:
A szülés nagyon gyors volt, és mondhatni könnyű.Pedig megijedtem, mert ugyanúgy kezdődött, mint Kristóffal: hajnali 5-kor a magzatvíz elfolyt, fájás sehol.Megijedtem, mert ez Kristófnál azt jelentette, hogy este hétre lett baba, amikorra már nagyon kifáradtam...6-kor átjött anyukám.Kristóf felébredt, és rengetegszer átöleltem, megpusziltam, elmondtam neki, hová megyek, mi történik.Úgy búcsúzott el: "Üdes ledél, Ana!"Na, ekkor megnyugodtam: ez a része a dolognak rendben van.Beértünk a kórházba, még csak 4 cm-re voltam kitágulva, fájás semmi...Ctg-re raktak. Aztán kaptam oxytocint, ami rendkívül hatásos volt.Negyed óra múlva, 9 körül kétperces, egyre erősödő fájások.A tolófájásoknál megérkezett a doktornőm. Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy egyből az alternatív szülőszobába kerültem (amiről álmodni sem mertem!), és bár a kádat nem tudtam használni, a nagy, alacsony, kemény ágy lehetővé tette, hogy a tolófájásokat négykézláb vészeljem át, sőt végül úgy szültem meg, gátvédelemmel :wink: Csajok!Sokkal könnyebb, mint fekve!!!

Végül azt mondhatom, hogy nagyon jó élmény volt a szülés. Kicsit jobban fel is készültem (kismamajóga, vajúdási pózok, gátmasszázs, homeós bogyók, masszírozó olaj), mint Kristófnál, meg hát állítólag a második könnyebb....

És akkor néhány kép:
Kép Orbán Tulipán Mária
Kép Tuli a kórházban

Kép

Kép Nem kell félteni a kiscsajt

Kép Gyerkőceimmel

Kép

Kép
linus
 
 

 
 

Annamari!
Itt is nagy gratula!!!
Én tudtam!!!

Szépek voltak a babák....
És most már várjuk a képeket a friss babáinkról, Linustól, és majd Móti, és akik még soron vannak :))
Vendég
 


Linus,
gyönyörű a kiskirálylány!és olyan megható az utolsó kép, ahogy Kristóf szeretettel nézi a kishúgát!!!!!
szóval azt mondod, könnyebb négykézláb?lehet, hogy majd én is megpróbálom másodjára.-)

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Annamari, gratulálok!!! Nagyon örülök, de jó!!! :D

Angie, Maryka, köszönöm, hát, majd meglátjuk. Tegnap nem voltunk együtt, mert úgy görcsöltem, mintha meg akarna jönni. :?

Linus, ügyesek voltatok, Tuli nagyon édes!

Maryka, hogy aludt Gyurika?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nmarya,

gratula!!!!hiperszuper!!!!

KépKépKépKép
moti
 
 


Köszönöm Lányok, nagyon kedvesek vagytok!!!!!
Remélem ezúttal minden rendben lesz.

Linus!
Nagyon szépek vagytok, talán már most boxol Tuli? Nagyon édes.
Nagyon teccik a közös kép is. Kristóf milyen szeretettel nézi.
Még egyszer gratulálok.
Nálunk csak fekve lehet szülni, mert nincsenek alternatív szülőszobák. Két szülőszoba van.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Linus!
Most látom, hogy közben megelőztél a képekkel. Nagyon édes a kis Tuli. Egyáltalán nem meggyötört, olyan mint egy hónapos baba. A boxolós kép viszi a pálmát :lol: :lol: És örülök, hogy könnyű szülésed volt.

Beze!
Kíváncsi vagyok, hogy mitől görcsölgetsz. Csak nem jön meg ilyen hamar!
Vendég
 


Annamari!
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!

Linus!
Nagyon szépek vagytok!

Kép

Kép
ske
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy hiányoltatok nagyon jól esett. :D :D :D

Linus, nagy-nagy gratula Tuli érkezéséhez. Nagyon szépek vagytok. :lol: :lol: :lol:

Nmarya, gratulálok, mennek a drukkok hogy minden rendben legyen ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Táblázatot természetesen frissítem, arra kérek mindenkit aki benne szeretne lenni az jelezzen. Voltunk vagy 30-an és ugye bár már sokan vagy babásak, vagy nem írnak ebbe a topikba.

Rólunk, kicsit zűrösek voltak most a napjaink, ezért csak olvasó módban követtem nyomon az eseményeket. Hasonló a helyzet nálunk is mint SKe-nél, Zsombi ordít ha a gép előtt ülök.

Próbálok sűrűbben jönni most már.

Szüléstörténet, én túlhordtam Zsombit a 41. héten született meg. Magzatburkot kellett repeszteni, fájások viszont voltak már a burokrepesztés előtt is. 15 óra volt míg megszületett Zsombi. Ebből kórházban 7 és fél órát töltöttünk. Hamarabb is meg lett volna Zsombi, csak hát túl magasan feküdt még, és a köldökzsinór is a nyakára volt tekeredve mint kiderült később. Egyébként nem volt rossz élmény már a szülőszobán mondtam, hogy két év múlva újra jövök :lol: :lol: Remélem tényleg így lesz.

Az már bizonyossá vált, hogy nálunk kistesó addig nem költözik pociba míg szoptatok. Valaki leírná, hogy lehet leszoktatni a csemetét a ciciről :roll: Célul azt tűztük ki hogy legkésőbb másfél éves korára leszoktatjuk, ez május. Addig marad a reménykedés, hátha mégis lesz kistesó.

Babásodásra fel !

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok Csajok!!!

Annamari,
halk gratula, nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!! De jó!!!! :D :D :D :D Nagyon hasonlítottak egymásra a gyerekek, megdöbbentő!

Linus,
de jó, hogy jöttél! Nagyon szép, formás és kisimult baba Tuli, nagyon édesek együtt Kristóffal!!! Milyen áhitattal nézi a kishugát :) Irigylem a szülésedet, igazán szép lehetett!!!

Kri,
szeretnék én is bekerülni a táblába, ehhez neked milyen adatok kelleneK? Előre is köszönöm! Anno Ilangnak is volt ilyen időszaka, hogy nem telefonálhattam, gépezhettem, mert jött a balhé... mondjuk még most is képes szóvátenni, hogy na de Anya, de azért már lényegesen könnyebb egy 6 és fél évessel :wink:

Angie,
azta, fájdalom mentes szülés!!!??? Ezt hogy csináltad? Én nagyon megszenvedtem, 19-én reggel beöntés, borotválás 2 ujjnyi méhszáj, majd fájások. Labdán nyüglődés, sétálgatás. ez ment egész nap étlen-szomjan, mondván ma szülünk. CTG 3x, minden rendben, nekem ez lassan megy mondták, aztán este 10-től reggel 8-ig 5 perces fájásokkal feküdtem a CTG gépen, ott felejtettek :evil: :evil: :evil: :evil: , reggel a váltás szedett le a gépről. Addigra totál kiszáradtam, már 24 órája nem ettem, nem ittam és mivel csak egy röpke CTG-ről volt szó, telefon se volt nálam, így egyedül nyomtam végig az éjszakát. Szörnyű volt :cry:. Ezután szerencsére felpörögtek az események, mert bár mondtam, hogy egyre sűrűbbek a fájások senki nem hitt nekem. Igazam volt, mert behívtam Apát, és mire beért már tereltek a szülőszobára 4 ujjnyi méhszájjal. Aztán burokrepesztésre nekem leálltak a fájásaim, leesett a szívhang, így kaptam egy lórugásnyi oxitocynt amitől viszont egybefüggő brutális fájásaim lettek, és fél óra múlva meg is született Ilang. Ekkor volt 11:40. Szóval ha azt vesszük bő 24 óra alatt meg is lett... igaz 10/10-es apgarja volt, kisimult volt és nyugodt, szóval biztos minden rendben volt vele, de én totál kipurcantam. Ez mondjuk 7 éve volt, mostani agyammal határozottabb leszek és nem hagyom magam!! Tapasztalatlan voltam és nem is volt pl. szülésznőm se. Ennek ellenére már a szülőszobában mondtam, hogy lesz kistesó, az más kérdés, hogy erre mostanáig kellett várnunk :D Remélem bejön az amit mindannyian mondtatok, hogy a második szülés könnyebb, mert még egy ilyet nem szeretnék! Amúgy én a nagoyn nehezen tágulók táborába tartozom és ez egy extrém példa az orvosom szerint, így ne erre alapozzak.

Beze,
drukkolok, hogy a görcsök ne a mensit jelentsék!!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sucer!
:shock: :shock: :shock: :shock: Atyaég! Hát én ehhez hozzá sem tudok szólni. Mi az, hogy ottfelejtettek!!! Na de majd most okosabb leszek a másodiknál, és nem fordulhat elő semmi hasonló eset. Ez hihetetlen!!
Én pedig a hirtelen és extrém gyorsan tágulók táborába tartozok, amit mondjuk nem bánok :wink:

Kri!
Én szeretnék bekerülni, csak mivel nem találtam táblát, fogalmam sincs, hogy milyen adatok kellenek. Ha lesz időm, még keresgélek, hátha valamelyik oldalon rábukkanok :)
Nálunk nagyon könnyen ment a leszoktatás. Egyszerűen nem adtam, és kész. Mondjuk, akkor talán már csak napi egyszer vagy max kétszer szopizott. Lényeg, hogy ha még sokat szopizik,akkor fokozatosan vedd el tőle. Csökkentsd az alkalmak számát, és amikor már csak egyszer szopik egy nap, utána lehet próbálkozoni. Szilárd nem csinált belőle ügyet, nem kérte, pedig elég nagy cicizős volt. Ja, és a védőnőm mondta még anno, hogy az esti szopit érdemes elvenni tőle előszőr, mert ha csak az marad a végére, akkor arról nagyon nehéz lesz leszoktatni. Ha nappal kap egyszer, talán azt könnyebben feladja.
Vendég
 


Sziasztok! Előbb írtam, de a szöveg eltűnt, lehet hogy Gyurika műve. Csak 1 percre nem néztem rá és már összeírta zsíírkrétával a falat, hát ez Ő.Nem hisztis egyálltalán, csak nolyan nagyon FIÚ.Gyurika most 16 hós, de csinálok egy vonalzót és képeket is megpróbálom nagyobba is felrakni.
Anmarya!GRATULA :D :D :D
Linus! Neked is a gyönyörű gyerkőceidhez!
Beze!
Képzeld csak 5 -szor keltem hozzá, gondolhatjátok hogy nézek ki.Reggelre ráadásul bedugult az orra meg elég sokat tüsszög is , ja és nagyon nyáladzik lehet hogy a foga jön.
Mindig a hülyeségen jár az esze, de IMÁDOM :D
maryka
 
 


KépEz a vonalzónk, de azt hogy kell beállízani, hogy mindig megjelen a levelek végén ,mint nálatok? :oops: Előre is köszike
maryka
 
 


A profilban kell az aláíráshoz beilleszteni ugyanazt a linket, amit ide is betettél...
Vendég
 


Én csak olvasok...ma amúgy is bunkó és elviselhetetlen vagyok...
danyuci
 
 


Danyuka!
Te??????????????

Én is mindjárt az leszek, mert már csak órák kérdése, és meg fog jönni. Már elindult valami sötétsárgás/narancssártás valami. Nálam ez az előjele. Hát ez van!
Vendég
 


Annamari, CSODÁS....GRATULÁLOK 8)
danyuci
 
 


Köszönöm, köszönöm, köszönöm, köszönöm. De tényleg csak halkan.
Amúgy még csak ti tudjátok. Bár apának küldtem egy e-mailt, de csak este fogja megnézni. :lol: :lol: :lol: :lol:

Tegnap este én is szívinfarktust kaptam. Megyek be a szobába, s parketta össze volt firkálva filctollal és zsírkrétával. :shock: :shock: :shock: Réka csinálta. Levente talán egyszer firkálta össze a falat, mikor még volt olyan reklám, hogy a kisfiú is húzza végig a tollat a falon. Réka, meg mindent firkál. Egyenlőre az a szerencse, amíg ilyen firkálós, kár lenne festetni, vagy tapétázni, így marad, hogy nézzük a művet. :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép
A háta mögött látszik egy kis irka-firka.

Sucer!
Hát, szépen otthagytak téged. :roll: :roll: :roll: Tényleg azt mondják, hogy a második könnyebb, szerintem is van benne valami, de erősebbek a fájások is.
Azt hiszem én is a gyorsan tágulok táborát erősítem.
Most már jobban vagy?

Angie!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nem lesz pirossssssssssssssss!!!!!!!
16. oldalon van egy tábla

Beze!
Még mindig görcsölsz???

Danyuci!
Miért vagy elviselhetetlen??? Már nincs sok hátra, lehet, hogy 2-3 hét. :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Nmarya!Köszikeeee :lol: Világii imádnivaló kiscsaj!
maryka
 
 


Maryka!
Köszi. Egy imádnivaló kisördög!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Danyu,

nekem szerdán volt ilyen napom.aztán jót tett, hogy délután kimozdultam itthonról.persze könnyű ezt mondani, ha éppen nem tudja senki átvenni a gyerkőcöt, akkor felejtős.

Linus, Tuli tényleg úgy néz ki, mintha legalább 1 hónapos lenne.semmi bágyadt tekintet, céltudatos, akaratos nézése van, már most!és ez tök jó!kell az élethez!!!! :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok,

Angie,
az ottfelejtettek úgy működött, hogy augusztus 20-a lévén, kihalt a kórház, alig volt személyzet... na jó a működéshez szükséges létszám megvolt, de nem törték magukat. Én a fájások miatt amúgy teljesen befordultam és igyekeztem 2 fájás között aludni. Iszonyat meleg volt, éjjel is 28-30 fok, így ez még rontott a helyzeten. Szerencse, hogy a dokim azonnal jött reggel, kaptam 2 nagy adag infúziót, így az valamelyest feltöltött, na meg megnyugodtam, hogy ott van Apa és a dokim is. Ne félj Ilangocska utána már jött is mint a 7-es gyors :lol: :lol: .

Annamari,
erősebbek a fájások? jajaj..... pedig egy hang nélkül tűrtem, nem ordítottam vagy ilyesmi, de nagyon kemény volt mert órákon át tartott.... mondjuk ha egy 5-8 óra alatt meglenne, de keményebb fájásokkal inkább azt vállalnám.... nálunk a kórházban abszolút természetesen ment minden, mert nem lehetett EDA-t se kérni, így totál naturálban élhettem meg az egészet, elejétől a végéig. Rékád nagyon szép kislány! :D Örülj neki, hogy most rajzol, nekem Ilang 5 éves rajzolt a falra, székre, azt hittem hanyatt esek amikor megláttam.... :roll: :roll: . Köszi, egyre jobban vagyok. Reggel róka, napközben elvagyok, délutántól meg émelygek ezerrel, de ez ezzel jár, mi akartuk :D .

Danyu,
biztos nem vagy bunkó, csak kimerült és fáradt. Gondolok rátok, biztos nem könnyű most, de már nemsokára kint lesz Boró. Vigyázz magadra!

Maryka,
üdv itt, még nem is köszöntem neked, bocsi! :oops:

Megkaptam a vérvétel és vizelet eredményét a háziorvos szerint tökéletes, csak kicsit vérszegény vagyok, de az ilyenkor normális, azt mondta. Szóval ez egy jó hír! :D

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Helló Sucer! Köszi :D
Gyurika ma nem hajlansó aludni, pedig tök álmos. Csak rázza a fejét, hogy ő nem álmos(pedig igen).most ki-be mászkál a babakocsiba, de abban sem alszik el.Nemtudom mi lehet vele. Pedig ma úgy beterveztem, hogy én is alszom egyet vele, de hát ez van :(

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Anno egy párszor már írtam már a topikba. De olvasni komolyan minden nap szoktam. Az írás az már nem megy. Most is szabin vagyok és azért szántam rá magam ,hogy írok.Nekem is dec. 24-én jött meg utánna meg már jan. 18-án . Úgy hogy irány a doki valami nem oké ,mert a ciklus közepétől kezdve nagyon fájnak a cicim. Szerintetek mitől lehet?
Írok már nektek jó példát az ovira mi nagyon szeretjük az ovonéninket. Teljesen együttmüködnek a szülőkkel le a kalappal előttük Jázminék 30-an vannak egy csoportba és ha van valami konfliktus megpróbáljak megoldani nem legyintenek ,hogy ilyen a gyerek és kész.

Moti,
Biztos a hidegfront teszi. Vigyázz magatokra. Mit szólt Apa a hótakarításhoz?

nmarya
Halk gratula és szorítok ,hogy minden rendben legyen.Nagyon édesek a gyerkőcök.

Linus
Nagyon szépek vagytok.

Sucer
Akkor minden oké.Ilangocskának mikor mondjátok meg?

Én is a gyorsan tágulok táborába tartozom. Kb este 11-kor vettek fel az osztályra és 3.58 -kor megszületett Jázmin. Bár már délután 4-körül kezdődött 20 perces fájásokkal. Én labdán ültem az nagyon jó volt. Amikor 3.30 körül megvizsgált a szülésznő Én még fel akartam kelni azt mondta ne menjek sehova mert szól a dokinak és szülünk. De van olyan amire totál nem emlékszem, csak Apa mondja hogy de bizony így volt,még jó hogy ott volt.
:D

Többiek hajrá +++++
Üdv Piroska

Kép
Kép
pimpa3
 
 


Piry
Üdv újra köztünk. Gyere gyakrabban!

Sziasztok Lányok!
Mindenkinek szép hétvégét. Jól öltözzetek fel, mert állítólag hideg lesz.
Vendég
 


Szia Piroska!
Köszönöm, gyere sűrűbben.


Angie!
Mi helyzet???? Lehet még reménykedni???? Ha hétvégén sikerül + tesztelni, hozod a híreket, ugye?????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari nagyon szép ez az igazi teszt :lol:

nekem eddig még nem jött meg.. ma nem fáj a hasam, tegnap, tegnapelőtt igen.. sőt este a színházban be is görcsölt picit..

szóval várom mikor jön meg
:roll:
Vendég
 


sziasztok! Tegnap azt hittem már megjött mert barna pecsételések voltak. Ma meg megint nincs semmi. Volt ilyen valakinek már? Nekem még soha , úgyhogy eléggé megijedtem.Van valami ötlet?

Kép
Kép
maryka
 
 


Köszi Boni!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem úgy akartad írni, hogy "várom, mikor NEM jön meg"?
Vettél már tesztet?????

Maryka!
Nekem még tavaly volt, hogy előtte kicsit barnáztam, inkább maszatoltam, de csak 1 nap, másik nap semmi, aztán + lett a teszt. Neked mikor is kéne nem megjönnie???

Nálunk is hamar leszoktak a ciciről. Levente 22 hónapig szopizott, s mikor terveztük tesót, csak reggel meg este kínáltam, aztán kiváltottuk kakaóra. Rékánál is így volt, csak ő 17 hónapig szopizott, mert akkor kezdtünk hármaskát tervezni. Nála sem volt probléma, hogy cici helyett kakaót kap. :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


dehogy vettem :lol: várom mensit :wink: :lol: nem én vagyok az akinek spontán összejön.. :cry: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm az érdeklődést, ma már jól vagyok. Ez nem a mi hónapunk volt, hát ez van. :roll:

Maryka, nekem még nem volt, de másnál már hallottam róla, szintén várandós volt, szóval hajrá! Drukkolok!

Kri, kezet foghatunk, nálunk se jön a tesó, bár már csak napi 2 szopi van. Hetente hagyj el egyet, vagy ha ez sok, akkor mondjuk 2hetente. Én az estit fogom utoljára, az tényleg kemény lesz, De bízom benne, hogy pár nap alatt megszokja.

Angie, neked tényleg baromi magas lehet a fájdalomküszöböd. Nekem a szülés vége, a kitolás volt a legborzalmasabb, azt hittem, szétszakadok, nem volt nyomásingerem, mégis nyomnom kellett, a dokim meg teljes erővel nyomta a hasamat. Sokkal rosszabb volt, mint előtte a vajúdás!

Boniko, biztos, hogy megjön?

Táblázatba én is szívesen bekerülnék.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Én is gyorsan tágultam, negyed 7-kor vettek fel, utána megvizsgáltak, már 1ujjnyira nyitva voltam, fél 10 előtt pedig jött az utasítás, hogy elsimult a méhszáj, nyomjak.

Boniko, miért ne jöhetne a tesó spontán? Én bízom benne, a sok sikertelenség ellenére, ami Lexi előtt történt.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


köszi lányok4 Egyébbként múlt vasárnap kellett volna megjönnie.

Kép
Kép
maryka
 
 


Hááát, Zsófi hosszú szülés volt, de Fruzsinál 19:50-kor csöngettünk a szülőszobán, és 21:00-kor már a hasamon pihegett :)

20:33-kor még anyuval beszéltem, mondtam neki, hogy mindjárt visszahívom, még ülök a labdán, aztán hívtuk, hogy itt a baba :)
Vendég
 


Annamari
Szívből gratulálok!!!! :):):) Minden szépet és jót ehhez a terhességhez! (nem fogsz hányni :wink: )

El nem tűntem, csak átmentem olvasó módba... (bocs), de most egyelőre ennyire futja.... Kilépni nem fogok közületek, ezért mindig olvasom írásaitokat. Nem tervezem mostanság a kistesót, ezért így nehezebb picit, de úgy érzem, közétek tartozok. Április-május körül megyek dolgozni, Kevint oviba viszem, aztán majd később meglátjuk....

Drukk Mindenkinek a poz.tesztekhez!

Tulipán születésének is őszintén örülök, sok örömet és boldogságot kívánok!!! és sok-sok tejcit!!!! Nagyon szépek vagytok együtt!

Danyu
Neked kitartást a finishez!!! Sokat gondolok rád, szinte te voltál az első babás nyáron (tavaly)...

Panny
Hajrá!!!

Kép
benita76
 
 


Boni, azért mennek a drukkok hátha :wink: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Benita, jó hogy írtál. No majd meglátod mikor visszamennél dolgozni már nem is kell .

Most én se tervezem kistesót, most a szoptatást szeretném szép lassan abbahagyni.
Köszi csajok a tippeket.
Kemény lesz, mert Zsombi mikor cicit akar szó szerint ha nem kap levetkőztet. Viszont élete végéig nem szoptathatom.

Táblázatot frissítem, aki még nem adott meg adatokat azoktól várom, lehet priviben is.

Jó éjt

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok Lányok!

Kép
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tegnap végül mégsem jöt meg, pedig jött valami narancssárgás váladék. Ma reggel sem jött meg az első pisinél, és már gyanús voltam magamnak, mert pontosam tudom, hogy mikor volt pé-m, és tegnap voltam utána a 14. napon. Szóval ma a 15-n sem jött meg, igy ellőttem egy tesztet, de akkor már valahogy tudtam, hogy lesz második csik, és hát ott van, és szép erősen.
Most aztánizgulhatok, hogy nehogy valami baj legyen, de muszáj biznom, hogy most nem ismétlődhet meg a tavalyi rémtörténet velünk.
Fájdogál a hasam, derekam, és szurkál egy kicsit, de ez tudom, hogy normális tünetnek is számit. Pár napja émelygek is nagyon enyhén, de azt sem vettem komolyan, mert mensi előtt is szoktam.

Másoktól is kérünk ilyet minél előbb!!!

(Annamari! Neked akartam előszőr megirni, de sajnos itthonról nem férek hozzá a benti levelezésemhez, és nem tudom a cimedet :oops: :oops: :oops: )
Vendég
 


Angie, gratulálok :D :D :D Mennek a drukkok, hogy minden rendben legyen ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Annamari, Angi! Jaj de jóóó! Igaz h még csak halkan, de annál szívből jövőbben gratulálok!!!! Most minden rendben lesz mindkettőtöknél!

Maryka! Te nem csinálsz egy tesztet?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok,

Angie,
azért néztem be, mert azt álmodtam, hogy babás vagy és tessék!!!!!!!!!!! :D :D :D :D De jó, nagyon örülök nektek!!!! Minden rendben lesz, csak erre gondolj!!

Annamari, Angie,
de jó, annyira örülök, vigyázzatok magatokra!!

Kri,
küldök privit.

Panndi,
asszem az ilyen szülésre mondják, hogy jött a baba, mint a gyorsvonat :wink:

Maryka,
barnázás tök normális, nekem a kislányomnál 28. napon megjött barnázva, 4-5 napig tartott, aztán elmúlt. És lám itt van a 6 és fél éves kislányunk. Most is így indult, barnázással, de most csak 2-3 napig tartott aztán semmi, csak pozi tesz :D . Mikor tesztelsz????

Csajok én úgy örülök, élmény bejönni ide! :)

További szép napot!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Köszönöm csajok!!!! Reméljük minden rendben lesz.

Angie!
Kép Kép Kép
Jaj, de örülök!!!!!!!!!! Ugye mondtam!!!!!!!!!!!!!! Nagyon nagyon gratulálok!!!!!!
Kép Kép Kép Kép Kép


Maryka!
Tessék neked is tesztet csinálni!!!!!!!!!

Benita!
Jaj, de, sikerült találnod akkor munkahelyet?? Nekem is az jutott eszembe, amit Kri is írt, hogy lehet nem is kell visszamenned.

:wink: :wink:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Angyalka!

HURRÁ, HURRÁ ÉS MEGINT HURRÁ!!!
danyuci
 
 


Angie, grartulálok :) :) :)
Vendég
 


Sziasztok!

Angie, gratulálok, nagyon örülök! :D Tiszta szívből kívánom, hogy ezúttal minden rendben menjen, drukkolok nagyon!!! :D Most olyan jó kedvem lett.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Úgy látszik január elején nagyon jó állásban volt a hold :lol: :lol: :lol:

Annyira örülök nektek csajok!

Annamari,Angie!

Szívből gratulálok mindkettőtöknek!!!
Vigyázzatok magatokra,most nem lesz semmi baj!!!!!!!!

Nagyon remélem hogy hamarosan én is csatlakozhatom hozzátok és persze a többeik is!!

pusza

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Maryka, te nem tesztelsz?

Tavaly 24-én hajnali 2-kor ébredtem az első fájásra...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Angie azta! :lol: :lol: éljen éljen

eddig még nálam sem járt piri nénje.. :roll: biztos holnap..arra kapott határidőt :lol: :wink:
Vendég
 


Angie GRATULÁLOK!!!!!Ez a január! van benne valami... :lol:
Engem bezzeg éjjel elöntött a vöröshadsereg és ráadásul Gyurika is beteg lett :( De lányok nektek igazán örülök SZUPER!!!SZUPER!!!! SZUPER!!!

Kép
Kép
maryka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?