Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok:-)

Jaj, csajok én holnap megyek uh-ra. Majd gondoljatok rám.
Remélem jó híreket kapok.

Hajni mi anyósomnál voltunk, ott egész elviselhető volt a meleg, mert sok az árnyék a kertben és a házban is csak 20 fok volt:-) Viszont hazafelé alvásidőben, a legnagyobb melegben jöttünk. Na, azt a 2 órát nem kívánom senkinek :roll:

Telefon én is azt szeretném, ha apa is és az Arni is bejöhetne velem. Talán sikerül :wink:

Sziszianyu mit szedsz az allergiádra? Holnap én is mindenképpen megyek gyógyszertárba, mert már nekem is nagyon gáz az allergiám.
Muti a fotót:-)) Holnap én is teszek fel :wink:
Én ugyan nem híztam, sőt még 1 kilóval könnyebb is vagyok, mint anno az Arnival, de legalább úgy nézek ki, mint aki már legalább 6-ot felszedett :lol:

Kisbaby azt már én is hallottam, ohgy szülés után visszazsugorodik a mióma. Úgyhogy biztos, hogy neked is így lesz majd, ne aggódj. Gondolom majd gyakrabban kell uh-ra menned, jól tudom?

Anitja hááát, szerencsére nem sűrűn látogatnak a védőnénik, úgyhogy gondolom, hogy tényleg letudtuk a kötelezőt:-) Az Arni 2 éves, de eddig összesen 4 alkalommal volt ilyen látogatásunk. Az első, amikor megszületett, a második, amikor 1 héttel később begyulladt a köldöke; és a 3. tavaly nyáron, egy helyettesítő védőnéni jött el megnézni és most ez, szóval nem sűrűn látogatnak. De én nem is bánom, van nekik dolguk így is elég.
:-) Estére már az én pocakom is eléri az 5 hónaposat:-))
Most már én is a passzés, kötős nadrágokat hordom, a felsők még jók. De az összes kismamanadrágom a padláson van még, most már igencsak le kellene hozatnom apával.

Olyan szép neveket választott mindenki:-)))
Nekünk Barnabás lesz, ha kisfiú (+ még egy keresztnév), ha meg lány, háááát:-))) Arra 1000 nevem van is van:-))
A legrégebbi befutók a Leila Kincső és a Lili Zselyke, de mindig más tetszik meg. Majd meglátjuk, remélem most tényleg gondolkozhatok majd lánynévben is:-))

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


talinn, megy a drukk a holnapi uh-ra! Beszámolót kérünk! :lol:

Én 23-án, csütörtökön megyek 11 órára a 12. heti uh-ra. Nagyon várom már.

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!

Hajni, hétvége köszönöm jól telt, még Balatonon voltunk, kihasználtuk a jó időt. Tegnap jöttünk haza, úgyhogy mától dolgoztam, már alig vártam! 3 hét szabadság volt, épp elég.

Talinn, jól gondolod, miómával sűrűben kell járni, 2-3 hetente.
Nagyon szép neveket írtál, a Barnabás nekem is az egyik kedvenc nevem. :D De jó, hogy mész már uh-ra, nagyon kíváncsi vagyok!

Telefon: mindjárt itt a csütörtök :)

A múlt heti genetikai uh után ma mentem el először a választott orvosomhoz, akinél szülni is fogok, mert idáig a lombikos orvos nézegetett uh-gon. 13 hetest írt az uh, mindent rendben talált, 2cm-t nőtt a genetikai uh óta:) Kérdezte, hogy megmondja-e a nemét, mert látja.. Mondtam, hogy persze, mondja máár.. Mire Ő: előbb mondja meg, mit érez? Fiút, mondom.
Eltaláltam:)
Úgyhogy Nimród lesz:)

Kép
kisbaby
 
 

 
 

Sziasztok Mamikák!
TalinnSzerintem is nagyon szép nevek, nekem a Zselyke nagyon tetszik, egyébként a neveknél sokat számít a vezetéknév is, hogyan hangzik együtt, nálunk jó hosszú, mert először Apa vezetékneve, utána enyém, és a keresztnév :)
Gondolok én ma akkor rátok, aztán gyere hamar a jó hírekkel :)

Kisbaby Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Juppiiiiiii, nagyon szép neve van :) :) :)
Te meddig szeded/szedted az utrogestant?

Melegtől én is nagyon kivagyok, sajnos barnázok megint :( most vagy azért mert múlthéten csökkentettem a progeszteront (persze azóta gyorsan visszaemeltem) vagy ettől az őrült melegtől (tágak a a kapillárisok) vagy azért mert sokat vagyok talpon :( na persze most megint fekszem szigorúan.... :(

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Sziasztok!

Tallin, Telefon33 várom nagyon a beszámolóitokat :lol:

Kisbaby, szívből gratulálok a kisfiadhoz!Kisfiút is szerettél volna?Teljesen feldobódtam, hogy talán már akkor mi is megtudhatjuk a pocaklakónk nemét jövő héten! Nekem teljesen mindegy, de a férjem inkább fiút szeretne :D

Amúgy ki mit szeretne?Fiút vagy lányt?

Anitja, remélem jobban vagy, pihengess sokat!

Kitartás a nagy melegben :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Úgy tűnik izgalmas hétnek nézünk elébe, ennyi UH látogatással, és pénteken végre én is eljutok a "nulladik" vizsgálatra, már nagyon várom, telhetne gyorsan az idő :-)
És gondolom egyre több kiskönyv is megíródik majd.

Jó volt ez a kis hétfői pihenő, jól esett, hogy nem kellett dolgozni.

Neveken mi még nem gondolkoztunk, előbb megvárjuk, hogy minden rendben legyen az UH-n is, aztán majd gondolkozunk a dolgon. Szerintem is fontos, hogy a vezetéknévvel együtt legyen jó a név.

Rám még jók a ruháim, bár mondjuk túl sokat nem vettem fel belőlük, könnyíti a helyzetem, hogy itthonról, távmunkából dolgozom, így ellehetek rövidgatyóban és laza pólóban :-) Meg amúgy nyáron többnyire szoknyát hordok, és azok közül se a szűk mini fajtákat, hanem lengős térdig érős, szóval kényelmesen tudom őket hordani. De a kedves apuka mindig megállapítja, hogy "ó már dudorodik a pocid" :)
ljankaa
Budapest
 
 


kisbaby, gratulálok a kis pöcsöshöz :lol: Szép neve van!
Jaj, én is szeretném tudni :oops:
De nekem még biztos, hogy nem fogja látni, hiszen 11+6 leszek elvileg.
Szerintetek érdemes rákérdezni a nemére már most???

hajni1980, mi kisfiút szeretnénk inkább, mivel nekem van két lányom, páromnak egy lánya. De kislánynak is ugyanúgy örülnénk :wink:

Anitja, pihenj sokat!!!

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Szép estét Mindenkinek!

Uh-ok?Kinek mit mondtak?
Én ma túlestem a belgyógyászati vizsgálaton is, annyira izgultam, hogy 120 lett a pulzusom :D De mondtam a dokinak, csak ideges vagyok!Amúgy minden rendben van és csak 0,5 kg-t híztam :lol:

Ljankaa de jó neked is, hogy pénteken mész!Ha jól emlékszem mi egyidősek vagyunk és utánunk úgy nézem már nincs senki! :wink:
Mi március 15-re vagyunk kiírva!

Anitja hogy vagy?Sokat gondolok rád!Remélem már nem barnázol...

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Sziasztok Lányok,

köszi a gratulációkat:))


Anitja, én a 11. hétig 3x2-t szedtem, aztán 3x1-et, most hagytam abba.

Hajni,, én a beültetés után azt álmodtam, hogy kisfiam lesz. :D A férjem is fiút szeretett volna inkább, nem mondta soha, csak megérzés. Nagyon boldog vagyok, de én kislánynál is ugyan ezt érezném:) Nagyon szurkolok nektek, hogy Ti is lássátok jövő héten a baba nemét. Vagy ha Ti nem is, de legalább az orvos:)) Még fontosabb, hogy minden rendben legyen!

Telefon, elvileg ha jó az uh gép, nem kizárt. Én is annyi idős vagyok mint Te, erre az uh-gon kitalálták hogy már 13 hetes. Vagyis mérete alapján. Köszi a gratulációt egyébként, drukkolok az uh-hoz, majd írj!

Kép
kisbaby
 
 


hajni, igen, egyidős terhesek vagyunk menzi alapján, aztán majd UH-n elválik, hogy a magzat mennyi... tippem szerint nem középidőben fogant (bár az is lehet), hanem később. Szóval majd elválik, hogy mikorra leszek kiírva, bár a márc. 15 nekem is szimpatikus lenne, a férjem szülinapja is egyben :D. Bár tudom, hogy nem garancia a kiírt dátum.

Ma beszéltem a védőnőmmel, nagyon kedves hangja volt, megbeszéltünk 2 hét múlvára időpontot, és mondta, hogy nyugodtan menjek el a beutalókkal mindenfele, majd beírjuk az eredményeket a kiskönyvbe (kopp-kopp-kopp, hogy minden rendben legyen)

kisbaby, lehet, hogy szerencséd volt, hogy látszódott a magzat neme, éppen jó irányba volt fordulva vagy csak nagyon sas-szemű dokid van, mert többnyire később szoktak csak ilyeneket látni (persze egy szuper géppel....)
ljankaa
Budapest
 
 


Sziasztok:-)

Végre túl vagyok, rajta el sem hiszem:-)))) Az orvos mindent rendben talált, apa is bejöhetett az Arnival. Bár hamar ki is mentek, mert az Arni már nagyon fáradt volt és sírni kezdett, de apa látta a lábait, az egyik kezét és a fejecskéjét:-)))
Én sajnos nem láttam semmit, mert a doki nem a kedvesebbik fajta volt:-(((( Odahívott egy asszisztenst és neki ecsetelte, hogy milyen klassz ez az uh gép és milyen szép, tiszta felvételeket lehet vele készíteni, mire felujjongott a nő, hogy látom az ujjacskáit!! Aha, tk jó, nekem meg semmit nem mutattak:-(((( Ez az átka, ha vki nem magánorvoshoz megy. Na, nem is mérgelődök tovább, már túl vagyok rajta és nagyon megkönnyebbültem, hogy jól van a picurka:-) Sőt, néhány hét múlva elmegyünk majd 4d-re és akkor végre én is láthatom, ahogy ficánkol :D
Jaj, és a lényeg, hogy nem 13 hetes, ahogy én azt gondoltam az előző uh alapján, hanem "csak" 12, úgyhogy marad a március :lol:
Gyorsan le is hozattam a padlásról a kismamarucikat, úgyhogy véégre hordhatom majd a kedvenc farmerszoknyámat is :wink:

Kisbaby gratulálok a kis kukacoshoz:-))))))))))))))))))))) Gyönyörű neve lesz:-))))

Anitja igen, ezek már vezetéknévhez próbált keresztnevek :D Tényleg, nem egyszerű a megfelelőt és a hozzáillőt megtalálni. A férjem szerint kiszúrás a két keresztnév, mert a vezetékneve is nagyon hosszú, de nekem meg annyira tetszik, mert szerintem így van dallama a névnek.
Jaj, pihenj sokat!! Tudom, könnyű mondani a gyerekek mellett, de kitartás!

Hajni de jó neked, hogy már túl vagy a belgyógyászati vizsgálaton, nekem is menni kellene, de a héten már nem jutok el.
Izgultál?:-))) én is mindig izgulok ilyenkor :lol:

Köszi, hogy gondoltatok rám :D

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Sziasztok!

Csajok ma uh-s nap van !!!!!!!!!!! :D :D :D
Ha jól emlékszem ma sokan megyünk. reggel apum már felhozott a balcsiról du-tán meg apa is vissza tud jönni, de közben 12 uh!!! nagyon izgatott vagyok. kicsi bízok benne hát ha nálam is látnak valamit :-) magán és sokáig is vizsgálják állítólag csúcs technika szóval bízom bízom! Persze a legfontosabba a kombi teszt eredmény, de pozitívan állok hozzá.

Mindenkinek szurkolok nagyon!!!

Kisbaby!
Gratulálok a kisfiúhoz :-)

Talinn!
Nálad meg tudom elkeserítő az ilyen doki, de a lényeg, hogy minden rendben!!!!

Anitja!
Vigyázz magadra és pihenj!!!! Most hogy vagy??

na megyek lekötöm magam. :-) Gyerkők anyukámmal lent maradtak így neki állok egy normális takarításnak. legalább megy az időm!!!

Este ha leértünk balcsira megpróbálok jelentkezni....

Jaj valaki kérdezte milyen homeos-t szedek az allergiára:
AMBROZIA!!! Mindig nagyon durva , de ez most elviselhetővé teszi! reggel 1x 5 golyót kell elszopogatni!!!


Szép napot kismamik!

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Talinn, :D :D
Gratulálok, hogy minden rendben van, és legalább apa látta:) Elhiszem, hogy nagyon kíváncsi voltál, sajnos az orvosok többsége nem az empátiájáról híres, de majd a 4D-n jól megnézed végre!
Mikor mentek 4d-re? Mikorra vagy kiírva? Nekem március 1-et írtak.

Ijankaa, igazad van, bent voltam a Róbert klinikán, ott van egy nagyon szuper gép, amin a genetikai uh-got is csinálják, az orvsomnak pl, a magánrendelőjébe nem ilyen jó gép van. Ezen néztek most meg:)) Azért elmegyek valamikor 15-16 héten 4D-re is, kíváncsi vagyok, hogy még mindig fiú-e:))))

Kép
kisbaby
 
 


Sziszianyu :D

egyszerre írtunk! Nagyon várom a beszámolót a mai uh-ról és szorítok, hogy minden ok legyen!

Többieknek is szurkolok, ma mentek egy páran:)

Anitja, pihengetsz?

Kép
kisbaby
 
 


sziszianyu, Te hány órára mész uh-ra?

És ki megy még?

Én 11-re megyek, de lassan telik az idő :( :)

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!

Megvolt az uh. Nyakiredő 1,1 mm. crl: 46 mm, bpd: 21mm.
Hiánytalan végtagok, átlagos mennyiségű magzatvíz, jó életjelenségek :)
Szerencsére minden rendben van! Úgy mozgott a kis drága, hogy doki alig tudta mérni. Mindkét keze a feje mellett nyújtva felfelé. Egyik keze ökölben, másikon látszottak az ujjai :)
Mondta is a doki, hogy nagyon aktív.
11-12 hetesnek mondta doki.

Úgy örülök :) 3-án megint uh. :) 28-án megyek belgyógyászatra.

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Telefon ezek nagyon jó hírek:-))))) Gratulálok:-))) Édes lehetett, ahogy mocorgott :lol:
Éééééén is megyek 3-án uh-ra, már alig várom!! Igaz, hogy sztk-s a doki, de nagyon aranyos és mindig szívesen mutogatja mi, hol van :D

Kisbaby kb én is a 15-16. hét környékén szeretnék 4d-re menni. Anno a 4d genezisben voltunk és nagyon alapos volt a csaj, úgyhogy szerintem megint odamegyünk majd. Már nagyon várom:-)
Így, hogy tegnap voltam 12+0, szerintem marad a március 6. Én nem bánom, csak érezze jól magát odabent:-)

Sziszianyu naaaa?:-)))) Mi volt az uh-on?
Én kérdeztem a homeo-s bogyót, majd én is kipróbálom, mert 2 nap alatt elfogy egy 100-as zsepi:-(((((

Én már nagyon szeretném tudni a nemét:-)))) Bár úgy érzem, hogy ez a baba kislány, de azért jó lenne biztosat tudni :lol:

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Talinn, akkor biztos kislány, ha úgy érzed:)) azt mondta az orvosom, hogy általában megérzik a kismamák. Mi kb. két hét múlva megyünk a 4d-re.

Telefon, jaj de jó hogy minden rendben van, gratulálok! :D :D

Sziszianyu?

Kép
kisbaby
 
 


Köszi a gratulációkat :lol: :oops:

talinn, fél percre nem állt meg a baba, mondta a doki, hogy most már csak kéne nyaki redőt mérni :lol:

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok,
Köszönöm, hogy érdeklődtetek nagyon jól esik, aranyosak vagytok :)
Sajnos barnázok, de megvan az ok is, UH-on láttuk a hematómát 11mm vastagodás a méhfalon, egy olyan 2-3cm hosszú szakaszon (egy 11mm-es vastag puklit képzeljetek el), tehát nem ürült ki teljesen. Szerencsére a másik oldalon mint ahol a Baba van. A doki azt mondta, ez eltarthat egy darabig amíg felszívódik, vagy szép lassan kiürül, a baj csak akkor van hirtelen egyben akar leválni, bár akkor is kicsi az esélye, hogy a Babának baja esik, hiszen a másik oldalon van, a méhlepény pedig napról-napra erősödik. Igazán csak a 20.hét után nyugodhatunk meg :(
A Picurkát viszont nem zavarja semmi, nagyon édes volt, szopizta az ujját, legalábbis a szájánál matatott vele :D
CRL:63mm BDP: 21mm Tarkóvastagság: 1,6mm

Szerintem én már néha érzem a Baba mozgását :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Telefon Szép méretek :) Édes lehetett a kis Ficánkolód :)

Hajni én Kisfiút érzek, az UH-os orvos azt mondta nem kizárt, Ő is arra tippelne 8) Egyébként Kislánynak is nagyon örülnénk :D Főleg Noel, két Lánytestvérrel aranyélete lenne :lol:

Kisbaby én eddig napi 2x1-et szedtem, azt csökkentettem le egyre, majd visszatértem napi 2x1 re és mivel túl nagy változás nem volt, ezért tegnap emeltem napi 3x1-re (kop-kop-kop a sok mászkálás, UH... ellenére nincs barnázás estére...)

Talinn sajnálom, hogy ilyen érzéketlen ökröt fogtatok ki az UH-on :( Mi is mind bent voltunk, de szerintem a Gyerekek nem annyira látták, én próbáltam magyarázni, hogy mit látnak, de ügye ugrált a kép állandóan :roll:

Sziszianyu Várunk :D
Persze fekszem ahogy csak tudok, de 5 nap múlva utazunk vissza Gozóra, szóval nem egyszerű a helyzet :roll:

Kimerevítettem egy képet a videóból amit Apa ma felvett UH-on :D
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Sziasztok Lányok,

Köszönöm az érdeklődést nálunk minden rendben van, ne haragudjatok hogy eddig nem jöttem de mivel van egy örökmozgó egyévesem sajnos nem tudok olyan aktív lenni mint szeretnék. :-(

Múlt héten Kedden voltunk a dokinál akkor voltunk 9 hetesek jövő héten beszéljük meg mikor megyünk a Donw szűrésre.
És akkor ezután izgulhatunk hogy most minden rendben legyen és megússzuk a különböző hülyeségeket amit a törpénél átéltünk, mert még egy olyan 9 hónapot nem élek túl.

Elméletileg ahogy nézem én vagyok a sereghajtó szülést tekintve Márc.25 -bár erre kicsi az esély mert Krisztián 1 hónappal előbb jött így a koraszülés kockázata jóval magasabb és ugye mivel programozott császár lesz 1 kb 2 héttel előbbre lehet számolni.

Anitja:Remélem hogy mielőbb felszívódik az a hematóma és onnantól kezdve gondtalanul élvezheted a terhességet.

Kisbaby:Remélem a miómával minden rendben lesz és nem okoz gondot.Dokival beszéltetek a szülésről?
Miért választottátok a Róbert Klinikát?
Gratulálok a kisfiadhoz.


Elnézést kérek mindenkitől akinek nem válaszoltam,most jönnek az izgalmas hetek :-)
Megpróbálok egy kicsit sűrűbben jönni én is.

Üdv:Judit

Kép

Kép
judit0823
Pécel
 
 


Sziasztok!


Nekem a doki azt mondta, hogy tuti császár a másik két császár és egy méhenkívüli után. Csak azt felejtettem el megkérdezni, hogy ez hogy is van tulajdonképpen. Mond egy időpontot amikor be kell feküdnöm a kórházba, és császároznak? Nem tudja valaki, hogy ez hogy is van? Ez a programozott császár?

anitja, biztos minden rendben lesz! Drukk megy! Azért pihenj, amennyit tudsz!
Azt néztem, hogy a bpd nekünk ugyanakkora, viszont a crl nekem majdnem 2 cm-vel kisebb.

Hajni, én kisfiút érzek, bár majd kiderül hogy milyen nemű a pocaklakó :) Előző terhességek teljesen mások voltak, mást kívántam. Talán ezért érzem hogy kisfiú.

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!Hú mennyit írtatok!Gyorsan vissza is olvasok :lol:

Tallin gratula!Olyan jó, hogy újra láthattátok a Babócát!Ilyenkor azért megnyugszik az ember!Én is várom már a jövő kedd estét :wink:
Hát vannak bunkó orvosok, de nem tudom mire jó ez nekik!A mi dokibácsink olyan, mint a mikulás, idősebb, ősz szakálla van!És bármikor hívhatom, ha valami problémám van.Az is nagyon jó, hogy rugalmas.Kedden ügyeletes és mi mindig aznap este megyünk hozzá, így apuka is el tud jönni!

Sziszianyu veled mi volt a tegnapi uh-n?

Anitja remélem minden rendben és elmúlt végleg a barnázás :D Aranyos a kis Pocaklakó!!!

Kisbaby!Az az igazság, hogy én fiút érezk, de múlt éjjel viszont kislánnyal álmodtam....Kb. 2 hete a férjem meg egy fürtös kislánnyal!

Telefon33!Nem tudom, hogy van ez a császár, a nővérem is babát vár és ikrei vannak, akiket császárral szült, de ő azt gondolja, hogy simán szülhet!

Judt!De jó, hogY ITT VAGY!Gratula neked is!Minden rendben lesz!Szorítok!

GERIANYUVAL MI LEHET?

Nem bírom már azt a meleget, olyan vagyok ma, mint a mosott sz.... :D


Pussz Mindenkinek!!!!!!!!

De jó ma vagyok 11 hetes!!!!! :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Jó reggelt,

Telefon:Nekem Krisztiánnál elég hamar tudtuk hogy császár lesz akkor úgy magyarázta a doki hogy ha nem indul be a szülés magától X ideig akkor megbeszélünk egy időpontot bemegyek reggel megvizsgálnak berendezkedem és megyünk a műtőbe.

Szerintem most is hasonlóan lesz mivel nálam elég rövid idő telik el a 2 manó között így nem hiszem hogy engedi a normál szülést.
Én úgy tudom célszerű 5 évnek eltelni egy császár és egy normál szülés között,vagy lehet hogy ez is orvos függő.

Ez a meleg engem is ki készít,semmi bajom nem lenne ha nincs ez a dög meleg.ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Fiam ma megint lakberendezőt játszik :-)

Kép

Kép
judit0823
Pécel
 
 


Judit én 2 évet tudtam. De már olyat is hallottam, hogy valahol a heg vastagságát is mérik, ha 4 mm alatt van, akkor újra császár :(
Én nagyon nem szeretnék még egyet.

Kép
Kép
tacska
Eger
 
 


JuditMi volt a Kisfiaddal, mit "éltetek át"?

Telefon sztem ez a CRL teljesen bizonytalan, Kicsibab pont oldalt feküdt, azért tudott ennyit mérni, a fejkör átmérő talán biztosabb, ha mindig ugyanott mérik (pl orrcsont magasságában)

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Igazából nekem nem volt vele problémám elsőre se, mind a kettőre készültem és a 16.héten dőlt el hogy császár nekem előtte mandula műtéten kívül soha semmilyen műtétem nem volt és csak az altatástól féltem de mikor mondta a doki hogy nem altatnak akkor megnyugodtam.Persze kellemetlen volt mikor mondták 6 óra után hogy akkor keljek föl és át kell sétálni a másik osztálya mivel Krisz inkubátorba volt és aznap nagy dömping volt így nem maradhattam a szülészeten hanem mentem át a nőgyógyászatra,de másnapra már jobb volt igazából én egy komolyabb izomlázhoz tudnám hasonlítani.
Persze tudom mindenkinek más és mint minden ez is orvos függő,
én most is úgy vagyok vele hogy lesz ami lesz.

Egyébként ezt még nem hallottam,hogy így nézik.
Majd következőnél megbeszélem a dokimmal hogy mire kalkuláljak.

Kép

Kép
judit0823
Pécel
 
 


Tacska Nálunk 1 év 10 hónap különbség volt, végig úgy volt természetesen fogom megszülni, nagyon készültünk, és nem a heg miatt császároztak, hanem tágulásgyengeség, és a nagy súly miatt (Nati 4,5kg volt) ...17 óra vajúdás után.

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Leírom az egész terhesség történetét.
De ezzel nem szeretnék senkit megijeszteni, nekünk sajnos minden összejött akkor de hála a jó égnek jó lett a vége.
Így most én is azon vagyok hogy úgy gondoljak rá mintha egy
rossz álom lett volna.

Kezdem az elején,2010 November elején megbeszéltük apával hogy akkor abba hagyom a gyógyszert és hogy jöhet a trónörökös.



Úgy voltunk vele hogy ez azért úgyis időbe telik mivel elég sokáig szedtem a gyógyszert és mivel pajzsmirigy problémáim is vannak mondta a doki hogy nem valószínű hogy elsőre össze jön.



Hát tévedtünk 2010 12.17 csináltam egy tesztet mivel nem jött meg nem voltam rosszul semmi nem jelezte hogy terhes lennék, egy nagyon halvány 2 csíkos tesztet sikerült azért produkálni.

Mivel a munka helyemen voltam amikor elkészült a teszt így azonnal hívtam apát hogy úgy néz ki hogy érkezik a kis manó. Meg is lepődtünk mind a 2 hogy ennyire gyorsan.



3 nap múlva csináltam még egy tesztet ami már nagyon erős 2 csíkkal rendelkezett.

Ekkor kezdtem el keresni dokit,1 hét múlva kaptam időpontot a dokimhoz aki megvizsgált és megállapította hogy 6 hetes terhes vagyok,2 hét múlva menjek vissza mert addigra már lesz szívhang.



Amikor megláttam a kis babocskát rögtön kicsordult a könnyem ez a legjobb érzés a világon.

2011.08.20.ra írt ki a doki.



Eljött a szenteste mivel nem vagyunk babonásak így bejelentettük a nagy hírt hogy jön az első unoka, másnap jött a nagy család karácsonyi ebédre nagymama unokatesók és mindenki, elmondtuk nekik is mire kiderült hogy párom unokatesójánál is jön a baba ők már akkor 10 hetesek voltak. Nagymama nagyon örült hogy szinte egyszerre 2 dédunoka jön.

Eltelt a karácsony majd jött a hideg zuhany elkezdtem barnázni azonnal hívtam a dokit aki mondta menjek be egy ultrahangra,

Ahol megvizsgáltak mondták minden rendben már van szívhang csak mivel ikreknek indult akkor kezdett el fölszívódni a másik petezsák, menjek haza piheni.



Minden rendben ment semmi gondom nem volt a 12.héten megcsináltattuk a kombinált tesztet aminek rossz lett az eredménye, na onnantól kezdve minden hétre jutott valami. Majd ultrahangon kiderült hogy agyi oldalkamra tágulatunk van, megcsináltatok a négyes tesztet aminek már tökéletes lett az eredménye. Az agyi oldalkamrákat hetente ellenőrizték nem javult a helyzet egyik héten nagyobbak voltak másik héten kisebben a kamrák, mondta a dokim menjek el genetikára. Én már addigra teljesen ki voltam idegileg. Minden nap zokogtam hogy most akkor mi lesz.





Elmentünk genetikára ekkor voltunk 21 hetesek ott minden áron magzatvíz mintát szerettek volna venni, majd közölték hogy 5 hét mire meg van az eredmény de akkor már nem lehet semmit csinálni. Eldöntöttük párommal hogy akkor ezt a vizsgálatot kihagyjuk mivel már semmin nem változtat az eredmény.



Majd másnap elmentünk 4D ultrahangra a Kleopátra házba hogy azért láthassuk a mi kis kincsünket aki már akkor is izgalomba tartott minket. Egy nagyon kedves hölgy volt a sonográfus aki megnyugtatott minket hogy biztos nincs baja a babának mert nagyobb oldalkamra tágulatot is látott már és makk egészséges baba született. Kicsit nyugodtabban haza mentünk, következő héten mentünk ismét ultrahangra ahol mondta a doki hogy menjünk egy magzati szív ultrahangra is.



Elmentünk oda is mondta a doktornő hogy a baba egyik szívbillentyűje nem zár rendesen és visszafolyik neki a vér, egy hónap múlva menjünk vissza kontrollra. Már teljesen ki voltam mondtam mi jöhet még.

Minden héten ultrahang, nem múlt a kamra tágulat.

El telt az egy hónap vissza mentünk szívultrahangra hála a jó égnek a kicsi szívbillentyűje helyre jött minden rendben vele.

Na egy gond legalább megszűnt, egy kicsit megkönnyebbültem.



De ott volt még a kamra tágulat mondta a doki hogy csináljunk egy toxoplasma vizsgálatot lehet az a ludas már másra nem tudtunk gondolni.1 hónap múlva megjött az eredmény semmi fertőzésem nem volt az egész terhesség alatt. Így reménykedtünk hogy semmi gondot nem okoz a kamra tágulat itt már voltam 30-32 hetes.

Megbeszéltük a dokival hogy császár lesz mivel agyvérzést kaphat a pici a szülés közben normál szülés esetén. Mondtam hogy oké, én az egész terhesség alatt mind a két verzióra fölkészültem így nem ért váratlanul a dolog, megbeszéltük hogy akkor a 39.40.héten lesz a császár.

Szépen jártam tovább az ultrahangokra hetente, mellette végig dolgoztam nagy nyári melegben minden nap bejártam BKV-val.

35 héten itthon maradtam hogy akkor most már csak home office leszek és csak hetente egyszer megyek be az irodába.

Hála a jó égnek a munka helyem nagyon jól tolerálta a terhességemet.

36.hét 2 napos voltam mikor kellett menni a szokásos vizsgálatra, megbeszéltük a dokival hogy azon a héten pénteken megyek NST-re a kórházba.



Minden rendbe volt a vizsgálat alatt doki megnézte a méhszájat és a méhnyakat mondta teljesen zűrt ebből nem lesz kora szülés. Pénteken találkozunk NST-n. Mondtam oké.

Aznap elég erőteljes hidegfront érkezett, éreztem valami nem kerek elmentünk még vásárolni a Brendonba meg nézelődni mert még nem vettünk bababútort.





Mondtam Apának hogy menjünk haza mert le akarok feküdni nem voltam jól.

Elég korán lefeküdtem vacsora nélkül aludni, hajnal 3-kor fölébredtem hogy pisilni kell ezen nem lepődtem meg mert ugye ez terhesség alatt normális. Majd végeztem fölálltam de még mindig folyt valami belőlem, mikor rádöbbentem hogy ez bizony a magzatvíz. Elkaptam egy törölközőt és besétáltam apához a hálóba hogy akkor ébredjen én megyek megfürdök ő kapja össze a cuccokat mert hogy elfolyt a magzatvíz édesen megkérdezte hogy biztos mondtam hogy tuti vagy egy este alatt elfelejtettem hogy kell pisilni.



Autóba be irány a kórház nem volt se fájás se keményedés, de mivel tudtam hogy császár lesz így nem is izgultam csak egy kicsit.

Beértünk 10 perc alatt föl a 8-ra fölvették az adatokat majd hívtak egy szülésznőt ő fölkísért a 9.re a szülőszobára. Megvizsgált hozta a borotvát amire nem volt szükség mert a fürdés alatt beiktattam egy gyors karbantartást.

Majd hívta a dokimat hogy jöjjön be, ő is megért 4.30-ra meg is lepődött hogy mit keresek ott. Mondtam gondoltam hogy megnézem a kórházat éjszaka még úgy se voltam



Megkaptam az infúziót katétert párom végig ott volt velem minden ment a maga útján.

Majd mondták hogy mivel 1 hónappal előbb érkezik a pici így azonnal viszik a Pic-re inkubátorba hát eltört a mécses én csak zokogtam.6-kor elvittek a műtőbe megkaptam az érzéstelenítést aranyoska voltak mert mindent szépen elmagyaráztak abszolút nem fájt.2011.07.21. 6.29 perckor megszületett az én gyönyörű kisfiam 2780g és 48cm.



Ahhoz képest hogy kora szülött lett nem volt olyan picike azonnal fölsírt. Megmutatták adhattam neki egy puszit és vitték is megmutatni apának és a pic-re ott 1 hetet töltött inkubátorba.



Ez nagyon rossz volt mert addig nem szoptathattam és a kezembe se vehettem. Mivel szépen elfogadta a folyadékot így 1 hét után kikerült az inkubátorból és elkezdhettük a szoptatás tanulását, de mivel nem igazán volt tejem és o pedig elég sárga volt nem akart szopizni. Valamint nagyon hozzá szokott a cumisüveghez.



Még bent voltunk egy hétig próbálkoztunk folyamatosan és kínlódtam a fejéssel de nem akart beindulni a tejem.

Haza jöhettünk 2 hét után itthon is fejtem mellette tápszereztünk hogy azért mégse éhezzen. Sajnos egy egész napos fejéssel jött le 70-90ml így 1 hónap után föladtunk és maradtunk a biztos tápszernél. Mivel nem akart cicizni így azért elég nehéz volt csak fejni, illetve elég sikertelen. Ő így teljesen tápszeres baba lett.

1 hónapos volt mikor mehettünk az amerikai útra az idegsebészetre hogy megnézzék az oldalkamrákat megállították hogy minden rendben van, itt értek véget a rémálmok.

Kép

Kép
judit0823
Pécel
 
 


Na most aztán szépen teleírtam az oldalt :-)

Kép

Kép
judit0823
Pécel
 
 


Judit
Ez aztán kalandos terhesség...
Azért jó, hogy ennyit tudják ilyesztgetni az embert.
Nóci születését is megosztom :) Nem is nagyon van több bejegyzés, mert sose jutok rá, hogy begépeljem, egy kézzel írott naplóba vezettük az első két évet.
http://nocinaploja.blogspot.hu/

Kép
Kép
tacska
Eger
 
 


Köszönjük Judit, hogy leírtad, tanulságos azt gondolom a történeted, a sok vizsgálat mindig rejt felesleges aggodalmakat. Sajnálom, hogy az orvosoknak és a sok vizsgálatnak köszönhetően ilyen nehéz volt a terhességed, elképesztő, hogy senki nem tudott megnyugtatni a 4d-s UH-os Nőn kívűl. És nagyon örülök, hogy a Kisfiad egészséges, és az egész tényleg csak egy "rossz álom" volt :)

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Hát igen ilyenkor mondom azt hogy nagyanyáinknak lehet jobb volt az édes tudatlanság.

Kép

Kép
judit0823
Pécel
 
 


Tacskanagyon helyesek vagytok, köszi, hogy belinkelted, de vajon mitől lehetett az a hirtelen erős fájásod :roll: a lényeg, hogy jól végződött, és gyönyörű Kislányod van :D

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Tacska:nagyon édes,de bennem is fölmerült a kérdés vajon mitől lehetett ez a hirtelen fájdalom.

Kép

Kép
judit0823
Pécel
 
 


Én úgy gondolom, hogy rosszul mozdulhatott és mivel a hátamon feküdtem éppen ami nagyon kényelmetlen volt, elnyomhatott valamit. Érdekes, hogy amúgy annyira nem is fájt, csak feszített.

Kép
Kép
tacska
Eger
 
 


tallin, sajnálom, hogy a doki nem mutatta meg neked a monitort... :(, de hátha majd máskor kedvesebbet fogsz ki, meg a 4D biztos szuper lesz :) illetve a lényeg, hogy minden rendben van :)

telefon33, neked is nagyon jó eredményeid vannak.

anitja, gondolok rád, hogy a vérzés abbamaradjon és a hematoma mihamarabb felszívódjon, de hogy a baba jól van, az nagyon jó hír

Meleget bírjátok ki csajok, jövő héttől jön a hűs levegő, én ezzel nyugtatom magam, hogy már csak pár nap és felüdülés lesz....

judit, huhh micsoda történeted van, nem lehetett könnyű, főleg hogy első baba és lyen "horror-meneteket" jártál. És ennyi viszontagság után még úgy mentél be viccesen, hogy "gondoltam hogy megnézem a kórházat éjszaka még úgy se voltam" - Hát ezen a ponton egy jót mosolyogtam :)


Most madarat lehetne velem fogatni, megvolt végre valahára az UH vizsgálat, minden rendben volt :), CRL 27 mm, grav. s. 9 + 5 (bár menzi szerint 11+2 vagyok, de később fogant, nászutas baba szerintem :D). A dokinő nagyon rendes volt, miután megtalálta a képet, felém forgatta a monitort, látható volt egy jó nagy gombóc. Aztán még a hangszórót is bekapcsolta. És hogy az öröm még jobban nőjjön, nagy meglepetésemre egy képet is gyorsan nyomtatott róla (hát ezt nem hittem volna, hogy itt az SZTK-ban adnak képet).
12. heti UH majd 2-3 hét múlva, sajna nem ők adnak már rá időpontot, hanem előbb vissza kell mennem a nőgyógyászhoz és majd ő foglal időpontot. Nődokihoz majd védőnő látogatás után megyek (mondta a doki, hogy ha megvan minden elvégzett beutaló, akkor menjek hozzá vissza), szóval most következő 1,5 hét alatt letudom a kisköröket.
ljankaa
Budapest
 
 


judit0823, tacska, nem irigyellek Titeket. De az a lényeg, hogy jól végződött a történetetek! :wink:

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!

Judit0823!Amin átmentél, azt nem kívánom senkinek!Komolyan...Húú...De a lényeg, hogy a vége happy end lett!

Ljankaa!Gratula!Olyan jó ehetett hallani a szívdobogását :)

Tacska nagyon aranyos a kislányotok
:D

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Sziasztok Lányok, szeretnék hozzátok csatlakozni. Ma vagyok 13 pont hetes kismama. 5. lombik beültetéssel sikerült a terhesség, ezt nem részletezem, rengeteg minden áll mögöttünk, a Budai Meddőségi központba járunk topicba rendszeresen írtam évek óta.
Tegnap voltunk a 12. heti emelt szintű 4d-s ultrahangos, ahol mindent rendben találtak, ráadásul az uh-n mért méretek alapján is napra pontosan ennyi idős vagyok. 65 mm a picike, nézték a tarkóredőt, orrcsontot, véráramlásokat, fejkörméretet, szívdobogást. Kb. min. 40 percig tartott a vizsgálat, mert a baba nagyon izgett mozgott, én nagyon ideges voltam az elején, ő meg átvehette az én idegességemet. Kombinált vértesztet csináltattunk, jövő hét végén lesz meg az eredménye.Azért persze emiatt is izgulok. Rengeteg izgalommal, idegeskedéssel járt a lombik, és hát az volt a fura, hogy az eredményhirdetés után nem igazán tudtam felhőtlen örülni, mert eléggé aggódtam, sokat görcsölgettem, a progeszteron gél amit ilyenkor kaptam néha érdekes színekben jött vissza, ezekre azt mondták mind természetes amúgy, de akkor is...
Terhességem alatt a tegnapi éjszakát tudtam végre végig aludni...remélem mostmár több ilyen éjszakám lesz.
Az ultrahangon nagy valószínűséggel lánynak látják picurkánkat:))
A nagy hőségtől most nagyon kivagyok, régen meg sem kottyant, de most kikészülök tőle. fejem is ma egész nap fáj, de az is lehet, hogy az a hormonoktól.
Amúgy március 1re esik a szülés dátuma.
Jónéhány oldalt elolvastam már, de igyekszem majd mielőbb képbe kerülni.
1 dolog volt aminek nem örültem, hogy a lepény a méhszájon fekszik, bár azt mondta doki még nincs jelentősége, bízom benne idővel szépen feljebb kerül.
ann74
 
 


rosszul írtam, bocsánat, így szerepel a papíron:"lepény a méhszájat takarja"
ann74
 
 


A magzati szívhang ultrahangvizsgálatról tudtok valamit? Mivel nekünk icsi-s lombik volt és 38 vagyok, ezért javasolták. Még egy vizsgálat ami előtt hülyére parázhatja magát az ember, és persze perkálhat mint kisangyal.
ann74
 
 


Szia ann!
Hű nagy lehet az öröm nálatok, hogy végre babátok lesz!
Egy gyerek születése mindig nagy esemény, de így, hogy ilyen régóta várjátok, biztosan mégnagyobb az izgalom!
Nekem van egy ismerősöm, aki 10 évig próbált teherbe esni, majd lombikkal 42 évesen szült 3-as ikreket! NA az a nem semmi.

Kép
Kép
tacska
Eger
 
 


Szia Ann,

Gratulálok neked ,

A magzati szívultrahangot általában a 18.hét után szokták,mi a magzati géndiagnosztikában csináltattuk.Ott 15e forint egy nagyon jó gyerek kardiológus végzi nagyon érti a dolgot.

http://www.ultrahangvizsgalat.hu/kapcso ... kezes.html

Ha az amniocentézisre gondolsz mert általában azzal paráztatják az embert arról nem tudok nyilatkozni mert mi azt nem csináltattuk meg de arra nem kötelezhetnek javasolni szokták ilyen esetben de ha a leletek jók akkor nem muszáj.
Mi a Bajcsy -ba voltunk genetikai tanácsadáson és ott egyébként ezért nem kell fizetni.

Kép

Kép
judit0823
Pécel
 
 


Tacska, Judit köszönöm a szívélyes fogadtatást :))
Judit a genetikai tanácsadás mit jelent? Ez egy beszélgetés? El kell vinni a leleteket és vmit tanácsolnak, ennyi?

Most leginkább a méhlepény elhelyezkedése miatt paráztam be, azt olvastam ilyenkor jó feküdni, meg sokkal jobban kell vigyázni. Hétfőn fel is hívom a dokimat, hogy mit mond rá. Szeptembertől újra munkába állnék, és most kicsit félek attól, hogy nem árthat -e a sok csörgés.
Amniót már megbeszéltem dokimmal hogy nem kérjük, helyette csináltattuk a kombinált tesztet. Még 1% esélyt semakartam adni a vetélésre ha nem muszáj, úgyhogy ne szurkáljanak minket.

Tacska, igen nagy az öröm, bár eddig még igazán nem mertem örülni :))
ann74
 
 


Ann:Igen a genetikai tanácsadás egy beszélgetés aminek lényegében semmi értelme plusz egy ultrahang egy kőkori géppel.
De ha nem csináltatok amniót akkor egyébkén nem is kell menni.

Igen a méhlepény miatt most célszerű minél többet pihenni mert az mindig jót tesz,hát sajnos a munkát most lehet nem fogja a doki javasolni amíg nem változik a helyzet.

Kép

Kép
judit0823
Pécel
 
 


Sziasztok:-)

Hű, de sokat írtatok :D

Kisbaby úgy legyen, remélem tényleg kislány lesz :D , de ha kisfiú, annak is nagyon fogunk örülni :lol:
Ma mondtam az Arninak, hogy kisbaba van a pocakomban és ott növekszik. Azt mondta szeretné megnézni és húzta fel a pólómat :lol: és azt is mondta ő is növekedni akar:-))))) nem is beszéltünk róla többet, de délután váratlanul megint eszébe jutott, újra felhúzta a pólómat és megkérdezte "hol a kisbabád?":-))) Annyira édes volt :lol:

Anitja ne aggódj, biztos minden rendben lesz. A picur nagyon édes lehetett,a ohgy szopizta az ujját:-))) Olyan hihetetlen, hogy már ilyet is tudnak, nem? :lol:
Nagyon aranyos a képen :D

Judit Rettenetes, amit átéltetek a terhesség alatt, de hála Istennek, hogy minden rendben van a kisfiaddal. Ez a terhesség már biztos, hogy sokkal jobb lesz.

Telefon én is azért tippelek kislányra, mert ez a terhesség nekem is más, mint amilyen az Arnival volt. Majd meglátjuk :D

Hajni gratula a 11. héthez :lol:
Én sem bírom a meleget:-( Ma nem is mentünk ki az udvarra csak 6 után.
Hajrá uh, kíváncsi vagyok, melyik megérzésetek jön be:-)

Tacska jó volt olvasni a szüléstörténetedet:-) Csodaszép a kislányod:-)))) Olyan édesen sírdogál a video-n :lol:

Janka gratula a jó hírekhez :lol: :lol: Csodaszép méretekkel rendelkezik a babád:-)))

Ann üdv itt köztünk:-) Gratulálok a kisbabához, nagy öröm, hogy végre sikerült:-)))))
Jó sok vizsgálaton kell átesnetek nektek is, de biztos, hogy mindent rendben találnak majd, ne izgulj :D
Természetesen a te kisbabád is csodaszép méretekkel rendelkezik :D
A méhlepény miatt ne aggódj, rengeteg ideje van, hogy arrébb "menjen". Az előző fórumban is azt hiszem ugyanígy volt vkinek és mire elérkezett a szülés ideje, addigra már máshol tapadt meg és szülhetett spontán:-)

Velünk nincs semmi extra, max annyi, hogy fáj a gyomrom:-( Nem tudom, hogy ez is terhességi tünet vagy ettem vmit, de most vacsorára csak vajas pirítóst mertem enni. Pedig már nagyon éhes voltam!
Viszont tegnap ettem főtt gesztenyét, jajjj, de finom volt :lol:

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan egy kicsit ,mert még balcsin vagyunk!
Nem bántam meg a kombinált tesztet ez minden pénz megért. A 2 gyerekem alatt nem vizsgáltak meg ennyire alaposan soha,
A neme nem derült ki :-) eleinte ráadásul hason feküdt nagyon nehezen volt vizsgálható. Teljesen megfelel az idejének. :-) így maradt a 03.04. Tegnap este már hívtak, hogy a vér eredmény alapján a legkisebb kockázati faktorba esünk :-) 1 a 17.500 :-)
49 gramm CRL:56 mm bpd:0 18,41
A szívétől kezdve a az összes ujját mindent megnéztek!
Annyi van ami kicsit aggaszt, hogy a méhlepény egy része rá van csúszva a méhszájra, Szerdán megyek a dokihoz akkor beszéljük meg!

Na megyek! Holnap haza érünk és akkor jövök rendesen is.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Sziasztok,

Sziszianyu, most olvastam, h a méhlepény sokszor magától elvándorol a méhszájtól mire szülésre kerül sor, nem lesz semmi gond, addig még rengeteg idő van :D
Gratulálok a méretekhez, egyetértek Veled a kombinált tesztet illetően, én integrált tesztet csináltattam, de még nincs eredmény.

Talinn, de édes Arni! :D Most már ott van a kis fejében, lehet hogy minden nap érdeklődik majd :D :D

Szia Ann! Örülök, hogy sikerült, gratulálok Neked! Nekem a harmadik lombik jött össze, így nagyon átérzem amit írtál, a sok idegeskedést, stb... lényeg, hogy sikerült!! Én a Róbert Klinikán voltam a mostani beültetésen, és annyira meg vagyok velük elégedve, hogy ott is maradok terhesgondozáson, és szülni is. Én is március 1-re vagyok kiírva :D
Amniot én sem engedtem, én integrált tesztet csináltattam, a második része még hátra van.

Hajni, én is a beültetés után álmodtam egy pici szőke kisfiúról:) nna, ez a tudományos magyarázata annak, hogy fiút éreztem :D :D

Judit, Te jó ég, nem semmi amin keresztül mentél, tényleg az a lényeg, hogy most minden ok, de azért el tudom képzelni addig!! :twisted: A miómám nem a baba közelében van és nem is befelé nő, ezért azt mondta az orvos nincs gond, ne aggódjak. Szerinte nem is olyan nagy, de azért 3 hetente nézni fogják.
A császár nekem majdnem biztos a korom miatt nem kockáztatnak. (70-es vagyok).
Azért választottam a Róbert klinikát, mert ott volt a lombik, nagyon szuper társaság mind szakmailag, emberileg, nagyon magas szintű a terhesgondozása is, az orvosom meg egy álom rendes pasi, nyugodt, mosolygós, kedves, és a lényeg: feleslegesen nem paráztat, idegesít! Szakmailag a neten csak jót olvastam róla a többi kismamától.Dr. Nyéki Boldizsárnak hívják. :D Szóval ezért.

Kép
kisbaby
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: