Új privát üzeneted érkezett!

Na, átolvastam, meló helyett....:)

Pumukli!
Pont most akartam venni RR terhes torna videót, mert sajna nem fogok gyakran eljutni kismami tornára ( tök hülye időpontokban van, kvázi munkaidőben mindenhol....:( ), de most megijedtem. Király lehet úgy tornázni, hogy közben azon gondolkodom, vajon elég kalóriát égetek e és RR +6 kg-ja a mérvadó....íííííí, ezt még átgondolom.

Farkas!
Az AFPhez betöltött 16 hét kell. A 19 betöltött hét a genetikai ultrahangnál van!

Szkitty!
Milyen vizsgálatra küldött el a doki? Integrált vagy 'hasba szúrós'? ha az utóbbi, akkor érdemes utána járni, mert van olyan hely, ahol nem hasba szúrnak, hanem hüvelyen át vesznek mintát a burokból, miközben UHn nézik, így ennek nincs vetélési kockázata. ( a hasba szúrásnak van! )

Annus!
J. héten már mész genetikaira. Nekem azt mondták h. betöltött 19 hét kell. ( én is szerettem volna már j. héten átesni rajta, de nem javasolták, nem is értem miért).
Az Üllői melyik oldalán van a turid? A Bárka oldalában, vagy szemben? Még sosem turiztam, de kedvet kaptam nagyon, kipróbálnám. Kilóra vagy darabra megy?

Szofi!
Nonstop te vezettél? Kemény vagy! Nyugi, a Down eredményem még nekem sincs meg, én integráltra mentem, és annak csak a 2. vérvétel után lesz eredménye ( kvázi j. hét), szóval még én is izgulok, pedig akkor már a 18at fogom tölteni. A doppler nagyon jó, néha alig győzöm követni vele a babát, elmocorog, de annak is olyan cuki hangja van...szóval szórakoztató. :)

Zsüci!
Most jól beparrantottál a vizsga miatt! :) Ráadásul az idén szinte minden vizsgám szóbeli....és az összes tanárom pasi. ( mondjuk a stewardess egyenruha a Közgázon nagyon nyerő volt anno a vizsgákon....:) most a terhes mamira kiváncsi vagyok hogy reagálnak itt :) )Remek, akkor kénytelen leszek most is minden tételt bevágni, mert ált. én ha 1-et nem tanulok meg, akkor azt húzom....szenvedek... :(
A 4Dt én a Heppinetben csináltattam a Péterfyben és 11500volt.

Kép
mozza
 
 


Böbi,
olyan nincs, hogy afp-s UH. Az afp vérvétel, az Uh meg a 19.heti amire gondolsz. Hajrá a húsleveshez!

Mozza,
szerintem vedd meg RR-t, nekem a többi kínálat bénának tünt. Azért Réka jól megmozgatja az embert. Én most lusta vagyok hozzá, még az elején csináltam, de most felfüggesztettem.

Beszereztem én is övlehúzót a kocsiba. Még a főnököm vett, amikor terhes lett, Majához is ő adta kölcsön, meg most is. Rendes nagyon.

Doppleres cuccot nem veszek, biztos jó lehet, de én megleszek nélküle most is. Amúgy nem is hallottam róla, hogy lehet kapni ilyet.

Péterfybe nekem már lenne 3000 FT kedvezményem a down-teszt miatt, de mi tuti, hogy a brendonba megyünk. Szerintem sokkal jobb a minősége.
pumuklii
 
 


Susy: nekem is hátrahajló méhem van, hason kell feküdni stb., de még nem is hallottam róla, hogy a doki emelné ki. :shock: Nekem Tüncivel szépen kiemelkedett magától, én úgy vettem, hogy ez mindig így van.

Kép
Kép
tinu
 
 

 
 

Hello Kismamik! :)

Vanni!Csak hobbi sportoltam,de imádtam.Heti 4-5 alkalommal egy sziget-kör(Margit :D ). De a doki tanácsára felfüggesztettem,a tavalyi dolgok miatt,jobban vigyázok.Igen minden képpen szeretném folyatani,mert annyira kikapcsol. Persze,csak ha majd a kicsikénk engedi. Nem tudom,szoptatás ideje alatt lehet-e,vagy babakocistól... :lol: Ha a jövendőbeli művésznő-Úr is beleegyezik. :lol: Kismama torna után most érdeklődöm,de jobban szeretnék itthon dvd-ről.Most járom körül a témát,hogy milyen-melyik a jó.De addig is sétálgatok,az nem árthat.Eddig 4 kg-ot híztam.

Egyetértek,én sem merek még vásárolgatni,majd csak tavasszal...de látom,nem vagyok egyedül.

Mozza!Nagyon édesek a fotók!Drága pici lánykátok épp az újjacskáját szopja? Nagyon hasonló volt nekem is a 'régebbi' :D életem,de nem csinálok másod diplomát,talán majd egyszer(pszichológia érdekel). Az első óvodapedagógia,és alig várom,hogy ovizhassak a saját "ovisommal". :lol: De a pocid bizti 'segíteni 'fog,a diplománál,legalábbis nálunk nagyon kedvesek voltak a kismamákkal. :P

Úgy látszik erről lemaradtam.Akkor légyszi mégegyszer gy.k.(Én) :oops: Mi a különbség a dopler,és Angel sound között,és melyik a jobb,vagy ua.minkettő?Bocsika! :oops: :oops:

Böbi! :) Finom lett a húsleves?Biztosan!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Elnézést az értetlenségemért! Utána néztem,minden világos! :P Akkor most azt hiszem megyünk és megvesszük... :P
Apa beindult,még jó,hogy itt vagyunk a XIII.kerületben. :wink: :lol:

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Mozza, ne haragudj, nem akartalak megijeszteni! Talán azóta már változott némileg a hozzáállás, pláne, hogy nem az első diplomád! Amúgy ez az "egyet nem tudok és azt tutira kihúzom"-dolog nálam is abszolút működik, volt, hogy 300 megtanult / 1 "nemtom" tétel arányban is sikerült ezt produkálnom... :D :D Így utólag csodálom, hogy egyátalán be tudtam fejezni az egyetemet... :D :D

A genetikai uh-val kapcsolatban: én eddig úgy tudtam, hogy az a 18-20. hét között esedékes (sőt, olyan oldalt is találtam, ahol 16-18. hét között javasolják). Mi ez a betöltött 19. hét dolog? :oops: :oops: Akkor lehet, h mégsem kellett volna előrehoznom a vizsgálat időpontját? :oops: :oops:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok!!
Böbi,én is akkor csináltam husilevest,mikor Grétu elkezdte enni.Mi a férjemmel nem vagyunk érte odáig.
Testvérfellépő tényleg kéne,csak nem tom milyen,nem értek hozzá.Meg nem tom hogy ha az ott van a kocsin,akkor hogy tolom??Lehet én vok béna. :oops: Férjem is ellene van,itt falun flancolásnak néznek minden ilyet.Pedig jó az.Férjem is kicsit kiosztottam,hogy mikor mondjuk időre kell mennem valahova,akkor bizony sietni kell.Mire 2 gyereket felöltöztetek,eleve az sok idő.Arról nem beszélve hogy gyors tempóba nem bírja sokáig Gréti.Én meg cipeljem őt,meg toljam a kocsit.Ciki.Amúgy minden fajta jó minden kocsira???Kicsit tudatlan vok ezen a téren. :oops:
Majd nézek használtan,úgy tényleg jobban megéri.
Képzeljétek!!Mostanában ugye hogy ennyi gondunk van,munkahiány....alig van türelmünk egymáshoz.Ma épp főztem és férjem odajött átölelt és megdícsérte a pocim,hogy milyen nagy.Olyan jól esett. :D
Na megyek,kicsit kiviszem Grétit.Bár itt nagyon komor idő van,olyan mintha esni akarna a hó. :shock:
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Én kaptam a védőnénitől egy lapot, azon az alábbiak szerint vannak a vizsik:
labor: 16 héten AFP, plusz HBsAg, aztán
labor: 20-24 héten vérkép, Se húgysav, SGPT, vizelet utána
labor: 26-27. héten Gestaitos diabetes szűrés

Uh-k: 18-20 hét között
vanni
 
 


ez a második trimeszter. a haramadikat most nem írtam le...
vanni
 
 


Szerintem nem kell ezen a "18.heti uh"n agyalni!
Sok helyen azt írják h 18-20.hét között szokták elvégezni!Azt is olvastam h újjabban kitalálták h minnél később,tehát a 20.héten csinálják.De ez megint csak kórház és doki függő!
Én 17+4 leszek amikor megyek.
Szerintem ez nincs pontos időhöz kötve mint pl az AFP vérvétel.Hiszen itt átnézik a babát hogy megvan e mindene és mekkorák az értékek pl comb ilyenek.Tehát ugyan úgy le tudja mérni a 18.héten és a 20.on is!Ha meg vmit nagyon nem látna vagy bizonytalan akkor visszahív 1-2 hét múlva!

Mozza!
A turi a Bárkával szemben van a másik oldalon!


Hát a húsleves az nálam nem újdonság :wink: Bár nem vagyok leveses,de ilyen csúnya időben jól esik a meleg leveske!

Nekem is van még vizsgám....hát itt alapból nem kedvelik a lányokat,szóval é tuti nem leszek nyerő sehol se a pocakommal....de ez vhogy em tud érdekelni :wink: :lol:

annus11
 
 


Annus, az UH időpontjával kapcsolatban egyetértek! Nekem csak annyi pluszt mondtak, hogy már legyen meg az AFP eredménye a genetikai uh előtt, az meg bőven meglesz.
Tényleg, holnap du. kell telefonálnom érte... B@sszus, pedig igyekeztem magam trenírozni, hogy ez egy elavult vizsgálat, semmi jelentősége nincs, ha nem lesz jó az eredmény, de most mégis parázok! :? :?

Körkérdés: lehet, h hülyén fog hangzani, de Ti nem álmodtok többet, mióta terhesek vagytok? Jó tudom, minden éjjel álmodik mindenki, de én, amióta babát várok, minden reggel emlékszem is rá... Múltkor pölö azt álmodtam, hogy uh-n vagyok, és láttam a babát, mindene fémből volt :shock: (úgy nézett ki, mint egy mini-Terminátor, de nem volt ijesztő), és az uh-s néni azt mondta, hogy kislány... :shock:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Mozza! Gratulálok a kislányodhoz, nagyon szép! Én voltam, aki írtam, hogy a lányomat sokáig fiúnak nézték. De mi nem voltunk 4D-n, a normál 12. és 18. heti UH-kon mondták 100% !!! fiúnak, aztán kb. a 22-en már lánynak,és lány lett, de én mondjuk egyszer sem láttam kukit, a doki hiába mutatta. Nálatok a 4D-n biztos jobban látszott, főleg, ha te is láttad, szóval nálatok biztos lány.

Most nekem a 12. hetin a doki azt mondta, meglepődne, ha lány lenne, de én az előzmények után már nem élem bele magam semmibe, majd később kiderül. Modjuk egy kisfiú sokkal több beruházást fog igényelni, mert mindenünk lányos, rózsaszín.

Susy! Nekem is hátrahajló a méhem, de nekem még a hasonfekvést sem mondták soha. Sőt, mióta tudom, hogy babát várok nem is mertem hason feküdni, nehogy öszenyomjam szegényt.

Kép

Kép
hean
 
 


Zsüci, én 17+0-n megyek uh-ra, és AFP-re is, és az AFP eredménye 10 nap alatt van meg. na, legyek okos. Valaki mondja meg légyszi lányok, hogy az integráltra mikor menjek? A doki mondta, hogy azt intézzem egyedül.......... :roll:
vanni
 
 


Zsüci!

Ja igen,az szerintem mindenhol úgy van h az AFPnek meg kell lennie!Az eredményt vinni kell az uhra!

annus11
 
 


Én sem mertem hason feküdni, lehet ezek szerint? nekem nagyn hátrahajló szintén a méhem... És hogy, úgy lehet aludni? Egyáltalán mit segíthet az? Az nem változik úgy tudtam...
vanni
 
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért! Én a 2008 ősziektől vagyok.
Ha valakit érdekel kismamaruha olcsón, készítői áron, akkor nézzétek meg a weboldalunkat!
www.kismamaruci.hu

Köszi: Móni

gwini
 
 


Vanni, Hean, Susy, nekem is hátrahajló, a doki hasonfekvést és négykézlábazást ajánlott. De sztem nem kell aggódni emiatt, ismereteim szerint nagyon-nagyon-nagyon... ritka, hogy vkinek terhesen nem "emelkedik ki" a méhe, és valóban a dokinak kell besegítenie, de ez már a 12. hét környékén megtörténik (vagyis már akkor feltűnik, ha gond van).
Vajon a szülésnél van valami előnye/hátránya?

Kép

Kép
zsüci
 
 


Az én méhem is hátrahajló, beáll az majd magától, amire kell!

A husileves még mindig fő, már több, mint 3 órája, most tettem bele a krumplit, úgy saccolom még kb fél óra, majd beszámolok! :-)

Anita, úgy tudom, hogy a testvérfellépőnek is 2 oldalon van kereke, így ha ügyesen lépkedünk, akkor pont közé be lehet lépni. Úgyhogy gyakorolnunk kell a manöken járást! :-)
Megértem, hogy alig van türelmetek egymáshoz, nálunk is nagy válság van itthon, próbálja a férjem nem hazahozni a gondokat, de ez szinte lehetetlen.

Én azért neveztem AFP-s uh-nak, mert szólt a doki, hogy oda csak akkor menjek, ha megvan az AFP eredmény, mert azt vinni kell uh-ra. megnézem mikor voltam Gyönggyel, aztán majd abból kiszámolom, de szerintem is mindegy az az egy-két hét.
Vendég
 


Sziasztok!

Mozza, hú, nagyon jól sikerült 4d-s képek lettek! Gratula a kislányhoz! És örülök hogy minden rendben van. :)

Annus, kérlek a tábliba írd be nekem is a köv. vizsgálat dec.04-én AFP-s vérvétel. Egyébként ezzel egy időben csinálnak terheléses vércukor mérést is. Most is, meg a 26. hétes is majd. Fújj... EGyébként tudja valaki, hogy miért mondtak 2-3 órát erre a vérvételre? Valóban ilyen sokáig tart?

Zsüci, én is nagyon gyakran álmodok és ált-ban emlékszem is rá. Nekem is voltak furi álmaim a babuciról. Az egyikben például azt álmodtam, hogy teszem tisztába a gyereket és kukija és puncija is van. :shock: De én nem paráztam be, mondtam legalább nagykorában választhat. :lol: Ja és pár évesen már nagy tömeg előtt szónokolt valami szószék mögött! Tisztára bediliztem?? :)

Szép napot!

Kép
csadra
Piliscsév
 
 


Csadra, nekem is volt ilyen Gyöngynél, 5 hónapos terhes voltam, amikor álmomban kivettem magamból, mert kiváncsi voltam rá, hogy néz ki. Szőke haja volt és kék szeme, nagyjából be is jött. Aztán láttam, hogy még kicsi, vissza kellett tenni, de nem tudtam visszatenni, így kint maradt piciben! :-)

Zsüci, szerintem nem számít a szülésnél, hogy milyen a méh. Állítólag a teherbeesés nehezebb, de én ezt is cáfolom, mindkettő első próbálkozásra öszejött! :oops:
Vendég
 


Farkas!
Hát ez sem rossz! :lol:
Ezek szerint nem vagyok egyedül a furi álmaimmal!

Kép
csadra
Piliscsév
 
 


Sziasztok!

Engedjétek meg, hogy én is csatlakozzak közétek! Már az elejétől fogva olvaslak Benneteket, de eddig nem mertem megszólalni :)
Ikreket várunk, elvileg május végére. 12 hetes uhun hétfőn voltunk, 6-6 cm-esek a drágák már! :)
Még jelentkezem!
Sziasztok!

Petra
Vendég
 


Helló!

Igen, végig én vezettem! Szerintem is fasza csaj vagyok! :D
Mozza, nagyon tündéri a kislányod! megesz a sárga irígység! :D
Dóri, hát elég furi a rokonok hozzáállása, szerintem ez teljesen rajtatok múlik, hogy mit szeretnéntek! Remélem itt megerősítést nyertél, hiszen nagyon sok az "egyik kicsi másik pici" korszak előtt álló kismami.
Mozza, az angel soundhoz honnan szedtél ultrahang zselét vagy olajat, amit írnak, hogy kell a használathoz?
Böbi, majd ne felejts el beszámolni a húslevesről. még én se csináltam soha... :oops:
Mozza, az én anyukám azt mesélte, hogy jó fejek voltak, mikor velem vizsgázott. Volt egy fszer, aki kellemes szülést kívánt! :lol: Hogy lehet a szülés kellemes? Látszik, hogy férfi... :D
Az álmodásban én is totál katasztrófa vagyok, össze-vissza minden baromságot. A legvadabb az volt, hogy orbitális méretű tokámban hordtam a babát! :shock: :shock: :shock:
Jók legyetek!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szia Petra! De jó, még egy ikres kismami! Írj magatokról még!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Üdv Petra, gratula az ikrekhez!

Csadra, azért 2-3 óra, mert sorbanállsz, leveszik a vért, iszol cukros vizet, majd 2 óra (asszem) múlva megint vesznek vért.
Nekem ilyen nem volt, nekem eleve úgy kellett mennem, hogy itthon 1 zsemle meg 2 dl tej és rá 2 órára vérvétel. Igy nem kell sokat várakozni. De ilyen is egyszer volt, nem 2x.
pumuklii
 
 


Hátrahajló méh: miután előrejött a terhesség előrehaladtával (a gravitácíós rásegítés miatt kell a hason fekvés, négykézlábazás) nyilván már nem hátrahajló, hanem normális, úgyhogy nem gondolnám, hogy befolyásolná a szülést bárhogyan is. Szóval a hártahajlóból normális lesz, majd szülés után megint visszaalakul. Állítólag befolyásolhatja a fogamzást (nehezebb), de nekem ebben nincs ilyen tapasztalatom. :) Lehet, hogy ez csak valami maradi vélekedés megint.

Álmok: hivatalosan is megerősíthetem, hogy teljesen normális a terhesség alatti fokozottabb álomtevékenység, különöesen a második trimeszterben. :) A szakvizsgán ebből is kérdezhetnek. :roll:

Tesófellépő: én is gondolkodom rajta. Szerintem veszünk.

Kép
Kép
tinu
 
 


Pumukli!
Köszi a választ! A tied egyszerűbb volt! :) Egy kicsit furcsán fognak rám nézni a munkahelyemen, ha elkéreckedek egy három órás (+utazás) vérvételre. Elég muris! :)

Petra! Isten hozott köztünk! Mesélj magadról! :)

Szofi! Azt hiszem az orbitális nagyságú tokádban kihordott babával te viszed a pálmát! :lol:

Szép estét mindenkinek!

Kép
csadra
Piliscsév
 
 


Hahó!

Együttérzek azokkal, akik sokat vannak/voltak rosszul az elején, én gyakorlatilag a 4. héttől hánytam, reggeltől-estig, aludni is csak felpolcolt fejjel tudtam. Most volt másfél hét szünet, mostmár csak alkalmanként jön vissza szerencsére.
Ez az első terhességem, első két baba, nagyon örülünk nekik, nagyon szerettem volna ikreket :)
XIII. kerületben lakunk, a Dél-pesti Kórházban fogunk szülni, láttam a táblázatot, úgy látom, nem mi vagyunk az egyetlenek egyik téren sem :)

Egyelőre ennyi :)

üdv: Petra
Vendég
 


Sziasztok!

Petra üdv közöttünk,gratulálok az ikrekhez!
Hátrhajló méhez nem tok hozzászólni,szerintem nekem nem olyan.A dokim nem mondott semmi ilyet.
Köszi a tesófellépős tanácsokat.
Most nem írok többet,fáj a fejem.Gréti ma nagyon eleven volt egésznap,meg sikerült a drága férjecskémmel is jól összeveszni.

Szép estét.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na itt!
Vittem kajcsit az uramnak,cserébe megsimizte a pocimat :lol: ,úgy nézte mintha még nem látta volna :lol:

Petra!
Üdv itt!Ha gondolod beteszlek a tábliba!Vhogy jelölni kéne az ikreket is a táblázatban...na majd kitalálok vmit :wink:

Csadra!
Szerencsére ezt a cukros vérvételt is könnyen megúszom,mivel 10 perc könnyű kis sétára lakom :lol: Szerintem haza fogok jönni,azt lehet gondolom :)

Ma bizti van vmi a levegőben mert olyan levert vagyok...fáradt meg fáj a fejem is kicsit,hiányzik apcim is,csak pénteken jön haza :( Így itt rontom a levegőt jobb híján :wink:

annus11
 
 


Ja Szofi!
Szerintem simán ha veszel vmi babaolajat az jó a szívhangfigyelőhöz!Nekem pl kismamaolajam van

annus11
 
 


Sziasztok! :lol:

Mozza!
nagyon jók a képek!grat5ula a kiscsajszihoz!én is én is! 8)

én is ma voltam Afp-s vérvételen, meg vércsoport, meg ujra általános vérkép meg vas.jujj, Annus, neked is megkérdezték a súlyodat? :oops: :shock:
én 2 hét múlva megyek elvileg 18 hetes uhura, akkor leszek 18+valamennyi :roll:

álmok:én hétfőn éjjel szoptattam álmomban :shock: :D !

nekem is hátrahajló a méhem, de nekem se mondtak semmit :roll:

Petra!
üdv!de jó neked is h ikreid vannak!mi is arra gyúrtunk volna :? :lol: , spontán lettek? :D

terheléses cukor:nekem tegnap a védőnő nézett ilyet, előtte 1 órával meg kellett ennem egy zsömlét+2 dl tejet, szerencsére jó lett, 7-ig jó, nekem 6,5.(de este 10-kor bezabáltam előtte :oops: )
Vendég
 


Akkor megnyugodtam, nem csak én álmodom orbitális marhaságokat! :D :D Tinu, azt is meg lehet tudni, hogy mi az oka? Mármint a fokozott álomtevékenységnek?

Petra, üdv itt közöttünk! Hűha, tényleg nagyon mozgalmas volt ez a nyár! :D :lol: Az ikrek természetes úton fogantak (már ha nem vagyok túl tapintatlan)?

A cukros vérvételt illetően: egy kissé ez is fura, van ahol 2x is csinálják a terhesség alatt, van ahol csak 1x, és a módszer is eltérő (azért nekem ne mondja senki, hogy 1 pohár tej + zsömle összeállításnak ugyanannyi a szénhidráttartalma, mint egy nagy kanál cukornak...) :shock: :shock:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok!

Üdv. Petra, nagyon irigykedem az ikrek miatt! :lol:

Bocsi, hogy nem voltam, azoktól akik privit írtak nekem, külön bocsi! :oops:
Holnap vizsgázom, adózásból, járulékokból, meg munkajogból, de semmit sem tanultam szerintem! :?
Ma megjött a kombinált szürés eredményem, és a Down kockázata 1:20000 lett! :D
A védőnő meg lenyúlta a gondozóból a vérképemet, de felhívtam és azt mondja az is rendben van! :D
Remélem nem bukom meg holnap, azért szorítsatok! :roll:

Annyira jók lettek mindenkinek az új UH képek, már én is alig várom a 18. heti UH-t! :P

Az álmokról annyit, hogy én mostanában korán fekszem, aztán megébredek hajnalban, és nem tudok visszaaludni, csak forgolódom, ettől meg tök ki vagyok egész nap! :cry:

Ja, és a VUK még mindíg nagyon ragaszkodik hozzám reggelente, akármit is csinálok! :x

Bocsi, hogy ilyen hosszú lettem! :roll:

KépKép
ancsika80
 
 


Zsüci!
Hát igen...én mondjuk szívem szerint a zsömlére szavaznék,de itt a cukros lötyi van...viszont lehet vinni citromlevet.Ki is van írva h aki akar hozzon citromot,erre vki odafirkáálta h vagy sört,bort,pálinkát :lol: Ezen reggel 7kor jót derültem,el is képzeltem ahogy egy kispáleszt csorgatok a cukor mellé :wink:

Vicuska!
Igen megkérdezték a súlyt!Az kell az AFPhez!Szóval nem érdemes hazudni...mert a végén kijön vmi baromság :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Nekem aznap reggel meg kell mérni magam, és beírni az AFP beutalóra.
Ancsika, drukkolunk holnap!
Nekem is 1:20e-hez lett az eredmény.:-)
pumuklii
 
 


Szép estét Kismamik!

Petra legyél üdvözölve itt,és nagyon grat. az ikerkhez! :)

Én dec.8-án megyek a köv.UH-ra,akkor leszek 16 hetes,rá két napra(10-e) afp-re,és akkor valószínű,hogy dec.végén még kell mennem újra UH-ra?

Anita,Annus!Én tegnap voltam fáradt,teljesen használhatatlan voltam.
Ma viszont voltam fogdokinál(egy fogam sem rossz,de egy koronát csináltatok),utána bementem a kombi teszt eredményért apcival,majd vettünk egy bandázst,egy szép kismamanacit,és a jézuska hozni fog egy nagyon szuper kardigánt(Cristina modaban vásároltunk).

Ja,és délután persze megvettük a dopplert is. :D :lol: Apa csak hallgatózik :wink: :D
Én eddig kimaradtam ezekből a fura álmokból...

Szép estét!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Jaj vki tud segíteni nekem?!Elkezdtem gondolkozni h kik az ikres kismamik.....de csak 1 jutott az eszembe,ő meg pont nincs is a tábliba :oops: Szóval SOS vki,kik is várnak ikreket?Ennyi név között még én is megzavarodom kicsit :roll:

annus11
 
 


sziasztok!

Örülök és üdvözlöm az újonnan csatlakozókat.

annus tényleg nagyon drága vagy, hogy mindenkihez van mindig egy kedves szavad :)

Terheléses vércukormérés itt is tömény szőlőcukorsziruppal van, nem vészes, és a lányommal is kimentem levették a vért, aztán megittam a lötyit és visszamentem a mh-re aztán újra ki vérvételre :)

Afp vérvétel nekem hétfőn lesz.

Voltam hétfőn a dokimnál kúpozhatok, valami gomba nagyon szeret engem úgyhogy a múlt heti 7 este után most még 10 este ezzel szórakozok :)
Pedig nem viszkettem és nem is égett semmi.

A dokim felemelte a tarifáját, 5000-ről 6000-re :)

Karácsonyt még nem tudom mi hogy lesz :) Érdre kellene menni, de abból a pénzből inkább kiságyat veszek.

Babacuccokról annyit, hogy Éduával nagyon sok kölcsön cucc volt, úgyhogy azokat visszaadtam, szóval vásárolgathatok most és már el is kezdtem :)

Meg van már a hordozókendőm is. :) ( rugalmas újszülöttkortól használható )

A kiságyon és ruhákon kívűl még autósülést is venni, kell mert a tv-i szabályozásnak hála a mi ülésünk már nem lesz jó :)

Szofi nem semmi vagy a hosszú vezetéssel, nekem 30 km sem esik jól :)

Lányom kiakaszt a kivánságaival, mindent meg akar vetetni, amit a szórólapokban talál :))

mozza nagyon édes a kicsi lányod a képeken :) gratulálok

éjszaka sajnos nekem is vannak forgolódásaim, van hogy órákig nem alszok és tiszta ideg vagyok tőle, bár mostanában már nem is vagyok nappal meg álmos :), dehát készülünk a szopis időszakra :) akkor kelhetünk majd 2 óránként :)

Üdv mindenkinek.

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk. Tegnap este már nem volt erőm írni mert Bence is és én is betegek vagyunk.
Tegnap voltunk UH-on és minden rendben van a pocaklakóval,mindene megvan,de összezárta a lábait és nem mutatta meg magát.
CRL: 6,52 cm (ez alapján 13+1 napos volt tegnap)
BPD: 2,10 cm (ez alapján meg 12+6 napos)
Így a szülés várható ideje az is amit én számoltam és nem az amit a védőnő!!

Dobok két UH-os képet!
Kép
Kép

Majd még jelentkezem!
dius02
 
 


annus fogalmam sincs kik az ikresek :)

dius nagyon édes a kicsike :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Nekem az 5.86 os crl-re mondták, hogy 13+3. Érdekes
pumuklii
 
 


mamanet.hu szerint meg 13+3 nak 74mm felel meg...
pumuklii
 
 


Sziasztok!
Szerintem a mamanetes tábli nem jó. Engem már egyszer baromira megijesztett. Sokkal nagyobb méretet mondott, mint ami nekem volt, és aztán kiderült, hogy az én gyerekem a jó méret, és nem a táblázat.
Na, a másik... Mozza, tudnál nekem segíteni? Vettem olyan Angel Soundot, mint a tied, babaolajjal használtam, és nem hallottam SEMMIT! Csak a saját szívhangomat, pl..Akkor most:
1. Valamit baromi rosszul csinálok
2. Baromi vastag a hájráteg
3. Baromi nagy baja van a babának???

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Király, hogy négyszer használtam a baromi szót egy hozzászólásom alatt. Ebből is látszik, hogy kiborultam... :cry: :evil: :cry: Baromira. :shock:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na, még türelmesen próbálgattam, és azt hiszem sikerült hallanom szívdobogást, halványan. Viszont most azon parázok, hogy nem volt elég gyors. Úgy emlékeztem, hogy a babáé tök gyors. Lehet, hog aludt? Most ezen fogok parázni. Jajj, de elegem van már magamból! :cry: :cry: :cry:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Rég voltam, de összejöttek a dolgok, meg gépünk sem volt pár napig, mert bekaptunk egy jó kis vírust :roll:

ÉN IKRES VAGYOK :lol: :lol: :lol: :lol:

Petra üdv itt!!!

Testvérfellépő: Nekünk már van, igaz még akkor vettük, mikor még nem tudtuk, hogy ikreink lesznek, így most elég jól néz ki az ikerbabakocsi + a testvérfellépő :lol: Van vagy 1,5 méter. A babakocsi eleje az utca egyik oldalán, én meg még a másik oldalán leszek, de valahogy majdcsak megszokom. A mienk nagyon profi, jó nagy, kényelmesen tud majd ülni is rajta Marci és felhajtható az ülőkéje, ha állni akar. Könnyen lepattintható, így ha ö nem jön, akkor simán leveszem majd. Az biztos, hogy nem olyan kényelmes tolnia kocsit, mert ki kell nyújtani a karomat teljesen, de ha haladni akarok majd, akkor kelleni fog :lol:

Nálunk is egyszer van cukros löty, én is közel lakok a laborhoz, így hazajöttem a köztes 2 órában.

Nálunk 20 hetesen van genetikai UH.

Nálunk a 8,07 és a 8,39 volt a 14+1 és a 14+2.

Hú, most másra nem emlékszem, remélem azért reagáltam a legtöbb mindenre.

Mi jól vagyunk, bár Marci elég sokat betegeskedik, a múltkor én is elkaptam, de most úgy tűnik megúszom. Hétfőn voltam AFP-n, persze emelkedett egy kicsit az eredmény, de ikreknél ez elvileg természetes. A dokimat nem sikerült ma elérnem, pedig a héten mennék UH-ra is. Jó lenne már látni a babócákat újra. A múltkor még én is hánytam egyet meglepetésszerűen, mivel már két hete elmúlt szerencsére, de azóta nem volt. Remélem már nem is lesz.

Kép
Kép
nikole
 
 


Petra!
Üdv köztünk, gratulálok az ikrekhez!

Dius!
Jobbulást nektek, és nagyon aranyos a Picike :lol: !

Szofi!
Nem lehet, hogy a saját szívhangodat hallottad?
A babáé tényleg nagyon gyors, szerintem akkor inkább a sajátodat hallottad.
Én is akartam ilyet venni, de végül épp ezért beszéltem le magam róla (vagyis most épp mégsem akarok venni, majd még meglátjuk :lol: ), mivel nem vagyok hozzáértő, és nem akarok emiatt is parázni.
Épp elég parázós vagyok így is :oops: .

Kép
bema
 
 


Én is pont ezt akartam írni, csak felesleges aggósádok lennének. Aggódok én eleget.
Nyugi Szofi, úgyis minden rendben van a babával :-)
pumuklii
 
 


Hahó!

Visszaolvastam, nikole, Vucuska és mi vagyunk ikresek.
Picit rá kellett segiteni, hogy összejöjjenek, mert fogamzásgátló abbahagyása után teljesen felborult a rendszer és nem volt peteérés, Clostilbegytet szedtem 1x, utána jöttek össze :) Bár előtte 4 hónapig szedtem Gravidát, azt mondják, az is besegit az iker-fogantatásba :)

Annus! Táblázatba:
26 év, nincs tesóka, illetve intrauterin van :) lakhely: Bp. XIII. szül. hely:Jahn Ferenc Kórház Dr. Fekete Tamás Köv vizsg. AFP dec. 11-18. szül. idő:2009.05.28. Bogyókák
Köszi!

Nekem is rémálmaim vannak de nagyon durvák. Uhu előtt azt álmodtam, hogy ébren felvágtak oldalt, egy szalagot lehúztak a méhemről, mintha cipzárral kinyitották volna és megmutatták a babákat. KÉZZEL összetaperolták őket és megmutatták, hogy lányok lesznek... Nekem meg az járt afejemben álmomban, hogy basszus KÉZZEL nyúltak hozzájuk és el fogják fertőzni. Aztán amikor felébredtem meg az, hogy hogy rakják vissza a magzatvizet, ha már kicipzározták a méhem..... No comment... :)))
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: