Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jó régen nem írtam már, de hûségesen olvastam mindent! Kép
Dórikám kicsit megfázott vagy elkapta Dancsitól, mert folyt az orra és tüsszögött. Nem volt jó sehogy, csak anya ölében. Nem volt jó semmi, csak játszani. Nem volt jó aludni sehol, csak anya mellett. Kép A lényeg, hogy ma már sokkal jobban van és durmol a kiságyában. Kép

Iddikó!
Fel a fejjel! Nem szabad feladni.
Julcsi/Botrányka majd beköltözik a pocakodba amikor nem is számítol rá. Mi szorítunk Neked!

Sasha!
Én már annyit gondolkodtam, hogy csak én vagyok ilyen lüke, hogy nem tudom beosztani az idõmet? Takarítás, fõzés, Dóri, Dancsi. Egyszerûen nem jut idõm napközben a netezésre. Esetleg csak annyi, hogy benézek, de válaszolni nincs idõm. Kép

Puszi Nektek!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!!
Túl vagyok a méhlepénybõl vett mintavételen. Most csak izgulok, hogy nehogy elvetéljek. Feküdnöm kell, majd irok, ha megnyugodtam. Puszi Eva
evaeva
 
 


Eva! Drukk hozzá, de nem lesz semmi gond. A barátnõm is nemrég csináltatta meg, nem volt semmi gond vele, állítólag nagyon csekély az esélye a vetélésnek! Szóval nyugi, és drukk! Megnézetted a baba nemét?

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 

 
 

Sziasztok!

Kata007!
Nem mutatta a babanet, hogy irt valaki ebbe a topikbaKép Mármint amikor én irok utoljára akkor nekem piros, ha valaki irt bele akkor kék... Én sem tuodm beosztani az idõmet...Pláne, hogy itt ülök a gép elõttKép ahelyett, hogy kivasanám azt a halom ruhát ami csak gyûli, gyûlikKép

Eva!
Drukk, hogy ne legyen semmi baj, hiszen miért lenne?Kép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

evaeva!
Feküdj sokat és szorítok, hogy meg legyen az eredménye! Kép Nem lessz semmi baj!!! KépKépKép

Sasha!
Semmi gond! Én is jártam már így. Pont tegnap este. Látom senki nem írt az egyik topicba, úgyhogy be sem néztem. Erre este már volt új hozzászólás, s amikor benéztem kiderült, hogy már két nappal azelõtt is volt új. KépKépKép

Pusssz mindenkinek!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


már megint nem enged utólag javítaniKép
lessz=leszKép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Csak nemrég találtam rá erre a fórumra.
38 múltam, van egy kamasz fiam és volt jó néhány vetélésem.

Jelenleg a 6. hétben vagyok, de mivel alapos elõkészítés után inszeminációval fogant ez a baba, nagyon reménykedem benne, hogy most nem lesz gond.

Engem már most az foglalkoztat, hogy meg szabad-e majd kockáztatnom a genetikai vizsgálatot pocaklakónknál?

Nektek mi a tapasztalatotok?

Humi
Névtelen
 


Szia Humi!

Gratulálok a kis jövevényhez, és a kérdésedre válaszolva csak annyit hogy egy kicsit feljebb olvass vissza, mert éppen nemrégiben fejtettük ki többen közülünk az ezzel kapcsolatos álláspontunkat, gondolatainkat. Sõt, Eva a múlt héten esett túl a méhlepény mintavételen.

Tényleg, Eva ugye minden rendben?

Most mennem kell, betegek a gyerekek, sziasztok: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sheila!!!

Boldog elsõ szülinapot Melissának!
Kép

sasha

Kép
sasha
 
 


Drága Virtuális Kishúgom!KépKépKép


Nagyon szépen köszönöm a kis Szülinapos nevében is!!!Kép

Ígérem jövök részletesebben is, a többieknek is írok ide, Neked pedig a topicodba!Kép

mostanában úúúgy el vagyok havazva...Kép

Humi!Kép

Üdv, itt és boldog babavárást!Kép
Örülök Neked, és hogy egyre többen vagyunk!
Remélem, Eva megnyugtat Téged a genetikai vizsgálattal kapcsolatban.
Jövõre, ha Isten is úgy akarja, én is ebben a cipõben járok majd, mert betöltöm a 37. évemet mikor teherbe szeretnék esni a 4. babámmal...
viszont ahhoz túl gyáva vagyok, hogy ne csináltassam meg a vizsgálatot, bár elkeserít, hogy be kell feküdnöm, mégha csak egy napra is...Kép

de annyira vágyom a kicsire már most, hogy biztosan vállalom a kellemetlenséget isKép

Puszi, és szép napot Mindenkinek!!!

Sheila és egyéves TündérkéjeKép

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Lányok!! Eddig minden rendben, csak feküdnöm kell, nem szabad emelni, pihenni, pihenni!!! Rettenetes, ha nem vagy beteg, feküdni, de nem panaszkodom, mert megéri! Szóval május 12-én tudom meg, mi az eredmény. Majd irok, legyetek kint a jó idõn,. Puszi eva
evaeva
 
 


Sheila!

Nem csodálom én is el vagyok havazva, de ez inkább a háztartáson látszik megKép Arra meg már egy hete várok, hogy mikor lesz ápr. 30, mert annyira fel akartam köszönteni MelissátKép Messze van még a máj 29 is, de már azt is váromKép
Milyen volt az elsõ szülinap? Mi volt? Torta? Kirándulás, meglepi. Olyan kíváncsi vagyok! Nem is tudom mit találjak ki a Gabinak majd az elsõ szülinapjára! Remélem jó idõ lesz és akkor felviszem a Normafához. Akkor már szép tartkába öltöznek a fák, színes a talaj... hmm.
Én is úgy vágyom már megint egy pocaklakóra, már a dolgozunk is a témán, de lehet, kicsit korai mégKép Gábor még csak 7 hónapos lesz. De azért mikor már 35 napja nem jött meg azért kicsit reménykedtem már, de másnap megjött.. Kicsit csalódtam és meg is könnyebültem egyszerreKép Tényleg korai lett vona.
Na nem fecsegek itt össze-vissza nektek, csak foglalom a topikotKép

puszi mindenkinek Eva, neked meg szoritok, hogy minden rendben legyen, de miért ne lenne?Kép
sasha és Gabcsi

Kép
sasha
 
 


Sziasztok lányok, kicsit eltûntem, de látom, hál'istennek nem aggódtatok miattam. Ha már szülinap, Bence fiam ma kétéves, de sajnos nem lehetek vele, mert õ Bécsben, én meg a legkisebbel itt Pesten, a János Kórházban. Hát igen, volt egy csúnya autóbalesetünk nagypénteken, de semmi pánik, rendben vagyunk, csak a kicsikém megütötte a fejét egy kissé, és most megfigyelés alatt tartanak, mert a koponya CT elváltozást mutatott. Egy kisebb területen felszaporodott az agyvíz. Még nem kell közbeavatkozni, csak szemmel tartják, és pénteken csinálnak egy újabb CT-t, hogy lássák, hogy alakul odabenn. Nagyon reménykedünk, hogy a természet megoldja a problémát, és magától felszívódik. A baba egyébként tünetmentes, mindent ugyanúgy vagy még jobban csinál, mint azelõtt, szóval szépen fejlõdik, ezért én is nagyon remélem, hogy nem lesz szükség beavatkozásra.
A kislánynak boldog szülinapot, mindenkit csókolok, külön üdvözlet az újonnan csatlakozónak. (Én nem voltam magzatvízvételen, pedig már kétszer is esedékes lett volna. Ezt csak neked mondom, a többeik már unják. Kép Azért a gyerekek gyönyörûek, kivált nekem.)
kíváncsi
 
 


Sziasztok!

Szia Humi!
Üdv köztünk!

Sasha!
Én azért szorítok Neked, hogy mihamarabb albérlõ költözzön a pocakodba!Kép
Az elhavazás nálunk is megvan. Ez az átkozott net!Kép Inkább vasalnék ahelyett, hogy itt netezek.Kép

eva!
Türelem! Nincs már olyan messze május 12. És persze minden rendben lesz. Én még mindig szorítok Neked!Kép

D.V.B (Sheila)!Kép
Megkaptad a mailt? Annyira izgat, mert egy kis meglepi volt benne. Ha nem ért oda, küldöm mégegyszer!!!!!

kíváncsi!
Nagyon szomorú ami történt veletek, de az a lényeg, hogy nem lett komoly bajotok. Szorítok, hogy ne legyen semmi baj és hamar hazamehessetek.

Norcsi!
Mi a baja a gyerkõcöknek? Vagyis jobban vannak már??? Egy kis gyógypuszi nekik: Kép

Jó éjt!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kedves Mindenki!

Mindenkit üdvözlök aki még nem felejtett el ,meg azokat is akik elfelejtettek,és fõként azokat akik még nem is ismernek.
Napjaink lassan telnek egyre nyugisabban Levente már 3 hónapos lesz 10.-én
Még szopik,bár az étvágya egyre nagyobb.
Most 6kg 7dkg (3.70) született.Sokat nevetgél,nagyon jókedvû baba.A tesok többsége is sokat foglalkozik vele,bár a legnagyobb még mindig nem.Már 3. napja végig alussza az éjszakát,6-kor kel.
egyenlõre ennyit magunkról sziasztok!
Veronika
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, Sheila és kíváncsi kicsijének boldog szülinapot kívánunk! Kíváncsi, nagyon sajnálom ami veletek történt, nagyon drukkolok hogy a picúrodnak ne legyen semmilyen baja! Bírjátok még ki ezt a pár napos megfigyelést, és utána jöhet a pihi otthon!

Kata. Köszi, sajna benyaltunk valamilyen vírust, Julcsi kezdte húsvétkor, majd a másik kettõ folytatta, vírusos mandulagyuszi. Bánknak még tengap is volt hõemelkedése, és tegnapra nálam is elkezdõdött, orrdugulás, köhögés, az a fajta amikor köhögés közben égetõ érzés van végig a légcsõben, szóval most én is kezelgetem magam. Csak túljutunk már végre rajta!

Veronika, nagyon szépen növögettek, csak így tovább, gyere gyakrabban ha teheted!

Na ennyire futotta, mennem kell, mindenkinek jó hosszú hétvégét! (Nálunk ez a hétvége is a munka jegyében telik, az építkezés az ugye nem várhat!)

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

SashaKépKépKép

Te egy drága Tündér vagy!!!!KépKépKép
Olyan jólesik, hogy vártad Melissa szülinapját, KÖSZÖNÖM!Kép
én is várom október 9.-ét, és május 29.-ét/
szorítok babaügyben!KépKépKép

Kata D.V.B.!Kép

Meglepit megkaptuk, csodálatos!!!!KépKépKép
Köszönjük szépen, Melissának is nagyon tetszett!Kép
Írtam mailt...
Torta még nem volt, azt elhalasztottuk szombatra, mert a keresztmama és anyukám akkor tud jönni...
majd küldök képet róla, hogy fogadta a kisasszony...Kép


Kíváncsi!

Nagyon sajnálom a történteket, én is szorítok, hogy minden rendben legyen!!Kép
A kétéves "Nagyfiúnak" Boldog Szülinapot!KépKépKép

Norcsi!Kép

Remélem már meggyógyultatokKépKépKépha nem, küldök pozitív gyógyenergiát:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Kép

jókívánságot köszönjük!

Veronika! Kép

Én emlékszem Rád, nahát, hogy telik az idõ!!!
Levente már kész nagylegény!!!KépKépKép

Örülök, hogy jól vagytok,remélem, a legnagyobb gyerkõc is megbékél majd...

Iddiko!Kép

Julcsi/Botrányka még nem jelentkezett?
Drukk megy Neked is!!!KépKépKép


Puszi Mindenkinek és jó pihenést/munkát,
kinek mi lesz...

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Mi van veletek lányok? Mindenki átpártolt egy másik topikba?
kíváncsi
 
 


Lányok!
Minden rendben van a genetikai vizsgálat szerint! Végtelenül örültünk mindnyájan. Megtudtuk azt is, hogy egy kicsi fiú van a pocakomban, láttam az UH-n is a kis kezével olyan volt, mintha integetne. Nektek is kivánom, hogy minden rendben legyen, rohannom kell valamit fõzni, mert mindjárt jönnek a gyerekek, s most értem haza munkából. Mindenkit puszilok eva
evaeva
 
 


eva!

Hatalmas gratula Neked itt is! KépKépKépKépKép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szia Eva és Kata, legalább ti elõkerültetek!
Eva, jó egészséget a kicsi fiúfiókának!
kíváncsi
 
 


Szia kíváncsi!

Én olvasgatok, de hát itt most semmi élet.
Veletek mi van? Gondolom már régen otthon vagytok. A kicsivel nem lett ugye semmi probléma?
Bence szülinapját megtartottátok utólag? Fényképek nincsenek a szülinapról?

Hirtelen ennyi kérdés jutott eszembe...Kép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szia Kata, hát bizony olyan ez az oldal, mintha mindenki elment volna nyaralni. Mi szerencsére már otthon vagyunk, a János Kórházban töltött két és fél hetünk alatt voltaképpen semmi nem történt, csak figyelgették a babát, hátha. Amúgy minden rendben volt itthon is, mind a mai napig, amikor is azzal nyitott a kislegény, hogy reggel hatkor sugárban összehányta az egész nászi ágyat. Persze rohantunk vele a kórházba, ami itt nem olcsó mulatság, még nem is tudom, hogy mennyi, mert utólag küldik ki a számlát. Ott töltöttük a fél délelõttöt, mert ügyeletes orvos elegáns országban nem vizsgál reggel hétkor, meg kell várni, amíg nyolckor nyitnak, és a többi beteg is mind odaér. No mindegy, legalább megállapították, hogy feltehetõen semmi baja, de ha mégis, akkor vigyük vissza.
Nálatok minden OK?
kíváncsi
 
 


Szia kíváncsi!

Ezek azért már jó hírek!Kép
Reméljük semmi komoly.

Mi jól vagyunk, Dórikám egy dumaláda, de járni nem hajlandó.Kép A másik két lányom ilyen idõs korában már ment. Igaz súlyban kevesebbek voltak mint Dóri, úgyhogy én ráfogom, hogy nem bírja a fenekétKép. Nála még csak 2 lépés a max. aztán inkább mászva folytatja útját.Kép
Szövegben viszont napról napra többet mond. Megért nagyon sokmindent. Ha van kedved, nézd meg az "Ismerjük meg egymást" témában a "Kata007 képei" topicban.

Pusssz! Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szia Kata!
Gyönyörûek a csajok! A kicsi meg egyesen imádnivaló. Különösen azért lopta be magát a szívembe, mert éppen olyan a haja, mitn az én kis kakadu fiamnak, a legkisebbnek. Az egyik szeptemberi (?) archívban láttam egy fordulós képet, ott látszik, de még a színe is ugyanolyan. Szóval szinte össze is cserélhetnénk õket, ha eltekintünk attól a kis testi hibától, ami az enyémnek a lába között van...Kép
kíváncsi
 
 


egyenesen
kíváncsi
 
 


Sziasztok!

Néha itthon vagyunk, és akkor olvasgatok is,d e írni nem sok idõm van!

Éva nagy gratula, és mi lesz a kisfiad neve? Ugye hogy végülis minden jó ha jó a vége?Kép

Kíváncsi, Kata007, majd jövök ha kicsit több idõm lesz, addigis írjatok, mert mondom hogy olvasni azért néha szoktam.

Nálunk a kisfiam lázasodott be tegnapelõtt, ma elviszem a dokihoz, remélem semmi komoly. Mi most éppen a kullancsos oltást adatjuk be a gyerekeknek, már az elsõn túl vannak, néhány hét és jöhet a következõ. Ez a láz viszont tuti nem attól van!

Puszi, és írjatok!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok! Hát idõm túl sok nekem sincs! Elveszi az internet...KépKépKép Már komoly nevelési problémáim vannak magammal, el kell tiltanom magamat a géptõl. Azon gondolkodom, hogy csak hetente egyszer (naaa, legalább kétszer!!) (nem, ha mondom!!) ülhetek le mellé. Csak vagyok olyan szófogadó, mint a fiaim! KépKép
Eva, ez a "tombarannhann" honnan jön? Rémes, már ezzel álmodok...Kép amúgy jól vagytok?
kata, norcsi, azért ne csak olvasni járjatok ide, ez nem könyvtár! :o
sheila, sasha, zsuzsó, iddikó, hol vagytok?
kíváncsi
 
 


helyesbítek: Kép
kíváncsi
 
 


Szisasztok!

Kíváncsi!
Köszi a hiányolást! Itt vagyok, csak csendben mint a könyvtárban szokásKép Az internet az én idõmet is elveszi... én sajnos nem tudom magam megnevelniKép
Gabcsi fiam ma reggelre belázasodott, 38.9-et mértem levonás nélkül. Dokit megjártuk, valami vírusra gyanakszik és automatice irta az ab.-ot... Nem mertem megkérdõjelezni a hozzáértését, mert nekem is õ volt a gyerekorvosom, de a vírusra mióta hatásos az ab? Mindenesetre nem kell még kiváltanom, hanem ha nem múlik el 2 napon belül...

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Kíváncsi!

Azért írok néha, látod?KépKépKép Szóval az internet az nálunk is elég idõrabló, ilyenkor pihenés helyett netezek, pedig rámférne végre egy kiadós alvás, na mindegy! Mindenki jól van egyébként?
Sasha, Gabit sajnálom, szerintem se rögtön az ab.-mal kezdd, várd ki a végét. Valóban, vírus ellen semmi haszna, ezt a további fertõzõdések elkerülése miatt szokták adni, már aki adja ugye. Tudod errõl a véleményemet... Gyorsan gyógyuljon meg a kissrác!

Puszi, sziasztok: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Szisztok lányok!
tombarannhann=gyermekeim nevébõl adódó rövidités, igy volt a fotó beazonositva. tényleg szörnyûKép))))
A kicsinek sajnos nem találok nevet, a vezetékneve Szabó, ez egy annyira egyszerü név, valószinü, hogy valami rém egyszerü, hétköznapi nevet rakok mellé, habár már gondolkodtam egy-két extrán is, de nem cseng jól egyik sem a számomra. Szóval, szegényke még névtelen. Pedig a többinél szinte a foggantatás pillanatában tudtam, hogy fogják hivni. Most meg itt állok név nélkül, s ötletem sincs. Már mindenki ezt kérdezi, én meg csak széttárom a karom, s tanácstalanul rázom a fejem. A barátnõm fiai Lázár, Domonkos, Vendel, hát én a Szabó mellé nem tudok csak hagyományos nevet elképzelni. Na ezt jó hosszúra nyújtottam, ebbõl is látni, hogy gond ez a névválasztás. Talán azért látom igy, mert kicsit úgy érzem, hogy annál a gyermeknél, ahol nem jó nevet választanak a szülõk, jobban meg kell küzdenie a kicsinek, mig elfogadtatja magát, mig egy találó nevecske sok "szivet" azonnal megnyit. Vagy nem jól látom??? üdv mindenkinek eva
evaeva
 
 


Eva, van egy nevek nevû topik valahol, abban találhatsz ötleteket, no meg a lányok nagyon szívesen meg is bírálják a választásodat, szóval segítenek, no. Egyébként nekem is õrült nagy gond volt a névválasztás, különösen már a 4. 5. gyereknél, akkorra már végleg kifogytunk a nevekbõl. Lánynév az lett volna, de tudtuk, hogy az meg minek...Kép De ha akarod, én is szívesen segítek Kép:
Hogy jött össze ez a nick, hogy hívják a gyerekeidet?
Sasha, gyors gyógyulást a kissrácnak!
Norcsi! Hogyhogy néha vagytok otthon? Máskor hol vagytok?
sziasztok!
kíváncsi
 
 


Sziasztok!

Kíváncsi, hát ez úgy néz ki, hogy én is szoktam kijárni az építkezésre, aztán ha jó idõ van akkor játszóterezünk, meg most Anyukámmal voltunk a telkükön 4 napot, egyszóval itthon nem sokat vagyunk. Bár a panellben nem is nagyon tanácsos három gyerekkel bezárva kuksolni, az alattunk lakó már így sem nagyon bír minket, nem igazán tudom mit várna a gyerekektõl, hogy lábujjhegyen közlekedjenek néhanapján???

Most megint rohanásban vagyok, indul az ovi-menet, a randa idõ ellenére szép napot kívánok!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!Kép

Kíváncsi, köszi , hogy hiányoltál, én is valahogy úgy vagyok, mint Sasha kishúgom a könyvtárbanKépKépKép

rengeteg a munka bent is, kint is , a kertünket most alakítjuk és csináltam egy kis konyhakertet is, ami mostanra jól elgazosodott, de most ki sem tudok menni az esõ miattKép

a férjem mondta, hogy minek konyhakert, azért még zöldségre telne...
de én olyan boldog vagyok, hogy nemsokára szedhetem a termést...Kép
tisztára mint egy kisgyerek...
és ültettem virágokat is, sziklakert is van már...
ha van egy kis idõm / Melissa alszik / már rohanok is ki, kertészkedni...míg panelben laktunk, sose hittem volna, hogy ez ilyen nagy öröm lehetKép

Sasha Kishúgom!Kép

Jobbulást kívánok Gabcsinak, ne aggódj, hamar elmúlik a vírusos nyavalya...
múlt héten mi is ebben a cipõben jártunk: melissa kedden este belázasodott, én pedig bepánikoltam szokás szerintKép

Hál' Istennek másnap sokkal jobban volt, csak az orra kezdett folyni...
porszívoztuk , és csak "vizes" váladék jött, ami azóta sem lett sûrûbbKép
így orvosnál sem voltunk, mert láz nem volt azóta, Melissa jókedvû , jó étvágyú...Kép

szerintem is várj az ab.-al, és figyeld az orrváladékot,
míg "tiszta", nincs gondKép


Norcsi!Kép

Remélem Bánk is jobban van már, gondoltam Rátok!
Hát, Te sem unatkozhatsz három lurkó és az építkezés mellett!!!Kép

Eva!

Gratulálok a Pocaklakó Kisfiúhoz, biztosan találsz Neki is megfelelõ nevetKép
A Szabó azért szerencsés vezetéknév, mert jó hozzá az egyszerûbb, és "kacifántosabb " keresztnév is!Kép


Kata , D.V.B!KépKépKép

A szülinapi kéápeket még ma felrakom az "Ismerjük meg-be ",
ígérem!!!
Meglestem ám Dórikát: nagyon gyönyörû kislány, igazi Szerelemgyerek!KépKépKép

most rohanok, míg alszik a kisasszony vasalnom kéneKép

Puszi Mindenkinek, és legyen jó napotok a rossz idõ ellenére!Kép

Zsuzsó, Iddiko ??

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Látom sokan betegeskedtek.Kép
Talán segít mindnkinek egy virtuális gyógypuszi: Kép

D.V.B!Kép
Megyek és nézem õket, remélem már fent vannak.KépKépKép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sheila, Kata köszi!KépKépKép

Sheila, nagyon aranyos vagy, még hõemelkedése van meg takonykóros, de csak túlleszünk már rajta! Hát nem unatkozom, az már biztos, és ez valószínûleg nem lesz másképp ha már ott fogunk lakni akkor sem, hacsak a Ti példátokból indulok ki, vagyis lesz kertészkedés meg egyebek is amik miatt biztosított az elfoglaltságom!Kép

Nem jelentkezõk Ti hol vagytok???

Puszi, megyek, most megint sietnem kell sajna!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Tamás, Barbara, Annahanna s most legyen talán Lacika???

Nos! üdv eva
evaeva
 
 


Eva, majd gondolkozom rajta. Kép
kíváncsi
 
 


Helló!

Kata!
Köszi a gyógypuszit, hatottKép
Az a láz akkor volt reggel csak és utána 1 napig hõemelkedése volt. Azóta is baromi nyügös, de szerintem csak a foga miatt volt. Tudod mit irt fel a doki egy olyan valamire amirõl nem tud semmit?! Augmentint.... Dokinõ mondja, hogy a torka a gyereknek nem prios, a fülész szerint a fülével semmi baj, torka nem piros... lehet valami enyhe vírus, fülész meg még a fogakat is megemlíti, hogy hátha az és szerinte is felesleges az ab. Sõt!!! Fülész bácsi kérdezte, hogy szopizik-e még a baba. Ha igen akkor nem is kell semmi más, annál jobb gyógyszer nincs is számáraKépKépKép Ez a fülész pályát tévesztettKép Ha valami lesz a gyerek fülével csakis hozzá fogok menni az már biztos. Nagyon tetszik a hozzáállása, és az hogy olyan nagypapás.

Sheila!
Kép Hát amint látod én sem vagyok egy nyugodt anyuka. Én is jól bepánikoltam és még a fülészhez is elrobogtunkKép Szerencsére oktalanul és azóta sincs semmi baja a nyafizáson kívül. Tuti a foga, na de létezik olyan, hogy 38,9(levonás nélkül) a foga miatt lenne?

Norcsi!
Azóta már jobban vagytok ugye?Kép
Szerinted lehetett a 38,9 (lev. nélk.) láz a foga miatt? Ez most engem nagyon idegesít.Kép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha, lehet bizony. Sõt, a barátnõm kislányának a szemfognál 40 fokos láza volt, levonás után értendõ! Nálunk is nagyon gyakran voltak lázak fogzáskor, mondjuk az más téma hogy ilyenkor azért általában más is társul hozzá, mert fogzáskor amúgyis legyengül kissé az immunrendszer. Szóval semmi pánik, ab.-t felejtsd el, doktornõrõl meg ismered már a véleményemet.

Puszi: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Lehet nem írtam még, csak mindig akartam, de az ab.-ról megegyezik a véleményünk!Kép Hogy hívják a doktornõtöket? Mindig elfelejtemKép "Örülök", hogy a fogzástól volt lázas, a kicsi orrfolyás meg (na meg a kicsit lázas állapot) lehetett attól, hogy az apja több mint 1 hétig olyan náthás volt, hogy öröm volt kiszolgálniKép De nem kaptuk el szerencsre, csak majdnem, úgy tûnikKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha Dr. Major Zsuzsanna. Nagyon aranyos, kedves doktornõ!Kép Egy lapon sem említhetõ a tudodkivel! A lényeg hogy Gabi baba már gyógyulgat, csak így tovább!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Bocsánat az eltünésért, és köszi a hiányolást! Igazság szerint a "bilifüle-állapot" volt az oka a hallgatásomnak.... Biztos ismeritek ti is azt az érzést, amikor az ember lánya rászánja magát, hogy jöjjön az az újabb kis élet, és akkor meg nem akar jönni.... Julcsi / Botrányka igencsak megvárakoztat minket, ami jó is meg nem is, tulképpen, hiszen Misibaba, a majdnem 9 hónapos, megad nekünk minden boldogságot, amit csak egy baba adhat, a bátyja is egy tünemény, ahogyan bánik vele...ilyenkor mindig arra gondolok, telhetetlenség, hogy már most rögtön akarom a következöt, ahelyett, hogy ennek a mostani babának örülnék... Aztán mindig eszembe jut, hogy mennyire rohan a idö, nincs már sok-sok évem, hogy majdegyszercsak összejön...

Ehh, bocsánat, ne haragudjatok, ez most megint úgy kibukott belölem...
iddiko
 


Kíváncsi, ha erre jársz,

csak most sikerült elolvasnom, amit még áprilisban írtál az én Bebe babám albumába. Köszönjük kedves soraid Kép Az a ,,fekete felhõ" már elmúlt, egyébként egy vetélés volt 2002. januárjában, de azóta már megszületett Szaffi 2003. februárjában.
Csináltam új albumot nekik, Jamina babái címmel.

Üdv mindenkinek (Norcsi, Te itt? Kép)
Jamina
jamina
 
 


Szia Jamina!Kép Tudod, a korom miatt!Kép Örülök hogy minden oké veletek, mostanáig még nem volt idõm a szüléstörténetet elolvasni, de ígérem el fogom! Építkezés a csúcson, úgyhogy minden idõnket gyakorlatilag az köti le. HOlnap és holnapután én is megyek csak hogy haladjunk!Kép Puszi: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok Mindenkinek!KépKépKépKép

Nem vesztünk el, csak nagyon zajlott az élet. Remélem megint sűrűbben tudok jönni, még nem tudtam bepótolni az olvasási lemaradást.
Sikerült végre bejelentkezni, kicsit kellett csak módosítani: Zsuzsó helyett Zsuzsóc.
Ha bepótoltam a lemaradást ismét jövök.

A kis Tavasztündér Liza ma 3 hónapos és 6200 g. Szóval nő rendesen, már egy csomó rugit el kellett pakolnom, mert nem fért el bennük!
Kép
Kép
Kép
Addig is puszi és jó babázást!
Zsuzsóc
zsuzsóc
 
 


Zsuzsóc, ez a kiscsaj édes! Látom, szépen van haja is, figyelmesen nézeget, meg minden... Épp ennyi idős volt a kisfiam, amikor az a rémes balesetünk történt, szerencsére semmi baja se lett. Hogy szalad az idő, ő meg már elmúlt öt hónapos is!
Szopival minden rendben azóta?
kíváncsi
 


Zsuzsóc!

Nagyon édes a kislány!Kép Jó lenne ha tényleg gyakrabban tudnál majd jönni!Kép

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok lányok! Gondoltam, csak életet kellene lehelni már a beszélgetésünkbe, hát írok. Most van öt percem, mert a nagyon táborban vannak, a kicsik meg alszanak még, ráadásul nincs itthon az öcsém se (20 éves), aki egy másodpercre se hagyja kihűlni a helyemet a számítógép előtt. Kép
Ti hogy tervezitek a nyarat? Mi lemennénk a Balatonra, de képzeljétek, azóta sincs autónk, hogy a múltkori balesetben totálkáros lett a család kedvence, a Multipla. Hát autó nélkül bajosan jutunk el bárhová is, itt Ausztriában pedig elég rázós lenne megfinanszírozni egy nyaralást hetünknek. Kép Hát most nem tudom, mi lesz, ha majd hazajön a három nagyobbik az egyhetes táborból.
Annyira élvezem, hogy csak kettő van! Bár a legkisebbnek szájpenésze van, és még fogalmam sincs, hogyan fogom kigyógyítani - vajon hogyan kell bóraxos glicerint kérni németül? -, az alulról a második meg égetni való, de mégis, mintha nem is volna gyerekem! Végre belvethetem magam az egy éve elhanyagolt munkákba, így ha mégis elmegyünk nyaralni, akkor szeptemberben nem egy teljesen lepattant, végsőkig szétzilált lakásba jövünk haza iskolakezdésre. Tegnap pl. hosszú idő után először sikerült a WC-t alaposan kitakarítanom. Gyerekek, kéjes érzés volt a tiszta budiba bemenni!
Na, nem is folytatom, vár a meló, s bár nem kár minden percért, amit veletek töltök, azért az idő sürget.
Norcsi, téged még csak látlak itt-ott, néhol Zsuzsócot is, de ti, többi lányok, hol vagytok? Csak kukkoltok már megint? Tessék dolgozni is!
kíváncsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: